אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #441116 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 441116      
הנוסע בזמן
חבר מתאריך 28.9.17
71 הודעות
יום חמישי י''ט בכסלו תשע''ח    22:19   07.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

כבוד: ציור של ילדה ישראלית בתערוכה של האו''ם  

דנה מימראן, תלמידת כיתה ו' מבאר-שבע, תייצג את ישראל באו"ם בתחרות העולמית "פוסטר השלום". ציורה של דנה מימראן זכה מבין עשרות ציורים בתחרות שנערכה בארץ. התחרות כוללת שלושה שלבים: התמודדות עירונית, ארצית ובינלאומית.
דנה, עולה חדשה מצרפת הלומדת בבית הספר יחדיו בבאר-שבע, זכתה במקום הראשון בתחרות "פוסטר השלום" הארצית שנערכה ברמת גן. ציורה של דנה זכה מבין עשרות ציורים לייצג את ישראל בתחרות העולמית שעתידה להתקיים בפברואר בארה"ב.
תחרות "פוסטר השלום" נוסדה בשנת 1988, על ידי ארגון הליונס הבינלאומי, בכדי לאפשר לילדים לבטא את רגשותיהם בנושא השלום בעולם. מדובר בתחרות, לילדים בגילאי 13-11, הנערכת בכ-200 מדינות בעולם.

דנה הסבירה בהתרגשות את פרשנותה האישית למושג "שלום", כפי שהיא מביאה לידי ביטוי בפוסטר: "העיניים מסמלות את ההסתכלות שלי קדימה לעבר עתיד של אופטימיות ושלום, הן מסמלות את הרגע מלפני שנתיים וחצי בו עליתי ארצה מצרפת והחלטתי שלמרות הקושי בניתוק ממשפחה וחברים אני מסתכלת קדימה, כך אני מקווה שיקרה בעולם שלנו לעתיד טוב יותר בין אנשים בכל מקום".
לתחרות הארצית קדמה התחרות העירונית שיזם זו הפעם ה-12 מועדון ׳ליונס׳ "אחווה בנגב" בשיתוף מינהל חינוך תרבות ונוער בעיריית באר-שבע.

http://www.israelhayom.co.il/article/520311

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא בקטע של אומנות וזה קופיקו 07.12.17 22:27 1
  בהצלחה לציירת שלנו ! me אני 07.12.17 22:36 2
  ציוק מקסים. בהצלחה. ביריון 07.12.17 22:36 3

קופיקו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.3.16
1066 הודעות, 9 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ט בכסלו תשע''ח    22:27   07.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא בקטע של אומנות וזה  
בתגובה להודעה מספר 0

לא מבין בכלל, אבל לדעתי זה ציור יפה מאוד, בלי קשר ועם קשר לגיל הציירת.

יח"צ: משטרת ישראל היא המשטרה הטובה בישראל!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
me אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
18778 הודעות, 237 מדרגים, 472 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ט בכסלו תשע''ח    22:36   07.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בהצלחה לציירת שלנו !  
בתגובה להודעה מספר 0

ואם נחרבנו ונחרב העולם עמנו ע"י שנאת חנם,נשוב להבנות והעולם עמנו יבנה ע"י אהבת חנם

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
24547 הודעות, 206 מדרגים, 330 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ט בכסלו תשע''ח    22:36   07.12.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ציוק מקסים. בהצלחה.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות