אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #425663 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 425663      
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
137157 הודעות, 458 מדרגים, 829 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    07:14   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בתו של הרב מיכאל מרק שנרצח בפיגוע ירי סמוך לעתניאל, התחתנה: ''מלא עצב, מלא שמחה!''  

אורית מרק, בתו של הרב מיכאל מרק שנרצח בפיגוע ירי סמוך לעתניאל, התחתנה הערב עם בחיר ליבה דניאל אטינגר.
עוזי ברוך

אורית מרק בת 19, בתו של הרב מיכאל מרק הי"ד, שנרצח בפיגוע ירי סמוך לישוב עתניאל, עמדה אמש (רביעי) תחת החופה עם בחיר ליבה דניאל אטינגר.

את אורית ליוותה לחופה אמה חווה שנפצעה באורח קשה מאוד בפיגוע.

ראש המוסד יוסי כהן, בן דודו של הרב מיכאל מרק, בירך, "ידיי ורגליי רועדות כאן יותר מכל מקום אחר. כשדניאל ואורית רקדו בדרך לחופה חשתי שמימיננו דניאל ומשמאלנו מיכאל".

הרב מיכאל מרק בן 48, מנהל ישיבת ההסדר בעתניאל, נרצח לפני למעלה משנה שעות לפני כניסת השבת באזור עתניאל. הוא הותיר אחריו את חווה רעייתו שנפצעה קשה מאוד בפיגוע ואת עשרת ילדיו, חלקם נפצעו בפיגוע. במכונית שנפגעה נספרו יותר מ-20 פגיעות של קליעים באחד החלונות הקדמיים. המחבלים עקפו עם רכבם את רכב המשפחה הישראלית, נצמדו אליו ופתחו בירי לעבר החלון הקדמי של המכונית.

כך כתבה אתמול הכלה אורית בעמוד הפייסבוק שלה, "ערב שלפני היום המרגש בחיי, ערב לפני הרגע שבו אני מתחתנת עם אהוב ליבי, משנה סטטוס, משנה נורמות ומתחילה בפרק חדש בחיים. ערב מלא בהרגשות, מלא עצב, מלא שמחה! הכל מעורבב מאוד.. כולם פה בריגושים, ואני מלאה פרפרים.. ושוב המחשבה על זה שאבא לא ילווה אותי יחד עם אמא לחופה. וכל ההרגשה הזאת שאבא לא היה איתי בכל התהליך הזה", כתבה.

"שוב עולה ויורדת.. שוב דומעת ושוב מחייכת. יום לא פשוט הולך להיות, יום מלא מלא באורות.. מלא בעוצמות, זוג של נשמות סוף סוף מתאחדות. אני מרגישה עוצמה מעבר לזה שזו החתונה שלי עם דניאל!
לפני 7 שנים ביום הזה בדיוק, היה את הפיגוע בישוב השכן, בית חגי שבו כוכבה, אבישי, והזוג איימס נרצחו. יום זיכרון לארבעה אנשים יקרים מאוד שיושבים בטח ליד אבא ולוחצים לו ידיים ומברכים אותו על החתונה שלי... ובו בזמן, ילדיהם הכואבים בוכים על קברם".

חתונת אורית מרק. צילום: באדיבות המשפחה

"ככה זה, ככה מתנהל העולם, לעולם לא נבין, לעולם לא נדע....רק ננסה להבין שלהכל יש סיבה. אז ברור שאבא יהיה איתנו בחתונה, יהיה קשה בלי החיוך הקורן העיניים הנוצצות, בלי החיבוק, האור , המבט האוהב.. הכל הכל, הוא יהיה חסר!

יש שאומרים שחברות פייסבוק זו חברות בלאי, אבל בעיניי.. במשך השנה אני משתפת המון, את הכאב, את השמחה, את הצער, והאהבה. ועכשיו זה הזמן לומר תודה ענקית..לכל האנשים שלא רק בתגובות ובהודעות שימחו נורא.. אנשים שממש עזרו ונתנו בלי סוף, כל דבר שהייתי צריכה... אנשים שאומרים לי כמה ישלי כח למילים, אנשים שסתם עוצרים ואומרים כמה הם מתחזקים. כן כן אתם נותנים לי כח".

אורית ביקשה להזמין את עם ישראל לשבע ברכות ביום ראשון הקרוב בירושלים, "אנשים יקרים וטובים!! אני לצערי לא יכולה באמת להזמין את כולם לחתונה, שתבואו ותשמחו איתי.. אבל אני כן מזמינה את כולכם..תודה לכל מי שעזר לי בחתונה הזאת, כל האהובים סביבי, התומכים, המחבקים, המשמחים, התורמים בלי סוף שעות ועבודה.. תודה תודה תודה!! מחכה להתחתן איתך דניאל אטינגר ומחכה לראות אותך אבא יקר".

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

מקור: https://www.inn.co.il/News/News.aspx/355247

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מזל טוב! בלגן 14.09.17 07:24 1
     המון המון מזל טוב לזוג הצעיר. ביריון 14.09.17 08:22 6
  מזל טוב! בניין עדי עד! itai 14.09.17 07:55 2
  בהצלחה! ומציע לכלה להתמקד בעיקר בעתיד, איפה שנמצאים החיים. הפוך גוטה 14.09.17 08:07 3
  שיהיה במזל טוב ובניין עדי עד. על זה נאמר עין במר בוכה ולב שמח. שירבו שמחות וינוסו אנחות דוידזון 14.09.17 08:11 4
  מרגש עד דמעות שמש בגבעון1 14.09.17 08:21 5
  |בוכה| יוסי22 14.09.17 10:10 7
  ״ שובע שמחות ישביעוכם מן השמיים עד שתיבלנה שיפתותכם מלאמר די ״ יוסקה 14.09.17 10:17 8

בלגן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.5.16
5988 הודעות, 80 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    07:24   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מזל טוב!  
בתגובה להודעה מספר 0

ממליץ על הסרט הבא, שמתעד את ההתמודדות של המשפחה לאחר הרצח

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
23566 הודעות, 204 מדרגים, 326 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    08:22   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. המון המון מזל טוב לזוג הצעיר.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
itai
חבר מתאריך 16.5.13
5948 הודעות
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    07:55   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מזל טוב! בניין עדי עד!  
בתגובה להודעה מספר 0

הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
9103 הודעות, 99 מדרגים, 194 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    08:07   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. בהצלחה! ומציע לכלה להתמקד בעיקר בעתיד, איפה שנמצאים החיים.  
בתגובה להודעה מספר 0

האב שלה מלווה אותה מלמעלה, שומר עליה ומחזק אותה. אין צורך להתקבע על מה שהיה, או מה שיכול היה להיות אם...
זו דעתי.

לנו, כעם ישראל, יש חשבון עם מי שרצח את אביה. היא לא צריכה לשאת על גבה את הנטל הזה, אלא רק את הכאב האישי של בת שאיבדה אב.

דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
137157 הודעות, 458 מדרגים, 829 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    08:11   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. שיהיה במזל טוב ובניין עדי עד. על זה נאמר עין במר בוכה ולב שמח. שירבו שמחות וינוסו אנחות  
בתגובה להודעה מספר 0

שמש בגבעון1 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.6.11
2365 הודעות, 22 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    08:21   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מרגש עד דמעות  
בתגובה להודעה מספר 0

מזל טוב ובניין עדי עד .
התשובה הכי מוחצת לאויבינו.

יוסי22 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.15
1190 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    10:10   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. |בוכה|  
בתגובה להודעה מספר 0

כל כך הרבה עצב
שמהול
בכל כך הרבה שמחה...

מישהו יודע איך מצטרפים לאור מיכאל?

יוסקה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.7.14
10057 הודעות, 181 מדרגים, 357 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    10:17   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ״ שובע שמחות ישביעוכם מן השמיים עד שתיבלנה שיפתותכם מלאמר די ״  
בתגובה להודעה מספר 0

וזה הזיווג יעלה יפה מן השמיים ויזכו לשכינה המחבקת שניים .

למה בן השפחה אותי יירש ,ונשארתי עני אביון ורש

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות