אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #436511 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 436511
Fondu
חבר מתאריך 20.12.13
3973 הודעות
יום שלישי כ''ה בחשון תשע''ח    16:39   14.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עשרות הפגינו באוניברסיטת ת''א: ''אנס במעבדה''  

הבוקר התכנסו עשרות סטודנטים וסטודנטיות באוניברסיטת תל אביב, להפגנת מחאה והבעת תמיכה בבר לביא שנאנסה על ידי מתרגל באוניברסיטה לכאורה - והשותקה; "אנס במעבדה זו סביבה מטרידה. מי תהיה הבאה בתור?"
דורין אליהו | mako | פורסם 14/11/17 14:31

בשבוע שעבר, חשפה בר לביא, סטודנטית לתואר שני ומתרגלת באוניברסיטת תל אביב, כיצד נאנסה על ידי מתרגל אחר במעונות, לכאורה. בעוד שלביא הושתקה על ידי האוניברסיטה באמצעות תביעות ואיומים ונאלצה להסתיר את שמו של המתרגל, תוך ויתור על ההתקדמות המקצועית שלה – המתרגל החשוד המשיך לעבוד לצד סטודנטיות נוספות גם לאחר שהוגשה תלונה על אונס במשטרה נגדו. הבוקר, התכנסו הסטודנטים והסטודנטיות להפגנת מחאה והבעת תמיכה בלביא.

"אנחנו פה, כי מתרגל אנס סטודנטית לא רחוק מפה. במעונות. והאוניברסיטה בחרה להעסיק אותו למרות שהיא יודעת שעומדת מולו תלונה", סיפרה מרים גברעם שנכחה בהפגנה שהוקפה בשורת מאבטחים. "אני מסתכלת פה על המאבטחים שבאו לשמור על האוניברסיטה. הם לא שומרים עליי ולא על אף אחת מאיתנו. האוניברסיטה ממשיכה להפקיר את ביטחונן של נשים סטודנטיות ואנחנו פה כדי לתמוך בבר לביא האמיצה", הוסיפה גברעם.

מוקדם יותר הבוקר, התראיינה לביא בחדשות הבוקר עם ניב רסקין, לצד ח"כ שלי יחימוביץ שבצעד אמיץ חשפה את שמו של המתרגל החשוד במהלך דיון בכנסת ואף נזפה באוניברסיטה על מתן הגנה לאנס ולא לסטודנטיות. יש תחושה של מעטפת הגנה על חשוד באונס. האוניברסיטה חייה בעבר, אני קוראת לראשי האקדמיה להוביל את המאבק הזה. אותו מתרגל מסתובב חופשי ומאושר בקמפוס ובר צריכה להסתובב בשולי הבניינים בפחד לפגוש אותו", אמרה ח"כ יחימוביץ'.

"אני רוצה להגיד לכן שהמתרגל הזה יש לו שם שאני לא יכולה להגיד מחשש לדיבה, אבל תעשו גוגל, שלי יחמוביץ' חשפה את השם שלו, בואו נפיץ את הסרטון הזה לכל עבר עד שלא תישאר פה סטודנטית אחת שלא יודעת את השם שלו ולא תוכל להגן על עצמה", סיכמה גברעם.

לחץ כאן לצפיה דרך Facebook

http://www.mako.co.il/women-magazine/Article-a0e39c08f7abf51006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות