ראה וקבל אפליקציית אייפון לפורום סקופים
קבל אפליקציית אנדרויד לפורום סקופים
קבל אפליקציית מחשב לפורום סקופים

גירסת הדפסה   שלח לחבר          
קבוצות דיון סקופים נושא #18716 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי    צל"ש  
אשכול מספר 18716      
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
84893 הודעות
אור ליום ששי א' בסיון תשע''ג    22:19   09.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  מורים גם בקיץ: כך ייראה החופש הגדול החדש  

משרד החינוך השיק תכנית חדשה לחיזוק הקשר בין התלמידים למורים בחופשת הקיץ שתכלול שיחות בין תלמידים למורים, קו פתוח להורים, פעילויות העשרה ומפגשים בית ספריים. המטרה: שיהיה פיקוח על התלמידים. צפו בתכנית שנחשפת כאן לראשונה
דפנה ליאל | חדשות 2 | פורסם 09/05/13 21:41

חופש גדול - פחות למורים: אחרי שהניסיונות לקצר את החופש הגדול לא צלחו, משרד החינוך מנסה להפוך את הקיץ עצמו לקצת יותר חינוכי. אנשי המשרד החליטו להרחיב תכנית שפועלת בהצלחה רבה בשנים האחרונות בחינוך הממלכתי דתי, לכל הארץ - במסגרתה הקשר בין התלמידים יחוזק במהלך החופש הגדול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק
בתכנית, שהופצה בימים האחרונים, מבקש משרד החינוך מהמורים שכל אחר מהם ייצור קשר עם 7-5 לתלמידים ארבע פעמים במהלך הקיץ, כך שלא יהיה אף תלמיד שאיתו לא ייצרו קשר. עוד הוחלט כי בית הספר יערוך מפגש בית ספרי וכיתתי במהלך החופשה.

גם על שעות הפנאי חשבו במשרד: הצוות החינוכי בבית הספר יבנה תכנית לימודית לחופשה בין אם מדובר בחוברות למידה או פעילויות העשרה אחרות. בנוסף, התלמידים יקבלו כרטיס הטבות לאתרי מורשת ומשרד החינוך יפתח קו פתוח להורים במהלך החופש הגדול.

המטרה של משרד החינוך היא שהמורים לא "ייעלמו" לחודשיים ויהיה להם פיקוח על התלמידים. הם גם רוצים לעודד תלמידים להשתתף בפעילויות חיוביות של הרשויות המקומיות או בכלל. השאלה היא האם המורים באמת יבצעו את ההנחיות, שכן החופש הגדול הוא תנאי ההעסקה המרכזי של המורים - וכעת המשרד מבקש לקחת מהם אחריות גדולה למדי.

מקור: http://www.mako.co.il/news-israel/education/Article-ed740a9c47a8e31004.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=786102762

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה           (ניהול: למבזק)           שתף                                           (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  חח הצליחו להצחיק אותי אם הם חושבים שמישהו יבוא בחופש לבית הספר Yair 09.05.13 22:24 1
  חלק מזה כבר מיושם וקורה מאור 09.05.13 22:28 2
  כן כן שמענו ... גם כן שר חינוך. מאיפה הביאו אותו? הוא פעם ראה בית ספר מבפנים? nitzan 09.05.13 22:36 3
     את האמת? הצחקת אותי. כנעני 09.05.13 23:42 4
  עוד המצאה כחול לבן. ....שיפסיקו לטרטר את כולם כל הזמן...בית ספר זו אינה ישיבה. LONELY 10.05.13 00:38 5
  למה מורים לא יכולים לעבוד כמו אנשים נורמאלים daraten 10.05.13 03:54 6

Yair
חבר מתאריך 12.12.11
6792 הודעות
אור ליום ששי א' בסיון תשע''ג    22:24   09.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. חח הצליחו להצחיק אותי אם הם חושבים שמישהו יבוא בחופש לבית הספר  
בתגובה להודעה מספר 0

אני טוען ששנינו אתאיסטים,ברגע שתבין למה אתה שולל את שאר האלים תבין למה שאני שולל את שלך.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מאור
חבר מתאריך 2.4.12
2202 הודעות
אור ליום ששי א' בסיון תשע''ג    22:28   09.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חלק מזה כבר מיושם וקורה  
בתגובה להודעה מספר 0

לגבי שמירת קשר - היום לכל מחנכ/ת יש פייסבוק, ולכל כיתה יש קבוצה וגם קבוצה שכבתית.
לגבי לבוא לבית ספר גם בחופש - חיים בסרט טוב.

אשדודיה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
nitzan
חבר מתאריך 2.4.12
372 הודעות
אור ליום ששי א' בסיון תשע''ג    22:36   09.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כן כן שמענו ... גם כן שר חינוך. מאיפה הביאו אותו? הוא פעם ראה בית ספר מבפנים?  
בתגובה להודעה מספר 0

הכר את האויב שלך והכר את עצמך.

כנעני
חבר מתאריך 9.7.10
8692 הודעות
אור ליום ששי א' בסיון תשע''ג    23:42   09.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. את האמת? הצחקת אותי.  
בתגובה להודעה מספר 3

LONELY
חבר מתאריך 21.8.11
617 הודעות
יום ששי א' בסיון תשע''ג    00:38   10.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. עוד המצאה כחול לבן. ....שיפסיקו לטרטר את כולם כל הזמן...בית ספר זו אינה ישיבה.  
בתגובה להודעה מספר 0

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
10387 הודעות
יום ששי א' בסיון תשע''ג    03:54   10.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. למה מורים לא יכולים לעבוד כמו אנשים נורמאלים  
בתגובה להודעה מספר 0

מה פתאום עובד מקבל חודשיים חופש באמצע השנה מעבר לשאר החופשות וההטבות שהם מקבלים.

הנה תראו איש משתגע, למה תביאו אותו אליי. חסר משוגעים, אני, כי-הבאתם את-זה, להשתגע עליי;...

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
archive