אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #242813 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 242813   
פלוטו
חבר מתאריך 26.4.15
945 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    15:30   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''אדם אחד עם כוח עצום'': כך הפך וינשטיין לממליך המלכים בישראל  

 
הסאגה הבלתי-נגמרת למינוי המפכ"ל הבא עוד רחוקה מסיום. בדרך צפויות עוד ישיבות של ועדת טירקל, הדלפות מצד המשטרה ומקורבים, מסמכים מעוררי תהיות ושמועות אינסופיות על מעשיות גל הירש לצד שר ההגנה לשעבר של גיאורגיה ועם יחידת הקומנדו של סוכנות הביון בקזחסטן. בסופו של יום, גם במקרה הנוכחי, הכל מתנקז אל החלטה של איש אחד - היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין הוא שיכריע את עתידו של הירש. ממליך המלכים הבלתי-רשמי של מדינת ישראל יהיה זה שייקבע בחוות דעת אם יוכל להגן על המינוי בפני עתירות עתידיות לבג"ץ או שמא ייתן אור ירוק למינוי.

ניתן להתווכח על מידת התאמתו של הירש לתפקיד המפכ"ל: האם ראוי שתת-אלוף ייפקד על משטרת ישראל? האם יש בידיו את הניסיון הנדרש? האם הוא בעל יכולת מנהיגותית ראויה לנוכח עברו במלחמת לבנון השנייה? ואולם, על דבר אחד אין ויכוח – בלי הסכמה של היועץ המשפטי לממשלה על המינוי, הירש ימשיך לבלות את ימיו בערים כמו טביליסי במקום לפקד על כוחות המשטרה בהפגנות ולהוביל צוותי חקירה במאבק נגד השחיתות. ללא אישורו, המינוי לא יכול לעבור החלטה של הממשלה וכנראה שגם לא ייקבל את החותמת של ועדת טירקל.

למעשה, על פי וינשטיין יישק דבר: הוא יכול להחליט שהחומר המודיעיני שמוצג לפניו בימים אלה ראוי לבדיקה מעמיקה ואף לחקירה פלילית. החלטה שכזו תסגור את הגולל בפני הירש. מאידך, הוא יכול לקבוע שהחומר אולי שווה התעמקות, אך אין בו ממש. וינשטיין הוא לא רק המחליט, אלא גם הגורם שיחליט אם להעמיד את הירש לדין בהיותו גם התובע הכללי. כל הסמכויות אצל איש אחד.


על פיו יישק דבר. היועץ המשפטי וינשטיין (צילום: נועם מושקוביץ)

אז מה בעצם קורה עכשיו? הצוות שהקים וינשטיין בראשות המשנים לו דליה זילבר ורז ניזרי בוחן אוסף של חומרי מודיעין שהיו עד עתה ברשות להלבנת הון ואגף המודיעין והחקירות של המשטרה. מדובר במידע שמעיד על מעשים פליליים לכאורה שביצעה החברה של גל הירש "דיפנסיב שילד" בעסקיה בעולם, בדגש על גיאורגיה. המקור של מידע מודיעיני שכזה יכול להגיע משלל גורמים: חברות מתחרות, שמועות בעולם העסקים, עבריינים שהתסבכו ומנסים להציל את עורם ואף מגופי ביטחון מקבילים בעולם. על כל מסמך מודיעיני שכזה מוזכר המקור במספר או בכינוי, אם מדובר במקור פעיל או במידע חד-פעמי (שמקורו בשמועות בלבד) ובהמשך מפורט בכמה שורות תוכן המידע.

על פי הפרסומים, אחד המידעים שהגיע מהבולשת האמריקנית (FBI) קושר את החברה של הירש לחשד לשוחד בארצות הברית. הצוות של ויינשטיין יחליט ב-45 הימים הקרובים אם יש בחומרים הללו ממש כדי להוביל לחקירה פלילית או שיש בהם כדי למנוע מהפרקליטות להגן על ההחלטה בפני עתירות אפשריות לבג"ץ. אין נהלים של בדיקה בטרם חרקה, כשרק בעקבות בג"ץ של ח"כ מיקי רוזנטל (המחנה הציוני) בעניין פרשת "ביביטורס" החלו בפרקליטות לגבש נוהל מסודר.


ימתין להחלטתו של היועץ המשפטי. המפכ"ל המיועד גל הירש (צילום: ניב אהרונסון)

גורם בכיר במערכת המשפט מביט בפרשת הירש מהצד בייאוש. "הכוח שוינשטיין מחזיק כיום הוא חסר תקדים. התנהלות כזו, כפי שאנחנו עדים לה עכשיו, משתקת לחלוטין את עבודת הממשלה", אמר. "הרי איזה משמעות יש להחלטה של שר, שהוא נבחר ציבור, אם זה בסך הכל המלצה עבור היועץ המשפטי לממשלה? איפה המשילות? הוא בסך הכל פקיד", התלונן הגורם. לגורם אין שום נגיעה במינוי המפכ"ל, אולם הוא תומך בפיצול סמכויות היועץ. "הכול בבן אדם אחד: גם היועץ, גם המכריע במשפט הפלילי, גם המכריע במשפט האזרחי, גם המכריע במשפט המנהלי, גם מי שקובע מי יעמוד לדין וגם מי יעמוד בראש הצבא, בנק ישראל או המשטרה. מה הוא סופרמן?".

גורם פוליטי בכיר הצטרף לדברים ותוקף בחריפות את וינשטיין. "הסיטואציה שנוצרה בשנים האחרונות היא הזויה במקרה הטוב וחולנית במקרה הרע", טען. "לא הדרג הנבחר קובע מי ימונה לאיזה תפקיד, אלא וינשטיין. הרי כמעט על כל בן אדם במגזר הפרטי אפשר למצוא משהו והיום אפילו במגזר הציבורי. אז דרך כל מיני מידעים שכאלה הוא מתערב ומונע את המינוי. אם יש מידע פלילי, שייפתחו בחקירה ויגישו כתב אישום. מה שקורה עכשיו זה דבר לא נורמלי, זה לא צריך להיות במדינה מתוקנת". הגורם הבכיר הגדיר את ההתנהלות הנוכחית כ"פארסה" ואמר כי למעשה ויינשטיין מעקר מתוכן את ועדת טירקל. "אם הוא כבר עושה את הבדיקה שלו, למה יש את טירקל? בפועל הוא הממנה והמצב הזה פשוט הזוי", הוסיף.


השר יואב גלנט כבר נפגע מהחלטה של וינשטיין (צילום: שלומי גבאי)

לאור הסערה סביב הירש, יש מי שנזכר בפרשת מינויו של יואב גלנט לרמטכ"ל - ויינשטיין הכריע שלא יוכל להגן על המינוי בבג"ץ על רקע פרשת הקרקעות של האלוף לשעבר. חקירה פלילית לא נפתחה בעניינו, אבל מי שלא רצה אותו כרמטכ"ל קיבל אותו כשר וכמשקיף בקבינט. במבט לאחור, אפשר לתהות אם לא היה מקום שהפרקליטות תתאמץ קצת יותר ותעמוד מאחורי החלטת הממשלה למנות את גלנט לתפקיד. ואולם, עמדתו של וינשטיין הכריעה את הכף לרעת גלנט.

נוסף על כך, לא ברור אם הנפנוף בחשש שהמינוי לא יעבור בבג"ץ הוא כה ממשי. בעבר כבר הכירו שופטי העליון בחשיבות של מינויים בתוך המשטרה לאור תפקידה הייחודי. כאשר עתרו פעילי ימין נגד מינויו של ניסו שחם לתפקיד סגן מפקד מחוז ירושלים בשל התבטאויותיו במהלך התנתקות נגד המתנחלים ("חרא עליהם, שיישרפו"), קבעו שלושה שופטים כי "בית המשפט יימעט להתערב בשיקולים המקצועיים הכרוכים במערכת המשטרתית ויעשה כן רק בנסיבות חריגות". הם הדגישו כי מה שצריך לעמוד מאחורי מינוי של בכירים במשטרה הוא "אמון הציבור".

האירוניה במינוי מחליפו של וינשטיין

האירוניה בענייני מינויים היא שלמעשה גם על מינוי מחליפו עשויה להיות לוינשטיין השפעה. לפני כשבוע התכנסה בבית משפט השלום בתל אביב הוועדה לאיתור יורשו של והיורש, כשבמערכת הפוליטית כבר סופרים את הימים עד לינואר 2016, אז ייכנס משפטן אחר לנעליו. גם חברי הועדה מודעים לעוצמה שיעניקו ליורש הצפוי ובשיחות סגורות הם מספרים על הכוח האדיר שצבר מוסד היועץ.

ראש הממשלה בנימין תקף בעצמו את כוונת שרת המשפטים איילת שקד לבחון את פיצול תפקידיו של היועץ המשפטי לממשלה. ייתכן שהוא כבר חושב על היום שבו יישב על הכיסא המועמד המועדף עליו, מזכיר הממשלה הנוכחי אביחי מנדלבליט, בתפקיד.

עם זאת, שהפרקליט הצבאי לשעבר סוחב מאחוריו קופת שרצים בדמות מעורבותו בפרשת הרפז. אם ייבחר, והסיכוי לכך גבוה, תימצא בוודאי העמותה הציבורית שתגיש על כך עתירה לבג"ץ שלפיה מנדלבליט אינו ראוי לשמש בתפקיד. ומי אמור להגן על המינוי? מחלקת הבג"צים הכפופה לויינשטיין.


נתניהו נותן לו להתלכלך בבוץ. השר גלעד ארדן (צילום: ערן גילווארג)

השאלה על כוחו של ויינשטיין צריכה להישאל בנפרד ממידת התאמתו של הירש לתפקיד. מה למעשה יודע אוגדונר על העשייה המשטרתית? האם הוא מבין בכלל מה משמעות של גיוס עד מדינה בפרשת במעורבות ארגוני פשיעה ומה המשמעות שלה? האם אוגדונר שכל חייו ידע להסתער יידע איך להתמודד עם רגישות של הפגנת הקהילה האתיופית בלב תל אביב? האם הוא מודע לכך שכקצין שהטיף לבני נוער על שירות משמעותי בצבא ביחידות קרביות, עליו להגן עתה על חופש ההפגנה של פעילי שמאל שרואים בשירות צה"ל בשטחים פשע?

ספק אם אדם בעל רקע כמו הירש יעמוד במבחן ומבחן ההוכחה בעניין הזה, אם ייקבל מתישהו חותמת כשרות של המשגיח ויינשטיין, מוטלת רק עליו ועל מי שמינה אותו, השר לביטחון פנים גלעד ארדן.

כמה ימים לפני תום 45 הימים שנקצבו לבדיקת היועץ יחגוג ארדן את יום הולדתו ה-45. בינתיים הוא מתמודד בזירה הנוכחית לבדו בקרב מול בכירי המשטרה לשעבר, אלופי צה"ל במילואים והעננה הפלילית מעל הירש. בודדים הוציאו עד כה הודעת גיבוי להחלטתו למנות את הירש ובהם בעלת בריתו הפוליטית שרת המשפטים שקד. ונתניהו? הוא מעדיף לתת לארדן להתלכלך בבוץ וביחד עם שרים נוספים משולים לקהל בקרב אגרוף המעודד את היריבים לחבוט זה בזה.

אם ויינשטיין יכריע נגד או מאידך יימנע מהכרעה וייבקש להאריך את הבדיקה, צפוי לארדן יום הולדת עצוב ובודד והתמודדות עם מועמד אחר לתפקיד המפכ"ל. עד אז הוא צפוי להיאבק על החלטתו כמעט לבדו בקרב ארוך ומתיש עד הסיבוב האחרון. הבעיה היא שגם אם יעבור את משוכת טירקל והיועץ המשפטי לממשלה, כולם יחכו למעידה הראשונה של הירש.

http://news.walla.co.il/item/2886278


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יום יבוא והחונטה הזו תשלם את המחיר. הלוואי אמן מחשב נייד 31.08.15 15:31 1
  הקב''ה ממליך מלכים והם רק שליחים avi 31.08.15 15:41 2
  זה לא הוא. אלה השתולים של ברק, בייניש, ארבל ושתי''ל. לדוגמא, דינה זילבר, עוכרת lurker 31.08.15 15:48 3
     כרגיל חד ומדוייק. מה לדעתך ניתן לעשות? צדק 31.08.15 15:50 5
     השתול הגדול ביותר של בייניש הוא לא אחר מאשר ביבי בכבודו ובעצמו: זבנג וגמרנו 01.09.15 00:42 18
  אם רק היה יהודה וינשטיין בוחן את מינויו של יהודה וינשטיין ליועמ''ש... skar782 31.08.15 15:48 4
  למזלנו ויינשטיין לא עם שגעון גדלות כחלק מקודמיו לתפקיד. ותמיד אפשר להיועץ עם משנ gva 31.08.15 16:12 6
  הזיות adam kesher 31.08.15 16:16 7
  מי מינה את וינשטיין? Will33 31.08.15 16:18 8
     אותו ראש ממשלה שיכול גם ל.... gva 31.08.15 16:26 10
  להאשים את ויינשטיין זה הכי קל, אבל איפה ביבי? נחום 31.08.15 16:20 9
  מתי הוא עף לכל הרוחות! האדם הכי מרגיז במדינה-יחד עם ריבלין! jw 31.08.15 16:41 11
  זה בנאדם של ביבי, לא? אורן - אדרי 31.08.15 17:01 12
  אחרי המקרה האחרון עם הירש שפתאום צצה לה חקירה מגאורגיה אני מתחיל לחשוש liran 31.08.15 17:45 13
     זה בדיוק המצב , גם ביבי מוחזק חזק בביצים... אנגוהוק 01.09.15 03:22 19
  ראש הממשלה ...הוא זה שאמור לקחת סמכות .. theshimon1 31.08.15 23:48 14
     בשלב זה ויינשטיין פועל על פי הוראות מדויקות מביבי... הוא אמור לקבל צל''ש! נחום 01.09.15 00:37 16
         וינשטיין: “מעולם לא קרה שנתניהו לא נעתר להחלטה שלי” זבנג וגמרנו 01.09.15 03:40 21
  והוא לא ידעה אותה רק אישתו! SucraM 01.09.15 00:35 15
  אם יש משרד שמבזבז סכומי עתקזהמשרד המשפטים- והם אפילולא מוכנים לשמוע ביקורת אחד מהשורה 01.09.15 00:38 17
  לממשלה יש כוח לפרק את הדיקטטורה והיא לא עושה דבר ההומניסט 01.09.15 03:37 20

     
מחשב נייד
חבר מתאריך 20.11.07
35233 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    15:31   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יום יבוא והחונטה הזו תשלם את המחיר. הלוואי אמן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

מדוע המשרד לביטחון פנים לא מחלק נשק לאזרחים לצורך הגנה עצמית לנוכח המצב, ובפרט לתושבי יו"ש וירושלים?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
avi
חבר מתאריך 30.6.15
1258 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    15:41   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הקב''ה ממליך מלכים והם רק שליחים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker
חבר מתאריך 18.9.05
12396 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    15:48   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זה לא הוא. אלה השתולים של ברק, בייניש, ארבל ושתי''ל. לדוגמא, דינה זילבר, עוכרת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ישראל ידועה, בסגנון של טליה ששון, היא זו שעומדת כעת בתוקף על כך
שיחקר נושא הירש, בתוקף אחריותה על בדיקת מינויים ציבוריים.

החונטה של אוהבי הערבים (מדינת כל אזרחיה) יודעת את מי לשתול ואלו
כלים לתת להם כדי לייצר לעצמם תארים ונושאים, כך שיוכלו בבוא היום
לפעול כנגד האינטרס הציוני.

ביבי הינו האשם העיקרי במצב, בכך שלא טיפל במורסה כבר בתחילת דרכו.
ויש לי תחושה שגם איילת שקד מתחילה לחשוש..


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צדק
חבר מתאריך 20.12.13
11060 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    15:50   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כרגיל חד ומדוייק. מה לדעתך ניתן לעשות?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  

חרם על ישראל? הכל מתחיל מפה חברים שעושים דה לגיטימציה ליהדות ואין פוצה פה ומצפצף


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
17126 הודעות
יום שלישי י''ז באלול תשע''ה    00:42   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. השתול הגדול ביותר של בייניש הוא לא אחר מאשר ביבי בכבודו ובעצמו:  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  


לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

אם בנט יפרוש בפתאומיות מהחיים הפוליטיים, זה טוב או רע ליהודים?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
skar782
חבר מתאריך 17.11.12
787 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    15:48   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אם רק היה יהודה וינשטיין בוחן את מינויו של יהודה וינשטיין ליועמ''ש...  
בתגובה להודעה מספר 0
 

עם הנצח לא מפחד. בדרך כלל. כשהוא לבד.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gva
חבר מתאריך 22.9.09
17598 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    16:12   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. למזלנו ויינשטיין לא עם שגעון גדלות כחלק מקודמיו לתפקיד. ותמיד אפשר להיועץ עם משנ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

יחי מלך המשיח..משיח נאו בשמחה טוב לבב עושר ואושר


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
adam kesher
חבר מתאריך 2.6.15
4410 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    16:16   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הזיות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 31.08.15 בשעה 16:24 בברכה, adam kesher
 
ומי זה בריינר שקובע: "ספק אם אדם בעל רקע כמו הירש יעמוד במבחן"?
ומניין הקריץ את זיבול המוח המפואר:
האם אוגדונר שכל חייו ידע להסתער יידע איך להתמודד עם רגישות של הפגנת הקהילה האתיופית בלב תל אביב? האם הוא מודע לכך שכקצין שהטיף לבני נוער על שירות משמעותי בצבא ביחידות קרביות, עליו להגן עתה על חופש ההפגנה של פעילי שמאל שרואים בשירות צה"ל בשטחים פשע?
נזכרתי בטורו העילג של ברנע הבוקר, שקרא למנות לתפקיד (המפכ"ל) פרקליט או פרקליטה.

האם תמיר פרדו הוא איש הסרטן מ X FILES?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Will33
חבר מתאריך 2.4.12
2039 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    16:18   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מי מינה את וינשטיין?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gva
חבר מתאריך 22.9.09
17598 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    16:26   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אותו ראש ממשלה שיכול גם ל....  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  

יחי מלך המשיח..משיח נאו בשמחה טוב לבב עושר ואושר


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נחום
חבר מתאריך 12.5.13
15205 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    16:20   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. להאשים את ויינשטיין זה הכי קל, אבל איפה ביבי?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

nahum7979@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
jw
חבר מתאריך 4.8.06
11559 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    16:41   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. מתי הוא עף לכל הרוחות! האדם הכי מרגיז במדינה-יחד עם ריבלין!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורן - אדרי
גולש אורח
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    17:01   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. זה בנאדם של ביבי, לא?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liran
חבר מתאריך 9.10.10
21598 הודעות
יום שני ט''ז באלול תשע''ה    17:45   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אחרי המקרה האחרון עם הירש שפתאום צצה לה חקירה מגאורגיה אני מתחיל לחשוש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אם זה נכון שהמדינה הזו מנוהלת ברובה ע״י שורה של פקידים בכל מיני משרדים זה מצב מפחיד של חוסר דמוקרטיה
ואם אנשי הציבור, אלה שנבחרים ע״י הציבור מאפשרים לאותם פקידים במיוחד במשפט להשתולל בצורה כזו זה אומר שאנשי הציבור שלנו מושחתים והפרקליטות והמשטרה עוד יותר אם הם מחזיקים אותם ״בביצים״ ע״י תיקים פליילים כאלה ואחרים מהעבר


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנגוהוק
חבר מתאריך 24.2.10
12331 הודעות
יום שלישי י''ז באלול תשע''ה    03:22   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. זה בדיוק המצב , גם ביבי מוחזק חזק בביצים...  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
המאפיה השמאלנית שולטת כל השאר הם בובות.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
theshimon1
חבר מתאריך 18.4.12
834 הודעות
אור ליום שלישי י''ז באלול תשע''ה    23:48   31.08.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. ראש הממשלה ...הוא זה שאמור לקחת סמכות ..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ולהעמיד את הפרקליטות והרשות השופטת במקומה...
היגענו לאובדן מדינה בעקבות ההתנהגות הרופסת של ביבי...ובנט שהמשפטים במפלגתו פשוט דג במים ...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נחום
חבר מתאריך 12.5.13
15205 הודעות
יום שלישי י''ז באלול תשע''ה    00:37   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. בשלב זה ויינשטיין פועל על פי הוראות מדויקות מביבי... הוא אמור לקבל צל''ש!  
בתגובה להודעה מספר 14
 
   ארדן עשוי להפוך למתחרה בעתיד, סיכול מינוי הירש יהפוך אותו לסמרטוט... הבנת?

nahum7979@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
17126 הודעות
יום שלישי י''ז באלול תשע''ה    03:40   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. וינשטיין: “מעולם לא קרה שנתניהו לא נעתר להחלטה שלי”  
בתגובה להודעה מספר 16
 
   "כשוינשטיין מחפש את נתניהו, ראש הממשלה חוזר אליו תוך רבע שעה."
http://www.haaretz.co.il/magazine/1.1923859

אם בנט יפרוש בפתאומיות מהחיים הפוליטיים, זה טוב או רע ליהודים?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SucraM
חבר מתאריך 2.4.12
3137 הודעות
יום שלישי י''ז באלול תשע''ה    00:35   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. והוא לא ידעה אותה רק אישתו!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה
חבר מתאריך 12.8.15
321 הודעות
יום שלישי י''ז באלול תשע''ה    00:38   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אם יש משרד שמבזבז סכומי עתקזהמשרד המשפטים- והם אפילולא מוכנים לשמוע ביקורת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ההומניסט
חבר מתאריך 14.12.13
11583 הודעות
יום שלישי י''ז באלול תשע''ה    03:37   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. לממשלה יש כוח לפרק את הדיקטטורה והיא לא עושה דבר  
בתגובה להודעה מספר 0
 


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות