ראה וקבל אפליקציית אייפון לפורום סקופים
קבל אפליקציית אנדרויד לפורום סקופים
קבל אפליקציית מחשב לפורום סקופים

גירסת הדפסה   שלח לחבר          
קבוצות דיון סקופים נושא #17285 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי    צל"ש  
אשכול מספר 17285
asd
חבר מתאריך 2.4.12
1148 הודעות
יום ראשון כ''ה באייר תשע''ג    15:59   05.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  ''שכחו אותה בקליניקה'', הרופא שכח את המטופלת בתוך המרפאה,  

asd: הקפצתי אל ראש הפורום בשעה 16:52
שוכבת עם מחטים בגבה, והלך הביתה. המשטרה הגיעה לחלץ אותה זה לא נעים לגלות שכולם הלכו ואתם נשארתם לבר בבית נעול.

תשאלו את מקולי קלקין שעשה מזה קריירה קולנועית מפוארת.
עור פחות נעים כשזה קורה לא בבית אלא במקום זר. ועוד פחות - אם זה קורה בקליניקה של רופא המתמחה באקופונקטורה, והוא הולר הביתה כשהוא משאיר אתכם שוכבים על מיטת הטיפולים מלאים במחטים.

וזה בדיוק מה שקרה בשבוע שעבר לוויוי זיגלר (61), תושבת וינה, שבסך
הכל רצתה שהרופא יטפל בכאבי הגב שלה. זיגלר הגיעה למרפאה ההומאופטית ברובע החדש של וינה, הוכנסה לחדר הטיפולים, התבקשה לשכב על הבטן, ואז נעץ הרופא בגבה את המחטים שאמורות היו להרגיע את הכאב.

אלא שבאמצע הטיפול צילצל הטלפון והרופא יצא כדי לענות לשיחה. אחרי שהניח את השפופרת פנתה אליו האסיסטנטית בשאלה כלשהי, ואחרי כל הסחות הדעת האלה הוא פשוט שכח לחזור לחדר הטיפולים, סיים את ענייניו בקליניקה והלך הביתה.
״בהתחלה לא הייתי מודאגת. היה לי חם ונעים, והייתי רגועה כל כר עד שנרדמתי״, אומרת זיגלר. ״אבל כשהתעוררתי היה כבר חושך, החדר היה קר ואני הייתי לבושה חלקית בלבד״.

זיגלר קראה בקול רם, במחשבה שמישהו מהחדר הסמור יענה לה, אבל אז גילתה שנותרה שם לגמרי לבד. טוב, לא לגמרי לבד. היא הייתה עם הטלפון הסלולרי, שבעזרתו הזעיקה את המשטרה. השוטרים שהגיעו למקום נאלצו לשבור את החלון כדי להיכנס פנימה ולחלץ את הגברת.
ועוד לפני שהוציאו את המחטים מגבה, זיגלר מיהרה להרגיע את הנוגעים בדבר שאין לה כל כוונה לתבוע את המרפאה או את הרופא. "למרות שאני מודה שהייתי די בהלם, אני מניחה שלכל אחד יכול להיות רגע של היסח הדעת, שגורם לו לעשות דברים שלא היה עושה בדרך כלל", אמרה.

הרופא מצידו לא הפסיק להתנצל. ואם לא די בכר, הוא גם התחייב לספק לזיגלר טיפולי אקופונקטורה בחינם לשארית חייה.
ידיעות 24ש עמ'6

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה           (ניהול: למבזק)           שתף                                           (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
archive