ראה וקבל אפליקציית אייפון לפורום סקופים
קבל אפליקציית אנדרויד לפורום סקופים
קבל אפליקציית מחשב לפורום סקופים

גירסת הדפסה   שלח לחבר          
קבוצות דיון סקופים נושא #17270 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי    צל"ש  
אשכול מספר 17270      
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
84893 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    15:12   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  בתפקיד שאקירה: אייל גולן ישיר את השיר של היורו  

ההתאחדות לכדורגל, בשיתוף UEFA בחרה בזמר להופיע בטקס הפתיחה שיערך ב-5 ליוני. גולן: "החיבור שלי לכדורגל ידוע לכולם, אני גאה לייצג ישראל בכל הזדמנות בה אני יכול"
nrg מעריב | 5/5/2013 14:03

ההתאחדות לכדורגל מעבירה הילוך בנוגע לטקס הפתיחה ישיר בטקס הפתיחה של אליפות אירופה בכדורגל עד גיל 21 שיתקיים ב-5 ליוני. ההתאחדות, בשיתוף UEFA, בחרה בזמר אייל גולן לכתוב ולבצע את השיר הרשמי לאליפות אירופה בכדורגל עד גיל 21 שתיפתח בעוד חודש ימים בדיוק כאן בישראל.

אייל גולן: "התרגשתי מאוד כש- UEFA פנו אליי בבקשה לייצג את ישראל ולפתוח את אליפות אירופה בכדורגל לנבחרות צעירות. החיבור שלי לכדורגל ידוע לכולם, אני גאה לייצג ישראל בכל הזדמנות בה אני יכול. ברגע שהוחלט על שיתוף הפעולה, עבדתי יחד עם מיטב המוזיקאים בארץ על מנת למצוא את השיר המתאים ביותר למעמד ולרוח ולערכים של UEFA. כולי תקווה כי יהנו מהשיר וכמובן שאני מייחל להצלחה של נבחרת ישראל בטורניר".

רונית גלסמן מנהלת השיווק של הטורניר מטעם ההתאחדות לכדורגל: "בניגוד לשיתופי פעולה שביצענו עם איל גולן בעבר, כעת מדובר בקפיצת מדרגה משמעותית שכן מדובר בכתיבה וביצוע של השיר הרשמי של הטורניר ומעבר לחשיפה הבינלאומית בטקס הפתיחה, יתלווה לשיר קליפ שעתיד להיות משודר בערוצי הספורט המובחרים ברחבי אירופה".

מקור: http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/466/840.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה           (ניהול: למבזק)           שתף                                           (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ודאי של היורו, על השקל אין מזרחיים... תודה רבה 05.05.13 15:24 1
     מעולה !!1 ממש חדש 05.05.13 16:11 2

תודה רבה
גולש אורח
6615 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    15:24   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ודאי של היורו, על השקל אין מזרחיים...  
בתגובה להודעה מספר 0

מישהו יודע למה אנחנו עדיין משלמים "מס בצורת"?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ממש חדש
חבר מתאריך 27.4.09
9451 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    16:11   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מעולה !!1  
בתגובה להודעה מספר 1

מכובדי, שימוש במונחי שואה ללא הקשר לשואה הינה זילות של השואה. בברכה, ממש חדש

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
archive