ראה וקבל אפליקציית אייפון לפורום סקופים
קבל אפליקציית אנדרויד לפורום סקופים
קבל אפליקציית מחשב לפורום סקופים

גירסת הדפסה   שלח לחבר          
קבוצות דיון סקופים נושא #22051 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי    צל"ש  
אשכול מספר 22051      
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
85327 הודעות, 234 מדרגים, 379 נקודות.  ראה משוב
אור ליום חמישי י''ד בסיון תשע''ג    22:29   22.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  ניצולה בטבח בבנק צפתה בתמונות: ''עכשיו אני מבינה שהוא לא שפוי''  

בארץ | עודכן 21:30 22/05/2013

אלמוג בוקר
מיכל בן שטרית, עובדת בנק הפועלים בב"ש שבו בוצע מסע הרצח על ידי איתמר אלון, צפתה בצילומי מצלמת האבטחה ותיארה את תחושותיה. "לא חזרתי עדיין לבנק, קשה לי מאוד. יש יועצים ופסיכולוגים שעוזרים לי להתאושש", היא אמרה. "איך אפשר לעשות כזה דבר בקור רוח?", הוסיפה

מיכל בן שטרית עובדת בנק הפועלים בסניף באר שבע שהסתתרה בזמן הירי של איתמר אלון ראתה היום (רביעי) את הצילומים ממצלמות האבטחה של הבנק בהם היא נראית מחולצת. "עכשיו אני מבינה שמדובר באדם לא שפוי", היא אמרה.

בדבריה, שחזרה מיכל את השתלשלות האירועים כפי שהיא ראתה אותם משלב מסוים. "הבנתי שהגיעו כוחות הצלה אבל לא יצאתי מהמסתור כי חשבתי שיש מישהו בשטח שעוד יכול לפגוע בי. הייתי כמו כדור קטן מכווץ בלי נשימות", היא אמרה. "אמרתי בשקט אני פה. השוטר הוא שאל אם אני לבד ועזר לי לקום ולצאת החוצה. נאלצתי לדלג מעל מאיר (סגן מנהל הבנק שמת). דרכתי המון המון דם וביקשתי מהשוטר שידאג למאיר ", היא נזכרת.

מיכל התייחסה גם למערכת היחסים בין סגן מנהל הבנק מאיר זיתון המנוח לבין הרוצח איתמר אלון. "מהתמונות שראיתי בהתחלה הבנתי שהיה לו איזשהו דיבור עם מאיר. הוא דיבר איתו במטבח לפני האירוע. נראה שמאיר הסכים שהוא יכנס למטבח והיה בכל זאת דיבור נעים ביניהם. לא מבינה למה שה היה צריך להגיע לירי", היא אמרה.

על ההתנהגות של הרוצח באירוע אמרה מיכל: "אני רואה רק חלקים, מה שכן מפליא אותי זה הקור רוח שלו. איך אפשר לעשות את זה בכזה קור רוח? הוא עוד יוצא החוצה לבדוק, לוודא". על עתידה כעובדת בבנק: "לא חזרתי עדיין לבנק, קשה לי מאוד. יש יועצים ופסיכולוגים שעוזרים לי להתאושש, אני מקווה שיהיה בסדר. אני אופטימית".

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=979078

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה           (ניהול: למבזק)           שתף       
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בת הערובה שחולצה, מירי כהן: ''זה פשוט נורא. קשה מאוד להסתכל על זה'' - וידיאו דוידזון 22.05.13 22:42 1

דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
85327 הודעות, 234 מדרגים, 379 נקודות.  ראה משוב
אור ליום חמישי י''ד בסיון תשע''ג    22:42   22.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בת הערובה שחולצה, מירי כהן: ''זה פשוט נורא. קשה מאוד להסתכל על זה'' - וידיאו  
בתגובה להודעה מספר 0

יומיים אחרי הזוועה בסניף בנק הפועלים בבאר שבע, חשפה המשטרה את סרטוני מצלמות האבטחה המתעדים את רגעי הזוועה. "זה פשוט נורא. קשה מאוד להסתכל על זה", אמרה בת הערובה שחולצה, מירי כהן
חדשות 2 | חדשות 2 | פורסם 22/05/13 19:40

עם פרסום תיעוד מסע ההרג המזעזע של איתמר אלון בסניף בנק הפועלים בבאר שבע שלשום, התיישבו הניצולים - מירי כהן ורמו וקנין - מול המסך וצפו בסרטון מצלמות האבטחה. לאחר מכן, בשיחה עם חדשות 2 - הם סיפרו על תחושותיהם.

"עכשיו אני רק רואה את כל התמונות שלמעשה לא הייתי עדה להן", אמרה מירי כהן - שהוחזקה על ידי איתמר אלון כבת ערובה במשך קרוב ל-50 דקות. "כל התיעוד התרחש כשהייתי נעולה בתוך השירותים. זה פשוט נורא. קשה מאוד להסתכל על זה".

לדבריה, לא הבינה את הדרמה שמתחוללת בסניף הבנק ומחוצה לו בזמן שהייתה נעולה. "היו דקות ארוכות שלא שמעתי צעקות", תיארה.

"זה מזעזע", הוסיפה. "זה מצמרר אותי. כשאני רואה את הגופות נלקחות החוצה - זה מראה מאוד קשה. הכרתי את שלושת ההרוגים. חששתי כל הזמן שלא אצא משם".

לדבריה של כהן הצטרף גם רמו וקנין, ניצול נוסף מהטבח בבנק. "לא ראיתי בדיוק את כל מה שקרה שם", סיפר, "כשאני רואה את התמונות האלה אני מצטמרר. לא יודע איך להסביר את זה. חוויתי חוויה איומה".

מקור: http://www.mako.co.il/news-law/crime/Article-0808f893c2dce31004.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=1531521468

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
archive