ראה וקבל אפליקציית אייפון לפורום סקופים
קבל אפליקציית אנדרויד לפורום סקופים
קבל אפליקציית מחשב לפורום סקופים

גירסת הדפסה   שלח לחבר          
קבוצות דיון סקופים נושא #17124 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי    צל"ש  
אשכול מספר 17124      
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
84893 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    09:11   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  בהפועל ב''ש חגגו את ההישארות בליגת העל: מוטי איוניר מועמד במקום אלישע לוי  

מאמן מכבי ת"א לשעבר עשוי לחזור לקדנציה נוספת בנגב בעקבות האכזבה מהעונה האחרונה. סבן וברוכיאן לא ימשיכו, מאמצים להשאיר את אג'ידה
חיים זלקאי | 5/5/2013 7:30

בהפועל ב"ש חגגו את ההישארות בליגה זו השנה השנייה ברציפות במחזור האחרון. בסיום חגגו השחקנים עם ‭1,500‬ האוהדים, כשגם הבעלים אלונה ברקת מצטרפת למקהלה.

בסיום סירבה ברקת לקבוע בוודאות את זהות המאמן בעונה הבאה: "בחודש וחצי האחרונים אלישע לוי ואני שמנו הכל בצד כדי להתמקד בהשארת הקבוצה בליגה. אין לי שום תוכניות ליומיים הקרובים, רק להירגע ולנוח.

"בהזדמנות הראשונה אשב עם אלישע, ננתח את מה שקרה ונסיק מסקנות. אני רוצה להבין מה עושים כדי שלא נחזור בכל שנה על הסיוט הזה. אין לי כוחות למאבקי תחתית. חבל ששיחקנו את הכדורגל הכי טוב שלנו רק במחזור האחרון‭."‬

אלישע לוי: "את השאלה אם אני ממשיך או לא צריך לשאול את אלונה. אשב איתה ונראה איך אנחנו עושים הכי טוב לטובת הקבוצה. לא שמעתי על זה שאני סגור באשדוד‭."‬ המאמן מועמד לאשדוד, ובמידה ולא ימשיך, תיבחן מועמדותם של מוטי איוניר ורוני לוי. הקפטן אביתר אילוז: "אני מקווה שאלישע ימשיך‭."‬

אלישע התייחס למשחק הסיום ולקמפיין שלו: "באנו מוכנים וגילינו בגרות. אני לא חושב שהעונה היא כישלון. לא אגיד שזו הצלחה, אבל גם בעונה שעברה ב"ש נשארה במחזור האחרון. הקבוצה נמצאת איפה שהיא צריכה להיות, באמצע‭."‬

דובב גבאי, שגם בסיום העונה שעברה כבש צמד, נגד בית"ר, שהשאיר את ב"ש בליגה, סיכם: "אני שמח שעזרתי לקבוצה להישאר. אשמח אם נתקדם בעונה הבאה ונציב את הקבוצה בעמדת זינוק לאירופה. נמאס לנו מהתחתית‭."‬ קלמי סבן, אבירם ברוכיאן, אקסברד ורוב הזרים לא ימשיכו; מאמצים להשאיר את אג'ידה

מקור: http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/466/765.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה           (ניהול: למבזק)           שתף                                           (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  העיקר שאלונה שופכת מיליונים על קבוצת הפח הזו אוהב 05.05.13 09:19 1
     צודק, באמת חבל על הכסף שישקיעו בשחקני הנוער המקומיים... דוידזון 05.05.13 09:24 2
  מאז שאלי להב הרס את השם הפועל באר שבע הקבוצה הזאת פשוט גרועה liran 05.05.13 09:25 3
  אוהדי ב''ש נגד איווניר, אילוז: מקווה שאלישע יישאר דוידזון 05.05.13 09:58 4
     הכי מגובש שם היה עודד גביש TAL1983 05.05.13 11:06 5

אוהב
חבר מתאריך 1.5.05
7331 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    09:19   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. העיקר שאלונה שופכת מיליונים על קבוצת הפח הזו  
בתגובה להודעה מספר 0

חבל על הכסף

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
84893 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    09:24   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. צודק, באמת חבל על הכסף שישקיעו בשחקני הנוער המקומיים...  
בתגובה להודעה מספר 1

שהם לפחות יתנו את כל הנשמה והלב להצלחת הקבוצה במהלך כל העונה ולא בסיומה ובמלחמת ירידה.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
liran
חבר מתאריך 9.10.10
3125 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    09:25   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מאז שאלי להב הרס את השם הפועל באר שבע הקבוצה הזאת פשוט גרועה  
בתגובה להודעה מספר 0

אין משמעות לבחירות בישראל, ראו מקרה ברק וליבני

דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
84893 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    09:58   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אוהדי ב''ש נגד איווניר, אילוז: מקווה שאלישע יישאר  
בתגובה להודעה מספר 0

לאחר ה-0:3 על נתניה, בקבוצה מבירת הנגב נושמים לרווחה ומסתכלים קדימה לעבר העונה הבאה. ברקת והמאמן ייפגשו, גביש: "התפוצצנו".

התפרצות אדירה של שמחה הייתה אמש (שבת) בחדר ההלבשה של הפועל באר שבע אחרי הניצחון הגדול 0:3 על מכבי נתניה שהשאיר את הקבוצה מבירת הנגב בליגת העל. למרות זאת, בעקבות עונה קשה רוויה באכזבות רבות יצטרכו במועדון להפיק לקחים רבים לקראת העונה הבאה.

סוגיית המאמן לעונה הבאה תיפתר בימים הקרובים כשכבר הערב צפויה להתקיים פגישה בין הבעלים אלונה ברקת למאמן אלישע לוי. ההערכות במועדון הן שהצדדים ידונו באפשרות לחדש את חוזהו של המאמן בעונה נוספת, אך נשקלת גם מועמדותו של מוטי איווניר.

בקרב האוהדים ישנה תמימות דעים כי איווניר לא צריך להיות המאמן של הקבוצה וחלקם אף שוחח עם ברקת בנידון והביע את מחאתו. למרות העונה המאכזבת, אלישע לוי זוכה להערכה בקרב האוהדים שחלקם סבור כי הוא צריך להמשיך.

גם הקפטן אביתר אילוז התייחס לסוגיה ואמר: "צריך שתהיה פה קבוצה טובה ואני מקווה מאוד שאלישע ימשיך כי הוא מאמן שמבין מה הקהל רוצה ומה הקבוצה צריכה. אני טעון על אנשים שהספידו את הקבוצה לאורך כל השבוע והורידו אותנו ליגה. באנו והוכחנו אחרת לכל אותם פרשנים ואנחנו שמחים ומאושרים. אני חושב שזה המשחק הכי טוב שלנו העונה, אבל זו לא הייתה עונה טובה ואני חושב שהמשחק הזה הראה כמה פוטנציאל היה לקבוצה הזאת להגיע רחוק".

הבלם עודד גביש הוסיף: "התפוצצנו והראינו כמה פוטנציאל יש במועדון הזה ואני חושב שהיה עשירית קהל שלנו מאשר לנתניה אבל הרגשנו שזה משחק ביתי ואנחנו מקווים שהקהל הזה יזכה לשמוח ברגעים טובים יותר בעתיד".

בהתייחס לימים הפחות טובים של הקבוצה העונה אמר גביש: "היו לנו הרבה עליות וירידות במיוחד במשחקים האחרונים של הליגה הסדירה. אנחנו קבוצה של פלייאוף עליון והפועל באר שבע זו חבורה של גברים מגובשים. המועדון נותן את כל התנאים להצליח".

"השמחה הזאת הייתה מהולה בעצב כי אף אחד לא יגיד שהייתה לנו עונה מוצלחת ואף אחד לא יגיד שזה היה אושר גדול. אני מאוד רוצה להמשיך עונה נוספת בקבוצה", סיכם הבלם. אגב, בחמשת המשחקים האחרונים ספגה הקבוצה מבירת הנגב שער אחד בלבד כשחוליית ההגנה זכתה לשבחים.

מקור: http://sports.il.msn.com/football/local/article.aspx?cp-documentid=254973635

TAL1983
חבר מתאריך 2.4.12
590 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    11:06   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. הכי מגובש שם היה עודד גביש  
בתגובה להודעה מספר 4

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
archive