אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #425700 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 425700      
Lucky לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.08
4504 הודעות, 47 מדרגים, 85 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    10:18   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מנהיגי הדמוקרטים סיכמו עם טראמפ על חקיקה להגנה על ילדי מהגרים לא חוקיים והגנת הגבולות  

בעקבות שיחות במהלך ארוחת ערב בבית הלבן, דיווחו מנהיגי הדמוקרטים בקונגרס ובסנאט, ננסי פלוסי וצ'אק שומר: "הסכמנו לעגן בחוק את ההגנה על ילדי מהגרים לא חוקיים במהירות ולעבוד על חבילה להגנת הגבולות, לא כולל את החומה (מקסיקו), שמקובלת על שני הצדדים".

בתגובה אמרה דוברת הבית הלבן שרה סנדרס "דנו בחוק להגנה על ילדי מהגרים ובהגנת הגבולות אבל לא הסכמנו להחריג את הקמת החומה".

Following talks over dinner at the White House, House Minority Leader Nancy Pelosi and Senate Minority Leader Chuck Schumer said: "We agreed to enshrine the protections of DACA into law quickly, and to work out a package of border security, excluding the wall (Mexican), that's acceptable to both sides."

"While DACA and border security were both discussed, excluding the wall was certainly not agreed to," White House Press Secretary Sarah Sanders said.

מקור:
http://www.business-standard.com/article/pti-stories/democrats-say-deal-struck-with-trump-to-protect-immigrants-117091400570_1.html

גאה להיות ישראלי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  טראמפ בתגובה: לא נעשתה עיסקה - החומה תיבנה - צריך לדאוג לילדי המהגרים Lucky 14.09.17 17:40 1
     קודם טראמפ כותב שאין דיל, אחרי זה טראמפ כותב את הסיבות למה להשאיר אותם שלמיק3 14.09.17 17:53 2
         כמה שנאה וגועל במקום אחד GaggeR 14.09.17 18:34 3
             עם כל האהדה שלי לטראמפ, והעדפתו בכל מקרה עפ''נ קלינטון, לא צריך להתעלם מכך שבזמן האחרון lurker 14.09.17 18:55 7
                 ראיון עם טראמפ מ2012 - חוזר על בדיוק מה שאומר היום - צריך פתרון קבוע לחולמים להשאר בארה״ב שלמיק3 14.09.17 19:00 9
                     כשהוא עוד היה איש עסקים דמוקרטי. תביא את מה שהוא אמר בפריימריז! eli19 14.09.17 19:05 11
                         הוא מעולם לא היה איש עסקים דמוקרטי, היה רשום כדמוקרט אבל הצביע רפובליקני GaggeR 14.09.17 19:14 14
                             מאיפה אתה יודע למי הוא הצביע??? היה רשום וגם תרם! eli19 15.09.17 00:36 22
                                 כי יש מסמך שבו אתה מצביע מראש.... GaggeR 15.09.17 00:43 27
                                     אין מסמך כזה. אתה מתכוון לסיווג המפלגתי וזה היה דמוקרטי! eli19 15.09.17 00:52 30
                                         לא מדובר על מסמך רשמי כי כזה אין בכלל GaggeR 15.09.17 00:57 32
                                             אז על מה אתה מדבר?? מי תיעד את ההצבעה שלו? eli19 15.09.17 01:00 35
                 חוששני שלא טראמפ הבעיה פה. GaggeR 14.09.17 19:12 13
                     בעיקרון מסכים עם הניתוח הנכון שלך. אולם, לצערי/שמחתי, מרכז העולם עבורי זה כאן. מה שקורה lurker 14.09.17 19:39 17
                         מסכים איתך. אבל אם טראמפ נעצר על ידי החסמים של הממשל, אני בטוח שגם מקמאסטר GaggeR 14.09.17 20:06 18
                     מדהים כמה אנשים מגוננים על נשיא שלא מקיים את הבטחותיו ואף מממש מדיניות של הדמוקרטים. eli19 15.09.17 00:38 23
                         אני בוחר להסתכל על מה שהוא כן מקיים ולא על מה שהתקשורת מספרת GaggeR 15.09.17 00:42 25
                             ומה הוא קיים באמת? eli19 15.09.17 00:56 31
         הנושא הוא שהצו שנחתם הוא על גבול החוקיות סולמית 14.09.17 18:41 4
             מסכים לגמרי. טראמפ ייקח נושא שאובמה דשדש בו (הצו עשה לילדי DACA חיים מאוד מאוד קשים) שלמיק3 14.09.17 18:47 5
                 איזו לוליינות. אפילו טראמפ בעצמו לא ידע שהוא רק רצה לעזור למהגרים מול אובמה שהתעלל בהם... eli19 14.09.17 18:59 8
                     LOL אני ממש לא מתומכיו אבל כשהוא עושה מעשה צודק הוא יקבל גב מלא מהמפלגה הדמוקרטית שלמיק3 14.09.17 19:02 10
                         לפי התגובות שלך, אתה תומך עיוור. מעשה צודק? מעשה דמוקרטי! לא רפובליקני בעליל. eli19 14.09.17 19:08 12
                         אובמה הוציא את הצו, כי הצעת החוק להסדרת מצבם נתקע בבית המחוקקים למשך 5 שנים פיניקית 14.09.17 21:20 21
  טראמפ מתברר כאחד הפוליטיקאים הגרועים ביותר. נותן לדמוקרטים את כל מה שהם רוצים eli19 14.09.17 18:49 6
     זה שהוא לא מקבל תמורה מהרפובליקנים כמו שהם לא מאוחדים ויש להם כאלה שמעדיפים GaggeR 14.09.17 19:21 15
         מקיין הוא גם בעייתי אבל זה ממש לא מצדיק לבגוד בבוחרים ולהפוך להיות נשיא דמוקרטי. eli19 15.09.17 00:40 24
             הוא לא הופך לנשיא דמוקרטי. לא בגלל עסקה אחת תעזור לעם GaggeR 15.09.17 00:49 29
                 קודם כל, זו כבר עסקה שנייה. שנית, העסקה עוזרת למהגרים, לא לעם. eli19 15.09.17 00:58 33
     יש לך את פרטי העסקה הסגורה? מתן_ 14.09.17 20:18 20
  אגודת ישראל בארהב הוציאה הצהרה לפני כמה ימים שמבקשת פיתרון למצב פיניקית 14.09.17 19:29 16
  מתחיל להיראות כאילו טראמפ מצליח לשתף פעולה עם הדמוקרטים, צעד חשוב וחיוני יוסף גוסטאר 14.09.17 20:11 19
  הסיבה האמיתית לכך שטראמפ מוותר כל כך לדמוקרטים היא בגלל שהוא מת לקבל קצת תקשורת חיובית. eli19 15.09.17 00:42 26
     ''בוגדניים'' מה הם חייבים לו משהו? יוסף גוסטאר 15.09.17 00:59 34
         אתה כבר מתרץ את הבגידה מראש. חכה. eli19 15.09.17 01:03 36
             הרי זה לא ברור? ממתי אתה עוקב אחרי הפוליטיקה האמריקאית? יוסף גוסטאר 15.09.17 01:09 37
                 ולא הגיע הזמן להפסיק עם הפוליטיקה הזו? GaggeR 15.09.17 01:13 38
                     זה תהליך שקורה באופן טבעי בגלל השיטה הדו מפלגתית יוסף גוסטאר 15.09.17 01:17 39
  ילדי מהגרים?? שינוי דמוגרפי נקבע בעיקר כשעובדים זרים / מסתננים מתחילים להתרבות. הפוך גוטה 15.09.17 00:48 28

Lucky לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.08
4504 הודעות, 47 מדרגים, 85 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    17:40   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. טראמפ בתגובה: לא נעשתה עיסקה - החומה תיבנה - צריך לדאוג לילדי המהגרים  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

גאה להיות ישראלי

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שלמיק3
חבר מתאריך 24.12.02
4120 הודעות
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    17:53   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. קודם טראמפ כותב שאין דיל, אחרי זה טראמפ כותב את הסיבות למה להשאיר אותם  
בתגובה להודעה מספר 1

יעשה כאילו זה היה רעיון שלו בכלל לתת אזרחות ל800,000 מקסיקנים בDACA
אין בעיה טראמפ, היה רעיון שלך, רעיון נפלא!

תענוג לקרוא את התגובות של אנשי טראמפ (בפורום תומכי טראמפ הגדול ברשת)

https://www.reddit.com/r/The_Donald/comments/701daz/djt_on_twitter_does_anybody_really_want_to_throw/

כמה שנאה וגועל במקום אחד

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
GaggeR לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
11496 הודעות, 102 מדרגים, 196 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    18:34   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כמה שנאה וגועל במקום אחד  
בתגובה להודעה מספר 2

רק בזה צדקת

אפשר לדרג (חיובי)... אני לא נושך... מבטיח!

lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
15504 הודעות, 263 מדרגים, 519 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    18:55   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. עם כל האהדה שלי לטראמפ, והעדפתו בכל מקרה עפ''נ קלינטון, לא צריך להתעלם מכך שבזמן האחרון  
בתגובה להודעה מספר 3

נראה שמישהו או מישהם הצליחו ל"ביית" אותו קצת ומתחילים לצאת
קולות שמאוד לא מוצאים חן בעיני, שהולכים ומזכירים השתלטות
והתגברות ליברלית שמאלנית בסביבתו ונקווה שלא גם עליו.

אם כל מה שנכתב לאחרונה על מקמסטר, שלא היה ידוע בתחילה, ובהנחה,
נקווה שלא תקרה, שפתאום היילי תמצא עצמה בתפקיד אחר - ישנה סכנה
שלא יהיה שום הבדל בין ממשל זה לממשל אובמה.

על טראמפ לחזור ולהבטיח שוב ובאופן ברור את עמדתו השמרנית ואנטי
הגלובליזם והרב תרבותיות מבית מדרשו של סורוס.

ודבר ראשון, אולי כדאי שיתחיל בהצבת סגן אצל טילרסון וקריאתו של
מקמסטר לסדר או הדחתו.

נכון שמקשים על טראמפ וכמו ביבי, אולי הוא מנסה להשתיק את
הרודפים אחריו בתקשורת ואצל התובע המיוחד שממררים את חייו.

אבל לא לשם כך הצביעו לו בוחריו.

שלמיק3
חבר מתאריך 24.12.02
4120 הודעות
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:00   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ראיון עם טראמפ מ2012 - חוזר על בדיוק מה שאומר היום - צריך פתרון קבוע לחולמים להשאר בארה״ב  
בתגובה להודעה מספר 7

+ אבטחת הגבולות

זה בדיוק מה שהוא אומר ב2017, שום דבר לא השתנה

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

eli19 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.13
6199 הודעות, 41 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:05   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כשהוא עוד היה איש עסקים דמוקרטי. תביא את מה שהוא אמר בפריימריז!  
בתגובה להודעה מספר 9

ואיך שהוא תקף באגרסיביות את ג'ב בוש ואת מרקו רוביו על עמדתם בנושא המהגרים.

האיש שינה את דעותיו במאה שמונים מעלות.

לפחות תהיה הוגן ותודה בזה.

חבר מתאריך 2.4.12
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:14   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. הוא מעולם לא היה איש עסקים דמוקרטי, היה רשום כדמוקרט אבל הצביע רפובליקני  
בתגובה להודעה מספר 11

נכון שהוא גם תרם להם אבל לא מאידאולוגיה פוליטית אלא עסקית, יש הבדל עצום

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:36   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. מאיפה אתה יודע למי הוא הצביע??? היה רשום וגם תרם!  
בתגובה להודעה מספר 14

חבר מתאריך 2.4.12
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:43   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. כי יש מסמך שבו אתה מצביע מראש....  
בתגובה להודעה מספר 22

שם יש את ההיסיטורת ההצבעה של טראמפ והוא הצביע רפובליקני 40 שנים ברצף

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:52   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אין מסמך כזה. אתה מתכוון לסיווג המפלגתי וזה היה דמוקרטי!  
בתגובה להודעה מספר 27

חבר מתאריך 2.4.12
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:57   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. לא מדובר על מסמך רשמי כי כזה אין בכלל  
בתגובה להודעה מספר 30

אבל יש על ההסיטורית הצבעה שלו.

אני לא מומחה באימות מסמכים אבל אני כן מפעיל את ההיגיון שאומר שאם התקשורת לא תוקפת את זה....

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    01:00   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אז על מה אתה מדבר?? מי תיעד את ההצבעה שלו?  
בתגובה להודעה מספר 32

נשמע לי כמו סיפורי אלף לילה ולילה.

חבר מתאריך 2.4.12
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:12   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. חוששני שלא טראמפ הבעיה פה.  
בתגובה להודעה מספר 7

הוא הגיע לעשות סדר בפוליטיקה, הוא נתן לרפובליקנים הזדמנות אחרי הזדמנות לתקן.
יש להם רוב ושליטה בכל מקום אבל בכל אופן נכשלים בכל חקיקה רצינית. ולמה? כי יש סנאטור שלא מוכן לתמוך בו ויעשה הכל כדי לטרפד.
ההסכם של טראמפ עם הדמוקרטים הוא כדי לתת לרפובליקנים קריאת השכמה והוא מצליח בזה. רק צריך לראות מה שמקונל מגיב על ההסכמים האלה.

הוא כרגע עובד על הפחתת מיסים ועל הגבולות, הוא מעדיף לעבוד עם הרפובליקנים, אבל מה לעשות יש כאלה שתוקעים מקלות בגלגלים? שישב בצד ולא יעשה כלום? ככה בוודאות הדמוקרטים ינצחו ב2018.
לא מקמאסטר הבעיה פה אלא במקסימום גורים פתי. הבעיה היא בחברה שמסביב ששולטים במידע שמגיע. והסיבה שאני לא חושב שמקמאסטר צריך ללכת היא בגלל ש-1) אנחנו לא מרכז העולם, 2) הוא לא הבורג המחליט ובשביל זה יש גורמים מאזנים כמו דנפורד וקלי שעוזר לטראמפ להחליט.

לגביי ביות של טראמפ, אני באמת חושב שהייחצון הפומפוזי הגיע למקסימום ניצול וכן יהיה טוב אם טראמפ יתמתן קמעה ויראה להם שהוא יודע לטפל בבעיות האישיות של הסנאטורים איתו בצוררה שהם מבינים.

אין כמו משהו שיגמור לטראמפ את החיים הקלים שבקושי יש לו שם בחסות התקשורת כמו שהוא יכריז על מלחמה נגד סורוס, שאז בכלל יהיו כל יום הפגנות בכל מקום. יש מלחמות שצריך להילחם בחוכמה, וזו אחת מהן.

התקשורת ניסתה לשנות את הכיוון של טראמפ בזה שהם עשו לו חיים קשים כי אצל הנשיאים הקודמים זה עבד בצורה שבה הם קבעו דיווחים ששינו מציאות. פה זה לא עבד להם כי הוא נלחם בהם חזרה, ולכן הם מנסים כרגע להציג כאילו הוא עושה את מה שהם ביקשו בזמן שזה לא ככה.
למשל על העזיבה של בנון הם דיווחו שבנון רב עם קלי וכנראה היה מדליף ולכן הוא עף, בזמן שהאמת היא שקלי וטראמפ חשבו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת. גם אין לתקשרות את בנון לתקוף וגם בחוץ בנון עובד יותר טוב כי אין עליו אזיקים בדמות אתיקה ממשלתית. וגם אחרי שהם גילו את זה הם דיווחו לא נכון את מה שהוא אמר בראיון.

בקיצור, צריך להסתכל לעומק מה קורה שם. טראמפ הגיע לעבוד ולקיים את ההבטחות שלו, והוא עומד בהן. אם זה ידרוש ממנו להשאיר את הדרימרז, so be it. העיקר שהוא יקבל רפורמה בהגירה. (אף אחד לא באמת חשב שזה אפשרי לגרש 800,000 איש)

lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
15504 הודעות, 263 מדרגים, 519 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:39   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. בעיקרון מסכים עם הניתוח הנכון שלך. אולם, לצערי/שמחתי, מרכז העולם עבורי זה כאן. מה שקורה  
בתגובה להודעה מספר 13

בארה"ב ברור לי שחשוב מאוד וגם ברור לי ששמים לו מקלות, כולל
מיעוט מהרפובליקנים. זה גם לא היה סוד שהיה צפוי שמי שאינו מעורה
בפוליטיקה יתקשה בתחילת דרכו...

אבל כל זה רלוונטי בעיקר לגבי מדיניות פנים בארה"ב ואני מאחל
לו הצלחה.

אותי מעניינת רק ישראל וכל הקשור והנוגע אליה.

עם החלטתו שלא להעביר את השגרירות עברתי מעמדת אוהד פעיל לעמדת
צופה מתענייין פה ושם. הוא כבר לא עניין אותי כבעבר.

אם מקמסטר יתגלה כצעקתה, צר לי לומר שטראמפ אצלי יהיה גמור.
(לא שאני משנה או שווה משהו עבורו..)
.

אני מקווה שאתה צודק ויהיו מספיק איזונים.

אבל בסה"כ הכולל, וטענתי זאת כבר לפני שנה, גם אם יתברר שטראמפ
לא יהיה המשיח שהציונים בישראל חיכו לו - הוא עדיף פי אלף מונים
מהאלטרנטיבה שהיתה כבר עכשיו מובילה אותנו לאבדון.

חבר מתאריך 2.4.12
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    20:06   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מסכים איתך. אבל אם טראמפ נעצר על ידי החסמים של הממשל, אני בטוח שגם מקמאסטר  
בתגובה להודעה מספר 17

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:38   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מדהים כמה אנשים מגוננים על נשיא שלא מקיים את הבטחותיו ואף מממש מדיניות של הדמוקרטים.  
בתגובה להודעה מספר 13

חבר מתאריך 2.4.12
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:42   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אני בוחר להסתכל על מה שהוא כן מקיים ולא על מה שהתקשורת מספרת  
בתגובה להודעה מספר 23

שהוא לא מקיים.
כל הקטע שמגנים אותו על העבודה עם הדמוקרטים זה פרי ידם של הדמוקרטים, וזה כדי לגרום לרפובליקנים שמרנים מאוד להתרחק ממנו.

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:56   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. ומה הוא קיים באמת?  
בתגובה להודעה מספר 25

רמז: כמעט כלום.

ומה שכתבת הוא ההפך מהמציאות: בתקשורת דווקא תומכים בו בשל המהלכים האחרונים. דווקא תומכיו הגדולים כמו אן קולטר וסטיב באנון מבקרים אותו. אבל כמובן שבאנון והאניטי מאשימים את מיצ' מקונל ופול ראיין במקום להאשים את אלילם הגדול.

הרי זה היה ברור כשמש כבר בשלב הפריימריז שטראמפ איננו שמרן ואיננו ימני. הרפובליקנים טמנו את הראש בחול ועכשיו הוא הורס להם את האידאולוגיה של המפלגה.

סולמית
חבר מתאריך 28.6.14
9924 הודעות
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    18:41   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הנושא הוא שהצו שנחתם הוא על גבול החוקיות  
בתגובה להודעה מספר 2

עיקר ההתנגדות היתה בזה שזה צו נשיאותי ולא בחקיקה

שלמיק3
חבר מתאריך 24.12.02
4120 הודעות
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    18:47   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מסכים לגמרי. טראמפ ייקח נושא שאובמה דשדש בו (הצו עשה לילדי DACA חיים מאוד מאוד קשים)  
בתגובה להודעה מספר 4

ויהפוך אותו לחקוק באבן עם דרך ברורה לאזרחות

מה שחלק מהתומכים הקיצוניים של טראמפ חשבו (וטעו) זה שהוא מתכוון לגרש את הדרימרס, למרות שטראמפ דווקא אוהב אותם מאוד (כפי שהוא צייץ היום ״מי בכלל רוצה לגרש אותם?״)

אובמה נתן להם סטטוס לא קבוע, שצריך כל שנתיים לחדש (ולשלם עוד ועוד אגרות), הם צריכים לבקש אישור לפני כל יציאה מגבולות ארה״ב ואף פעם לא ברור מתי הצו יתבטל או ימשיך
בזכות טראמפ יהיה להם סטטוס קבוע בחוק ולא יצטרכו לחשוש יותר

כשמגיע לטראמפ מילה טובה הוא הרוויח את זה ביושר, עד עכשיו הוא מטפל בנושא הזה בצורה מצויינת, ונדמה שגם הדמוקרטים בקונגרס (כמו ידידיו הטובים פלוסי ושומר שהתארחו לארוחת ערב מפנקת בבית הלבן אמש) הולכים לתת לו גב מלא, למקרה שהמפלגה הרפובליקנית תבגוד בו

הם כבר נתנו השבוע בהעלאת תקרת החוב + כסף לנפגעי ההוריקנים
40% מהרפובליקנים בבית הנבחרים הצביעו נגד ההצעה של טראמפ
100% מהדמוקרטים הצביעו בעד
זה שלב חדש ביחסים שבו טראמפ זורק את הקיצונים ממפלגתו במדרגות בנעזר ב100% מהמפלגה הדמוקרטית כדי לקדם את האג׳נדה שלו

חבר מתאריך 4.10.13
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    18:59   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. איזו לוליינות. אפילו טראמפ בעצמו לא ידע שהוא רק רצה לעזור למהגרים מול אובמה שהתעלל בהם...  
בתגובה להודעה מספר 5

כמה טפשים היינו??? איך לא קלטנו שטראמפ דווקא רצה להשאיר אותם ורק הפריע לו שזה נעשה בצורה לא חוקתית...

תגיד, אין גבול?! גם אם הוא יכריז מחר על אימוץ הקומוניזם או הצטרפות למפלגה הדמוקרטית, גם אז תמשיכו להסביר בתירוצים שונים ומשונים כמה הוא גאון וכמה הוא צודק?!

הזיה!

שלמיק3
חבר מתאריך 24.12.02
4120 הודעות
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:02   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. LOL אני ממש לא מתומכיו אבל כשהוא עושה מעשה צודק הוא יקבל גב מלא מהמפלגה הדמוקרטית  
בתגובה להודעה מספר 8

(כפי שהיה בהעלאת תקרת החוב השבוע)

כפי שהבאתי בתגובה למעלה, טראמפ התראיין ב2012 ואמר בדיוק את זה. פתרון קבע להשארות הדרימרס באמריקה, הם בכלל לא יודעים ספרדית

וכן, מאז ומתמיד הוא והרפובליקנים מחו על כך שהצו הנשיאותי היה לא חוקתי, ומדובר בנושא שחייב להפתר בחוק שעובר בקונגרס

חבר מתאריך 4.10.13
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:08   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לפי התגובות שלך, אתה תומך עיוור. מעשה צודק? מעשה דמוקרטי! לא רפובליקני בעליל.  
בתגובה להודעה מספר 10

ברור שהדמוקרטים יתמכו בו. למה לא?

ואגב, אני כתבתי כבר בפריימריז שטראמפ איננו שמרן ובהזדמנות הראשונה שתהיה לו, הוא יבגוד ברפובליקנים ויחבור לדמוקרטים.

פיניקית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.13
4980 הודעות, 42 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    21:20   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אובמה הוציא את הצו, כי הצעת החוק להסדרת מצבם נתקע בבית המחוקקים למשך 5 שנים  
בתגובה להודעה מספר 10

חבר מתאריך 4.10.13
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    18:49   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. טראמפ מתברר כאחד הפוליטיקאים הגרועים ביותר. נותן לדמוקרטים את כל מה שהם רוצים  
בתגובה להודעה מספר 0

ולא מקבל כלום בתמורה וכל זה כשיש לרפובליקנים רוב בבית הנבחרים ובסנאט!

במערכת הבחירות הוא קטל באכזריות את ג'ב בוש על כך שהוא רוצה להשאיר את ''החולמים'' (בני מהגרים) ועכשיו הוא סוגר דיל עם הדמוקרטים להשאיר אותם ועוד לא מקבל את התקציב לחומה שלו!

חבר מתאריך 2.4.12
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:21   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. זה שהוא לא מקבל תמורה מהרפובליקנים כמו שהם לא מאוחדים ויש להם כאלה שמעדיפים  
בתגובה להודעה מספר 6

לתת ליריבות אישית עם טראמפ להשפיע על ההצבעות שלהם.

למשל מקיין שדיבר על פוליטיקה חדשה שבה עובדים אחד עם השני בנאום מרגש בסנאט הלך והצביע נגד.
בסדר.
ואז הגיע השיתוף פעולה בין טראמפ לדמוקרטים כמו שמקיין ביקש, ומה מקיין עשה? הצביע נגד.

אז אין לו שום פוליטיקה נקייה אלא רק אינטרסים אישיים צרים ושנאה לאיש שגם זילזל בו וגם זכה במשהו שהוא לא הצליח לזכות בו.

מי שאשם בזה שטראמפ מחפש קידום האג'נדה אצל הדמוקרטים אלה הרפובליקנים עצמם.

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:40   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מקיין הוא גם בעייתי אבל זה ממש לא מצדיק לבגוד בבוחרים ולהפוך להיות נשיא דמוקרטי.  
בתגובה להודעה מספר 15

חבר מתאריך 2.4.12
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:49   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. הוא לא הופך לנשיא דמוקרטי. לא בגלל עסקה אחת תעזור לעם  
בתגובה להודעה מספר 24

ואם הוא באמתילך בסוף לדמוקרטים יותר יהיה לרפובליקנים להאשים רק את עצמם ואת מקיין הסנילי.
מה אתה מעדיף? שישבו בחיבוק ידיים? שהעם האמריקאי יסבול רק כי הרפובליקנים לא אוהבים את הנציג שלהם? ומה יהיה על העם?

טראמפ הגיע לבית הלבן כדי להעביר מדיניות. הוא לא אידאולוג רפובליקני. הוא איש עסקים. ואם המפלגה הרפובליקנית חושבים שיש להם חבל אינסופי למתוח שיחשבו אחרת.

יש להם את כל מוקדי השליטה, אבל בכל אופן חוקים לא עברו. למה זה? כי יש רפובליקנים שבוגדים במצביעים שלהם.
לא טראמפ ללא קשר לעצבים שיש עליו לפעמים וללא קשר למה שהוא מנסה להעביר עם הדמוקרטים.

אתה צריך להבין, כל עוד אין לרפובליקנים 60 סנאטורים או שהם מורידים את הפיליבסטר ל51, הם לא יכולו להעביר שום תקציב ושום חוק משמעותי בלי הדמוקרטים. שזה ישר אומר שהם צריכים להתפשר כלפי הדמוקרטים.

יש סנאטורים רפובליקנים שחושבים שבשביל החמש דקות של הפופוליזם הזול על daca עדיף לפגוע בכל הנפגעים של ההוריקנים. ככה דוחקים את טראמפ לידיים דמוקרטיות.

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:58   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. קודם כל, זו כבר עסקה שנייה. שנית, העסקה עוזרת למהגרים, לא לעם.  
בתגובה להודעה מספר 29

שלישית, אתה צודק שטראמפ נחוש לקדם מדיניות. לא משנה איזו. גם מדיניות של הדמוקרטים זה מספיק טוב. העיקר להזיז דברים.

בקיצור, אסון לרעיונות ולאידאולוגיה הרפובליקנית.

מתן_
חבר מתאריך 11.7.17
501 הודעות
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    20:18   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. יש לך את פרטי העסקה הסגורה?  
בתגובה להודעה מספר 6

פיניקית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.13
4980 הודעות, 42 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    19:29   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אגודת ישראל בארהב הוציאה הצהרה לפני כמה ימים שמבקשת פיתרון למצב  
בתגובה להודעה מספר 0

יש יהודים בין הילדים המדוברים

יוסף גוסטאר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.8.17
834 הודעות, 7 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באלול תשע''ז    20:11   14.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מתחיל להיראות כאילו טראמפ מצליח לשתף פעולה עם הדמוקרטים, צעד חשוב וחיוני  
בתגובה להודעה מספר 0

כעת שיעזור להם להעביר חוק ביטוח בריאות לכולם שהם עומדים להעמיד להצבעה

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:42   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. הסיבה האמיתית לכך שטראמפ מוותר כל כך לדמוקרטים היא בגלל שהוא מת לקבל קצת תקשורת חיובית.  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא רב עם התקשורת כל הזמן אבל צורך את התקשורת השמאלנית כמו הניו יורק טיימס ו-CNN באדיקות.

בשבוע האחרון הוא קיבל הרבה ליטופים מהתקשורת וזאת בגלל הדיל הקודם שכרת עם הדמוקרטים. נראה שהוא אוהב את זה והוא ימשיך בקו הזה.

אבל אל דאגה. הדמוקרטים הבוגדניים עוד יתקעו לו את הסכין בגב כמו שצריך.

חבר מתאריך 2.8.17
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:59   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ''בוגדניים'' מה הם חייבים לו משהו?  
בתגובה להודעה מספר 26

עושים דיל נקודתי, הוא לא חייב להם כלום והם לא חייבים לו כלום. כל עוד שכרגע שני הצדדים מרוויחים, עובדים ביחד. הם עדיין יריבים.

חבר מתאריך 4.10.13
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    01:03   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אתה כבר מתרץ את הבגידה מראש. חכה.  
בתגובה להודעה מספר 34

אני מתכוון לכך שטראמפ משתף עימם פעולה כי הוא צמא ללגיטימציה של הדמוקרטים ושל האצולה הניו יורקית. כרגע, הם משדרים לו שהוא על הכיפאק והם איתו. אבל כשבחירות האמצע יתקרבו, הם יחרימו אותו ויחזרו להגיד שהוא היטלר החדש.

חבר מתאריך 2.8.17
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    01:09   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. הרי זה לא ברור? ממתי אתה עוקב אחרי הפוליטיקה האמריקאית?  
בתגובה להודעה מספר 36

אובמה במשך 6 שנים היה צריך להתמודד עם קונגרס רפובליקני, וכשהיתה הסכמה לגבי משהו (בעיקר ענייני תקרת חוב) היא הייתה נקודתית בלבד, בכל שאר הזמן נלחמו בו מלחמת חורמה. ככה זה בפוליטיקה מפלגתית.

חבר מתאריך 2.4.12
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    01:13   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. ולא הגיע הזמן להפסיק עם הפוליטיקה הזו?  
בתגובה להודעה מספר 37

לעם זה כואב

חבר מתאריך 2.8.17
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    01:17   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. זה תהליך שקורה באופן טבעי בגלל השיטה הדו מפלגתית  
בתגובה להודעה מספר 38

אין שם קואליציות. זה משחק סכום 0, וזה מה שהעם שם רוצה. זה לא שאין עוד מפלגות, יש רק 2 מפלגות שמצביעים להן, ומיעוט זניח ביותר של עצמאיים ונציגי מפלגות אחרות.
כל עוד זה כך, הלגיטימציה שלך באה מהשוני שלך. אחרת למה שיצביעו לך ולא להוא?

הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
7910 הודעות, 92 מדרגים, 180 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד באלול תשע''ז    00:48   15.09.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. ילדי מהגרים?? שינוי דמוגרפי נקבע בעיקר כשעובדים זרים / מסתננים מתחילים להתרבות.  
בתגובה להודעה מספר 0

ובקשר לשינוי הכיוון מאז הבחירות - טרמאפ מנסה להיות יותר ריבלין מריבלין?

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות