אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #178156 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 178156   
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
5558 הודעות, 65 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    08:47   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תחקיר מקיף על קול אחד/משרד הפרסום אייל ארד. כבר בספטמבר 2013.  

 
   (לא ראיתי שפורסם. קרדיט ליאצק)

"מתעוררת הנשאלה: מה הם מחפשים פה בעצם? מה רוצה הברית המוזרה הזאת בין "קול אחד", האגף של עמיר פרץ במפלגת העבודה ומפלגת קדימה ( תוכלו למצוא את תצלומה של הגב' ציפי לבני מככבת באחד מפרסומי "קול אחד") הפרסומאי אייל ארד הנתון כבר שנים בוונדטה אישית נגד נתניהו, וקרן פורד האנטישמית?

האם הם רוצים לקדם שלום ופתרון של שתי מדינות, כפי שהם מצהירים, או ללבות שנאה ולחרחר ריב ומדנים בין יהודים ליהודים, בין ערבים לערבים והעיקר – בין יהודים לערבים, כפי שהם עושים פה כבר המון שנים?

מה עומד מאחורי ההצהרות שלהם על "אי אלימות", ועל כך שיש להוקיע כל צד שיפעיל אלימות? שוב ניסיון לתפוס את ישראל במלכודת "אי-האלימות" כמו במשט של המאווי מרמרה? שוב הרצון לסבך את ישראל בקטל של פלשתינים שיביא לוועדת גולדסטון נוספת? מה פשר הקשרים הענפים של "קול אחד" עם "הקרן החדשה לישראל" ושל זו האחרונה עם "צוות המומחים" של המחאה? האם שוב יש כאן, בין השאר, מסע להחלפתו של ראש ממשלה בישראל שלא באמצעות בחירות?

ונא לא לבלבל את המוח ולספר שיש פה עוד איזו "תיאוריית קונספירציה" פאראנואידית. כל המידע שהובא כאן מבוסס על מקורות גלויים וזמינים לכל ברשת. הכל מבוסס על תכניות הפעולה הגלויות שפירסם משרדו של אייל ארד.

האם שוב נהיה עדים לקשר שתיקה עלוב ופחדני של התקשורת הממוסדת, כמו במקרה של הקשרים בין הקרן החדשה לישראל ובין "צוות המומחים" של המחאה? האם תשתף התקשורת פעולה עם מסע היחצ"נות של משרד ארד ושל "קול אחד" ועם מסע הפרסום והמודעות במיליונים שהם עומדים לפרסם, ולא תחשוף את הקשרים הגלויים לגמרי של הארגון הזה עם קרן פורד ואת מטרותיו הנסתרות?

https://mafyahu.wordpress.com/2011/09/23/%D7%A1%D7%A4%D7%98%D7%9E%D7%91%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%9C-%D7%99%D7%90%D7%A1%D7%A8-%D7%A2%D7%91%D7%93-%D7%A8%D7%90%D7%91%D7%95-%D7%A7%D7%95%D7%9C-%D7%90%D7%97%D7%93-%D7%95/

"בהמשך שיטוטי ברשת, מצאתי שלא רק האנליסטים העובדים אצל אבו-מאזן מתכננים את עתידנו.

שם אחד שב וחזר, כשהקשתי את מילות המפתח שלי (ספטמבר,אבו מאזן או"ם) בגוגל:

השם שחזר: קול אחד. ONE VOICE

פעם ראשונה שנתקלתי בארגון הזה. חיפשתי מידע ברשת אודותיו, ואשתף אתכם במה שמצאתי.

מדובר בארגון שהוקם לפני קרוב לעשור על ידי אזרח מכסיקאי ממוצא יהודי, דניאל לובצקי. הארגון מוגדר על ידו כ"ארגון שלא למטרות רווח בלבד". ארגון בינלאומי בעל סניפים רבים, שהוא המשכו של ארגון קודם שהוקם על ידי לובצקי בשם "פיסוורקס" (עבודות-שלום).

והנה, "קול אחד" מתעניין מאוד במזרח התיכון.

אך בעוד שפעילותו בכל השנים האחרונות היתה על אש קטנה יחסית, מתברר שעכשיו – תפנית.

לרגל ההתרחשויות בספטמבר מתחיל "קול אחד" קמפיין אדיר, בתקשורת המודפסת וברשת.

קול אחד: הקול של מי, בדיוק?

עוד יש להביא בחשבון, לפני שנכנסים לפרטים, שהסיסמה של הארגון הזה היא "יוצרים את המחר היום", ועל פי הגדרתו, עניינו המרכזי הוא בהפעלת "שורשי העשב" – כלומר – המוני העם – למען מטרותיו.

והנה לפניכם ההקדמה הכללית, המסבירה את הרקע האידיאולוגי לפעולתו הנוכחית של "קול אחד" בישראל:

תנועת קול אחד: תנועה פוליטית בינלאומית וא-מפלגתית, הפועלת להעצמת קולו של הרוב המתון בישראל וברשות הפלשתינית. התנועה דוגלת בהגברת התמיכה הציבורית בפתרון שתי המדינות, כמענה על האינטרס הלאומי, הדמוגרפי, הביטחוני, הכלכלי והדיפלומטי של ישראל בתור מדינה יהודית ודמוקרטית.

רקע: בסוף החודש צפוי נשיא הרש"פ וראש אש"פ, מחמוד עבאס (אבו-מאזן) לבקש את הכרת מדינות העולם במדינה פלסטינית על-בסיס גבולות 1967 מהעצרת הכללית ו/או ממועצת הביטחון של האו"ם. הפלסטינים נוקטים במהלך החד-צדדי לאחר שהתייאשו מתהליך מדיני שנמשך כשני עשורים ללא כל תוצאות. במסמך רשמי של אש"פ מובהר כי הפנייה אל האו"ם אינה תחליף למו"מ, אלא נועדה לקבוע מסגרת למו"מ עתידי מול ישראל, אשר תכיר בגבולות 67 כבסיס ובשינויים המתחייבים בגבולות אלו להתבצע בהסכמה ותותיר את כל סוגיות הליבה למו"מ עם ישראל. עוד מבהיר אש"פ כי הפנייה אל האו"ם לא נועדה לקבוע עובדות בשטח באופן חד-צדדי, אם כי לבלום את המשך המהלכים החד-צדדיים של ישראל במפעל ההתנחלויות, שזה הכפיל עצמו מאז נחתם הסכם הביניים בין ישראל לאש"פ באוסלו.

הציבור בישראל אחוז פחד נוכח עמדת הממשלה שמזהירה לקראת "צונאמי מדיני" ואיניתיפאדה שלישית. אולם, בין הקולות המהלכים אימים בציבור לקראת ההצבעה, ישנם גם קולות פרגמטיים המזהים בהצבעה הזדמנות לקידום הדרגתי של פתרון שתי המדינות וההפרדה בין העמים.

ועל הרקע הרקע התיאורטי הזה, מודיע לנו ארגון"קול אחד", ומכיוון ש"הזמן אינו פועל לטובתנו", וכן מכיוון "שתנועת 'קול אחד' מזהה הזדמנות במהלך הפלסטיני ואינטרס ישראלי לקחת חלק בו." -

שמחה תנועת "קול אחד" להודיע לנו על פתיחתו של -

"קמפיין ספטמבר 2011: "ב-20 בספטמבר נותנים צ'אנס" / בשיתוף חברת "יורו ישראל-ארד תקשורת"

כלומר: עניין רציני ביותר. שכן חברת "יורו ישראל – ארד תקשורת", היא-היא החברה שבבעלות הפרסומאי ואיש יחסי הציבור הידוע אייל ארד ומשפחתו וכן שותפו האסטרטג ליאור חורב. משרד עתיר זכויות שפעם הריץ את ראש הממשלה בנימין נתניהו, ובבחירות האחרונות היה עשוי להושיב את ציפי לבני מנהיגת קדימה על אותו כסא עצמו, אלמלא שררה בישראל שיטת ממשל מפגרת שבה אמור המבקש לעמוד בראש הממשלה להקים לעצמו קואליציה שתקנה לו רוב בכנסת. עניין קטן שנשכח מהגב' לבני כשחשה בתום יום הבחירות על פי המרצתו של ארד עצמו אל אולפן הטלוויזיה כדי לתבוע לעצמה את הכסא המיוחל.

הפגנה בגדה: כמה אלפים?

ומכיוון שמדובר במשרד רציני שכזה ברור שיש להתייחס במלוא הרצינות לתכנית של "קול אחד".

והנה שלבי הפעילות, כפי שמשרטט אותם אחד לאחד משרדו של מר ארד:

השלב הראשון, החל מה-13 בספטמבר, הושק באופן וירטואלי בפורטל "ואללה" ואתרים נוספים, כולל ברשתות החברתיות. באמצעות טכנולוגיה חדשנית מובילה, נעודד גולשים להכריע בעד או נגד הכרה במדינה פלסטינית בספטמבר ולהשתתף בדיון מקוון בנושא.
בשלב השני, החל מה-18 בספטמבר, יצאו פעילי התנועה בישראל וברשות הפלסטינית לפעילות גרילה מקבילה. בין השאר, ניזום שיחות טלפון מוקלטות לציבור המתנחלים, הפעלת לחץ על שרים, ח"כים ושגרירויות, משאלי רחוב ועוד.
בשלב השלישי, יסכם את הקמפיין באירוע שיא, אשר יכלול מודעות פרסום בעיתונות הישראלית. באירוע נפתח 25 שולחנות דיון בהשתתפות כ-50 מומחים שיעסוק ב-50 סיבות מדוע כדאי לנו לתת צ'אנס ולהשתתף בהחלטת האו"ם. האירוע יתקיים ב-11 באוקטובר בשעות הערב בת"א.
ובכן, הציצו בלוח ופנו לעצמכם את ה-11 באוקטובר. נפגשים בשולחנות.

ונמתין לשלבים הבאים.

מתערבים שהם יכללו הוצאה של "מיליונים" של "שורשי עשב" ישראלים ופלשתינים כאחד לרחובות או לגבולות?

משרד ארד, בשם "קול אחד", גם מסביר מה עומד לקרות אם ממשלחת ישראל תעז להגיב באופן חד צדדי על צעדה החד צדדי של הרשות הפלשתינית:

הסכנה בסיכול היוזמה על-ידי ישראל (התרחיש הסביר) או דחייתה על-ידי מדינות העולם היא שמוסדות הרשות הפלסטינית עלולים להפוך לבלתי-רלוונטיים ולא מייצגים בעייני מרבית הפלסטינים ובכך לגרור את ישראל לקחת אחריות מחודשת ובאופן בלעדי על מיליוני פלסטינים ממערב לירדן.
פירוק הרשות הפלסטינית יאלץ את ממשלת ישראל לקחת אחריות כלכלית, ביטחונית ואזרחית על העם הפלסטיני. בימים בהם החברה בישראל זועקת "צדק חברתי" , סכנה זו מתבררת כאיום חמור על עתידנו.
ואמנם, רק אתמול שמעתי את איש הרשות סעיב עריקאת מגיב מניו-יורק על אזהרתו של שר האוצר יובל שטייניץ, שממשלת ישראל עשויה לנקוט בצעדים חד צדדיים. עריקאת הודיע שבמקרה כזה תפנה הרשות את מקומה כגוף השליטה בגדה, ותפנה את המקום לממשלת ישראל.

כך שנראה שעריקאת וארד מתואמים יפה.

וגם קמפיין הרשת של "קול אחד" כבר החל. באתר הפלשתיני EI (האינתיפאדה האלקטרונית) אנו מוצאים פרטים על ההשקה, תחת הכותרת: "קול אחד" פועל ליצירת הסכמה כללית סביב מושג האפרטהייד הישראלי"

בלי קושי גיליתי ברשת פרטים רבים נוספים על "קול אחד", שלפחות מבחינת הנהלתו הישראלית הוא נראה כקו-פרודוקציה של אחד האגפים (של עמיר פרץ) במפלגת העבודה, של קדימה, של מרץ, של הקרן החדשה לישראל וקצת דמויות מהשמאל המדומה הישראלי ואפילו קצת טייקונים.

בהנהלה ובמועצה המייעצת הישראלית של הארגון תמצאו את הפרופ' אבישי ברוורמן, את השגרירה קולט אביטל ואת מזכיר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה, יפתח לנדאו. נמצאים שם הח"כ יואל חסון איש קדימה והטייקון דב לאוטמן. נמצאת שם גם אוריאלה בן צבי, בעלת משרד הפרסום ויחסי הציבור "בן אור" שביחד עם שתי"ל של הקרן החדשה לישראל ייסד את "אג'נדה", שם היה חבר ההנהלה דניאל בן סימון, לשעבר איש "הארץ" שהיה חבר בהנהלת "הקרן החדשה לישראל" וגם בהנהלת "אג'נדה". וכן נמצאת שם העיתונאית ענת ציגלמן מ"הארץ".

אבו מאזן והשליח מיטשל ב"אינתיפאדה אלקטרונית": "קול אחד" מייצר הסכמה על אפרטהייד ישראלי

תמצאו שם את האלוף (במיל) דני רוטשילד,שהיה ראש "המועצה לשלום וביטחון", אחד הגופים הממומנים על ידי "הקרן החדשה לישראל". נמצא שם השגריר אלון ליאל, בעלה של מנכ"לית "הקרן החדשה לישראל" רחל ליאל. עוד נמצאים שם הרב מיכאל מלכיאור המרבה לשתף פעולה עם "הקרן החדשה בישראל" והשגריר מרטין אינדיק.

רבים מאלה חברים גם בהנהלת "קול אחד העולמית". לחובבי סלבריטאים צפויה חוויה מרוממת נפש אם ייכנסו לאתר ההנהלה העולמית של הארגון. הם ימצאו שם המוני כוכבים ידועים, כולל בראד פיט, דני דה-ויטו וג'ייסון אלכסנדר (ג'ורג' קונסטנצה מ"סיינפלד"), ונטאלי פורטמן "שלנו", וגם זמירים ישראלים כדוד ברוזה, אחינועם ניני ומירה עוואד.

אחד השותפים של "קול אחד" הוא ה"ישראל-פלשתין מגזין" הפותח עכשיו מחדש בפעילות נמרצת בערבית ובאנגלית. בין הספונסרים של המגזין ניתן למצוא את הגב' חנאן עשראווי מהרשות ואת אורי אבנרי מישראל. את סרי נוסייבה מראשי "יוזמת ז'נבה" ואת יעל דיין, וכן את נעמי חזן, הנשיאה המקומית של הקרן החדשה לישראל. במועצת המערכת נמצא העיתונאי דני רובינשטיין שהוא גם יו"ר "קשב – המרכז להגנת הדימוקרטיה" , הממומן על ידי שורה ארוכה של קרנות אמריקאיות ואירופאיות. בין השאר קרן פרנץ אברט הגרמנית, USAID של ממשלת ארה"ב ועוד שתי קרנות ממשלתיות אמריקאיות והאיחוד האירופי. וכן נמצא שם הפרופ' אדי קאופמן מי שהיה יו"ר "בצלם" (הקרן החדשה לישראל).

ועכשיו הצימוק: מיהו אחד המממנים הגדולים והחשובים של "קול אחד", ושל ארגון האב שלו "פיסוורקס", אם לא החשוב שבהם?

קרן פורד.

אותה קרן פורד, שמנכ"ל "הקרן החדשה לישראל" דניאל סוקאץ', כבר הודה שהקרן שבראשה הוא עומד היא הזרוע הביצועית שלה בישראל. אותה קרן המממנת בין השאר את המיזמים של התכנית הכלכלית-חברתית של מכון ון ליר, אותה תוכנית שהעניקה לנו את הפרופ' אריה ספיבק ואת הפרופ' אריה ארנון מראשי "צוות המומחים" של המחאה.

אותה קרן פורד שכבר ידוע היום, שהיא זו שמימנה ואימנה את הארגונים הפלשתיניים והמוסלמים שניהלו את קמפיין "האפרטהייד" נגד ישראל בוועידת דרבן בדרום אפריקה בתחילת העשור הקודם, ולמרות שנחשפה , הודתה והבטיחה שלא לחזור על כך, המשיכה לממן ולתמוך לאורך כל העשור בארגונים אנטישמיים המתחזים כאנטי-ציוניים בכל רחבי העולם.

כך שמתעוררת הנשאלה: מה הם מחפשים פה בעצם? מה רוצה הברית המוזרה הזאת בין "קול אחד", האגף של עמיר פרץ במפלגת העבודה ומפלגת קדימה ( תוכלו למצוא את תצלומה של הגב' ציפי לבני מככבת באחד מפרסומי "קול אחד") הפרסומאי אייל ארד הנתון כבר שנים בוונדטה אישית נגד נתניהו, וקרן פורד האנטישמית?

האם הם רוצים לקדם שלום ופתרון של שתי מדינות, כפי שהם מצהירים, או ללבות שנאה ולחרחר ריב ומדנים בין יהודים ליהודים, בין ערבים לערבים והעיקר – בין יהודים לערבים, כפי שהם עושים פה כבר המון שנים?

מה עומד מאחורי ההצהרות שלהם על "אי אלימות", ועל כך שיש להוקיע כל צד שיפעיל אלימות? שוב ניסיון לתפוס את ישראל במלכודת "אי-האלימות" כמו במשט של המאווי מרמרה? שוב הרצון לסבך את ישראל בקטל של פלשתינים שיביא לוועדת גולדסטון נוספת? מה פשר הקשרים הענפים של "קול אחד" עם "הקרן החדשה לישראל" ושל זו האחרונה עם "צוות המומחים" של המחאה? האם שוב יש כאן, בין השאר, מסע להחלפתו של ראש ממשלה בישראל שלא באמצעות בחירות?

ונא לא לבלבל את המוח ולספר שיש פה עוד איזו "תיאוריית קונספירציה" פאראנואידית. כל המידע שהובא כאן מבוסס על מקורות גלויים וזמינים לכל ברשת. הכל מבוסס על תכניות הפעולה הגלויות שפירסם משרדו של אייל ארד.

האם שוב נהיה עדים לקשר שתיקה עלוב ופחדני של התקשורת הממוסדת, כמו במקרה של הקשרים בין הקרן החדשה לישראל ובין "צוות המומחים" של המחאה? האם תשתף התקשורת פעולה עם מסע היחצ"נות של משרד ארד ושל "קול אחד" ועם מסע הפרסום והמודעות במיליונים שהם עומדים לפרסם, ולא תחשוף את הקשרים הגלויים לגמרי של הארגון הזה עם קרן פורד ואת מטרותיו הנסתרות?

ושוב, הערה אישית: מזה 40 שנים בערך אני נמנה על אלה הסבורים שפתרון שתי המדינות הוא הנכון לשני העמים המעונים היושבים פה. אני חושב גם שמפעל ההתנחלויות הממשלתי הוא משגה חמור ויקר ביותר, ויש לעשות לפירוקו. אני חושב שבנימין נתניהו אינו ראש ממשלה טוב, ועדיף שיימצא ראש ממשלה אחר במקומו. אבל אני חושב שבמדינה דימוקרטית, יש להחליף ראש ממשלה בבחירות, באופן דימוקרטי. ואני מתקשה לראות במה הספינים והשטיקים של אויבי ראש הממשלה, טובים מאלה שלו. ואני בטוח שאם יימצא שההתנחלויות מהוות מכשול לשלום, יש למצוא את הדרך לשכנע את המתנחלים בדרכי שלום כי האינטרס של העם גובר על האינטרס שלהם .

וכמו כן אני חושד חשד עמוק ביותר בכל מיני פוילע-שטיקים כאלה, שמעורבים בהם "הקרן החדשה לישראל" או "קרן פורד" או "קול אחד", "מכון ואן ליר" וכל דומיהם. אופי פעילותם ומעשיהם מוכיחים מעל לכל ספק סביר, שיותר ממה שהם מבקשים שלום, הם מחרחרים מלחמה. יותר ממה שהם מבקשים לפשר בין העמים, הם מנסים ללבות שנאה ביניהם. ואני גם מתנגד התנגדות נחרצת לכך שיבחשו בפוליטיקה המקומית כל מיני טייקונים מעבר לים, קרנות שאינן מפרסמות את זהותם של בעלי הכספים המגיעים אליהן, מעצמות אירופאיות וארגונים כנסייתיים אירופאיים ואמריקאים . שלום בין ישראלים ופלשתינים ייכון כאשר ישראלים ופלשתינים ישבו לדבר ביניהם. אם יש דבר בטוח שאפשר ללמוד מהניסיון בעשרות השנים האחרונות, זה הדבר: כל הניסיונות להביא שלום לא הצליחו, בגלל עודפי המתווכים ובעלי הרצון הטוב, לכאורה .

במקרה של ספטמבר המתגלגל, נראה לי שהם מבקשים להביא למצב שבו הפגנות פלשתיניות גדלות והולכות יביאו את צה"ל למצב שבו יהיה עליו להפעיל כוח ואלימות כדי לעצור אותן. אני משוכנע שכמו במדיניות של החמאס במבצע "עופרת יצוקה" וכמו בשיט הטורקי של המרמרה, מבקשים היוזמים המדברים על "אי-אלימות" ועל "שלום" להביא לקטל ולהרג של פלשתינים, ורצוי כמה שיותר, כי זה יסייע להם במסע הדה-לגיטימציה שהם מבקשים לעשות לישראל בעולם.

כל שוחרי הטוב המדומים האלה משחקים לידיהם של היסודות האנטישמיים והקיצוניים ביותר בציבור הפלשתיני, והם מרחיקים את השלום ומקרבים את המלחמה.


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  והנה התמונה שיואל חסון מחק אבל פ''ש מצא. פרשןדתא 01.02.15 08:58 1
     תמונה - יצחק בוז'י הרצוג עם טל האריס בשנת 2011 lurker 01.02.15 10:35 16
  להעביר דחוף הלאה JB 01.02.15 08:59 2
  נקווה שיגיע לגורמים המתאימים נשארים 01.02.15 08:59 3
  ראשית תודה על התחקיר המקיף - חובת קריאה לכל בר דעת בישראל. מעיד_נאמן 01.02.15 08:59 4
  התחקיר הזה הוא האקדח המעשן להקשר בין קול אחד לסיפור הזה- פרשןדתא 01.02.15 09:03 5
     תזכורת: פילוביץ שחף 01.02.15 09:34 10
  ''קול אחד'' כשמו כן כן הוא. קול אחד שמנסה לשלוט ברוב הקולות. ציוני אמיתי 01.02.15 09:11 6
  תודה רבה על הפרסום. מעניין ועצוב כאחד שאנשים מוכרים את המדינה בכסף זר FARUK 01.02.15 09:15 7
     גם את זה יאצק הראה באשכול המקביל פרשןדתא 01.02.15 09:24 8
         ממליץ לבדוק את האדם שמנהל את ''קול אחד'' MR KNOW-ALL 01.02.15 09:47 11
  תזכורת רילוונטית ואקטואלית: פילוביץ שחף 01.02.15 09:33 9
  ממליץ לבדוק את האדם שמנהל את ''קול אחד'' MR KNOW-ALL 01.02.15 09:50 12
  והנה עוד תחקיר מקיף על קול אחד וקשריו עם מפלגת העבודה. פרשןדתא 01.02.15 10:15 13
     לא יאמן פשוט מדהים,כשהתקשורת עסוקה רק בתחקירים על צד אחד בלבד,השאר חסינים מביקור dekelbh 01.02.15 10:30 14
         התקשורת לא 'עסוקה' -לתקשורת מכתיבים בדיוק במה להתעסק, ורמז, לא מדובר בהנחיה מבנט מעיד_נאמן 01.02.15 10:46 17
  מדובר על ספטמבר 2011, כאשר ניסו למנף את ה''מחאה'' לטובת החברים הערבים של השמאל lurker 01.02.15 10:33 15
     עכשיו שמתי לב. וזה מדהים. יואל חסון מאז הוא שם ועדיין הוא לא שמע על קול אחד? פרשןדתא 01.02.15 14:36 18

     
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
5558 הודעות, 65 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    08:58   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. והנה התמונה שיואל חסון מחק אבל פ''ש מצא.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 01.02.15 בשעה 09:06 בברכה, פרשןדתא
 
ציטוט מהתחקיר למעלה:
בהנהלה ובמועצה המייעצת הישראלית של הארגון תמצאו את הפרופ' אבישי ברוורמן, את השגרירה קולט אביטל ואת מזכיר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה, יפתח לנדאו. נמצאים שם הח"כ יואל חסון איש קדימה והטייקון דב לאוטמן. נמצאת שם גם אוריאלה בן צבי, בעלת משרד הפרסום ויחסי הציבור "בן אור" שביחד עם שתי"ל של הקרן החדשה לישראל ייסד את "אג'נדה", שם היה חבר ההנהלה דניאל בן סימון, לשעבר איש "הארץ" שהיה חבר בהנהלת "הקרן החדשה לישראל" וגם בהנהלת "אג'נדה". וכן נמצאת שם העיתונאית ענת ציגלמן מ"הארץ".


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
12396 הודעות, 231 מדרגים, 457 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    10:35   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. תמונה - יצחק בוז'י הרצוג עם טל האריס בשנת 2011  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
JB
חבר מתאריך 8.9.13
180 הודעות
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    08:59   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. להעביר דחוף הלאה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לאנשי הפירסום והיחצנות של הליכוד, הבית היהודי, לכל מערכות העיתונים, לפייסבוק, לאתרי חדשות באינטרנט, למשטרה ולמבקר המדינה.
רק בדרך זו ניתן יהיה להגיע אל "שורשי העשב".


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נשארים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.11.10
17111 הודעות, 83 מדרגים, 161 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    08:59   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. נקווה שיגיע לגורמים המתאימים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כל הכבוד על החשיפה

אובאמה, גם ע"פ המשפט הבינ"ל יו"ש שייך למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מעיד_נאמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
6336 הודעות, 75 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    08:59   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ראשית תודה על התחקיר המקיף - חובת קריאה לכל בר דעת בישראל.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שנית.

זרועות התמנון החזקות באמת הם לא אצל ארד ושותפיו לפרופוגנדה האיומה כנגד אזרחי מדינת ישראל

הזרועות החזקות הם דווקא במערכת המשפט.
שם, שם מנהלים את המדינה,
בפרקליטות ובבתי המשפט.

לאחרונה יוצא לי להיות שותף צדדי באיזה מהלך פוליטי משפטי סבוך,
שקשור באיזה בגץ סביב נקודת התיישבות שיושבה בהסכם המאחזים- על ידי המדינה בעצמה.

הקולות הנשמעים מחברי הכנסת והשרים והיועץ המשפטי כאחד הם: (ולא להאמין)
אין לנו כח מול פרקליטות המדינה, הם לא סופרים אותנו ממטר.

הם עושים את מצוות מי שמינה אותם.
והם נגד המדינה, נגד ההתישבות, אבל מאד בעד הנרטיב הפלסטיני המומצא.

ושם, החל מהוועדה לבחירת שופטים, עד שדרת המינויים בפרקליטות, עובר דרך המנהל האזרחי, ועד לשורות בתי המשפט עצמם,
הכל מינויים, של אנשים בעלי דעות מאד מאד ברורות.

חלקם לא מתביישים להגיד את דעותיהם בקול רם, ולהצהיר שבעבור זה ולטובת זה הם שם.


לשמוע חברי כנסת חסרי אונים מול הפרקליטות, זה דבר עצוב מאד.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
5558 הודעות, 65 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    09:03   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. התחקיר הזה הוא האקדח המעשן להקשר בין קול אחד לסיפור הזה-  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   עמית סגל:מסע פירסום במליוני דולרים נגד נתניהו

יעלה בקרוב,המנצח אייל ארד
בחסות תרומים אמריקאים.

http://rotter.net/forum/scoops1/175031.shtml


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 308 מדרגים, 575 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    09:34   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. תזכורת:  
בתגובה להודעה מספר 5
 
הביילינים+אייל ארד: "נגד ראש הממשלה במימון אמריקני במיליוני שקל"
https://www.facebook.com/video.php?v=913054198718426&set=vb.114001531957034&type=2&theater
.
.


לחץ כאן לצפיה דרך Facebook

.
.
.

http://tinyurl.com/5a2yl כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ציוני אמיתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2504 הודעות, 45 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    09:11   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ''קול אחד'' כשמו כן כן הוא. קול אחד שמנסה לשלוט ברוב הקולות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
אם יש לכם רוב? אתם בשלטון. ככה זה בדמוקרטיה....
אה אין לכם......
באסה תוציאו סיפורים על שרה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FARUK לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.6.14
12793 הודעות, 176 מדרגים, 347 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    09:15   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. תודה רבה על הפרסום. מעניין ועצוב כאחד שאנשים מוכרים את המדינה בכסף זר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ולמרות זאת,ככל שהקמפיין יהיה אגרסיבי,ככה אנשים ילכו ימינה. ככה היה ב96 וככה יהיה גם עכשיו.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
5558 הודעות, 65 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    09:24   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. גם את זה יאצק הראה באשכול המקביל  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  


לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב
. a


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MR KNOW-ALL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1422 הודעות, 14 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    09:47   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ממליץ לבדוק את האדם שמנהל את ''קול אחד''  
בתגובה להודעה מספר 8
 
   גדלתי בשכנות לטל האריס ברעננה. הייתי ממליץ לכותב התחקיר לבדוק קצת על טל האריס.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 308 מדרגים, 575 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    09:33   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. תזכורת רילוונטית ואקטואלית:  
בתגובה להודעה מספר 0
 
איל ארד: " יש פה הזדמנות לפרק את האמ-אמא של (ביבי) האמא שלו"
https://www.facebook.com/video.php?v=912990112058168&set=vb.114001531957034&type=2&theater
.
.


לחץ כאן לצפיה דרך Facebook

.
.
.

http://tinyurl.com/5a2yl כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MR KNOW-ALL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1422 הודעות, 14 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    09:50   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. ממליץ לבדוק את האדם שמנהל את ''קול אחד''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   גדלתי בשכנות לטל האריס ברעננה. הייתי ממליץ לכותב התחקיר לבדוק קצת על טל האריס.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
5558 הודעות, 65 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    10:15   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. והנה עוד תחקיר מקיף על קול אחד וקשריו עם מפלגת העבודה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   תחקיר מצויין מ2013 באתר מידה.

http://mida.org.il/2013/12/16/%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%97%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%93%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A4%D7%9C%D7%92%D7%AA-%D7%94%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93/

מתוך התחקיר:

חבר מביא חבר
עד לחודש נובמבר של שנה זאת (2013), מנכ"ל התנועה בישראל היה טל הריס. תחת כהונתו, בשנת 2009 נעשה אבישי ברוורמן, חבר כנסת מטעם מפלגת העבודה, חבר הנהלה בארגון. בערך באותה התקופה, בין השנים 2010-2009, שימש נדב גלאון, בנה של חה"כ זהבה גלאון, כיועץ התקשורת של ברוורמן ואף ניסה להריצו לראשות המפלגה בשנת 2010. בשנת 2011 תרם גלאון את כישוריו לאיש העסקים אראל מרגלית, היום חבר כנסת מטעם מפלגת העבודה, כדי לנסות לסייע לו להשתלט על ראשות מפלגת העבודה.

בנובמבר 2011 אירע צירוף מקרים מעניין, כאשר החליט ארגון 'קול אחד', תחת הנהגת הריס, לגייס לשורותיו את גלאון, יועץ התקשורת לשעבר של מרגלית וברוורמן – חבר הנהלת 'קול אחד'. גלאון קיבל את תפקיד האחראי במחלקת קשרי ממשל ויחסי חוץ.

היחסים החמים של ברוורמן ומרגלית עם ארגון 'קול אחד' משרתים אותם היטב והם משתפים פעולה עמו. כך, בשנת 2010 נערך יום עיון ביוזמת תא 'קול אחד' באוניברסיטת תל-אביב, בהשתתפות אבישי ברוורמן וסילבן שלום. במודעת האירוע נאמר כי האירוע נערך ב"יוזמת תנועת 'קול אחד'" שהיא "תנועה א-מפלגתית הפועלת להשמעת קולו של הרוב המתון", מבלי לציין כי ברוורמן עצמו הוא חלק מהארגון היוזם. קו פעולה זה של הסתרת הקשר של 'קול אחד' עם מפלגת העבודה ימשיך לאפיין את אופן הפעולה של הארגון לאורך השנים.

צירוף מקרים מעניין נוסף אירע בדצמבר 2012. במהלך ההתמודדות בפריימריס של מפלגת העבודה, בהם התמודד אראל מרגלית, היום חבר כנסת במפלגה: 'קול אחד' תחת הנהגת הריס (כעת כבר חבר רשמי במפלגת העבודה, כפי שנפרט בהמשך), ובעצה אחת עם יועץ התקשורת של מרגלית לשעבר, נדב גלאון, החליטו לארח את מרגלית להרצאת יחיד באוניברסיטת תל אביב תחת הכותרת "האם אפשר להשיג צדק חברתי ללא הסדר מדיני?".

קידום מפוקפק ללא גילוי נאות
הופעות מסוג זה תורמות לבניית תדמיתו הציבורית של פוליטיקאי שמנסה לקדם את עצמו ולקדם את מעמדו במפלגה ומחוצה לה. גם במקרה זה, כמו במקרה של ברוורמן, בשום מקום לא צוין כי ראש ארגון 'קול אחד' הוא דמות פעילה מאוד במפלגת העבודה, כי היועץ לקשרי ממשל בארגון עבד במשכורת עבור מרגלית, כמו עבור ברוורמן.

הקשרים של חבר כנסת ברוורמן עם 'קול אחד' חמים מאוד כאמור, אולי אפילו חמים מידי. חוק חסינות חברי הכנסת קובע כי אסור לחבר כנסת לעסוק בכל עסק נוסף על חברותו בכנסת – גם בחינם ובהתנדבות – אם עיסוק זה יכול להציב את חבר הכנסת במצב של ניגוד עניינים. כפי שראינו, למרות שארגון 'קול אחד' מגדיר עצמו כעמותה "א-מפלגתית", קיים קשר הדוק בינו למפלגת העבודה וחבריו עוסקים בפעילות פוליטית ענפה. בה בעת, כהונתו של חבר כנסת ברוורמן כחבר הנהלה עשויה לסייע לארגון לשדר תדמית מכובדת בעולם ולקדם שיתופי פעולה, ואף יותר חשוב – לסייע בגיוס כספים. ספק אם זה כשר, אבל בטוח שזה מסריח.

עוד יש להדגיש כי ברוורמן אינו בודד בהנהלת 'קול אחד', שרוב חבריה קשורים למפלגת העבודה: אסף הלחמי, אחד ממייסדי 'קול אחד' וחבר פעיל במפלגת העבודה; פארה חודורוב, מנכ"ל ארגון יוניצ"ף העולמי בסניף ישראל והיועצת של שמעון פרס בין השנים 2002-1996, בעת ששימש כשר שת"פ אזורי ושר חוץ מטעם המפלגה; קולט אביטל, לשעבר חברת כנסת מטעם מפלגת העבודה; דוד לפלר, לשעבר מנכ"ל משרד המדע וחבר מפלגת העבודה; אפרים סנה, חבר מפלגת העבודה; ואלון ליאל, שניסה לרוץ לפריימריז של מפלגת העבודה לכנסת השש-עשרה אך נכשל, כיום חבר במועצה הציבורית של ארגון 'בצלם'.

העבודה של בכירי 'קול אחד'
במקביל לעבודתם בארגון, המשיכו חברי 'קול אחד' לעבוד במרץ לקידומה של מפלגת העבודה והעומדת בראשה, שלי יחימוביץ'. זאת, בצורה שקשה מאוד להגדירה כ"לא פוליטית ולא מפלגתית".

במאי 2012 התמודד הריס, העומד בראש הארגון ה"א-מפלגתי", למשמרת הצעירה של מפלגת העבודה תוך שהוא מצהיר: "אם ביבי רוצה להיות שר תיירות תחת שלי כראש ממשלה ודני דנון ירצה להיות אחראי על ועדת קישוט בכנסת אז נשקול זאת". הריס משוכנע כי יחימוביץ' ומפלגת העבודה כשהוא בתוכה יוכלו להעמיד את ראש הממשלה והקואליציה במקום. בספטמבר 2012 הוא נבחר לסניף מפלגת העבודה ברעננה.

יומיים לפני הבחירות, בינואר 2013,מפרסם אסף הלחמי, אחד ממייסדי 'קול אחד', כזכור, קול קורא באתר הרשמי של מפלגת העבודה:

בהנהגת שלי יחימוביץ' מפלגת העבודה... חזרה לעמדת הנהגת האופוזיציה והנה היחידה המציגה חלופה אמיתית לשלטון הימין בישראל... אז בוא נתאחד סביב מי שמובילה אותנו ביושרה ובאמונה מלאה בצדקת דרכנו – דרכה של מפלגת העבודה.

אל המאמץ של הריס והלחמי לקדם את מפלגת העבודה כדי להושיב את דני דנון בוועדת קישוט, כדברי הריס, מצטרפת חברה נוספת בארגון. מדובר במאיה פרץ, רכזת מחוז ירושלים ב'קול אחד', חברת מפלגת העבודה וחברה בקבוצת יסו"ד, קבוצה שהחלה את דרכה במפלגת העבודה ומצהירה כי "מטרתו המרכזית של חוג יסו"ד היא כינונה של מפלגה סוציאל-דמוקרטית. לשם כך אנו פועלים לבניית כוחנו במפלגת העבודה". ניתן לומר כי פרץ ממשיכה את שעתה היפה של ה"א-מפלגתיות" ב'קול אחד'. התבוסה של מפלגת העבודה בבחירות לא מייאשת את הקבוצה בה פועלת פרץ, וחבריה פועלים נמרצות כדי לקדם את יחימוביץ' לראשות מפלגת העבודה בפריימריז של ספטמבר 2013. אנשי קבוצת יסו"ד, כמו אנשי 'קול אחד', נוחלים כשלון נוסף עם זכייתו של יצחק הרצוג בתפקיד.

גם בתוך הכנסת
הכישלונות החוזרים ונשנים אינם מייאשים את חברי 'קול אחד'. הם חוזרים לשתף פעולה עם מפלגת האם, תוך שהם אינם חושפים לציבור, כהרגלם, את דבר קיומו של קשר זה, כפי שהיה ראוי.

באפריל 2013 מזמן חיליק בר, מזכ"ל מפלגת העבודה, את צירי המפלגה לוועידתה התשיעית. בין הנושאים על סדר היום: הקמת "ועדה אידיאולוגית מדינית". בין היושבים בצוות ההקמה מצוי מנכ"ל 'קול אחד', טל הריס. חודש לאחר מכן משיק בר את השדולה לפתרון הסכסוך הישראלי-ערבי בשיתוף עם ארגון 'קול אחד' – שהעומד בראשו, טל הריס, מונה רק חודש אחד קודם לכן להיות חלק מצוות ה"וועדה האידיאולוגית" של מפלגת העבודה.

שני שמות בולטים במיוחד בשדולה הם אבישי ברוורמן ואראל מרגלית – המעסיקים לשעבר של נדב גלאון, האחראי על קשרי ממשל ב'קול אחד'. כמו בשנים הקודמות, גם הפעם אין גילוי נאות על הקשרים בין הריס, גלאון, מרגלית, ברוורמן והלחמי או על הזיקה בין מפלגת העבודה לארגון 'קול אחד'. הריס הופך לפעיל בולט בשורות המפלגה, ברוורמן ומרגלית זוכים לחשיפה כפעילי שלום "לא מפלגתיים" ואיש לא טורח ליידע את הציבור על המתרחש.

'קול אחד' ואנשי השדולה טוענים שוב ושוב כי מדובר בפעילות פוליטית "חוצת קווים מפלגתיים". על הקשרים המפלגתיים שלהם, כך עולה, הם מעדיפים לא לדבר.


התאחדות העבודה
חברה נוספת בקבוצת יסו"ד השואפת לבנות כוחה במפלגת העבודה היא נעמה לזימי, המשמשת כרכזת ליווי והכשרה בהתאחדות הסטודנטים. בחודשים ספטמבר-אוקטובר 2013 מתרחש צירוף מקרים נוסף כאשר אורי רשטיק, חבר מפלגת העבודה ויו"ר התאחדות הסטודנטים בה חברה לזימי, מחליט כי על התאחדות הסטודנטים לשתף פעולה עם 'קול אחד' באופן "א-פוליטי וא-מפלגתי". בין שאר ההחלטות מחליטה ההתאחדות להוציא משלחת לרמאללה לפגוש את הראיס. הדבר מעורר סערה ציבורית גדולה, והתנגדות רבה מצד ציבור רחב של סטודנטים.

יכול להיות שזו הסיבה להכחשות של רשטיק בראיון אצל 'לונדון וקירשנבאום' בתאריך 12.12.13, ובו טען כי המשלחת שההתאחדות מוציאה לרמאללה כלל לא קשורה לארגון 'קול אחד' אלא לשדולה לפתרון הסכסוך (אותה כבר הכרנו לעיל), שבראשה עומד חבר כנסת חיליק בר ממפלגת העבודה.

לרשטיק יש בעיית זכרון קלה, מסתבר. רק חודש קודם לכן פרסמה התאחדות הסטודנטים – שהעומד בראשה הוא רשטיק עצמו – הודעה כי "התאחדות הסטודנטים קיבלה החלטה פורצת דרך ללכד את חבריה לפעול לסיום הסכסוך הישראלי פלשתינאי בשיתוף תנועת "קול אחד"". מעבר לכך, השדולה, שבראשה עומד חבר כנסת בר, היא תוצר שיתוף פעולה בין 'קול אחד' ומפלגת העבודה, שכעת חברו להתאחדות הסטודנטים, זו שבראשה עומד רשטיק – בעצמו חבר מפלגת העבודה.

ייתכן שבעיית הזכרון של רשטיק נובעת מכך ששיתוף הפעולה של ההתאחדות תחת הנהגתו עם 'קול אחד' (כמו שיתוף הפעולה עם השדולה בראשות חבר כנסת חיליק בר) מהווה עבירה על תקנון התאחדות הסטודנטים. סעיף 2.11 לתקנון קובע:

ההתאחדות תהיה עצמאית ובלתי תלויה בכל פעולותיה, ותימנע מהתחשבות בשיקולים מפלגתיים ו/או שילוב גורמים חברתיים, מפלגתיים, או כל גורם חיצוני אחר, ככל שאלה קשורים לפעילותה ו/או הפעלת סמכויותיה.

שילוב 'קול אחד' והשדולה בפעילות התאחדות הסטודנטים – במיוחד לאור הקשרים של הארגון למפלגת העבודה – מהווה עבירה, לכאורה, על סעיף זה בתקנון.

יש לציין כי בניגוד לדברים של רשטיק, שיתוף הפעולה בין ההתאחדות – תחת הנהגת רשטיק – ל'קול אחד' הוא לא חדש. באתר ההתאחדות מופיעה מודעה על תכנית המנהיגות המדינית של 'קול אחד' והתאחדות הסטודנטים, שאחת ממטרותיה היא קידום מטרות תנועת 'קול אחד'. תכנית המנהיגות המדינית נעשית ב"ליווי" משרד החוץ, כפי שהתפרסם באתר 'קול אחד', אולם מי שיחפש הבהרה למהותו של ה"ליווי" הממשלתי הזה לא ימצא אותו.

נראה כי פעילי השלום ממפלגת העבודה מתקשים לומר דבר אחד מבלי לסתור את עצמם, תוך שהם חוזרים על המנטרה כי "הכל א-מפלגתי".

על גבם של הסטודנטים
בנובמבר 2013 החליפה לורה טלינובסקי את הריס כמנכ"ל קול אחד. הריס עבר לסניף 'קול אחד' בוושינגטון. טלינובסקי היא חברת מפלגת העבודה ושימשה כדוברת של שלי יחימוביץ' בין השנים 2013-2010. נדב גלאון פרש מתפקידו כאחראי על קשרי ממשל ויחסי ציבור בספטמבר 2013 והוחלף על-ידי רועי נוימן, בעבר דובר אנשי המחאה החברתית – דפני ליף, רגב קונטס וסתיו שפיר (כיום חברת כנסת מטעם מפלגת העבודה) – ששימש לאחר מכן כעוזר הפרלמנטרי של חברת הכנסת מיכל רוזין ממרצ. השמות מתחלפים אך מפלגת העבודה נותרת ברקע. צירוף מקרים שכזה.

רשטיק והנהגת התאחדות הסטודנטים מנסים להכניס אל תוך ההתאחדות ארגון שיאפשר למפלגת העבודה לקדם מטרות, שספק אם רוב ציבור הסטודנטים היה מסכים להן לו היה מודע לקיומן או למקורן. אבל אל תכעסו, זה הכל "א-מפלגתי". אורוול אמר את זה קודם.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dekelbh לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1008 הודעות, 10 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    10:30   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. לא יאמן פשוט מדהים,כשהתקשורת עסוקה רק בתחקירים על צד אחד בלבד,השאר חסינים מביקור  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מעיד_נאמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
6336 הודעות, 75 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    10:46   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. התקשורת לא 'עסוקה' -לתקשורת מכתיבים בדיוק במה להתעסק, ורמז, לא מדובר בהנחיה מבנט  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
12396 הודעות, 231 מדרגים, 457 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    10:33   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מדובר על ספטמבר 2011, כאשר ניסו למנף את ה''מחאה'' לטובת החברים הערבים של השמאל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הכתבה הינה מ-2011 ולא 2013.

היה אז מסע מתוכנן של כל השמאל.

ראו גם כאן:

מי בשמאל מתאם בין המחאה למהומות הפלסטינים בספט' - תמונה
http://rotter.net/forum/gil/22466.shtml


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
5558 הודעות, 65 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בשבט תשע''ה    14:36   01.02.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. עכשיו שמתי לב. וזה מדהים. יואל חסון מאז הוא שם ועדיין הוא לא שמע על קול אחד?  
בתגובה להודעה מספר 15
 
   הקשרים הברורים שעולים משתי התחקירים

אייל ארד=קול אחד=קרן פורד=הקרן החדשה.
קול אחד=מפלגת העבודה=קידום דרך התאחדות הסטודנטים.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות