אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #374735 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 374735      
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:24   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בלעדי לרוטר: ראיון עם ולדימיר ז'ירינובסקי, מנהיגה של המפלגה הליברל דמוקרטית של רוסיה  

 
   בס"ד

מובא בפניכם ראיון טלפוני (בן 30 דק') שערכתי עם ולדימיר וולפוביץ' ז'ירינובסקי (אידלשטיין)
ב 06 לינואר 2017.

ולדימיר הוא מדינאי רוסי ומנהיגה של המפלגה הליברל דמוקרטית של רוסיה.
אגב, אביו הוא יהודי אבל הוא לא רואה עצמו ככזה.

הנושא: המצב הגיאופוליטי העולמי הכללי ובמזרח התיכון בפרט:

האם נכונות השמועות על יציאת רוסיה מסוריה?

ז'ירינובסקי: אכן זה נכון, וזה הלקח הרוסי שנלמד מהאירועים בעבר שבהם האמריקאים הגיעו לוויטנאם ונשארו שם 10 שנים, כנ"ל רוסיה שהגיעה לאפגניסטאן ונשארה שם 10 שנים. היציאה לא מסמלת את הפסקת המעורבות הרוסית ויציאה מלאה, אלא רק כוחות מסוימים שכבר אין בהם צורך. מה גם שיש שיקול כלכלי. הנוכחות בסוריה יקרה מאוד. אחזקת תשע ספינות המלחמה ונושאת המטוסים אינן נדרשות שם.
אם יהיה צורך? ייתכן יועברו למפרץ הפרסי לסייע לעיראק המתקשה להתמודד עם דאעש. התזוזה של הכלים חשובה על מנת לשמור על תקינותם וכשירות הכוחות. ב-16 בינואר הם יעגנו בבית ואם יצטרכו אותם, הם ישלחו לנקודה המבוקשת.
חיל האוויר ישוב לפעול מבסיסי התעופה הצבאיים מצפון קווקז. רוסיה לא מתכוונת לשמור את צבאה במזרח התיכון מלבד חיל האוויר.

כיצד ניתן לגרום למלחמה להסתיים?

ז'ירינובסקי: הסיטואציה לא פשוטה בסוריה ובמזרח התיכון כולו, זה שונה מסיכסוכים ומלחמות בעבר. זה הסיכסוך הכי מורכב בעולם. מורכב ממוסלמים בינהם שיעים, סונים, עלוואים. סכסוך בין כורדים וערבים, בין כורדים וטורקים, כורדים ואיראנים, ארמנים, נוצרים. כזאת מורכבות אין בשום מקום. קשה להגיע להסכמות שמקובלות על כל אחד מהמעורבים. בכל יום לחימה צריך לקבל החלטות על השמדת האויב שנמצא בתוך האוכלוסיה האזרחית, בבתי הספר ובבתי החולים שמלאים בחומרי נפץ ורקטות והילדים והאזרחים בתווך. ואז יאשימו את רוסיה בהרג חפים מפשע. מה שמוביל למסקנה שהתהליך הזה ימשר עוד כמה שנים, בהדרגה.

יש הסבורים שרוסיה רוצה לצאת מהמעורבות בסכסוך הזה מפחד שהטרור יגיע לרחובות מוסקבה ולערים נוספות ברחבי רוסיה. מה האמת בכך?

ז'ירינובסקי: טרור הוא המחלה של המאה ה-21, הוא יהיה בכל מקום (בטורקיה באיסנטבול המחבל ממוצא קירגיזי). הטרור מסוכן כי הוא מונע מרקע דתי איסלאמי אידאולוגי.
חשוב שייהה ברור, אנו נהיה נוכחים שם תמיד. יש לנו בסיסים במזרח התיכון, ועכשיו גם בטורקיה יהיה לנו את בסיס חיל האוויר אינג'ירליק, כשהאמריקאים יצאו. גם איראן יכולה לאפשר לנו שימוש בבסיסים (זה כבר נעשה בעבר). גם אפגניסטאן יכולים לבקש מאיתנו להגיע, גם עיראק עשויה לאפשר לנו שימוש בבסיסים שלהם. כלומר מהמזרח התיכון אנחנו לא יוצאים, אבל חלק גדול מהכוחות לא נחזיק שם באופן קבוע.

האם ניתן יהיה לפתור את הסכסוך הזה בסוריה בדרכי שלום במשא ומתן בדומה להסכמות שהגיעו אליהן במערכה על חלב?

ז'ירינובסקי: בסוריה, זה שונה מעיראק. בעיראק, אם תיתן קצת לסונים וקצת לכורדים ניתן יהיה להשיג הסכמות, כפי שהיה בתקופתו של סדאם חוסיין. בסוריה המצב שונה כי העלוואים שנמצאים בשלטון הם מיעוט בסוריה, ומי שלא בשלטון הם סונים שהם הרוב, אז אם הסונים אכן יצליחו לתפוס את השלטון, העלוואים לא יקבלו כלום, ואז הם פשוט יושמדו אחד אחרי השני. בשביל לסבר למקומיים את האוזן, זה כמו גרוזיה (גיאורגיה) ואבחזיה. אבחזיה לצורך העניין הם העלוואים הם מיעוט והגרוזינים הם פי 10 יותר, כלומר בבחירות כשהגרוזינים יצביעו הם יקבלו פי 10 קולות בפרלמנט האבחזי, והסוף של אבחזיה ברור. כך גם פה בסוריה, אם לעשות בחירות אמיתיות הסונים יבחרו ויתפסו את כל סוריה, והעלוואים יושמדו. לכן התערבנו לבקשת נשיא סוריה בשאר אסאד . כדי שהחלוקה שם תהיה הוגנת, שלעלוואים יהיה מעבר לחיים לאורך רצועת החוף טרטוס ולטקיה (במערב סוריה), ושבכל שאר סוריה יחיו הסונים. אנחנו מצידנו היינו עוזבים את סוריה, אך המצב שם סבוך.
את כל הכאוס במזרח התיכון זה גרמו האמריקאים בעיראק, שלא התמצאו בפוליטיקה במזרח התיכון, ובמעשיהם הביאו את המיעוט השיעי לשלטון. אך בשלטון היו הסונים. 400,000 טובי הקצינים הלוחמים של צבא עיראק (סדאם חוסיין) עם קריירה מפוארת ומשכורות טובות, ושאחרי מעורבות האמריקאים מצאו עצמם ברחוב. ומשם החלו הקבוצות הקיצוניות לפרוח, בינהן דאע"ש. זה גרם למלחמה בסוריה להמשך כבר 5 שנים (הם יודעים ללחום היטב, לא מדובר בסתם אוחזי נשק). הטעות האמריקאית היתה שלא נתנו פשוט לשיעים יותר מעורבות בשלטון , אבל לא להשליך את כל הסונים מעמדות המפתח. את עיראק היה צריך לחלק 3לשלושה חלקים - סונים, שיעים וכורדים. היה צריך לומר לשיעים: לכם החלק הדרומי בעיראק והבירה העיר בצרה. הכורדים: לכם עיר הבירה צפון עיראק היא מוסול. ובגדד ושאר האיזורים החלק הסוני הוא יותר שולט שם. והשלטון יהיה פרופורציאונלי. השפה היא כורדית ולא צריך עוד שפה כי השיעים הסונים והערבים שפה אחת להם והמסגדים אותם מסגדים.

אז למעשה רוסיה נקראה לעזור למיעוט העלוואי בסוריה?

ז'ירינובסקי: לא מדוייק. הבעיה שם שהעם מאס במשפחת אסאד שנמצאת בשלטון. חאפז אסאד מאז שנות ה 70 ואחריו בנו בשאר מאז 2000. למעלה מ-40 שנות שלטון. העם התעייף מהמשפחה. כמו רוסיה לאחר סטאלין. זה לא עניין של סונים עלוואים בהכרח. מה שקרה בעצם הוא שגל הדמוקרטיה הגיע לערבים באיחור. ואנחנו חוזים בגל הזה מתנפץ. אם באירופה זה היה באמצע המאה ה 19, אז פה זה 170 שנה באיחור. היינו שמחים אם בשאר אסד היה עוזב מרצונו ולא היה גורם לאף אחד כזאת אלרגיה, והיו מתקיימים שם בחירות דמוקרטיות, והעם היה בוחר את המנהיג. אנחנו מחוייבים כרגע לאכוף את הדמוקרטיה שם וכרגע המנהיג הנבחר זה בשאר אסד.

איך אתם מסבירים לאזרחים אצלכם את מעורבותכם סוריה?

ז'ירינובסקי: רק כלכלית! וויטנאם למשל היתה פוליטית נטו, קוריאה למשל גם פוליטית נטו, החזקנו בשניהם את הצפון כי שם קומוניסטים. את קובה גם החזקנו, את פידל קסטרו, כדי שהוא יהיה קומוניסט. עכשיו אין את זה. עכשיו אנחנו לא מחזיקים אף אחד באף מקום, כאן בסוריה זה נטו כלכלי! כרגע אצלנו הרוסים, המסחר העיקרי זה גז ונפט, אם יקום מתחרה, ולערבים יש נפט שנובע קרוב יותר זול יותר ואף איכותי יותר, ואז נאבד הכל! קטר רוצה להעביר את הגז והנפט שלה לאירופה, הוא זול יותר וקל יותר להפקה. ואז אנחנו הרוסים מפסידים, אנחנו נאבד 30 % מהכלכלה הרוסית וזאת בעיה רצינית.
הסיבה השניה: היא טרור! נדמיין לעצמינו סיטואציה שרוסיה תצא מסוריה הלוחמים כבר היו לוקחים את דמשק ומקימים את סוניסטאן והיו מאיימים על לוב, והיו מצטרפים עוד ועוד לוחמים צ'ה גווארות איסלמיסטים ולאן היו פונים אח"כ? רק לצפון לכיוון איראן. ישראל מאד חוששת מאיראן כמו שישראל חששה מעיראק. היו משחררים את הכורדים ומטפלים בשיעים, והיו עוברים משם את הגבול לאזרבאג'אן ומשם לארמניה ולטורקים זה היה משתלם כי הם החלק הסוני. ומה היה אומר זה שקראו לו לצבא, היו מעבירים את כל הכח הצבאי מדרום קווקז לצפון קווקז והיה התנגשות עם הלוחמים האלה באיזור "רוסטוב" וולגוגראד וזה היה הגבול החדש והמלחמה היתה מגיעה לשם לפתח הבית. זה עדיף?

מה דעתך לגבי טורקיה והשינויים בבסיס חיל האוויר אינג'ירליק עם האמריקאים, הטורקים התבטאו שבסיס חיל האוויר הזה נועד לצורך מלחמה עם דאע"ש אבל הוא לא משמש לזה כיום בפועל, מה כוונתם? מה זה אומר? האם טורקיה מחפשת שותפים אחרים?

ז'ירינובסקי: טורקיה הבשילה בשנים האחרונות, והמלחמה בסוריה זירזה שם תהליכים. טורקיה מוכנה לצאת מנאט"ו ולחבור לרוסים שיהפכו לשותפים הבכירים. בתחילה זה יהיה הנושא הכלכלי בין המדינות, טורקיה כבר הביעה נכונות לשימוש ברובלים רוסיים בטורקיה, גם בנושא הדרכונים יהיה קל יותר לאזרחים הרוסים להיכנס ולצאת מטורקיה יותר מאשר חלק אפילו ממדינות רחוקות של ברית המועצות. יהיו המון נסיעות, מוסקבה-אנקרה, מוסקבה-איסטנבול, מוסקבה- איזמיר. מוסקבה- אנטליה. כלומר טורקיה בעניין הזה יכולה לצאת מנאט"ו. היא יכולה לפנות את בסיס חיל האוויר אינג'ירליק ולהעביר אותו לנו הרוסים כשהשכרה, ולנו הרוסים זה יהיה מאד לתועלת, וזה יחסוך לנו לשנע את נושאת המטוסים שזה מאד יקר. וזה בעיקר מהצד שלנו הרוסי יהיה "סטירת לחי" לנאט"ו. הטורקים גם יכולים לשחרר את 3 מליון הפליטים מסוריה שנמצאים בשטחם לאירופה (האיחוד האירופי הבטיח לשלם לטורקיה והוא לא משלם) ואירופה תצטרך להתמודד איתם בשטח אירופה ושם יבזבזו הרבה מאד כסף עליהם.
טורקיה התערבה בקונפליקט מ 2 סיבות:
הבעיה הכורדית, הכורדים בצפון סוריה החלו להתעורר והם סמוכים לכורדים הטורקיים והכורדים העיראקים. הכורדים ביקשו מדינה עוד ממזמן. הם מונים 40 מליון איש שחלקו אותם באופן לא הגיוני. חלק באיראן חלק בטורקיה חלק בסוריה חלק בעיראק. על מה? הם הרי עם אחד? למה פיזרו והפיצו אותם? אז טורקיה התערבה בקונפליקט כי לא רצו שהכורדים הטורקיים עם הכורדים הסוריים פעלו בכורדיסטאן העיראקי ועכשיו בכורדיסטאן הסורי.
הסיבה השניה: היא נפט! לסוריה אין נפט או גז מעצמה. היא קונה הכל ובזול! פי 5 זול יותר ממחיר השוק. וזה משתלם. עוד סיבה שדרך טורקיה עוברים עשרות אלפי לוחמים, יש שם תנועה והם עוצרים בטורקיה בהלוך ובחזור לאוכל (מסעדות) שתיה, לינה (מלונות) בתי חולים ( מטופלים בטורקיה) ושאר שירותים, והלוחמים האלה משאירים בטורקיה הרבה מאד כסף. זה הביא לטורקיה לא מעט בעיות גם כי הטרור בסוריה התגבר וזה גרם התנגשויות גם עם רוסיה (הפלת המטוס ועוד) וגם בטורקיה עצמה התגבר הטרור. כמו שאני רואה את זה העתיד פותח לנו אופציות חדשות להשפעה על המזרח התיכון לא רק כרוסיה, אלא כמשולש רוסיה טורקיה ואיראן, וכשיירגע המצב בסוריה ניתן יהיה ליצור חברות של 5: מוסקבה-אנקרה-דמשק-בגדד-טהרן, וזה מקיף את החלק החשוב של העולם האיסלאמי. זה מאות מליוני טורקים, איראנים, ערבים, כורדים. הם כולם יהיו חלק מ ה 5. גם לנו הרוסים יש כורדים לנו יש מוסלמים לנו יש שיעים באזרבאג'אן, וגם סונים ובין השאר טטרים. (עם טורקי מוסלמי המונה כשבעה מיליון בני אדם, החי בעיקר בחבר המדינות. ריכוז גדול של הטטרים נמצא ברפובליקה הרוסית טטרסטן, שבירתה היא קאזאן) וקאזחסטאן וכ'ו. העתיד נפתח! גם השינויים בארה"ב וגם באיחוד האירופי (הברקזיט בבריטניה והיציאה מהאיחוד, אחריהם יצאו צ'כיה והולנד. והשינויים הצפויים בצרפת ובגרמניה).

כלומר הגיעו זמנים חדשים ושותפויות חדשות?

ז'ירינובסקי: לא רק בריתות חדשות, העולם עובר טרנספורמציה (העתקה, סוג של העתקה/חיקוי) אין יותר דיקטטורה. השינויים יהיו בגבולות, רק צריך לדאוג שכמה שפחות יפגעו אנשים בדרך לקביעת הגבולות החדשים. אני צופה שמאה השנים הבאות העולם יחזור למה שהיה בתקופת הרומאים והיוונים, כלומר השליטה על העולם תהיה של מעט מדינות. לא יהיו ממשלות קטנות וחלקים קטנים של מדינות. הכל הולך לאיחוד גדול. לחלקים גדולים. ויהיו דברים שידונו במשותף עם כולם.

האם האקרים הרוסיים סייעו לבחירה של טראמפ?

ז'ירינובסקי: קיים בלבול מאד גדול בנושא! האקרים יכולים לגנוב מסמכים, אינפורמציה, ולהדביק אותה למקום מסויים. להדביק איזה אתר בוירוס.
אבל איך האקרים יכולים להשפיע על הבחירות? מה שנאמר על הילארי קלינטון היה ידוע לכולם. האקרים רוסיים יושבים בכל נקודה בגלובוס, הם לא בשליחות של מדינה. איך הם יכולים להשפיע על הבחירות? אפשר להשפיע על אי בחירה לתפקיד של סנטור כזה או אחר בהפצת מידע שלא היה ידוע לאמריקאים, אבל איך אפשר להשפיע על הבחירות? האקר דרש ממאות מליונים אמריקאים להצביע לטראמפ? האקרים הם בעיקר פורצים וגונבים ומחזיקים במידע כזה או אחר יכולים לסחור בה או להעביר אותה לגורמים כאלה ואחרים.

האמריקאים בראשות אובמה הכריזו שרוסיה מהווה איום ממשי על ארה"ב , מה תגובתך?

ז'ירינובסקי: לראשונה אובמה אומר בפה מלא שאנחנו מהווים איום. המלחמה לא תהיה יותר טנקים מול טנקים ומטוסים מול מטוסים. המלחמה עוברת לרשת! מלחמת סייבר! בנושא הזה האמריקאים רואים שהרוסים לא פחות טובים מאשר האמריקאים (פה לא מדובר בפיגור התחמשות של מטוס כזה או אחר, נושאת מטוסים כזאת או אחרת, טילים כאלה ואחרים, שם האמריקאים יש להם עליונות!) האמריקאים רואים שהרוסים יכולים לשלוט כמוהם בעולם, סנואדן נתן לנו הרבה מידע, אומר ולדימיר ז'ירינובסקי. האמריקאים מאזינים/מצותתים לטלפונים, גם לאנגלה מרקל בגרמניה, והם רואים שאנחנו כבר שם שולטים במידע. האמריקאים לא יפתחו במלחמה במצב כזה. הסייבר הוא הנשק העתידי! אנחנו יכולים בכל זמן נתון להגיד מי ישב עם מי, ומה דובר שם. זה הנשק הגרעיני החדש!

האם לדעתך טראמפ יקיים את הבטחותיו מהבחירות?

ז'ירינובסקי: יקיים, גם יקיים. כי הוא לא חלק מ'הקליקה'. טראמפ הוא תקווה ליחסים חדשים בין רוסיה לארה"ב.              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תודה. ראיון נהדר. ZioNLight 11.01.17 11:36 1
     בשמחה. תודה חבר bb_king 11.01.17 11:36 2
  אתה גדול! Yehudah770 11.01.17 11:43 3
  תודה על הראיון המשובח. יהיה טוב אם תרחיב על האיש עצמו Ferenci 11.01.17 11:43 4
     בגדול סיכמת את זה יפה. הוא משחק את תפקיד ''ליצן החצר'' ברוסיה. ג'רי 11.01.17 11:52 8
         ארחיב עליו בהמשך (לאור הביקוש) bb_king 11.01.17 12:23 14
             תודה רבה ariel99 11.01.17 12:45 20
                 אני חולק עליך. וטעות יהיה לא להתייחס למבט שלו למצב הגיאופוליטי בעולם bb_king 11.01.17 14:27 41
                     בזמנו הוא אמר שצריך לכבוש הודו וחייל רוסי ישטוף מגפיים ביום הודי ariel99 11.01.17 14:43 43
                         נכון לדעת להפריד בין ליצנות בנושאים מסויימים לבין מה שהבאתי בראיון bb_king 11.01.17 16:31 53
     על ''מי אתה ז'ירינובסקי'' יהיה בפעם הבאה. bb_king 11.01.17 12:19 13
         תודה רבה! מצפה בכליון עיניים! Ferenci 11.01.17 12:31 19
  תודה רבה רבה Arrow 11.01.17 11:43 5
  צלש חיפושית 11.01.17 11:47 6
     1+ Shulik 11.01.17 15:08 47
         תודה. באמת ריגשתם bb_king 11.01.17 16:31 54
  ראיון מעולה!! ממוקה 11.01.17 11:47 7
     תודה ממוקה bb_king 11.01.17 12:27 18
  ראיון מרתק! תודה! ג'רי 11.01.17 11:54 9
  תודה רבה! ותלמד את אילנה דיין לראיין.. יודה דייקא 11.01.17 12:05 10
     לא הייתי רוצה תלמידה כזאת bb_king 11.01.17 13:47 33
         חח.. מחזקת את יודה! Bones 11.01.17 14:07 37
  ז'ירינובסקי האגדי.. יא תותח תודה anonymous 11.01.17 12:08 11
  תודה רבה וכבוד רב על הראיון רנדומלי 11.01.17 12:12 12
  כל הכבוד Kill4Skill 11.01.17 12:25 15
  כל הכבוד Kill4Skill 11.01.17 12:25 16
  עבודה מעולה. כל הכבוד גיאאוני 11.01.17 12:26 17
  חזק . זיריק ליצן זה כן. אבל יש מבט נכונה בפוליטיקה. Umbrella 11.01.17 12:55 21
     כמו שאמרתי אלה הפנים החדשות bb_king 11.01.17 13:26 29
         100% Umbrella 11.01.17 13:28 30
  משובח! אריק 11.01.17 12:55 22
  מאוד מטריד בראיון Scotland 11.01.17 12:56 23
     ראשית, הסר דאגה בליבך. bb_king 11.01.17 13:20 27
     נכון אבל עם סייגים מסויימים Ferenci 11.01.17 13:25 28
         היטב דיברת bb_king 11.01.17 13:39 32
  תודה רבה LiorA 11.01.17 13:02 24
  כל הכבוד לך neriazm 11.01.17 13:07 25
  יפה, תודה רבה! צ'רצ'יל 11.01.17 13:11 26
  תודה על הבאת הראיון פיצוחון 11.01.17 13:36 31
  יפה מאוד, כל הכבוד. מומלץ לצל''ש אלכס מהכרמל 11.01.17 13:52 34
     ממך זה כבר באמת מחמאה, תודה אלכס! bb_king 11.01.17 14:00 35
  תודה רבה ויישר כוח על הראיון אורי 11.01.17 14:01 36
     תודה לך על ניהול איכותי bb_king 11.01.17 14:10 38
  אכן הישג עיתונאי. הראיון מאוד מעמיק. האם יש לז'ירינובסקי קשר משפחתי עם יולי אדלשטיין ? iluminati 11.01.17 14:22 39
     שווה לבדוק את הקשר המשפחתי ליולי אדלשטיין אם בכלל יש כזה bb_king 11.01.17 16:52 62
  תודה!!! מרתק,הגיוני, ויושב על תובנות ברורות, האם דיבר על יחסי רוסיה ישראל? madog 11.01.17 14:23 40
     ראשית, תודה. bb_king 11.01.17 16:57 63
  תודה רבה! Beatman 11.01.17 14:38 42
     בשמחה bb_king 11.01.17 15:02 45
  אחד הראיונות המרתקים ביותר שקראתי בשנים האחרונות אתאיסט ציוני 11.01.17 14:49 44
     ברוסיה אף אחד לא מדבר על נפט כסיבה לכניסה לסוריה ariel99 11.01.17 15:08 46
         ולדעתך? לי זה נראה שזאת אחת הסיבות המרכזיות... אתאיסט ציוני 11.01.17 15:26 48
             סיבה למה? לזינוק במחיר נפט ל100$? ariel99 11.01.17 15:53 50
                 שכחת 'הגנת אינטרסים' לרוסיה זה ממש לא טוב אם המצב בסוריה יהפוך לזה של לוב ZioNLight 11.01.17 16:49 61
         כמובן שהם לא יכריזו על זה בפומבי bb_king 11.01.17 16:39 56
             כשה כתבתי ''אף אחד לא מדבר על נפט'' - ariel99 11.01.17 18:28 68
                 על זה אנחנו יכולים להסכים. bb_king 11.01.17 20:19 70
     חשוב גם לקחת בחשבון איפה ז׳ירינובסקי מדבר מהרהורי ליבו Ferenci 11.01.17 15:26 49
         מכתב ariel99 11.01.17 16:08 51
         הוא מייצג במובנים מסויימים bb_king 11.01.17 16:40 57
         הוא ממש לא מייצג את הממסד אלכס מהכרמל 11.01.17 16:41 58
             הוא לא מייצג בלעדי bb_king 11.01.17 16:44 60
     זה איך שזה. ולדימיר חזר על זה בראיון כמה פעמים bb_king 11.01.17 16:38 55
  אדם עם הרבה זעם ובעל פתיל קצר במיוחד marko 11.01.17 16:13 52
     יפה כתבת. bb_king 11.01.17 16:42 59
  תודה, כל הכבוד. ירובעל 11.01.17 17:17 64
  פשוט ענק, תודה רבה!!! KnightRider 11.01.17 17:19 65
  הוא גם זכור לי כאנטישמי ועוכר ישראל, עד שגילה את שורשיו היהודיים KnightRider 11.01.17 17:43 66
     לא עוכר ישראל ולא אוהב ישראל bb_king 11.01.17 18:12 67
  תודה רבה דמוקריטוס 11.01.17 18:54 69
  נפלא! צל''ש. משה גמבום 11.01.17 20:50 71
  אוי הוא ליצן. אף אחד ברוסיה לא לוקח אותו ברצינות. דרומית_ARM 11.01.17 21:09 72
     שוב החכמה היא היכולת להפריד בין השערוריות שהאיש מייצר bb_king 11.01.17 21:27 73
  אין אפשרות לענות לך בפרטי, ולא מהיום, ירובעל 12.01.17 04:49 74
     התקבל בפרטי bb_king 12.01.17 07:43 76
  תודה! ציונישראלי 12.01.17 04:54 75

   
   
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
10660 הודעות, 97 מדרגים, 92 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:36   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תודה. ראיון נהדר.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


$$ הכותב שמאלני קיצוני וציוני$$ לא עונה לתגובות שליליות לגופו של כותב שמאלני נחמד €


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:36   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בשמחה. תודה חבר  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yehudah770
חבר מתאריך 12.12.15
379 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:43   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אתה גדול!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   תודה על השאלות ועל עומק הראיון.
ברכה והצלחה בכל מעשי ידיך!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ferenci
חבר מתאריך 6.2.12
12822 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:43   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תודה על הראיון המשובח. יהיה טוב אם תרחיב על האיש עצמו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מה שהבנתי מחבריי הרוסים, ז׳ירינובסקי הוא לאומן רוסי מהסוג הפאשיסטי הפרו-סטאליניסטי שעשה קריירה פוליטית על אנטישמיות בוטה וגם עומד בראש קבוצה פרלמנטרית אנטישמית כמו שרק הרוסים יודעים להיות.
עם זאת, אומרים שלפני כמה שנים ביקר בישראל לפקוד את קברו של אביו, והתרגש מאוד מישראל. הבנתי שרק אז הודה בכך שאביו היה יהודי ואף טען שזה שינה את יחסו ליהודים בכלל ולישראל בפרט.
וגם יש לו פה ג׳ורה שלא תיאמן. חבריי הורסים אומרים שכל עימות טלוויזיוני בו הוא נמצא, הופך מהר מאוד למתקפת צעקות וגידופים מצידו.
תוכל לאשר? להפריך? להרחיב?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
2251 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:52   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. בגדול סיכמת את זה יפה. הוא משחק את תפקיד ''ליצן החצר'' ברוסיה.  
בתגובה להודעה מספר 4
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 11.01.17 בשעה 12:07 בברכה, ג'רי
 
לרוב, ההצהרות הפרובוקטיביות שלו מחושבות היטב ולפעמים הוא גם מצחיק. הוא עושה רושם של בן אדם חכם.

בתקופת ילצין הוא היה אנטישמי, אך כשהגיע פוטין הוא נזכר שהוא בכלל חצי יהודי. הוא היה תומך של סדאם חוסיין בעבר והיה אולי המתנגד הקולני ביותר ברוסיה לכניסת ארה"ב לעיראק. היום הוא תומך בישראל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:23   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. ארחיב עליו בהמשך (לאור הביקוש)  
בתגובה להודעה מספר 8
 
   אתה בהחלט מדייק בדבריך.

יש לייחס לדבריו משמעות רבה
מאחורי הצחוקים מסתתרת אמת רבה. זאת רוסיה החדשה של 2017            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel99 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.9.14
8606 הודעות, 44 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:45   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. תודה רבה  
בתגובה להודעה מספר 14
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 11.01.17 בשעה 13:19 בברכה, ariel99
 
זאת לא רוסיה חדשה
ליצן הזה מדבר שטויות בפסקנות כבר יותר מ25 שנה
(כנראה זה "פרויקט" של גורבצ'וב דרך KGB)
הוא לעיתים קרובות מבקר בחריפות שלטונות (כמובן - בעיקר בזמנים
של ילצין), אבל פלא ופלא - בזמן אמת תמיד (אבל תמיד) מצביע עם שלטון
זה ליצן חצר קלסי שתפקיד שלו - לרכז אלקטורט יותר פרימיטיבי שלא כל כך מרוצה משלטון
אמירה הכי מפורסמת שלו - "אמא שלי - רוסית, אבא שלי ... עורך דין"


שר ההקדשים המצרי מחמוד זקזוק: "האסלאם התפשט ברחבי העולם במשך 1,300 שנים מבלי שהיו לו מיקרופונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:27   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. אני חולק עליך. וטעות יהיה לא להתייחס למבט שלו למצב הגיאופוליטי בעולם  
בתגובה להודעה מספר 20
 
   האיש מבטא את מה שנאמר ונשמע שם למעלה בחלונות הגבוהים אצל מקבלי ההחלטות או מקבל ההחלטות כמו שזה שם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel99 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.9.14
8606 הודעות, 44 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:43   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. בזמנו הוא אמר שצריך לכבוש הודו וחייל רוסי ישטוף מגפיים ביום הודי  
בתגובה להודעה מספר 41
 
   נו ו...? זה גם היה נשמע שם למעלה בחלונות הגבוהים? בממשלה של ילצין?!?!
הוא אמר הרבה מאוד דברים - חלק קטן אולי בקנה אחד עם שלטון, אבל רוב - בובה מייסעס
סתם לדוגמא - הוא אמר שצריך לאפשר לכל גבר כמה נשים...
הוא מעניין לעצמו - אבל הוא בשום פנים לא דובר שלטון כמו שנתפס פה...


שר ההקדשים המצרי מחמוד זקזוק: "האסלאם התפשט ברחבי העולם במשך 1,300 שנים מבלי שהיו לו מיקרופונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:31   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. נכון לדעת להפריד בין ליצנות בנושאים מסויימים לבין מה שהבאתי בראיון  
בתגובה להודעה מספר 43
 
   הנושא הגיאופוליטי הוא מציאות שנרקמת מול פנינו ממש,
לכן קל מאד להוכיח, המציאות מוכיחה!
אם תלך ע"פ התאוריה שהאיש מצייר יוסברו לך הרבה מהלכים של ברית המועצות (לשעבר) במזרח התיכון ובעולם כולו
האיש מבטא את הלך הרוח שם למעלה ושווה להקשיב לו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:19   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. על ''מי אתה ז'ירינובסקי'' יהיה בפעם הבאה.  
בתגובה להודעה מספר 4
 
   בגדול מדובר בפוליטיקאי הכי צבעוני בפוליטיקה העולמית.
אכן כל Talk show שלו הופך להצגה הכי טובה בעיר.

כאמור,
ארחיב עליו בהמשך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ferenci
חבר מתאריך 6.2.12
12822 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:31   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. תודה רבה! מצפה בכליון עיניים!  
בתגובה להודעה מספר 13
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Arrow לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.8.14
8750 הודעות, 94 מדרגים, 179 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:43   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. תודה רבה רבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חיפושית
חבר מתאריך 4.2.02
49392 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:47   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. צלש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   עבודה עיתונאית מהמעלה הראשונה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Shulik
חבר מתאריך 9.10.16
112 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    15:08   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. 1+  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:31   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. תודה. באמת ריגשתם  
בתגובה להודעה מספר 47
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ממוקה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.12.15
4276 הודעות, 90 מדרגים, 178 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:47   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ראיון מעולה!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   bb king כל הכבוד
מאשש הרבה דברים ממקור ראשון. מספק נקודת מבט רוסית, מה שבדרך כלל אין לקורא הישראלי הממוצע. צי"ח לראיון הבא: ניתוח יחסי איראן רוסיה לאור ההסכם האחרון, והאם קיימת דרישה רוסית טורקית לעזיבת איראן והמיליציות שלה את סוריה.

תודה על ההשקעה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:27   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. תודה ממוקה  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
2251 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    11:54   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ראיון מרתק! תודה!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יודה דייקא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.15
2898 הודעות, 33 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:05   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. תודה רבה! ותלמד את אילנה דיין לראיין..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:47   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. לא הייתי רוצה תלמידה כזאת  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bones לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.16
1183 הודעות, 27 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:07   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. חח.. מחזקת את יודה!  
בתגובה להודעה מספר 33
 
   תודה רבה עבור הראיון ונק' המבט המורחבת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
anonymous לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.15
2781 הודעות, 41 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:08   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ז'ירינובסקי האגדי.. יא תותח תודה  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רנדומלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
1285 הודעות, 23 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:12   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. תודה רבה וכבוד רב על הראיון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Kill4Skill לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.14
8148 הודעות, 57 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:25   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. כל הכבוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Kill4Skill לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.14
8148 הודעות, 57 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:25   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. כל הכבוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גיאאוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.11
16649 הודעות, 193 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:26   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. עבודה מעולה. כל הכבוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 


........................................ GuyOni6969@Gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Umbrella לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.15
502 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:55   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. חזק . זיריק ליצן זה כן. אבל יש מבט נכונה בפוליטיקה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ו רחוק מי להיות מטומטם!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:26   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. כמו שאמרתי אלה הפנים החדשות  
בתגובה להודעה מספר 21
 
   התהליך של ה'מגניבות' גם אצל המנהיגים.
טראמפ דוגמא טובה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Umbrella לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.15
502 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:28   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. 100%  
בתגובה להודעה מספר 29
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אריק
חבר מתאריך 4.1.17
20 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:55   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. משובח!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Scotland לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.1.14
908 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    12:56   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מאוד מטריד בראיון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שכשירגע המצב בסוריה
תהיה ברית בין 5 מדינות הבאות
מוסקבה-אנקרה-דמשק-בגדד-טהרן


מה תהיינה ההשלכות על ישראל מהברית הזאת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:20   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. ראשית, הסר דאגה בליבך.  
בתגובה להודעה מספר 23
 
   לכשיירגע המצב בסוריה? לא בקרוב אם בכלל.
מה גם שאיראן ורוסיה ביחסים של אינטרסים. אין שם אהבה. והפרסים לא יחזיקו איתם לאורך זמן. כרגע התקרבות והתחממות של רוסיה עם הציר הסוני (טורקיה)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ferenci
חבר מתאריך 6.2.12
12822 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:25   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. נכון אבל עם סייגים מסויימים  
בתגובה להודעה מספר 23
 
   1. מצב זה נובע מהטעויות החמורות שעשתה ארה״ב באזור, ואיפשרה כניסה של רוסיה למרחב
2. להחזיק באותה קואליציה את טורקיה ואירן, במיוחד ששתיהן נלחמות על אותו נתח בשר ועל אותו מעמד בעולם המוסלמי, יהיה קשה עד בלתי אפשרי
3. רוסיה, מדינה חילונית מאוד, כנראה פחות חשדנית כלפי טורקיה, שבסך הכל נמצאת על אותו קו פסוידו-רציונלי כמו רוסיה עצמה, אך יותר חשדנית כלפי אירן הפנאטית.
4. מאידך, רוסיה וטורקיה היו במצב מלחמה אינספור פעמים בהיסטוריה, עוד מהמאה ה17, כך שיש ביניהן הרבה דם רע, ולא הרוסים ולא הטורקים נוטים לשכוח את עלבונות העבר.
5. מדינות מזרח תיכוניות נוהגות לעקוץ ולרמות בהסכמים. בשונה מהאמריקאים, הרוסים לא מגלים סובלנות כלפי התנהלות כזאת. הם עושים הכל בצורה בוטה וישירה בפרצוף, והסגנון הלולייני לא לרוחם.
אז נראה איך זה יתגלגל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:39   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. היטב דיברת  
בתגובה להודעה מספר 28
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
LiorA
חבר מתאריך 24.11.16
463 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:02   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. תודה רבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   👏�👏�👏�👏�            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
neriazm לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.3.15
2938 הודעות, 51 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:07   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. כל הכבוד לך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צ'רצ'יל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.10
3421 הודעות, 38 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:11   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. יפה, תודה רבה!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"הגורל אוהב את האמיצים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פיצוחון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.13
6451 הודעות, 57 מדרגים, 103 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:36   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. תודה על הבאת הראיון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
מרתק מחכים וחשוב.
דיווח/ראיון כזה לא נקבל בתשקורת הממסדית.


הטוב שבנחשים רצוץ את מוחו !


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלכס מהכרמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.2.14
7077 הודעות, 126 מדרגים, 233 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    13:52   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. יפה מאוד, כל הכבוד. מומלץ לצל''ש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


ליצירת קשר alexmehakarmel at gmail


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:00   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ממך זה כבר באמת מחמאה, תודה אלכס!  
בתגובה להודעה מספר 34
 
   תודה לכל מי שפידבק אותי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
26442 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:01   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. תודה רבה ויישר כוח על הראיון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:10   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. תודה לך על ניהול איכותי  
בתגובה להודעה מספר 36
 
   מצאתי את הפורום הזה כבמה ראויה להבאת הראיון המרתק הזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
iluminati לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.12.08
603 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:22   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אכן הישג עיתונאי. הראיון מאוד מעמיק. האם יש לז'ירינובסקי קשר משפחתי עם יולי אדלשטיין ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:52   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. שווה לבדוק את הקשר המשפחתי ליולי אדלשטיין אם בכלל יש כזה  
בתגובה להודעה מספר 39
 
   אחזור עם תשובות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
madog לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.15
2695 הודעות, 19 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:23   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. תודה!!! מרתק,הגיוני, ויושב על תובנות ברורות, האם דיבר על יחסי רוסיה ישראל?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 11.01.17 בשעה 14:43 בברכה, madog
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:57   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. ראשית, תודה.  
בתגובה להודעה מספר 40
 
   בראיון הבא אעלה חלק מהשאלות שיצטברו פה.
בין השאר על היחסים העכשווים בין ישראל לרוסיה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Beatman לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
15536 הודעות, 119 מדרגים, 237 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:38   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. תודה רבה!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 11.01.17 בשעה 14:54 בברכה, Beatman
 
ברשותך אשתף את הראיון בפורום שלי http://isru.tapuz.co.il
הקרדיט על שם הכינוי שלך, נכון ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    15:02   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. בשמחה  
בתגובה להודעה מספר 42
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אתאיסט ציוני
חבר מתאריך 24.2.15
248 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    14:49   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אחד הראיונות המרתקים ביותר שקראתי בשנים האחרונות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   תקשיב, קודם כל ישר כח ענק על הבאת הראיון! יש כאן לא מעט נקודות מאוד חשובות להבין לאן המזרח תיכון הולך ולאיפה הרוסים מושכים (לא מעט משפטים בראיון שממש התפלאתי שהוא לא מפחד לומר).

תוכל להרחיב לגבי הנקודה של ההשארות בסוריה בתור צורך כלכלי? אם הבנתי נכון, הם מנסים בכח למנוע מנפט מהמפרציות להגיע לאירופה על ידי הפעלת לחץ על כל המרחב בו הצינור יכול לעבור? - איראן, עירק, סוריה - זה הסבר שאף פעם לא שמעתי, אבל עושה המון היגיון בייחס לתירוץ של כניסה למלחמה בסוריה כדי לשמור על איזה נמל בטרטרוס...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel99
חבר מתאריך 15.9.14
8606 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    15:08   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. ברוסיה אף אחד לא מדבר על נפט כסיבה לכניסה לסוריה  
בתגובה להודעה מספר 44
 
   בימים ראשונים לפלישה כולם שללו שזה סיבה


שר ההקדשים המצרי מחמוד זקזוק: "האסלאם התפשט ברחבי העולם במשך 1,300 שנים מבלי שהיו לו מיקרופונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אתאיסט ציוני
חבר מתאריך 24.2.15
248 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    15:26   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. ולדעתך? לי זה נראה שזאת אחת הסיבות המרכזיות...  
בתגובה להודעה מספר 46
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel99
חבר מתאריך 15.9.14
8606 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    15:53   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. סיבה למה? לזינוק במחיר נפט ל100$?  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 11.01.17 בשעה 16:11 בברכה, ariel99
 
למנוע לבנות צינור דרך שטח ד"ש? מי רוצה?
(רק להזכיר שפוטין לא באמת נלחם עם ד"ש)
או שאתה מתכוון שפוטין נכשל במשימה העיקרית?

לדעתי סיבות לפלישה:
פוטין מנצל חולשה של אובמה ונכנס ככוח של עוצמה עולמית (שהוא לא - אבל מאוד רוצה
העולם הדו קוטבי)
לבנות משהו כמו משקל נגד למלחמה באוקראינה - להיות מקובל ו/או לסכם משהו באוקראינה
תמורת סוריה
הגנה על בסיסים יחידים שיש ל"עוצמה העולמית" - רוסיה בחול - בסוריה
ובדרך - הגנה על אסד (אם אפשר)
כל זה ביחד - דלק לפרופגנדה רוסית כנגד מצב כלכלי מדרדר
זה עובד על חלק מגולשי רוטר גם - שכנראה לא יודעים
שרק בדצמבר רזרבות של רוסיה באחד מ2 קרנות ירדו ב58% (!)

הקרן רזרבות של רוסיה ירד ב -3.7 פעמים ב -2016
https://lenta.ru/news/2017/01/10/reservefund/


שר ההקדשים המצרי מחמוד זקזוק: "האסלאם התפשט ברחבי העולם במשך 1,300 שנים מבלי שהיו לו מיקרופונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight
חבר מתאריך 22.4.16
10660 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:49   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. שכחת 'הגנת אינטרסים' לרוסיה זה ממש לא טוב אם המצב בסוריה יהפוך לזה של לוב  
בתגובה להודעה מספר 50
 
והיא לא תהיה שם כדי לשמור על מתקנים אסטרטגים וכמובן על צינורות נפט וכל מה שהיא עלולה לאבד . (כלומר נכנסה לשמור ולא רק להרוויח).
בנוסף אם משטר אסד ייפול ומעצמה אחרת תשתלט על העניינים, סביר להניח שיוכתר מנהיג סוני שיהיה אנטי רוסי (בלי קשר לאם הייתה נכנסת או לא) ואז יכולים להגיד ביי גם למה שיש.
מסתכלים לטווח הארוך ולא על התקופה הקצרה והעכשווית.
אני מניח שהעניין הכלכלי ושמירה על המתקנים האסטרטגיים מהווים תירוץ דיי טוב עבור האוכ' הרוסית , במיוחד כשמדובר על תירוצים שאת התוצאות שלהם יראו בעתיד ולא עכשיו (עכשיו העם טיפה יסבול במקום ממש יסבול אבל בעתיד יהיה טוב יותר). 


$$ הכותב שמאלני קיצוני וציוני$$ לא עונה לתגובות שליליות לגופו של כותב שמאלני נחמד €


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:39   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. כמובן שהם לא יכריזו על זה בפומבי  
בתגובה להודעה מספר 46
 
   אבל המציאות מוכיחה וזה מסתדר מצויין עם המהלכים שלה במזרח התיכון. אף הסבר אחר לא תמצא.
ולדימיר אמיץ מספיק כדי להגיד בקול את מה שכולם חושבים בשקט            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel99
חבר מתאריך 15.9.14
8606 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    18:28   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. כשה כתבתי ''אף אחד לא מדבר על נפט'' -  
בתגובה להודעה מספר 56
 
   התכוונתי לאנשים שמדברים חופשי
בכמה ערוצים שעדיין חופשיים
ויש אנשים שיכולים לדבר חופשי גם במקומות אחרים -
קודרין לדוגמא
תעשה ראיון עם קודרין (אולי שר אוצר או ראש הממשלה עתידי) -
זה הרבה הרבה יותר מעניין ולא בלים (לא הכול אבל רוב) של ליצן
דרך אגב - רק בגלל רזרבות שעשה קודרין בזמנו - רוסיה עד קיימת


שר ההקדשים המצרי מחמוד זקזוק: "האסלאם התפשט ברחבי העולם במשך 1,300 שנים מבלי שהיו לו מיקרופונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    20:19   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. על זה אנחנו יכולים להסכים.  
בתגובה להודעה מספר 68
 
   בכל מקרה ממליץ לך לא לבטל בהינף יד את דבריו של ולדימיר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ferenci
חבר מתאריך 6.2.12
12822 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    15:26   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. חשוב גם לקחת בחשבון איפה ז׳ירינובסקי מדבר מהרהורי ליבו  
בתגובה להודעה מספר 44
 
   מעניין לשמוע מהמומחים בפורום באיזו מידה הוא מייצג את הממסד הרוסי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel99
חבר מתאריך 15.9.14
8606 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:08   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 49
 
   אני בתור לא מומחה חושב
ז'ירינובסקי הרבה יותר מדבר על הדברים שהוא חושב ש צריך לעשות
האם פוטין מוכן לשמוע - זה שאלה מאוד גדולה - ואפילו אם כן -
לא בטוח שהוא יכול לעשות הכול


שר ההקדשים המצרי מחמוד זקזוק: "האסלאם התפשט ברחבי העולם במשך 1,300 שנים מבלי שהיו לו מיקרופונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:40   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. הוא מייצג במובנים מסויימים  
בתגובה להודעה מספר 49
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 11.01.17 בשעה 16:45 בברכה, bb_king
 
וזה לא מפריע (ואף מסייע) לו לשפוך מחוש ההומור שלו.
מומלץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלכס מהכרמל
חבר מתאריך 18.2.14
7077 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:41   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. הוא ממש לא מייצג את הממסד  
בתגובה להודעה מספר 49
 
   אבל אני לא שולל שדרכו אפשר להרים בלוני ניסוי.


ליצירת קשר alexmehakarmel at gmail


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:44   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. הוא לא מייצג בלעדי  
בתגובה להודעה מספר 58
 
   אבל הוא למשל משליחו של הנשיא פוטין הרשמיים לטורקיה לשיחות ההתפייסות
ועוד.

יש מדינות שנאסרה עליו הכניסה.

הוא נשלח לא לחינם לבדר את הציבור בתוכניות השואו השונות
(אתה יכול לקרוא לזה "להרים בלוני ניסוי")            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:38   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. זה איך שזה. ולדימיר חזר על זה בראיון כמה פעמים  
בתגובה להודעה מספר 44
 
   השיקול הכלכלי הוא מאד משמעותי בכל העניין הזה.
30 אחוז מכלכלת רוסיה זה נפט וגז.
אם קטאר תהיה היצואנית לאירופה , הרוסים יספגו מכה קשה.
ביינתים זה נמנע עם התערבותם בנעשה בסוריה.
כל טעם אחר הוא משני            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
marko
חבר מתאריך 19.2.08
4363 הודעות
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:13   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. אדם עם הרבה זעם ובעל פתיל קצר במיוחד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   למרות דבריו הקשים על אביו, כשהגיע לקבר שלו בחולון הוא השתטח ובכה כמו תינוק..

חמום מוח, אבל הניצוץ קיים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    16:42   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. יפה כתבת.  
בתגובה להודעה מספר 52
 
   האיש מייצג את האותנטיות.
זעם מתפרץ
וצחוק משתפך.
ואין בכך סתירה.
קוראים לזה היום: no politely correct            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירובעל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.07
6247 הודעות, 60 מדרגים, 120 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    17:17   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. תודה, כל הכבוד.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KnightRider לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
1763 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    17:19   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. פשוט ענק, תודה רבה!!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KnightRider לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.15
1763 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    17:43   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. הוא גם זכור לי כאנטישמי ועוכר ישראל, עד שגילה את שורשיו היהודיים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    18:12   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. לא עוכר ישראל ולא אוהב ישראל  
בתגובה להודעה מספר 66
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דמוקריטוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
6883 הודעות, 67 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    18:54   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. תודה רבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


הרצוג לממשלה: בצעו מהלך של קליטת פליטים מסוריה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה גמבום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.6.13
1313 הודעות, 14 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    20:50   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. נפלא! צל''ש.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דרומית_ARM לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.4.16
862 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    21:09   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. אוי הוא ליצן. אף אחד ברוסיה לא לוקח אותו ברצינות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   יש על חשבונו המון שערוריות כמו דחיפת עיתונאי על עיתונאית בהריון, העלבת עיתונים בגסות וכו'.
הוא לא אפוי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג בטבת תשע''ז    21:27   11.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. שוב החכמה היא היכולת להפריד בין השערוריות שהאיש מייצר  
בתגובה להודעה מספר 72
 
   לבין הדברים שהוא אומר בהתייחסות למצב הגיאופוליטי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירובעל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.07
6247 הודעות, 60 מדרגים, 120 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ד בטבת תשע''ז    04:49   12.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. אין אפשרות לענות לך בפרטי, ולא מהיום,  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   איתך הסליחה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bb_king לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
3183 הודעות, 83 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ד בטבת תשע''ז    07:43   12.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. התקבל בפרטי  
בתגובה להודעה מספר 74
 
   עניתי לך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ציונישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.15
1031 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ד בטבת תשע''ז    04:54   12.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. תודה!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות