אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #327370 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 327370      
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
129978 הודעות, 425 מדרגים, 755 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:02   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חסיד הרב עוזי משולם מאמין שפרשת ילדי תימן לא תיחשף לעולם  

יואב שבי יושב עם בני משפחתו במקלט בפתח־תקוה ודמו בוער. מי שהיה אחד ממקורבי הרב עוזי משולם והיה לצידו בהתבצרות המפורסמת ובכלא, משוכנע שפרשת ילדי תימן לעולם לא תיחשף. 22 שנה אחרי העימות, הוא אומר: "אם הפרשה הזאת תתפוצץ, כל המדינה הזאת תשתנה. היסודות שלה יתרסקו, זה יהיה כאוס מוחלט"
קורין אלבז-אלוש
פורסם: 03.07.16

האם היתה זו כת שולית ואלימה או ניסיון נועז להציף את סוגיית ילדי תימן בפרצופה של החברה הישראלית? הוויכוח אודות תפקידם החברתי של הרב עוזי משולם וחסידיו רק מתגבר עם השנים. הפצע המדמם מימי ראשית המדינה שב לכותרות בעקבות שורה של כתבות ותחקירים, ולאור התערבותם של חברי כנסת שדורשים לפתוח את הפרוטוקולים מוועדת החקירה הממלכתית, שאמורים לצאת לאוויר העולם רק ב-2071.

מה שהיום נראה כמחאה וירטואלית ותקשורתית בעיקר, הוא כאין ואפס לעומת המחאה שהוביל בשנות ה-90 הרב עוזי משולם, יליד פתח־תקוה, שקיבץ סביבו עשרות חסידים שהלכו אחריו ואחרי רעיונותיו בעיניים עצומות (ר' מסגרת). יחד הם אספו עדויות, קיימו הפגנות והפיצו עלונים, שחלקם משווים את הפרשה לשואת יהודי אירופה. עם הגרעין הקשה של חסידיו נמנה גם יואב שבי (55), שהגיע אל הרב דרך אחיו הגדולים.

אין לי קשר למדינה. שבי, מחוץ למקלט (צילום: ריאן)

שבי, תושב פתח־תקוה, נחשב למקורב מאוד למשולם ושהה עמו במהלך ההתבצרות המפורסמת, בסופה נהרג אחד מחסידיו מירי של צלף משטרתי ו-11 נעצרו ונידונו לתקופות מאסר של עד חמש שנים. שבי שילם את המחיר הכבד ביותר וריצה 12 שנות מאסר בפועל מתוך 16 שנגזרו עליו, לאחר שלעונשו התווספה גם עבירה על ניסיון לרצח סוהר.

כיום, כשהוא חסר בית ומתגורר עם אשתו וארבעת ילדיו במקלט בשכונת שעריה, מודה שבי ששילם מחיר אישי גדול - אבל לא כמו הרב שלו, שנפטר לפני שלוש שנים בגיל 60. "המדינה הרגה אותו. הוא היה אדם בריא", הוא טוען. באשר לפרוטוקולים החסויים, הוא משוכנע שמה שבאמת קרה בימיה הראשונים של המדינה יישאר סודי לנצח.

ההשוואה לשואה
חזרנו עם שבי 22 שנה אחורה, להתבצרות המפורסמת, שלה היה שותף. "היינו רדופים ומאוימים באותם ימים", הוא מספר. "לא היו לנו

כלי נשק כמו שאז אמרו ולא כיתרנו את הבית 24/7. אני באופן אישי הייתי מגיע כל ערב להתקלח ולישון וחוזר בבוקר. ניסו להציג אותנו כתמהונים. בפועל, החסידים היו אנשים נורמטיביים. היו חסידים משכילים, מהנדסים ואנשי היי-טק, אנשים מכל הסוגים. אני יודע מי אני. אני לא טמבל ואף אחד לא יכול לתייג אותי ככזה. אני יודע לאיזה מסמכים נחשפתי, לרשימות של ילדים, לאמהות שהגיעו בוכיות לרב. מהרגע שנחשפתי לפרשה הזאת היא לא עוזבת אותי. זה מנקר לי במוח. אני רואה בעיר שלי רחובות שקרויים על שמם של אנשים שמעורבים עד צוואר בפרשה הזאת. רחובות על שם של פושעים, לא פחות מזה".

היה גם מימד של הערצה לרב?
"בוודאי. הוא היה איש חכם וכריזמטי. מי שלא הכיר אותו לא יבין לעולם, אבל זה יותר הערצה לתורה ולאיך שהוא העביר אותה. הוא היה אדם משכמו ומעלה למרות הניסיון להציג אותו כפנאט. כיום כבר לא יכולים להציג אותו ככה. חברי כנסת קמים ומספרים על אחים שלהם שנעלמו וקוראים להתנצל מעל קברו. היתה לו תעודת קצין, שבה הדרגה שלו מחוקה כי זה לא נוח להציג אותו כגיבור בתקשורת. אבל בפועל הוא השתתף במבצע סבנה. היה ידוע, למשל, שאין לו שערה אחת בגוף בגלל שהוא נשרף במבצע בסיני, במהלכו נהרגו שני חיילים".

באותם ימים הרב וחסידיו השוו בין מה שנעשה לילדים שנעלמו לבין מה שעשה ד"ר מנגלה בשואה. אתה לא חושב שההשוואה מופרכת?
"לחלוטין לא. גם היום אני בטוח בכך שהילדים הכהים יותר, התימנים, נשלחו לחו"ל על מנת שיעשו עליהם ניסויים רפואיים. היה ידוע כבר אז שלתימנים יש תוחלת חיים ארוכה ורצו להבין מה יש בגנים שלהם. גם בארץ, רוב חולי הפוליו הם תימנים כי גם פה ניסו עליהם כל מיני תרופות. את הילדים הבהירים יותר, שזה העיראקים והטוניסאים לדוגמא, שלחו לאימוץ למשפחות פה בארץ. בגלל צבע העור שלהם, אף אחד לא שאל שאלות. יש לזה השלכות הרות גורל. לא סתם המדינה מתפוררת. כל בניין במדינה נבנה מדם של ילדים. עם ישראל משלם עד היום על המכירה של יוסף. על המכירה של הילדים האלו ישלמו בכל דור דור".

הצטרפת למחאה של הרב משולם מתוך מקום אישי?
"במעגל הראשון של המשפחה שלי זה לא קרה, כי היה לנו מזל. היתה לי דודה שהיתה סייעת של אחיות בבית ילדים, וכשאמא שלי ילדה את אחי הבכור היא היתה דרוכה. ובאמת באותו היום, רגעים אחרי שאמא שלי עזבה את החדר, הדודה צעקה לה שתחזור מיד. כשהיא חזרה, היא ראתה אחות מעבירה למישהי את אחי דרך החלון. היא הקימה שם צעקות ומנעה את זה. היא גם החביאה אותו מתחת למיטה כשבאו אנשים לבית, ובצדק".

שבי, כמו רבו, מאמין שבפרשה מעורבים יותר מ-20 אלף ילדים. בנוסף לכך, לטענתו, גם רכוש רב נעלם מאותם עולים. "אמא שלי הורידה מעליה חצי קילו זהב כשהיא עלתה לארץ כי סיפרו לה שהמטוס לא ימריא עם המשקל הזה וכמוה כל מי שהיה איתה", הוא מספר. "אחרי זה סיפרו שזה נמצא במחסנים ביפו שבאורח פלא 'נשרפו'. בזזו לעולים האלו את הנשמה. כואב לי לראות היום אנשים שעולים לקבר של דוד בן גוריון וכמותו ומשתטחים עליו, כאילו לא היו דברים מעולם. אני לא הייתי יורק לשם אפילו".

"כואב לי לראות היום אנשים שעולים לקבר של דוד בן גוריון" (צילום: ריאן)

"יהיה כאוס"
במהלך ריצוי עונשו נישא שבי לסימה, אותה הכיר בשיעורים של הרב משולם. היא שימשה כאחראית על רישום שמות הילדים שנעלמו ותיוק פרוטוקולים. גם היא, כמו שבי, נהגה להגיע להפגנות וזאת למרות שלטענתה הוכתה על ידי שוטרים וחשה מאוימת. "אף פעם לא הרגשתי שאני מתחתנת עם פושע", היא אומרת. "להיפך. התגאיתי בכך שבעלי לקח חלק בחשיפה של הפרשה הכי חמורה שהיתה בישראל. הוא מבחינתי לוחם אמיתי".

השניים הביאו לעולם ארבעה ילדים, שלושה מתוכם נולדו כששבי ריצה את עונשו. שבי נוכח רק בלידת בתו הקטנה והפחד שהיא תיעלם ניכר בו גם 50 שנה אחרי פרשת ילדי תימן. "אני למדתי שלא עוזבים את המיטה של האישה", הוא מספר. "ברגע שבתי נולדה וראיתי אותה, עשיתי לה סימן קטן ורק ככה הייתי רגוע".

אתה מספר לילדים שלך על הפרשה, למקרה שהפרוטוקולים ייפתחו ב-2071?
"הילדים שלי גדלו על הפרשה הזאת. הם יודעים כל פרט עליה. הם היו מגיעים לבקר אותי בבית הסוהר והיה צריך להסביר להם על מה אני יושב, כדי שהם יבינו שאבא שלהם הוא לא איזה פושע. ידעתי שבבית הספר לפעמים אומרים להם דברים מעליבים עליי ושזה מחלחל, אבל היום הם בקיאים בנושא והגישה שלהם לכך היא אחרת".

שבי אינו אופטימי בנושא. הוא מאמין שפרטי הפרשה יישארו חסויים לנצח. "לא יפתחו אותה עכשיו ולא בשנת 2071. גם לא במחיר דם", הוא אומר. "אני מאמין שבמהלך השנים ייחשפו פרטים בודדים ממנה ומאוד מטויחים, רק כדי לשחרר מעט קיטור. חשוב להבין שמעורבים בזה המון גורמים. משופטים ועד ראשי ממשלות, ראשי קהילות חרדים שקיבלו ילדים בעצמם, שרים וחברי כנסת. היתה ילדה שסיפרה שההורים שלה גילו לה, לפני שהם נפטרו, שהיא מאומצת ושהם קיבלו אותה במתנה מיגאל אלון. כמו חפץ. אם הפרשה הזאת תתפוצץ כל המדינה הזאת תשתנה. כל היסודות שלה יתרסקו, זה יהיה כאוס מוחלט".

עם שחרורו מהכלא לפני כעשור, המזל לא האיר פנים לשבי. הוא הקים עסק עצמאי שכשל, חלה בסרטן ועבר מספר אירועים לבביים. מצבו הכלכלי הידרדר עד שלפני כשלוש שנים פונה מדירתו, ומאז הוא מתגורר עם משפחתו במקלט הממוקם בפארק קטן בשכונת שעריה וממתין שתימצא לו דירה במשרד השיכון, התואמת את מצבו הבריאותי וכן את מצבם של שני בניו כבדי הראייה.

אם לא היית לוקח חלק במאבק הזה, האם חייך היו שונים?
"אני לא יכול לחיות על 'אם'. איפה שהשם מוליך אותי, שם אני הולך. כמובן שאם מסתכלים על זה בצורה ריאלית, אז יכול להיות שבדיעבד הייתי במקום אחר כי אם הייתי עובד 12 שנים ולא יושב בכלא, היה לי בטח בית משלי עם משכנתא והכל. אחרי הכל, אני אזרח טוב, משלם מיסים, שירתי בצבא, נתתי את כל מה שיש לי למדינה ובתמורה שילמתי מחיר כבד מאוד".

מה היחס שלך למדינה אחרי אותה פרשה?
"אין לי שום קשר איתה. אני לא מצביע בבחירות, להוציא פעם אחת שהצבעתי לבחירות המוניציפאליות בשביל מכר שלי. אני הייתי מאוד פטריוט. הייתי חייל 'מורעל', ששירת בשטחים ונתן את הנשמה. כיום זה השתנה. גם אם הבנים שלי לא היו כבדי ראייה, לא הייתי שולח אותם לצבא בשום אופן. שלחו 70 ילדים ב'צוק איתן' למות בשביל בטון וברזל, 70 פרחים. שאותן אליטות וחונטות ששולטות פה ביד רמה ישלחו את ילדיהם. אם הייתי יכול לא להחזיק תעודת זהות לא הייתי מחזיק. הייתי רוצה לקבל אזרחות ממדינה אחרת אבל לחיות בישראל. כי את המקום הזה, אחרי הכל, אני לא אעזוב. רק לתוך האדמה".

הרב משולם (צילום: אביגיל עוזי)

ההתבצרות, 1994
מה שהחל בכרוזים ומחאה, הסתיים בפשיטה לילית על מתחם מבודד ומותו בירי של חייל בן 19
המאבק של הרב עוזי משולם וחסידיו וטענותיהם לגבי פרשת ילדי תימן, שאותה השוו ל"מעשי הנאצים", הגיעו לשיא בחודש מאי 1994. בעקבות חיכוך הולך וגובר עם המשטרה, ביצרו חסידיו את ביתו של משולם בשקי חול ואבנים, והמקום הפך למעשה למתחם מבודד שיושביו חמושים.

ב-10 במאי החליט מפכ"ל המשטרה, אסף חפץ, להורות על פריצה למתחם ופינויו. בפעולה הלילית, שכללה כוחות צלפים ויס"מ, נורה ונהרג אחד החסידים, שלמה אסולין, שהיה חייל בן 19 שערק מיחידתו, לאחר שירה לעבר הכוחות.

11 מהחסידים ששהו במתחם נעצרו ונידונו לתקופות מאסר של עד חמש שנים.

הרב משולם עצמו נידון לשמונה שנות מאסר, אך עונשו הומתק לשש וחצי שנים. עם זאת, הוא שוחרר מהכלא כבר בשנת 1999, לאחר שהנשיא דאז עזר וייצמן החליט לקצר את עונשו בשל מצבו הבריאותי. ביוני 2013 נפטר, בגיל 60.

בסיום הפרשה הוחלט על הקמת ועדה ממלכתית, שמסמכיה ייוותרו חסויים עד לשנת 2071.

מקור: http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4821930,00.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בקיצור זה מה שידענו וחשבנו! שום דבר לא השתנה! כולם יודעים שזה אכן קרה,אף אחד לא בר-כוכבא 03.07.16 15:11 1
  עדות על כך שבן גוריון לא היה מעורב כביכול בחטיפות הילדים: ב''ה 03.07.16 15:13 2
  יש לי הצעה אחרת. למה שהמדינה לא תממן בדיקת dna בחינם לכל תימני בעולם ואז יהיה בר-כוכבא 03.07.16 15:13 3
     אין צורך לכל תימני מספיק לבצע לכאלה שיבקשו זאת כדי להוכיח את מה שכולם יודעים MadMax 03.07.16 15:18 5
  יש בורא לעולם. אם לא נתנו את העונש בעולם הזה, יתנו כפל כפליים בעולם הבא. בשמיים לא סולחים שמיים 03.07.16 15:16 4
  עצוב,אבל יש הרבה הרבה צדק בדבריו,וגם אני לא מאמינה שהאמת תצא לאור לצערי! לימור 03.07.16 15:25 6
     איזה צדק בדבריו ??? איזה פסיכופת שאומר שחטפו ומכרו לניסויים - משווה את הממסד אחד באפריל 03.07.16 22:40 48
  רק תיקון: אסולין לא ירה כלל. סתם קיבל כדור בגב. shabor 03.07.16 15:34 7
     ''רק תיקון'', זה ''ה''-תיקון, הרשעים האלה ממציאים עובדות ומנסים לקבע זאת כאמת... מכביסט 156 03.07.16 15:52 16
  העלאת הפרשה לדיון באובססיביות היא מתוך רצון לפלג ולסכסך את החברה בישראל. הקרן ואירגוניה ליה 03.07.16 15:37 8
     אה, אז גם עוזי משולם הוא חלק מ''הקרן''....... אין , את פשוט אגדה. Derner 03.07.16 15:40 9
         עוזי משולם בודאי שלא קשור לשמאל. חס וחלילה .הוא יהודי מאמין וצדיק וישר. דני מכפר סבא 03.07.16 15:50 13
     לצערי אני נאלץ להשתמש במילה לא פשוטה: הבלים! כנעני 03.07.16 15:47 11
     איזה פילוג בדיוק יהיה אם נדע כל מה שהיה שם? joe 03.07.16 15:52 15
     את הפרשה מעלים יהודים צדיקים שכואב להם פשע נוראי שנעשה להם של העלמת ילדים. דני מכפר סבא 03.07.16 15:55 19
     מה שפטל אומר? ZioNLight 03.07.16 16:01 21
         שאתה חזיר אדום ושתסגור את הלוע הטמאה שלך. Derner 03.07.16 16:22 29
         לא מכובד להסתלבט וללעוד לכאב של אחים שלך, יהודים, אפילו אם אתה חושב שהם טועים. דני מכפר סבא 03.07.16 16:35 31
             כנראה רצית לענות למישהו אחר, טעות בכתובת ZioNLight 03.07.16 22:39 46
         הלו! אתה נולדת טמבל? או עברת קורס? אבנר וולפסון 03.07.16 22:09 43
             את תולדות החיים שלך סיפרת לי כבר, לא מעניין אותי איזה קורס עברת ואיך נולדת ZioNLight 03.07.16 22:39 47
     ההיפך, יש להודות על הנס שהנושא עלה ושיש איזה סיכוי שסבתי עוד תזכה לראות את בתה בחייה ב''ה 03.07.16 16:16 26
     יש לך זמן למחוק את התגובה הזו שלא האמנתי שדווקא את זו שתכתבי את זה. אנגוהוק 03.07.16 16:27 30
     אם אין מה להסתיר למה יש חסיון ולמה פרס ויחימוביץ לא בעד להסיר אותו? Gtamar 03.07.16 16:49 32
         טענות סותרות לגבי מה יש בחומר החסוי: דני מכפר סבא 03.07.16 16:55 33
     נו באמת AviraM 03.07.16 18:42 39
  שלמה אסולין קראו לחייל שצלף ירה בו מההליקופטר המשטרתי והוא החייל היחידי בארץ שמת בזמן השרו בני מרום 03.07.16 15:42 10
  אין לי ספק שיש אמת מסוימת בסיפור הזה, שנחטפו ילדים ואומצו או גודלו בבתי יתומים. דני מכפר סבא 03.07.16 15:48 12
     מחכים עד 2071 שכל הדור המדבר יעלם ויקום דור שלא יהיה אכפת לו נ נח נחמ נחמן 03.07.16 15:54 17
         הבנתי את דברייך... מכביסט 156 03.07.16 15:57 20
     דני, זה נכון שארגוני השמאל עושים מניפולציה אכזרית על חשבון הילדים החטופים ומשפחותיהם... אנגוהוק 03.07.16 16:03 22
     בגלי ישראל שמעתי את פורוש ז״ל מספר שלקחו תינוקות ממשפחות מרובות ילדים על מנת למכור כל תינו ליה 03.07.16 21:46 42
         '' הוצאת תינוקות שלא כדין ובצורה לא חוקית ואף פושעת '' - באותה עת לא היה חוק אימוץ אחד באפריל 03.07.16 22:35 45
             להעביר לאימוץ ולהגיד להורים שהילד מת זה פשע גם לפי החוק אז , אם זה מה שהיה. דני מכפר סבא 03.07.16 22:52 49
                 גם מה שאתה מתאר לא נכנס לקטגוריית פשע, זה עדיין בתחום המוסר - גם החוק היום מאפשר אחד באפריל 03.07.16 23:11 50
                 הכל נכון ובכל זאת יש לדעתי להניח לענין ולעזוב את החיטוט המסוכן הזה שהשמאל מעוניין שיחריב ליה 03.07.16 23:15 51
                     השמאל גם ''מחטט'' בפרשת שואת יהודי אירופה ,אז אולי נניח גם את זה מאחורינו עם כל הצער? אנגוהוק 04.07.16 02:45 52
                         ליה לא מייצגת את כל האשכנזים. אין ספק שיש בדבריה אטימות מדהימה. דני מכפר סבא 04.07.16 06:09 54
  תודה למביא הכתבה. אנגוהוק 03.07.16 15:50 14
     עיין ערך הרב פורוש בראיון לפני פטירתו.. מכביסט 156 03.07.16 15:54 18
         ראיתי את זה כמה פעמים. אנגוהוק 03.07.16 16:05 23
             אני בטוח, ההפנייה נועדה לאלו שלא ראו... מכביסט 156 03.07.16 16:06 24
                 הלוואי והייתי תימני ... אנגוהוק 03.07.16 16:15 25
         מה הוא אמר? איילת_השחר 03.07.16 16:58 34
  ושוב נשאל.שיקום ילד אחד שנחטף ויעשה בדיקה פשוטה.עד אז הכל סיפורים Kayser Soze 03.07.16 16:17 27
     הנושא גדול עליך ... אנגוהוק 03.07.16 16:20 28
     כבר קראנו את התגובות שלך באשכולות דומים ... חוד החנית 03.07.16 17:08 35
     קח ילד אחד... Q 03.07.16 17:33 36
         תודה על הבאת הסירטון חוד החנית 03.07.16 22:28 44
  לדעתי כל המסמכים האותנטים הושמדו מזמן. פיצוחון 03.07.16 17:40 37
  יש דרך אחת לדעת מה באמת קורה פה אהרון5 03.07.16 17:52 38
  אז מי היו לנו שם: בן גוריון, השופט חשין האב ועוד כמה. מעניין מי עוד? gandalf 03.07.16 19:07 40
  מה הסיפור עם הניסיון לרצח סוהר? בולגקוב 03.07.16 19:19 41
  מי עולה לקברו של בן גוריון? אין לו מנין אפי' ביום השנה ללכתו tzionist 04.07.16 04:06 53

בר-כוכבא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
6440 הודעות, 60 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:11   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בקיצור זה מה שידענו וחשבנו! שום דבר לא השתנה! כולם יודעים שזה אכן קרה,אף אחד לא  
בתגובה להודעה מספר 0

יןדע עד כמה זה עמוק חוץ מהמוערבים עצמם! הם עשו חישוב אורך חיים מקסימאלי של אותם הילדים,חסמו את הפרשה ונגמר הסיפור!
שום שקד ושום גורם לא יצליח להוציא את מה שנשאר מהמסמכים לאור,בטח כבר שרפו את הרוב,זה יהיה כתם גדול מדיי למדינת ישראל

עם ישראל חי וקיים לעד!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ב''ה
חבר מתאריך 17.6.16
165 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:13   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. עדות על כך שבן גוריון לא היה מעורב כביכול בחטיפות הילדים:  
בתגובה להודעה מספר 0

https://drive.google.com/file/d/0B2TY06M1d59GTVotM0JucVdESDg/view?pref=2&pli=1

יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח (חי וקיים) לעולם ועד

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בר-כוכבא
חבר מתאריך 29.11.14
6440 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:13   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. יש לי הצעה אחרת. למה שהמדינה לא תממן בדיקת dna בחינם לכל תימני בעולם ואז יהיה  
בתגובה להודעה מספר 0

אפשר להגיד בוודאות מי הילד של מי.
אני בטוח שישנם מלא שלא ירצו אבל גם אם מאות או אלפים בודדים כן יעשו את הבדיקה זה כבר יספיק

עם ישראל חי וקיים לעד!

MadMax
חבר מתאריך 16.8.05
12650 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:18   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אין צורך לכל תימני מספיק לבצע לכאלה שיבקשו זאת כדי להוכיח את מה שכולם יודעים  
בתגובה להודעה מספר 3

מהרסיך ומחריביך מגל"צ יצאו

שמיים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
4213 הודעות, 45 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:16   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יש בורא לעולם. אם לא נתנו את העונש בעולם הזה, יתנו כפל כפליים בעולם הבא. בשמיים לא סולחים  
בתגובה להודעה מספר 0

''וגונב איש ומכרו ונמצא בידו מות יומת''... ילדי תימן - רעידת האדמה הגדולה ביותר של מדינת ישראל בדרך.

לימור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.15
1353 הודעות, 23 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:25   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. עצוב,אבל יש הרבה הרבה צדק בדבריו,וגם אני לא מאמינה שהאמת תצא לאור לצערי!  
בתגובה להודעה מספר 0

אחד באפריל
חבר מתאריך 2.4.12
7715 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    22:40   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. איזה צדק בדבריו ??? איזה פסיכופת שאומר שחטפו ומכרו לניסויים - משווה את הממסד  
בתגובה להודעה מספר 6

למנגלה, לזה את קורא צדק ?!

האיש עבריין/פושע ופסיכופת ברמות !

מדהים איך ועד כמה שטיות אפשר להאכיל אתכם.

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
9228 הודעות, 62 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:34   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. רק תיקון: אסולין לא ירה כלל. סתם קיבל כדור בגב.  
בתגובה להודעה מספר 0

מכביסט 156 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.14
2597 הודעות, 43 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:52   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. ''רק תיקון'', זה ''ה''-תיקון, הרשעים האלה ממציאים עובדות ומנסים לקבע זאת כאמת...  
בתגובה להודעה מספר 7

שום ירי לא בוצע מהבית החוצה...

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
15045 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:37   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. העלאת הפרשה לדיון באובססיביות היא מתוך רצון לפלג ולסכסך את החברה בישראל. הקרן ואירגוניה  
בתגובה להודעה מספר 0

כנראה מעורבים מאחורי הקלעים בכך.

יש לעזוב את החפירה בנושא.

כמו שאומר הפתגם מה שהיה היה.

למי בדיוק זה יעזור עשרות שנים אחרי? ברור שהיה דבר כזה ויש להפסיק לחטט בכך.

Derner לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.14
28940 הודעות, 140 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:40   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אה, אז גם עוזי משולם הוא חלק מ''הקרן''....... אין , את פשוט אגדה.  
בתגובה להודעה מספר 8

דני מכפר סבא
חבר מתאריך 22.8.11
8296 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:50   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. עוזי משולם בודאי שלא קשור לשמאל. חס וחלילה .הוא יהודי מאמין וצדיק וישר.  
בתגובה להודעה מספר 9

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.07.16 בשעה 16:10 בברכה, דני מכפר סבא

אבל בשירשור הקודם הוצגו ראיות לכאורה רבות למעורבות ארגוני שמאל בעמותת עמר"ם.

http://rotter.net/forum/scoops1/326364.shtml

**נסיגה ישראלית מיהודה ושומרון ופינוי התנחלויות לא יביאו שלום,רק מלחמה איומה**

כנעני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.7.10
12829 הודעות, 96 מדרגים, 187 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:47   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לצערי אני נאלץ להשתמש במילה לא פשוטה: הבלים!  
בתגובה להודעה מספר 8

joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
1215 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:52   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. איזה פילוג בדיוק יהיה אם נדע כל מה שהיה שם?  
בתגובה להודעה מספר 8

להיפך, ההסתרה והדחיה לעוד 60 שנה זה מה שמפלג את העם ואת האמון במוסדות.
אגב אני מאמין לבחור שמה שכבר לא רוצים שנדע לא נדע לעולם, וגם שיפרסמו עם יפרסמו לא יהיה חידוש גדול, ולכן אני מתפלא יותר מדוע לא מפרסמים.

דני מכפר סבא
חבר מתאריך 22.8.11
8296 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:55   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. את הפרשה מעלים יהודים צדיקים שכואב להם פשע נוראי שנעשה להם של העלמת ילדים.  
בתגובה להודעה מספר 8

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.07.16 בשעה 16:10 בברכה, דני מכפר סבא

אני ממליץ להם לא לותר ופעול בכל דרך **חוקית** שאפשרית כדי לקדם חשיפת האמת ולזעוק את זעקת ההורים וכואבים עד היום את הזוועה שנעשתה. והכל כדי בסוף התהליך לאחד את עם ישראל. ובמקביל לדעת לזהות נסיונות של ארגוני שמאל להתלבש על המאבק שלהם ולדחות אותם. מה הסיכוי שארגון שמאל ירצה לחשוף את האמת על הממסד השמאלני ששלט אז בארץ ? ומטרותיהם אינן אחדות העם אלא הם רוכבים על הפרשה וניצלו אותה למטרותיהם הזרות.

ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
4848 הודעות, 60 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:01   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מה שפטל אומר?  
בתגובה להודעה מספר 8

Derner לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.14
28940 הודעות, 140 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:22   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. שאתה חזיר אדום ושתסגור את הלוע הטמאה שלך.  
בתגובה להודעה מספר 21

דני מכפר סבא
חבר מתאריך 22.8.11
8296 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:35   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. לא מכובד להסתלבט וללעוד לכאב של אחים שלך, יהודים, אפילו אם אתה חושב שהם טועים.  
בתגובה להודעה מספר 21

זה שילדים נעלמו והכאב אותנטי זה בטוח. הממסד טוען שמתו ,אחרים טוענים שנחטפו. אתה באמת חושב שהטרגדיה הזאת, תהא האמת אשר תהא, זה נושא להתבדחות ? איפה האנושיות שלך ??

חבר מתאריך 22.4.16
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    22:39   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. כנראה רצית לענות למישהו אחר, טעות בכתובת  
בתגובה להודעה מספר 31

אבנר וולפסון
חבר מתאריך 11.12.08
33708 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    22:09   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. הלו! אתה נולדת טמבל? או עברת קורס?  
בתגובה להודעה מספר 21

חבר מתאריך 22.4.16
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    22:39   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. את תולדות החיים שלך סיפרת לי כבר, לא מעניין אותי איזה קורס עברת ואיך נולדת  
בתגובה להודעה מספר 43

ב''ה
חבר מתאריך 17.6.16
165 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:16   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ההיפך, יש להודות על הנס שהנושא עלה ושיש איזה סיכוי שסבתי עוד תזכה לראות את בתה בחייה  
בתגובה להודעה מספר 8

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.07.16 בשעה 16:40 בברכה, ב''ה

יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח (חי וקיים) לעולם ועד

אנגוהוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.10
12857 הודעות, 131 מדרגים, 159 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:27   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. יש לך זמן למחוק את התגובה הזו שלא האמנתי שדווקא את זו שתכתבי את זה.  
בתגובה להודעה מספר 8

חפירה ???

Gtamar
חבר מתאריך 25.12.13
683 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:49   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אם אין מה להסתיר למה יש חסיון ולמה פרס ויחימוביץ לא בעד להסיר אותו?  
בתגובה להודעה מספר 8

דני מכפר סבא
חבר מתאריך 22.8.11
8296 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:55   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. טענות סותרות לגבי מה יש בחומר החסוי:  
בתגובה להודעה מספר 32

הממסד טוען שמה שחסוי זה התיקים האישיים וזה מטעמי צנעת הפרט, הבדיקות הפרטניות שנעשו וכן כשקמה הועדה נתנו למוסד לבדוק בארה"ב האם יש ראיות להעברת תינוקות לארה"ב והם לא מצאו כאלו ראיות ובכל אופן בדיקה כזאת חסויה .לא יודע אם זה נכון, כך קראתי בפייסבוק.
אחרים טוענים שהחסיון הוא על עדויות של מעורבים בדבר חטיפות זדוניות ומכירת תינוקות. זה גדר המחלוקת...

AviraM
חבר מתאריך 19.11.14
299 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    18:42   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. נו באמת  
בתגובה להודעה מספר 8

בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
1861 הודעות, 14 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:42   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. שלמה אסולין קראו לחייל שצלף ירה בו מההליקופטר המשטרתי והוא החייל היחידי בארץ שמת בזמן השרו  
בתגובה להודעה מספר 0

השרות הצבאי ולא רשום ברשימת חללי צהל

דני מכפר סבא
חבר מתאריך 22.8.11
8296 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:48   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אין לי ספק שיש אמת מסוימת בסיפור הזה, שנחטפו ילדים ואומצו או גודלו בבתי יתומים.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.07.16 בשעה 16:11 בברכה, דני מכפר סבא

לא מאמין שהיו ניסויים רפואים ומכירות לחו"ל זה טעון הוכחה וגם המספר לא ברור.
אבל כרגע השמאל עושה איזה ספין על הענין הזה למטרותיו במתכונת דומה למחאה החברתית ב 2011 או מחאת האתיופים לפני כמה חודשים. זרועות מניפולטיביות פועלות מאחורי הקלעים שאינן יהודים תימנים, אינם חסדי כבוד הרב עוזי משולם ז"ל, שיש לי כבוד רב אליו ולפעולו ואינם רוצים שהאמת תצא כדי לטהר את האוירה ולאחד את עם ישראל ,אלא ההפך.

55 שנה, מאז הטענות החלו לצוף בשנות ה 60, התקשורת, עיתונים, רדיו וטלויזיה כולם בקונצנזוס כמעט מלא היו שותפים לעמדת הממסד: זה לא נכון, זה לא היה ומדובר בהזיות פרנואידיות של תמהונים.
לפתע פתאום, לפני כמה חודשים ,180 מעלות וכל התקשורת שפימפמה כמה דפני ליף צודקת ,וכל דבר שמעורר ריב בין האזרחים במדינה ,פתאום כאילו משהו נתן אות, כולם מתייחסים בכבוד וברצינות לטענות ולא מפסיקים לפרסם את זה .לא מעורר חשד ?
והראיות לכאורה למעורבות השמאל נמצאו בשירשור הזה:
http://rotter.net/forum/scoops1/326364.shtml

נ נח נחמ נחמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
796 הודעות, 10 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:54   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מחכים עד 2071 שכל הדור המדבר יעלם ויקום דור שלא יהיה אכפת לו  
בתגובה להודעה מספר 12

ומי שידבר על הנושא יגידו לו שזה קונספירציה כמו השואה ואלטלנה וכו.. וכו..

חבר מתאריך 18.7.14
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:57   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. הבנתי את דברייך...  
בתגובה להודעה מספר 17

רק תיקון קטן, הטענה היא שישנה קונספירציה ועוד איך, עיין ערך המילה ותבין את כוונתי.

חבר מתאריך 24.2.10
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:03   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. דני, זה נכון שארגוני השמאל עושים מניפולציה אכזרית על חשבון הילדים החטופים ומשפחותיהם...  
בתגובה להודעה מספר 12

וזה ברור כשמש , אבל לולא זאת המון צעירים לא היו מודעים כלל לפרשה זו בכלל.

הם יודעים היטב שהפרשה הזו לא תמוצה , כי זה בלתי אפשרי והגיוני שהממסד ירה לעצמו בראש,

אבל הם מנסים להשלות תמימים ולגזור אולי תועלות פוליטיות.

אני מאמין שהפרשה באחד הימים תתגלה מעל לכל ספק על כל הדברים הנוראיים שנעשו בילדים חסרי האונים בסגנון מנגלה +++ (עפ"י פרסומים זרים) , אבל הפעם הפרסום יהיה ע"י גורמים פרטיים ולא ממסדיים.

"הילדים המעטים שנשלחו לאימוצים , היו ברי מזל".

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
15045 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    21:46   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. בגלי ישראל שמעתי את פורוש ז״ל מספר שלקחו תינוקות ממשפחות מרובות ילדים על מנת למכור כל תינו  
בתגובה להודעה מספר 12

ב 5000 דולר על מנת לקנות נשק לצהל כי לא היה במה להילחם. התזמון התזמורתי של כל השמאל בראשות קרן החיסול במימון זר של נסיון פגיעה בשלמות העם על ידי שיסוי אלה באלה הוא העומד בבסיס הקולניות בנושא. הכוונה של הקרן ליצור בארץ אנדלמוסיה, שינאת אחים, בוקה ומבולקה ויד איש באחיו. אילו היו באמת פותחים תופעה כזו היה מתרחש בארץ אסון לאומי. זה פתח לתביעות מסובכות של איש את אחיו עד בלי די ועד בלי קץ ועד לחיסול החברה בארץ. זו התאבדות קולקטיבית מרצון. יש לעזוב את הנושא הזה ולשמור על אחדות העם. השינאה שתפרוץ אם יתחילו לחטט בפצע הנמק והמוגלה הזה שכבר הגליד בגדול למרות טענות שהוא מדמם אין אפשרות לגשר עליה אחר כך.

אין לי ספק שלא אונה כל רע לתינוקות הללו והם כנראה גדלו בבתים של מאמצים טובים ואוהבים. לא מדובר על מנגלה עוקר העיניים ולא על שום דבר מזעזע כזה למעט הוצאת תינוקות שלא כדין ובצורה לא חוקית ואף פושעת בשל מחשבה שיטחית שלתימנים ולעדות המזרח יש הרבה ילדים ואחד פחות לא יזיק להם. אני נוטה להאמין בדבריו של פורוש שאמר שהם נמכרו לאימוץ בגלל מחסור בנשק.

זה דבר איום אבל עברו עשרות שנים ולפתוח זאת יגרום אסון לא נסבל.

יש לומר לשמאל שרוצה להחריבנו - עד כאן ולא ולא.

שום דבר טוב לא יצא מזה וזה לא יחלים כלום.

אחד באפריל
חבר מתאריך 2.4.12
7715 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    22:35   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. '' הוצאת תינוקות שלא כדין ובצורה לא חוקית ואף פושעת '' - באותה עת לא היה חוק אימוץ  
בתגובה להודעה מספר 42

אפשר להתווכח מוסרית על כלל אימוצים שהיו באותה עת, אבל, לא
ניתן להגדיר את האימוצים כלא כדין, כלא חוקיים.

הערה/הארה שלי מדבר על אימוצים ככלל שהיו באותה עת ולאו דווקא
של תימנים.

דני מכפר סבא
חבר מתאריך 22.8.11
8296 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    22:52   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. להעביר לאימוץ ולהגיד להורים שהילד מת זה פשע גם לפי החוק אז , אם זה מה שהיה.  
בתגובה להודעה מספר 45

אחד באפריל
חבר מתאריך 2.4.12
7715 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    23:11   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. גם מה שאתה מתאר לא נכנס לקטגוריית פשע, זה עדיין בתחום המוסר - גם החוק היום מאפשר  
בתגובה להודעה מספר 49

תחום גדול של דברים/מעשים אם הם משרתים את טובת הילד.

יתכן והיו מקרים כפי שאתה מתאר ויתכן שזה פרי דימיונם של אנשים -
מסרבים לקבל שהילד נפטר, או ואולי היו מקרים בודדים ועליהם "בנו"
אלפי מקרים.
שוב, אני חוזר על דברי בהערה, אני מתנתק מסיפורי העדה התימנית -
היו הרבה מאוד אימוצים אז(מכל העדות!) לא היו קרטריונים, כל עובדת
סעד, רופא ואפילו אחות, היו מוסרים ילדים לאימוץ, ברוב רובם
של המקרים היה רישום מסודר, פה ושם היו פיספוסי רישום מסודרים
בגלל התקופה והבלגן שהיה שראשית הקמת המדינה.

ליה
חבר מתאריך 2.9.10
15045 הודעות
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    23:15   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. הכל נכון ובכל זאת יש לדעתי להניח לענין ולעזוב את החיטוט המסוכן הזה שהשמאל מעוניין שיחריב  
בתגובה להודעה מספר 49

אותנו. לא נוכל להשיב את הנעשה ויש להניח זאת מאחורינו עם כל הצער.

חבר מתאריך 24.2.10
יום שני כ''ח בסיון תשע''ו    02:45   04.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. השמאל גם ''מחטט'' בפרשת שואת יהודי אירופה ,אז אולי נניח גם את זה מאחורינו עם כל הצער?  
בתגובה להודעה מספר 51

מסתבר שלגזענות האשכנזית יש סולידריות כמעט אבסולוטית כאשר מדובר על מזרחיים וזה חוצה כל
גבול ולא משנה מהיכן האשכנזי בא:
ימין ,שמאל
דתי/חרדי , חילוני .
מתיישב בגבולות 67 , מתנחל.

מסתבר שאת לא יותר טובה מכל אלה שיצאת כנגדם ובצדק.

להקיא מתגובותיך ...על הזלזול שלך בפרשת הפרשות שקרו ליהודים בארצם.

דני מכפר סבא
חבר מתאריך 22.8.11
8296 הודעות
יום שני כ''ח בסיון תשע''ו    06:09   04.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. ליה לא מייצגת את כל האשכנזים. אין ספק שיש בדבריה אטימות מדהימה.  
בתגובה להודעה מספר 52

חסרת רגשות לחלוטין. להתעלם מרגשות אמהות שילדן נעלם. אבל יש הרבה אשכנזים שתומכים במאבק הזה, כל עוד השמאל לא מעורב.

חבר מתאריך 24.2.10
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:50   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. תודה למביא הכתבה.  
בתגובה להודעה מספר 0

עדיין ישנם אנשים שיודעים את פרטי הפרשה ומה עלה בגורלם של העוללים המסכנים , אך

הדבר היחיד שהם כן מוכנים להגיד הוא שהם רועדים מפחד לספר ...

חבר מתאריך 18.7.14
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    15:54   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. עיין ערך הרב פורוש בראיון לפני פטירתו..  
בתגובה להודעה מספר 14

חבר מתאריך 24.2.10
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:05   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ראיתי את זה כמה פעמים.  
בתגובה להודעה מספר 18

בכל אופן תודה!

חבר מתאריך 18.7.14
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:06   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. אני בטוח, ההפנייה נועדה לאלו שלא ראו...  
בתגובה להודעה מספר 23

הלוואי ולי יהיה ת'ידע שלך לפחות בנושא זה אחי התימני..

חבר מתאריך 24.2.10
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:15   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. הלוואי והייתי תימני ...  
בתגובה להודעה מספר 24

אני מזרחי וכל התימנים כאחיי הם.

איילת_השחר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.1.15
2675 הודעות, 38 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:58   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. מה הוא אמר?  
בתגובה להודעה מספר 18

Kayser Soze לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
6055 הודעות, 49 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:17   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. ושוב נשאל.שיקום ילד אחד שנחטף ויעשה בדיקה פשוטה.עד אז הכל סיפורים  
בתגובה להודעה מספר 0

הרי ה "חוטפים" האשכנזים (ניצולי שואה שאיבדו את ילדיהם וליבם עקר) חברו ליהודים ציונים אשכנזים אחרים (תאבי כסף ) לגנוב ילדי תימנים.מעבר להפיכת אוכלוסיה שלמה לשיילוקים חסרי לב, יש פה גם חסר הגיון
אותם ילדים אינם דומים כלל להורים. מדוע לא קם ילד אחד (! ) ומוכיח שהוא תימני חטוף? הרי הם רואים ושומעים את הפילוג שזה יוצר...

לדעתי זה הכל בלגאן של קום המדינה + ספורים של המזה"ת. - הרישום היה גרוע והתחגר טוב לסיפורי סכנת חטיפות שהיו באזור.

חבר מתאריך 24.2.10
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    16:20   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. הנושא גדול עליך ...  
בתגובה להודעה מספר 27

דפדף!

חוד החנית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.14
1441 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    17:08   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. כבר קראנו את התגובות שלך באשכולות דומים ...  
בתגובה להודעה מספר 27

ואתה ממשיך לברבר בלי ידע בסיסי , היכן הייתה כשהביאו עדות מצולמת של נחטף ???

פשוט נעלמתה.. ...או שלא הייתה מסוגל להתמודד עם האמת ולומר ..טעיתי.

אשמח לדירוג חיובי , תודה.

Q לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.01
25900 הודעות, 116 מדרגים, 232 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    17:33   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. קח ילד אחד...  
בתגובה להודעה מספר 27

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חוד החנית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.14
1441 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    22:28   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. תודה על הבאת הסירטון  
בתגובה להודעה מספר 36

אשמח לדירוג חיובי , תודה.

פיצוחון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.13
5520 הודעות, 54 מדרגים, 97 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    17:40   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. לדעתי כל המסמכים האותנטים הושמדו מזמן.  
בתגובה להודעה מספר 0

אני מבין מאיפה נובעת הסקפטיות שלו.
כשנותנים לפושע (הממסד) לחקור את עצמו, קשה לפתח ציפיות.
הלוואי ונתבדה.

הטוב שבנחשים רצוץ את מוחו !

אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
8432 הודעות, 68 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    17:52   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. יש דרך אחת לדעת מה באמת קורה פה  
בתגובה להודעה מספר 0

להעלות את התרבות למודעות!

בכל דור ודור חייבת האנושות להטיל ספק בערכיה ובקונספציותיה

gandalf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.08
27447 הודעות, 135 מדרגים, 269 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    19:07   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אז מי היו לנו שם: בן גוריון, השופט חשין האב ועוד כמה. מעניין מי עוד?  
בתגובה להודעה מספר 0

ממשלה שבהתלהבות חילצה ישראלים בנפאל ראוי שבהתלהבות תציל ישראלים כלכלית בארץ

בולגקוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
7033 הודעות, 74 מדרגים, 146 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בסיון תשע''ו    19:19   03.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. מה הסיפור עם הניסיון לרצח סוהר?  
בתגובה להודעה מספר 0

tzionist לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.02
7758 הודעות, 42 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ח בסיון תשע''ו    04:06   04.07.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. מי עולה לקברו של בן גוריון? אין לו מנין אפי' ביום השנה ללכתו  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות