אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #389973 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 389973      
daraten לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.02
29355 הודעות, 168 מדרגים, 216 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    19:48   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מקורבי נתניהו וכחלון: הם רחוקים מפשרה בעניין התאגיד  

מקורבי נתניהו וכחלון: הם רחוקים מפשרה בעניין התאגיד

בסביבת ראש הממשלה הבהירו שהוא רציני באיומו להקדים את הבחירות אם לא ייענו דרישותיו. לדברי אחד השרים, מינוי גאולה אבן-סער למגישת המהדורה המרכזית של התאגיד הקשיח את עמדת נתניהו

חיים לוינסון

20.03.2017 18:47

מקורבים לראש הממשלה בנימין נתניהו ולשר האוצר משה כחלון טענו הערב (שני) כי נכון לעכשיו, השניים רחוקים מהשגת פשרה בפרשת התאגיד וכי המשבר הפוליטי, העלול לפרק את הממשלה, נמצא בעיצומו.

מאז מוצאי שבת, אז הודיע ראש הממשלה ששינה סופית את דעתו בעניין תאגיד השידור הציבורי ושהוא מתנגד להקמתו, מנסים השרים המקורבים לנתניהו, יריב לוין וצחי הנגבי, להגיע להבנות עם שר האוצר על הקמת התאגיד. אנשי ראש  הממשלה דורשים שהתאגיד ייסגר, למעט האגף הדיגיטלי שיועבר לרשות השידור. עוד דורשים לוין והנגבי שכחלון יסכים לחוק הפיקוח על התקשורת בלי שינויים מהותיים בו. החוק כולל גם את הדחת מנהליו הנוכחיים של התאגיד, גיל עומר ואלדד קובלנץ.

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד, שמרכז את המגעים מטעם כחלון, נפגש היום עם לוין ועם מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר. אבל עד הערב השלושה לא הגיעו להסכמות. שלושה מקורבים לכחלון ש"הארץ" שוחח עמם טענו כי אין כל התקדמות, והתעקשו שאם לא יחולו שינויים יוצאי דופן התאגיד לא יתחיל לשדר.

בסביבת ראש הממשלה מתעקשים שאיומו להקדים את הבחירות אם לא ייענו דרישותיו -  רציני. שרת התרבות והספורט מירי רגב אמרה היום, בראיון לערוץ הכנסת, כי "התאגיד לא יקום, ואם הוא יקום הוא יקום עם מיזוג עם רשות השידור. אנחנו לא נלך לבחירות על התאגיד, אלא על עיקרון של מימוש הסכמים קואליציוניים".

ראש הממשלה נמצא כעת בסין, יחד עם מזכיר הממשלה צחי ברוורמן ומנכ"ל משרד ראש הממשלה אלי גרונר. ראש לשכתו יואב הורוביץ מבקר בארצות הברית, כדי לדון עם אנשי ממשל טראמפ בסוגיית הבנייה בהתנחלויות.  מקורבי נתניהו טענו כי נכון להערב, אין שינוי בעמדתם, כי לא ניתנה הסכמה לפתיחת התאגיד והפערים בין הצדדים רחוקים מאוד. כך או כך, שרים בממשלה העריכו היום כי ההחלטה בעניין תיפול רק ביום חמישי, כשנתניהו ישוב ארצה. אחד השרים ציין כי נראה שאפשר להגיע להבנות, אך ציין כי מינוי גאולה אבן-סער למגישת המהדורה המרכזית של שידורי התאגיד הקשיח עוד יותר את עמדת נתניהו.

לאחר הצהרות ראש הממשלה על הקדמת הבחירות, עוד ועוד חברי כנסת מהליכוד הביעו מתנגדות למהלך. למעשה, רק יריב לוין, צחי הנגבי ומירי רגב מחזיקים בעמדת ראש הממשלה. היום יצאו נגד היוזמה גם ח"כ אבי דיכטר והשר אופיר אקוניס.

אם נתניהו יתעקש על הקדמת הבחירות, הוא יוכל לפטר את שרי כולנו מהממשלה ובכך ליצור ממשלת מיעוט. מהלך כזה יחשוף אותו לסכנה של הקמת ממשלה חלופית בראשות יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג. הרצוג עובד קשה באחרונה על מהלך כזה, בינתיים ללא הצלחה וללא היתכנות ממשית. בישיבת סיעתו היום שמע הרצוג התנגדויות למהלך גם מפי חברי הכנסת במפלגתו. המתמודדים על ראשות המפלגה, אראל מרגלית ועמר בר לב, טענו שיש לקיים פריימריז לראשות העבודה וללכת לבחירות בהקדם.

הנה תראו איש משתגע, למה תביאו אותו אליי. חסר משוגעים, אני, כי-הבאתם את-זה, להשתגע עליי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כל הזמן יש הרגשה שמתרחש משהו גדול שאנחנו לא באמת מבינים daraten 20.03.17 19:51 1
     לא יכול להסביר כמה נמאס לי מהבנאדם הזה. חלוץ שפוי 20.03.17 19:53 2
         כל עוד אתם לא נשואים - הכעס של דרומית לא ממש רלוונטי daraten 20.03.17 19:55 3
             היא יותר מפחידה אותי חלוץ שפוי 20.03.17 19:55 5
  אני לא מבין חיפאי משופם 20.03.17 19:55 4
     נראה לי שגיאה של הכתב חלוץ שפוי 20.03.17 19:56 6
     זה בדיוק העניין - שום דבר כאן לא רציונאלי daraten 20.03.17 19:56 7
  ראש ממשלה מטורלל מיסטר בין 20.03.17 19:58 8
  קחלו יתאדה u174 20.03.17 19:59 9
     אל תהיה בטוח - יש שמועות על שריון לכחלון ואנשיו daraten 20.03.17 20:00 11
  ביבי ''השתגע'' ! המגלומניה שלו עוברת כל גבול טיטו 20.03.17 20:00 10

חבר מתאריך 3.8.02
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    19:51   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כל הזמן יש הרגשה שמתרחש משהו גדול שאנחנו לא באמת מבינים  
בתגובה להודעה מספר 0

אי אפשר להסביר הכל הקריזות של שרה או בבריחה מחקירות.

חייב להיות משהו נוסף מעבר לכל מסכי העשן והספינים ופשוט אין לי מושג על מה מדובר

הנה תראו איש משתגע, למה תביאו אותו אליי. חסר משוגעים, אני, כי-הבאתם את-זה, להשתגע עליי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
10478 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    19:53   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לא יכול להסביר כמה נמאס לי מהבנאדם הזה.  
בתגובה להודעה מספר 1

זאת אומרת יכול להסביר אבל דרומית תכעס

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 3.8.02
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    19:55   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כל עוד אתם לא נשואים - הכעס של דרומית לא ממש רלוונטי  
בתגובה להודעה מספר 2

חבר מתאריך 10.12.15
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. היא יותר מפחידה אותי  
בתגובה להודעה מספר 3

מרוה"מ

חיפאי משופם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.6.16
1046 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אני לא מבין  
בתגובה להודעה מספר 0

למה אם אין סיכום התאגיד לו יקום.

כרגע יש חוק והוא בהקמה. כדי ש*לא* יקום צריך להעביר חוק. זה קצת קשה עם פגרת הפסח, אבל אפשרי. בשביל שזה יקרה ביבי חייב את כחלון. אנחנו במשטר פרלמנטרי, לטוב או לרע..

חבר מתאריך 10.12.15
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    19:56   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. נראה לי שגיאה של הכתב  
בתגובה להודעה מספר 4

נכון לעכשיו התאגיד מתחיל לשדר בעוד 41 יום.
כול שינוי מצריך חקיקה חדשה

חבר מתאריך 3.8.02
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    19:56   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. זה בדיוק העניין - שום דבר כאן לא רציונאלי  
בתגובה להודעה מספר 4

(גם פרוק הממשלה הקודמת לא עד שעכשיו יצא המרצע מהשק)

מיסטר בין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.07
37692 הודעות, 204 מדרגים, 376 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    19:58   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ראש ממשלה מטורלל  
בתגובה להודעה מספר 0

בחסות נתניהו השתלטות ערבית בכל מקום - הגליל, הנגב, הבקעה, המשולש, שטח C והקפאה ביו"ש

u174 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.12
1574 הודעות, 23 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    19:59   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. קחלו יתאדה  
בתגובה להודעה מספר 0

אם " קח לו " {כחלון} ילך לבחירות ,אז הוא יכול לשכוח מהכנסת , רק חבל על כמה אנשים טובים שנמצאים במפלגה שלו , למשל יואב גלנט , מרב בן ארי , מייקל אורן ,

חבר מתאריך 3.8.02
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    20:00   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אל תהיה בטוח - יש שמועות על שריון לכחלון ואנשיו  
בתגובה להודעה מספר 9

טיטו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.11.12
1424 הודעות, 18 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ב באדר תשע''ז    20:00   20.03.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. ביבי ''השתגע'' ! המגלומניה שלו עוברת כל גבול  
בתגובה להודעה מספר 0

ללכת לבחירות בגלל גאולה אבן? מי אתה חושב שאתה סטאלין?.

הצעתי היא הקמת ממשלה חלופית בראשות לא משנה מי ( כחלון בוזי לפיד או ליברמן) למשך שנתיים ולזרוק את נתניהו לפח האשפה של ההיסטוריה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות