אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #23811 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23811   
סוס-עץ
חבר מתאריך 2.4.12
35125 הודעות
אור ליום רביעי כ' בסיון תשע''ג    19:31   28.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

זהו ריי צ'רלס, הכלבלב העיוור שסוחף את הרשת  

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.05.13 בשעה 19:56 בברכה, סוס-עץ

הכירו את הכלב שלא עושה הב, אלא עושה באזז: זהו ריי צ'רלס, גור גולדן רטריוור עיוור וקטנטן שסיפורו פורסם בחודש שעבר וכבר גרף מאות אלפי עוקבים

הוא נולד בדצמבר האחרון, כך נכתב עליו ב"דיילי מייל" הבריטי, יחד עם ארבע אחיות חמודות. בתחילה נראה שהוא ביישן יותר מאחיותיו, מה שהוביל לקביעה של וטרינר: הגור פשוט לא רואה. אבל בעמוד הפייסבוק שלו ריי מתעקש שזו לא סיבה לרחם עליו.

"אני יכול לרוץ, לשחק ולעשות כל מה שכלבים רגילים עושים!", הוא "כותב". "החיים שלי היו בהמתנה כשלא היה ברור אם אמצא בית, אבל למזלי אבא שלי שמע עליי לפני שהיה מאוחר, והציל את חיי!"

ריי מתגורר כעת בבוסטון עם שני אחים גדולים ואחות גדולה, הכלבים האחרים של המשפחה. לפני כחודשיים ריי זכה לחנוך את דף הפייסבוק, שבו הבעלים מפרסמים את תמונותיו לבוש בבגדים מצחיקים, מתרחץ ומשחק בצעצועים. והרשת התאהבה.

ב"דייילי מייל" מציינים שריי נבחר ל"כלב השבוע" באחד מהאתרים, ומעריצים מבוסטון ניסחו עצומה שקוראת לתת לו לפתוח את משחק ההוקי של הקבוצה המקצוענית בעיר.

לפי העמוד בפייסבוק, ריי נותר עם ארבע רגליים על הקרקע למרות הכוכבות הפתאומית. "אני רק אוהב לשמח אנשים,לחייך ולשמח את כל מי שמסביבי!".

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

https://www.facebook.com/ynetnews/app_199312400216491?app_data=284838

חדשות היום ברוטר הם חדשות המחר אצל כולם

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  איזה מתוק :))) מאאאאמי 28.05.13 19:37 1
  באמת חמוד :) 007 28.05.13 19:39 2
  חמוד מאוד! איזה כיף לדעת שהוא נמצא בסביבה אוהבת ואוהדת. blue moon 28.05.13 19:57 3

מאאאאמי
חבר מתאריך 23.5.13
929 הודעות
אור ליום רביעי כ' בסיון תשע''ג    19:37   28.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. איזה מתוק :)))  
בתגובה להודעה מספר 0

גרמתם לי לחייך

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
007
גולש אורח
אור ליום רביעי כ' בסיון תשע''ג    19:39   28.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. באמת חמוד :)  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
blue moon
חבר מתאריך 2.5.07
17447 הודעות
אור ליום רביעי כ' בסיון תשע''ג    19:57   28.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חמוד מאוד! איזה כיף לדעת שהוא נמצא בסביבה אוהבת ואוהדת.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות