אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #389819 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 389819      
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
52377 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    08:56   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תאגיד שמאל בזבזני? 7 הספינים של נתניהו  

 
   תאגיד שמאל בזבזני? 7 הספינים של נתניהו
את השינוי בעמדתו לגבי גורל רשות השידור נימק נתניהו בדאגה כנה לגורל העובדים, בחוסר גיוון בעמדותיהם של העובדים שגויסו לתאגיד, ובכך ששמירה על רשות השידור תעלה פחות מהקמת התאגיד ■ היסטוריה של מינויים פוליטיים ובדיקת המספרים מציירות תמונה שונה

07:00 20.03.2017 מאת: נתי טוקר
בדרך להחליש את השידור הציבורי ואת התקשורת כולה, ראש הממשלה בנימין נתניהו ומקורביו הפוליטיים זורקים מכל צד ספינים, מספרים מוטעים, תחזיות לא מבוססות ולעתים גם נתונים מעוותים. מה ספין ומה אמת?


הספין: אנחנו לא משתלטים פוליטית

מה באמת נתניהו רוצה? להחזיר את רשות השידור רק כדי לקבל לידיו את מנגנון המינויים המעוות של הרשות. המנגנון הזה הוא שאיפשר לו במשך שנים לשלוט ברשות השידור ולפקח בשלט רחוק על תכניה.
כבר בקדנציה הראשונה שלו כראש הממשלה (1996–1999) התחיל נתניהו לדאוג למינויים הפוליטיים ברשות. הוא מינה אז לתפקיד יו"ר הרשות את מקורבו, גיל סמסונוב, שהיה מנהל הקמפיין של הליכוד ויועץ קרוב של נתניהו. לתפקיד המנכ"ל מונה אורי פורת המנוח, שבתקופתו נשמעו טענות על פוליטיזציה חריפה ברשות השידור, כולל התערבות בתכנים. דו"ח מבקר המדינה ביקר בחריפות את פעולות ההנהלה והמוסדות באותה תקופה, התריע מפני קריסה אפשרית של הרשות, וציטט דו"חות שקראו ליצור הפרדה בין הדרג הפוליטי לבין מינוי הדרג המפקח וההנהלה.
הפעם השנייה שבה נתניהו מינה את מליאת רשות השידור היתה ב–2011, בכהונתו השנייה כראש הממשלה. נתניהו היה אז גם השר האחראי על רשות השידור, לאחר שקודמו בתפקיד יולי אדלשטיין התפטר כי הבין שנתניהו לא יאפשר לו להוביל מינויים כרצונו. לתפקיד היו"ר מינה נתניהו את אמיר גילת, לשעבר דוברו במשרד האוצר. גילת מונה למרות זיקתו הפוליטית, בשל "כישורים מיוחדים" שטען כי יש לו בפני הוועדה לבדיקת מינויים.
למעשה, רוב חברי הוועד המנהל היו אז אנשים קרובים לנתניהו. המשנה ליו"ר היתה אסתי אפלבאום־פולני, לשעבר פרסומאית של הליכוד ומי שהיתה חברה בצוות 100 הימים של נתניהו לאחר בחירות 2009. מאוחר יותר נעשה ניסיון למנותה גם ליו"ר מועצת הכבלים והלוויין, ללא הצלחה.
חבר נוסף בוועד המנהל היה עו"ד יעקב בורובסקי, שאף היה מועמדו של נתניהו לתפקיד יו"ר הרשות. ב–2015 היה בורובסקי הפרקליט של נתניהו, והוא זה שהגן עליו מפני דו"ח מבקר המדינה בסוגיית הוצאות מעון ראש הממשלה.
חבר נוסף ודומיננטי במיוחד בהנהלה הקודמת היה יואב הורוביץ. במשך שנים היה הורוביץ קרוב מאוד לנתניהו ונטל חלק משמעותי במטות הבחירות שלו. בשנה האחרונה חזר הורוביץ ללשכת נתניהו וכיום הוא משמש יו"ר המטה שלו ואחד האנשים הקרובים אליו ביותר. ההערכות הן שלהורוביץ השפעה רבה על נתניהו גם כיום בסוגיית רשות השידור.
חברים נוספים בוועד המנהל היו עו"ד גאולה אבידן, רעייתו של פעיל ש"ס יהודה אבידן, וכן שני נציגי יוצרים. בין חברי הוועד המנהל היו אישי ציבור שראו לנגד עיניהם את הידרדרות הרשות, וכמה מהם החליטו להתפטר במחאה על הסתאבות הרשות. דו"חות המבקר הצביעו על כספים שנעלמו ללא סיבה, על משכורות מעוותות ומנופחות ועל כשלים ניהוליים חריפים. חלק מסוגיות רשות השידור נמצאות כיום בחקירת משטרה, שמתמקדת בחשדות שונים לגבי כספים שהיו אמורים להיות מופנים להפקות.
שליטה פוליטית כזאת אין לנתניהו כיום בתאגיד השידור. מועצת התאגיד, המונה 12 נציגי ציבור, מונתה על ידי ועדת איתור בראשות השופט בדימוס עזרא קמא. היו"ר, גיל עומר, אינו מזוהה פוליטית כלל ומשמש בנוסף מנכ"ל מוזיאון חולון.


הספין: רשות השידור זולה יותר מהתאגיד

על מדרגות המטוס לפני נסיעתו לסין, התייחס שלשום נתניהו שוב לסוגיית רשות השידור, אך תוך אי־דיוקים רבים. "אין שום בעיה תקציבית. התקציב של רשות השידור, ההוצאות בפועל שלהם בשנה הזאת, פחותות מהתקציב המיועד של התאגיד, והם מוכנים להתייעל עוד, להבטיח שכך יהיה", אמר נתניהו.
נתניהו ודובריו בליכוד טענו כי תקציב הרשות היה בשנה האחרונה 670 מיליון שקל, ואילו זה של התאגיד אמור להיות 740 מיליון שקל. כלומר, אחרי שבמשך שנים תקציב רשות השידור הגיע לכמעט מיליארד שקל, כעת הרשות התייעלה וניתן להמשיך להפעילה.
האומנם? ממש לא. נתחיל במרכיב החשוב ביותר — תוכן. רשות השידור אינה מפיקה כיום בכלל הפקות חוץ. התקציב שהוצג אינו כולל הפקת תוכניות או סדרות, אלא רק שידורי אולפן שוטפים ותוכניות חדשות. הרשות היתה אמורה להעביר כ–180 מיליון שקל בכל שנה להפקת תוכניות, אך רוב הכסף נשאב למשכורות לעובדים — עד שלא נותרו משאבים להשקעה מספקת בתוכן. גם בשנים האחרונות הרשות לא עמדה ביעדים אלה ולא הקדישה כסף לתוכן. תקציב התאגיד, לעומת זאת, כולל השקעה של 220 מיליון שקל שיוזרמו לשוק היצירה הישראלית.
בנוסף, התקציב הנוכחי של הרשות אינו כולל שורת הוצאות מרכזיות. כך למשל, מפני שהרשות נמצאת בהליך פירוק ומי שמנהל אותה בפועל הוא משרד כונס הנכסים הרשמי (כנ"ר) תחת בית המשפט — כל הוצאות ההנהלה של הרשות מושתות על הכנ"ר במשרד המשפטים, ואינן נכללות בדו"חות הרשות. לתאגיד גם אין כיום מליאה מפקחת כמו שיש לרשות השידור, שגם לה יש עלויות.
אם לא די בכך, רשות השידור משוכנת כיום בבניינים שהיו רשומים על שמה, ולא צריכה לשלם שכר דירה. התאגיד משתכן במתחמים שכורים ולכן משלם מיליוני שקלים בשכר דירה בשנה. גם הרשות תיאלץ לשלם שכר דירה, שכן מתחמי רוממה ושערי צדק בירושלים ושרונה בתל אביב כבר הועברו למינהל מקרקעי ישראל.
ובכל זאת, איך הצליחה הרשות להגיע להתייעלות כזו? התשובה פשוטה. רפורמת הסגירה־פתיחה ומימוש נדל"ן הרשות הם אלה שאיפשרו מתן פיצויים הולמים לעובדי רשות השידור, והובילו להתייעלות הרצויה. ללא הרפורמה הזאת זה לא היה קורה מעולם.
לא רק זאת, אלא שהרשות הצליחה לעשות זאת רק משום שהיא מנוהלת כיום על ידי כונס הנכסים הרשמי ושורה של אנשי מקצוע חיצוניים. ומה יהיה כאשר יגיעו שוב המנהלים הפוליטיים חסרי הכישורים? מה ימנע מהם לדרדר שוב את הרשות למצבה הקודם?


הספין: התאגיד "חמק לי" בצוק איתן

נתניהו אמר בישיבה סגורה כי אישור חוק תאגיד השידור אושר במהלך מבצע צוק איתן, ולכן לא השגיח בפרטיו — וכעת הוא מתנגד לו. אלא שבפועל, נתניהו הוביל בעצמו את אישור החוק כלשונו במהלך ישיבת ממשלה ב–4 במאי 2014, לאחר דיונים רבים שהתקיימו בינו לבין שרי האוצר והתקשורת דאז, לפיד וארדן בהתאמה, שהובילו את החקיקה. מבצע צוק איתן התחיל חודשיים לאחר מכן.
בשלוש השנים כמעט שעברו מאז שאושר החוק, היו לנתניהו אינספור הזדמנויות להוביל חקיקה שתבטל את הקמת התאגיד. הוא ידע היטב שעובדי רשות השידור הולכים לקראת פיטורים, ובמקום זאת דחה שוב ושוב את הקמת התאגיד בטענות שונות ומשונות על חוסר מוכנות.


הספין: התאגיד לא מגוון

הפוליטיקאים שמקדמים את סגירת התאגיד, ובהם מתבלטת שרת התרבות מירי רגב, נוהגים לטעון כי התאגיד אינו מגוון ואינו מייצג את כל שכבות האוכלוסייה. היום בגל"צ, כאשר המראיין ניב רסקין ניסה להבין מרגב על בסיס אילו נתונים היא טוענת כך, הוא לא זכה למענה.
המציאות בעולם התקשורת בעשורים האחרונים די ברורה. לפני קריאתו של אורי אורבך המנוח לבני המגזר הדתי־לאומי להצטרף לתקשורת, כמעט לא היו בה דתיים. גם כיום בולטת ההיעדרות של נציגים חרדים וערבים. מחקרים רבים שהוצגו באחרונה חשפו את הידוע — נשים זוכות לפחות זמן מסך בתקשורת. מחקרים אחרים הוכיחו כי הייצוג של מזרחים בתקשורת הוא במקרה הטוב חסר, ובמקרה הפחות טוב פוגעני.
אלא שאף אחד אינו יכול להכחיש את העובדה שבתאגיד השידור הציבורי נעשה ניסיון אמיתי לשלב בקדמת הבמה כמה שיותר קבוצות מגוונות. זה אולי נעשה מטעמי הישרדות — כהיערכות לקראת מתקפה פוליטית בדיוק בסוגיה הזאת — אבל בשורה התחתונה, חובשי כיפות, חרדים, ערבים, מזרחים וקבוצות נוספות, זוכים בתאגיד ליותר ייצוג ביחס לכלי תקשורת אחרים. הגיוון בתאגיד הוא משמעותי הרבה יותר מאשר מה שהיה במשך שנים ברשות השידור האליטיסטית — שאותה רגב רוצה לשמר.


הספין: 1,000 עובדים נזרקים הביתה בתנאים גרועים

אי־אפשר שלא להשתתף ברגשותיהם הכואבים של העובדים שמאבדים את מקור פרנסתם ואת כבודם המקצועי. אבל נראה שבמקרה הזה, נעשה ניסיון כנה להעניק לעובדים תגמול הולם במסגרת פרישתם.
ראשית, ברשות השידור נותרו כיום כ–1,080 עובדים. מתוכם כ–450 נקלטו בתאגיד השידור הציבורי. כלומר, הפיטורים נוגעים לכ–600 עובדים. תנאי הפרישה שלהם מבוססים על הסכמי הרפורמה, שעליהם חתמו כל העובדים, יחד עם יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן וכל אגודות העיתונאים. תנאי הפרישה האלה מעניקים לרוב העובדים בגילי 50 ומעלה מענקים של מאות אלפי שקלים ופנסיית גישור על לגיל הפרישה. בסך הכל תשקיע המדינה כ–700 אלף שקל בממוצע לעובד, ובסך הכל כ–1.1 מיליארד שקל. מדובר על תנאי הפרישה הנדיבים ביותר במגזר הציבורי, כך טוענים במשרד האוצר.
אלא שיש קבוצות עובדים שייפגעו יותר — למשל בני יותר מ–50, אך בעלי ותק נמוך, שיקבלו פנסיה נמוכה במיוחד. קבוצה נוספת היא עובדים צעירים, שרובם מתגוררים בירושלים, שיזכו אמנם למענקים וחודשי הסתגלות — אבל מקור פרנסתם ייאבד. המשימה של הממשלה וההסתדרות היא לדאוג להם לעתיד תעסוקתי — לשלב כמה שיותר מהם בתאגיד השידור או בגופי תקשורת אחרים, או להעניק להם סיוע להסבה מקצועית.


הספין: התאגיד לא מפוקח

המצב הוא הפוך לחלוטין — התאגיד הרבה יותר מפוקח מרשות השידור. הן הרשות והן התאגיד הם תאגידים סטטוטוריים שאמורים לפעול עצמאית. ברשות אכן לא היה פיקוח צמוד מספיק, ולכן התקציב שלה הלך ותפח, שיעור ההוצאה לשכר עלה ללא שליטה — והרשות הפסיקה לייצא ערך יחסית לעלות שלה. המועצה הממונה, שלרוב מונתה פוליטית, לרוב לא הצליחה ליישם את תפקידה — ובמקרים רבים נקלעו המנכ"ל והיו"ר לעימותים חריפים שפגעו עוד יותר ברשות.
בתאגיד השידור הציבורי, בהתאם להמלצות ועדת לנדס, שולבו בחקיקה סעיפים שהעניקו אמצעי פיקוח רבים יותר. ראשית, הוקמה מועצה ציבורית מפקחת שמורכבת כולה מגורמי מקצוע, אנשי תקשורת ויצירה ותיקים או אנשי ניהול, כאלה שלא הגיעו לתפקידם רק בגלל הקשרים הפוליטיים.
שנית, לא רק שהתאגיד מחויב להציג בפני השר את תקציבו וביצועיו ולהעלות אותם בשקיפות לאתר, אלא למשרד האוצר יש סמכות למנות רואה חשבון מבקר מטעם רשות החברות, שיפקח בכל שלב על ההתנהלות הכלכלית של התאגיד.
חוק השידור הציבורי גם כולל שורה של מגבלות שנועדו למנוע מהתאגיד להגיע לרמת הוצאות בלתי נשלטת כמו רשות השידור. החוק מעניק למשרד האוצר סמכות לקבוע את שיא כוח האדם ברשות, וגם קובע במדויק כמה כסף יוציא התאגיד עבור הפקות שונות, בהן מסוגה עילית.
מצב זה אינו מבטיח שתאגיד השידור אכן יצליח לעמוד במשימה ולהיות יעיל. כבר כיום אפשר לחשוש מפני תופעות שונות בתאגיד, כמו שכר גבוה יחסית לטאלנטים; התפטרות מוזרה של מנהלים בכירים שעשויה להעיד על בעיות בצמרת; או שכר שמשולם לגוף הלובינג פוליסי של בוריס קרסני — שהלגיטימיות שלו מוטלת בספק. אלא שלכך דרוש פיקוח ציבורי וביקורת תמידית, ולא מעורבות פוליטית.


הספין: אפשר למזג את רשות השידור והתאגיד

לחלל האוויר נזרקים בימים האחרונים רעיונות שונים בניסיון להגיע לפשרה כלשהי. למשל, "מיזוג" בין הרשות לתאגיד. ובכן, הרעיונות האלה נראים כמו שליפות חסרות בסיס. מהו טבעו של מיזוג כזה? האם ראשי התאגיד יודחו ונחזור למינויים הפוליטיים של רשות השידור?
השאלה המהותית היא בנוגע לעובדים. כיום יש כ–300 עובדים בתאגיד וכ–1,080 ברשות השידור. מוסכם על כולם כי יעד כוח האדם הוא כ–900 עובדים. המשמעות היא בכל מקרה פיטורים של כ–600 עובדים. האם במיזוג כזה יש לפטר את עובדי התאגיד או את עובדי רשות השידור? ההצעות האלה נראות לא ישימות ורק יגרמו לשידור הציבורי להמשיך להסתאב.

http://www.themarker.com/advertising/1.3937639              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  למה לבלבל עם עובדות?? חלוץ שפוי 20.03.17 08:57 1
  דה מרקר.. :-) consilium_322 20.03.17 08:58 2
  מתי ראיתם אי פעם מגיש חדשות או פרשן חרדי? dudi_du2 20.03.17 08:58 3
     יש בתאגיד יותר חרדים מבחדשות 10 2 ו1 ביחד.. חלוץ שפוי 20.03.17 09:13 6
         נכון. גם ימניים. כולל ליבסקינד( או שהוא לא ימני מספיק לטעמם של כל מיני) שלומצי 20.03.17 10:18 9
         בפריים טיים או טכנאים? סנוב 20.03.17 10:27 11
             עוד אין שיבוץ של תוכניות חלוץ שפוי 20.03.17 10:29 13
                 המטרה שלהם היא להראות שיש חרדים וימנים סנוב 20.03.17 10:32 14
                     בנתיים לדיגיטל שלהם יש יותר צופים מאשר לערוץ 1... חלוץ שפוי 20.03.17 10:33 15
                         מי שקובע את הקו הם המנהלים, העורכים ומספר מצומצם של מגישים דומיננטיים בשעות השיא זבנג וגמרנו 20.03.17 10:51 19
                             מה אתה יודע על דעתו הפולטית של אלדד קובלנץ (מונה עלידי הליכוד) חלוץ שפוי 20.03.17 10:54 20
                                 קובלנץ למשל הוא בוגר קרן וקסנר. תראה, לא פורסמו הוכחות ברורות לכך שהם אנשי שמאל זבנג וגמרנו 20.03.17 11:10 25
                             דווקא כמעט הכל מפורסם. למשל עורכת יומני החדשות היא אפרת וייס. פרשןדתא 20.03.17 11:33 33
                                 המסקנה בדיון שקישרת אליו היא חד משמעית: מדובר בשונאת מתנחלים זבנג וגמרנו 20.03.17 11:47 38
                                     ראיתי... אבל החבר'ס האלה שם לא בהכרח מוסמכים... פרשןדתא 20.03.17 11:50 39
                         זה בזכות הדתי הזה, סמנכל הדיגיטל אלעד טנא... פרשןדתא 20.03.17 10:57 21
         מה בדיוק יש לחרדים לחפש במקומות כאלו? או שפשוט הם לא חרדים אלא ''חרדים''. אבנר וולפסון 20.03.17 11:07 24
             אתה לא מכיר את מיילך זילברשלג? בטח שהוא חרדי פרשןדתא 20.03.17 11:20 31
             עוד לא קיבלתי מינוי לקבוע מיהו חרדי חלוץ שפוי 20.03.17 11:23 32
     חח, כותב הכתבה בעצמו... וחוצמיזה תעבור על הבלוג הזה, יש חשש שתתאהב. פרשןדתא 20.03.17 09:25 8
  אם זה לא פרסום של ישראל היום, זה לא מעניין... guss 20.03.17 09:01 4
  במדינה דמוקרטית - צריך רוב, לא ספין. תתמודדו שם בשמאל 2Cents 20.03.17 09:12 5
     חחח ''לקחו לכם את השליטה בגל''צ''.... הצחקתני במבה 20.03.17 10:38 17
  תראו מי חזרה שאול 20.03.17 09:17 7
  באמת להביא לכאן תעמולה של נתי טוקר? beni_israel 20.03.17 10:21 10
  אם רשות השידור באמת היתה ״שייכת לנתניהו״ כפי שטוקר מתאר, למה יזם את הקמת התאגיד? Gill Bates 20.03.17 10:28 12
  נתניהו מוסיף חטא על פשע במבה 20.03.17 10:35 16
  ''דרוש פיקוח ציבורי ולא מעורבות פוליטית'', מר טוקר יואיל להסביר לנו את ההבדל? זבנג וגמרנו 20.03.17 10:49 18
     יש מועצה ציבורית שמפקחת חלוץ שפוי 20.03.17 10:57 22
         אתה גם יכול לקרוא לסבא שלך ''סבא ציבורי'' אבל זה לא הופך אותו לציבורי זבנג וגמרנו 20.03.17 11:15 27
             הרכב הועדה הוא לפי חוק וממנה אותה שופט בדימוס שמונה לתפקידו עלידי רוה''מ חלוץ שפוי 20.03.17 11:17 28
                 ממש לא. מדובר בשיטת ועדת האיתור ע''י שופט, ומי שמינה לראשות הוועדה הזאת שופט ישיש זבנג וגמרנו 20.03.17 11:43 34
  למה צריך בכלל תאגיד או רשות שידור? שניהם יצרני fake-news בשירות השמאל הספקן 20.03.17 11:05 23
     אכן אין צורך בשניהם FBD 20.03.17 11:45 35
  Fake news imsa 20.03.17 11:14 26
     חח למדת מילה? אשמח להתרשם מהתהליך האנליטי שביצעת בדרך למסקנה שזה fake פרוזק 20.03.17 11:19 30
  נדב אייל בפייסבוק - אננס 20.03.17 11:18 29
     עוד איש שמאל קיצוני שמתגייס למען התאגיד, אני סומך עליו שיש לו סיבות טובות לעשות זאת זבנג וגמרנו 20.03.17 11:45 36
         ואם הסיבה שלו זה כי פתאום הימין נגד? כלומר הוא עובד בשיטה שלך Emerick 20.03.17 11:53 41
  התקשורת השמאלנית פתאום לא מודאגת מ 1000 עובדים שיהפכו פלומה 20.03.17 11:46 37
  לא סקופ/חדשות סמיילי הפוך 20.03.17 11:51 40
     כי זה לא מגיע מהביביתון? פרוזק 20.03.17 12:21 42
     +1 News just in 20.03.17 12:29 43

   
   
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10456 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    08:57   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. למה לבלבל עם עובדות??  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
consilium_322 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.11.14
1321 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    08:58   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. דה מרקר.. :-)  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dudi_du2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.09
12118 הודעות, 116 מדרגים, 210 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    08:58   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מתי ראיתם אי פעם מגיש חדשות או פרשן חרדי?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מתי נראה אי פעם בפריים טיים ובאופן קבוע אנשים כמו:
ד"ר גיא בכור?
ד"ר מוטי קיידר?
פרופסור אומן?
ד"ר אידר?


רק אברמוביץ ושכפוליו 25 שנה....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10456 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    09:13   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. יש בתאגיד יותר חרדים מבחדשות 10 2 ו1 ביחד..  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
52377 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:18   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. נכון. גם ימניים. כולל ליבסקינד( או שהוא לא ימני מספיק לטעמם של כל מיני)  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סנוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.12.13
2456 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:27   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בפריים טיים או טכנאים?  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10456 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:29   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. עוד אין שיבוץ של תוכניות  
בתגובה להודעה מספר 11
 
   אבל אם תעבור על התכנים שהעלו בפייס תראה כמה קטעים של חרדים יש שם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סנוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.12.13
2456 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:32   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. המטרה שלהם היא להראות שיש חרדים וימנים  
בתגובה להודעה מספר 13
 
   בפועל את רובם לא נראה על המסך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10456 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:33   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. בנתיים לדיגיטל שלהם יש יותר צופים מאשר לערוץ 1...  
בתגובה להודעה מספר 14
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
29589 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:51   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מי שקובע את הקו הם המנהלים, העורכים ומספר מצומצם של מגישים דומיננטיים בשעות השיא  
בתגובה להודעה מספר 15
 
   מי אלה האנשים שם? לא הכל פורסם, אבל ממה שפורסם נראה לי שכמעט כולם אנשי שמאל.


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10456 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:54   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. מה אתה יודע על דעתו הפולטית של אלדד קובלנץ (מונה עלידי הליכוד)  
בתגובה להודעה מספר 19
 
   או של גיל עומר?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
29589 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:10   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. קובלנץ למשל הוא בוגר קרן וקסנר. תראה, לא פורסמו הוכחות ברורות לכך שהם אנשי שמאל  
בתגובה להודעה מספר 20
 
   אבל מעצם העובדה שכל השמאל הקיצוני מתגייס להגן עליהם, אני מסיק שיש לזה סיבה. אני מניח שלתקשורת השמאלנית יש מודיעין הרבה יותר חזק ורחב ממה שיש לי, והם יודעים הרבה דברים שלא מתפרסמים. ואם הם מגויסים למענם, אז אני סומך עליהם שהם יודעים למה הם עושים את זה.


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
7493 הודעות, 76 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:33   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. דווקא כמעט הכל מפורסם. למשל עורכת יומני החדשות היא אפרת וייס.  
בתגובה להודעה מספר 19
 
   האם היא ימנית או שמאלנית? למשל כאן יש דיון חריף על אודותיה:

http://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t103604            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
29589 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:47   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. המסקנה בדיון שקישרת אליו היא חד משמעית: מדובר בשונאת מתנחלים  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
7493 הודעות, 76 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:50   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. ראיתי... אבל החבר'ס האלה שם לא בהכרח מוסמכים...  
בתגובה להודעה מספר 38
 
   רק רציתי לעורר את הדיון כי לי אין דעה. בכל מקרה "כאן" מאד שקופים, וזה כבר מעלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
7493 הודעות, 76 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:57   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. זה בזכות הדתי הזה, סמנכל הדיגיטל אלעד טנא...  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  

וגם עלין יש כתבה של.. אופס! נתי טוקר!

http://www.themarker.com/advertising/1.3071519            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבנר וולפסון
חבר מתאריך 11.12.08
34481 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:07   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מה בדיוק יש לחרדים לחפש במקומות כאלו? או שפשוט הם לא חרדים אלא ''חרדים''.  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
7493 הודעות, 76 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:20   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אתה לא מכיר את מיילך זילברשלג? בטח שהוא חרדי  
בתגובה להודעה מספר 24
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10456 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:23   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. עוד לא קיבלתי מינוי לקבוע מיהו חרדי  
בתגובה להודעה מספר 24
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרשןדתא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.12
7493 הודעות, 76 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    09:25   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. חח, כותב הכתבה בעצמו... וחוצמיזה תעבור על הבלוג הזה, יש חשש שתתאהב.  
בתגובה להודעה מספר 3
 
   http://comingsoon.ipbc.org.il/            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
guss לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.14
6763 הודעות, 25 מדרגים, 41 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    09:01   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אם זה לא פרסום של ישראל היום, זה לא מעניין...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


היום זה האתמול של מחר.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
2Cents לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.13
944 הודעות, 22 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    09:12   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. במדינה דמוקרטית - צריך רוב, לא ספין. תתמודדו שם בשמאל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לקחו לכם את השליטה בגל"צ תענוג צרוף
בתי המשפט בדרך לשינוי מבורך
התרבות כבר לא מונופול שלכם
מקווה שהחינוך גם ייתישר
התקשורת זה הדבר הבא

כך , יוציאו אט אט את מנועי השינוי תחת ציפורניה של הקרן לישראל חדשה והשבט הלבן המפא"י ששולט כאן בעריצות ללא קשר לממשלה ולמה שבחר העם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
במבה
חבר מתאריך 2.4.12
5493 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:38   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. חחח ''לקחו לכם את השליטה בגל''צ''.... הצחקתני  
בתגובה להודעה מספר 5
 
   בגלל שנותנים פיתחון פה לג'ורה מלאת האי דיוקים של סגל, אתה חושב שהתחנה לא שמאלית ?
בגלל שבכל שעה הם מחוייבים לשדר שיר "מזרחי", אתה חושב שהתחנה לא אשכנזית ?

מה בדיוק לקחו ?

גם בתי המשפט עושים יופי של קואופטציה לשופטים החדשים.

גם התקשורת, רק נתניהו יכול לנסות להפיל גוף תקשורת שמאלני ע"י הקמת גוף תקשורת שמאלני דורסני יותר.

הכל בדיחה במדינה הזאת, בעיקר הממשלה והעומד בראשה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שאול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.09
14867 הודעות, 135 מדרגים, 258 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    09:17   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. תראו מי חזרה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   זהו? מריחים בחירות אז מנערים אבק ושולחים את כל
הניקים מהנפטלין לתקוף את הממשלה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
beni_israel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.10.15
2607 הודעות, 42 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:21   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. באמת להביא לכאן תעמולה של נתי טוקר?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"כי באפו משפיל גאים וברצונו מגביה שפלים "


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gill Bates לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.2.13
9380 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:28   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אם רשות השידור באמת היתה ״שייכת לנתניהו״ כפי שטוקר מתאר, למה יזם את הקמת התאגיד?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אגב, נתי טוקר לא הוחתם ע״י התאגיד?
אם כן, הוא חייב לכל הפחות גילוי נאות;
אם לא, אז אני מתנצל על השאלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
במבה
חבר מתאריך 2.4.12
5493 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:35   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. נתניהו מוסיף חטא על פשע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   התאגיד לא היה צריך לקום
אך משקם, איך בדיוק יסגור אותו ?
יש אנשים שכבר קרוב לשלוש שנים עוסקים ועובדים בהקמת התאגיד
מיהו שיזרוק אותם לכלבים ?

נתניהו צריך לקצץ במשכורותו, משכורות השרים ומשכורות חברי הכנסת, לשלב את התאגיד עם רשות השידור ולממן את כל המפלצת הזאת שהוא יצר.

ראש הממשלה עושה שטויות, וכולנו משלמים את המחיר.

ככה זה בליכוד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
29589 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:49   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. ''דרוש פיקוח ציבורי ולא מעורבות פוליטית'', מר טוקר יואיל להסביר לנו את ההבדל?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אם אתה מונע מנבחרי הציבור כל אפשרות להשפיע על מה שמתרחש בתאגיד, אז איזה "פיקוח ציבורי" אפקטיבי בדיוק אפשר להטיל עליו?


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10456 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    10:57   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. יש מועצה ציבורית שמפקחת  
בתגובה להודעה מספר 18
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
29589 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:15   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אתה גם יכול לקרוא לסבא שלך ''סבא ציבורי'' אבל זה לא הופך אותו לציבורי  
בתגובה להודעה מספר 22
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 20.03.17 בשעה 11:44 בברכה, זבנג וגמרנו
 
אם המועצה "הציבורית" לא מונתה ע"י הציבור או ע"י נציגיו הנבחרים של הציבור, אז היא לא ציבורית.


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10456 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:17   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. הרכב הועדה הוא לפי חוק וממנה אותה שופט בדימוס שמונה לתפקידו עלידי רוה''מ  
בתגובה להודעה מספר 27
 
   ולסבא שלי אני יכול לקרוא כמה שאני רוצה אבל הוא לא עונה כבר 30 שנה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
29589 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:43   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ממש לא. מדובר בשיטת ועדת האיתור ע''י שופט, ומי שמינה לראשות הוועדה הזאת שופט ישיש  
בתגובה להודעה מספר 28
 
   בן 85 בשם עזרא קמא "בהתייעצות עם נשיא בית המשפט העליון", היה שר התקשורת הקודם גלעד ארדן. וגם המינוי הזה היה צריך לקבל אישור של "ועדת מינויים" בראשות השופט ברנר. לאחר מכן ועדת האיתור הזו בוחרת את חברי מועצת התאגיד.

כלומר, חברי המועצה אינם נבחרי ציבור ואינם ממונים ע"י נבחרי ציבור, ולכן לא משנה איך אתה רוצה לקרוא לה, היא לא מועצה ציבורית.


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הספקן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.8.14
3209 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:05   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. למה צריך בכלל תאגיד או רשות שידור? שניהם יצרני fake-news בשירות השמאל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לבטל את שניהם ,יש מספיק יצרני fake במגזר הפרטי, ולהעביר את הכסף למטרה טובה.
לדוגמא - לימודים וביטוח בריאות חינם ליוצאי צבא אחרי השחרור .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
1829 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:45   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אכן אין צורך בשניהם  
בתגובה להודעה מספר 23
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
imsa לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.7.14
1248 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:14   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. Fake news  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרוזק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.7.09
8231 הודעות, 76 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:19   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. חח למדת מילה? אשמח להתרשם מהתהליך האנליטי שביצעת בדרך למסקנה שזה fake  
בתגובה להודעה מספר 26
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.11.16
831 הודעות, 9 מדרגים, 13 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:18   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. נדב אייל בפייסבוק -  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
29589 הודעות
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:45   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. עוד איש שמאל קיצוני שמתגייס למען התאגיד, אני סומך עליו שיש לו סיבות טובות לעשות זאת  
בתגובה להודעה מספר 29
 
  


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Emerick
חבר מתאריך 8.8.16
2353 הודעות, 66 מדרגים, מינוס 39 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:53   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. ואם הסיבה שלו זה כי פתאום הימין נגד? כלומר הוא עובד בשיטה שלך  
בתגובה להודעה מספר 36
 


/


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
24261 הודעות, 93 מדרגים, 178 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:46   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. התקשורת השמאלנית פתאום לא מודאגת מ 1000 עובדים שיהפכו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   למובטלים ואלה שיועסקו יהיו עובדי קבלן בתנאים גרועים. הם מוכנים להקריב את חבריהם ורק לחפש ספינים נגד ביבי...


כשמקבלים החלטה רעה ומגלים שהיתה טעות לא בושה להודות ולתקן ולא ללכת עם הראש בקיר....מה גם שהיא לא באה בחלל ריק אלא על רקע מצבו הרע של רשות השידור וומסתבר שהתאגיד מתפתח למשהו רע ופוגעני אז לא ממזערים נזקים?.

אבל למה שהתקשורת תפרגן.....אפילו לעמיתים שלהם למקצוע הם לא מפרגנים ולק לא ללכת צעד עם ביבי...


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמיילי הפוך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.6.14
16878 הודעות, 259 מדרגים, 501 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    11:51   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. לא סקופ/חדשות  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרוזק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.7.09
8231 הודעות, 76 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    12:21   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. כי זה לא מגיע מהביביתון?  
בתגובה להודעה מספר 40
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
News just in לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.8.14
3569 הודעות, 53 מדרגים, 63 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    12:29   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. +1  
בתגובה להודעה מספר 40
 
   ניצול לרעה של הניהול לדעתי.
נועלים ומוחקים לאנשים פוסטים הרבה יותר חדשותיים מהפוסט הזה..


אל תאמר מחבל, אמור אדם. -מאיה הלר 2017.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות