אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #396940 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 396940      
shekel
חבר מתאריך 29.1.17
167 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:25   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בנט: ''עשרים מנדטים זה ריאלי''  

 
   שר החינוך ויו"ר הבית היהודי בריאיון לקראת הפריימריז לראשות המפלגה בשבוע הבא. "גאה לעמוד בראש מפלגה פתוחה עם פריימריז".
ניצן קידר , כ"ה בניסן תשע"ז 21/04/17 12:12

הפריימריז לראשות הבית היהודי אמנם לא מרגשים יותר מדי את הציבור הרחב, בעיקר לאור התוצאה הדי צפויה, אולם בהחלט ניתן לראות בהם הדים לתחושות לא פשוטות שיש לחלק ממצביעי הבית היהודי כלפי נפתלי בנט.

כך למשל, קשה שלא לשים לב ששני המתמודדים מולו, יונתן ברנסקי והרב יצחק זאגא, ניחנים במראה שמשייך אותם לאגף היותר תורני-שמרני – החל מהזקן, גודל הכיפה, ועד לעובדה שאחד מהם הוא רב.

"זה לא סוד שיש מי שמבקרים אותי מבחינה דתית", אומר בנט. "אני מואשם שאני לא מספיק דתי ושאני לא בן תורה. אין מה לעשות, את העבר שלי אני לא יכול לשנות - ישר מהתיכון התגייסתי לסיירת מטכ"ל ולא הלכתי לישיבה או למכינה. אני מודה, אני לא מושלם, וברור לי שכל אחד יכול למצוא דברים מסוימים שאני והוא לא רואים עין בעין. אני מבין את זה, אבל אסור לנו להיות כל כך דקדקנים. אם אנחנו לא רוצים לחזור לימי גוש קטיף אנחנו חייבים להתחבר לעם ישראל הרחב, שאוהב מסורת ויהדות אבל לא תמיד יש לו כיפה על הראש. גם ביחס שלנו לעם ישראל ולצה"ל – גם אם יש בעיות בצה"ל, צריך לתקן אותן ולא להגיד שצה"ל על תנאי ולהתנשא".

אז לא טעית כשפתחת את שורות המפלגה?

"בהתחלה האשימו אותי שאני מקלקל את המפלגה ומכניס חילונים, והיום כולם מברכים על שאיילת שקד שרת משפטים. אז לא רק שאני לא מתנצל על זה שפתחתי את המפלגה לציבורים חדשים, ויש אישה חילונית בתפקיד סופר-בכיר במפלגה, אלא שאני מתכוון להמשיך הלאה. על בסיס ערכי ארץ ישראל, תורת ישראל ועם ישראל, אני מתכוון לפתוח את הבית היהודי לכמה שיותר ציבורים, כולל דרוזים שהם בעד מדינת ישראל והם ציונים. מבחינתי כל בנאדם שיגיד שהוא חתום על הערכים שלנו, מוזמן. כך נהיה חזקים ונוכל לבסס את האחיזה שלנו בארץ ישראל, בתורת ישראל, בכלכלה ובכל התחומים".

הפתיחות לקהלים החדשים לא תבוא על חשבון הנציגים מהצד הדתי-תורני? אנשי התקומה?

"להפך. אני חושב שגם בצלאל סמוטריץ' וגם אורי אריאל צריכים להתמודד בפריימריז של הבית היהודי, ולדעתי הם ייכנסו במקום מאוד גבוה כי הם מאוד פופולריים, וכך תהיה מפלגה אחת. בוא נזכור גם שבינתיים בשתי מערכות הבחירות שהיו בתקופתי רצנו ביחד. פעמיים עמדתי במבחן הזה, ופעמיים השכלנו להביא אחדות".

הטענות שנשמעות הן שאתה מדבר על לפתוח את המפלגה, ובמקביל פועל לחבירה או אפילו מעבר אפשרי שלך לליכוד.

"יש לנו עמדות שונות מאוד מהליכוד ומראש הממשלה. אני מאוד מכבד את ראש הממשלה, אבל הוא במוצהר תומך בשתי מדינות, ואנחנו מתנגדים. אם אנחנו רוצים לייצר שינוי מציאות עמוק, זה רק אם יהיו לנו 20 או 25 מנדטים. בעיניי כשמגיע הנשיא טראמפ, אדם שהיה לוח חלק ביחס לסוגיה הפלשתינית ואף תמך בהתיישבות, הייתה הזדמנות לרדת כליל מקו המדינה הפלשתינית, ואת זה החמצנו.

"אין בי כעס כלפיו כי אני לא מצפה מראש הממשלה לקדם מדיניות שהוא לא מאמין בה. המערכת הערכית שלנו שונה באופן בסיסי מזו של הליכוד. בליכוד כל היסוד האידיאולוגי הוא ז'בוטינסקאי-ביטחוני, ואם יו"ש זו סוגיה ביטחונית אז אולי באמת אפשר למצוא פתרון של סנסורים, מסוקים ומטוסי קרב, וכך נמסור לפלשתינים את חברון ואת גוש קטיף ובסוף את כל יהודה ושומרון. אבל אם אנחנו מאמינים בזכותנו היהודית על הארץ והכול נובע מהצד היהודי – זה מקום אחר".

אז לא נראה אותך בליכוד?

"חד משמעית לא. אני בבית היהודי".

"אנחנו לא מגזריים"

רגע לפני הפריימריז במפלגת הבית היהודי ביום חמישי הקרוב, השר בנט לא נראה מוטרד יותר מדי. "אני מאוד שמח שיש פריימריז. זה מחייב אותי למסור דין וחשבון לציבור הבוחרים. בעיניי זה מקסים ואני חושב שכל המתמודדים הם אנשים ראויים", הוא מפרגן למתחריו, הרב יצחק זאגא ויונתן ברנסקי, וגם הודף את הביקורת המופנית אליו מצד לא מעט פעילים במפלגה – שטוענים כי הוא אינו מחובר מספיק לשטח, ואינו יודע מה רוצה באמת ציבור בוחריו.

"אני יורד פעמיים בשבוע מהלשכה לשטח – בדרך כלל ביקור אחד מתוכנן והשני נעשה כביקור פתע. העבודה היא אין סופית, אבל מה שצריך לתקן אני אתקן. צריך לדעת שפעילי הבית היהודי הם מאוד שונים מפעילי מפלגות אחרות בכך שכל הבקשות שלהם הן למען הכלל. אף אחד לא מבקש למען עצמו, תמיד מבקשים לציבור - תעזור לקמחא דפסחא, למעשה חסד או לפתיחת סניף בני עקיבא", מבהיר בנט.

ובכל זאת, השטח רוצה להיות יותר נגיש לראש המפלגה.

"אני מודה שבלו"ז שלי כראש מפלגה שעובד באופן אינטנסיבי מול ראש הממשלה, משמש כחבר קבינט דומיננטי, וכמובן מעל הכול שר החינוך של שני מיליון ילדי ישראל – לפעמים העומס גדול מאוד, אבל עם כל זה אני חושב שנמצא את הדרך לחזק עוד יותר את הקשר לשטח".

אלא שבנושא הזה יש בבית היהודי מי שטוענים שצריך לעשות יותר למען המגזר הציוני-דתי, על חשבון ההתחברות הכוללת לציבורים שמחוץ לציונות הדתית הקלאסית. המבקרים, ובתוכם גם לפחות אחד מהמתחרים על ראשות המפלגה, גורסים כי דבר בא על חשבון דבר אחר. בנט לא מסכים איתם.

"אני שר חינוך של כל ילדי ישראל. הקטנתי כיתות לכל ילדי ישראל ולא רק לדתיים, הוספתי סייעת שנייה לכל גני הילדים, חיזקתי את לימודי המתמטיקה והמדעים לכל ילד. אם ההאשמה היא שאני ממלכתי ודואג לכל עם ישראל, אז אני מודה באשמה. מצד שני אני כופר בהאשמה שדבר בא על חשבון דבר. אנחנו לא מגזריים ואין לי שום כוונה לחזור אחורה לימי השלושה מנדטים, כשהיינו מגזריים. זה לא יקרה. צריך לקבל אותי כך", הוא מוסיף.

"אני בהחלט משקיע המון מרץ ומשאבים במוסדות הציונות הדתית. ספציפית, ישיבות ההסדר, הישיבות הגבוהות, המכינות הקדם-צבאיות, המדרשות לבנות והגרעינים התורניים חווים היום פריחה שלא הייתה אף פעם בהיסטוריה – מבחינת רוח גבית, מבחינת משאבים והשקעה", טוען בנט.

מה לגבי התשלומים הכבדים לישיבות ולאולפנות? יש ציבור גדול שציפה שתסייע לו בנושא כשר חינוך.

"המוצר שהורים דתיים מקבלים הוא יקר יותר משמעותית מזה שהורה חילוני מקבל, כי אם הילד שלך חוזר בחמש בערב לעומת ילד לא דתי שחוזר באחת בצהריים, זה בוודאי יעלה יותר. תוסיף לכך שבגלל ההפרדה בין בנים לבנות וריבוי הפיצולים בציונות הדתית, המוסדות שלנו קטנים יותר ואז העלות לכל ילד גדולה יותר. אנחנו פעלנו מול הרשתות והורדנו את שכר הלימוד בעשרה אחוזים, ונמשיך לנסות לפעול בנושא, אבל צריך להבין שחינוך של יותר שעות תמיד יעלה יותר מחינוך של פחות שעות".

"צאו להצביע"

30 אלף מתפקדים בערך, זה המספר שהושג במפקד האחרון, הרבה פחות מאזור ה‑70 אלף שהתפקדו למפלגה לפני הבחירות האחרונות. ולמרות זאת בנט טוען שמדובר בהישג. "המפקד היה הרבה יותר קשה. מדובר בהוראות קבע ובתקופה קצרה. אני ציפיתי ל‑15 אלף והתפקדו בסופו של דבר 30 אלף. אני חותר להגיע חזרה ל‑70 אלף אבל בהוראות קבע - ועוד נגיע לזה".

איזו מטרה אתה מציב לעצמך, אם וכאשר תיבחר מחדש?

"בעבר הבית היהודי הייתה מפלגה קטנה, זניחה, שפשוט דרסו ולא ספרו אותה. כך היה אפשר לעשות התנתקות למשל. בבית היהודי הנוכחי אי אפשר בכלל להעלות על הדעת דברים מעין אלה. היום אנחנו מפלגה דומיננטית מאוד בממשלה. במבצע צוק איתן התפקוד שלנו בקבינט הניע לפעולה להשמדת המנהרות. במישור המדיני עצרנו שחרור מחבלים. חוק ההסדרה, שרק לפני שש שנים רצו להעביר וראש הממשלה איים שמי שיתמוך יפוטר, עבר תחת חסותנו. הרכב בית המשפט העליון, שבמשך שנים רק דיברו עליו, הולך ומשתנה תחת איילת שקד שעושה את זה בזכות הכוח הפוליטי שלא היה לנו בעבר. חשוב שנהיה עוד יותר חזקים בתוך הממשלה ובקבינט, כדי שההשפעה שלנו על מדיניות מדינת ישראל תתגבר".

לבנט גם חשוב להעביר מסר לגבי הפריימריז הנוכחיים. "יש לי בקשה שהציבור יצא מהבית ויצביע. הציבור הרחב צופה על הפריימריז שלנו ויסתכל כמה אנשים יצאו להצביע. סביב השנה אנחנו בדרך כלל עובדים למען הציבור, והבקשה היא שאנשים יצאו ויבטאו את האמון שלהם בתנועה, כי אחוזי הצבעה גבוהים הם רוח גבית מבחינה ציבורית וגם בהתמודדות מול ראשי מפלגות אחרות".

הזכרת את המספר 20 מנדטים. דיברת באופן ריאלי?

"זה בהחלט אפשרי. זה תלוי בזה שנרחיב את מוטת הכנפיים שלנו. כלומר, נהיה מפלגה שיכולה להכיל מצד אחד חרד"ליים ואנשי ימין עמוק, ומצד שני גם אנשים בלי כיפה שמחוברים לערכים שלנו. אם אנחנו נישאר רק בתחום המגזרי, אנחנו לא רק שלא נצמח אלא גם נאבד כוח. אנחנו היום במצב חסר תקדים מבחינת ההשפעה שלנו. לא היה מצב כזה בציונות הדתית מעולם.

"אני מצפה שבבחירות הבאות, שאני מקווה שיהיו רחוקות ככל האפשר, הציבור הציוני-דתי יבין את זה, ויצייד אותנו בכלים כדי לממש את המדיניות. אי אפשר מצד אחד לצפות לשמיים וארץ, ומצד שני לא לתמוך בנו ברגע האמת, שהוא הבחירות לכנסת".

היה אפשר להגיע ליותר אם הייתה אחדות פוליטית בציונות הדתית?

"מפלגת יחד גרמה נזק כבד, ויכלה אף לגרום נזק מסוכן לימין. איבדנו בין שלושה לארבעה מנדטים שהלכו לפח. הם היו צריכים להיות בבית היהודי, אבל בגלל שאנחנו עונים רק על 90 מתוך 100 קריטריונים, אז מי שאותם 10 קריטריונים חסרים היו פער בלתי ניתן לגישור מבחינתו, הלך וזרק את כל ה‑90 האחרים לפח. כך אנחנו מאבדים מינוי רבנים ודיינים לציבור הדתי אל מול הציבור החרדי, וכך גם יש לנו פחות כוח להחלת החוק על יהודה ושומרון, ומשרד הביטחון שהיה יכול להיות בידינו לא בידינו. היינו יכולים להיות במקום אחר".

החמצה אסטרטגית

בשבועות האחרונים עסק הקבינט בתוכניתו של נתניהו להאטת והגבלת הבנייה ביהודה ושומרון. בנט אמר שהתוכנית הגיונית, אבל יום אחר כך יצא במתקפה חריפה על המדיניות שהביאה לתוכנית. בריאיון איתו הוא מסביר את הדיסוננס. "זו תוכנית שאני חי איתה ומבין את הצורך בה, לאור זאת שטראמפ כרגע אוחז בתוכנית שתי המדינות. אבל זו גם הבעיה שלי, אסטרטגית אנחנו לחצנו לרדת לגמרי מקו שתי המדינות ולנצל את העובדה שנכנס נשיא חדש שלא מחויב לרעיון הכושל הזה, אבל בסופו של דבר זה לא קרה בגלל שעמדת ממשלת ישראל לא ברורה.

"ראש הממשלה אומר בכל מקום שהוא עדיין דבק בעמדתו מבר-אילן, אז מה לי להלין על כך שנשיא ארצות הברית דבק בבר-אילן? אי אפשר לצפות שטראמפ יהיה יותר ציוני מממשלת ישראל. הנוסחה התאורטית בסדר, נצטרך לוודא שהיא עובדת בפועל. אבל יש כאן החמצה ברמה האסטרטגית".

לקראת סיום, מבקש יו"ר המפלגה להתייחס למתמודדים מולו, שכולם הכריזו שירוצו לרשימת הבית היהודי, גם אם לא ייבחרו לתפקיד הבכיר בה. "אני לא מכיר אף אחד מהמועמדים האחרים מקרוב. אני חושב שעצם זה שיש שלושה מתמודדים זו ברכה וזה דבר מופלא. זה מראה על חיות של מפלגה ותנועה. אני גאה לעמוד בראש מפלגה פתוחה עם פריימריז, ואני מזמין כל אחד לבוא ולחזק את התנועה. כל המתמודדים מצוינים וזכינו שהם איתנו", הוא מסכם.

לינק לכתבה: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/344589              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ועשרה מנדטים זה הומני Big Joe 21.04.17 12:26 1
  חח יאיר צרפתי 21.04.17 12:26 2
  פח swedy 21.04.17 12:27 3
  אם הליכוד לא יקים את הממשלה זה שווה לקליפת השום דורבן 21.04.17 12:29 4
     בנט יקים ממשלה ונתניהו יקבל את תפקיד שר החוץ דניאל 21.04.17 12:42 10
         לדעתי מפלגת זהות יהודית שלמה_המלך 21.04.17 16:52 44
         באיזה סרט אתה חי לא נמאס לכם מהפנטזיות? דורבן 21.04.17 21:33 56
     להפך בכל הרכב אחר זה יהיה שווה הרבה יותר daraten 21.04.17 12:57 13
         20 מנדטים בהנחה שיהיו לבנט זה דמיוני בעליל אבל נגיד ימין באופוזיציה כמו ב92 דורבן 21.04.17 21:36 58
  בחלום הלילה, מפלגה גזענית חשוכה המקור 21.04.17 12:37 5
     מיליוני גזענים בישראל. רק אתה הצודק הנאור והטוב שומרוני 21.04.17 12:39 7
         11 מנדטים זה מיליונים? ישראלי 21.04.17 14:50 39
     כל מי שלא חושב כמוך הוא גזען וחשוך. הבנתי. לוחם_ישראל 21.04.17 12:41 9
     סבתי עלה השלום היתה אומרת ''האר אורט גזוקט '' שמעשמעותו ''אז הוא אמר'' ישמע_אל 21.04.17 13:17 19
         ער האט געזאגט. או בכתב עברי: אר אוט גזוגט תודה רבה 21.04.17 13:34 25
     בעז''ה 20 בלגן 21.04.17 13:38 28
         גם ברפיח.. avivikan 21.04.17 19:46 50
     אחרי סילוקו של אוחנה.המפלגה 'נשרפה' תודעתית אצל המזרחים rolt 21.04.17 13:48 33
         +1 תגובה חזקה. fortune teler 21.04.17 20:55 54
  אני אניח את זה פה- ה''הישגים'' של בנט ההפסדים שלנו זאבי 21.04.17 12:39 6
     למה המראיין לא שאל שאלות קשות?? קביעות לאשת שמאל קיצוני.. זאבי 21.04.17 12:40 8
         +1 שלמה_המלך 21.04.17 16:53 45
     שר כושל מציאותי 21.04.17 13:13 18
     שהאיחוד הלאומי ירוצו כמו כולם מדווח אמין 21.04.17 13:40 31
  גם 30 זה ריאלי אחד מהשורה 21.04.17 12:43 11
     גם 40 זה ריאלי רביב 21.04.17 12:59 15
         שקד היא כישלון- יועץ משפטי לממשלה פח. את ביקורת הפרקליטות זרקה לפח. אף יועץ משפטי לא זז משה בן אברהם 21.04.17 16:47 41
     הלוואי תלבץ 21.04.17 13:12 17
  בנט קבע יעד נכון, אבל לדעתי הוא פועל הפוך: לא להגשמתו אלא להרחקתו ירושלמי ציוני 21.04.17 12:52 12
     גם את הגרעין של המפד''ל אין לו. החרדלים לא אוהבים אותו ואחרי עמונה גם לא האגף הימני משה בן אברהם 21.04.17 16:50 42
  זה ראלי רק אם בנט יצליח להתגבר על מרכז המפלגה הבעייתי שלו. daraten 21.04.17 12:58 14
  וואי הוא חי בסרט elihaip 21.04.17 13:12 16
  סכנת נפשות . למזלינו - לא ריאלי. ZioNLight 21.04.17 13:17 20
     בין איילת שקד לבין רוה''מ חלוץ שפוי 21.04.17 20:51 53
  בהצלחה BlackHawkIL 21.04.17 13:19 21
     +1 בלגן 21.04.17 13:39 29
  בהצלחה BlackHawkIL 21.04.17 13:20 22
  הוא לא דיבר לפני חודש על ארבעים ? דוקטור ספין 21.04.17 13:26 23
  כשר חינוך מותר לצרוך סמי הזיה ? Guykush 21.04.17 13:28 24
  ברור... יחד עם 80 מנדטים ללפיד יקימו קואליציה Gustav 21.04.17 13:35 26
  חייבס anonymous 21.04.17 13:37 27
  בתור מצביע של בנט ב2 מערכות הבחירות האחרונות אני רוצה לומר לבנט: givoni 21.04.17 13:39 30
  איילת שקד זה 30 מנדטים ערן26 21.04.17 13:40 32
     100 edi 21.04.17 20:34 51
  20 ??? אפשר מהחומר שהוא לוקח? liorcl 21.04.17 14:09 34
  לא מותק. אנחנו נמשיך להצביע לאלי ישי וחבריו, עד שיכנסו לכנסת הורה האחזות 21.04.17 14:23 35
  בנט+מפדל=בית יהודי. בית יהודי-בנט=מפדל= 3 מנדטים ! ''ושלא יעבדו עליכם'' שלום בעד שלום 21.04.17 14:27 36
  ריאלי לגמרי, אבל זה תלוי בעיקר בליכוד ולא בו הניצוץ 21.04.17 14:35 37
  אני מת להשיג את מה שהוא מעשן לוחם אביר 21.04.17 14:42 38
  כל האמת. מנדטים חשובים מכל Spike 21.04.17 14:54 40
  חומר משובח מחלקים בכנסת-כולם שם בעננים ומרוצים מעצמם. אברהם 21.04.17 16:50 43
  בנט סמרטוט אסקופה נדרסת, שכפ''ץ כדבריו הוא, של נתניהו עמוס 21.04.17 17:14 46
  לצערי הבית היהודי כשלו בכל מה שקשור לתנועה כלל ציבורית - אין להם את זה והם יפסידו להב אש 21.04.17 19:12 47
  המפלגה שלו נמצאת כרגע בשיא ומכאן יש לו רק לאן לרדת marko 21.04.17 19:29 48
  מקווה שלא יעבור את אחוז החסימה nonick 21.04.17 19:32 49
  רק אם איילת שקד תעמוד בראש morrissey 21.04.17 20:49 52
     איילת מתבזבזת שם והיא לעולם לא תהיה בראש Dalev 21.04.17 21:35 57
  קודם שיצליח שוב לשחזר את ההישג של 2013. Dalev 21.04.17 21:32 55
  רק אם ירחיבו את ס''כ המנדטים ל480,, guss 21.04.17 22:01 59

   
   
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
143396 הודעות, 317 מדרגים, 379 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:26   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ועשרה מנדטים זה הומני  
בתגובה להודעה מספר 0
 
עבור המדינה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאיר צרפתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
28851 הודעות, 97 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:26   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חח  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


1984


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
swedy
חבר מתאריך 17.11.15
515 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:27   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. פח  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אכן איש צנוע            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דורבן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.8.14
4368 הודעות, 25 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:29   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אם הליכוד לא יקים את הממשלה זה שווה לקליפת השום  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דניאל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.11
5464 הודעות, 33 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:42   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. בנט יקים ממשלה ונתניהו יקבל את תפקיד שר החוץ  
בתגובה להודעה מספר 4
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלמה_המלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
1180 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    16:52   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. לדעתי מפלגת זהות יהודית  
בתגובה להודעה מספר 10
 
   בראשות משה פייגלין תפתיע ותטרוף את כל הקלפים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דורבן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.8.14
4368 הודעות, 25 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    21:33   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. באיזה סרט אתה חי לא נמאס לכם מהפנטזיות?  
בתגובה להודעה מספר 10
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
daraten לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.02
29775 הודעות, 169 מדרגים, 216 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:57   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. להפך בכל הרכב אחר זה יהיה שווה הרבה יותר  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  


הנה תראו איש משתגע, למה תביאו אותו אליי. חסר משוגעים, אני, כי-הבאתם את-זה, להשתגע עליי


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דורבן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.8.14
4368 הודעות, 25 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    21:36   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. 20 מנדטים בהנחה שיהיו לבנט זה דמיוני בעליל אבל נגיד ימין באופוזיציה כמו ב92  
בתגובה להודעה מספר 13
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
16956 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:37   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. בחלום הלילה, מפלגה גזענית חשוכה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שומרוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.08
9386 הודעות, 109 מדרגים, 206 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:39   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מיליוני גזענים בישראל. רק אתה הצודק הנאור והטוב  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  


איזה טוב השם !!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.12
9423 הודעות, 50 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    14:50   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. 11 מנדטים זה מיליונים?  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לוחם_ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.6.05
4456 הודעות, 43 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:41   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כל מי שלא חושב כמוך הוא גזען וחשוך. הבנתי.  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישמע_אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.3.02
2298 הודעות, 21 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:17   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. סבתי עלה השלום היתה אומרת ''האר אורט גזוקט '' שמעשמעותו ''אז הוא אמר''  
בתגובה להודעה מספר 5
 
   ולמקור ... נו בכיאתק מספיק עם המשפטים הנבובים הללו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
33333 הודעות, 220 מדרגים, 422 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:34   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ער האט געזאגט. או בכתב עברי: אר אוט גזוגט  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  


חזק מול עמונה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בלגן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.5.16
4677 הודעות, 67 מדרגים, 130 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:38   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. בעז''ה 20  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
avivikan
חבר מתאריך 2.5.16
289 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    19:46   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. גם ברפיח..  
בתגובה להודעה מספר 28
 
   ובחאן יונס            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
rolt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.2.16
1589 הודעות, 13 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:48   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אחרי סילוקו של אוחנה.המפלגה 'נשרפה' תודעתית אצל המזרחים  
בתגובה להודעה מספר 5
 
   הציונות הדתית בגאוותה והתבדלותה.רצתה להיות ''מגזר'' וקיבלה,העם בכללותו לא מתעניין כהוא זה מהנעשה ביו''ש.בכירי הליכוד יודעים זאת,ולכן גם לא לחוצים מבריחת קולות
לבנט וחבריו,8 מנדטים זה חתיכת הישג בשביל מפלגה מגזרית

בנט חוזר על המנטרה של ביטחון והתנגדות ל-2 מדינות,אבל הוא מפספס את העובדה שמצביעי הימין לא הולכים לקלפי בגלל הבטחות על ימניות יתר.ביבי נאם את נאום בר אילן וקיבל 30 מנדטים.הבחירות בישראל מבוססות על דבר אחד

קוראים לזה שבטיות!!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
fortune teler לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
2313 הודעות, 23 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    20:55   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. +1 תגובה חזקה.  
בתגובה להודעה מספר 33
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זאבי
חבר מתאריך 28.3.17
290 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:39   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אני אניח את זה פה- ה''הישגים'' של בנט ההפסדים שלנו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   יו"ר הבית היהודי ושר החינוך נפתלי בנט פרסם הבוקר רשימת הישגים של מפלגת הבית היהודי תחת כהונתו. אך כאשר עוברים שורה אחר שורה ברשימת ההישגים הצפופה, עולים סימני שאלה ותמיהה רבות.

ניתן לחלק את ה"הישגים" ברשימה לשני סוגים: החלטות מתבקשות ומובנות מאליהן שכל שר היה מבצע, והמהוות חלק מהתפקוד הבסיסי של משרדו; והחלטות בעלות ערך מוסף אידאולוגי – שבאופן מפתיע חלק גדול מהן דווקא גרועות ומזיקות.

לקבוצה הראשונה משתייכים "הישגים" כמו "מינוי 150 שופטים", כאילו שר ממפלגה אחרת לא היה ממנה שופטים במערכת, ושורה של מינויים במערכת החינוך: "מינוי יו״ר ות״ת חדשה – בוצע"; "מינוי חדש של מועצה להשכלה גבוהה – בוצע"; "מינוי חדש של יו״ר מזכירות פדגוגית – בוצע". היכן בדיוק מסתתר כאן ההישג המרשים? האם שרי חינוך שקדמו לשר בנט לא מינו אנשים שמתחלפים תדיר במשרד? האם ההישג של בנט מתמצה בעצם מינוי יו"ר הות"ת, המתחלף על פי דין כל שלוש שנים? אם כך, אולי צריך גם למנות כ"הישגים" פעולות שגרתיות נוספות כמו "אספקת קפה וסוכר במטבחון המשרד" או "תשלום חשבונות חשמל"?

מעבר לכך, במקרים רבים המינויים עצמם בעייתיים ביותר. האם מינויה של חברת מרצ, פרופ' חביבה פדיה, למועצה להשכלה גבוהה מתוקף היותה מזרחית נחשב הישג שיש להתפאר בו? אגב, פדיה עצמה טענה שדרישתה של ועדת ביטון כי מחצית מחברי המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג) יהיו מזרחים היא פרובוקציה מכוונת. האם מינוי של מועצה להשכלה גבוהה המסרבת לאפשר לחרדים ולדתיים ללמוד תארים אקדמיים במסגרות מגדריות נפרדות הוא הישג בעיני שר החינוך בנט?

שני הישגים נוספים הם: "אישור ספר אזרחות חדש – בוצע; מינוי חדש של יו״ר ועדת מקצוע אזרחות – בוצע". מרשימת ההישגים בנושא מקצוע האזרחות נשכח פרט "קטן". המפמ"רית על מקצוע האזרחות, המשתייכת לשמאל הקיצוני, קיבלה קביעות בתפקיד לעוד עשרות שנים. בכלי התקשורת השונים פורסמו שוב ושוב מעלליה של יעל גוראון, ותוארה הטיית מקצוע האזרחות לכיוון השמאל הרדיקלי בניווטה. בגלי צה"ל נחשף שהיא איימה בפיטורין על מורים שהעזו לתמוך בספר האזרחות החדש, ומנגד קידמה מורות בתמורה להתנגדותן לספר. למעשה, גוראון רוקנה ממשמעות את ספר האזרחות, באמצעות המצאת ה"מושגון".

ושני משפטים על ספר האזרחות החדש: אמנם מדובר בהתקדמות לעומת ספר האזרחות הרדיקלי הקודם, והוא אמנם מכיל תכנים לאומיים ודתיים, אך כפי שניתח עקיבא ביגמן, בבסיסו הספר עדיין מאמץ רבות מתפיסות היסוד של השמאל, ומקבע את עמדות המוצא הרדיקליות הללו למשך שנים ארוכות.

ואם מדברים על מינויים, אי אפשר להתעלם מתפקיד מנכ"ל משרד החינוך. השר בנט בחר להשאיר בתפקיד את מנכ"לית המשרד מיכל כהן, שמונתה על ידי קודמו בתפקיד שי פירון. השבוע, לאחר שנתיים תחת בנט, היא הודיעה על רצונה לפרוש. שר החינוך הודיע על מינויו של מנכ"ל 'אור ירוק', שמואל אבואב, במקומה. זוהי הקדנציה השנייה של אבואב בתפקיד זה, לאחר שכיהן כמנכ"ל המשרד תחת שרת החינוך יולי תמיר. עיון קצר בהתבטאויותיו של אבואב, איש מפלגת העבודה, מלמד שלא הוא האיש שיחולל את המהפכה שמערכת החינוך זקוקה לה: "מומחי הכלכלה יגידו שמערכת החינוך לא זקוקה לכסף אלא להתייעלות פנימית, אבל אלה הבלים שהשפעתם הרסנית", כתב אבואב בעבר.

בטור אחר המליץ אבואב לבצע אקדמיזציה למקצועות הצווארון הכחול: "עלינו להניע תהליך אקדמיזציה… ביצירת מסלולי לימוד גבוה בחשמלאות, ברתכות, במסגרות או בכל מקצוע קלאסי נדרש אחר…. נזקוף בכך את קומתם של הפועלים הפשוטים שיהפכו לאקדמאים משכילים ובעלי תארים, ודימויים העצמי, שישתפר בצדק, יקרין אף הוא את השפעתו על סביבותם, שהן גם סביבותינו". האם אזרחי ישראל באמת זקוקים לרתכים בעלי תואר שני או לנגרים בעלי תואר דוקטור? לאבואב הפתרונים.

אבואב אף שיבח את שרת החינוך ממרצ שולמית אלוני על תורת זכויות האדם והאזרח שקידמה, שלדבריו יונקת בטבעיות שלמה הן מהמקורות היהודיים והן מחוכמת המערב. גם מזווית מגזרית לא ברורה הבחירה באבואב לתפקיד, לאחר שהוא תקף במספר הזדמנויות את החינוך הממלכתי־דתי וטען שהוא סובל מהקצנה בעייתית ומסוכנת.


עידוד פוסט־ציונות במסווה "מזרחי"

"הישג" נוסף שבנט כולל ברשימתו ושאיננו אלא החלטה גרועה ומזיקה, הוא "יישום ועדת ביטון לחיזוק מורשת יהדות המזרח במערכת החינוך". בשתי כתבות מפורטות ומנומקות (איבדו את המזרח; בחסות ועדת ביטון) חשפתי את התכנים הרדיקליים הכלולים בדו"ח ועדת ביטון, שעלותו יישומו כפי שנאמדה בזהירות על ידי הוועדה עומדת על 250 אלף שקלים בכל שנה למשך חמש השנים הקרובות, המצטברים לכדי 1,250,000 שקלים.

בדו"ח ביטון אכן טמונות נקודות אור רבות, אך קיימים בו גם צללים וסימני שאלה לא מעטים: האם אכן מדובר בתיקון היסטורי, או שמא בהחלפת עוול היסטורי בעיוות היסטורי? האם במסווה של תיקון היסטורי הוכנסה אג'נדה שאינה קשורה כלל למורשת יהדות המזרח? העמקה בתכנים שמנסה לקדם הוועדה מעלה לעתים תמונה פוסט־מודרנית, מוטת שמאל, ואף ניחוחות פוסט־ציוניים. כך, מתבוללים שהתנכרו ליהדותם כמו אלבר ממי וז'אק דרידה הפכו לדמויות מופת מזרחיות. הוועדה ממליצה להחליף את המונח "עלייה" בביטוי "הגירה", לכלול את השומרונים ביהדות המזרח ועוד ועוד.

כחלק מיישום דו"ח ועדת ביטון נשלחה לבתי הספר חוברת "אור ממזרח", שהוכנה ביחידה לשוויון בין המינים במשרד החינוך ומקדמת שיח פמיניסטי־מזרחי שמאלני רדיקלי. כך לדוגמה, שולה קשת, מחברות ועדת ביטון, נבחרה בצעד תמוה בפני עצמו לדמות מופת מזרחית. קשת תומכת בסרבנות, ובעת זכייתה בפרס על שם ישעיהו ליבוביץ מטעם 'יש גבול' היא הסבירה את הפמיניזם המזרחי כך: "הפמיניזם המזרחי שם לעצמו למטרה לאחד את הקבוצות המודרות כולן (מזרחיות, פלסטיניות, יוצאות אתיופיה, דוברות רוסית, מהגרות עבודה ומבקשות מקלט) ולהתבונן בשורש הבעיה, באותו מקור שממנו ומתוקפו כולנו סובלות". אשת השמאל הקיצוני פרופ' אווה אילוז הפכה גם היא לדמות מופת, כמו גם מייסדת חבורת 'ערס־פואטיקה' עדי קיסר.

הלאה, להישג הבא: "העברת חוק הסדרה בקריאה שלישית – בוצע". ובכן, חוק ההסדרה לא כלל את עמונה שחרבה ואת תשעת הבתים בעפרה שצפויים להיחרב. למרות זאת היה מדובר בהישג משמעותי אם החוק יעמוד במבחן בג"ץ, אך על פי ההערכות הוא ייפסל בבג"ץ. וכאן אנו מגיעים לטעות קריטית של שרת המשפטים. איילת שקד אמרה לכתבים שלא תתנגד לפסיקת בג"ץ אם יפסול את החוק, כי הוא מציל אותנו מהאג. כלומר, עוד לפני הדיון בבג"ץ הבהירה שקד לשופטים שאין שום אקדח על השולחן במשרד המשפטים. ההחלטה למנות את השופטים לבית המשפט העליון לפני הדיון בבג"ץ על חוק ההסדרה, מסירה לחלוטין את הלחץ משופטי בג"ץ לקרוץ לכיוון שרת המשפטים שקד.

"העברת חוק משאל עם נגד מסירת שטחים – בוצע". החוק חל רק על שטחים בריבונות ישראלית. כלומר, השטחים שרלוונטיים הם רמת הגולן וירושלים בלבד. כיוון שאין באופק שום היתכנות להחזיר את רמת הגולן, ואין כל כוונה למסור את הכותל המערבי, מדובר בחוק הצהרתי חסר חשיבות. אם משאל העם היה כולל את שטחי יהודה ושומרון, אכן היה מדובר בהישג. אך מעבר לכך, כל ממשלה שתרצה חלילה למסור שטחים תוכל לשנות את החוק ברוב רגיל, ולהימנע מקיום משאל עם. כך שלא החוק הזה הוא מה שימנע פינויים ונסיגות.

"מינוי יועץ משפטי לממשלה – בוצע". מה בדיוק ההישג כאן? ראשית יש לזכור שמנדלבליט לא היה המועמד של איילת שקד או של הבית היהודי, אלא של ראש הממשלה נתניהו. ולגופו של ההישג, האם השר בנט אכן רואה הישג במינוי יועמ"ש שמסרב להגן בפני בג"ץ על חוקים שחוקקה הכנסת ? שמסרב לתמוך בגירוש משפחות מחבלים? שלא רואה עצמו כפוף למדיניות הממשלה?

אפשר להמשיך ולהעיר על רשימת ההישגים המפוקפקת של השר בנט, אבל השורה התחתונה כבר ברורה: חלק מן ההישגים הם למעשה כישלונות, "הישגים" אחרים הם טריוויאליים לחלוטין, והישגים נוספים הם לא באמת של הבית היהודי. בכל זאת צריך להודות ביושר כי מפלגת הבית היהודי אכן עשתה דברים טובים גם אם לא מושלמים, כגון מינוי שופטים שמרנים לבית המשפט העליון. מגיעה להם גם מילה טובה.

ולסיום, משפט אחד שחסר ברשימת ההישגים, ולא כי בנט שכח לרשום אותו אלא כי הוא בחר שלא להשיג אותו: "פתיחת החינוך לתחרות באמצעות שיטת הוואוצ'רים". תקציב משרד החינוך הולך ומתנפח משנה לשנה, ועוקף בסיבוב את תקציב משרד הביטחון. נפתלי בנט לא קידם כלל את האפשרות לבחור בין מוסדות חינוך, ולא פעל להפריט את מערכת החינוך. מדובר באדם שבתקופת כהונתו כשר הכלכלה דיבר שוב ושוב על חשיבות התחרות, אך כשר החינוך הוא נכנע לארגוני המורים ולא עשה דבר כדי לקדם רפורמות של ממש במערכת המשומנת והמסועפת.
http://mida.org.il/2017/02/23/%d7%94%d7%94%d7%99%d7%a9%d7%92%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-%d7%91%d7%a0%d7%98-%d7%94%d7%94%d7%a4%d7%a1%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%a0%d7%95/


אני משתדל לדווח רק אמת!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זאבי
חבר מתאריך 28.3.17
290 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:40   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. למה המראיין לא שאל שאלות קשות?? קביעות לאשת שמאל קיצוני..  
בתגובה להודעה מספר 6
 
   מינוי מנכ"ל שמואל אבוהב שהתבטא בעבר בבוז נגד החמ"ד, פרס ישראל לאיש שמאל אנטי ציוני,


אני משתדל לדווח רק אמת!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלמה_המלך
חבר מתאריך 22.4.16
1180 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    16:53   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. +1  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
1660 הודעות, 14 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:13   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. שר כושל  
בתגובה להודעה מספר 6
 
   רצה בטחון קיבל חינוך ומעביר את הזמן עד לקדנציה הבאה ואחרי שליברמן קיבל את הבטחון זה יהיה התנאי הבסיסי שלו לכניסה לממשלה הבאה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מדווח אמין
חבר מתאריך 15.3.17
97 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:40   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. שהאיחוד הלאומי ירוצו כמו כולם  
בתגובה להודעה מספר 6
 
   מקווה שבצלאל ירוץ בפרימריז ואורי אריאל ילך הביתה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
1726 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:43   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. גם 30 זה ריאלי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   בהנחה ששקד במקום ראשון ובנט על תקן הביטחוניסט


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רביב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.7.14
2872 הודעות, 23 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:59   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. גם 40 זה ריאלי  
בתגובה להודעה מספר 11
 
   בהנחה ששקד במקום הראשון ובנט על תקן הברברן.
ההישג היחידי של בנט ואני לא ממעיט מערכו הוא מינוי שקד לשרת משפטים.
אם בנט מסוגל לאתר עוד דמויות כמו שקד לתפקידי מפתח - הוא יקנה את עולמו.
כשר, בנט הוא כושל בלשון המעטה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
1782 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    16:47   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. שקד היא כישלון- יועץ משפטי לממשלה פח. את ביקורת הפרקליטות זרקה לפח. אף יועץ משפטי לא זז  
בתגובה להודעה מספר 15
 
   אני לא מבין מה התלהבת ממנה?
היא קיבלה את משרד המשפטים עם יועמ"ש מתחלף.
במקום למנות יועץ טוב ולפצל את התפקיד ל-2 היא מינתה יועץ גרוע שמלכתחילה מתנגד לפיצול התפקיד.
רגע לפני בחירתה התפוצצו פרשת רות דוד וגם המבקרת גרסטל הוציאה דוח קטלני על הפרקליטות.
במקום לנצל את המומנטום ולנקות את הפרקליטות היא פיטרה את גרסטל וצימצה את הביקורת על הפרקליטות לאפס.
גם הגרועים שביועצים כמו דינה זילבר יושבים חזק על כיסאותיהם.
מידי פעם היא זורקת איזו חצי עצם סימלית לקהל בוחריה. אבל כל מי שעיניו בראשו רואה שמאחורי הכותרות בומבסטיות אין כלום.


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תלבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.15
993 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:12   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. הלוואי  
בתגובה להודעה מספר 11
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירושלמי ציוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.13
31100 הודעות, 254 מדרגים, 493 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:52   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בנט קבע יעד נכון, אבל לדעתי הוא פועל הפוך: לא להגשמתו אלא להרחקתו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אנחנו חייבים להתחבר לעם ישראל הרחב, שאוהב מסורת ויהדות אבל לא תמיד יש לו כיפה על הראש
ציטוט מאת: נפתלי בנט (על פי הכתבה)

בפועל בנט נסחף אחר קיצוניים מכל מיני כיוונים בכל מיני הקשרים, והוא יתקשה לגייס כך מצביעים שהם לא 'הגרעין הקשה' של המפד"ל ההיסטורית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
1782 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    16:50   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. גם את הגרעין של המפד''ל אין לו. החרדלים לא אוהבים אותו ואחרי עמונה גם לא האגף הימני  
בתגובה להודעה מספר 12
 
   בא נראה אותו קודם כל עובר את הפריימריס...


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
daraten לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.02
29775 הודעות, 169 מדרגים, 216 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    12:58   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. זה ראלי רק אם בנט יצליח להתגבר על מרכז המפלגה הבעייתי שלו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


הנה תראו איש משתגע, למה תביאו אותו אליי. חסר משוגעים, אני, כי-הבאתם את-זה, להשתגע עליי


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
elihaip לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.7.09
6873 הודעות, 116 מדרגים, 226 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:12   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. וואי הוא חי בסרט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


תמיד בשמחה הכל לטובה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
14575 הודעות, 131 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:17   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. סכנת נפשות . למזלינו - לא ריאלי.  
בתגובה להודעה מספר 0
 £ $ € £ $ הכותב שמאלני ציוני קיצוני £ $ € £ $


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
11228 הודעות, 78 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    20:51   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. בין איילת שקד לבין רוה''מ  
בתגובה להודעה מספר 20
 
   אני מעדייף איילת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
4489 הודעות, 35 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:19   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. בהצלחה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אכן ראוי ללפחות 20            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בלגן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.5.16
4677 הודעות, 67 מדרגים, 130 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:39   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. +1  
בתגובה להודעה מספר 21
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
4489 הודעות, 35 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:20   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. בהצלחה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אכן ראוי ללפחות 20            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דוקטור ספין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.11
6237 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:26   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הוא לא דיבר לפני חודש על ארבעים ?  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Guykush לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.11.12
1615 הודעות, 19 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:28   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. כשר חינוך מותר לצרוך סמי הזיה ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gustav לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12467 הודעות, 97 מדרגים, 194 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:35   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ברור... יחד עם 80 מנדטים ללפיד יקימו קואליציה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ובאופוזיציה תהיה רק מפלגת "באג" - בוז'י איימן גלאון - הרשימה הציונית המשותפת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
anonymous לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.15
3985 הודעות, 52 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:37   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. חייבס  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
givoni לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.09
5534 הודעות, 102 מדרגים, 201 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:39   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. בתור מצביע של בנט ב2 מערכות הבחירות האחרונות אני רוצה לומר לבנט:  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   עם כל הכבוד (ויש כבוד) אני לא שבע רצון ממך בקדנציה הנוכחית.

נכון שאחרי פירון כל מי שהיה בא היה נחשב כמצליח ביותר (עיין ערך גדעון סער) והוא אכן היה שר חינוך מצויין, וקשה אחרי שר חינוך מצליח להצליח שוב באותה מידה.

ראוי לפרט ולשבח את הישגך העיקרי בקידום והמרצת בני הנוער ללכת למקצועות ריאליים 5 יחידות. ראיה גם הצלחתה הפנומנלית של איילת שקד שמתגלה ממש כמו כוכב פוליטי עולה.

יחד עם זאת, לא הצלחת להילחם באותם שמאלנים שתקועים לנו בגרון כפקחים, ככותבי ספרי לימוד, כמשכתבי הסטוריה וסתם עוכרי ישראל שנמצאים שנים הרבה במשרד החינוך.

נגד מנהלים שמזמנים אירגונים החפצים בהרס ישראל כמו "שוברי שתיקה" לבתי ספרם, בשם "חופש הדיבור" לא עשית כלום.

מצד שני זה שאתה יורד לחייו של ראש ממשלת ישראל ביבי, על פי רוב בקטנות, לא משמח אותי בכלל ואני בטוח שגם לא את כל הימין. אתה לא חייב לעקוץ אותו כל רגע ולהשתין מהמקפצה. אתה יכול להיות יותר צנוע. אם כתוב בשמיים שזמנך יגיע, הוא יגיע, ככל הנראה בסיום תקופת כהונתו של ראש הממשלה.

אני כחילוני, שהצבעתי עבורך, חושב שהרבה יותר חשוב שתתעסק עם אורי אריאל ממפלגת האחות שלך ותתאמו כבר עכשיו את הברית לבחירות הבאות כדי למנוע קרעים של "הרגע האחרון" כפי שהיה בבחירות הקודמות.

אני במקומך הייתי יוצר קשר עם כל הארגונים הימניים "הקיצוניים" ובהם גם אלי ישי ובן ארי, ומזמן אותם להיות 'במפלגות משניות' מתחת לדגל הבית היהודי, זאת כדי "ליישר את הימין" תחת דגל אחד ולא לאבד שוב ושוב 4 מנדטים של הימין שהולכים לעזאזל בכל פעם.

ואני לא מדבר על מטרה ארוכה גדולה יותר, לאחד את כל המפלגות הדתיות לחזית אחת גדולה שיוכלו להתמודד מול הפשע שהבג"צ עושה נגד הסטטוס קוו בארץ בין דתיים וחילוניים, בחילון הארץ בכוח כפיה אנטי דתי.


Thats all folks            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ערן26 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
20871 הודעות, 155 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    13:40   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. איילת שקד זה 30 מנדטים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
edi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.3.16
680 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    20:34   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. 100  
בתגובה להודעה מספר 32
 
   למה רק 30            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liorcl לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.08
3073 הודעות, 18 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    14:09   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. 20 ??? אפשר מהחומר שהוא לוקח?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הורה האחזות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.7.14
1075 הודעות, 15 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    14:23   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. לא מותק. אנחנו נמשיך להצביע לאלי ישי וחבריו, עד שיכנסו לכנסת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

המפלגה שלך לא שונה בכלום מהליכוד


הורה האחזות-"התיישבות ולחימה"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלום בעד שלום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.5.11
616 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    14:27   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. בנט+מפדל=בית יהודי. בית יהודי-בנט=מפדל= 3 מנדטים ! ''ושלא יעבדו עליכם''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הניצוץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.08
9054 הודעות, 149 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    14:35   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ריאלי לגמרי, אבל זה תלוי בעיקר בליכוד ולא בו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לוחם אביר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.7.16
847 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    14:42   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אני מת להשיג את מה שהוא מעשן  
בתגובה להודעה מספר 0
 


גם מליון סינים טועים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
4348 הודעות, 19 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    14:54   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. כל האמת. מנדטים חשובים מכל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.6.16
3077 הודעות, 23 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    16:50   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. חומר משובח מחלקים בכנסת-כולם שם בעננים ומרוצים מעצמם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
12774 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    17:14   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. בנט סמרטוט אסקופה נדרסת, שכפ''ץ כדבריו הוא, של נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אין לו מה למכור.

אין ימין בשלטון - עובדה


נשיא מדינת ישראל: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
להב אש
חבר מתאריך 14.7.10
6282 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    19:12   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. לצערי הבית היהודי כשלו בכל מה שקשור לתנועה כלל ציבורית - אין להם את זה והם יפסידו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אותי הם כבר הפסידו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
marko
חבר מתאריך 19.2.08
4456 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    19:29   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. המפלגה שלו נמצאת כרגע בשיא ומכאן יש לו רק לאן לרדת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

צריך להכין קצת שיעורי בית ולהבין שמפלגה סקטוריאלית לא יכולה להוביל.

למפלגות "מצב רוח" כמו של לפיד יש יותר סיכוי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
nonick
חבר מתאריך 24.10.16
150 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    19:32   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. מקווה שלא יעבור את אחוז החסימה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   בנט רע למדינת ישראל!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
morrissey
חבר מתאריך 3.2.13
472 הודעות
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    20:49   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. רק אם איילת שקד תעמוד בראש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


there is a light that never goes out


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Dalev לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.08
1689 הודעות, 16 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    21:35   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. איילת מתבזבזת שם והיא לעולם לא תהיה בראש  
בתגובה להודעה מספר 52
 
   לא יתנו שם לאשה, ועוד חילונית, לעמוד בראש המפלגה הדתית לאומית.

אם שקד חולמת על תפקידים רציניים יותר ועל ראשות הממשלה, שתעבור לליכוד. אין דרך אחרת.

רק הליכוד. רק נתניהו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Dalev לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.08
1689 הודעות, 16 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    21:32   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. קודם שיצליח שוב לשחזר את ההישג של 2013.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אחר כך נראה.... 20 מנדטים בחלום הלילה.

רק הליכוד. רק נתניהו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
guss לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.14
7017 הודעות, 25 מדרגים, 41 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ה בניסן תשע''ז    22:01   21.04.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. רק אם ירחיבו את ס''כ המנדטים ל480,,  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


היום זה האתמול של מחר.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות