אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #447634 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 447634      
השולף
חבר מתאריך 12.11.17
55 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    13:21   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

על סף מלחמת אחים באשדוד: חילונים נגד חרדים בנוגע לצביונה של העיר והשבת.  

 
   בשבת הקרובה, מחר יהיה המבחן הקובע של ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי בסוגיית סגירת העסקים בשבת ובעתידו הפוליטי. הרבנים החרדים באשדוד העבירו לו מסר חד וברור: אם לא תסגור את העסקים ואם לא תחלק להם דוחות כספיים וכתבי אישום, לא נתמוך בך לראשות העיר. בשעה 11 היום יום שישי מתחילה סדרת מחאות של החילוניים: הפגנות שיירת מכוניות וזו רק ההתחלה.

אשדוד בוערת וסוערת מאז השבת האחרונה ונמצאת על סף פיצוץ בין חילונים לחרדים. זאת בשל החלטת העירייה להתחיל באכיפה של סגירת עסקים בשבת. פקחי העירייה פשטו בשבת האחרונה על עסקים במתחמי הקניות "ביג" ו"סטאר סנטר" וחילקו, לתדהמת בעלי העסקים והקונים, התראות כנגד פתיחת עסק בשבת. זאת טרם נקיטה בקנסות כספיים והגשת כתבי אישום. בכך נשבר הסטטוס קוו שהיה קיים בעיר שנים רבות. הדבר קרה בלחץ החרדים על ראש העירייה ד"ר יחיאל לסרי, בכך שדרשו ממנו לנקוט צעדי אכיפה תוך שהם מאיימים כי לא יתמכו בו לראשות העיר אם לא יאכוף את הסגירה של העסקים בשבתות. המבחן הגדול שלו יהיה בשבת הקרובה לאור הדרישה של הרבנים החרדים לחלק הפעם דו"חות וקנסות כספיים ולהגיש כתבי אישום.

הסערה החלה ביום חמישי שעבר. בביתו של האדמו"ר מפיטסבורג התכנסו בבהילות כל רבני העדה החרדית, הקרויים "רבני הקריות" או "פורום בד"ץ", ודנו בסוגיית השבת. בסופה של פגישה זו הם העבירו עוד באותו ערב מסר לראש העירייה לסרי לדאוג לסגירת העסקים שאם לא כן, הם איימו, הוא לא יקבל את תמיכתם בבחירות לראשות העירייה בעוד עשרה חודשים. האיום עשה את שלו והפקחים נשלחו לאכוף את הסגירה. כך החלה הסערה ונפתחה המלחמה באשדוד בין חילונים לחרדים.

הפגישה בבית של האדמו"ר שהחלה את הסערה

מדיניות האכיפה שנקטה העירייה בלחץ הרבנים היא בבחינת שבירת הסטטוס קוו שהתקבל בהסכמה באשדוד. לפי הסטטוס קוו, חוק העזר העירוני האוסר על פתיחת עסקים בשבת ובימי חג, לא נאכף בפאתי העיר כמו במתחם "ביג" וב"סטאר סנטר". העירייה בחרה במשך השנים "להעלים עין" מפתיחת אותם עסקים ובכך לשמור על מרקם היחסים השברירי והעדין בין הציבור החרדי והחילוני בעיר. מדובר בסטטוס קוו שכמובן אינו מעוגן בחוק אלא בהבנה שכשם שלא ייפתחו עסקים ברובעים המזרחיים בהם מתגוררת אוכלוסייה חרדית גדולה, כך יפעלו בשבת כמאתיים ושלושים עסקים בעיקר בפאתי העיר.

לפני כשנה עם פתיחתו של מתחם "ביג" הפגינו החרדים ואיימו על ראש העירייה לסרי שאם העסקים ייפתחו בשבת הם יפרשו מהקואליציה ולא יתמכו בו יותר. לסרי לא נכנע ו"ביג" נותר פתוח בשבת. החרדים לא פרשו מהקואליציה אבל זכרו לו את המהלך הזה. השבוע, עשרה חודשים לפני הבחירות, ועל רקע חוק המרכולים שעבר בכנסת (חוק הקובע כי רשות מקומית תוכל להתיר פתיחת עסקים בשבת בתחומה רק באישור שר הפנים), פתחו החרדים בהתקפה על לסרי ודרשו ממנו באיומים לסגור את העסקים. כשהבחירות בפתח עשו האיומים את העבודה. לסרי, כנראה, נכנע הפעם.

העיתון החרדי "המודיע", שופרו של ציבור חסידי גור באשדוד המונים עשרות אלפים, דיווח על אותה ישיבה בהולה שהתקיימה ביום חמישי שעבר בביתו של האדמו"ר מפיטסבורג ופרסם כי הרבנים העלו דרישה נחרצת ללסרי להתחיל מייד במניעת חילול השבת באשדוד. פורום רבני בד"ץ שהיו בפגישה כלל את בכירי הרבנים ואת ראשי החסידויות האשכנזיות גור וויז'ניץ. הרבנים הזמינו לפגישה את לסרי, אך הוא נמנע מלהגיע. הזמנתו מלמדת על חשיבות הנושא מבחינתם ועד כמה רחוק הם מוכנים ללכת מול לסרי. בפגישה ההיא הם דרשו ממנו להתחיל בצורה אקטיבית למנוע חילולי שבת בכל רחבי העיר, בדגש על האיזורים שמוגדרים '"פאתי העיר". "לא יתכן שעיר מסורתית, שבראשה עומד ראש עיר חובש כיפה ואשר בה נציגות חרדית בעלת משקל והשפעה, תהפוך למוקד של חילול שבת", טענו הרבנים.

הלחץ כאמור עשה את שלו ולסרי החל בביצוע הדרישה של הרבנים. אחרי הכול, מדובר בכוח הפוליטי האשכנזי, שמונה כיום ארבעה מנדטים במועצת העיר, וצפוי לגדול לחמישה מנדטים בבחירות הקרובות. הם הכוח שסייע ללסרי בשתי מערכות בחירות להגיע ללשכת ראש העיר. פנייה ודרישה שלהם חשובה מאין כמוה למי שרוצה להיבחר לראשות העיר בפעם השלישית. מסירת ההתראות בשבת, יממה לאחר הכינוס החרדי, מראה שהמסר ככל הנראה נקלט.

החרדים מזועזעים מהעובדה שבשנים האחרונות נפתחו עשרות חנויות בשבת והם מאשימים את לסרי בפגיעה בסטטוס קוו באשדוד. הם עשו חשבון וגילו כי לפני עשר שנים פעלו באשדוד כחמישים חנויות בשבת. כיום יש באשדוד מאתיים ושלושים חנויות ועסקים הפתוחים בשבת. יו"ר הארגון "משמרת השבת" הרב יונה ארליך סקר בפני הרבנים את הנתונים אודות היקפי חילול השבת וטען כי בכל שבת נפתחות חנויות נוספות גם בצמוד לריכוזי חרדים ברובעים ו' ו-ח'. הרב הוסיף שרק לאחרונה מקודמת בעיר התוכנית להרחבתם של מתחמי "ביג" ו"סטאר סנטר" ושהם ייזכו לאלפי מ"ר נוספים של שטחי מסחר. "הציבור שומר השבת לא יעבור בשתיקה על הפגיעה בכבודה של השבת והוא לא ישלים עם המציאות הנוכחית בשום פנים ואופן", הבהירו הרבנים והודיעו: "אם ראש העיר מבקש לזכות באמונו של הציבור החרדי, עליו לנקוט במדיניות תקיפה ובלתי מתפשרת נגד מפירי החוק הפוגעים בכבודה של השבת".

הציבור החילוני מתארגן למאבק

רבים מהציבור החילוני בעיר כועסים על הכוונה לסגור את כל העסקים בשבת והשבוע סערו הרשתות החברתיות והחלה התארגנות למאבק נגד הכפייה הדתית. שתי קבוצות דומיננטיות קמו ובהם מאות חברים שמנהלים שיח עצבני, מתלהם, בחלקו על סף אלימות ממש. בקבוצת המחאה בוואטסאפ: שיירת רכבים בשבת לרובע ז' הקוראת לציבור החילוני שלא לשבת בחיבוק ידיים. הם מארגנים, או לפחות מתכננים להיכנס בשיירה של כלי רכב לרובע ז' החרדי ביום שבת, צעד שעלול להבעיר את האש בין חרדים לחילונים באשדוד. התושבים טוענים כי צעד זה נועד להעביר מסר לחרדים שכפי שהם מתערבים בעיר באיזורים חילוניים, גם לחילונים מותר להפריע להם באיזורים החרדים. אחד ממארגני הקבוצה יגאל פורמן מאשר שקיימת היערכות להגיע במכוניות לרובע חרדי בשבת. "אנחנו מתכוננים בשבת הקרובה להיכנס בשיירת מכוניות לרובע ז'. אנחנו בודקים מול העירייה אם יש חוק עזר עירוני שמונע כניסה ברכב לאיזור ז' בשבת. אנחנו רוצים לעשות הכול על פי חוק ואם אין חוקים כאלה, אז דבר לא מונע מאתנו לנסוע לשם ברכבים. זאת לא הפגנה ולא כלום. אנחנו פשוט נוסעים עם רכבים בשטח העיר אשדוד

למה אתם עושים את זה?

"כי עד היום היה איזשהו סטטוס קוו. יש מחסומים לרובעים החרדיים. כיבדנו זאת ולא נכנסו אליהם, בבחינת "איש באמונתו יחיה". כעת הסטטוס קוו הזה נשבר ולא יהיה דבר שיימנע מאתנו לנסוע שם".

לא חוששים, למשל, שהחרדים ירגמו אתכם באבנים?

"נראה לי שכבר עבר הזמן בו היה צריך לחשוש. חששנו כבר יותר מדיי זמן, והינה סוגרים לנו את העסקים. הסטטוס קוו התקיים לא מתוך פחד אלא מתוך כבוד. עכשיו כשסוגרים לנו את העסקים, הגיעו "מים עד נפש". עכשיו צריך לעלות מדרגה".

ומה אומרים הפוליטיקאים באשדוד:

כצנלסון: "הפרה בוטה של הסטטוס קוו"

חבר מועצת העיר אשדוד, שמעון כצנלסון, המתמודד על ראשות העיר ומייצג לרוב את המגזר הרוסי באשדוד אומר כי מדובר בהפרה בוטה של הסטטוס קוו. "ואנחנו לא ניתן לסגור שום עסק נעשה הפגנות ומחאה חברתית ואף נסגור את עיריית אשדוד עם נצטרך. אנחנו נגד חוק המרכולים, של אריה דרעי ונחתים את התושבים נגד חוק רע זה ונגד סגירת העסקים בשבת. ראש העיר אשדוד, לחוץ וימכור הכל כדי לזכות בתמיכת החרדים, על חשבון חילוניים ומסורתיים".

גלבר: "הבעיה היחידה היא יחיאל לסרי"

ממטה הבחירות של הלן גלבר נמסר: " מי שחושב שהבעיה היא החרדים- טועה. מי שחושב שהבעיה היא החילונים- טועה. הבעיה אינה רובע ז' והבעיה אינה רובע ט"ו. הבעיה היא לא מע"ר דרום וגם לא הסכם הגג. הבעיה היחידה היא: יחיאל לסרי. ראש העיר כבר שנים לא משכיל למצוא את הדרך בין הציבורים באשדוד וגם לא מנהל את העיר, בגלל נאמנותו לאנשי עסקים מפוקפקים הוא גורם לשסע בציבור באשדוד שוב ושוב. אנחנו מציעים לכולם שלא להיגרר למלחמות שאינן מן העניין אלא להתמקד בהדחתו של מר לסרי מראשות העיר ואז הכול יבוא על מקומו בשלום בשקט ובשלווה".

שומר: "להפעיל לחץ על לסרי"

חבר המועצה עו"ד נעים שומר, המתמודד על ראשות עיריית אשדוד אומר כי כשם שבמשך 4 שנים היה האופוזיציונר הכי עיקש נגד "הכפייה הדתית והסחטנות החרדית", הוא ינהל ויוביל מאבק ציבורי תקיף נגד סגירת החנויות במרכזי הקניות בעיר. "לשם כך כשרים כל האמצעים החוקיים. רק מאבק ציבורי חריף ובלתי פוסק יגרום לד"ר לסרי להתקפל, כי נקודת התורפה שלו הינה לחץ ציבורי מסיבי ובלתי פוסק. אשדוד זקוקה לראש עירייה ערכי, החלטי, אידיאולוגי, בעל עקרונות מגובשים אשר לא נכנע בשום אופן ללחץ החרדי, ובעל אישיות עקרונית ומגובשת. בניגוד לד"ר לסרי אשר הינו איש חלש, מתנדנד ולחיץ, שמקדם סדר יום לרעת תושבי אשדוד כשלנגד עיניו עומדת אך ורק טובת החרדים והקבלנים. אסור להפקיר את העיר לחרדים".

גיטרמן: "אני לא מאמין בכפייה מכל סוג"

סגן ראש העיר בוריס גיטרמן, שמייצג את הציבור הרוסי חילוני ונבחר בקולותיהם בקושי משמיע את קולו בעניין הכפייה בשבת ורק לאחר פניות חוזרות אליו הכים לומר את הדבריןם החיוורים הבאים: "הנני מתנגד נחרצות לחוק המרכולים, אני לא מאמין בכפייה מכל סוג שהוא וחושב כי החוק רק יגביר את השסע החרדי-חילוני הקיים בחברה הישראלית ממילא. אני חי בגישת של חיה ותן לחיות וחבל שהממשלה מקדמת חקיקה שתפגע בסטטוס קוו ובציבור החילוני בפרט."

העירייה: "לסרי פועל להחזיר את הסטטוס קוו"

דובר עיריית אשדוד אדי בן חמו מסר בתגובה: "לאור הפניות לבג"ץ בנושא השבת וחוק המרכולים המתגבש, הנחה היועץ המשפטי של העירייה, להיערך לקראת התאמה ויישום מלא של חוק העזר העירוני הקיים באשדוד מאז שנת 1976. בהתאם לכך, ביקש ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, לפעול ברגישות הנדרשת בכדי להחזיר ולשמר את הסטאטוס - קוו שהיה קיים בעיר, כדי לשמור על עיר פלורליסטית ומכילה של כל המגזרים החיים בעיר. חוק העזר העירוני ברור והוא אוסר פתיחת עסקים בשבת בכל רחבי העיר. עד עתה, בעקבות בג"צ ופסיקת בית משפט השלום בעניין צווי סגירה שהוציאה העירייה למספר עסקים בעיר, נוצרה אי בהירות חוקית בנוגע למעמדו של מושג הסטטוס קוו, והעירייה לא יכלה לאכוף את חוק העזר. כעת, אחרי פסיקת בג"צ וחוק המרכולים המתגבש, חובת העירייה וחובת בעלי העסקים לכבד את החוק".

http://ashdod10.co.il/12414              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כותרת דרמטית משהו. galt 13.01.18 13:24 1
     כותרת מגמתית... להעלות או לייצר כאוס. פלומה 13.01.18 13:32 9
     בסוף יצאה מתאימה... kitzz 14.01.18 01:57 301
  בהצלחה לחילונים בהצלת עירם מחורבן וחושך חרדי! מקווה שינצחו במאבק ZioNLight 13.01.18 13:24 2
     בהצלחה לחילונים בהצלת מדינתם FuNatic 13.01.18 13:32 10
         המדינה של החילונים הוקמה על ארץ ישראל ששיכת ליהודים. CheshireCat69 13.01.18 17:12 82
             יהודי אינו משמעו לשמור שבת. FuNatic 13.01.18 22:40 270
                 אז בשבילך גם הגויים המוחלטים מרוסיה, ערבים ובדואים הם יהודים... אני כבר מנחש מה אתה... אניאנונימיאני 13.01.18 23:05 271
                     +1 לבנהרץ 14.01.18 00:57 293
                         עזבו למי שאין מוח לא יבין.. MAGEN DAVID 14.01.18 01:14 297
                             99% מהמצוות והחובות בדת היהודית אינם מתוך דהורייתה אלא מתוך מחשבות חשוכות של אנשים כמוך. FuNatic 14.01.18 07:50 309
                                 חחח... יצא המרצע מהשק... יהודי מסורתי שקרוב לדת.... אניאנונימיאני 14.01.18 08:41 322
                                     צדיק שכמוך FuNatic 14.01.18 12:36 365
                                         חחח צריך להאכיל אותל עם כפעת כדי שתבין מה כותבים לך...? כתבתי לך כמה פעמים, לא בא אניאנונימיאני 14.01.18 14:11 370
                                 הוא שאמרתי.. ביטלתם את ה-99% מהיהדות, ונשארנו רק עם ''האמא היהודייה'' שאתם מנפנפים בה.. CheshireCat69 14.01.18 08:57 331
                                     בול... אניאנונימיאני 14.01.18 09:01 334
                                 אל תאמר funatic אלא fanatic.... ושב ואל תעשה עדיף מלדבר בלי לדעת בר-כוכבא 14.01.18 12:34 364
                                     אתה והמגיבים מעלייך הם הפנאטיים לא אני חבוב. FuNatic 14.01.18 12:39 366
                                         התגובה הזאת מראה אותך במערומיך... ותאכלס...? מראה לא מלבב.. אניאנונימיאני 14.01.18 14:13 371
                             . טעות נפוצה. שלמה_המלך 14.01.18 09:09 342
                                 כן בלבלת לגמרי.. אתה מבולבל בגלל שאתה צריך להוכיח שישראל היא מדינת כל אזרחיה. CheshireCat69 14.01.18 09:32 347
                                     אין ספק שישראל היא מדינת היהודים FuNatic 14.01.18 12:41 367
                 יהודי זה משמעו MAGEN DAVID 14.01.18 01:13 296
                     אם יהודי מבחינתך חייב להאמין באלוהים אז אני לא יהודי המנסר 14.01.18 01:52 300
                         הוא כתב לשמור שבת לא חהאמין... ואתה לא עושה טובה חאף אחד אם אתה מגדיר את עצמך כיהודי... אניאנונימיאני 14.01.18 09:20 346
                     נוח לך שיש מים חמים בבוילר העובד על שעון שבת. נוח לך לאכול אוכל חם על הפלטה. FuNatic 14.01.18 12:51 368
             +100 MAGEN DAVID 14.01.18 01:12 295
                 אין אלוהים, תתבגר המנסר 14.01.18 01:50 299
                     אתה מאמין בו, אתה פשוט מכחיש את מציאותו כדי להשקיט את רוחך ומצפונך אבי_85 14.01.18 03:04 304
                 אתה אדיוט מארץ האדיוטים לשם צ לשלוח אותך ועוד כמוך.. השלב הבא שמסי 14.01.18 02:58 303
                     אין שכל אין דאגות MAGEN DAVID 14.01.18 11:03 351
         המדינה היא של היהודים, לא של אף מגזר מסויים שאתה משתייך אליו שמשון הגיבון 13.01.18 18:58 158
             איני משתייך לאף מגזר, מגדיר את עצמי מסורתי הקרוב לדת . FuNatic 13.01.18 19:00 162
                 חחח... מסורתי שקרוב לדת רוצה לראות חילול שבת כדי להינות... כזה עוד לא ראיתי... אניאנונימיאני 13.01.18 20:02 221
                     מי שרוצה לחלל את השבת שיהנה. FuNatic 13.01.18 21:38 257
                         לא פוזל ולא נעליים... אתה פשוט מגוחך עם האמירה שלך... ואם אתה כמו שאתה מגדיר את עצמך אניאנונימיאני 13.01.18 21:56 258
                             אתה חמוץ עטוף בצנצנת. אל תכפה את רצונותיך על אחרים ואל תאמר לי מה לעשות בחיי FuNatic 13.01.18 22:38 268
                                 לא אומר ולא כופה... רק אל תחשוב שיש לך עסק עם מטומטמים שאתה יכול להפריח אמירות מטומטמות אניאנונימיאני 13.01.18 23:09 272
                                     סוציאליסט לתפארת במדינה. לא מאמין לך בכלל לגביי המשפט שאכפת לך מיהודים עובדים בשבת. FuNatic 14.01.18 07:45 308
                                         זכותך לא להאמין... וזכותי לא להאמין לך... ואני לא מאמין לך בשיט... אתה יכול למנגל לי חזיר אניאנונימיאני 14.01.18 08:38 314
                                             אני אוכל כשר, הולך לבית הכנסת , מניח תפילין FuNatic 14.01.18 08:50 327
                                                 צורך חשמל כרגיל כי לדעת הרבנים שלי אין בעייה בזה ואפשר להתיר... לגבי מה שכתבת על עצמך אניאנונימיאני 14.01.18 09:00 333
                                                     לדעת הרבנים שלי = חושבים בשבילי באופן שנוח להם. FuNatic 14.01.18 09:05 340
                                                         לא כתבתי שאני חרדי... וכן... הרבנים מתירים משום שממילא החשמל נצרך ע''י אנשים שחייבים חשמל אניאנונימיאני 14.01.18 09:16 344
                                                             לשם חיות וחרום מסכים איתךאל בוא שים גדר בנושא חשמל שאינו לצורך זה FuNatic 14.01.18 11:10 352
                                                                 גם אני לא יהודי...? היכן רשמתי שאתה לא יהודי...? לא יהודי בעיני הדתיים...?איזה דתיים בדיוק אניאנונימיאני 14.01.18 11:25 356
         התייאשו מזמן ראש_באדמה 14.01.18 08:53 328
     אני חילוני מאשדוד ומתנגד לפתיחת עסקים בשבת Liran401 13.01.18 14:41 31
         מקווה שהחלק הנבון יאבק בכל חושך דתי שפוגע בחירות . בינתיים תהנה לגלוש בשבת באינטרנט ZioNLight 13.01.18 14:51 37
             נשמע טוב, אולי זה יגרום לנינים שלי ושל כולם לקיים את המצוות כהלכתן Liran401 13.01.18 14:59 39
                 כי כוחות האור החילוניים בלמו כל ניסיון של החושך החרדי . ZioNLight 13.01.18 15:05 42
                     שמע, אני יודע שזה דבר מוזר והזוי שבמדינה היהודית יש אנשים Liran401 13.01.18 15:17 45
                     כוחות האור והחושך... כמה שנאה ואנטישמיות lior1_1 13.01.18 17:58 111
                     איך אתה יודע שלהיות חילוני ואתאיסט זה בהכרח בריא ? The_One 13.01.18 22:13 262
             ח יפה Gavrik 13.01.18 17:02 76
             ומה עם הנינים שלך ושל כולנו שכנראה לא יזכו חדש בערך 13.01.18 18:34 140
                 ומתי אנשים כמוך יבינו שאין קשר? Jefe 13.01.18 18:38 143
                     כשנוח אז נוח.. חדש בערך 13.01.18 18:43 147
                         הערבים אם הם חכמים כל מה שהם צריכים לעשות זה לחכות Jefe 13.01.18 18:47 149
                             גם לי אין שום עניין איתו...וזאת פעם ראשונה שאני מגיב למה שהוא כותב. חדש בערך 13.01.18 18:48 151
                                 אז מכאן באה התגובה שלי Jefe 13.01.18 18:58 159
                                     אתה משחק אותה תמים או מטומטם? חדש בערך 13.01.18 19:23 189
                                         אני באמת עונה Jefe 13.01.18 19:48 209
                                             אתה לא מכיר אותו מתגובותיו פה ? חדש בערך 13.01.18 19:52 213
                                                 לא, לא מכיר אותו ואת תגובותיו פה Jefe 13.01.18 19:54 216
                                             רוב מוחלט של השמאל מתנגד ליהדות .. וכולם יודעים מי הם ''חובבי הערבים''. CheshireCat69 13.01.18 19:57 219
                                                 עשיתי. תגובה 149 Jefe 13.01.18 20:03 222
                                                     במה מתבטאת יהדותך?? באמא יהודייה או שיש משהו שהיית מוכן להקריב למען היהדות? CheshireCat69 13.01.18 20:06 223
                                                         גם אתה כותב באינטרנט בשבת, אז מה בדיוק הופך אותך ליותר יהודי ממנו? שאלה של זמן 13.01.18 20:11 229
                                                             אין לי בעיה אם יסגרו מרכולים באזורי מגורים שבהם יש גם דתיים. CheshireCat69 13.01.18 20:16 230
                                                                 אז שיסגרו גם את הרשת Beatman 13.01.18 20:43 243
                                                                 גם לי אין בעיה שייסגרו מרכולים בשכונות מגורים והציבור שצריך מרכול ייסע אליו לפאתי העיר שאלה של זמן 13.01.18 21:00 246
                                                         חצוף כמוך אין! Jefe 13.01.18 20:39 240
                                                             כמו שחשבתי.. אתה לא מוכן לעשות כלום או לוותר על כלום למען היהדות. CheshireCat69 13.01.18 20:42 242
                                                                 3 שנים צבא + 20 מילואים זה כלום? לשבת בישיבה ולשמור שבת יותר חשוב מזה? 27סוט 13.01.18 21:13 249
                                                                     בשביל היהדות לשמור שבת זה יותר חשוב מאשר לשמור על המדינה החילונית... CheshireCat69 13.01.18 22:02 259
                                                                         נכון Beatman 13.01.18 22:25 266
                                                                 על מה ולמה אני צריך לוותר בדיוק? Jefe 13.01.18 23:16 274
                                                                     תוותר על דברים שאתה דורש מהיהודים לוותר עליהם. CheshireCat69 13.01.18 23:46 279
                                                                 הוא נולד לאמא יהודייה ועשה צבא ומילואים האיש מן הבקעה 13.01.18 23:26 275
                                                                     לא שופט אותו על כלום. רק מציין את העובדה שהוא ושכמותו רוצים להכחיד את היהדות מהמדינה. CheshireCat69 13.01.18 23:47 280
                                                                         ידידי האיש מן הבקעה 13.01.18 23:52 281
                                                                             אבל גם את הרבנות והחתונה היהודית ''אלה עם האמא היהודיה'' רוצים להכחיד.. CheshireCat69 14.01.18 00:00 285
                                                             חצוף..... למה מי אתה.... הוא צודק... עשית צבא אז אתה יהודי... ח שי-10 14.01.18 00:48 291
                                                             חחח כלכך הרבה זמן היית פראייר של המדינה?! MAGEN DAVID 14.01.18 11:14 353
                                                 אני חילוני ימני רוכב-אדום 13.01.18 20:07 225
                                                     את החותמת שלי אתה לא צריך.. אבל מה עושה אותך ליהודי?? CheshireCat69 13.01.18 20:09 227
                                                         מה שעושה אותי ליהודי זה קודם כל העובדה רוכב-אדום 13.01.18 22:39 269
                                                             כרגיל, 'אמא יהודייה'. זה הדבר הראשון שכל יהודי שהוא אנטי דתי, אומר כדי להראות שהוא יהודי. CheshireCat69 13.01.18 23:54 283
                                                                 יהדות היא דת ולאום Jefe 14.01.18 00:38 289
                                                                 למה אני צריך להראות למישהו משהו? רוכב-אדום 14.01.18 09:03 337
                                                                     אתה מדבר באופן אנטי דמוקרטי. CheshireCat69 14.01.18 09:58 349
                                                                         אז זהו שבמדינות נורנאליות רוכב-אדום 14.01.18 12:32 363
                     הקשר הוא שאותה אופוזיציה תתן לחרדים אותם חוקים, והרבה יותר. בתנאי שהחרדים אליצור 13.01.18 18:56 157
                         גם כאן לא מבין את התגובה Jefe 13.01.18 18:59 160
                     אנשים באופן כללי חיים היכן שטוב ונוח להם... מה מחזיק יהודים שתלושים מהיהדות לחיות דווקא אניאנונימיאני 13.01.18 20:06 224
                         אנשים אוהבים את המדינה שבה גדלו ובה נמצאת משפחתם, גם אם אינם מאמינים באלוהים כזה או אחר שאלה של זמן 13.01.18 21:25 254
                             היות וכנראה אתה לא נמצא יותר מאשר דור או שניים במדינה (כמו רוב מוחלט של אזרחי המדינה) אניאנונימיאני 13.01.18 22:14 263
                                 זה בסדר שאתה לא מבין, אבל אתה ממציא תאוריות שלמות על סמך אי ההבנה שלך שאלה של זמן 14.01.18 09:02 335
         אוקסימרון klown 13.01.18 16:57 75
             שום אוקסימורון.. הוא וגם אני, יהודים שחושבים שיהדות צריכה להתקיים במדינה יהודית. CheshireCat69 13.01.18 17:15 87
                 השאלה מה אתה מגדיר כיהדות רוכב-אדום 13.01.18 20:20 231
                     היהדות היא דת שמגדירה ומאחדת את היהודים מכל קצוות תבל. CheshireCat69 14.01.18 00:06 287
             תתפלא, אבל יש כאלה וזה טוב אבי_85 13.01.18 22:05 261
             אוקסימורון יותר משמעותי הוא שיהודי שמגדיר עצמו כמסורתי וקרוב לדת ירצה...!!! לא יקבל, ירצה אניאנונימיאני 13.01.18 22:16 264
             אוקסימורון יותר משמעותי הוא שיהודי שמגדיר עצמו כמסורתי וקרוב לדת ירצה...!!! לא יקבל, ירצה אניאנונימיאני 13.01.18 22:35 267
         כל הכבוד. אתה לא לבד. השמאל החילוני האנטי דתי לא מייצג את הימין החילוני היהודי. CheshireCat69 13.01.18 17:13 83
             מי שבעד פתיחת עסקים בשבת הוא אנטי דת? klown 13.01.18 17:15 85
                 מי שמתנגד לזכותם הדמוקרטית של הדתיים לנסות ולשמור על הסטטוס קוו. יהיה לרוב אנטי דתי. CheshireCat69 13.01.18 17:18 91
                     תגיד, אתה פלופ? klown 13.01.18 17:29 97
                         הסטטוס קוו היה עבירה על החוק שלא נאכפה Liran401 13.01.18 17:31 100
                             מה לגבי חוק גיוס חובה שלא נאכף ? Beatman 13.01.18 19:23 190
                                 חוק גיוס חובה כן נאכף, מי שמצהיר שתורתו אומנותו פטור ע''פ החוק. סטטיסטיקאי 13.01.18 21:19 252
                                     חוק טל נגמר Beatman 13.01.18 22:21 265
                                         לגבי חוק טל אתה צודק סטטיסטיקאי 14.01.18 11:20 355
                         בזמן הסטטוס קוו שהתקיים בכמה עשרות שנים אחרי קום המדינה, העסקים היו סגורים בשבת. CheshireCat69 13.01.18 17:34 101
                         אתה כנראה לא יודע לקרוא ראש פתוח 13.01.18 19:24 193
                             פה לא צריך לדעת לקרוא, פה דווקא צריך לחשוב.. klown 13.01.18 19:27 195
                                 גדלו פי 4.6 בעשר שנים סטטיסטיקאי 13.01.18 21:21 253
                                     עוד קישקוש.., פתחו את מתחם ביג שנמצא בפאתי העיר ישראלי 14.01.18 07:56 310
                                         טוב, את מתחם ביג היו צריכים לספור כמו דוכן מפעל הפיס ואז לא היתה גדילה במספר העסקים בשבת סטטיסטיקאי 14.01.18 11:17 354
                                             מה זה משנה אם פתחו חנות אחת או את כולן? גם בשביל חנות אחת הקניון נפתח אז מהרגע שהוא פתוח ישראלי 14.01.18 12:57 369
             תהיה בטוח שהימין החילוני היהודי מתנגד לסגירת עסקים בשבת 27סוט 13.01.18 17:16 90
                 תהיה בטוח שלא כולם מתנגדים. CheshireCat69 13.01.18 17:19 92
                     אני יודע שלא כולם מתנגדים. אתה בתגובה הצגת את זה כאילו רק השמאל האנטי דתי מתנגד לסגירה 27סוט 13.01.18 17:20 93
                         כי רוב מוחלט של השמאל הוא כן אנטי דתי וכן מתנגד. הם והזרוע התקשורתית שלהם מסיתים את השאר. CheshireCat69 13.01.18 17:29 98
                             בסדר, אבל ההתנגדות לסגירת עסקים בשבת היא לא רק של השמאל האנטי דתי 27סוט 13.01.18 17:43 106
                 אל תגיד שהימין החילוני מתנגד לסגירת עסקים בשבת כי זה מתחלק. Liran401 13.01.18 17:29 99
                     אני ימני חילוני ורוב האנשים שאני מכיר הם ימניים וחילוניים 27סוט 13.01.18 17:48 107
                         אף אחד לא כופה עלייך להישאר בבית, תפסיק להפיץ פייק ניוז, משום מה אתם אוהבים Liran401 13.01.18 18:03 113
                             תבדוק את מצע הבחירות של לסרי ותראה שמצוין בפירוש שמירה על הסטטוס קוו שחר אדום 13.01.18 18:05 117
                             אולי בארה''ב יחליטו לחוקק חוק שאוסר על עסקים לסגור בשבת.. אני בטוח שאתה תאהב את זה סה''כ 27סוט 13.01.18 18:13 124
                                 אתה יודע, גם אם למשל ש יחוקקו חוק בריאות חינם מגיל 0 עד לקבר Liran401 13.01.18 18:23 135
                                     שוב התממות. זה לא חוק שמשרת את האזרח כי הוא גורם לקריסה כלכלית. 27סוט 13.01.18 18:31 139
                     אני ימני חילוני-מסורתי תושב אשדוד Beatman 13.01.18 19:48 210
             שוב אתה מגחיך את עצמך? WeeeeeD 13.01.18 18:14 125
         מה אתה אומר? ומה בדיוק הבעיה שלך שיש עסקים שפתוחים בשבת? dan4ik 13.01.18 18:08 120
         אתה לא חילוני. Big Joe 13.01.18 23:32 277
     טוב יותר היה במדינה אם היו מבטלים את הזהות היהודית ואת מגילת העצמאות לא? פלומה 13.01.18 15:08 43
         נו באמת. מכאן לביטול מגילת העצמאות PeacefulChaos 13.01.18 15:30 47
             היה טוב לשמוע מה _יון ליט חושב איך הוא מרגיש עם הרעיון???. פלומה 13.01.18 17:16 89
         מגילת העצמאות נמחקת יום יום ע''י אנרכיסטים יהודי ישראלי 13.01.18 18:13 123
     +1 יוסף גוסטאר 13.01.18 16:15 68
         ''אחינו'' החילונים? אלמלא מוראה של מלכות איש את רעהו חיים בלעו. CheshireCat69 13.01.18 17:21 94
         הם אחיך רק כי הדת היהודית החליטה (אמא יהודיה) יהודי ישראלי 13.01.18 18:15 126
     איך שמאלנים דמוקרטים מתנגדים לזכות הדמוקרטית של דתיים לנסות לקבוע את צביון המדינה? CheshireCat69 13.01.18 17:10 81
     הצלת עירם? נהג 13.01.18 17:57 110
         ביג לייק!! יהודי ישראלי 13.01.18 18:16 127
  אז אל תתמכו הוא יסתדר גם ללא תמיכתכם . פלומה 13.01.18 13:25 3
  מלחמת אחים? יאיר צרפתי 13.01.18 13:25 4
     נראה שלשלוח בשבת פקחי עירייה למרכז המסחרי ביג כדי לאכוף את חוקי הכפייה השולף 13.01.18 13:30 6
         זה מטומטם לגמרי אבל מפה עד למלחמת אזרחים המרחק גדול(אני מקווה) יאיר צרפתי 13.01.18 13:31 7
             אני גר באשדוד. והמרחק אכן גדול. פרט לכמה עשרות אנרכיסטים אנטי יהודים. יהודי ישראלי 13.01.18 18:17 128
         לשלוח את פקחי העירייה לאכוף את החוק-העירייה חייבת לאכוף את החוק בצורה שיוויונית. אליצור 13.01.18 19:04 166
     אין פה שום אחים, יותר כמו שתי קבוצות זרות זו לזו שאלה של זמן 13.01.18 14:44 32
         קיצוניות לצד השני זה לא הפתרון יאיר צרפתי 13.01.18 14:46 33
             נכון. PeacefulChaos 13.01.18 15:31 48
         בדיוק.. וקבוצה אחת שקיימת שנים ספורות יוצאת נגד קבוצה שקיימת אלפי שנים ושצועדת לנצח. CheshireCat69 13.01.18 17:25 95
             שתי הקבוצות הן חדשות במונחים היסטוריים שאלה של זמן 13.01.18 19:53 215
                 חילונים הם לא עם, ויהודים הם כן.. אז תחשוב עכשיו מי הם הזמניים. CheshireCat69 13.01.18 20:01 220
                     חילונים הם לא עם וגם דתיים הם לא עם שאלה של זמן 13.01.18 21:17 251
                         המדינה לא מחזיקה את העם היהודי בחיים. העם היהודי היה קיים הרבה לפני המדינה.. CheshireCat69 13.01.18 22:05 260
                             לראייה שיהדות ארצות הברית הולכת ונכחדת שאלה של זמן 14.01.18 09:04 339
                                 יהדות ארצות הברית נכחדת בגלל תהליך החילון והרפורמיות שעובר כרגע על ישראל. CheshireCat69 14.01.18 10:05 350
         יהודים ולא יהודים יהודי ישראלי 13.01.18 18:17 129
             אז עכשיו אתה זה שמחליט מי יהודי ומי לא? שאלה של זמן 13.01.18 19:51 212
  17 אחוז מתושבי העיר ייקבעו לחילונים איך לחיות ? מכביסט 13.01.18 13:29 5
     מסכים איתך לחלוטין פטריוט ישראלי 13.01.18 13:31 8
     כמה אחוזים מתושבי מדינת ישראל פאטמה 13.01.18 13:34 11
     17% אחוז חרדים בעיר חילונית, הופכים בקלות ל-30% בבחירות לראשות העיר. כן-אבל 13.01.18 13:39 16
         לא אכפת לחילונים בעיר ממה שקורה עכשיו? כי לפי הכתבה מדובר בקרוב למלחמת אזרחים יאיר צרפתי 13.01.18 13:40 17
             אכפת להם, אבל חלק גדול מהם, כמעט חצי, עדיין לא ילכו להצביע. אחרי זה הם יבכו. כן-אבל 13.01.18 13:46 19
                 מי שלא מצביע-לא משפיע. אליצור 13.01.18 19:09 170
     כן אבל בין החילונים יש כאלה שמסכימים לסגירת עסקים בשבת Liran401 13.01.18 14:47 34
         יש המון!!! כל חילוני שני שאני מדבר איתו ואני מדבר עם הרבה. יהודי ישראלי 13.01.18 18:18 130
  העיר שגדלתי בה וקיוויתי לחזור אליה בעתיד אבל בכיוון שהיא הולכת כבר לא יקרה, החרדים משתלטים ישראלי 13.01.18 13:36 12
     ידוע לך איזה חרדים גרים באשדוד? כאליו מאיזה מחנות? והאם הגיעו לשם לאחרונה מהקיצונים שלהם? יאיר צרפתי 13.01.18 13:38 15
         לא שולט בסוגי מחנות החרדים, כן זוכר שחסידי גור לא היו כולכך דומיננטים בעבר כמו היום ישראלי 13.01.18 13:46 20
             תודה על התשובה, בסיכום, לרוב החרדים לא אכפת אבל מי שמושך בחוטים הם הקיצוניים שבהם יאיר צרפתי 13.01.18 13:51 22
                 כמו כול מגזר בתאכלס, הרוב השפוי בדרך כלל דומם ישראלי 13.01.18 13:57 23
                     לא בכל מגזר. כן-אבל 13.01.18 15:45 56
         יש הכל מהכל Beatman 13.01.18 16:29 71
     בזמנך, היו פחות מ 50 חנויות פתוחות בשבת. יהודי ישראלי 13.01.18 18:20 133
         סטטוס קו נמדד לפי כמות חנויות? מה עם הגידול בתושבי העיר? את זה אתה לא לוקח בחשבון ישראלי 13.01.18 21:31 256
  פקחים הגיעו ונתנו דוחות במתחם רביבו. זה רחוק מ''מלחמת אחים'' אלי2108 13.01.18 13:37 13
  מלא אנשים בביג מהבוקר שחר אדום 13.01.18 13:37 14
     חחח. תודה לאל. ישתבח שמו לעד. galt 13.01.18 14:01 24
     בהחלט Beatman 13.01.18 15:32 49
  אם הרבנים לא יתעשתו, החיכוכים בין המגזר החרדי לחילוני עלולים להביא גם לאלימות של ממש. טרמי 13.01.18 13:44 18
     עצוב שהרבנים צריכים לקבוע, זה מה שקורה שראש העיר מתפקד כראש מפלגה השולף 13.01.18 13:50 21
  מלחמת אחים זו לא, כי החרדים אינם אחינו Isrtv 13.01.18 14:08 25
     אחים לא בוחרים. galt 13.01.18 14:11 26
     תורגם מגרמנית? BEBO 13.01.18 14:15 27
         גם לי זה נראה מתורגם מהשפה ההיא Liran401 13.01.18 14:50 36
             כן, כנראה. עדיטק 13.01.18 19:12 174
         ++ אליצור 13.01.18 19:11 173
     יש היום מפלגות בגרמניה שישמחו לאנטישמים יהודי ישראלי 13.01.18 18:22 134
  ד''ר לסרי שבחרתי בו,הבטיח שאשדוד תהיה עיר תיירות ובילויים פטריוט ישראלי 13.01.18 14:29 28
     כנ''ל, חשבתי הוא יהיה ראש עיר טוב Beatman 13.01.18 15:30 46
         +10000 פטריוט ישראלי 13.01.18 15:37 52
  אמלק עגור_לבן 13.01.18 14:31 29
     פעמיים שאתה מגיב את אותה תגובה PeacefulChaos 13.01.18 15:37 51
         פעמים אמרתי שהיו ברכבים רוסים עגור_לבן 13.01.18 15:39 53
             הפעם הראשונה הייתה בפוסט מאתמול PeacefulChaos 13.01.18 15:54 61
                 צודק ישראלי 13.01.18 15:59 64
     אז רוסים הם סוג ב' אני מבין.. וגם לא ראויים להיות קרויים ''אחים''.. יפה יפה 27סוט 13.01.18 15:50 59
         כן ,ברגע שאיזה 20 איש יוצאים לרחובות עם רכבים זה עדיין לא בגדר מלחמת אחיים עגור_לבן 13.01.18 15:51 60
             הכן היה לשאלה אם הם אזרחים סוג ב' PeacefulChaos 13.01.18 16:03 65
             ואיך כל זה מתקשר עם זה שהיית צריך להדגיש שהם רוסים? 27סוט 13.01.18 16:24 70
         למחוק עגור_לבן 13.01.18 15:54 62
     חתיכת גזען ראש דשא 13.01.18 17:37 104
  אם הם רוצים שהעסקים יהיו סגורים הם מוזמנים לעבור לבני ברק ראשון בשטח 13.01.18 14:40 30
  כפיה דתית אסורה על פי היהדות. אז מה הדתיים האלו חושבים שהם עושים? BIGmmama 13.01.18 14:49 35
  כותרת דמגוגית ומבישה. נזכרתי ב''שבת היום'' דני מכפר סבא 13.01.18 14:56 38
  חסימת כניסת כלי רכב לשכונות החרדים מעוגנת בחוק? אוהב 13.01.18 15:00 40
  החרדים האלה רק עושים נזק למדינה בכל התחומים Dima 13.01.18 15:03 41
  טבריה #2 חלילה. LionInZion 13.01.18 15:15 44
  פקחים הגיעו וחילקו שוב דו''חות לחנויות Beatman 13.01.18 15:35 50
     מה גובה הקנס? Sub 13.01.18 15:42 55
         זה עדיין לא קנס Beatman 13.01.18 16:23 69
  כמה דרמה... House MD 13.01.18 15:41 54
  חייבים להילחם בכפיה האלימה ובחושך החרדי ThelizardKing 13.01.18 15:47 57
     עלה נידף ברוח ההיסטוריה רוצה להלחם ביהדות הנצחית.. רעים מכם ויותר שונאים מכם לא הצליחו. CheshireCat69 13.01.18 19:45 207
         בכל רע יש להילחם ThelizardKing 13.01.18 21:06 247
  הכיבוש החרדי עין לציון 13.01.18 15:48 58
     האשמה בראש העיר ולא באלו המנסים להפוך אותנו לאירן qm 13.01.18 16:37 74
  בהצלחה לאחד הצדדים Omegang 13.01.18 15:55 63
     +++ טרמי 13.01.18 16:35 73
  אין צורך במלחמת אחים,הרוב קובע והרוב באשדוד חילוני פטריוט ישראלי 13.01.18 16:08 66
  ותודה לדרעי על גיבוש החילוניים qm 13.01.18 16:14 67
  אני שומר מסורת, אבל כנראה שלא אחשוב אפילו בצחוק לקנות דירה באשדוד. העיר מדרדרת. Fsociety 13.01.18 16:33 72
     גם אני מאמין מאוד ומניח תפילין וכד' ואשדוד עיר מעולה מהרבה בחינות פטריוט ישראלי 13.01.18 17:02 77
         אברש׳ה חזור הביתה! ברזאני 13.01.18 17:04 78
             לאא,אחי,יש לי פינה חמה לרמלה,אבל התרגלתי לאשדוד פטריוט ישראלי 13.01.18 17:06 79
                 חחח לא התכוונתי ברצינות ברזאני 13.01.18 17:08 80
                     אה,חחח,תודה אחי פטריוט ישראלי 13.01.18 17:14 84
  אני בעד סגירת עסקים בשבת, כדי שתהיה באמת מנוחה מלאה, לא בגלל הדת, פשוט עטרה 13.01.18 17:15 86
     ולמה שמי שעבד כל השבוע לא יוכל לבלות בשבת ויהיה תקוע בבית? Isrtv 13.01.18 17:36 103
         גם לזה אין לי התנגדות. אבל יש לקחת בחשבון עטרה 13.01.18 17:43 105
  מדינה הלכה - הלכה המדינה ! Van Gogh 13.01.18 17:16 88
  בזכות ביבי - ש''ס לנצח ולתמיד! EL-EL Israel 13.01.18 17:28 96
  הרגע מאשדוד מההפגנות NeXTeR 13.01.18 17:34 102
  סרטונים ממתחם ביג באשדוד אור_יקרות 13.01.18 17:50 108
     זה לא מנכ''ל העירייה שחר אדום 13.01.18 18:00 112
  מלחמת אחים רק בראש החולה נהג 13.01.18 17:53 109
  יש חוק, אם לא מכבדים אז מגיע הקנס נקודה, אין פה שום ענין להפגנות!! Sam 13.01.18 18:05 114
     יש פה חוק שממשלה רופסת של אינטרסנטים הנדבקים לכסאם סייעה לחוקק qm 13.01.18 19:16 181
  עוד סרטון נגד הכפייה הדתית באשדוד אור_יקרות 13.01.18 18:05 115
  כותרת מחליאה. פוליטיקה קטנה ותו לא. ישראל_ק 13.01.18 18:05 116
  אני לא אומר לדתיים מתי והיכן עליהם להתפלל ואם בכלל dan4ik 13.01.18 18:06 118
  זה לא מלחמת אחים. זה מלחמה נגד ראש העיר! ביטחוניסטית 13.01.18 18:06 119
     מה הקשר רוסים? Budapest 13.01.18 18:11 122
         כי הרוב שהגיע לשם זה היה הקהל הרוסי!!! ביטחוניסטית 13.01.18 23:53 282
     למה את חושבת שמדובר רק ברוסים???? nadavk10 13.01.18 18:26 136
     תתרכז בעיקר! מה הקשר לרוסים? מדובר בכפייה דתית qm 13.01.18 19:17 183
  לא ייאמן Budapest 13.01.18 18:10 121
  הבעיה שלחילונים את ״רבנים״ שילחצו על ראש העיר Jefe 13.01.18 18:19 131
  בקרוב הם יהיו הרוב BlackHawkIL 13.01.18 18:20 132
     לא צריכים רוב Jefe 13.01.18 18:39 144
  גם אני בהפגנה (אגב,אני לא רוסי) :) פטריוט ישראלי 13.01.18 18:30 137
     פעם הבאה נגיע ראש דשא 13.01.18 19:17 182
         מעולה! פטריוט ישראלי 13.01.18 19:18 184
     מעולה...עכשיו רק צריך להתאסף כולנו מול מקום מגוריו של ראש העיר לסרי דילמה 13.01.18 20:22 232
         באמת? וואללה לא ידעתי פטריוט ישראלי 13.01.18 20:24 234
     ההפגנות האלו לא יעזרו. לסרי ישב עוד שנה בכיסא שלו. חבל על המאמצים. ביטחוניסטית 13.01.18 23:55 284
         נקווה שכן ישפיעו על ההחלטה פטריוט ישראלי 14.01.18 00:07 288
  התקהלות די גדולה באשדוד כנגד החלטת ראש העיר לסרי.. froops 13.01.18 18:30 138
  קנס שקיבל אחד מבעלי העסק בביג - ''מעדניית אלמוג'' אור_יקרות 13.01.18 18:37 141
     יש דרך לתקשר איתם? Jefe 13.01.18 18:42 146
         כנס לקישור ותגיב שם - אני בטוח שיעזרו לך אור_יקרות 13.01.18 18:45 148
         זה בסדר, הקרן לישראל חדשה ושאר ארגונים רפורמיים של סורוס יהודי ישראלי 13.01.18 20:32 236
             לא צריך סורוס מורוס. כל חילוני צריך לסייע נגד החומיניזם הדתי qm 13.01.18 21:12 248
     איפה מעריצי הליכוד שיגידו לנו שהחוק הזה זה סתם שטויות...? אננס 13.01.18 18:48 150
         מתכוננים להפגנה ברוטשילד אור_יקרות 13.01.18 19:00 161
     זה לא בביג שחר אדום 13.01.18 19:01 163
     זה לא בביג, זאת מעדניה ברובע הסיטי Beatman 13.01.18 20:09 226
  # עיריית אשדוד בתגובה: ''אין שינוי במדיניות, העירייה פועלת בהתאם לחוק העזר העירוני וממשיכה ZioNLight 13.01.18 18:37 142
     ״לקדמותו״ Jefe 13.01.18 18:40 145
         הם מודים שהם שינו אותו ראש דשא 13.01.18 18:49 152
             מתי שינו אותו? Jefe 13.01.18 18:50 154
             אתה יודע כמה היו בביג היום? אלפים שחר אדום 13.01.18 19:04 165
     פחחח שחר אדום 13.01.18 19:02 164
     חחח... על מי הם עובדים? qm 13.01.18 21:13 250
  עד שלא יהיה פה מלחמת אזרחים irrational 13.01.18 18:49 153
  עד שלא יהיה פה מלחמת אזרחים irrational 13.01.18 18:52 155
     חוק שעות עבודה ומנוחה קיים הרבה שנים. יהודי ישראלי 13.01.18 19:07 168
         החוק למיטב ידיעתי מתיר עבודה בשבת Jefe 13.01.18 19:10 171
             לא. הוא מתיר במקומות חריגים ששר העבודה מתיר. יהודי ישראלי 13.01.18 19:12 176
                 קראתי את החוק Jefe 13.01.18 19:21 187
                     כן יהודי ישראלי 13.01.18 20:33 237
         חוק שעות עבודה ומנוחה לא קובע את שעות העבודה של בית העסק שאלה של זמן 13.01.18 19:12 175
             נכון. יהודי ישראלי 13.01.18 19:12 178
  הגיע הזמן לעשות משהו בענין החרדים האלה Trop sensible 13.01.18 18:56 156
     מה אתה מציע שיהיה ככה סופי? יהודי ישראלי 13.01.18 19:08 169
         שיתגייסו קודם וגם ישלמו מיסים ראש דשא 13.01.18 19:19 185
             בדיוק! פטריוט ישראלי 13.01.18 19:21 186
                 כמה יש עכשיו בעירייה? נראה הרבה שחר אדום 13.01.18 19:22 188
                     קשה לי לאמוד וגם יש תחלופה רבה,הולכים ובאים אחרים במקומם פטריוט ישראלי 13.01.18 19:24 191
                         +1 שחר אדום 13.01.18 19:31 200
                         בינתיים בעיקר רוסים מגיעים.אלה שמלכתחילה ברובם לא יהודים והגיעו לכאן כי היה להם טוב כלכלית יהודי ישראלי 13.01.18 19:34 201
                             רובם לא יהודים ? Beatman 13.01.18 20:24 233
                                 משפחתי כאן מעל 150שנה. והגיעו לכאן רק כי זו ארץ ישראל. יהודי ישראלי 13.01.18 20:33 238
                                     מעניין Beatman 13.01.18 20:51 244
                             וכי אוכלי החינם החרדים פה מטעמי אלטרואיזם holydire 14.01.18 00:03 286
                 איך הגעת למסקנה הזאת?? יהודי ישראלי 13.01.18 19:24 192
                     העיר הזאת היא אימפריה הרבה בזכות כל הצעירים ההייטקיסטים פטריוט ישראלי 13.01.18 19:35 202
                         באשדוד רוב הואכלוסיה מסורתית. יהודי ישראלי 13.01.18 19:42 205
                             בוא נעשה משאל בעניין ותראה שהרוב (גם אנשים כמוני) יצביעו בעד פתיחת העסקים פטריוט ישראלי 13.01.18 19:45 208
                             מציע הצעה Jefe 13.01.18 19:50 211
                                 כפי שהצעתי בתגובה 208,בוא נתחיל אצלנו באשדוד,שפה העניין רותח פטריוט ישראלי 14.01.18 00:40 290
             אשמח לתימוך לדעתך. בינתיים מעל 90% מתושבי אשדוד עובדים. יהודי ישראלי 13.01.18 19:29 197
         יש כל מיני פתרונות Trop sensible 13.01.18 19:31 199
  מישהו אמר sektorg 13.01.18 19:05 167
     כל חוק כופה על הציבור. וכמו שהייתה התערבות בנושא השלטים בבית שמש כדי לאכוף יהודי ישראלי 13.01.18 19:11 172
         אז לשיטתך גם רבנים הקוראים למאמיניהם לא להתגייס הם אנרכיסטים שאלה של זמן 13.01.18 19:13 179
             אנרכיסט זה מי שמצפצף על החוק במודע, ולא מוכן לשלם את המחיר. יהודי ישראלי 13.01.18 19:26 194
                 אז למה אתה טוען כלפי 167 שהוא אנרכיסט? שאלה של זמן 13.01.18 19:28 196
                     דעתו, ששליחת קנסות שמחוייבת בחוק היא כפייה דתית, היא אנרכיה! יהודי ישראלי 13.01.18 19:31 198
                         כפייה דתית היא החוק עצמו, לא האכיפה שלו שאלה של זמן 13.01.18 19:39 204
                             כל חוק כופה את דעתו. ושהוא חוקק ברוב בכנסת ישראל, הוא רחוק מכפייה.חוק דמוקרטי רגיל. יהודי ישראלי 13.01.18 19:44 206
                                 גם חוק דמוקרטי יכול להוות כפייה שאלה של זמן 13.01.18 19:55 217
                                     על אחת כמה וכמה כשיש ״משמעת קואליציונית״ Jefe 13.01.18 19:56 218
                                     כל חוק הוא כפייה. רק שכשהוא מחוקק בכנסת, כולם מחוייבים לו. יהודי ישראלי 13.01.18 20:34 239
  בתור אשדודי אין לא מחחמה ולא סף ביסלי גריל 13.01.18 19:12 177
  בגלל זה במצע זהות אין שום התערבות של המדינה רק כל קהילה תחליט לעצמה. המנהיג הרחמן 13.01.18 19:15 180
  לא כתוב בתורה לקנוס מחללי שבת, אלא להרוג! תודה. היטש 13.01.18 19:38 203
     תגובה מביכה nadavk10 13.01.18 19:53 214
  מה שביבי לא מבין שהוא לא יבחר לקדנציה נוספת וזה לא יהיה בגלל פרשה # כזה או אחר Vit-Israel 13.01.18 20:10 228
     לסרי הביתה השולף 13.01.18 20:30 235
     ביבי מבין טוב מאוד כי החוק לא ימנע את בחירתו לקדנציה נוספת,למרות הרעשים ש... אליצור 13.01.18 20:41 241
  בינתיים האשכול הזה הפך למלחמת אחים Beatman 13.01.18 20:57 245
     התגובה הכי נכונה באשכול Nisso92 13.01.18 23:27 276
     אני טוען שחקיקת חוקיים דתיים בכנסת הן טעות אבי_85 14.01.18 02:49 302
         מסכים Beatman 14.01.18 09:03 336
  מצחיק, האיאתולות צודקים winter1 13.01.18 21:30 255
  החרדים השתלטו על העיר עמלץ פלד 13.01.18 23:10 273
  כתבה בשקל. תראו את הלינק בסוף ותבינו שזה סך הכל מחרחר ריב קטן ונמוך. ר ציני 13.01.18 23:38 278
  מכתב אוהב ישראל 14.01.18 00:57 292
  דברים כאלה צריך לסגור בעדינות, בלי הרבה רעש אוהב ישראל 14.01.18 00:58 294
     זה כבר קרה. הייתי בהפגנה אמש קריאות נגד חרדים וראש העיר. Aviel 14.01.18 08:23 312
  זה לא יגמר טוב namlu 14.01.18 01:43 298
  סתם כתבה נוטפת שנאה תוהה1 14.01.18 03:15 305
  כותרת מתסיסה של אתר שמאלני זושא 14.01.18 05:32 306
     ביג לייק נהג 14.01.18 07:25 307
     שקר! העסקים ממשיכים לפתוח ולחטוף קנסות! Aviel 14.01.18 08:22 311
  חוק מיותר ידיד נפש 14.01.18 08:33 313
     תבורך ! Beatman 14.01.18 09:08 341
  מלחמת השבת באשדוד: ''תחזרו לפוטין שלכם'' Aviel 14.01.18 08:33 315
     כבר לא סקופ ידיד נפש 14.01.18 08:35 316
         גם חדשות עולות פה לא רק סקופים. Aviel 14.01.18 08:36 318
     גזענים חצופים יאיר צרפתי 14.01.18 08:36 317
     מי שלא יהודי שימשיך לקנות ב'טוב טעם'. הרי ברור שלא על זה הם מוחים. gandalf 14.01.18 08:37 319
         לא מוחים על טיב טעם. מוחים על שבירת הססטוס קוו שהיה עד כה. Aviel 14.01.18 08:41 323
         סליחה ידידי אבל אתה הוזה ראש דשא 14.01.18 08:43 325
             אכן, בשישי הייתי בבית כנסת ובשבת בביג ובמחאה! Aviel 14.01.18 08:55 330
         באשדוד היו חילוניים גם לפני 40 שנה Beatman 14.01.18 09:18 345
     ואני שמעתי אמירות של ''למה לא סוגרים את בית הכנסת בשבת?!'' Liran401 14.01.18 08:39 320
         לא שמעתי כאלה דברים. כן שמעתי ''תתגייסו לצבא'' Aviel 14.01.18 09:09 343
     חצופים פורעי חוק אלעדי 14.01.18 08:39 321
  דרוש מנהיג מאחד מחבר .יהודים אחים אנחנו עכשיו אפשר 14.01.18 08:42 324
  ''סטטוס קוו''? ראש פתוח 14.01.18 08:46 326
     ססטוס קוו באשדוד זה שראש העיר הבטיח Aviel 14.01.18 08:58 332
         קשה לי להאמין שזה מעוגן בהסכמים קואליציונים עם החרדים ראש פתוח 14.01.18 11:28 357
             זה מילים שלו. אם בנוסף הוא שיקר.. Aviel 14.01.18 11:43 358
             כדאי שתאמין שחר אדום 14.01.18 11:45 359
     בהתחלה היו חלק מסורתיים וחלק חילוניים Beatman 14.01.18 09:37 348
         מתוך ויקיפדיה ראש פתוח 14.01.18 11:51 361
  הדמוקרטייה יעילה רק כשהיא לצידם חומר_רוחני 14.01.18 08:54 329
     ואז ממי יגבו ארנונה? Isrtv 14.01.18 12:01 362
  כמה מפתיע שהטיעון החרדי MOTI 14.01.18 09:03 338
  עוד קצת שמן ליצר הרע,להגברת השסע וריבוי השנאה. לא מתאמץ לקרוא אפילו בר-כוכבא 14.01.18 11:45 360

   
   
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
36988 הודעות, 186 מדרגים, 336 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    13:24   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כותרת דרמטית משהו.  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
32008 הודעות, 116 מדרגים, 220 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    13:32   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כותרת מגמתית... להעלות או לייצר כאוס.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
91890 הודעות, 401 מדרגים, 784 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    01:57   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  301. בסוף יצאה מתאימה...  
בתגובה להודעה מספר 1
 
   תראה איזה ויכוחים דרמטיים נוצרו כאן


http://www.thcendcbd.com/


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
22539 הודעות, 184 מדרגים, 193 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    13:24   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בהצלחה לחילונים בהצלת עירם מחורבן וחושך חרדי! מקווה שינצחו במאבק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
ערכתי לאחרונה בתאריך 13.01.18 בשעה 13:31 בברכה, ZioNLight
 
1-£ $ € £ $ הכותב שמאלני קיצוני וציוני קיצוני £ $ € £ $


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    13:32   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. בהצלחה לחילונים בהצלת מדינתם  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:12   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. המדינה של החילונים הוקמה על ארץ ישראל ששיכת ליהודים.  
בתגובה להודעה מספר 10
 
יש לציין שהחילונים ניצלו את עובדת מוצאם היהודי, כדי להוליך בכחש
את מדינות העולם והציגו שבכוונתם לבנות מדינה יהודית.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:40   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  270. יהודי אינו משמעו לשמור שבת.  
בתגובה להודעה מספר 82
 
   בשבילי יהודי במדינה הוא מי שעושה צבא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    23:05   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  271. אז בשבילך גם הגויים המוחלטים מרוסיה, ערבים ובדואים הם יהודים... אני כבר מנחש מה אתה...  
בתגובה להודעה מספר 270
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לבנהרץ
חבר מתאריך 13.7.15
102 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    00:57   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  293. +1  
בתגובה להודעה מספר 271
 
   מוסלמים ודרוזים שמשרתים בצבא הם יהודים?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MAGEN DAVID לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.17
911 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    01:14   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  297. עזבו למי שאין מוח לא יבין..  
בתגובה להודעה מספר 293
 
   בשביל זה הוא מתחיל כל משפט ב"בשבילי"
כאילו הוא הסמכות העליונה, שכח שיש בורא מעליו שכבר קבע את החוקים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    07:50   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  309. 99% מהמצוות והחובות בדת היהודית אינם מתוך דהורייתה אלא מתוך מחשבות חשוכות של אנשים כמוך.  
בתגובה להודעה מספר 297
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    08:41   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  322. חחח... יצא המרצע מהשק... יהודי מסורתי שקרוב לדת....  
בתגובה להודעה מספר 309
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    12:36   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  365. צדיק שכמוך  
בתגובה להודעה מספר 322
 
   איך אתה מגדיר מסורתי? ואיך אתה מגדיר את עצמך.
עדיין לא ענית לי לגביי חשמל בשבת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    14:11   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  370. חחח צריך להאכיל אותל עם כפעת כדי שתבין מה כותבים לך...? כתבתי לך כמה פעמים, לא בא  
בתגובה להודעה מספר 365
 
לי חהמשיך להסביר לך... קח את תגובותי אליך תערוך אותן בראש (בעצם אצלך עדיף על דף גדול) תבין טוב, לא תבין גם טוב...
רק שמרגע לרגע מתגלה כמה שאתה קרוב לדת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    08:57   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  331. הוא שאמרתי.. ביטלתם את ה-99% מהיהדות, ונשארנו רק עם ''האמא היהודייה'' שאתם מנפנפים בה..  
בתגובה להודעה מספר 309
 


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:01   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  334. בול...  
בתגובה להודעה מספר 331
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בר-כוכבא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
12091 הודעות, 85 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    12:34   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  364. אל תאמר funatic אלא fanatic.... ושב ואל תעשה עדיף מלדבר בלי לדעת  
בתגובה להודעה מספר 309
 
  


גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    12:39   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  366. אתה והמגיבים מעלייך הם הפנאטיים לא אני חבוב.  
בתגובה להודעה מספר 364
 
   כנראה שריח ישבנים של מי שלא כמוכם, הקליקה "היהודית" מעניינת אתכם מאוד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    14:13   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  371. התגובה הזאת מראה אותך במערומיך... ותאכלס...? מראה לא מלבב..  
בתגובה להודעה מספר 366
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלמה_המלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
1814 הודעות, 14 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:09   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  342. . טעות נפוצה.  
בתגובה להודעה מספר 297
 
   ישראל היא גם לאום וגם דת. מבלבל.

יהודי הוא אזרח ישראלי בזכות השיבה.
ישראל היא מדינתו... ושל מיעוט אזרחיה הלא יהודים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:32   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  347. כן בלבלת לגמרי.. אתה מבולבל בגלל שאתה צריך להוכיח שישראל היא מדינת כל אזרחיה.  
בתגובה להודעה מספר 342
 
ישראל היא לא דת.
ישראל היא לאום.

יהדות היא דת שמגדירה את הלאום היהודי.

יהודי הוא אזרח ישראלי גם אם הוא נולד פה
בארץ ולא רק אם הוא שב אליה.

ונכון מר "מדינת כל אזרחיה", ישראל היא מדינת
היהודים וגם מדינת הערבים שחיים בה, לעומת
זאת, היהדות היא רק של היהודים.

ולכן אני מגדיר את עצמי קודם "כיהודי" עם
כל היהודים ורק אחר כך "ישראלי" עם האזרחים
הישראלים ערבים. המדינה פשוט לא של העם
שלי, השמאל חטף אותה והפך אותה לשל כווווללם.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    12:41   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  367. אין ספק שישראל היא מדינת היהודים  
בתגובה להודעה מספר 347
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 14.01.18 בשעה 12:47 בברכה, FuNatic
 
אך ההגדרה של הדתיים החושבים עצמם כממשיכיי מלכות שמיים בראייתם את מי שלא כמוהם מעוררת בוז.
חלק ממדינת היהודים היא שרות צבאי ועבודה ומי שלא עושה זאת לא נחשב יהודי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MAGEN DAVID לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.17
911 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    01:13   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  296. יהודי זה משמעו  
בתגובה להודעה מספר 270
 
   לשמור שבת...

כתוב בתורה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המנסר
חבר מתאריך 24.12.16
106 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    01:52   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  300. אם יהודי מבחינתך חייב להאמין באלוהים אז אני לא יהודי  
בתגובה להודעה מספר 296
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:20   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  346. הוא כתב לשמור שבת לא חהאמין... ואתה לא עושה טובה חאף אחד אם אתה מגדיר את עצמך כיהודי...  
בתגובה להודעה מספר 300
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    12:51   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  368. נוח לך שיש מים חמים בבוילר העובד על שעון שבת. נוח לך לאכול אוכל חם על הפלטה.  
בתגובה להודעה מספר 296
 
   נוח לך שיש אור שנדלק ונכבה.
אתה עדיין צורך חשמל בשבת כשיש מישהו שעובד לספק את רצונך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MAGEN DAVID
חבר מתאריך 17.5.17
911 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    01:12   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  295. +100  
בתגובה להודעה מספר 82
 
   הם שכחו את זה...

ישראל היא מדינת היהודים

יהודים שומרים שבת

מי שרוצה לחיות כמו גוי שיעבור לארצות הגויים לא חסר שם מקום            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המנסר
חבר מתאריך 24.12.16
106 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    01:50   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  299. אין אלוהים, תתבגר  
בתגובה להודעה מספר 295
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
18583 הודעות, 79 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    03:04   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  304. אתה מאמין בו, אתה פשוט מכחיש את מציאותו כדי להשקיט את רוחך ומצפונך  
בתגובה להודעה מספר 299
 
ולהצדיק את מתן הדרור והחופש למעשיך ללא דין וחשבון

יש דין ויש דיין, יש מנהיג לבירה


"אין לנו ארץ אחרת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמסי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.6.15
953 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    02:58   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  303. אתה אדיוט מארץ האדיוטים לשם צ לשלוח אותך ועוד כמוך.. השלב הבא  
בתגובה להודעה מספר 295
 
   תעצור אותי אם לא שמרתי שבת? מה עבודות שרות אם לא התפללתי 3 תפילות???!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MAGEN DAVID לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.17
911 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    11:03   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  351. אין שכל אין דאגות  
בתגובה להודעה מספר 303
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמשון הגיבון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.7.17
1072 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:58   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  158. המדינה היא של היהודים, לא של אף מגזר מסויים שאתה משתייך אליו  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:00   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  162. איני משתייך לאף מגזר, מגדיר את עצמי מסורתי הקרוב לדת .  
בתגובה להודעה מספר 158
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 13.01.18 בשעה 19:06 בברכה, FuNatic
 
איני רוצה לראות חנויות סגורות בשבת. כמו שאתה נהנה בבית הכנסת, אני אוהב לטייל גם מדי פעם בקניונים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:02   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  221. חחח... מסורתי שקרוב לדת רוצה לראות חילול שבת כדי להינות... כזה עוד לא ראיתי...  
בתגובה להודעה מספר 162
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    21:38   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  257. מי שרוצה לחלל את השבת שיהנה.  
בתגובה להודעה מספר 221
 
   תתעסק בעיניינך ואל תכפה את רצונך על האחר.
אולי זה מה שאתה מחפש, לראות איך האחר חי את חיו תתעסק ב 4 פינות שלך בבית הכנסת ואל תפזול ל 4 פינות של אחר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    21:56   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  258. לא פוזל ולא נעליים... אתה פשוט מגוחך עם האמירה שלך... ואם אתה כמו שאתה מגדיר את עצמך  
בתגובה להודעה מספר 257
 
אז אני צינצנת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:38   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  268. אתה חמוץ עטוף בצנצנת. אל תכפה את רצונותיך על אחרים ואל תאמר לי מה לעשות בחיי  
בתגובה להודעה מספר 258
 
   כפי שאיני אומר לך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    23:09   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  272. לא אומר ולא כופה... רק אל תחשוב שיש לך עסק עם מטומטמים שאתה יכול להפריח אמירות מטומטמות  
בתגובה להודעה מספר 268
 
כמו...
מסורתי שקרוב (קרוב) לדת ונהנה להיסתובב בקניון ולראות יהודים שעל חלקם ניכפה לעבוד בשבת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    07:45   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  308. סוציאליסט לתפארת במדינה. לא מאמין לך בכלל לגביי המשפט שאכפת לך מיהודים עובדים בשבת.  
בתגובה להודעה מספר 272
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 14.01.18 בשעה 07:52 בברכה, FuNatic
 
95 אחוז מהעובדים בשבת הם גויים.
אתה יכול להמשיך לספר שאכפת לך מזה שיהודי עובד בשבת אבל האמת מפריע לך שיש יהודים הנהנים איך שבא להם בשבת.
לדעתי אם רצונות הכפייה שלך יתממשו, תפגוש את אותם יהודים ממנגלים לך מתחת לאף בשבת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    08:38   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  314. זכותך לא להאמין... וזכותי לא להאמין לך... ואני לא מאמין לך בשיט... אתה יכול למנגל לי חזיר  
בתגובה להודעה מספר 308
 
מתחת לבית, לקנות בשבת, לטייל היכן שיהודים עובדים בשבת, להאמין שרק 5% יהודים עובדים בשבת, להאמין שה-5% האלו עובדים ברצון ובששון, לא להאמין שליהודי דתי כואב לראות יהודים עובדים בשבת, לחשוב שמעניין אותי אם אתה מכייף בשבת בזמן שאני סובל בבית הכנסת ולא נוסע לאן שאני רוצה, לא אוכל ג'וקים ימיים שקוראים להם פירות ים, לא אוכל חזיר, לא משגל על ימין ושמאל את נשות חברי... בקיצור תעשה חיים כמה שאתה רוצה אבל אל תשקר ותגיד שאתה קרוב לדת... אולי בחלומות שלך...
אגב... אני מכיר שני חילונים מוחלטים שממש לא מעניינת אותם הדת, עובדים בשבת אבל ממש לא מרוצים מזה, היו מעדיפים לנסוע לטייל, לים, להורים וכו' אבל אין להם ברירה... אני מכיר עוד אחד (לא דתי אבל מסורתי שקרוב לדת, שמגיע בשבתות וחגים לבית הכנסת) שבמוצ"ש לא מגיע לבית הכנסת כי הוא חייב להתייצב בעבודתו מיד בצאת השבת אז הוא הולך ברגל עד מקום עבודתו...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    08:50   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  327. אני אוכל כשר, הולך לבית הכנסת , מניח תפילין  
בתגובה להודעה מספר 314
 
   אך מעדיף שהחנויות ישארו פתוחות בשבת.
אגב אתמול בצהריים מתחת לבית שלי עשו מנגל וזה כן הפריע לי הרבה יותר מחנות הפתוחה בשבת.
לפי תגובתך, אתה צורך את החשמל שלך בשבת דרך גנרטור פרטי שהריי לא יעלה על הדעת שמישהו יעבוד בשבת על מנת לספק את מבוקשך.

ואם בדתיים מאשדוד עסקינן, שבוע שעבר התנדבתי לשפץ בית חורבה של דתי.
אמרתי לו את דעתי, עדיף "שילמד" פחות 20 דקות שיעור תורה בשבוע וינקה את הזוהמה שבה חיים הילדים בניגוד לרצונם.
שייח דתי טיפוסי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:00   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  333. צורך חשמל כרגיל כי לדעת הרבנים שלי אין בעייה בזה ואפשר להתיר... לגבי מה שכתבת על עצמך  
בתגובה להודעה מספר 327
 
כמובן שאני מאמין לך...
וכמובן שבשבילך יהודי הוא בראש וראשונה מי שהולך למבא... נוצרי, מוסלמי, דרוזי עובד אלילים וכו'...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:05   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  340. לדעת הרבנים שלי = חושבים בשבילי באופן שנוח להם.  
בתגובה להודעה מספר 333
 
   אתה לא חושב שזו בדיחה מה שאתה אומר לגביי שבת, חשמל ועבודה בשבת. לא מפריע לך פתאום כשנוח לרבנים אפשר להתיר עבודה בשבת?

באג בתיכנות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:16   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  344. לא כתבתי שאני חרדי... וכן... הרבנים מתירים משום שממילא החשמל נצרך ע''י אנשים שחייבים חשמל  
בתגובה להודעה מספר 340
 
לצורך חיות...: כמו למשל אבי ז"ל שהיה מרותק למחולל חמצן... שלא לדבר על בתי חולים ושאר נותני שירותי חירום, משאבות מים רמזורים, מעליות, תאורת רחובות, צבא וכו'... השימוש שלי הוא מובלע ותתפלא כמה דברים על פי ההלכה מותרים בגלל ההבלעה ולא דוטקא בגלל נוחות של מישהו... ישנם דברים שמותרים אבל אדם דתי לא יחשוב לעשות אותם בשבת...
אבל היי... איזה כיף זה לקחת את הדבר הכי משני במה שכתבתי ולהתעלם מהעיקר... והעיקר בעניין הם השקרים שכתבת... אתה לא קרוב לדת... ללכת לבית כנסת ביום כיפור, להרשות לחבדניק לבניח לך תפילין פעם בשנתיים ולאכול כשר... וואו... ממש קרוב לדת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FuNatic
חבר מתאריך 17.12.13
720 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    11:10   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  352. לשם חיות וחרום מסכים איתךאל בוא שים גדר בנושא חשמל שאינו לצורך זה  
בתגובה להודעה מספר 344
 
   לרבנים נוח לשבור גדר כשזה לתועלת האישית שלהם שהריי לא היו רוצים לאכול אוכל על פתליות בשבת.
נוחות וצביעות.
דבר נוסף, לפי אמות המידה שרשמת גם אתה לא יהודי כי עפ"י הדתיים יש דברים שהנך לא מקפיד עליהם או מעגל פינות כשנוח.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    11:25   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  356. גם אני לא יהודי...? היכן רשמתי שאתה לא יהודי...? לא יהודי בעיני הדתיים...?איזה דתיים בדיוק  
בתגובה להודעה מספר 352
 
בעיני שומרי המסורת וה"מכבדים" אני נחשב לחרדי... בעיני הדתיים אני לרוב הכי דתי...בעיני החרדים אני יהודי כשר... בעיני נתורי קרתא ודומיהם...? גם בעיניהם אני נחשב יהודי אם כי קצת מקולקל... ואם אני לא נחשב יהודי בעיניך כנראה שאתה אולטרא חרדי, בשפיץ של הקומץ מנתורי קרתא, תולדות אהרון, סאטמר ודומיהם, איך הצלחת לעבוד עלי...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראש_באדמה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.10.07
1270 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    08:53   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  328. התייאשו מזמן  
בתגובה להודעה מספר 10
 
   עכשיו זה נסיון לעשות הנשמה מלאכותית לגוף מת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
1222 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    14:41   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אני חילוני מאשדוד ומתנגד לפתיחת עסקים בשבת  
בתגובה להודעה מספר 2
 
   תהיה בטוח שיש עוד הרבה כמוני בעיר. אז שלא ייקחו בעלות על החילונים ולא כולם חושבים כמו אנשי המחאה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
22539 הודעות, 184 מדרגים, 193 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    14:51   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. מקווה שהחלק הנבון יאבק בכל חושך דתי שפוגע בחירות . בינתיים תהנה לגלוש בשבת באינטרנט  
בתגובה להודעה מספר 31
 
אולי לנינים שלך לא תהיה את הפריווילגיה הזאת כי החלק הנבון לא הצליח במאבק נגד החושך הדתי בעיניין חוק המרכולים . לך תדע מה החוק הבא שימציאו.

צדיק.£ $ € £ $ הכותב שמאלני קיצוני וציוני קיצוני £ $ € £ $


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
1222 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    14:59   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. נשמע טוב, אולי זה יגרום לנינים שלי ושל כולם לקיים את המצוות כהלכתן  
בתגובה להודעה מספר 37
 
   ואז הם יזכו בביאת המשיח.
בינתיים משנת 2000 כשהייתי ילד, אני שומע על התחרדות הרובע שלי ובתוך שנים ספורות, לא נוכל לצאת ממנו בשבת.
18 שנים עברו ולא הרגשתי מאויים אפילו פעם אחת לנסוע שם.
גם לא נראה שהרובע השתנה מאז מבחינת סוג האוכלוסייה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
22539 הודעות, 184 מדרגים, 193 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    15:05   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. כי כוחות האור החילוניים בלמו כל ניסיון של החושך החרדי .  
בתגובה להודעה מספר 39
 
הכי משעשע חילונים שנישמעים כמו הפנאטים הדתיים וכותבים בשבת באינטרנט. חבל שאתה מאחל את כל הרע הזה לנינים שלך, מקווה שיהיו חילונים ואתאיסטים בריאים . ושום משיח לא יגיע לעולם. הזיות של הדת שאימצה את החלק ההזוי הזה מכת אחרת£ $ € £ $ הכותב שמאלני קיצוני וציוני קיצוני £ $ € £ $


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
1222 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    15:17   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. שמע, אני יודע שזה דבר מוזר והזוי שבמדינה היהודית יש אנשים  
בתגובה להודעה מספר 42
 
   שרוצים שהדורות הבאים שלהם יתנהגו כמו יהודים וישמרו שבת ומצוות, אבל מה לעשות, קורים גם דברים כאלה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lior1_1 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.08
6334 הודעות, 39 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:58   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. כוחות האור והחושך... כמה שנאה ואנטישמיות  
בתגובה להודעה מספר 42
 
   יש בתגובות שלך. וטימטום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
The_One
חבר מתאריך 29.7.09
146 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:13   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  262. איך אתה יודע שלהיות חילוני ואתאיסט זה בהכרח בריא ?  
בתגובה להודעה מספר 42
 
   אולי להיפך, ליהודי להיות אתאיסט זה חולי מאוד רציני...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gavrik
חבר מתאריך 13.7.17
70 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:02   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. ח יפה  
בתגובה להודעה מספר 37
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדש בערך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.17
3371 הודעות, 26 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:34   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  140. ומה עם הנינים שלך ושל כולנו שכנראה לא יזכו  
בתגובה להודעה מספר 37
 
   לחיות במדינה הזאת ..כי אתה ושכמותך תומכים בערבים המטורללים...חשבת על זה ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:38   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  143. ומתי אנשים כמוך יבינו שאין קשר?  
בתגובה להודעה מספר 140
 
   או שאתה חייב לשמור על התירוץ הזה בראש כדי להצדיק לעצמך מגיבים כמוהו?

מגיב לך חילוני, מתנגד לכפייה דתית; שמתנגד לחלוקת ירושלים, פינוי יהודים, ובזמנו התנגד להתנתקות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדש בערך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.17
3371 הודעות, 26 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:43   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  147. כשנוח אז נוח..  
בתגובה להודעה מספר 143
 
   "פתאום הנינים שלך לא יזכו לפתיחת חנויות בשבת..ומה יהיה החוק הבא..."

בזה יותר חשוב לו להתעסק,ועל מה אתה מגן עליו בדיוק ? האיש שתומך בערבים...שבעוד 50 60 שנה יהיו פה הרוב..ואז חביבי גם לכתוב ברוטר לא יהיה לך...ולא בגלל השבת.

אבל תעצום עיניים ותחשוב שאתה חכם..ואתה לא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:47   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  149. הערבים אם הם חכמים כל מה שהם צריכים לעשות זה לחכות  
בתגובה להודעה מספר 147
 
   אנחנו כבר נעשה להם את העבודה. על שנאת אחים היה חורבן בית שני...

והמשפט שציטטת הוא מה שמפחיד אותי מאוד, יותר מערבים או איראנים או כל דבר אחר. שאני כיהודי וילדי היהודים ילחמו למען מדינה שלא תרצה בהם בגלל השקפת עולמם החילונית.

לא יודע מי זה ZionLight ולא עוקב כאן ספציפית אחרי גולשים כאלה ואחרים, בתגובות שלו כאן נגד הכפייה הדתית אני מסכים איתו לגמרי. אם יש לו דעות שונות בנושאים אחרים שאני לא מסכים איתם - אז מה? באשכולות הרלוונטיים אגיב לו אחרת, אם אכן כך המצב. באשכול הזה הוא צודק לדעתי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדש בערך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.17
3371 הודעות, 26 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:48   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  151. גם לי אין שום עניין איתו...וזאת פעם ראשונה שאני מגיב למה שהוא כותב.  
בתגובה להודעה מספר 149
 
   פשוט התגובה שלו לא הייתה נראת לי..אז החלטתי להגיב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:58   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  159. אז מכאן באה התגובה שלי  
בתגובה להודעה מספר 151
 
   למה החלטת שהוא בהכרח שמאלן? ״תומך בערבים המטורללים״ כדבריך...?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדש בערך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.17
3371 הודעות, 26 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:23   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  189. אתה משחק אותה תמים או מטומטם?  
בתגובה להודעה מספר 159
 
   אני באמת שואל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:48   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  209. אני באמת עונה  
בתגובה להודעה מספר 189
 
  

מגיב לך חילוני, מתנגד לכפייה דתית; שמתנגד לחלוקת ירושלים, פינוי יהודים, ובזמנו התנגד להתנתקות

כל מי שמתנגד לכפייה דתית באר הוא חובב ערבים??? די כבר עם השטות המוחלטת הזו!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדש בערך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.17
3371 הודעות, 26 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:52   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  213. אתה לא מכיר אותו מתגובותיו פה ?  
בתגובה להודעה מספר 209
 
   אתה משחק אותה ראש קטן?

אני הגבתי לו רק בגלל שהוא דיבר על הנינים והשבתות...אבל על הנינים וזה שלא תהיה לנו מדינה, זה לא מעניין..הגבתי רק בגלל צביעות..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:54   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  216. לא, לא מכיר אותו ואת תגובותיו פה  
בתגובה להודעה מספר 213
 
   וציינתי את זה בתגובה 149

והוספתי שאני לא מתעניין במה אני מסכים או לא מסכים איתו בשאר הנושאים, בנושא זה אני מסכים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:57   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  219. רוב מוחלט של השמאל מתנגד ליהדות .. וכולם יודעים מי הם ''חובבי הערבים''.  
בתגובה להודעה מספר 209
 
תעשה אחד ועוד אחד ותראה שהוא צודק.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:03   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  222. עשיתי. תגובה 149  
בתגובה להודעה מספר 219
 
   הוא טועה

וקראתי את תגובותיך כאן, תתפלא גם חילוני כמוני הוא יהודי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:06   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  223. במה מתבטאת יהדותך?? באמא יהודייה או שיש משהו שהיית מוכן להקריב למען היהדות?  
בתגובה להודעה מספר 222
 
יום מנוחה אחד בשבוע אתה לא מוכן לקבל מהיהדות.. אז מה נשאר?


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שאלה של זמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.16
6639 הודעות, 30 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:11   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  229. גם אתה כותב באינטרנט בשבת, אז מה בדיוק הופך אותך ליותר יהודי ממנו?  
בתגובה להודעה מספר 223
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:16   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  230. אין לי בעיה אם יסגרו מרכולים באזורי מגורים שבהם יש גם דתיים.  
בתגובה להודעה מספר 229
 
אני לא חושב שיש כפייה דתית, ההפך, אני חושב שיש כפייה חילונית.
אין לי כלום נגד חרדים, הם האחים שלי יותר מאשר הרבה חילונים.
אני רוצה מדינה יותר יהודית דתית ופחות חילונית קוסמופוליטית.

האם הוא חושב כמוני? ואתה?


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Beatman לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
17162 הודעות, 130 מדרגים, 259 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:43   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  243. אז שיסגרו גם את הרשת  
בתגובה להודעה מספר 230
 
   ותפסיק לחלל שבת ע"י כתיבה ברשת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שאלה של זמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.16
6639 הודעות, 30 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    21:00   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  246. גם לי אין בעיה שייסגרו מרכולים בשכונות מגורים והציבור שצריך מרכול ייסע אליו לפאתי העיר  
בתגובה להודעה מספר 230
 
   אבל לא על זה הויכוח.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:39   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  240. חצוף כמוך אין!  
בתגובה להודעה מספר 223
 
   מה אני מוכן להקריב למען היהדות???? במה מתבטאת יהדותי??

אני יהודי הרבה יותר ממך ומאותם ״רבנים״ שקוראים לראש העיר לחלק את הכנסות. הם לא יהודים, הם מאפיה ארגון פשע.

מה שעושה אותי יהודי זה ההיסטוריה שלי, הלאום שלי. בחירתי לא להאמין באלוהים לא קשורה לזה כלל!

3 שנים בצבא + 20 שנה במילואים להגן על יהדותי ועל מדינתי היהודית!

חצוף, אתה לא יהודי. אתה גייס חמישי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:42   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  242. כמו שחשבתי.. אתה לא מוכן לעשות כלום או לוותר על כלום למען היהדות.  
בתגובה להודעה מספר 240
 
אבל כמובן שאתה אומר שאתה יותר יהודי מאלו שכן מוכנים לעשות למען היהדות.
אני מבין גם את פרץ הכעס והנאצות.. פשוט נתפסת בצביעותך.

ודרך אגב, כמו שאתה עושה בשביל המדינה כדי להקרא ישראלי, אתה צריך
לעשות בשביל היהדות כדי להקרא יהודי.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
7996 הודעות, 59 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    21:13   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  249. 3 שנים צבא + 20 מילואים זה כלום? לשבת בישיבה ולשמור שבת יותר חשוב מזה?  
בתגובה להודעה מספר 242
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:02   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  259. בשביל היהדות לשמור שבת זה יותר חשוב מאשר לשמור על המדינה החילונית...  
בתגובה להודעה מספר 249
 
כמו שבשביל המדינה החילונית יותר חשוב שישמרו עליה מאשר על השבת.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Beatman לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
17162 הודעות, 130 מדרגים, 259 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:25   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  266. נכון  
בתגובה להודעה מספר 259
 
   מרכזי הקניות מחוץ לרבעים החרדיים שייכים לחילוניים ולא ליהדות.
הם לא של החרדים ולא בשבילם כלל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    23:16   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  274. על מה ולמה אני צריך לוותר בדיוק?  
בתגובה להודעה מספר 242
 
   על איזה צביעות אתה מדבר?

אם הייתי רושם את מה שאני חושב עליך הייתי נחסם, אבל אתה לא שווה את זה. חצוף קטן שלקח לעצמו בעלות על היהדות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    23:46   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  279. תוותר על דברים שאתה דורש מהיהודים לוותר עליהם.  
בתגובה להודעה מספר 274
 


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האיש מן הבקעה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.14
923 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    23:26   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  275. הוא נולד לאמא יהודייה ועשה צבא ומילואים  
בתגובה להודעה מספר 242
 
   הוא יגדיל ויעשה אם הוא יתחתן או כבר נשואי ליהודייה....זה מספיק יהודי
אם ישמור שבת וכו גם יהיה יהודי חסיד/צדיק
תפסיק לשפוט אותו מה הוא מקריב למען היהדות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    23:47   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  280. לא שופט אותו על כלום. רק מציין את העובדה שהוא ושכמותו רוצים להכחיד את היהדות מהמדינה.  
בתגובה להודעה מספר 275
 
אירוני שהם מתגאים בכך שהם יהודים כשהם עושים זאת.

ו"נולד לאמא יהודייה" זה הדבר האחרון שנשאר להרבה אנטי יהודים
לנפנף בו.. כשהם נלחמים ביהודים אחרים וביהדותה של המדינה.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האיש מן הבקעה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.14
923 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    23:52   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  281. ידידי  
בתגובה להודעה מספר 280
 
   הדבר היחיד שישמור על היהדות זה חיתון וגירושים לפי היהדות.

אם יהיו יהודים צדיקים או רשעים מבחינת קיום המצוות זה משהו אחר לגמרי....
ואת ה20 אחוז שילמדו תורה כל היום בעה תמיד יהיו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    00:00   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  285. אבל גם את הרבנות והחתונה היהודית ''אלה עם האמא היהודיה'' רוצים להכחיד..  
בתגובה להודעה מספר 281
 
אין פה עניין של צדיקים או רשעים.. אני מדבר על צביון היהודי
של המדינה, כדי שתהיה לה זכות להקרא המדינה היהודית ולא
מדינת כל אזרחיה.
את הצביון הזה, "החבר'ה עם האמא היהודיה" רוצים להשמיד.. בזמן
שהם מספרים לכולם שהם יותר יהודים בגלל שהם עשו מילואים.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שי-10
חבר מתאריך 8.1.17
351 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    00:48   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  291. חצוף..... למה מי אתה.... הוא צודק... עשית צבא אז אתה יהודי... ח  
בתגובה להודעה מספר 240
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MAGEN DAVID
חבר מתאריך 17.5.17
911 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    11:14   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  353. חחח כלכך הרבה זמן היית פראייר של המדינה?!  
בתגובה להודעה מספר 240
 
   עכשיו אני מבין למה אתה כזה ממורמר...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוכב-אדום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.11
2584 הודעות, 31 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:07   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  225. אני חילוני ימני  
בתגובה להודעה מספר 219
 
   אני ממש לא צריך את החותמת כשרות שלך כדי לדעת שאני יהודי. תגובה לא לעניין. תנסה להכיר אנשים מעבר למעגל החבר'ה שלך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:09   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  227. את החותמת שלי אתה לא צריך.. אבל מה עושה אותך ליהודי??  
בתגובה להודעה מספר 225
 
תתאר משהו שאתה מוכן לוותר עליו או לעשות מרצונך ולא משהו שנכפה עליך כמו
לידה ליהודים.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוכב-אדום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.11
2584 הודעות, 31 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:39   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  269. מה שעושה אותי ליהודי זה קודם כל העובדה  
בתגובה להודעה מספר 227
 
   שאמא שלי יהודיה. אני מחשיב את עצמי לבן העם העברי . יהודי זה מושג יותר תרבותי מאשר אתני בעוד עברי זה ההגדרה הלאומית. השפה העברית היא שפתנו וצא יידיש שהיא השפה היהודית. נכון לעכשיו אני לא רואה שום קשר ביני לבין החרדים חוץ מהעובדה שאנו משתייכים לאותו הלאום. לפני כמה זמן הרגשתי צורך להקריא קדיש על הקבר של סבא שלי ועשיתי זאת מרצוני החופשי ולא כי מישהו עם זקן הסביר לי. יתכן ובעתיד ארצה למצוא קשר לתרבות של העם שלי, יתכן ולא. אני רוצה להיות חופשי בעניין ולחיות את חיי כרצוני מבלי להכתיב לאחרים אך ללא הכתבות מאחרים. מבחינתי כפייה זה דבר מרחיק.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    23:54   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  283. כרגיל, 'אמא יהודייה'. זה הדבר הראשון שכל יהודי שהוא אנטי דתי, אומר כדי להראות שהוא יהודי.  
בתגובה להודעה מספר 269
 
(חוץ מזה אין להם הרבה איך להראות שהם יהודים)

ולידיעתך, יהודי זה לא אתני ולא תרבותי, זה רק הגדרה דתית.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    00:38   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  289. יהדות היא דת ולאום  
בתגובה להודעה מספר 283
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 14.01.18 בשעה 00:44 בברכה, Jefe
 
על כן יהדות היא הלאום שלי - ואם הייתי מאמין גם הדת שלי.

אני לא צריך לוותר על כלום, ולא דרשתי מאף אחד לוותר על כלום

לא אמשיך להתווכח עם אחד ששונא את בני עמו, יש הרבה עוד מה לכתוב אבל אתה לא שווה את הבייטנשאתה תופס על השרת של רוטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוכב-אדום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.11
2584 הודעות, 31 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:03   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  337. למה אני צריך להראות למישהו משהו?  
בתגובה להודעה מספר 283
 
   היינו יהודים מספיק בשביל הנאצים. צריך להתקדם בחיים והדת צקועה מאחור בתקופת התאוקרטיה של רבני הקהילות. אנחנו כבר עם גולה אנחנו עם חזק עפ לאומיות חזקה שיושב במדינה משלו. לא אומר שהדת צריכה להיעלם אבל היא צריכה לתפוס את מקומה הפרופורציונאלי כגורם תרבותי וחא כגורם שנדחף לשלטון. בגלל כאלו נגרמה הגלות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:58   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  349. אתה מדבר באופן אנטי דמוקרטי.  
בתגובה להודעה מספר 337
 
אין לך שום זכות למנוע מדתיים את זכותם לנסות ולקבל באופן דמוקרטי
מדינה יהודית. יש להם זכות דמוקרטית להיות בשלטון ולנסות להשפיע.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוכב-אדום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.11
2584 הודעות, 31 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    12:32   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  363. אז זהו שבמדינות נורנאליות  
בתגובה להודעה מספר 349
 
   קיימת הפרדה בין דת למדינה ומדובר למעשה בדבר דיי בסיסי בדמוקרטיה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12772 הודעות, 53 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:56   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  157. הקשר הוא שאותה אופוזיציה תתן לחרדים אותם חוקים, והרבה יותר. בתנאי שהחרדים  
בתגובה להודעה מספר 143
 
  


יתמכו בהם להוביל את המשלה הבאה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jefe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.16
1817 הודעות, 16 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:59   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  160. גם כאן לא מבין את התגובה  
בתגובה להודעה מספר 157
 
   הוא הגיב לעניינו של גולש אז הגבתי לו, ואין קשר בין התגובה שלי לשלך

בכל מקרה אין ספק שהמפלגה השנייה בגודלה תהיה לפיד... ואני ממש לא מאמין שלפיד ייתן להם יותר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:06   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  224. אנשים באופן כללי חיים היכן שטוב ונוח להם... מה מחזיק יהודים שתלושים מהיהדות לחיות דווקא  
בתגובה להודעה מספר 143
 
באחד המקומות בעלי פוטנציאל ההשמדה הכי גדול בעולם... מה שמחזיק יהודים שקרובים ליהדות זה ברור...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שאלה של זמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.16
6639 הודעות, 30 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    21:25   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  254. אנשים אוהבים את המדינה שבה גדלו ובה נמצאת משפחתם, גם אם אינם מאמינים באלוהים כזה או אחר  
בתגובה להודעה מספר 224
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות, 182 מדרגים, 312 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:14   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  263. היות וכנראה אתה לא נמצא יותר מאשר דור או שניים במדינה (כמו רוב מוחלט של אזרחי המדינה)  
בתגובה להודעה מספר 254
 
השורשים שלך לא בדיוק נמצאים במדינה (אלא אם כן אתה יהודי מהסוג שחושב שעצם יהדותו הוא שורשיו במדינה (כמוני למשל)) אז אני לא מבין את ההתעקשות שלך להישאר במדינה ולא מבין את הגחמה שהביאה את ההורים שלך להגיע למדינה (אלא אם כן באתם ממדינה שממש היה בה רע (רוסיה למשל) למדינה שבאופן יחסי מצויין בה... ישראל, )... בסה"כ יכולתם אם היו מקבלים אתכם להגר לניו זילנד טשם היה הרבה יותר בטוח ונוח אם גם הייתם מסתירים את שורשיכם היהודיים (אם בכלל...) בקיצור לאזרחים שלא רואים ביהדותם זכות השהייה בישראל היא ישיבה על חבית חנ"מ בעת קרב... יפגע קליע הלך עליכם, לא יפגע שרדתם... בשביל יהודי מאמין זו לא שאלה, נשארים בכל מקרה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שאלה של זמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.16
6639 הודעות, 30 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    09:02   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  335. זה בסדר שאתה לא מבין, אבל אתה ממציא תאוריות שלמות על סמך אי ההבנה שלך  
בתגובה להודעה מספר 263
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
klown
חבר מתאריך 27.4.17
35 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    16:57   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. אוקסימרון  
בתגובה להודעה מספר 31
 
   אתה חילוני אבל נגד פתיחת עסקים בשבת? אמממ אוקיי...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:15   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. שום אוקסימורון.. הוא וגם אני, יהודים שחושבים שיהדות צריכה להתקיים במדינה יהודית.  
בתגובה להודעה מספר 75
 
ואיך אמר נתניהו.. השמאל שכח מה זה להיות יהודי. כנראה
שלכן יש כאלו שלא נראה הגיוני שחילוני יהיה בעד צביון
יהודי למדינה היהודית.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רוכב-אדום
חבר מתאריך 4.1.11
2584 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    20:20   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  231. השאלה מה אתה מגדיר כיהדות  
בתגובה להודעה מספר 87
 
   אני לא חושב שיהדות צריכה להיות כפויה זה מרחיק אנשים מהדת ומהתרבות היהודית ומפלג את העם. מי שלא רומה לשמור שבת שלא ישמור ומי שרוצה לעבוד שיעבוד. וביננו בכללי מפריע לי הקונספט של כל הזהות שלנו זה הדת. לעם צריך להיות יותר מעבר דתי משותף            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    00:06   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  287. היהדות היא דת שמגדירה ומאחדת את היהודים מכל קצוות תבל.  
בתגובה להודעה מספר 231
 
למשל, אסקימוסי שעבר גיור אמיתי הוא יהודי אמיתי, לעומת אחד שהאבא שלו
הוא יהודי ושיש לו עבר דתי משותף איתך.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85
חבר מתאריך 19.12.13
18583 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:05   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  261. תתפלא, אבל יש כאלה וזה טוב  
בתגובה להודעה מספר 75
 


"אין לנו ארץ אחרת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:16   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  264. אוקסימורון יותר משמעותי הוא שיהודי שמגדיר עצמו כמסורתי וקרוב לדת ירצה...!!! לא יקבל, ירצה  
בתגובה להודעה מספר 75
 
לראות עסקים פתוחים בשבת כדי לענג את השבת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני
חבר מתאריך 2.4.12
25958 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:35   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  267. אוקסימורון יותר משמעותי הוא שיהודי שמגדיר עצמו כמסורתי וקרוב לדת ירצה...!!! לא יקבל, ירצה  
בתגובה להודעה מספר 75
 
לראות עסקים פתוחים בשבת כדי לענג את השבת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:13   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. כל הכבוד. אתה לא לבד. השמאל החילוני האנטי דתי לא מייצג את הימין החילוני היהודי.  
בתגובה להודעה מספר 31
 


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
klown
חבר מתאריך 27.4.17
35 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:15   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. מי שבעד פתיחת עסקים בשבת הוא אנטי דת?  
בתגובה להודעה מספר 83
 
   עזוב את זה שהוא שמאלני וכל השיט הזה.
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:18   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. מי שמתנגד לזכותם הדמוקרטית של הדתיים לנסות ולשמור על הסטטוס קוו. יהיה לרוב אנטי דתי.  
בתגובה להודעה מספר 85
 


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
klown
חבר מתאריך 27.4.17
35 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:29   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. תגיד, אתה פלופ?  
בתגובה להודעה מספר 91
 
   תקרא את הכתבה, כתוב לך שם שהחרדים, ביחד עם לסרי (ראש העיר) החליטו בפגישה עם האדמ׳ורים לפרק את הסטטוס קוו ולהנחיל קנסות בשבת.

כל השנים האלה, המקומות היו פתוחים. כיום, נשלחים פקחים ואוכפים. איפה הסטטוס קוו נשמר? על מה אתה מדבר?

אני בעד איזון. הפעם החרדים שברו אותו והתחילו ב״מלחמה״. איך אפשר להאשים את החילונים? אנטי דת?

בן כמה אתה?

לדעתי, או שאתה טרול או שאתה ילד קטן שמדבר שטויות מבלי להבין מה הוא אומר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401
חבר מתאריך 23.10.16
1222 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:31   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. הסטטוס קוו היה עבירה על החוק שלא נאכפה  
בתגובה להודעה מספר 97
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
17162 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:23   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  190. מה לגבי חוק גיוס חובה שלא נאכף ?  
בתגובה להודעה מספר 100
 
   מה לגבי הפרדת נשים וגברים בקווי מהדרין של אגד שהיא חברה שמקבלת אחוזים ממשלם המיסים ? הרי לפי החוק כל אחד רשאי לשבת בכל מקום שיחפוץ בו.
מה עם מחסומים בכניסה לשכונות חרדיות שמנוגדות לחוק חופש התנועה.

גם אלה דוגמאות לתחום אפור שמנוגד לחוק היבש אבל לא נאכף, בגלל איזשהו הסכם לא כתוב עם החרדים שהם מקבלים את שלהם והחילונים את שלהם.

כעת, כאשר החרדים דורשים לאכוף את סגירת העסקים עד האחרון שבהם, מדוע לא לאכוף את החוקים שהחרדים עוקפים ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
30106 הודעות, 182 מדרגים, 348 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    21:19   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  252. חוק גיוס חובה כן נאכף, מי שמצהיר שתורתו אומנותו פטור ע''פ החוק.  
בתגובה להודעה מספר 190
 
   וגם ההפרדה באוטובוסים אינה מוחלטת ונעשית באופן עצמאי ע"י הנוסעים,
אין כפיה על מקומות הישיבה ואם מישהו כן מנסה לכפות המשטרה מטפלת בו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Beatman לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
17162 הודעות, 130 מדרגים, 259 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    22:21   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  265. חוק טל נגמר  
בתגובה להודעה מספר 252
 
   אם גברת חילונית נכנסת לקו מהדרין, אין מצב שתשב מקדימה, היא נשלחת ישר לאחור.

בשורה התחתונה אם רוצים לאכוף את חוק סגירת עסקים בשבת בצורה טוטאלית, אז צריך לאכוף גם את שאר החוקים, כמו אלו שהחרדים מכופפים לנוחיותם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
30106 הודעות, 182 מדרגים, 348 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    11:20   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  355. לגבי חוק טל אתה צודק  
בתגובה להודעה מספר 265
 
   לגבי ישיבה באוטובוס אתה טועה,
כולם יודעים שלפי החוק היא יכולה לשבת איפה שהיא רוצה ואף אחד לא יעז לדרוש ממנה לקום.
(סביר והגיוני שהיא לא תרצה להיות יוצאת דופן, אבל אם היא תרצה היא תשב לבד קדימה)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:34   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. בזמן הסטטוס קוו שהתקיים בכמה עשרות שנים אחרי קום המדינה, העסקים היו סגורים בשבת.  
בתגובה להודעה מספר 97
 
החילונים כל פעם מזיזים את הסטטוס קוו לכיוונם ואז
מתלוננים על "כפייה" כשהדתיים מתלוננים.

הכפייה החילונית היא הכפייה היחידה שקיימת כרגע, וגם
עליה לא תשמע כלום אם חס וחלילה לפיד יבחר. פתאום אתה
תראה שקט תעשייתי מצד התקשורת כלפ כל מה שקשור לדת,
שלא בשונה מהשקט שיש לתקשורת הנבזית בקשר לאי השקט
וכפיית הרעש של המואזין.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראש פתוח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.1.17
1265 הודעות, 9 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:24   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  193. אתה כנראה לא יודע לקרוא  
בתגובה להודעה מספר 97
 
   כתוב שהיו 50 חנויות פתןחות והיום יש 230            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
klown
חבר מתאריך 27.4.17
35 הודעות
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    19:27   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  195. פה לא צריך לדעת לקרוא, פה דווקא צריך לחשוב..  
בתגובה להודעה מספר 193
 
   זו טענה שטותית ואידיוטית ״מספר החנויות גדלו מקום המדינה״.

ברור שהם יגדלו! היה צריך להשוות את זה באחוזים ולא במספרים יבשים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
30106 הודעות, 182 מדרגים, 348 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    21:21   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  253. גדלו פי 4.6 בעשר שנים  
בתגובה להודעה מספר 195
 
   ע"פ מה שכתוב בכתבה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.12
12424 הודעות, 63 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    07:56   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  310. עוד קישקוש.., פתחו את מתחם ביג שנמצא בפאתי העיר  
בתגובה להודעה מספר 253
 
   במקום לספור את הקניון כמקום אחד ספרו את כול החנויות בקניון...
ליצנים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
30106 הודעות, 182 מדרגים, 348 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    11:17   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  354. טוב, את מתחם ביג היו צריכים לספור כמו דוכן מפעל הפיס ואז לא היתה גדילה במספר העסקים בשבת  
בתגובה להודעה מספר 310
 
   (ואין לי שום צד בעניין, אני רחוק מאוד מאשדוד ולא מכיר את התושבים והסביבה)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.12
12424 הודעות, 63 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בטבת תשע''ח    12:57   14.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  369. מה זה משנה אם פתחו חנות אחת או את כולן? גם בשביל חנות אחת הקניון נפתח אז מהרגע שהוא פתוח  
בתגובה להודעה מספר 354
 
   מה זה משנה כמה חנויות בתוך הקניון פתוחות?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
7996 הודעות, 59 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:16   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. תהיה בטוח שהימין החילוני היהודי מתנגד לסגירת עסקים בשבת  
בתגובה להודעה מספר 83
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:19   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. תהיה בטוח שלא כולם מתנגדים.  
בתגובה להודעה מספר 90
 


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
7996 הודעות, 59 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:20   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. אני יודע שלא כולם מתנגדים. אתה בתגובה הצגת את זה כאילו רק השמאל האנטי דתי מתנגד לסגירה  
בתגובה להודעה מספר 92
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
55874 הודעות, 335 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:29   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. כי רוב מוחלט של השמאל הוא כן אנטי דתי וכן מתנגד. הם והזרוע התקשורתית שלהם מסיתים את השאר.  
בתגובה להודעה מספר 93
 
אם חס וחלילה לפיד יהיה ראש ממשלה בעזרת קואליציה עם הדתיים, אתה לא
תראה שום כותרות כאלו בעיתונים, כי אף אחד לא יצטרך אז אידיוטים
שימושיים מוסתים.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
7996 הודעות, 59 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:43   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. בסדר, אבל ההתנגדות לסגירת עסקים בשבת היא לא רק של השמאל האנטי דתי  
בתגובה להודעה מספר 98
 
   יש ימניים חילוניים ומסורתיים רבים שגם מתנגדים, ולא בגלל שהם אידיוטים מוסתים, אלא פשוט בגלל שהם רוצים לבלות בשבת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
1222 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:29   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. אל תגיד שהימין החילוני מתנגד לסגירת עסקים בשבת כי זה מתחלק.  
בתגובה להודעה מספר 90
 
   יש המון לא שומרי שבת שכן תומכים בסגירת עסקים כי מכבדים את הצביון היהודי של המדינה. גם אל תאמין לסקרים כי כבר הבנו שהם לא אמינים. רק בבחירות לראשות העיר נוכל לדעת מה הציבור באמת חושב. הציבור הדתי הוא 17 אחוז, ככה שהקול החילוני יהיה זה שיכריע את הכף, אז נוכל לדעת מה הציבור באמת חושב. אני וגם אתם תצטרכו לקבל את הכרעת הקול האשדודי שאין יותר דמוקרטי מזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
7996 הודעות, 59 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    17:48   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. אני ימני חילוני ורוב האנשים שאני מכיר הם ימניים וחילוניים  
בתגובה להודעה מספר 99
 
   אין אחד שרוצה שיכפו עליו להישאר בבית בשישי בערב ובשבת.
אין כאן שום קשר בכלל לרוב או מיעוט - גם אם החילוניים היו מיעוט זה היה מזעזע שמונעים מהם לחיות את החיים שלהם ולהנות בסופש, כמו שאותך זה יזעזע אם בעיר עם רוב חילוני גדול ימנעו בניית בתי כנסת לדתיים שגרים שם (כמו שכולם כאן הזדעזעו מהמקרה הדומה שהיה עם קיבוץ כלשהו).
ואין מה לנסות לעבוד עליי עם זריקת מילים כמו "דמוקרטיה" ושאר ירקות..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
1222 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:03   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. אף אחד לא כופה עלייך להישאר בבית, תפסיק להפיץ פייק ניוז, משום מה אתם אוהבים  
בתגובה להודעה מספר 107
 
   להציג את זה ככה.
יש חוק מתקופת בן גוריון שאוסר על פתיחת עסקים בשבת ואתכם מעצבן שהחליטו לאכוף אותו.
המדינה לא צריכה לאפשר פתיחת עסקים בשבת ולא תחבורה ציבורית בשבת.
שמירת השבת בפרהסיה ע"י המדינה זה אחד הסממנים המזוהים עם היהדות וזה מה שמבדיל אותנו מעמים אחרים.
רוצים להחליט אחרת, תוציאו אנשים בבחירות שיבחרו בנציגים שלכם לראשות העיר.
ניצחתם, אל תאכפו את החוק. לא ניצחתם, תקבלו את החלטת הבוחר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שחר אדום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.12
38309 הודעות, 205 מדרגים, 410 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ו בטבת תשע''ח    18:05   13.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  117. תבדוק את מצע הבחירות של לסרי ותראה שמצוין בפירוש שמירה על הסטטוס קוו  
בתגובה להודעה מספר 113
 
כמו שהיה בתשע השנים האחרונות שלו בתפקיד. אז אין קשר לכל מה שאתה אומר. ואני מניח שאתה יוצא בשבתות, קונה דברים ומטייל מדי פעם. אולי אין לך אישה וילדים אז זה פחות מטריד אותך כרגע.