אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #422217 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 422217      
וומבו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.16
1630 הודעות, 13 מדרגים, 21 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    18:41   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חרט וילדרס מנהיג הימין בהולנד: אם לא נילחם - אירופה תהיה מוסלמית  

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.08.17 בשעה 19:01 בברכה, וומבו

חרט וילדרס, מנהיג "מפלגת החופש" שהפכה לשנייה בגודלה בהולנד, טוען שאירופה צריכה להילחם על קיומה מול האסלאמיזציה: "הנורא מכל עוד לפנינו, היום כל היבשת נמצאת ברשימת החיסול של האסלאם".

אלדד בק, האג | 25/8/2017 11:58
NRG-360

חדר העבודה של חרט וילדרס בפרלמנט ההולנדי בהאג דומה לבונקר. כדי להגיע אליו צריך לעבור כמה דלתות חשמליות מאובטחות, שניתן לפתוח אותן רק עם כרטיסי זיהוי מיוחדים. בכניסה ללשכה ישובים שני שוטרים חמושים, שעברו אימון מיוחד באבטחת אח"מים, ואם ייווצר הצורך הם רשאים לפתוח בירי גם בבניין הפרלמנט. לצידם מסך, שממנו הם יכולים לפקח באמצעות מצלמות על כל דרכי הגישה למשרד - שאותו אסור בתכלית האיסור לצלם. אין בו חלונות, מחשש לירי צלפים-מתנקשים.

וילדרס (53) הוא הפוליטיקאי המאוים ביותר בהולנד וקרוב לוודאי באירופה כולה. הטרור האסלאמי, שמכה ביבשת, הוא חלק משגרת חייו מאז נכנס לפוליטיקה לפני כ־15 שנים. התנגדותו הנחרצת והקולנית לאסלאמיזציה הפכה אותו לאויבם של רבים, אך גם לנציגם של יותר ויותר הולנדים. בבחירות הכלליות שנערכו במארס הפכה ״מפלגת החופש״ של וילדרס לשנייה בגודלה בפרלמנט. שאר המפלגות התחייבו מראש לא לשבת בממשלה איתו, אך בלעדיו הן מתקשות להרכיב ממשלה יציבה. כבר כחצי שנה מנוהלים מגעים קואליציוניים, שאולי יסתיימו בהצלחה מסוימת בימים הקרובים.

וילדרס, שהפך לאחד מראשי "המהפכה הפטריוטית" באירופה - לצד מארין לה פן בצרפת, היינץ-כריסטיאן שטראכה באוסטריה ופראוקה פטרי בגרמניה - רואה איך המפלגות הממסדיות בארצו ממשיכות להתעלם מהבעיה העיקרית, בעיניו, הניצבת בפני אירופה ומאיימת על קיומה, ומרגיש שהזמן אוזל. אך גם שהוא הולך ומתקרב ליום שבו הוא עשוי להפוך לראש ממשלה.

מנצ׳סטר, לונדון, ברצלונה, פריז - זו רק רשימה חלקית של פיגועי הטרור שבוצעו הקיץ. האם אירופה במצב מלחמה?

"בהחלט. הוכרזה עלינו מלחמה כבר לפני זמן רב, לפני 1,400 שנה (תחילת האסלאם; א"ב). בעבר הצלחנו להילחם בחזרה. למרבה הצער, אנחנו חווים בשנים האחרונות מספר רב של התקפות. הסיבה לבעיה היא האסלאמיזציה של המערב, אי יכולתו של האסלאם להשתלב ולהיקלט ורצונו לשלוט. המטרה היחידה שלו היא לתקוף את דרך החיים, החופש והקיום שלנו. בגלל שהאליטות שלנו אפשרו את זה, אנחנו לא רק במלחמה, אלא מתמודדים עם בעיה קיומית. ישראל מכירה את המצב הזה טוב מאוד. אנחנו נלחמים על קיומנו היום.

"אני נמצא ברשימות החיסול של אל־קאעידה וארגוני טרור אחרים כבר 15 שנים, אבל היום כולנו ברשימות חיסול, ואפשר להיווכח בכך כמעט מדי יום. אני מאוד כועס על כל הפוליטיקאים שאפשרו בעבר הגירה המונית ואת הצונאמי של הענקת המקלט. אני לא אומר שכל מי שבא הוא טרוריסט, אבל הם באים עם אידיאולוגיה שלא עולה בקנה אחד עם חופש, כבוד לאחר ודמוקרטיה. לא ביקשו מהם להיקלט, והיום אנחנו רואים את התוצאות: מצב מלחמה טוטאלי, שנגרם לא רק על ידי אנשים שבאים מסוריה ועיראק, אלא 'טרוריסטים מבית'.

"עוד לא חווינו את הנורא ביותר. בעשורים הקרובים הבעיה תלך ותחמיר. באפריקה יש התפוצצות דמוגרפית. לפי דו"חות של האו״ם, שליש מהם מתכוונים לעבור לאירופה. עם הגבולות הפתוחים שלנו והיחסיות התרבותית אנחנו לא מסוגלים להילחם על הקיום שלנו. אנחנו במצב קשה מאוד והאשמה כולה מוטלת על מנהיגינו".

רעיונות במקום טנקים

הרב הראשי של ברצלונה אמר בעקבות הפיגוע בברצלונה לפני שבוע שאירופה גמורה. וילדרס די מסכים עם הקביעה הזו: "הוא גם ייעץ ליהודי אירופה לעלות לישראל כי הם אינם בטוחים פה יותר. מדינות הלאום באירופה העבירו סמכויות ריבונות לבריסל. היום אנחנו לא אחראים יותר על ביקורת הגבולות שלנו. נפטרנו מרעיון מדינת הלאום, והתוצאה היא סוג של משבר זהות. אתה זקוק לתחושה לאומית, לדגל, להמנון, לתרבות לאומית כדי שהדמוקרטיה תוכל לשגשג. אין לי דבר נגד הפורטוגלים או הדנים, אבל אנחנו לא זהים. אם אינך יודע מה אתה, אינך יודע גם מה אתה לא. ובמצב כזה אינך יכול לבקש מהמהגרים להיקלט. להיקלט במה? מי שאומר כמוני שיש צורך ב'לייטקולטור' (״תרבות מובילה״ בגרמנית), תרבות דומיננטית, לא אחידה, מכונה גזען.

"הולנד אינה מדינה אסלאמית, אלא מדינה המבוססת על נצרות, הומניות, יהדות. זה מה שאנחנו, מה שהיינו ומה שעלינו להיות. במדינות רבות באירופה ניתן להעמיד אותך לדין אם אתה אומר זאת. עכשיו אנשים מתחילים לראות מה קורה, והם פוחדים. יש התעוררות מחדש של הזהות הלאומית. חקר שבוצע בקרב צעירים טורקים בהולנד העלה ש־78% מהם חושבים שהנוסעים לסוריה להילחם עם דאעש הם גיבורים. אוניברסיטת אמסטרדם, מוסד של השמאל הליברלי, מצאה כי 11% מהמוסלמים בהולנד - כלומר יותר מ־100,000 מתוך מיליון, מוכנים להשתמש באלימות בשם האסלאם בשעת הצורך. זה ציבור גדול כפליים מהצבא ההולנדי".

הסירוב להכיר בקשר בין טרור לאסלאם הוא חלק מהבעיה?

"כמובן. עכשיו אנשי התקינות הפוליטית באירופה אומרים: אסלאם הוא לא הבעיה אלא הסלפיסטים. כאילו יש שני סוגים של אסלאם. מה עם המדינות הסלפיות והווהאביות במזה״ת שמממנות ומשפיעות רעיונית על כל אירופה ואמריקה? סעודיה, המדינה שבה הנשיא טראמפ נופף בחרבות, היא אחת המדינות הבעייתיות ביותר יחד עם שאר נסיכויות המפרץ".

ויש גם נוכחות טורקית.

"אכן. זו לא מלחמה קונבנציונלית עם טנקים, אלא מלחמה רעיונית. צעירים, שלעיתים קרובות נולדו באירופה, כפי שקרה בברצלונה, מקבלים השראה לא רק מדאעש אלא גם מסעודיה, טורקיה, מרוקו וכל האחרים שמממנים התארגנויות קיצוניות. אסלאם הוא לב הבעיה, זה לא רק הסלפיזם. לא כל המוסלמים הם טרוריסטים, אבל באירופה היום כל הטרוריסטים הם מוסלמים. הדבר הראשון שיש לעשותו הוא ניתוח נכון של המצב. עלינו להכיר בכך שאידיאולוגיית האלימות, השנאה וחוסר הסובלנות שהם מביאים איתם היא האיום שבפנינו. ככל שאירופה תהפוך לאסלאמית יותר, יהיה לנו פחות חופש ויותר אלימות. שנית, וכאן אנחנו יכולים ללמוד מישראל, להתאים את דרך המאבק שלנו. עלינו לחשוב כמו האויב ולפעול כמעט כמוהו, אחרת נפסיד. לא ניתן להגיע לפשרה עם אנשים שרוצים להרוג אותך".

"לא נותר הרבה זמן"

וילדרס טוען שאירופה מתחילה להתעורר, אבל בכמה מדינות אירופיות האזרחים קיבלו הזדמנות לבחור בשינוי ולא עשו זאת. "לא ניצחנו בבחירות אבל התחזקנו", הוא משיב, "המפלגה שלי הגדילה את ייצוגה בפרלמנט בשליש. בפעם הראשונה בתולדות המפלגה, שקיימת רק 15 שנה, הפכנו לשנייה בגודלה מבין 13 מפלגות. לא משתפים אותנו בשיחות על הקמת הממשלה החדשה, כי איש אינו רוצה לגעת בנו. באוסטריה 'מפלגת החופש' הפסידה בבחירות לנשיאות רק בכמה אחוזים בגלל שכל האחרים איחדו את כוחותיהם נגדה. מארין לה פן השיגה את התוצאה הטובה ביותר בתולדות מפלגתה.

"אני מאוד מעריך את לה פן. היא אינה דומה כלל לאביה. אני לא בהכרח מסכים לכל מה שהיא אומרת, אבל היא פוליטיקאית מאוד מקצועית. היא לא זכתה בנשיאות כי כרגיל כולם התאחדו נגדה, אבל היא התחזקה. בגרמניה, מפלגת ״האלטרנטיבה״ תעבור את אחוז החסימה ותיכנס לראשונה לבונדסטאג. אלו אינם צעדים קטנים. זה לא מספיק עדיין, אין לנו רוב. האליטה הפוליטית עדיין מאוד חזקה. לא נותר לנו הרבה זמן, אבל אנחנו מתחזקים".

כמה זמן עוד נשאר?

"היו מחקרים רבים על השפעת האסלאמיזציה על החברה. מוסלמים לא צריכים להיות רוב במדינה מסוימת כדי לגרום לשינויים עצומים שקשורים לחופש, לאלימות, לשלטון חוק. למעשה, כבר 'חמש דקות אחרי חצות'. מאוחר מדי. עלינו להיאבק בחזרה. ניתן לשנות את המצב. אין בפנינו ברירה. מדובר בקיום שלנו. אנשים בכל רחבי אירופה רואים את תוצאות האסלאמיזציה. הם מפחדים לשלוח את הילדים שלהם לבתי הספר או לקניות במרכזי ערים מחשש להתנכלויות. אם לא נילחם, בסוף המאה הנוכחית נהיה חלק מהעולם הערבי או מאפריקה. בבריטניה יש כבר בתי דין של השריעה על אדמת אירופה. זו לא אגדה, זה קורה. המצב נורא".

יש האומרים שההתנהלות הכאוטית של הנשיא טראמפ השפיעה על כך שהמפלגות הפטריוטיות לא מאוד הצליחו בבחירות באירופה. מה דעתך?

"יש אירופאים שאוהבים את טראמפ. הרבה לא אוהבים אותו. בסוף היום אנשים מתייחסים למה שקורה בארצותיהם, בעריהם, ברחובותיהם. אולי המצב צריך להיות חמור יותר לפני שהוא ייהפך לטוב יותר. הממשלות במערב אירופה הולכות בכיוון הלא נכון. במזרח אירופה המצב שונה. שם מודעים לזהות הלאומית וגאים בה, הם לא נגועים בווירוס של היחסיות התרבותית, הם זוכרים מה זה משטר טוטליטרי מהימים שבהם נשלטו על ידי מוסקבה, והם לא מוכנים להישלט על ידי גוף טוטליטרי אחר בבריסל. אין להם הגירה מקולוניות לשעבר. פגשתי לאחרונה את ויקטור אורבאן בהונגריה. הוא אומר: 'אנחנו מדינה נוצרית, לא אסלאמית. אני מסרב לקבל עוד מוסלמים, גם אם האיחוד האירופי יתעקש'. כך גם הפולנים והסלובקים והצ׳כים. אנחנו יכולים ללמוד מהם".

ראש הממשלה הבא?

השותפים ל״מהפכה הפטריוטית״ באירופה מעוררים חשדות רבים אצל יהודים וישראלים. לה פן מעוניינת לאסור סממנים יהודיים ומשכתבת את ההיסטוריה הצרפתית בשואה, בשורות ״האלטרנטיבה״ נשמעות הצהרות אנטישמיות. "איני שותף לכל הדעות של לה פן", מגיב וילדרס, "גם לגבי המזה״ת וגם בענייני כלכלה, אבל אני באמת מאמין שהיא לא אנטישמית. לפני שהתחלנו לעבוד יחדיו בפרלמנט האירופי דיברתי איתה פעמים רבות, והאמן לי - אם היא היתה קרובה בצורה כלשהי לדעותיו הפוליטיות של אביה, לא הייתי מתקרב אליה. אני גם לא חושב שפראוקה פטרי, מנהיגת 'האלטרנטיבה', אנטישמית. בהולנד המפלגה שלי נדחית על ידי הימין הקיצוני כי הם קוראים לי 'ציוני'. אנחנו המפלגה הפרו־ישראלית ביותר בפרלמנט בהולנד".

ממשלת המעבר החליטה לאחרונה להמשיך בהעברת כספים לרשות הפלשתינית. האם יש דרך כלשהי להפסיק את זה?

"בשנתיים שבהן המפלגה שלי תמכה בממשלת מיעוט של השמרנים הפסקנו את זה. היום הממשלה שוב נותנת כסף לישות שלא קשורה כלל לדמוקרטיה ויוצרת בעיות שונות. איני יודע מה הממשלה הבאה תעשה בעניין. המפלגות הנושאות ונותנות, שאינן מחבריי, הן בעלות עמדה שונה מהממשלה היוצאת, שבה חברים הסוציאל־דמוקרטים. הסכסוך הפלשתיני־ישראלי אינו על אדמה, אלא אידיאולוגי. זה היגיון מול ברבריות, דמוקרטיה מול רודנות. לא ניתן יהיה לפתור אותו באמצעות ויתור על אדמות. זה יביא אולי הודנה זמנית, אבל הם ימשיכו עד שלא יישאר דבר מישראל. זה מה שקורה לנו באירופה. אנחנו מאבדים את השטחים שלנו. מה שאנחנו צריכים ללמוד מישראל זה להגן על עצמנו, להיות גאים בזהות שלנו ולהילחם באויב בדרכיו. זו אולי לא דרך תקינה פוליטית, אך זו הדרך היחידה להתמודד עם זה".

כנראה בקרוב תורכב ממשלה חדשה בהולנד. כמה זמן היא תחזיק מעמד והאם אתם תנצחו בבחירות הבאות?

"כפוליטיקאי, העוצמה שלי, ויש שיאמרו שזו החולשה שלי, היא שאני עקבי. אני לא פועל לפי מדדי הפופולריות וסקרי דעת הקהל. הייתי חבר מוצהר של ישראל בתקופה שזו היתה עמדה מאוד לא פופולרית. זה עלה לי בקולות. רבים מהבוחרים שלי אז לא אהבו את מה שאמרתי על ישראל. לא שיניתי את עמדותיי, כי אני מאמין בהן. מעבר לכך, אני נלחם נגד האסלאמיזציה. אני משלם מחיר אישי כבד על כך, אבל אני באמת מאמין שזו הדרך לשמור על החופש בחברה שלנו ועל קיומה. אם הייתי ממתן את עמדותיי ומתמרכז, אולי היו מזמינים אותנו למו״מ על הממשלה החדשה, אבל אז לא הייתי כן עם עצמי ועם בוחריי. אני מקווה לנצח בבחירות הבאות, אבל זה לא הדבר החשוב ביותר. לא אתפשר על אמירת האמת".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  איך אפשר לגור שם? שר_האוצר 25.08.17 18:43 1
  ''מוסלמית''...לא ערבית. היטש 25.08.17 18:50 2
     תוקן וומבו 25.08.17 19:01 3
  מה בנוגע לקרוביו ובני משפחתו? אהרון5 25.08.17 19:08 4
     1+ בדגש על סעיף 3 להכות בברזל 25.08.17 20:53 20
  מעניין שחירט אף פעם לא מביא נתונים על כמות המוסלמים באירופה יוסף גוסטאר 25.08.17 19:09 5
     הוא סומך עליך שתדע לבדוק את נתוני הילודה המוסלמו-אירופאית לעומת האירופאית...למשל... היטש 25.08.17 19:20 7
     הנתונים על מספרם באירופה מדאיגים מספיק. הנתונים על מספרם בחלק מהערים הגדולות קטסטרופלי סמפו 25.08.17 19:26 10
         5% מדאיג אותך כל כך? אתה יודע כמה הם פה? יוסף גוסטאר 25.08.17 20:46 18
             כמה הם באמסטרדם? כמה בפריז? כמה בלונדון? סמפו 25.08.17 20:52 19
                 כדי להשתלט על אירופה דרך ילודה המוסלמים יצטרכו להתרבות שם עוד מספר תלת ספרתי יוסף גוסטאר 25.08.17 21:35 28
                     ראשית המידע לא נכון בחלם 26.08.17 08:37 45
                         כאן בישראל יש לנו 20% ערבים, וזה בלי לכלול את הפלשתינים. יוסף גוסטאר 26.08.17 14:59 52
                             כן 20% ערבים אזרחים זה מצב נהדר. הרי איך אחרת השמאל אמור להרכיב ממשלה? סמפו 26.08.17 15:05 53
                             ישראל, מראשית הקמתה, יודעת להתמודד עם האויב הערבי בחלם 26.08.17 15:30 56
     המסר שלו עובר יפה. זמנכם אוזל בגלל זה אתם בהיסטריה. 2Cents 25.08.17 21:52 30
     האיש חרטטן כמו כל הפאשיסטים Iceman 26.08.17 01:25 33
         מתי בהיסטוריה סבלנו מאוהבי ישראל? סמפו 26.08.17 15:07 54
  אמת ויציב! אחד שירד לו האסימון זאכי זעלאן 25.08.17 19:13 6
  לדעתי צריך להציע לוילדרס מקלט פוליטי עמוס 25.08.17 19:25 8
     הוא בדרך להיות ראש ממשלת הולנד אהרון5 25.08.17 19:40 11
         כן.. ראינו בבחירות האחרונות פאטמה 25.08.17 21:18 25
  לא מגיע לאירופה מנהיג כזה TheTruth 25.08.17 19:25 9
     לא אהרון5 25.08.17 19:42 12
         אל תמעיט בכוחם של אלו שחיסלו מליונים - כשהארופאים יתעוררו הרבה דם יזרום בנהרות Lucky 25.08.17 19:59 14
  הוא באמת מלך בין היחידים שמבינים עניין. פלומה 25.08.17 19:51 13
  אני לא מבין איך יהודים / ישראלים יכולים לדבר נגדו אמיר ב 25.08.17 20:07 15
     שמאלנים / נאורים אהרון5 25.08.17 21:16 23
     ואני לא מבין איך בן עם שכמעט הושמד Iceman 26.08.17 01:27 34
         לעולם לא אבין את ההיגיון של ה0מאל ההזוי אמיר ב 26.08.17 01:34 36
             קראת עליו? שמעת מה מתנהל במפלגה שלו? ואני פאתטי.... Iceman 26.08.17 05:13 40
                 שמעת את הבנאדם? קשקשן. אדם הגיוני ומפוכח, אוהד ישראל וליברל אמיתי eli_s 26.08.17 09:08 49
     תמשיכו לחיות בהזיות שלכם Jefe 26.08.17 05:16 41
     מי שמקבל כסף שנבלות להשחיר את ישראל מדברים רע נגד כל מי שתומך בישראל איך יצדיקו את שכרם? פלומה 26.08.17 15:17 55
  אדם מדהים. הייתי מייבאת אותו לראשות הממשלה פה אניהיא 25.08.17 20:21 16
     ראש ממשלה בישראל עם ביצים ? וואו נשמע כמו חלום ורוד אמיר ב 25.08.17 20:54 21
         הוא תפוס בהולנד אהרון5 25.08.17 21:16 24
             :) אמיר ב 25.08.17 21:19 26
             אתה לא יכול להיות ראש ממשלה צפונבון 26.08.17 02:26 38
                 אני יכול להיות הרבה דברים אהרון5 26.08.17 10:44 50
  כל הכבוד לו ! ממש חדש 25.08.17 20:39 17
  מבין מה שהשמאל המטורלל בישראל לא מבין בחלם 25.08.17 20:55 22
  אם הייתי יכול הייתי משכפל את האיש הזה כמה פעמים חלמיש 25.08.17 21:23 27
  מנהיג הימין בהולנד...מנהיג הפקה פקה יוסף גוסטאר 25.08.17 21:37 29
     הפסיד בבחירות ? חחח ומה עם מר״צ , המחנ״צ וכו׳ - הם לא פקה פקה וכן רצויים פה ? 2Cents 25.08.17 21:56 31
     הגדיל את כוחו ב30% במפלגה הגדולה איבדו 20%. שיימשך כך... dudi_du2 26.08.17 08:30 43
  כל כך נכון Space oddity 25.08.17 21:59 32
     2 טעויות בציור. החבל ארוך מידי והעץ קטן מידי ביחס למציאות... dudi_du2 26.08.17 08:31 44
         צודק ב100% הציור הזה תקף להסכמים הזויים מלפני שנים Space oddity 26.08.17 08:38 46
  הוא אדם שמקדים את זמנו. כשסוף סוף יבינו באירופה שהוא צדק יהיה כנראה כבר מאוחר מדי תשבץ 26.08.17 01:32 35
  גם אנחנו צריכים להלחם על קיומנו מול האיסלאם ThelizardKing 26.08.17 01:36 37
     אכן קודם לכל להעמיס למשאיות לגמן 26.08.17 02:43 39
  ברגע שהאיזון מתערער מתחזקים קיצונים מנוגדים והמצב מחמיר-חלילה שיתחזק מצב כזה אצלנו 495 26.08.17 05:46 42
     ומהו האיזון? בחלם 26.08.17 08:41 47
         ++ אניהיא 26.08.17 10:50 51
  מה אפשר לומר יש בדבריו הרבה מן האמת elimy 26.08.17 08:43 48

שר_האוצר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1290 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    18:43   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. איך אפשר לגור שם?  
בתגובה להודעה מספר 0

בכלל אני לא מבין איך אפשר לישון שם שכולם נוכרים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
3183 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    18:50   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ''מוסלמית''...לא ערבית.  
בתגובה להודעה מספר 0

גוגל ויוטיוב הנם שורפי הספרים של העידן הדיגיטלי, והADL הוא הגסטאפו שלהם. התוצאה: היפר-אנטישמיות.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
וומבו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.16
1630 הודעות, 13 מדרגים, 21 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:01   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תוקן  
בתגובה להודעה מספר 2

אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
25683 הודעות, 132 מדרגים, 230 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:08   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מה בנוגע לקרוביו ובני משפחתו?  
בתגובה להודעה מספר 0

למוסלמים קל מאוד לנקום בו. מצב מסוכן מאוד. כל המשפחה שלו חייבת להיות מאובטחת.

חבל שאני לא יכול להיות איתו בקשר, הייתי שמח להעלות על דעתו עוד כמה רעיונות.

1. להכריז: קונספציית הרב תרבותיות קרסה! לא יתכן שהנאורים יתעקשו לאנוס את הקונספציות והערכים שלהם, מבלי שהן עוברות ביקורת. אלו קונספציות בהן איש לא בחר ואותן איש בחן, עליהן איש לא ערער ואיש אפילו לא הרהר, שום פילוסוף לא הטיל בהן ספק. עדר הנאורים יודע וזהו. זה מספיק בשבילו כדי לאנוס אותן. השערוריה הזו לא תתכן בדמוקרטיה נאורה!

2. גרסת המדע. אפשר להבין מדוע מדענים פוחדים לפתוח את הפה, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו אבטחה עצומה, אבל לא יתכן שאפילו המדע ישקשק ולא יעז לפתוח את הפה.

3. אמנת הדתות. האם הבעיה היא האסלאם הקיצוני? או האסלאם? הבה נקרא לנער ונשאל את פיו. שאף אחד לא יענה במקומו, ניתן לאסלאם לענות בעצמו. ניתן לו הזדמנות ראשית לחתום על אמנה נגד אלימות על בסיס דתי, ואז ניתן לו הזדמנות להוכיח שהוא מוקיע ומקיא מקרבו את האסלאם הקיצוני.

בכל דור ודור חייבת האנושות להטיל ספק בערכיה ובקונספציותיה

להכות בברזל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.07
10462 הודעות, 123 מדרגים, 234 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    20:53   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. 1+ בדגש על סעיף 3  
בתגובה להודעה מספר 4

יוסף גוסטאר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.8.17
1275 הודעות, 11 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:09   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מעניין שחירט אף פעם לא מביא נתונים על כמות המוסלמים באירופה  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא יודע שעם המספרים יהיה לו קשה להעביר את המסר שלו.

היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
3183 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:20   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הוא סומך עליך שתדע לבדוק את נתוני הילודה המוסלמו-אירופאית לעומת האירופאית...למשל...  
בתגובה להודעה מספר 5

גוגל ויוטיוב הנם שורפי הספרים של העידן הדיגיטלי, והADL הוא הגסטאפו שלהם. התוצאה: היפר-אנטישמיות.

סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
6234 הודעות
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:26   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. הנתונים על מספרם באירופה מדאיגים מספיק. הנתונים על מספרם בחלק מהערים הגדולות קטסטרופלי  
בתגובה להודעה מספר 5

חבר מתאריך 2.8.17
יום ששי ג' באלול תשע''ז    20:46   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. 5% מדאיג אותך כל כך? אתה יודע כמה הם פה?  
בתגובה להודעה מספר 10

סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
6234 הודעות
יום ששי ג' באלול תשע''ז    20:52   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. כמה הם באמסטרדם? כמה בפריז? כמה בלונדון?  
בתגובה להודעה מספר 18

אגב למזלנו הילודה היהודית גבוהה הרבה יותר מזאת של האירופאים

חבר מתאריך 2.8.17
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:35   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. כדי להשתלט על אירופה דרך ילודה המוסלמים יצטרכו להתרבות שם עוד מספר תלת ספרתי  
בתגובה להודעה מספר 19

של שנים. אז אל תדאג לאירופה, היא תשאר יבשת חזקה ומתקדמת גם אם הם מתרבים קצת יותר לאט ממוסלמים.

בחלם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
6149 הודעות, 33 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    08:37   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. ראשית המידע לא נכון  
בתגובה להודעה מספר 28

שנית ,המוסלמים מרוכזים באזורים מסוימים ששם הם בהחלט כבר רוב
הידעת שבפרנקפורט הגרמנים הם מיעוט ,רק 48%
לגבי חוזק היבשת,רואים בפועל כי הם מתחילים לקרוס ,יקח עוד זמן אבל ההשפעה היא עכשווית.
למשל שבדיה וכמות האונס שבה .

צה''ל נמצא דרך קבע בשני מצבים: מלחמה או הכנה למלחמה

חבר מתאריך 2.8.17
יום שבת ד' באלול תשע''ז    14:59   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. כאן בישראל יש לנו 20% ערבים, וזה בלי לכלול את הפלשתינים.  
בתגובה להודעה מספר 45

כדי שאירופה אפילו תשתווה לישראל, היא תצטרך עוד שנים רבות מאוד של פריון שלילי לעומת פריון חיובי של המוסלמים. אולי הילדים שלך יראו את היום הזה.
וגם כאן הם מרוכזים, אז די. כל המטרה של הדיבורים הללו היא לקוות שאירופאים ישנאו מוסלמים ויהיו בעד ישראל בסכסוך. רובם משכילים שבודקים נתונים, לכן אינם קונים זאת.

סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
6234 הודעות
יום שבת ד' באלול תשע''ז    15:05   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. כן 20% ערבים אזרחים זה מצב נהדר. הרי איך אחרת השמאל אמור להרכיב ממשלה?  
בתגובה להודעה מספר 52

חבר מתאריך 2.4.12
יום שבת ד' באלול תשע''ז    15:30   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. ישראל, מראשית הקמתה, יודעת להתמודד עם האויב הערבי  
בתגובה להודעה מספר 52

כבר כיום בערים מרכזיות באירופה, האירופאים הם המיעוט וכבר רואים את ההשלכות לכך.
זו הסיבה העיקרית לברקסיט ולעליית הימין באירופה. עוד לא הרבה זמן והשלטון יעבור לידי הימין בהרבה מדינות

2Cents לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.13
2055 הודעות, 60 מדרגים, 120 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:52   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. המסר שלו עובר יפה. זמנכם אוזל בגלל זה אתם בהיסטריה.  
בתגובה להודעה מספר 5

Iceman
חבר מתאריך 15.6.16
368 הודעות
יום שבת ד' באלול תשע''ז    01:25   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. האיש חרטטן כמו כל הפאשיסטים  
בתגובה להודעה מספר 5

מדהים איך יהודים שסבלו מאנשים כמותו מעריצים אותו.

סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
6234 הודעות
יום שבת ד' באלול תשע''ז    15:07   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. מתי בהיסטוריה סבלנו מאוהבי ישראל?  
בתגובה להודעה מספר 33

זאכי זעלאן
חבר מתאריך 1.5.17
571 הודעות
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:13   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אמת ויציב! אחד שירד לו האסימון  
בתגובה להודעה מספר 0

עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
15157 הודעות
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:25   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. לדעתי צריך להציע לוילדרס מקלט פוליטי  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא בדרך להיות פליט בארצו.

נשיא מדינת ישראל: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"

חבר מתאריך 19.10.15
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:40   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הוא בדרך להיות ראש ממשלת הולנד  
בתגובה להודעה מספר 8

אמרתי, לאמת יש כח. מי שהיא נמצאת אצלו בכיס, לא חשוב אם הקטן או הגדול, בסוף ינצח.

פאטמה
חבר מתאריך 1.11.06
30477 הודעות
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:18   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. כן.. ראינו בבחירות האחרונות  
בתגובה להודעה מספר 11

TheTruth לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.17
1498 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:25   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. לא מגיע לאירופה מנהיג כזה  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 19.10.15
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:42   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא  
בתגובה להודעה מספר 9

עדיין לא, אבל ככל שיסבלו יותר מהמוסלמים כך יעלו אותו יותר. עדיין אני חושש שהמלחמה אבודה, האסלאם ניצח, הכוכב הזה הולך להיות מוסלמי.

Lucky לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.08
4850 הודעות, 50 מדרגים, 87 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:59   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אל תמעיט בכוחם של אלו שחיסלו מליונים - כשהארופאים יתעוררו הרבה דם יזרום בנהרות  
בתגובה להודעה מספר 12

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.08.17 בשעה 20:07 בברכה, Lucky

גאה להיות ישראלי

פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
30094 הודעות, 109 מדרגים, 206 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    19:51   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הוא באמת מלך בין היחידים שמבינים עניין.  
בתגובה להודעה מספר 0

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

אמיר ב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.7.14
6491 הודעות, 66 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    20:07   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אני לא מבין איך יהודים / ישראלים יכולים לדבר נגדו  
בתגובה להודעה מספר 0

טימטום ?
סוג של פיגור שכלי ?
ערד ניריות סופנית ?

חבר מתאריך 19.10.15
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:16   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. שמאלנים / נאורים  
בתגובה להודעה מספר 15

בצד של המוסלמים.

Iceman
חבר מתאריך 15.6.16
368 הודעות
יום שבת ד' באלול תשע''ז    01:27   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ואני לא מבין איך בן עם שכמעט הושמד  
בתגובה להודעה מספר 15

על ידי טיפוסים דומים לאיש שאתה מעריץ מתיחס אליו כך.

חבר מתאריך 24.7.14
יום שבת ד' באלול תשע''ז    01:34   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. לעולם לא אבין את ההיגיון של ה0מאל ההזוי  
בתגובה להודעה מספר 34

הבן אדם הזה אוהב ישראל יותר מכל איש 0מאל במדינה .
הניסיון שלך להשוות אותו לנאצי הוא פשוט פאטתי .

Iceman
חבר מתאריך 15.6.16
368 הודעות
יום שבת ד' באלול תשע''ז    05:13   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. קראת עליו? שמעת מה מתנהל במפלגה שלו? ואני פאתטי....  
בתגובה להודעה מספר 36

צא ולמד

eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
6429 הודעות, 50 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    09:08   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. שמעת את הבנאדם? קשקשן. אדם הגיוני ומפוכח, אוהד ישראל וליברל אמיתי  
בתגובה להודעה מספר 40

לא ליברל מזויף כמו השמאל, כזה שאשכרה בעד חרויות הפרט.

בשביל להשוות אותו לפשיסטים צריך להיות או טיפש יותר מנעל או צבוע יותר מצבוע.

Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1526 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    05:16   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. תמשיכו לחיות בהזיות שלכם  
בתגובה להודעה מספר 15

ערכתי לאחרונה בתאריך 26.08.17 בשעה 05:31 בברכה, Jefe

אני מסכים עם כל מה שהוא אומר (בכתבה זו), הבעיה הגדולה שלי שאצל אנשים כמוהו וכמו לה פן - היהודים הם הבאים בתור....

זאת הבעיה הגדולה עם שנאת זרים - לפני 80 שנה אלה היו היהודים, היום המוסלמים, ומחר?? אז אני חלוק בין ההבנה שלי כמוהו שאירופה אבודה לבין העובדה שכיגמור להאשים את המוסלמים, הוא יחפש מישהו אחר...

וד״א תקראו קצת על שאר האנשים במפלגה שלו, לא מאט אנטישמים גלויים יש שם!

אז אני יכול להסכים עם מה דברים כמו אלה שהובאו כאן, אבל בחיים לא אתמוך בו מעבר לזה.

ואענה לך על השאלה הבאה גם - לא, מפלגות השמאל באירופה לא יותר טובות, ממש לא. מפלגת הלייבור בבריטניה מבחינתי גרוע יותר מזאת - אך זה לא עושה אותי תומך שלו.

אחת הבעיות הגדולות באירופה זה שאין ליהודים באמת עתיד שם... לא יודע האמת באיזה מהאופציות יש לנו היהודים יותר זמן שם

פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
30094 הודעות, 109 מדרגים, 206 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    15:17   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. מי שמקבל כסף שנבלות להשחיר את ישראל מדברים רע נגד כל מי שתומך בישראל איך יצדיקו את שכרם?  
בתגובה להודעה מספר 15

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
11967 הודעות, 126 מדרגים, 252 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    20:21   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אדם מדהים. הייתי מייבאת אותו לראשות הממשלה פה  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 24.7.14
יום ששי ג' באלול תשע''ז    20:54   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ראש ממשלה בישראל עם ביצים ? וואו נשמע כמו חלום ורוד  
בתגובה להודעה מספר 16

חבר מתאריך 19.10.15
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:16   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. הוא תפוס בהולנד  
בתגובה להודעה מספר 21

אבל אני פה.

חבר מתאריך 24.7.14
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:19   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. :)  
בתגובה להודעה מספר 24

צפונבון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.8.12
1283 הודעות, 5 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    02:26   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אתה לא יכול להיות ראש ממשלה  
בתגובה להודעה מספר 24

אתה המלך המשיח המיועד

חבר מתאריך 19.10.15
יום שבת ד' באלול תשע''ז    10:44   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. אני יכול להיות הרבה דברים  
בתגובה להודעה מספר 38

אם אהיה ראש ממשלה, הדבר הראשון שאעשה זה למנות את ביבי לראש ממשלה בפועל.
תחת ההנחיות שלי הוא יהיה מעולה.
אבל בהחלט יספיק שאגיע לתקשורת ואפתח את הפה.
זה גם יספיק כדי לשנות את העולם.

ממש חדש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.09
15718 הודעות, 75 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    20:39   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. כל הכבוד לו !  
בתגובה להודעה מספר 0

מכובדי, שימוש במונחי שואה ללא הקשר לשואה הינה זילות של השואה. בברכה, ממש חדש

חבר מתאריך 2.4.12
יום ששי ג' באלול תשע''ז    20:55   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. מבין מה שהשמאל המטורלל בישראל לא מבין  
בתגובה להודעה מספר 0

"הסכסוך הפלשתיני־ישראלי אינו על אדמה, אלא אידאולוגי"

חלמיש
חבר מתאריך 5.10.10
7242 הודעות
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:23   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אם הייתי יכול הייתי משכפל את האיש הזה כמה פעמים  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 2.8.17
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:37   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מנהיג הימין בהולנד...מנהיג הפקה פקה  
בתגובה להודעה מספר 0

הפסיד בבחירות, הוא לא רצוי על ידי העם ההולנדי.

2Cents לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.13
2055 הודעות, 60 מדרגים, 120 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:56   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הפסיד בבחירות ? חחח ומה עם מר״צ , המחנ״צ וכו׳ - הם לא פקה פקה וכן רצויים פה ?  
בתגובה להודעה מספר 29

הדרך האינפלטינית שלך לפתור סוגיות מסובכות מדהימה בפשטנותה.

אמא אמרה לך שאתה חכם, נכון ?
הפער בין איך שאתה תופס עצמך לבין מה שיוצא לך מהמקלדת הוא בלתי נתפס.

הדרך שלכם - הרב תרבותיות ו״חברה ללא גבולות״ נפחה את נשמתה ומתה.
אירופה תתפרק בשביל להלחם במוסלמים , ישראל תהפך למדינה יהודית קודם כל

צר לי. ניסינו. זה לא עובד עם מוסלמים.
נצל את החלטורה ומעטפות היורו כל עוד אפשר

dudi_du2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.09
13820 הודעות, 126 מדרגים, 226 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    08:30   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. הגדיל את כוחו ב30% במפלגה הגדולה איבדו 20%. שיימשך כך...  
בתגובה להודעה מספר 29

Space oddity לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.3.13
2070 הודעות, 19 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ג' באלול תשע''ז    21:59   25.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. כל כך נכון  
בתגובה להודעה מספר 0

גם אם לפעמים לא מסתדר, אמתי זה הכי!

dudi_du2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.09
13820 הודעות, 126 מדרגים, 226 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    08:31   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. 2 טעויות בציור. החבל ארוך מידי והעץ קטן מידי ביחס למציאות...  
בתגובה להודעה מספר 32

Space oddity לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.3.13
2070 הודעות, 19 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    08:38   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. צודק ב100% הציור הזה תקף להסכמים הזויים מלפני שנים  
בתגובה להודעה מספר 44

תשבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.04
46948 הודעות, 238 מדרגים, 471 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    01:32   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. הוא אדם שמקדים את זמנו. כשסוף סוף יבינו באירופה שהוא צדק יהיה כנראה כבר מאוחר מדי  
בתגובה להודעה מספר 0

ThelizardKing לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.15
1544 הודעות, 10 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    01:36   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. גם אנחנו צריכים להלחם על קיומנו מול האיסלאם  
בתגובה להודעה מספר 0

במקום לתת להם להשתלט עלינו מבפנים דרך מדינה דו לאומית אנחנו צריכים לקדם בכל הכח פיתרון של שתי מדינות.

.I am the Lizard King I can do anything

לגמן
חבר מתאריך 22.2.17
205 הודעות
יום שבת ד' באלול תשע''ז    02:43   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אכן קודם לכל להעמיס למשאיות  
בתגובה להודעה מספר 37

את הוירוס המוסלמי שחיי בתוך שטחי המדינה ולהעיף חזרה לירדן,אחרי שהמדינה תהיה נקייה מהוירוס הזה בכל חלקייה הפנימיים נתחיל לחשב איך להמשיך לפעול,אבל זה הוא השלב הראשוני וההכי חשוב,לא חילופי שטחים אלא בעיטה בתחת לירדן החל מהאויב המוסלמי ערבי מיפו , חיפה ועד לטייבה ...

495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
61141 הודעות, 178 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    05:46   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. ברגע שהאיזון מתערער מתחזקים קיצונים מנוגדים והמצב מחמיר-חלילה שיתחזק מצב כזה אצלנו  
בתגובה להודעה מספר 0

זה תהליך מתמשך שקשה לדעת אם יקבל איזון בנקודה זאת או אחרת או יחמיר עד לקטסטרופה

גם אצלנו בחברה איזונים שונים מופרים וחלילה שיצאו משליטה

כל עוד דולק הנר אפשר לתקן

חבר מתאריך 2.4.12
יום שבת ד' באלול תשע''ז    08:41   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. ומהו האיזון?  
בתגובה להודעה מספר 42

כמה יהודים מותר למוסלמים לרצוח בשנה וזה יחשב מאוזן?
כמה מותר לאנוס יהודיות בשנה שזה יחשב מאוזן?
כמה מותר לגנוב מהיהודים כדי שזה יחשב מאוזן?

אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
11967 הודעות, 126 מדרגים, 252 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    10:50   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. ++  
בתגובה להודעה מספר 47

elimy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.14
678 הודעות, 4 מדרגים, 7 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ד' באלול תשע''ז    08:43   26.08.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. מה אפשר לומר יש בדבריו הרבה מן האמת  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות