אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #178065 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 178065   
רוטרית
חבר מתאריך 8.10.01
14534 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:24   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ראיון עם ד''ר מיכאל בן ארי - אשכול מסודר עם השאלות והתשובות  

תודה מיוחדת לד"ר מיכאל בן ארי שהקדיש מזמנו לענות לשאלות הגולשים
וכן, תודה לגולש "אוריה" על הסיוע בקיום הראיון.

שאלה: אם תתמוך בעמדת אלי ישי,להמליץ על נתניהו כמועמד להרכבת הממשלה
תשובה: אם היה תלוי בי, אינני תומך באנשים עם שמות. אשאל כל אחד מהמועמדים במה הוא יאבק למען מדינה יהודית עם עוצמה. כשנתניהו ישכנע שהוא יעשה משהוא אחד טוב יותר ממקביליו, תהיה סיבה לתמוך בו.

שאלה: מה מצע הבחירות של המפלגה המאוחדת ישי-עוצמה לישראל, ואיך האיחוד עם עוצמה לישראל השפיע עליו
תשובה: מדובר בבלוק טכני, לא ברשימה אחת. אין כאן מצע משותף. זה אמצעי להתגבר על המשוכה הבריונית של אחוז החסימה. מצביעי ישי יצביעו לישי ואנשיו, ואנשי עוצמה יהודית יצביעו למרזל.
לעוצמה יהודית יש מצע באתר של עוצמה יהודית - http://www.ozma-yeudit.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%A6%D7%A2

שאלה: איך היית מגדיר את דרכה של תנועת הליכוד?
תשובה: כל האסונות שלנו התחילו בליכוד:זכות ההגדרה העצמית של העם הפלשתיני,בגין קמפ דייויד.
עקירת יהודים והחרבת התיישבות - בגין חבל ימית.
שיחות עם מחבלי אש"ף - שמיר במדריד. אוסלו של רבין-פרס, הגיע רק לאחר מכן.
גרוש המוני וחורבן והקמת מדינת מחבלים - שרון.
הקפאת בניה בירושלים - נתניהו
שחרור מחבלים ראק בכדי לדבר עם מחבלים - ממשלת נתניהו.
וזה הרבה יותר ארוך ומעמיק ונטוע במפלגה פרמטית עד אסון, עוד מימי האצ"ל וז'בוטינסקי. ואכמ"ל

שאלה: למה אתה לא רץ לכנסת?האם אתה חושב שיש למפלגת יחד סיכוי ממשי לעבור את אחוז החסימה?
תשובה: דרשו שאזוז, מקווה שבמאמץ מרזל ייכנס. אינני מתמודד כי דרשו שאזוז. לא הזמן לספר את השתלשלות האירועים. לדעתי הרשימה תעבור, לי חשוב שמרזל ייכנס.

שאלה: האם לא תחליף את ברוך מרזל
האם לא כדאי למרות דעתכם האידיאולוגית שתיכנסו לממשלה בכדי שתשפיעו יותר
מהם דעותיך בנושא בעלי נטיות מיניות, תחבורה ציבורית בשבת.
האם אתה מצטרף למה שכתב ברוך מרזל על הרב טאו?
תשובה: 1. מרזל ברשימה, אני בחוץ!
2. עניין הצטרפות לממשלה, אני מסביר בהרצאה שלי באוני' בן גוריון. עונה שם גם על השאלה הזאת. שאלה טובה ועקרונית מ אוד בתפיסה שלי.
3. נטיות מיניות - נזהר תמיד מהתקפה אישית. אך חייבים להילחם בקמפיין הטרנדי של ה'קהילה'.
4. תחבורה ציבורית בשבת - סוף המדינה היהודית. זה מדרון חלקלק, שיגרום לכך שיהודים שומרי תורה ומצוות לא יוכלו להתפרנס. כבר היום יהודים שלא עובדים בשבת נדחים ממקומות עבודה. תחבורה תגרור מכלול של משלחי יד. כל זאת, מלבד העובדה שאנחנו צריכים לשמור על הפרהסיה של המדינה היהודית. בחיים הפרטיים של האזרחים כמובן שאין כל התערבות.
5. לא ראיתי מה כתב על הרב טאו.

שאלה: האם שם המפלגה "יחד חזית דתית מאוחדת" לא עלולה לפגוע בפוטנציאל החילונים שיצביעו . (מכיר לא מעט חילונים שמצביעים לישי)לא עדיף חזית יהודית?
תשובה: לא מבין בזה! נשאיר זאת לאנשי הקמפיין.

שאלה: מהו לדעתך, פיתרון הקבע הראוי ביותר, לסכסוך של ישראל עם העולם הערבי?
תשובה: כדי לנצח בחוץ צריך לנצח כאן. אם ראאד סאלח והתנועה האיסלאמית פועלים כאן בתוך מדינת ישראל ללא מפריע וזועבי לא נחקרה עדיין על פעילותה במרמרה, זה הדלק של חיזבאללה וחמאס. הגמגום.

שאלה: ברור לכל בר דעת שאתם והבית היהודי חולקים אותה בריכה של מצביעים.
הפחד שלי היא שאם מפלגת יחד שהיא ראויה ביותר תגדל בעיקר על חשבון הבית היהודי, זה יהפוך את הרשימה הערבית המשותפת למפלגה השלישית בגודלה לכנסת, ובמצב של ממשלת אחדות יו״ר הרשימה יהפוך ליו״ר האופוזיציה.
אשמח לשמוע את תשובתך לתסריט הזה ולמה כדאי לי לאור התסריט להצביע למפלגת יחד
תשובה: אלו חשבונות שעובדים הפוך על הפוך . מי שיצר ודחף לאיחוד הערבי, זה מי שהעלה את אחוז החסימה בהתלהבות מרובה. כאשר כלפי חוץ, זה "כדי להוציא את זועבי", אך בליבו הכוונה למחוק כל איתגור מימין לו.
לגבי ההתלבטות למי להצביע - אני מציע לא לעשות חשבונות ולהצביע למי שאת חושבת שיבטא את עמדותייך בצורה הטובה ביותר. מבחינתי, מרזל יבטא את עמדותיי ביחס לאויב הערבי מבית. וזה עניין שנדחק מהדיון הציבורי. ולכן חשוב כל כך להכניס אחד שיעשה זאת.

שאלה: האם נראה אותך בכנסת הקרובה בתור יועץ/עוזר פרלמנטרי של ברוך מרזל?
תשובה: להערכתי, אקדיש את זמני ללימוד מחקר והרצאות. אני מעריך שברוך ייקח לו את האנשים הטובים ביותר לידו. אני אתפנה לכתיבה. בגלל האירועים האחרונים בעניין הר הבית, אני מתכוון להכין קובץ כתוב ומבואר לכל ענייני העליה להר הבית, נושא שמעסיק אותי 31 שנים. עדיין לא הוצאתי ספר על הדוקטורט שלי. הספר על המרד באמצע ועוד ועוד. השרביט עבר חזרה למרזל, ואני משוכנע שהוא יעשה עבודה מצויינת.

שאלה: איך עשית ''בלוק טכני'' עם אלי ישי, דבר שהרב כהנא היה מתנגד לו ללא שום ספק?
תשובה: שאלה מצויינת, שאני שואל את עצמי גם. מחפש את התשובה. אולי התשובה היא אחוז החסימה שמאלץ בלוק טכני, אולי העובדה שפועלים בכל דרך למחוק את מורשתו של מו"ר היחיד הרב כהנא, מאלצת לכך. בכל מקרה. בלוק טכני הוא אילוץ ופטנט. והוא גם סוג של אחריות ציבורית.
אגב גם אני בריון! וממליץ לך לקרוא מאמר שלי על המרד הגדול, בעניין זה שהופל לחלוטין את הסטיגמות. שלח מייל שלך ואשלח לך.

שאלה: מדוע הרב טאו התנגד לריצה המשותפת? האם הדבר קשור אך ורק לנושא הר הבית? האם הרב טאו לא מכבד דעות של רבנים אחרים שתומכים בעלייה להר הבית?
2. האם תמליצו על נתניהו להקמת הממשלה?
3. האם יש סיכוי שתשבו בממשלת נתניהו?
תשובה: . אם אני לא חייב לדבר על רבנים, אז אני נמנע.
2. עניתי למעלה מה הייתי עושה עם נתניהו. כרגע לא אני מוביל את המפלגה בכנסת, אלא ברוך.
זו גם התשובה לשאלה השלישית. צריך כאן פורום נוסף עם ברוך מרזל, לצורך השלמת התשובות.

שאלה: א. האם אתה חושב שאנשי הר המור באמת התכוונו לדרישותיהם כגון אי-עליה להר הבית, או שזה לא היה יותר מתירוץ וכוונתם היתה להדיר אתכם באופן מוחלט מאיחוד עם אלי ישי?
ב. אמרת במספר הזדמנויות שלא הסכמת למקום בבית היהודי בשל דרישותיהם. האם דרישות שטבון\ישי היו פחות גרועות? האם לדעתך מו"ר הרב כהנא היה מסכים לדרישה לחתום על אי-עליה להר הבית וכדומה בתמורה למקום במפלגה?
תשובה: לגבי הבית היהודי, שם נדרשנו להצטרפות ללא כל דיון אידאולוגי. דבר שהתנגדתי לו באופן מוחלט. כאן מדובר בבלוק טכני בלבד. לא חתמתי על אי עליה להר הבית. לא עלה על דעתי.
לגבי הר המור : אמא שלי לימדה אותי: אל תלמד מאנשים לא טובים איך להתנהג! יגיע הזמן שבו נבהיר מי מה ולמה.

שאלה: האם תפעיל את כובד משקלך לפתור את בעיית חוסר האונים של משטרת ישראל כנגד ערביי מזרח ירושלים שמטרתם לפצוע ולהרוג וכנגד התקיפות של המשטרה כנגד יהודים שנחשדים בריסוס גרפיטי?
תשובה: משוכנע שמרזל איש חברון - יעשה זאת. אני נשאר ליד שולחן העבודה שלי.

שאלה: מה ייצא לעם ישראל מזה שרק מזרל (אולי) יהיה בכנסת ואתה לא ?
איך תשכנע אותי ואת תומכיך להצביע לישי ?
תשובה: כרבים אחרים אתה מכאיב בשאלה זו! כרגע זה הנתון. היתה פה שאלה מנהיגותית לא פשוטה שעמדתי בפניה. לעולם לא אדע אם פעלתי מתוך אחריות או מתוך פחדנות. זה חכמה קטנה להגיד לי לאסוף שברים כשאני עדיין צריך לכסות חובות מהכנסת שעברה. אם היו לידי יותר אנשים שמכניסים יד לכיס ייתכן שהייתי נוהג אחרת.
כרגע זה ההישג הטוב ביותר.
מציע לך שתצביע עם כוונה שהקול שלך הולך למרזל. כפי שמצביעים של מועמדים אחרים שם יצביעו כדי שהקול שלהם לא יילך למרזל. משוכנע שנהיה מאושרים מהנוכחות של מרזל שם.
האופציה של ריצה לבד תוך סיכוי להתרסקות, לא היתה זרה לי בשום שלב. לא כך הוכרע. ואני לא הייתי לבד בהכרעה הזאת.הועדפה הפרגמטיות והדרישה הציבורית לאחדות. למדתי כמה וכמה דברים על המושג 'אחדות' במהלך הזה. יבוא יום ואכתוב על כך.

שאלה: האם יש הרכב קואליציוני כלשהו אליו אתה ו/או מפלגתך תסכימו להצטרף?
תשובה: זו לא מצווה להישאר מחוץ לממשלה, אבל נגד שעבוד. בכל מקרה אני נגד קבלת תפקידים או תקציבים, שיגרמו לנו להיות חלק ממפעל של הרס וחורבן. אפשר לתמוך מבחוץ. זה מה שאני קורא 'קול הנבואה'. יש שיעור שלי על זה באתר ישיבת הרעיון היהודי.

שאלה: שבוע טוב. איזה תיק היית שמח לקבל במידה והיו מציעים לך ומה היית עושה אחרת במסגרת התפקיד?
תשובה: שר לביטחון פנים - לברוך מרזל. זה הנושא הכאוב ביותר. מכאן מבפנים מתחיל ההרס. חושש יותר מכל מאוייבי ישראל שעושים כאן ככל העולה על רוחם ואין דין ואין דיין.

שאלה: האם תובילו גם מהלכים חברתיים כלכלים או רק עניני שלמות הארץ?
תשובה: בוודאי. השתדלתי לעסוק בכך כשהייתי בכנסת. מאמין שמרזל גם יעסוק בזה.

שאלה: מהו הפתרון שלך לסכסוך בין ישראל לפלסטינים? האם אתה תומך בעמדת בנט לפתרון/ניהול הסכסוך?
תשובה: בנט זה זהבה גלאון. זה נשמע מן הסתם מופרך. אבל זה בעניין מי שאומר 'ניהול הסכסוך', בורח מהבעיה. ומשאיר רק את הפיתרון של גלאון וזו הסיבה שאין ימין במדינת ישראל. הפתרון של אורי אליצור 'דמוקרטיה בלי חוכמות לערביי יו"ש', היא הביטוי לפשיטת רגל. לא נתקיים כאן ללא הגירה - חילופי אוכלוסין.
בנט יהיה גרוע מביבי. חושש מאוד מהנהירה אחר מנהיג חסר כל שורשים אידאולוגיים. איש לא שואל שאלות עליו. לפני עשרים שנים, נתניהו היה ימני ממנו, היום הוא מדבר על 'חזון שתי המדינות' וגם מבצע בפועל.
שוב ממליץ לראות את ההרצאה שלי האוני' בן גוריון.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

שאלה: מהי משנתך הכלכלית-חברתית?
תשובה: בעיקרון, אני מאמין בכלכלה של חמלה, מתעב את ההפרטה חושש מהמצב שאנישם בני ארבעים חמישים נותרים בלי פרנסה או פרנסה עלובה בגלל תחרותיות וחוסר מחוייבות של מעסיקים. צריך איזון בין תאגידי העובדים לבין חמדנות המעסיקים. זה אחד הנשואים שמדירים שינה מעיני בעיקרון אני גם כורך את המדיניות הבטחונית בבעיות הכלכחיות שלנו. במקום כיפת ברזל, אפשר להשתמש בהרתעה ולחסוך בניית ממדי"ם חשמל חינם לעזה וכו'.
ארוך, גם על זה עניתי בבן גוריון.

שאלה: מבחינת המפלגה המאוחדת האם נמצא נושא הר הבית על השולחן?
( מבחינת הפעילות הצפויה לשחרורו המלא מידי הירדנים)
איך מבחינה אופרטיבית חברי המפלגה יפעלו לשנות מצב זה?
תשובה: עוצמה יהודית תאבק על כל ארץ ישראל ובוודאי על הר הבית. לגבי האופן יש לשאול את נציגנו לכנסת. אני אישית ממשיך לעסוק בזה כפי שאני עושה 31 שנים. ייסדתי והקמתי את המדרשה ליידע המקדש לפני שלושים שנה. את הדוקטורט שלי הקדשתי לנושא. ההרצאות שלי לסטודנטים מתמקדות בזה. פועל ללא לאות להעלות יהודים להר הבית.

שאלה: מדוע לא שומעים את קולך באשר לפיתוח ההתיישבות ברמת הגולן?
תשובה: את חרפתי מצאת! ויש עוד נושאים רבים שלא עסקתי בהם כפי שנדרש. ובושתי עד מאוד שלא עשיתי כמעט כלום למען פולארד.

שאלה: מדוע לא ראינו שום מעשים בשטח במושב הכנסת בו ישבתם?
תשובה: שאלה קנטרנית, חסרת אחיזה במציאות. לא הייתי בשטח?
מי היה בלב האסון של המסתננים בדרום ת"א. מי העלה זאת לסדר היום הציבורי?
מי הסתובב בלילות בין המאחזים כשנתניהו החריב שוב ושוב.
מי נאבק באויב הערבי, בכל מקום. מי סייע לתושבי מרחביה מול הפוגרום של פורעי כפר סולם?
אנא להפסיק עם זה. לא ישנתי ולא הסתובבתי בקוקטיילים. גם לא טסתי לחו"ל.

שאלה: האם אתה עדיין חושב שרעיון הטרנספר שאתם תומכים בו הוא רלוונטי אקטואלי עדיין,זה יכול לקרות בכלל במציאות? והאם מי שלא חושב שצריך טרנספר הוא לא ימין לדעתך?
תשובה: לא נתקיים כאן אם הרעיון לא ימומש! זו השאלה הכי מהותית שקיימת כאן. שאלת הרת גורל. בנט לדוגמה חולם שאם ניתן עוד משרות ועוד העדפה מתקנת, יהיה כאן סינגפור. האויב לא מקבל את נוכחתנו כאן ומחכה לשעת הכושר לחסל אותנו.
זוכרים את נתנאל עראמי - הכל שאלה של הזדמנות.
מתוך כבוד לאויב אני חושב שהדגל הוא לא הדגל שלו וגם לא ההמנון.
מתוך כבוד אני חושב שהוא חייב להיות במדינה שירגיש בה זהות. כאן הוא מרגיש מרות ונכבש. תשאלו את זוהיר בהלול, עם מי הוא הזדהה כשירו עלינו מעזה?

שאלה: מה דעתך פעולותיו של בנט להרחבת השורות בבית היהודי?
תשובה: הציבור ישפוט כראות עיניו. דעתי על בנט כבר קודם: מדובר באיש מוכשר עם שורשים אידאולוגיים בעומק של דשא. זה סוחף לראות את הירוק זה, אבל זה קצר מועד, וחסר תוחלת. וגרוע מכך מתכון לאסון. הוא קידש את היחצנות ורוקן את התוכן. מבלי לגרוע מערכם של מועמדים אחדים ברשימה שלו. שהייתי שמח לראות אותם לצידי. אך כל עוד הם ברשימה של בנט, הם מחוייבים לו ולמהלכיו המסוכנים מאוד מכל בחינה.

שאלה: מה דעתך על שיטת הממשל הנהוגה? האם יש לשנותה? אם כן, מהי שיטת הממשל הרצויה?
תשובה: הטכניקה היא לא העניין כרגע!

שאלה: מה דעתך על לגליזציה מפוקחת של קאנביס בישראל?
תשובה : בקיצור: נגד ליגליזציה חד משמעית , גם נגד רדיפה של משתמשים אישיים.

שאלה: מה דעתך על הדרך בו פעלה הממשלה בהסלמה האחרונה בגבול לבנון. במידה ואתה(כמונו) חושב שהדרך היתה ביזיונית- איך אתה היית פועל כתגובה לאירועים?
תשובה: מדיניות 'ההכלה' - אני מודאג. זו מדיניות, בכל עניין. בנט קורא לזה 'ניהול הסכסוך' ןבמערכת הבטחונית קוראים לזה הכלה. משדרים לאויב שהחלטנו לא להילחם. אני מאוד מאוד מודאג. זה לא רק בלבנון. את מוק איתן היה אפשר לסיים בשעתיים נחושות. עם הרבה פחות אבדות אצלנו ואפילו אצלם. אבל החלטנו לא להילחם.

שאלה: במידה וברוך מרזל פורש מאיזשהי סיבה כלשהי לפני או אחרי הבחירות , ובהנחה כמובן ש'יחד' נכנסת לכנסת האם יש אפשרות שמישהו מטעמו יתפוס את מקומו (אתה?/בן גביר?) ולא מישהו מטעמו של אלי ישי.
שאלה שניה:
האם ההתנגדות של אותו גורם שסרב שתהיה ב'יחד' מתנגד גם שעו"ד איתמר בן גביר יהיה ברשימת "יחד" ?
-למה לא דרשתם לקבל עוד מיקום אפילו מס' 6 ברשימה?? 67 אלף קולות של תומכים מאד נלהבים שווים יותר.
תשובה: מרזל רביעי ברשימה, וזהו. אם לא יהיה ייכנס במקומו הבא בתור.
ההתנגדות אלי היתה בעצם לכולם, אבל מי שרצה לפוצץ את השיחות חשב שאני לא אוותר ואז יאשימו אותנו, לאחר שפיניתי את מקומי, כבר התקשו להתנגד גם למרזל... ועכשיו הכל היסטוריה. ועוד נכתוב בעניין.
לגבי מיקומים, שאלות מצויינות, אין לי תשובות, לא ניהלתי את המו"מ.

שאלה: האם נתניהו עלול להקים מדינה פלסטינית תוך החרבת יישובים וגירוש יהודים?
תשובה: זה מה שהולך להיות! המנהל האזרחי פועל ללא לאות להקמת מוסדות מדינת הטרור. אני חרד שזה יקרה הרבה יותר מהר ממה שנדמה לנו. אני רואה את כל הדינמיקה שהולכת לכיוון. נתניהו אינו שונה מבוז'י וציפי. אין לו פתרון אחר. וכשאין פתרון - זהבה גלאון וחבורתה מובילים אותנו אל העמדה שלהם. לכן חייבים שיהיה מי שישמיע פתרון מימין. כרגע ההבדל בין בנט, ביבי, ציפי וזהבה, הוא רק עניין של זמן. זוכרים את נתניהו 2009 לפני הבחירות תוקף את ציפי על המדינה הפלשתינית, ואחרי הבחירות עוקף אותה משמאל. במקביל, הוא גם הפך את האסון ל"חזון". מי מאמין שבנט טוב ממנו?

שאלה: למה לא שובצת כלל ברשימת ''יחד'', אף לא במקום לא ריאלי?
תשובה: זו שאלה שנענה עליה אחרי הבחירות.

שאלה: מה דעתך על הבליץ התקשורתי שעושים לשרה נתניהו?
תשובה: מכוער!

שאלה: איך תרגיש אם מפלגת יחד לא תעבור את % החסימה, ותקום כאן ממשלה יותר גרועה מהקודמת לציבור החרדי?
תשובה: עשינו הכל כדי שהתרחיש הזה לא יקרה , עכשיו נותר לעבוד כדי שיעברו את אחוז החסימה.

שאלה: א. כיצד תגיעו לכל ה68500 מצביעים בפעם הקודמת ולומר להם להצביע לרשימה המאוחדת -תלוי הרבה בך שתאמר מרזל זה אני מכל הלב?
ב.בבחירות הקודמות יש רושם שרוב התקציב הלך על באנרים באינטרנט ולא בשטח.
חובה להשקיע ביום הבחירות להביא אנשים נמרצים להתניע מצביעים ביום הבחירות ומשקיפים מה אתם מתכננים?.
ג.במגזר הערבי עקב האיחוד יהיו רמאויות וזיופים ואף אחד לא יפצה פה
וזה ישפיע על אחוזי ההצבעה והתוצאות מה תעשו בנדון?
תשובה: שאלות מצויינות, מקווה שאנשי הקמפיין יקראו ויפנימו.

שאלה: מהי האלטרנטיבה לשתי מדינות לשני עמים?הרי הערבים לא ילכו לשום מקום, וכיום יש להם11 חברי כנסת, מספר שאמור לגדול,איך מונעים את הפיכתה של ישראל למדינה דו לאומית, בלי לוותר על שטחים או לחילופין להמעיט בזכויות הערבים כאזרחים?
תשובה: להתחיל באכיפת חוק, להמשיך בעידוד הגירה. לפעול עם קבינט עליה לעליית חרום של יהודי צרפת ובניית עיר יהודית נוספת בגליל מתאימה לקליטה קהילתית. עוד עיר לסטודנטים וצעירים בין אלקנה לאריאל. לשדר לארוייבים שאנחנו כאן בעלי הבית. לא לחשוש מ'הגזענות' צריך לחזור לציונות: עליה והתיישבות, שני מושגים שנשכחו אצלנו ואצל האויב פועלים במרץ בגליל בנגב במשולש. יש בתוך המדינה הגירה של ערבים לתוכה, זה גן עדן כאן, לאוייבים שלנו מכל העולם. ויש מה לעשות לעצור זאת. בטול איחוד משפחות, אכיפת חוקי בניה ועוד ועוד. פשוט כבר אין זמן. מעריך שמרזל יוכל לענות על זה.

שאלה: בראיון אחד אמרת שאתה מתנגד להפצצת מתקני הגרעין של איראן. האם אתה עומד מאחורי דעה זו גם היום?
תשובה: עומד מאחורי הדברים וגם נימקתי! טענתי ועדיין טוען שהפצצה היא כאן בתוכנו. וראשית הגרעין האיראני הוא בעיה עולמית. ודבר שני לא מאמין שהפצצת הגרעין באיראן תמנע ממנה או מאויב אחר להתחמש בגרעין. צריך כאן עוצמה שאין. כרגע ת"א כבושה. הדרום בידואי, הגליל אבוד. ונתניהו מברבר עצמו לדעת והופך בעיה עולמית לבעיה של ישראל, העולם מאושר שאנחנו בבעיה ובינתיים אנחנו מאבדים כאן את המדינה.

שאלה: מה יש לך לומר על האנשים שאומרים שעליה להר הבית היא אסורה בזמנים אלו?
תשובה: שילמדו את ההלכה! אין שום איסור הלכתי לעלות להר הבית. אלא טענות צדדיות שבינם לבין ההלכה אין ולא כלום. בוידוי של יוה"כ צריכים לכוון במיוחד: את אשר אסרת התרנו ואת אשר התרת אסרנו.
אחמד טיבי צועק בכנסת את 'ההלכה' הזאת.

קישור לאשכול הראיון עצמו: http://rotter.net/forum/scoops1/178014.shtml

נר לרגלי דבריך ואור לנתיבתי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תודה על הריכוז FireSky 31.01.15 21:26 1
     אכן כמה שיותר. tubular bells 31.01.15 21:30 3
     מה היתה שאלתך? תודה רבה 31.01.15 23:40 59
     היתה מהשאלות האחרונות - לצערנו כבר לא היה ממש זמן... אוריה 31.01.15 23:42 62
  כל הכבוד על היוזמה The Factor 31.01.15 21:28 2
  השקעתם. יפה. קול ההר 31.01.15 21:30 4
  יפה ! BizNews151 31.01.15 21:34 5
  הצטערתי להבין מבן ארי שהוא למעשה החליט לפרוש מהחיים הציבוריים בשלב זה זבנג וגמרנו 31.01.15 21:38 6
     האישיות לא חשובה אלא האישיו. מרזל מייצג אותו רעיון תודה רבה 31.01.15 23:40 60
  תודה לכם על ריכוז העניין בצורה מסודרת. אוריה 31.01.15 21:38 7
     +1 וצריך לשכנע את מיכאל לשנס מותניים ולהתגייס בכל מאודו למען הקמפיין. זבנג וגמרנו 31.01.15 21:39 8
     נשמע שמיכאל כואב, האומנם? צדק 31.01.15 21:44 9
         אתה מכיר מישהו שלא היה מרגיש תחושת החמצה כשהיה עם רגל וחצי בכנסת זבנג וגמרנו 31.01.15 21:48 11
             מישהו יכול להסביר לי מה הלך שם מאחורי הקלעים?! אור השחר 31.01.15 23:04 50
             ++ שירי 31.01.15 23:06 51
             מלכתחילה לא היה עם רגל וחצי בכנסת תודה רבה 31.01.15 23:41 61
         מצטרף לתשובה של זבנג. אוריה 31.01.15 21:53 13
             בעקבות קריאת התשובות, גם אצלי הצטברו כל מיני תחושות... אורן - אדרי 31.01.15 22:21 29
  תודה על הראיון, לצערי פיספסתי המגיב 31.01.15 21:46 10
     כנ''ל..הרגע הדלקתי את המחשב. מורשה 31.01.15 22:00 16
     כמוני כמוך אורן - אדרי 31.01.15 22:03 19
         אורן, לאחר שהות עם מיכאל לאורך כל הראיון, אני יכול להעיד אוריה 31.01.15 22:05 20
             אחלה לגמריי אורן - אדרי 31.01.15 22:10 23
                 אנשים העלו שאלות משבע ועד שמונה ועשרים... אוריה 31.01.15 22:12 24
                 לקחנו לתשומת ליבנו לפעם הבאה רוטרית 31.01.15 23:20 53
                     תודה אורן - אדרי 31.01.15 23:37 58
  לא ממעריצו של הדוקטור אבל יפה שהוא מצא זמן לענות לי ישראלי 31.01.15 21:51 12
     אכן למרות שלא השתתפתי בדיון לדעתי הוא חשוב מאוד סולמית 31.01.15 21:54 14
         במפתיע או שלא, הרבה פוליטיקאים מאד מפחדים מהמפגש הישיר עם שאלות קשות... אוריה 31.01.15 22:02 17
             ועוד ברוטר בכלל... FireSky 31.01.15 22:02 18
             ברור סולמית 31.01.15 22:17 27
             שאלות קשות?! הצחקת אותי Big Joe 01.02.15 00:06 65
                 מזמין את המועמדים שלך להיענות להצעה להתראיין פה בפורום. אוריה 01.02.15 00:16 66
                     אני משער שזה לא בכבוד שלהם להתארח באתרים שלא מצנזרים שאלות וחברים... אורן - אדרי 01.02.15 00:22 69
                     אין לי מועמדים. אני לא מעורב בפוליטיקה. וזה כמובן לא רלוונטי לענייננו. Big Joe 01.02.15 00:28 70
                         כן ברור... אין לך מועמדים.. בכלל אין לך.. ואתה לא מעורב בפוליטיקה... אורן - אדרי 01.02.15 00:32 72
                             מה כואב לך?, נודניק. Big Joe 01.02.15 00:35 74
                                 מה כואב לי? אורן - אדרי 01.02.15 00:50 76
                                     -:) JPF 01.02.15 02:16 81
                                     אורן , מסכים עם מה שכתבת (לגבי ג'יג בו) , היתממות , היא מפלטו של ה.... זראטוסטרא 01.02.15 02:35 82
                                         also sprach zarathustra... Big Joe 01.02.15 11:13 85
                 בתור אחד שנמצא בדיוק בקצה השני של היקום (מבחינת השקפה פוליטית וראיית המציאות) אורן - אדרי 01.02.15 00:20 67
                     האמת, שלא זכרתי. (מוכר לך התרוץ? :) ) Big Joe 01.02.15 00:30 71
                         זה נשמע כאילו אתה מעליב כעת את הבית ואת האינטליגנציה של החברים... אורן - אדרי 01.02.15 00:35 73
                             אתה מנסה לסכסך? Big Joe 01.02.15 00:41 75
                                 חלילה... אורן - אדרי 01.02.15 01:41 80
         ניסיתי כמה, רובם לא טורחים לענות בכלל. אל תשכח שראיון און ליין בלי סינון אורי 31.01.15 22:08 22
             גם לי נראה שלא אוהבים בלי סינון... אגב, ניסית להציע ארוח לגרעין הקשה*? :) אורן - אדרי 31.01.15 22:16 26
                 גלאון לא טרחה לענות, ביבי אמר לא, לפיד עדיין מנסה, את השאר לא ניסיתי אורי 31.01.15 22:23 30
                     תנסה גם אצל החרדים סולמית 31.01.15 22:33 35
                     אורי, למקרה שלא שמת לב אתה מפזר פה סקופים בתוך תת אשכול... אורן - אדרי 31.01.15 22:34 36
                         בקשר לביבי סולמית 31.01.15 22:36 39
                             לראש ממשלה ישראלי תמיד יש דברים על הראש. בכל עת. אורן - אדרי 31.01.15 22:48 43
                         נראה לך שביבי יתראיין איפשהו בלי לקבל את השאלות מראש עם וטו על נושאים מסויימים? אורי 31.01.15 22:37 40
                             במקרים מסוימים, זה בסדר לקבל את השאלות מראש.... אורן - אדרי 31.01.15 22:54 45
                                 לא הגענו לדבר על זה בכלל.. היה לאו מוחלט. אורי 31.01.15 23:01 48
                     לניקים כאן יש שאלות מעניינות לכחלון, שווה לנסות. בנוסף, תודה רבה 31.01.15 23:43 63
             אולי אפשר להציע להם שהם רשאים לענות רק על מה שהם רוצים ישראלי 31.01.15 23:26 54
                 כשעונים רק על מה שרוצים, זה מבליט את השאלות שלא ענו עליהם... אוריה 31.01.15 23:27 55
  האם הניק שנפתח לו היה זמני? מלכוש המופלא 31.01.15 21:58 15
  היה מעניין.. תודה להנהלה... ותודה לאורח... אורן - אדרי 31.01.15 22:07 21
  תודה רבה היה מעניין המתפרה 31.01.15 22:15 25
  היה מאלף,,, תודה לבן ארי ולהנהלת רוטר,,, שאלנו, ענה כמו גבר , והתמודד יפה dromi 31.01.15 22:21 28
  למחוק שירמקול 31.01.15 22:26 31
  קראתי בשקיקה את תשובותיו היפות והנעימות של מר בן ארי .אכזבה קשה של יהיה בפנים ! שירמקול 31.01.15 22:29 32
  כמה הערות חרדלש 31.01.15 22:32 33
     חבל שאתה מוציא סתם לעז! Legend 31.01.15 22:43 42
     הבנת את הכבוד של דר בן ארי לרבנים ממשפט הזה היחיד? צער לי שאין לך רספקט. סגול88 31.01.15 22:58 47
     אז תצביע למרזל ידידיה 01.02.15 13:28 87
  בן ארי, לא מתאים לך להתנגד להפצצת מתקני הגרעין של אירן הר מגידון 31.01.15 22:33 34
     להבנתי, מיכאל טוען שמדינת ישראל צריכה להתמקד בפצצה המקומית ו.. אוריה 31.01.15 22:35 38
         באופן ברור סולמית 31.01.15 22:38 41
         פצצת אטום אירנית שתאיים על מדינת ישראל, זה החלום הרטוב של האוייב הערבי ששורץ כאן הר מגידון 01.02.15 01:39 79
  תודה לד''ר מיכאל בן ארי על המענה, היה מעניין מאד. מיסטר בין 31.01.15 22:35 37
  אריה אלדד, עכשיו בן ארי... חבל :-\ me אני 31.01.15 22:50 44
     הכנסת הקרובה, היא פרומו לזו שלאחריה בעז''ה... אוריה 31.01.15 23:19 52
         איך אומרים? me אני 31.01.15 23:54 64
  תודה סגול88 31.01.15 22:56 46
  ראיון מרתק עם אדם מופלא. תודה שירי 31.01.15 23:02 49
  תודה רבה. מגיע לו שאפו על אומץ הלב לעמוד מול שאלות ישירות און ליין LionInZion 31.01.15 23:32 56
  מצטער שפיספסתי, תחושת החמצה dave333 31.01.15 23:35 57
  נקווה שאתה צודק ולא נבכה על העבר. ותודה למי שהביא את הדברים ועזר. y o n i 01.02.15 00:21 68
     אם כולנו נצביע הוא יעבור (: מבזקון 01.02.15 01:24 78
     הסקרים הראו שהם עוברים ואני מאמין שהשבוע כבר יראו 5 מנדטים. אוריה 01.02.15 06:58 83
         בבחירות הקודמות.. me אני 01.02.15 13:09 86
             אתה טועה ידידי! דווקא רוב הסקרים ניבאו להם 2-3 מנדטים-היכנס לכאן ACAMOL 01.02.15 15:59 88
  אין אליך מיכאל! מבזקון 01.02.15 01:23 77
  לא חייבים להסכים עם כל מלה שלו כדי להודות שמדובר באדם ערכי ומרשים. בהצלחה! davidcoh 01.02.15 10:32 84
  תודה על הראיון, יש כבר סקרים של אחרי האיחוד? מחובר 01.02.15 17:03 89
     נחכה ונראה... אוריה 01.02.15 20:01 90
  עצוב מאוד שלא יהיה בכנסת Tzur 02.02.15 00:55 91

FireSky
חבר מתאריך 15.12.13
15369 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:26   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תודה על הריכוז  
בתגובה להודעה מספר 0

לא ענה על שאלתי, אף על פי שלא ראיתי שאלה דומה שנשאלה לפניי, אבל השאלות בהחלט הקיפו הכל לדעתי. צריך להזמין אישיויות לפורום בתדירות גבוהה יותר, זה בהחלט מעניין ומרענן.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
tubular bells
חבר מתאריך 11.12.14
686 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:30   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אכן כמה שיותר.  
בתגובה להודעה מספר 1

במיוחד שחברי הפורום לא מחוייבים לפוליטקלי קורקט המסרס, ושואלים את השאלות שמפריעות לעם, לא לעיתונאים.

בכל מקרה של סתירה בין מה שכתבתי לבין המציאות, המציאות תמיד טועה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
תודה רבה
חבר מתאריך 1.1.09
27273 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:40   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. מה היתה שאלתך?  
בתגובה להודעה מספר 1

לידיעת הח"כים הערבים: 19 ערבים-ישראלים נהרגו מרקטות חיזבאללה ב2006

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:42   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. היתה מהשאלות האחרונות - לצערנו כבר לא היה ממש זמן...  
בתגובה להודעה מספר 1

"בנה ביתך כבתחילה וכונן בית מקדשך על מכונו"!

The Factor
חבר מתאריך 14.1.12
1611 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:28   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כל הכבוד על היוזמה  
בתגובה להודעה מספר 0

אשמח לדרוג, תודה.

קול ההר
חבר מתאריך 13.5.10
3748 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:30   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. השקעתם. יפה.  
בתגובה להודעה מספר 0

חננו - סיוע לעצירים יהודים לאומיים
"אין מצוה גדולה כפדיון שבויים"

BizNews151
חבר מתאריך 18.12.13
1112 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:34   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. יפה !  
בתגובה להודעה מספר 0

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
17126 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:38   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הצטערתי להבין מבן ארי שהוא למעשה החליט לפרוש מהחיים הציבוריים בשלב זה  
בתגובה להודעה מספר 0

ונראה שאנחנו לא הולכים לראות אותו מעורב בכלל בקמפיין של ברוך מרזל וגם לא בפעילותו הפוליטית במידה שייכנס לכנסת. זה חבל מאוד, אני מקווה מאוד שיתעשת ויחזור בו, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו דברים כאלה.

אם בנט יפרוש בפתאומיות מהחיים הפוליטיים, זה טוב או רע ליהודים?

תודה רבה
חבר מתאריך 1.1.09
27273 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:40   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. האישיות לא חשובה אלא האישיו. מרזל מייצג אותו רעיון  
בתגובה להודעה מספר 6

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:38   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. תודה לכם על ריכוז העניין בצורה מסודרת.  
בתגובה להודעה מספר 0

היתה חוויה נהדרת לעבוד עם מיכאל, כמו תמיד.
מבחינתי, מעכשיו ארכז את כל הכח להכנסת ברוך לכנסת, כדי שקולה של העוצמה יחזור וישמע בכנסת!
בשורה התחתונה, המטרה שלי ועוד רבים, שבכנסת שתבוא אח"כ, תהיה נציגות יותר ברורה ומלאה של העוצמה, אבל זה מה יש כרגע ועם זה ננצח בעז"ה!

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
17126 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:39   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. +1 וצריך לשכנע את מיכאל לשנס מותניים ולהתגייס בכל מאודו למען הקמפיין.  
בתגובה להודעה מספר 7

צדק
חבר מתאריך 20.12.13
11060 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:44   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. נשמע שמיכאל כואב, האומנם?  
בתגובה להודעה מספר 7

חרם על ישראל? הכל מתחיל מפה חברים שעושים דה לגיטימציה ליהדות ואין פוצה פה ומצפצף

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
17126 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:48   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אתה מכיר מישהו שלא היה מרגיש תחושת החמצה כשהיה עם רגל וחצי בכנסת  
בתגובה להודעה מספר 9

ופתאום נשלף משם לפי גחמה של יוני שטבון? כמובן שאדם גדול נמדד ביכולתו להתגבר על תחושות שכאלה ולמחול על כבודו ולחזור להתגייס למען המטרה המשותפת.

אור השחר
חבר מתאריך 23.6.12
4321 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:04   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. מישהו יכול להסביר לי מה הלך שם מאחורי הקלעים?!  
בתגובה להודעה מספר 11

אם בא לך לדרג אותי,אז בשמחה..

שירי
חבר מתאריך 2.7.14
4610 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:06   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. ++  
בתגובה להודעה מספר 11

תודה רבה
חבר מתאריך 1.1.09
27273 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:41   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. מלכתחילה לא היה עם רגל וחצי בכנסת  
בתגובה להודעה מספר 11

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:53   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. מצטרף לתשובה של זבנג.  
בתגובה להודעה מספר 9

לא אענה מעבר לכך.

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:21   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. בעקבות קריאת התשובות, גם אצלי הצטברו כל מיני תחושות...  
בתגובה להודעה מספר 13

לפי מה שהבנתי מתשובותיו של בן ארי,
יתכן ואחרי הבחירות הוא יהיה יותר משוחרר לדבר בחופשיות על זה ועל ההוא...

המגיב
חבר מתאריך 9.9.14
10669 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:46   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. תודה על הראיון, לצערי פיספסתי  
בתגובה להודעה מספר 0

תודה לידידיה

מורשה
חבר מתאריך 8.5.10
10324 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:00   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. כנ''ל..הרגע הדלקתי את המחשב.  
בתגובה להודעה מספר 10

תודה על הבאת הדברים במרוכז.

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:03   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. כמוני כמוך  
בתגובה להודעה מספר 10

לצערי
לא הזכירו לי
לא סיפרו לי (ידעתי)
אכלו לי (בצחוק)
שתו לי (בצחוק)

למרות שאני בסביבת הפורום
לא היה לי ביפר ושעון מכוון לזמנים שהוכרזו לפני זמן מה...

אני זוכר שהשאירו חלון קטן של זמן להציב שאלות (אם אני לא טועה)

כשהספקתי להבחין באשכול בראש הפורום
הוא כבר היה בשיא הארוע... כשהוא סגור לשאלות נוספות...
חבל
היו לי כמה שאלות ממש טובות ומיוחדות...
שאת חלקם שאלו בחצי רגל...
ואת חלקם לא שאלו...

Maybe next time

נ.ב
חבל שבעתיים
בראותי שהיה מצב די סביר שהייתי מקבל תשובות לשאלותיי (בהנחה שהייתי מעלה אותם)

לעומת הפעם הקודמת (עם פרופ׳ פרידמן)
שחתכו לי חלק ניכר משאלותיי לגזרים
עירבבו אותם עם שאלות אחרות ועשו מהם קציצות פראסה... (מטעמים הגיוניים לכאורה...)
והגישו את זה בצורה קרה, בלי ריח ובלי תבלין...

(כן אחי איטי, זו ביקורת קלה לגבי תחושותיי)

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:05   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אורן, לאחר שהות עם מיכאל לאורך כל הראיון, אני יכול להעיד  
בתגובה להודעה מספר 19

שהוא לא ברח משום שאלה, לא נבהל משום ניסוח וניסה לענות על כמה שיותר שאלות (ולשם כך, גם האריך את הזמן המתוכנן בשעה כמעט...)

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:10   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אחלה לגמריי  
בתגובה להודעה מספר 20

ותודה אוריה על שיתוף הפעולה...

כן, שמתי לב שהוא ענה יפה ובצורה עיניינית...

רק טיפה חשתי תיסכול
שלא דאגו להזכיר בצורה נמרצת לשכחנים (כמוני)
ושלא נתנו חלון גדול יותר של זמן להעלאת שאלות...

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:12   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אנשים העלו שאלות משבע ועד שמונה ועשרים...  
בתגובה להודעה מספר 23

מיכאל עבד במרץ כדי לנסות ולענות על כמה שיותר, אבל גם ככה היה גבול לכמות שיכול היה לענות...

רוטרית
חבר מתאריך 8.10.01
14534 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:20   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. לקחנו לתשומת ליבנו לפעם הבאה  
בתגובה להודעה מספר 23

נר לרגלי דבריך ואור לנתיבתי

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:37   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. תודה  
בתגובה להודעה מספר 53

ישראלי
חבר מתאריך 24.10.12
7372 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:51   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא ממעריצו של הדוקטור אבל יפה שהוא מצא זמן לענות לי  
בתגובה להודעה מספר 0

תודה רבה לפורום רוטר ואני מקווה שיהיו עוד כאלה

ואגב לא חייב רק מהימין אפשר גם להביא מהשמאל (אם יש פוליטיקאי אמיץ שיסכים לבוא)

סולמית
חבר מתאריך 28.6.14
6989 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:54   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אכן למרות שלא השתתפתי בדיון לדעתי הוא חשוב מאוד  
בתגובה להודעה מספר 12

ולכן כדאי שנקרא מעל במה זו לכל פוליטקאי שמוכן שיצור קשר עם הנהלת הפורום בנושא

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:02   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. במפתיע או שלא, הרבה פוליטיקאים מאד מפחדים מהמפגש הישיר עם שאלות קשות...  
בתגובה להודעה מספר 14

FireSky
חבר מתאריך 15.12.13
15369 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:02   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. ועוד ברוטר בכלל...  
בתגובה להודעה מספר 17

צריך אומץ מיוחד

סולמית
חבר מתאריך 28.6.14
6989 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:17   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. ברור  
בתגובה להודעה מספר 17

אבל יתכן שאחרי שהיתה קפיצה למים יהיה מי שיסכים לנסות

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
131796 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:06   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. שאלות קשות?! הצחקת אותי  
בתגובה להודעה מספר 17

איזו מהשאלות שהוא נשאל ניתנת להגדרה כ"קשה"?

שאלה: א. האם אתה חושב שאנשי הר המור באמת התכוונו לדרישותיהם כגון אי-עליה להר הבית, או שזה לא היה יותר מתירוץ וכוונתם היתה להדיר אתכם באופן מוחלט מאיחוד עם אלי ישי?
שאלה: איך היית מגדיר את דרכה של תנועת הליכוד? 
שאלה: איך עשית ''בלוק טכני'' עם אלי ישי, דבר שהרב כהנא היה מתנגד לו ללא שום ספק? 
שאלה: ברור לכל בר דעת שאתם והבית היהודי חולקים אותה בריכה של מצביעים.
שאלה: האם יש הרכב קואליציוני כלשהו אליו אתה ו/או מפלגתך תסכימו להצטרף? 
שאלה: האם לא תחליף את ברוך מרזל
שאלה: האם נראה אותך בכנסת הקרובה בתור יועץ/עוזר פרלמנטרי של ברוך מרזל? 
שאלה: האם שם המפלגה "יחד חזית דתית מאוחדת" לא עלולה לפגוע בפוטנציאל החילונים שיצביעו . (מכיר לא מעט חילונים שמצביעים לישי)לא עדיף חזית יהודית? 
שאלה: האם תובילו גם מהלכים חברתיים כלכלים או רק עניני שלמות הארץ?
שאלה: האם תפעיל את כובד משקלך לפתור את בעיית חוסר האונים של משטרת ישראל כנגד ערביי מזרח ירושלים שמטרתם לפצוע ולהרוג וכנגד התקיפות של המשטרה כנגד יהודים שנחשדים בריסוס גרפיטי? 
שאלה: למה אתה לא רץ לכנסת?האם אתה חושב שיש למפלגת יחד סיכוי ממשי לעבור את אחוז החסימה?
שאלה: מדוע הרב טאו התנגד לריצה המשותפת? האם הדבר קשור אך ורק לנושא הר הבית? האם הרב טאו לא מכבד דעות של רבנים אחרים שתומכים בעלייה להר הבית?
שאלה: מה ייצא לעם ישראל מזה שרק מזרל (אולי) יהיה בכנסת ואתה לא ?
שאלה: מה מצע הבחירות של המפלגה המאוחדת ישי-עוצמה לישראל, ואיך האיחוד עם עוצמה לישראל השפיע עליו 
שאלה: מהו הפתרון שלך לסכסוך בין ישראל לפלסטינים? האם אתה תומך בעמדת בנט לפתרון/ניהול הסכסוך?
שאלה: מהו לדעתך, פיתרון הקבע הראוי ביותר, לסכסוך של ישראל עם העולם הערבי?
שאלה: שבוע טוב. איזה תיק היית שמח לקבל במידה והיו מציעים לך ומה היית עושה אחרת במסגרת התפקיד?

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:16   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. מזמין את המועמדים שלך להיענות להצעה להתראיין פה בפורום.  
בתגובה להודעה מספר 65

אורן - אדרי
גולש אורח
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:22   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. אני משער שזה לא בכבוד שלהם להתארח באתרים שלא מצנזרים שאלות וחברים...  
בתגובה להודעה מספר 66

יותר קל להם באתר כמו וואינט (אתר שמצנזר בערך 90% מכל מה שזז)

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
131796 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:28   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. אין לי מועמדים. אני לא מעורב בפוליטיקה. וזה כמובן לא רלוונטי לענייננו.  
בתגובה להודעה מספר 66

ובכל מקרה אי אפשר להצביע על שאלה "קשה".

אורן - אדרי
גולש אורח
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:32   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. כן ברור... אין לך מועמדים.. בכלל אין לך.. ואתה לא מעורב בפוליטיקה...  
בתגובה להודעה מספר 70

אבל בכלל בכלל בכלל לא מעורב בפוליטיקה...

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
131796 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:35   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. מה כואב לך?, נודניק.  
בתגובה להודעה מספר 72

כל חיי, לא הייתי חבר מפלגה, לא הייתי בשום אירוע מפלגתי, ופעילים מפלגתיים היחידים שאני מכיר הם כאלה שלמדו אתיף או היו אתי במילואים והגיעו לפוליטיקה אחר כך...

אורן - אדרי
גולש אורח
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:50   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. מה כואב לי?  
בתגובה להודעה מספר 74

לפעמים עודף קור גורם לי לכאבי ראש...
כשאני סוחב דברים כבדים אז יש קצת כאבים בכתפיים...
וגם כשמשקרים לך בפנים זה לפעמים כואב (אבל לא כאב היסטרי)

זה שאתה לא חבר מפלגה/לא מצביע/ לא פעיל לכאורה/ לא מופיע לארועים...
זה עדיין לא אומר שאתה לא חיה פוליטית שמעורבת בפוליטיקה מכף רגל ועד ראש...
ואם לא מכף רגל, אז לפחות מהבטן ומעלה...

רובינו מכירים אותך בעיקר מהפורום פה
ובתור אחד שהגיב לא מעט פעמים...
קל לנו לזהות אם אתה פוליטי או לא... ומה הכיוון הפוליטי שלך במידה וכן...

הנה אני אגיד מי אתה מבחינה פוליטית (למקרה ששכחת להסתכל במראה הבוקר)
אתה כמעט כל דבר שקשור לציפי לבני ומפלגתה, יאיר לפיד, שמעון פרס ומערכת המשפט/פרקליטות (היש בכל ישראל מישהו שיותר פוליט מהם?)

אתה לא יכול להיות המגן האנושי של הטיפוסים הללו
ומצד שני לקרוא לעצמך: לא פוליטי/ לא מעורב פוליטית

בלתי אפשרי

No way

JPF
חבר מתאריך 28.8.13
3280 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    02:16   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. -:)  
בתגובה להודעה מספר 76

תקנו רק מערבי שתלה את דגל ישראל מחוץ לחנותו. ערבי ציוני יזכה לפרנסה מצויינת, השאר לא.

זראטוסטרא
חבר מתאריך 22.7.14
1041 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    02:35   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. אורן , מסכים עם מה שכתבת (לגבי ג'יג בו) , היתממות , היא מפלטו של ה....  
בתגובה להודעה מספר 76

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
131796 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    11:13   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. also sprach zarathustra...  
בתגובה להודעה מספר 82

אורן - אדרי
גולש אורח
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:20   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. בתור אחד שנמצא בדיוק בקצה השני של היקום (מבחינת השקפה פוליטית וראיית המציאות)  
בתגובה להודעה מספר 65

לעומת ד״ר בן ארי...

מדוע לא הצטרפת לדיון עם שאלות קשות/מעניינות/מכשילות?

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
131796 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:30   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. האמת, שלא זכרתי. (מוכר לך התרוץ? :) )  
בתגובה להודעה מספר 67

אבל, כדי להודות על האמת אפילו לא שקלתי את זה. אני מניח שאת השאלות שלי מישהו היה עורך, כדי לא להקשות על האורח.

אורן - אדרי
גולש אורח
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:35   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. זה נשמע כאילו אתה מעליב כעת את הבית ואת האינטליגנציה של החברים...  
בתגובה להודעה מספר 71

איזה סיבה יש לערוך לך (או למישהו אחר) אם שאלותיך הם לא מעליבות ומבזות את האורח...

הלו

תתעורר

אולי אתה חושב שאתה נמצא במקומות אחרים (כמו וואינט לדוגמא)

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
131796 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:41   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. אתה מנסה לסכסך?  
בתגובה להודעה מספר 73

זאת הרגשתי האמיתית.

אורן - אדרי
גולש אורח
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    01:41   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. חלילה...  
בתגובה להודעה מספר 75

מי אני שאתווכח עם הרגשות אמיתיות שבאות מהלב...

יכול להיות שלא הובנתי כהלכה
או שדבריי הוצאו מהקשרם...

אני בעצם התכוונתי לכתוב תודה...
ושדברייך נשמעים כקומפלימנט מכובד לאחסניה
ושכולי תקווה שכולנו נלמד ונשכיל לקבל איש את דברי רעהו בחיבה וסובלנות...

נ.ב
אם חלילה יש סתירה קלה בין דבריי אלו לדבריי הקודמים...
תגובה זאת היא העדכנית והיא הקובעת...
אתה יודע איך זה...
עזבתי רגע את האייפד לבד ויצאתי החוצה, בטח האחיין השובב שלי שוב דחף תגובות
וזה נראה כאילו שזה בא ממני

איתך הסליחה

רגע אחד
כמה זמן אמרו שמותר לערוך?

אורי
חבר מתאריך 18.6.12
23328 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:08   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. ניסיתי כמה, רובם לא טורחים לענות בכלל. אל תשכח שראיון און ליין בלי סינון  
בתגובה להודעה מספר 14

זה משהו שפוליטיקאים לא אוהבים.

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:16   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. גם לי נראה שלא אוהבים בלי סינון... אגב, ניסית להציע ארוח לגרעין הקשה*? :)  
בתגובה להודעה מספר 22

כלומר:
לפיד
לבני
פרס
גלאון
בוז׳י
דרעי
ליברמן
כחלון
ביבי (כן, ביבי)

אורי
חבר מתאריך 18.6.12
23328 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:23   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. גלאון לא טרחה לענות, ביבי אמר לא, לפיד עדיין מנסה, את השאר לא ניסיתי  
בתגובה להודעה מספר 26

סולמית
חבר מתאריך 28.6.14
6989 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:33   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. תנסה גם אצל החרדים  
בתגובה להודעה מספר 30

יתכן שהם יהיו מעוניינים להשמיע את קולם

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:34   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אורי, למקרה שלא שמת לב אתה מפזר פה סקופים בתוך תת אשכול...  
בתגובה להודעה מספר 30

סקופים ששווים כותרת ראשית... (לדעתי)

סקופ ראשון:
גלאון לא טרחה לענות

סקופ שני:
לפיד עדיין מנסה

והמגה סקופ:
ביבי אמר לא...

זה הרי ברור כשמש שהפורום הזה מוצף בליכודניקים...
מעניין מאוד מהי דעתם לגבי זה שביבי אמר לא...
(אני בטוח שיש לך הסברים מעולים והגיוניים... הסברים אפילו יותר טובים משל ביבי עצמו)

ותודה על הנסיונות 👍

סולמית
חבר מתאריך 28.6.14
6989 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:36   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. בקשר לביבי  
בתגובה להודעה מספר 36

לראש ממשלת ישראל בעת הנוכחית יש לא מעט על הראש

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:48   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. לראש ממשלה ישראלי תמיד יש דברים על הראש. בכל עת.  
בתגובה להודעה מספר 39

לדעתי לביבי צריך להיות עניין גדול
1. לרדת לעם ולשווקים (כן, בסדר שיבוא עם 100 מאבטחים)
אנחנו אומנם לא פריז, אבל בכל זאת נשמח לראותו (שלא דרך מסך טלויזיה)
כלומר לראותו ממרחק חצי קילומטר, כי אי אפשר להתקרב וללחוץ יד...
כי
א. מי אנחנו בכלל...
ב. אולי אנחנו מסוכנים...

2. לביבי צריך להיות עניין, כי כעת הבחירות מתקרבות והוא צריך למכור את עצמו...
קל וחומר שהוא מדשדש ומפגר אחרי מפלגת העבודה (בסקרים)

כן, הבנתי... הוא אולי בונה על זה שהגושים יצילו אותו... ובעזרת גוש ימני או פוליטיקאים ספציפיים שהוא ייתן להם הכל + כל מה שיבקשו, הוא יזכה בקלות לכהונה נוספת...

נ.ב
תהיי בטוחה ב100%
שאם הוא היה צריך להיפגש עם מדונה הוא היה מוצא זמן מתחת לבלטה...

אורי
חבר מתאריך 18.6.12
23328 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:37   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. נראה לך שביבי יתראיין איפשהו בלי לקבל את השאלות מראש עם וטו על נושאים מסויימים?  
בתגובה להודעה מספר 36

לא באמת חשבתי שתקשורת רה"מ תשיב בחיוב

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:54   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. במקרים מסוימים, זה בסדר לקבל את השאלות מראש....  
בתגובה להודעה מספר 40

כלומר כן ראיון עם ביבי
או לא ראיון עם ביבי

אז עדיף כן ראיון... ועם שאלות מראש... שיתאמן על תשובות.. (למרות שזה לא אידיאלי)

לדעתי, זה קצת פוגע באמינות המרואיין בזה שהוא מקבל שאלות מראש...

ולגבי וטו...
לעיתים צריך לכבד...
אני מניח ששאלות שקשורות לשרה או לאלכוהול או למיחזור או לאב הבית, אמורות להיות מחוץ לתחום

אורי
חבר מתאריך 18.6.12
23328 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:01   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. לא הגענו לדבר על זה בכלל.. היה לאו מוחלט.  
בתגובה להודעה מספר 45

תודה רבה
חבר מתאריך 1.1.09
27273 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:43   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. לניקים כאן יש שאלות מעניינות לכחלון, שווה לנסות. בנוסף,  
בתגובה להודעה מספר 30

יעלון פעם נתן ראיון יוטיוב לחברי "ישראל שלי", אולי יסכים לבוא גם לכאן

ישראלי
חבר מתאריך 24.10.12
7372 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:26   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. אולי אפשר להציע להם שהם רשאים לענות רק על מה שהם רוצים  
בתגובה להודעה מספר 22

לפחות בהתחלה, רק עד שזה יצבור תאוצה ועוד יגיעו להשתתף ואז לא יהיה להם ברירה ;)

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:27   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. כשעונים רק על מה שרוצים, זה מבליט את השאלות שלא ענו עליהם...  
בתגובה להודעה מספר 54

מלכוש המופלא
חבר מתאריך 14.1.14
7192 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    21:58   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. האם הניק שנפתח לו היה זמני?  
בתגובה להודעה מספר 0

מקווה לראותו בפורום בעתיד. תודה ושבוע טוב.

http://youtu.be/sYyggFs_NKU

אורן - אדרי
גולש אורח
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:07   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. היה מעניין.. תודה להנהלה... ותודה לאורח...  
בתגובה להודעה מספר 0

בתקווה שישאר איתנו (כעת כשנרשם)
וישתתף מידי פעמים בדיונים...

המתפרה
חבר מתאריך 2.4.12
6085 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:15   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. תודה רבה היה מעניין  
בתגובה להודעה מספר 0

עכשיו יותר מתמיד כולנו בן גבירים

dromi
חבר מתאריך 30.4.12
27403 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:21   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. היה מאלף,,, תודה לבן ארי ולהנהלת רוטר,,, שאלנו, ענה כמו גבר , והתמודד יפה  
בתגובה להודעה מספר 0

לא שכנע אותי בשאלתי (למרות שענה לי) להצביע לאלי ישי,(והאמת הוא גם לא השתדל),, אני קול צף !!

שירמקול
חבר מתאריך 18.7.14
873 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:26   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. למחוק  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 31.01.15 בשעה 22:32 בברכה, שירמקול

שירמקול
חבר מתאריך 18.7.14
873 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:29   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. קראתי בשקיקה את תשובותיו היפות והנעימות של מר בן ארי .אכזבה קשה של יהיה בפנים !  
בתגובה להודעה מספר 0

אוהבים אתך בן ארי ונאחזים בך כקרש בים מהספינה הטובעת.

חרדלש
חבר מתאריך 16.9.13
947 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:32   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. כמה הערות  
בתגובה להודעה מספר 0

כל הכבוד על הראיון
מיכאל אמר את הדבר הבא
לגבי הר המור : אמא שלי לימדה אותי: אל תלמד מאנשים לא טובים איך להתנהג! יגיע הזמן שבו נבהיר מי מה ולמה.
האם שמתם לב להבדל בינו לבין מרזל האחרון יודע לכבד רבנים ואילו בן ארי לא.

Legend
חבר מתאריך 4.1.15
103 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:43   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. חבל שאתה מוציא סתם לעז!  
בתגובה להודעה מספר 33

סגול88
חבר מתאריך 2.9.07
7341 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:58   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. הבנת את הכבוד של דר בן ארי לרבנים ממשפט הזה היחיד? צער לי שאין לך רספקט.  
בתגובה להודעה מספר 33

תחשוב טוב, יהיה טוב

ידידיה
חבר מתאריך 10.5.13
6443 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    13:28   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. אז תצביע למרזל  
בתגובה להודעה מספר 33

הכל מדוייק

הר מגידון
חבר מתאריך 3.8.14
2163 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:33   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בן ארי, לא מתאים לך להתנגד להפצצת מתקני הגרעין של אירן  
בתגובה להודעה מספר 0

כי ברור שאתה בעד להפציץ את מתקני החיזבאללה, מה ההבדל? שמת לב שאתה סותר את עצמך? אני מאד מקווה שמרזל כן תומך בפעולה כזאת, אין סיכוי שאני אבחר במועמד שמתנגד באופן עקרוני לתקוף את האוייב שלו.

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:35   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. להבנתי, מיכאל טוען שמדינת ישראל צריכה להתמקד בפצצה המקומית ו..  
בתגובה להודעה מספר 34

ולהשאיר לעולם את המאבק בפצצה העולמית.

ההתמקדות באיראן, תוך הזנחה ברורה ומכוונת מהפצצה המקומית של ערביי ישראל, היא תהליך הרסני שתוצאותיו גרועות מאלו של פצצת אטום ויביאו ח"ו לחיסולה של המדינה היהודית.

אני לא חושב שלמיכאל תהיה התנגדות עקרונית להפצצה שכזו, אך המסר הוא ברור - אל תתחמקו מהפצצה המקומית וההרסנית, ותברחו להיכן שנח לכם.

סולמית
חבר מתאריך 28.6.14
6989 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:38   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. באופן ברור  
בתגובה להודעה מספר 38

הוא טוען שאם את האנרגיה שמשקיעים בזה היו משקיעים בדברים אחרים ההשגים היו שווים את זה
ועוד טוען שהפצצה האירנית היא בעיה כלל עולמית ולא אנחנו צריכים לפתור את בעיות העולם

הר מגידון
חבר מתאריך 3.8.14
2163 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    01:39   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. פצצת אטום אירנית שתאיים על מדינת ישראל, זה החלום הרטוב של האוייב הערבי ששורץ כאן  
בתגובה להודעה מספר 38

ברגע שישראל תחסל את האיום הזה היא תהיה חופשית לחסל גם את האיום הלא פחות מסוכן של הערבים עם התעודה הכחולה, אותם ערבים יבינו שהסיפור שלהם נגמר ורק מהפחד הם ימהרו לארוז את המזוודות ולהזמין את המשאיות בדרך לירדן או ערב הסעודית, זאת ההזדמנות של ביבי לעשות משהו חיובי למען עם ישראל, אסור לו לפספס אותה.

מיסטר בין
חבר מתאריך 17.10.07
34742 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:35   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. תודה לד''ר מיכאל בן ארי על המענה, היה מעניין מאד.  
בתגובה להודעה מספר 0

me אני
חבר מתאריך 1.4.12
12936 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:50   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אריה אלדד, עכשיו בן ארי... חבל :-\  
בתגובה להודעה מספר 0

ההפסד כולו שלנו.

ואם נחרבנו ונחרב העולם עמנו ע"י שנאת חנם נשוב להבנות והעולם עמנו יבנה ע"י אהבת חנם

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:19   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. הכנסת הקרובה, היא פרומו לזו שלאחריה בעז''ה...  
בתגובה להודעה מספר 44

me אני
חבר מתאריך 1.4.12
12936 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:54   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. איך אומרים?  
בתגובה להודעה מספר 52

גם זו לטובה...

ואם נחרבנו ונחרב העולם עמנו ע"י שנאת חנם נשוב להבנות והעולם עמנו יבנה ע"י אהבת חנם

סגול88
חבר מתאריך 2.9.07
7341 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    22:56   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. תודה  
בתגובה להודעה מספר 0

תחשוב טוב, יהיה טוב

שירי
חבר מתאריך 2.7.14
4610 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:02   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. ראיון מרתק עם אדם מופלא. תודה  
בתגובה להודעה מספר 0

LionInZion
חבר מתאריך 18.12.13
8596 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:32   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. תודה רבה. מגיע לו שאפו על אומץ הלב לעמוד מול שאלות ישירות און ליין  
בתגובה להודעה מספר 0

גם אם לא מסכימים עם דעותיו

dave333
חבר מתאריך 26.7.08
35699 הודעות
אור ליום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    23:35   31.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. מצטער שפיספסתי, תחושת החמצה  
בתגובה להודעה מספר 0

מצטער עוד יותר לדעת שד"ר מיכאל בן ארי, לא יהיה בכנסת הבאה.
תחילה אריה אלדד ועכשיו בן ארי, דווקא עכשיו כשמדינת ישראל נמצאת במצב כל כך מסוכן לקיומה, כל כך הרבה אוייבים מבית (השמאל) בנוסף מפלגות המתחזות למרכז וימין, התחושה היא שעם ישראל יתום, אין מי שיעלה את המדינה על הפסים, השחיתות בכספי הציבור חוגגת, אוייבנו הערבים מבית ומחוץ מתחזקים ומתעצמים, חבל שפרופסור אריה אלדד וד"ר מיכאל בן ארי - יהיו מחוץ לכנסת הבאה.

תזכורת מתוך ראיון עם פרופסור אריה אלדד, לאחר תוצאות הבחירות האחרונות

y o n i
חבר מתאריך 28.8.08
20044 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    00:21   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. נקווה שאתה צודק ולא נבכה על העבר. ותודה למי שהביא את הדברים ועזר.  
בתגובה להודעה מספר 0

שאלה: איך תרגיש אם מפלגת יחד לא תעבור את % החסימה, ותקום כאן ממשלה יותר גרועה מהקודמת לציבור החרדי?

תשובה: עשינו הכל כדי שהתרחיש הזה לא יקרה , עכשיו נותר לעבוד כדי שיעברו את אחוז החסימה.

מבזקון
חבר מתאריך 27.5.08
55978 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    01:24   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. אם כולנו נצביע הוא יעבור (:  
בתגובה להודעה מספר 68

טיפ לעיתונאים: תחשוב טוב יהיה טוב

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    06:58   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. הסקרים הראו שהם עוברים ואני מאמין שהשבוע כבר יראו 5 מנדטים.  
בתגובה להודעה מספר 68

me אני
חבר מתאריך 1.4.12
12936 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    13:09   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. בבחירות הקודמות..  
בתגובה להודעה מספר 83

הסקרים לא נתנו להם אפילו לעבור את אחוז החסימה (אני התעלמתי), יתכן מאד שזו הסיבה שהרבה לא הצביעו להם.
אני מציעה להתעלם מהסקרים-שקרים כי יש מצב שהם יוצרים מציאות...

בהצלחה!

ACAMOL
חבר מתאריך 24.1.14
1755 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    15:59   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. אתה טועה ידידי! דווקא רוב הסקרים ניבאו להם 2-3 מנדטים-היכנס לכאן  
בתגובה להודעה מספר 86

http://www.bhirot2013.co.il/

מבזקון
חבר מתאריך 27.5.08
55978 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    01:23   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. אין אליך מיכאל!  
בתגובה להודעה מספר 0

davidcoh
חבר מתאריך 1.4.12
5203 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    10:32   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. לא חייבים להסכים עם כל מלה שלו כדי להודות שמדובר באדם ערכי ומרשים. בהצלחה!  
בתגובה להודעה מספר 0

"שָׂרַיִךְ סוֹרְרִים וְחַבְרֵי גַּנָּבִים כֻּלּוֹ אֹהֵב שֹׁחַד וְרֹדֵף שַׁלְמֹנִים" (מחווה לדרעי)

חבר מתאריך 2.4.12
1431 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    17:03   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. תודה על הראיון, יש כבר סקרים של אחרי האיחוד?  
בתגובה להודעה מספר 0

הפתרון היחיד - משיח בן דוד!

אוריה
חבר מתאריך 4.5.11
12164 הודעות
אור ליום שני י''ג בשבט תשע''ה    20:01   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. נחכה ונראה...  
בתגובה להודעה מספר 89

Tzur
חבר מתאריך 18.10.11
1793 הודעות
יום שני י''ג בשבט תשע''ה    00:55   02.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. עצוב מאוד שלא יהיה בכנסת  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות