אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #419836 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 419836      
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
4935 הודעות, 50 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ט באב תשע''ז    21:16   11.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מחיר הביטקוין חוצה את רף ה- 3,800 דולר למטבע  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 12.08.17 בשעה 12:41 על-ידי Bshik (גלובל)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כפול... פח זבל 11.08.17 23:35 1
  חסרות לי תגובות פירמידה כאן מבורים שלא מבינים כלום בנושא.. הקול השפוי 11.08.17 23:41 2
     כן, כאילו שרוב מי שמשקיע בזה מבין משהו. רובם ספקולנטים שקופצים על הרכבת. EyeKey 12.08.17 03:35 4
         +1 קפטן הוק 12.08.17 10:19 14
         היצע וביקוש חבר, היצע וביקוש הקול השפוי 12.08.17 10:44 15
             הכל נכון מאוד בניגוד לבבלט ברובו שהוא כתב ariel999 12.08.17 10:52 16
                 כשמטבע 'רגיל' קופץ ב 4000 אחוז בחודשיים זה לא מבשר טובות לגבי מה שעומד לבוא הקול השפוי 12.08.17 10:58 17
                     מה רע ב-neo? ניירובי 12.08.17 14:17 27
                         כל אחד ודעתו האישית הקול השפוי 12.08.17 14:20 29
                             התיקון תמיד כואב ניירובי 12.08.17 14:28 30
             כמו שאמרתי, גם מבועה אפשר להרוויח הענק EyeKey 12.08.17 11:05 18
                 קח את בנקור לצורך העניין הקול השפוי 12.08.17 11:14 19
                     בנקור עשו גיוס בלי הגבלה ויאריכו זמן - זה גיוס חזירי ariel999 12.08.17 11:24 20
                         אמת הקול השפוי 12.08.17 11:28 21
         מה שקורה עם חברות ה ICO זה באמת טירוף מוחלט - חברות מגייסות הון עתק כשברוב המקרים מלכישוע 12.08.17 12:14 22
             אני לומד הנדסת תוכנה ולא הייתי מיודע לחלק מהדברים שכתבת כאן הקול השפוי 12.08.17 12:20 23
     הפסקה האחרונה שלך בתגובה 15 מסבירה למה זה פירמידה שאלה של זמן 12.08.17 20:59 34
         הקצנתי בכוונה את כל הסיפור הקול השפוי 12.08.17 21:05 35
             אם כל האנשים קונים ביטקוין רק כי זהו אפיק השקעה ולא כדי להשתמש בו, זו פירמידה שאלה של זמן 12.08.17 21:21 38
                 מאות אלפי עסקים שפרוסים בעולם מקבלים ביטקוין הקול השפוי 12.08.17 21:22 39
                     אם היית בעל עסק היית מוכן לקבל תמורה בביטקוין מחולק ל12 תשלומים? שאלה של זמן 12.08.17 21:27 42
                         מה. לעזאזל. רשמת. כאן? הקול השפוי 12.08.17 21:32 43
                             מה הקשר חסדיו הטובים? אני מדבר על תשלום פרוס, כמו שכל עסק בימינו מקבל מחברת אשראי שאלה של זמן 12.08.17 21:36 44
                                 אלו חסדיו של האדם שמולך כי אין אפשרות לשלם בתשלומים בביטוקין הקול השפוי 12.08.17 21:38 45
                                     וזו בדיוק הסיבה שהביטקוין לא ישמש כמטבע אמיתי למסחר, אלא רק לאפיק השקעה שאלה של זמן 12.08.17 22:03 47
                                         אה צודק זו הסיבה. וגם ברור שאתה מבין יותר מהבנקים הגדולים בעולם.. הקול השפוי 12.08.17 22:06 48
                                             אין מה לריב, הזמן ייתן את התשובה שאלה של זמן 12.08.17 22:58 49
             שוק המניות מייצג את הערך שהחברות בו נותנות. איזה ערך שווי השוק של ביטקויין מייצג? EyeKey 12.08.17 23:02 50
  3700 מילה 12.08.17 02:39 3
     3796$ עכשיו ariel999 12.08.17 09:41 8
         השוק בארץ לא עומד בקצב מילה 12.08.17 09:45 9
  האמת שהייתי בטוח שהוא בדרך למטה אורנג'דה 12.08.17 04:15 5
     היעד הבא 5000$ ציונישראלי 12.08.17 06:18 7
  שוד ושבר! raceway 12.08.17 04:17 6
  כמה עולה לחזור שנה אחורה בזמן? יש מצב שניתן יהיה לממן את הנסיעה הזו ועוד להרוויח. הפוך גוטה 12.08.17 09:52 10
     ''בחזרה לעתיד'' - ככה זה עובד ariel999 12.08.17 09:55 11
  3818 WeeeeeD 12.08.17 10:11 12
     ואו!! מורטדלה הנסיך 12.08.17 10:12 13
  ביטקוין עובר את ה 3800$ כתבה נחמדה למתעניני הביטקוין פח זבל 12.08.17 12:32 24
     בא לי למות.... אבל ממש , איך פספסתי את הנפילה האחרונה . איזה פספוס Joker2k 12.08.17 12:38 25
         בקרוב מאוד תיקון מילה 12.08.17 14:36 31
  הבטקויון שובר את שער ה 3800$ מצורפת כתבה למתעניני הביטקוין פח זבל 12.08.17 12:43 26
  וואלה איך פספסתי לשים 10 דולר כשהמטבע רק הוכרז אפולו 12.08.17 14:20 28
     לא צריך לחזור ל10 דולר. מילה 12.08.17 14:38 32
     יש את האתריום Sidewinder 12.08.17 21:11 36
  אתה יכול לעדכן ל3900 מילה 12.08.17 20:09 33
  איך אני קונה ביטקוין? dnmnd 12.08.17 21:11 37
     יש כל מני אפשרויות.. Artline 12.08.17 21:26 40
     תעשה חיפוש בגוגל pilot 12.08.17 21:27 41
     שתי אופציות מילה 12.08.17 21:44 46

פח זבל
חבר מתאריך 17.8.16
123 הודעות
יום ששי י''ט באב תשע''ז    23:35   11.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כפול...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום ששי י''ט באב תשע''ז    23:41   11.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חסרות לי תגובות פירמידה כאן מבורים שלא מבינים כלום בנושא..  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
EyeKey
חבר מתאריך 23.1.17
1551 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    03:35   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כן, כאילו שרוב מי שמשקיע בזה מבין משהו. רובם ספקולנטים שקופצים על הרכבת.  
בתגובה להודעה מספר 2

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.08.17 בשעה 04:23 בברכה, EyeKey

הדוגמא הכי חזקה לזה זה עולם הICO. קבוצות עם רעיון ואתר, אבל בלי שורת קוד אחת, מגייסים עשרות\מאות מיליוני דולרים בכמה שעות. אנשים זורקים עליהם כסף ואף אחד לא עוצר לשאול למה פרוייקט פיתוח בינוני של צוות קטן צריך מימון של מאות מיליוני דולרים. (חוץ מזה שהם פשוט יכולים לקחת את הכסף וללכת כי יש 0 רגולציה).

ככה כל השוק הזה מתנהל, הכל ספקולציות. השווי שהביטקוין נותן לא שווה ערך לתקציב מדינת ישראל. (גם נקודה חשובה היא ששווי השוק שלו זה לא קרוב לכמות הכסף האמיתי שנכנס לשם, בסופו של דבר הוא נקבע על פי העסקאות האחרונות, שמייצגים אחוז קטן מהמטבעות הקיימים)

גם אם מטבע קריפטוגרפי זה העתיד, מי אמר שזה הביטקויין או איתריום. לכל אחד מהם יש את הבעיות שלו. והמדינות הם אלו שיחליטו בסופו של דבר במה יהיה אפשר להשתמש. (בסופו מטבע עם ערך זה מטבע שאתה מקבל בו משכורת וקונה איתו אוכל בסופר).

עוד שאלה שמשקיע צריך לשאול את עצמו: מה השתנה, מה השתנה מלפני כמה חודשים שהביטקויין היה 500$. האם המטבע אז היה מתומחר בחסר? או שעכשיו הוא מתומחר ביתר. כמה בכלל המטבע הזה צריך להיות מתומחר? התשובה לשאלה הזאתי היא ההבדל בין השקעה טובה לבין הצטרפות לבועה. (טוב גם בועה יכולה להיות השקעה מצויינת אם יודעים מתי לצאת)

קפטן הוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.11
4538 הודעות, 30 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    10:19   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. +1  
בתגובה להודעה מספר 4

צֶדֶק צֶדֶק תִּרְדֹּף

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    10:44   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. היצע וביקוש חבר, היצע וביקוש  
בתגובה להודעה מספר 4

אנשים עטים על הביטקוין וכל יום נכנסים עוד (בהערכה גסה) מאות אלפי אנשים לתחום הזה. אז ברור שמוכרים ירשו לעצמם לבקש יותר גבוה, וככה המחיר קופץ וכשבנאשם רואה מחיר קופץ הוא להוט להיכנס בכל מחיר וככה זה נבנה למעלה למעלה..
לגבי מה שאמרת - אין לי ספק שהרוב המוחלט של המשקיעים בקריפטו לא מבינים דבר ולא חצי דבר בתחום ואין לי ספק שזו בין הסיבות היחידות שאני מרוויח. קח את ה NEO לדוגמה. היה שווה דולר לפני חודשיים. אתמול הגיע ל 42 דולר. אדם חכם היה מפסיק לקנות כבר בפחות מחצי מזה אבל אנשים עטים על זה כי הם רואים משהו עולה ורוצים להצטרף ולהרוויח גם. כל עוד אני יודע מתי להיכנס ומתי לצאת לא אכפת לי..
ולגבי ה ICO, לא מעט מהחברות כן הוציאו מוצר. לא מעט מהחברות האלו מגובות על ידי אנשים רציניים מאוד - לעיתים אפילו המשקיעים החכמים בעולם. אין לי ספק שחלק מהחברות באות לעשות עוקץ, וכבר התחילו לטפל בעניין הזה. ראה ערך סין.
ואת האמת? שיבואו לעשות עוקץ, אז מה. אם קניתי מטבע והמטבע הזה הכפיל את עצמו כפול 10 ויצאתי החוצה והחבר'ה ברחו הביתה, אז נכון הם חראות וזבלים אבל עשיתי כמה עשרות אלפים, לא בדיוק אכפת לי, שוב.
אני בד"כ מחפש מטבע שאני אוהב את הרעיון מאחוריו גם אם בסופו של דבר לא יתפתח מהחברה כלום..

ariel999
חבר מתאריך 1.5.17
446 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    10:52   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הכל נכון מאוד בניגוד לבבלט ברובו שהוא כתב  
בתגובה להודעה מספר 15

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.08.17 בשעה 11:01 בברכה, ariel999

רק דבר אחד - לגבי NEO
בגדול מאוד - יכולת לכתוב אותו דבר גם על ביטקוין
(זה לא אמר שאתה לא צודק גם לגבי NEO - אין לדעת...)

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    10:58   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. כשמטבע 'רגיל' קופץ ב 4000 אחוז בחודשיים זה לא מבשר טובות לגבי מה שעומד לבוא  
בתגובה להודעה מספר 16

מאמין שהוא יתייצב איפשהו, אבל לא ב 40 ולא ב 30 דולר..
הוא לא באמת מטבע שמצדיק את המחיר הזה שלו, לדעתי לפחות.
נטו ההייפ מסביבו כמו מסביב אלסטיק..

כל יום שעובר עוד ועוד אנשים מתוודעים לדבר הזה שנקרא קריפטו וביטקוין, המחיר של הביטקוין ירקיע שחקים ויתקן בכל פעם שהמחזיקים יממשו רווחים.

ניירובי
חבר מתאריך 22.7.17
120 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    14:17   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מה רע ב-neo?  
בתגובה להודעה מספר 17

מטבע חזק עם טכנולוגיה טובה מאחוריו,
פונה לשוק הסיני הענק שלא אוהב מטבעות זרים..
מאמין שבעתיד עוד יכנס לרשימת ה5 המובילים ויגיע לשווי של מעל 300$ למטבע (בתקווה שיגיע גם ל-1,000$).

משהו שאהבתי במטבע הזה הוא ה-AntCoin שמרוויחים אם שומרים את המטבע הראשי בארנק היעודי.

גם הקפיצה העכשווית הייתה צפויה בעקבות ה-rebranding שעבר לפני שבוע וחצי.
אני מאמין ומקווה שהוא יצליח בגדול..
האית׳ריום של סין

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    14:20   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. כל אחד ודעתו האישית  
בתגובה להודעה מספר 27

סה"כ הבעתי את דעתי שהקפיצה הזו לא מוצדקת והיא נובעת מהייפ שבקרוב יתפוגג ואז נוכל לגלות את ערכו האמיתי של המטבע שלדעתי ינוע על סביבות ה 20 דולר.. אם אתה טוען שהוא יגיע להרבה יותר גבוה מזה, זה אפשרי, אבל אם הוא יגיע לשם בעוד חודש תסכים איתי שזו עוד קפיצה לא הגיונית והתיקון יהיה כואב למי שיקנה בגבוה..

ניירובי
חבר מתאריך 22.7.17
120 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    14:28   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. התיקון תמיד כואב  
בתגובה להודעה מספר 29

ואני את פעם לא הבנתי את האנשים שקופצים על רכבת נוסעת (כמו שרשמת, כבר כשהגיע ל-20 דולר היה הזמן להפסיק לקנות).
אבל גבולות נועדו להיפרץ.

את ה-neo קניתי כהשקעה לטווח של שנתיים לפחות, לא נוגע בו עד סוף 2019 לפחות, העלייה עכשיו הייתה מהירה מדיי ובטוח שיגיע תיקון לאזור 20-25$.
אבל תוך שנתיים כשיהיה כבר בסיס יציב, אין סיבה שלא יגיע לרמה של האיתריום היום..

הרבה חברות גדולות הביעו תמיכה והתעניינות ב-neo עוד בתחילת הדרך כשנקרא antshares, כמו מייקרוסופט למשל..
מה שנשאר זה לחכות ולראות, יכול ליפול אבל יכול גם לדהור למעלה בטירוף :-)

EyeKey
חבר מתאריך 23.1.17
1551 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    11:05   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. כמו שאמרתי, גם מבועה אפשר להרוויח הענק  
בתגובה להודעה מספר 15

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.08.17 בשעה 11:10 בברכה, EyeKey

ולגבי הICO, אפילו אם החברה רצינית, למה הם צריכים כל כך הרבה כסף לפיתוח המוצר? נראה שהרבה אנשים לא מבינים שהשווי של הטוקן בסוף, פחות קשור לכמה כסף החברה גייסה (אפילו אם מנסים ליצור תלות בכוח ביניהם).

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    11:14   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. קח את בנקור לצורך העניין  
בתגובה להודעה מספר 18

גייסו הרבה מעבר למה שהיו צריכים והמטבע נפגע אנושות מהמהלך.
בנקור גרמו לי להתרחק מ ICO כי ראיתי את האפקט שגיוס חזירי גורם.
אני מחכה שהגיוס ייגמר, שהמטבע יתחיל להיסחר, יקרוס ואז אני קונה.
אבל, המשקיע של טסלה מושקע שם, משה חוגג מושקע שם, אחד האנשים שיצרו את מטבע ה'יורו' מושקע שם, אני מאמין שהאנשים האלו יודעים מה הם עושים.
וניקח עוד דוגמה - טזוס. גם הם גייסו מעבר למה שהיו צריכים, אך הם בנוסף גם ריסקו את ערך האת'ריום כי הם עשו מכירה המונית של כל האת'ריום שיש להם - על מנת לקרוע לאת'ריום את הצורה. זה הצליח, חלקית. כיום הוא קפץ חזרה למעלה.

אני אישית מתרחק כבר מ ICO כי זה הפך למזבלה במקום להיות הדבר הטוב שהוא היה אמור להיות..

ולגבי הבועה.. אני אמשיך להאמין ולטעון שזו לא בועה, זה כאן כדי להישאר.

ariel999
חבר מתאריך 1.5.17
446 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    11:24   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. בנקור עשו גיוס בלי הגבלה ויאריכו זמן - זה גיוס חזירי  
בתגובה להודעה מספר 19

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    11:28   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אמת  
בתגובה להודעה מספר 20

נטו היה כדי להיות חזירים ולשבור שיא.

מלכישוע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.8.05
9204 הודעות, 70 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    12:14   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. מה שקורה עם חברות ה ICO זה באמת טירוף מוחלט - חברות מגייסות הון עתק כשברוב המקרים  
בתגובה להודעה מספר 4

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.08.17 בשעה 12:32 בברכה, מלכישוע

אין להם עדיין שום דבר חוץ ממסמך עמדה שמסביר על המוצר שהם עומדים לפתח

יש טירוף מערכות וכולם קונים מכל הבא ליד - תמורת השקעה כלשהי בחברת ICO
אתה מקבל "אסימון" שאותו תוכל לממש כאשר החברה תפתח את המוצר ואם המוצר יצליח וירוויח

ברוב המקרים אתה קונה מה שנקרא "חתול בשק" - אין לך מושג מה השווי של ה"אסימונים" האלו שאתה קונה

אתה לא יודע מה מה יהיו התנאים לממש את האסימונים הללו שאתה מקבל כתמורה להשקעה שלך בחברה - הם מצידם לא מבטיחים לך כלום - והם גם לא מפרטים כיצד תוכל לממש בבוא היום את האסימונים האלו שאתה מקבל (ומה שיקרא ברוב המקרים שההשקעה שלך לא תניב לך שקל בודד אחד)

אבל השוק הזה רותח ממש - כולם קונים כאילו אין מחר..

אתה מחר (או היום) יכול לנסח מסמך עם הצהרת כוונות - לפרסם אותו במקומות המתאימים ולגייס הון עתק של כסף מעדר השוטים שהתלהבו ממסמך העמדה שלך ומאמינים שיוכלו להרוויח בעתיד הון עתק מהאסימונים שתתן להם בתמורה להשקעה שלהם

כל מה שצריך זה להשקיע ברמות על במסמך העמדה (עדיף לקחת איש תוכן מקצועי בעל יכולת להלהיב את מי שקורא את אותו מסמך עמדה שאותו איש תוכן מקצועי יכתוב עבורך בעל תוכן רב ומלהיב על "מוצר שלך (יישום) שהולך לכבוש את השוק בקרוב ממש..") לפרסם בכל מקום אפשרי ויש כיום הרבה מאוד אתרים שמתעסקים בכך ומפרסמים אותך ברוב המקרים בחינם ובחלק מהמקרים תמורת כמה דולרים בודדים ולחכות "ששוטי הכפר" יתחילו להשקיע במיזם שלך שהוא לא יותר מסתם מסמך עם הצהרת כוונות לגבי מה שתפתח בעתיד הקרוב..

וזה דבר שאני חושב שלא היה לו תקדים אי פעם בהיסטוריה

רק לסייג שיש כבר לא מעט חברות ICO שיש להם כבר מוצר שאפשר לראות אותו ולחוות אותו בשלבי האלפא של שלו והם נמצאים בשלבי פיתוח של המוצר אבל לפחות יש להם מה להראות - ואני נתקלתי ביישומים מגניבים ומתוחכמים ברמות על שאין כיום באינטרנט שום מתחרה למה שהם מציעות והכל בזכות הטכנולוגיה החדשה של ה BLOCKCHAIN שמדרגת שדרוג ענק לכל מה שיהיה אפשר לבנות בשנים הבאות באינטרנט

כל הטכנולוגיה שעליה מבוססים חברות ה ICO היא אותה טכנולוגיה שמשתמשים בביטקויין ובמטבעות אחרים רק שמשכללים את זה לדברים הרבה הרבה יותר מתוחכמים ומורכבים - יישומים שלא היה כמעט סיכוי להצליח בטכנולוגיה שקיימת כיום

אותה טכנולוגיה חדשה למי שנכנס לנושא וקרא על זה הולכת לשנות את פני האינטרנט בשנים הקרובות - זה הטרנד הכי חם באינטרנט כיום ובטח בשנים הקרובות -

והכל מתבסס על טכנולוגית (או פרוטוקול) ה

BLOCKCHAIN

יש כבר שפות תכנות חדשות שיכולות להפיק יישומי אינטרנט מאוד מאוד מורכבים - כמו עסקות נדלן , חוזים מורכבים מאוד , ועוד ועוד יישומים שדורשים רמת הצפנה גבוהה מאוד ויכולת גמישה להתאים את עצמם לכל יישום שרק אפשר לחשוב עליו

הביטקויין הוא כנראה הראשון שהתחיל להשתמש בטכנולוגיה הזאת ובזכות הפופולריות שלו אנשים מתחילים להתעניין בטכנולוגיה שמאחורי הביטקויין (ושאר 500 או יותר מטבעות שיש כיום שמנסות לנגוס בשווי והרווחים שעושה הביטקויין למשקיעים בו)

והטכנולוגיה הזאת תשנה את פני האינטרנט בצורה דרמטית בשנים הבאות ותאפשר לבנות יישומים שפעם רק יכלו לחלום עליהם ונדרש הון עתק כדי לבנות אותם באמצעים שהיו קיימים עד היום

הקטע הוא שכדי ללמוד על כל הטכנולוגיה הזאת וכל מה שמסביבה זה מצריך המון זמן למידה - זה תחום מאוד מורכב ומסובך כשאתה רק מתחיל להיכנס וללמוד עליו זה דורש המון המון זמן לימוד כדי להבין על מה מדובר ולהתחיל להיכנס ולהתמקצע בתחום

אבל מי שמחפש מקצוע לעתיד - אין ספק שללמוד את שפות התכנות החדשות שבעזרתם מנצלים את הטכנולוגיה של ה
BLOCKCHAIN

ובמיוחד את כל התחום שנקרא "Smart contracts"

זה הדבר הכי חכם לעשות כיום - יש לא מעט אתרים שמלמדים את השפות הללו וזה לא שפות כל כך מסובכות ללימוד - בטח לא למי שכבר יש לו יידע בתכנות (ובמיוחד למי שיש ידע בתכנות בשפת C או אפילו יידע ב JavaScript)

השפה שכרגע הכי פופלארית בתחום הזה של ה
"Smart contracts" וכל הטכנולוגית של ה BLOCKCHAIN ושל פרוטוקול ושפת התכנות של ה Ethereum

נקראת

Solidity

(או עוד שפה שבאה להשלים את ה Solidity שנקראת VIPER)

תעשו חיפוש בגוגל ותמצאו אתרים שמלמדים את השפה הזאת - בהמשך מי שיתחיל לללמוד את השפה הזאת ייחשף לעוד שפות תכנות שמשלימות כמו פרוטוקול ושפת התכנות של ה Ethereum

לפי מה שנראה כעת - בשנים הבאות יהיה ביקוש עצום ברמות על של ממש לבעלי יידע בתכנות השפות הללו שמנצלים את הטכנולוגיה החדשה שהביטקויין ושאר המטבעות משתמשים בה כעת

מי שנחשף לזה מבין איזה עוצמה יש לכל השפות הללו ואיזה מהפכה הם הולכים להביא על רשת האינטרנט בשנים הקרובות - זה התחום הכי חם כיום - זה הטרנד שכול אנשי המקצוע וכל המתכנתים מדברים עליו - ובקיצור מי שיש לו זמן ורוצה ללמוד מקצוע לעתיד - כדאי לו להתמקצע בכל זה - כי מי שיהיה מקצוען בתחום הזה לא תהיה לו בעיה למצוא עבודה ובשכר גבוה מאוד - כי הביקוש למתכנתים בשפות החדשות הללו יהיה עצום

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    12:20   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. אני לומד הנדסת תוכנה ולא הייתי מיודע לחלק מהדברים שכתבת כאן  
בתגובה להודעה מספר 22

אני לומד בדיוק עכשיו בצורה עצמאית מס' שפות על מנת לחדד את הידע שלי.
אעביר על מה שכתבת בדיקה באינטרנט כי אני יודע שחברות בלוקצ'יין מחפשות מתכנתים על שפות טריוויאליות ונפוצות לא על אנונימיות כמו מה שרשמת פה, אבל במידה ואמצא שיש ביקוש לשפות האלו, בהחלט אקנה מספר קורסים. תודה!

שאלה של זמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.16
5188 הודעות, 27 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    20:59   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. הפסקה האחרונה שלך בתגובה 15 מסבירה למה זה פירמידה  
בתגובה להודעה מספר 2

רק שלא איכפת לך כל עוד אתה מרוויח ממנה.

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:05   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. הקצנתי בכוונה את כל הסיפור  
בתגובה להודעה מספר 34

וחוץ מזה, אם לפי התיאור שלי אתה קורא לזה פירמידה אז גם שוק המניות הוא פירמידה. הרי כשאתה מרוויח במניות זה בגלל שמישהו קונה ממך במחיר הגבוה שאתה מוכר. ואז הוא בראש הפירמידה, לא?
אז התיאוריה שלך ופריצת הדרך שמצאת כדי להוכיח שהיא נכונה, די לא נכונה..
השוק הזה לא יתפרק ולכן הוא לא פירמידה.

חבר מתאריך 4.3.16
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:21   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אם כל האנשים קונים ביטקוין רק כי זהו אפיק השקעה ולא כדי להשתמש בו, זו פירמידה  
בתגובה להודעה מספר 35

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:22   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. מאות אלפי עסקים שפרוסים בעולם מקבלים ביטקוין  
בתגובה להודעה מספר 38

ואנשים משתמשים בזה כצורת תשלום לגיטימית בעשרות מדינות כולל ישראל.
לא מזמן קנו פה רכב ככה. ספר לי מתי בפעם האחרונה קנו פה רכב עם סקאם כלשהו

חבר מתאריך 4.3.16
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:27   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. אם היית בעל עסק היית מוכן לקבל תמורה בביטקוין מחולק ל12 תשלומים?  
בתגובה להודעה מספר 39

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:32   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. מה. לעזאזל. רשמת. כאן?  
בתגובה להודעה מספר 42

כן ברור שהייתי נותן מוצר וסומך על חסדיו הטובים של האדם מולי שיעביר לי כל חודש ביטקוין. מה הקשר? זה לא נועד לתשלומים. אין לך כסף אל תחזיק בזה, בשביל זה יש פיאט

חבר מתאריך 4.3.16
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:36   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. מה הקשר חסדיו הטובים? אני מדבר על תשלום פרוס, כמו שכל עסק בימינו מקבל מחברת אשראי  
בתגובה להודעה מספר 43

היכולת לאפשר פריסה לתשלומים תלויה בכך ששער המטבע יהיה יציב, כלומר המוכר יודע כמה יקבל סך הכל. בביטקוין השער נע בחדות כל הזמן, לכן עסקים יתקשו מאוד להסכים לקבל פריסה לתשלומים מלקוחות.

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:38   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אלו חסדיו של האדם שמולך כי אין אפשרות לשלם בתשלומים בביטוקין  
בתגובה להודעה מספר 44

ויכול להיות שלשם כיוונת כדי להוציא ממני את זה. אז אני אגיד עוד פעם, מחזיק בזה מי שיש לו כסף להתעסק בזה לא מי שאין לו..

חבר מתאריך 4.3.16
יום שבת כ' באב תשע''ז    22:03   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. וזו בדיוק הסיבה שהביטקוין לא ישמש כמטבע אמיתי למסחר, אלא רק לאפיק השקעה  
בתגובה להודעה מספר 45

הקול השפוי
חבר מתאריך 29.5.17
398 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    22:06   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. אה צודק זו הסיבה. וגם ברור שאתה מבין יותר מהבנקים הגדולים בעולם..  
בתגובה להודעה מספר 47

חשבתי שאני מתעייף ממריבות של ימין שמאל עם אנשים שלא מבינים חצי דבר בפוליטיקה, גיליתי בזמן האחרון שלהיכנס למריבות עם אנשים שלא קראו שורה בחייהם על קריפטו יותר מעייף..

חבר מתאריך 4.3.16
יום שבת כ' באב תשע''ז    22:58   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אין מה לריב, הזמן ייתן את התשובה  
בתגובה להודעה מספר 48

EyeKey
חבר מתאריך 23.1.17
1551 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    23:02   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. שוק המניות מייצג את הערך שהחברות בו נותנות. איזה ערך שווי השוק של ביטקויין מייצג?  
בתגובה להודעה מספר 35

זה צריך להיות 70 מיליארד דולר? 30 מיליארד דולר? מה זה מייצג בדיוק?

אל תשווה את שוק המניות לביטקוין.

מילה
חבר מתאריך 15.5.17
340 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    02:39   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. 3700  
בתגובה להודעה מספר 0

אז כל יום יהיה עכשיו פוסט?

ariel999
חבר מתאריך 1.5.17
446 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    09:41   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. 3796$ עכשיו  
בתגובה להודעה מספר 3

פוסט כל כמה שעות

מילה
חבר מתאריך 15.5.17
340 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    09:45   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. השוק בארץ לא עומד בקצב  
בתגובה להודעה מספר 8

נקווה שידביק את הקצב לפני התיקון

אורנג'דה
חבר מתאריך 8.6.17
457 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    04:15   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. האמת שהייתי בטוח שהוא בדרך למטה  
בתגובה להודעה מספר 0

הביטקוין לא מפסיק להפתיע ולשבור שיאים.
מי שקנה הרוויח בגדול

ציונישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.15
2218 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    06:18   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. היעד הבא 5000$  
בתגובה להודעה מספר 5

raceway לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.14
16294 הודעות, 172 מדרגים, 342 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    04:17   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. שוד ושבר!  
בתגובה להודעה מספר 0

הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
7507 הודעות, 86 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    09:52   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. כמה עולה לחזור שנה אחורה בזמן? יש מצב שניתן יהיה לממן את הנסיעה הזו ועוד להרוויח.  
בתגובה להודעה מספר 0

ariel999
חבר מתאריך 1.5.17
446 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    09:55   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ''בחזרה לעתיד'' - ככה זה עובד  
בתגובה להודעה מספר 10

WeeeeeD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.15
1363 הודעות, 16 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    10:11   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. 3818  
בתגובה להודעה מספר 0

מורטדלה הנסיך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.15
3165 הודעות, 66 מדרגים, 123 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    10:12   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ואו!!  
בתגובה להודעה מספר 12

פח זבל
חבר מתאריך 17.8.16
123 הודעות
   12:32   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ביטקוין עובר את ה 3800$ כתבה נחמדה למתעניני הביטקוין  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.08.17 בשעה 12:38 בברכה, פח זבל

https://www.themarker.com/markerweek/1.4343492

Joker2k לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
1843 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
   12:38   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. בא לי למות.... אבל ממש , איך פספסתי את הנפילה האחרונה . איזה פספוס  
בתגובה להודעה מספר 24

חזיר אני.... בניתי על נפילה עד 1500 וירד עד 1800 , טיפשות מוחלטת

מילה
חבר מתאריך 15.5.17
340 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    14:36   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. בקרוב מאוד תיקון  
בתגובה להודעה מספר 25

לדעתי יגיע שוב ל1800, זה רק עניין של זמן. אני מעולם לא מכרתי בהפסד, פשוט חיכיתי. את הלייט החזקתי למעלה משנתיים ומכרתי רק לאחרונה. קניתי אותו בשיא של 6-8 דולר

פח זבל
חבר מתאריך 17.8.16
123 הודעות
   12:43   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. הבטקויון שובר את שער ה 3800$ מצורפת כתבה למתעניני הביטקוין  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.themarker.com/markerweek/1.4343492

אפולו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.4.14
1879 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    14:20   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. וואלה איך פספסתי לשים 10 דולר כשהמטבע רק הוכרז  
בתגובה להודעה מספר 0

בכמות הביטקוין שהייתי מוכר היום חזרה בסכומים האלה לא הייתי צריך לעבוד יותר בחיים חחחח

מילה
חבר מתאריך 15.5.17
340 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    14:38   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. לא צריך לחזור ל10 דולר.  
בתגובה להודעה מספר 28

מי שקנה במחיר שיא לפני חודש כבר עשה 50 אחוז רווח נכון להיום. היה סביבות 2300-2500 דולר.
למטבע הזה יש ביקוש לא רק למטרות מסחר, אנשים משקיעים בו לטווח ארוך. כל שהביקוש לא יורד ממש בתקופות שפל.

Sidewinder לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.9.07
3636 הודעות, 49 מדרגים, 98 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:11   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. יש את האתריום  
בתגובה להודעה מספר 28

כרגע סביב 300 דולר אחרי קפיצה של חמישים אחוז בשבועיים.

מילה
חבר מתאריך 15.5.17
340 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    20:09   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אתה יכול לעדכן ל3900  
בתגובה להודעה מספר 0

dnmnd לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.09
11095 הודעות, 73 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:11   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. איך אני קונה ביטקוין?  
בתגובה להודעה מספר 0

Artline
חבר מתאריך 4.1.15
365 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:26   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. יש כל מני אפשרויות..  
בתגובה להודעה מספר 37

Bits of gold זה אתר ישראלי שמאפשר בעמלות קצת גבוהות לרכוש.
אתה יכול גם לרכוש דרך מערכות מסחר דוגמאת CEX.IO
זה לינק: https://cex.io/r/6/up106389167/6

למען הסר ספק זאת לא המלצה לרכוש אני דווקא הייתי ממליץ על etherum .

pilot לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.12
2881 הודעות, 38 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:27   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. תעשה חיפוש בגוגל  
בתגובה להודעה מספר 37

לא מסובך בכלל.

מילה
חבר מתאריך 15.5.17
340 הודעות
יום שבת כ' באב תשע''ז    21:44   12.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. שתי אופציות  
בתגובה להודעה מספר 37

זירה ישראלית: bit2c או bitsofgold
רכישה מאדם פרטי.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות