אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #458526 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 458526      
The_Wiz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.5.04
2497 הודעות, 37 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    20:44   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

על רקע חקירות נתניהו: משבר האמון שלי עם משטרת ישראל - אלי ציפורי  

 
   לפני שאסביר את הכותרת, הנה הקדמה קצרה לכל המלעיזים, המפקפקים והמקללים: ראש הממשלה בנימין נתניהו עבר את הגבולות המוסריים והערכיים בתיק 1000, גבולות המצופים ממנהיג של מדינה. הוא לא הראשון וכנראה לא האחרון שחוצה את הגבולות. קדמו לו אהוד ברק, אהוד אולמרט, שמעון פרס ואפילו אריאל שרון. בכל מקרה, לא התקשורת תשפוט אותו או תקבע את אשמתו בחשדות הכבדים נגדו, היא לא תקבע אם הוא אשם או זכאי, מושחת או ישר, והיא לא תחליט אם מדובר ב"תיקים סגורים". רק בתי משפט יעשו זאת.

והערה נוספת: בכירי התקשורת בישראל טוענים שוב ושוב שנתניהו אובססיבי לתקשורת. הם בהחלט צודקים, אבל הם שוכחים את הצד השני של המשוואה - האובססיה של התקשורת, שלהם, כלפי נתניהו.

צריך לשים את זה על השולחן: ברוב כלי התקשורת המרכזיים בישראל בולטת מאוד הביביפוביה. מדובר בשנאה פתולוגית, יוקדת, רושפת, אוטומטית, אידיאולוגית, חסרת איזונים, חסרת אובייקטיביות, חסרת ענייניות וחסרת בלמים לכל מה שמייצג נתניהו.

השנאה הזאת עוברת דרך כל שרשרת הייצור - מהעורכים הבכירים, דרך העיתונאים הבכירים ועד העורכים והעיתונאים הזוטרים. וגרוע מכל: הם מהדהדים זה את זה לדעת, עושים זה לזה נעים בגב, מארחים זה את זה וחוסמים כמעט לחלוטין כל דעה אחרת מלבוא לידי ביטוי. זו בריונות בחסות ליברליזם.

ועכשיו לכותרת: את האמון במשטרת ישראל התחלתי לאבד במהלך השנה האחרונה. אובדן האמון הזה מייצג לא מעט מהאנשים בסקטור העסקי שאיתם אני משוחח, עד כמה שהמדגם הזה קטן ולא מייצג. הנה העובדות שהובילו לחוסר האמון הזה, וכל קורא ייקח את זה לאן שהוא רוצה.

יאיר לפיד וארנון מילצ'ן (1): כך חדרה הפוליטיקה למשטרה
מסמך ההמלצות שפרסמה המשטרה נגד נתניהו בתיק 1000 כלל סעיף על שוחד, שהתבסס בין היתר על העזרה כביכול של נתניהו בהארכת חוק מילצ'ן. לא נכתבה מילה וחצי מילה על יאיר לפיד ועל עדותו. איך התקשורת חשפה את שמו והפכה אותו לעד מפתח? היא דיבררה את המשטרה, ומי שתדרכה את כלי התקשורת בשיחת ועידה שמדובר בלפיד ובמדובר בעד מפתח והפכה אותו למעשה ללוחם דגול בשחיתות, היא לא אחרת מאשר מירב לפידות, תומכת לפיד נלהבת, דוברת האוצר בתקופתו ומי שחושבת שלפיד הוא הסיכוי לשינוי אמיתי ולסיכוי אמיתי לחיים שפויים בישראל. התיאורים והתדרוכים של לפידות לטובת לפיד ונגד נתניהו הם פוליטיזציה מסוכנת של החקירה והתערבות בוטה בה, אבל מי בדיוק יהפוך את זה לדיון ציבורי? כל אלה שאוכלים מכף ידה של המשטרה ושל לפידות במטח של הדלפות?

יאיר לפיד וארנון מילצ'ן (2): העדות המטרידה והחסינות בתקשורת
לפני כשבועיים הפניתי פה סדרת שאלות ליאיר לפיד על עדותו הדי מוזרה. חשבתי אז, ומאז המחשבה הזאת רק התחזקה, שמעל עדותו מתנוסס דגל שחור והיא מציגה אותו במערומיו. מאז הסתבך לפיד בגרסאות שונות על עדותו, בהתפתלויות ובשפע של אי-דיוקים. מעל לכול, בולטת החפיפניקיות של המשטרה בנושאים כלכליים וההסתמכות על עדות לא ממש אמינה. לפיד, כך פורסם, פנה לעזרת אגף התקציבים כדי לקבל חוות דעת על הארכת חוק מילצ'ן, אבל השאלה היא למה הוא לא הפנה את הבקשה לגורם הרלוונטי לעניין הארכת החוק - רשות המסים.

אם המשטרה הייתה עושה את עבודתה נאמנה, היא הייתה מבינה שמי שדחף-גישש ברשות המסים לטובת הארכת החוק היה לא אחר מאשר עו"ד פיני רובין, הרוח החיה מאחורי החוק המקורי. האינטרס של רובין ברור, הוא משרת את לקוחותיו, ובמקרה הזה הוא בסך הכול פעל למימוש אופציה להארכת החוק שהייתה מובנית בחוק המקורי. אלא שרשות המסים, והעומד בראשה משה אשר, התנגדו לכך, ואם המשטרה הייתה "חופרת" בעניין היא לא הייתה זקוקה בכלל לעדות המוזרה של לפיד.

מעבר לכך, החסינות (שלא לומר הליטופים) שמקבל לפיד בתקשורת, למרות עדותו המטרידה ושיתוף-הפעולה שהוא זכה לו במשטרה, היא אנטי-דמוקרטית. חדשות ערוץ 2 וערוץ 10 הם למעשה דואופול חזק מאוד (ערוץ 2 הוא הדומיננטי מביניהם), שללפיד יש מאחזים חזקים בו, משדרת העורכים ועד העיתונאים הבכירים. הם נותנים לו הנחות, הם מקיימים איתו קשרים מאוד צפופים ולעתים נראה שהם פשוט הפכו למשרד יחסי הציבור שלו. די אם נזכיר שעופר שלח, חבר כנסת ביש עתיד ומקורבו של לפיד, הגיש עם רביב דרוקר תוכנית בערוץ 10 ולפיד עצמו יצא מאולפני ערוץ 2 היישר לפוליטיקה. אין בכלל ספק: לפיד הוא אתרוג באולפני החדשות בטלוויזיה.

חשד להטבות לבזק (1): מיליארד שקל זה סתם מספר
הן המשטרה והן הפרקליטות, וכמובן התקשורת שניזונה מהן, חוזרות שוב ושוב על החשד שנתניהו העניק הטבות לבזק במיליארד שקל, כאילו זו אמת חקוקה בסלע. האומנם? אני מניח שכל כתבי המשטרה, הפרקליטות וכמובן הפוליטיקה, מעולם לא קראו את דוח המבקר על בזק, את דוחות בזק, למדו לעומק את רפורמת השוק הסיטונאי ובוודאי שלא נברו בעסקת בעלי העניין בין בזק ל-yes. הם פשוט מתווכים לציבור אמירות שיש למשטרה אינטרס לתווך אותן, בלי שום ספק בריא. מיליארד שקל הם אכן, פחות או יותר, היקפה הכולל של עסקת בעלי העניין, אבל כנראה איש לא שאל את עצמו איך היא בדיוק קשורה להטבה שהעניק כביכול נתניהו לבזק.

אכן, נתניהו כשר התקשורת חתם על האישור למיזוג בין בזק ל-yes, אישור שיש בו היגיון עסקי, כמו גם רשויות רגולטוריות אחרות שחתמו על האישור - רשות ההגבלים העסקיים ומועצת הכבלים והלוויין. אכן, לשאול אלוביץ במיוחד (וגם לבזק) היה אינטרס מאוד גדול לקדם את אישור המיזוג הזה בגלל המצוקה המימונית הגדולה של אלוביץ - וייתכן שהרצון הזה הלך רחוק מדי ביחסים עם משרד התקשורת.

אבל, וזה חשוב מאוד מכאן והלאה, עסקת בעלי העניין בין בזק ל-yes והיקפה הכולל לא היו תלויים כלל בנתניהו או בכל פוליטיקאי אחר. זו עסקה שמוגדרת פעולות בין בעלי המניות של בזק ו-yes, במיוחד של אלוביץ, שהיה לו כאמור עניין בה, ומכאן שמה - עסקת בעלי עניין. נתניהו לא היה מעורב בהיקף העסקה, לא בתמורה במזומן שהוסכם בה ולא בהתניות שנקבעו בה. רשות ניירות ערך חקרה את העסקה הזאת וכבר הגישה את המלצותיה לפרקליטות, ובראשן חשד ל"בישול" דוחות yes כדי שאלוביץ יקבל תוספת של 170 מיליון שקל לתמורת העסקה. אז לפחות לפי רשות ניירות ערך לא מדובר במיליארד שקל, אלא ב-170 מיליון שקל, אבל גם הם לא יכולים להיות קשורים בכלל לנתניהו. הרי איש לא חושד, לפחות בינתיים, שנתניהו אחראי ל"בישול" הדוחות של yes כדי להיטיב עם אלוביץ.

חשד להטבות לבזק (2): נתניהו היטיב? הוא גם פגע
במשטרה, בפרקליטות ובתקשורת נוצר הרושם שבתקופת נתניהו כשר התקשורת המשרד היטיב מאוד עם בזק. אני לא מתייחס כרגע לאופן שבו התדיינה בזק עם משרד התקשורת, לחצה עליו וכנראה שני הצדדים עיגלו פינות. אני מתייחס אך ורק לתוצאות הכלכליות של הרגולציה על בזק והשפעתן על הצרכנים. ראשית, בתקופתם של שרי התקשורת הקודמים - גלעד ארדן, משה כחלון, אריאל אטיאס, אברהם הירשזון ודליה איציק -הרגולציה על בזק הייתה הרבה יותר רכה ומי שיכול להעיד על כך הוא לא אחר מאשר אבי גבאי, לשעבר מנכ"ל בזק והיום מי שעומד בראש מפלגת המחנה הציוני. גבאי, במידה רבה, גם דאג שתהיה ותישמר רכה - בשביל זה הוא יצא מבזק עם כ-60 מיליון שקל בעלויות שכר.

משרד התקשורת בתקופת נתניהו-פילבר אכן קידם את ביטול ההפרדה המבנית בבזק ואת אישור המיזוג עם yes, אבל מי אמר שזה רע לתחרות ולצרכנים? במקביל, וכאחד התנאים, קודמה רפורמת השוק הסיטונאי, שליושבי האולפנים לא אומרת הרבה, אבל לצרכנים היא אומרת הרבה מאוד. שוב, בזק עשתה הכול כדי לעכב את הרפורמה, בדיוק כמו שהוט עשתה הכול כדי לעכב את הפריסה האוניברסלית שלה שחסכה לה מיליארד שקל.

אבל בסופו של דבר חייבים להתייחס גם לתוצאות: הרפורמה עובדת מצוין לטובת הצרכנים. הנה העובדות: יותר מחצי מיליון מיליון משקי בית רוכבים על התשתית של בזק באמצעות חברות אחרות ומקבלים אינטרנט זול יותר, תוך פגיעה בבזק; יותר מ-150 אלף מנויים יש לשירות הטלוויזיה של סלקום ויותר מ-50 אלף מנויים יש לשירות הטלוויזיה של פרטנר (השירותים הללו רוכבים על התשתית של בזק) - וכל זה במחירים נמוכים יותר לצרכנים. המיזמים של סלקום ופרטנר ובעקבותיהם המיזמים של yes והוט בעצמה, משקפים היטב את הגברת התחרות בשוק הטלוויזיה וגרמו לנטישה של עשרות אלפי מנויים בחברה, בבעלות בזק, שלכאורה נהנתה מהטבות. אז הנה, היא גם נפגעה ממדיניות נתניהו.

עדי המדינה: בלי מחקרים, בלי חשיפה והעוקץ של מיקי גנור
מה שווים עדי המדינה: בכל פעם שנחתם הסכם עד מדינה מתחיל הפסטיבל המשטרתי, יחד עם הפרקליטות: "רעידת אדמה", "דרמה", "שובר שוויון", "תיק סגור" - כל הביטויים הללו מעטרים את הכותרות, פרי עבודה של תדרוך משטרתי על חשיבות עדי המדינה למדינה ולחשיפת השחיתות בה, גם אם מלבינים את פשעיהם לצורך עדותם. ובכן, השבוע פנה פרופ' אביעד הכהן, נשיא המרכז האקדמי שערי משפט, למשטרה בדרישה, על-פי חוק חופש המידע, לחשוף נתונים על מספר ההסכמים שנחתמו עם עדי מדינה. "בהיעדר נתונים כה בסיסיים", אמר פרופ' הכהן, "לא ייפלא גם שטרם נערך בישראל מחקר מקיף, שיטתי וממצה בדבר היקף התופעה לאורך שנים, והשלכותיה על ההליך הפלילי".

וזה אכן מפליא: זה שהמשטרה והפרקליטות אומרות שהחתימה הסיטונית עם עדי מדינה משרתת את המדינה ואת המלחמה בשחיתות, זה לא אומר שזה נכון. מעולם לא נעשה מחקר מקיף המצדיק את הטענות הללו, כדי שהציבור יבין מה המחיר ומה האפקטיביות שלהם.

עד עתה נראה כי מיקי גנור, ארי הרו, שלמה פילבר וניר חפץ מילטו את עצמם מאימת הדין (בחלקן, בעבירות שאינן קשורות כלל לחשדות נגד נתניהו) אבל ספק אם סיפקו עדויות "דרמטיות". נהפוך הוא: ככל שחולף הזמן נראה כי מיקי גנור ועורכי דינו, אלי זוהר ואילן סופר (מי שהוביל את ניר חפץ להסכם עד מדינה), "עקצו" את המשטרה והפרקליטות, כפי שכתבתי בעבר. מדובר גם בעוקץ כלכלי רחב-היקף.

גנור הסכים לשלם 10 מיליון שקל ולשבת שנה בכלא וכל ההנחות הללו תמורת סט חשדות מאוד כבדים; העביר כספי שוחד בתמורה למינויו כנציג מספנה גרמנית; קיים קשר שוחד במשך שנים עם עובדי מדינה בכירים ועוד. אילה חסון גם חשפה במקביל שגנור שימש במשך תקופה ארוכה כמעין ברוקר-מתווך הלוואות מבנקים אוסטריים, בין היתר לחברות ישראליות, וקיבל על התיווך הזה עמלות שמנות. כלומר, גנור ניהל במשך תקופה ארוכה עסקים גלובליים רחבי היקף וגלגל מאות מיליונים. פעילות כזאת מחייבת אותו, כאזרח שומר חוק, להגיש מדי שנה דוחות למס הכנסה על הכנסותיו ולשלם מס בגינן.

האם העבריין מיקי גנור שילם גם מסים כחוק - הן על הכנסותיו כנציג המספנה הגרמנית והן על הכנסותיו מפעילותו הענפה בחו"ל בתיווך בהלוואות ובעסקי נדל"ן? האם במסגרת עסקת עד המדינה איתו, שנחתמה די במהירות, הספיקה רשות המסים לבדוק את שומות העבר שלו? האם התבקשה בכלל לעשות זאת על-ידי הפרקליטות והאם עסקת עד המדינה עם גנור כוללת בכלל היבטי מס? על פניו נראה שגנור שילם 10 מיליון שקל ושלום על ישראל. דף חלק עם מס הכנסה, יהיו עבירות המס שלו גדולות ככל שיהיו.

משתלם? ודאי שמשתלם. ואחרי זה אנחנו עוד שומעים את עורך דינו, אילן סופר, מדבר (השבוע) גבוהה-גבוהה על טובת המדינה. טובת המדינה היא לבוא חשבון עם עבריין ששיחד עובדי מדינה, שהרוויח מהשוחד הזה די הרבה כסף והוא כנראה עבריין מס. ומה תרם גנור למדינה בעדותו? החשודים העיקריים בתיק הצוללות - אבריאל בר יוסף ואליעזר מרום (צ'ייני) - היו כאלה לפני עדותו ושאר הנחקרים בעקבות עדות גנור היו דגי רקק. אז אחרי פסטיבלי ה"רעידות האדמה" ופסטיבלי ה"דרמות" - זו נראית עקיצה מושלמת, שלמשטרה ולפרקליטות קשה להודות בה.

חשדות מנופחים (1): המקרים של ניר חפץ ושלמה פילבר
ניר חפץ נחשד בקבלת שוחד בפרשת וואלה-בזק, בהצעת שוחד לכאורה לשופטת הילה גרסטל ובשיבוש הליכי חקירה. בעקבות הסכם עד המדינה הוא לא נקנס, לא ייכנס לכלא ולא יינקטו נגדו שום מהלכים משפטיים - חפץ ייצא עם דף חלק לחלוטין. הוא נכנס למכונת הכביסה של עדי המדינה וייצא ממנה זך, לבן וטהור. שלמה פילבר, לשעבר מנכ"ל משרד התקשורת, נחשד בקבלת שוחד, שיבוש הליכי חקירה וכמו כן יוחסו לו חשדות נוספים כמו דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים ועבירות בניירות ערך. ממכונת הכביסה של עדי המדינה הוא ייצא כמעט נקי.

כל ההליכים נגד פילבר, בעקבות הסכם עד המדינה, יועברו למישור המשמעתי ולא הפלילי. נגד פילבר יוגש כתב אישום לבית הדין המשמעתי של עובדי המדינה (שזה רחוק מאוד מאישום פלילי), הוא יודה בעבירות שיוחסו לו ויורחק מהשירות הציבורי. בתוך שבוע הפכו חשדות כבדים נגד השניים לפעוטים בדרך לחתימתם של הסכמי עד המדינה. יש שתי אפשרויות: או שהמשטרה נוהגת לנפח בלון של חשדות מדי יום או שחפץ ופילבר מסרו עדות כזו "דרמטית" עד שהלבנת החשדות נגדם שווה את זה.

אז ככה: המשטרה אכן נוהגת לנפח חשדות, בין אם לצרכים תקשורתיים ובין אם כדי ללחוץ על החשודים. לגבי המידע ה"דרמטי", עד עכשיו, לפחות לפי הפרסומים, חפץ ופילבר לא הפילו איש מהכיסא בעדותם.

חשדות מנופחים (2): תיק הילה גרסטל, חפץ ואלי קמיר
התיק הזה התחיל בכותרות מפוצצות בחסות המשטרה וייגמר כנראה בלא כלום. צריך בכלל להסביר עד כמה הניפוח של המשטרה בתיק הזה היה מופרך?

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001227080


שנאת עשירים בארץ היא ספורט לאומי!


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  צדיק אחד בסדום The_Wiz 08.03.18 20:44 1
     כן. ויחד עם זה מדבר מאד לעניין. אבנר וולפסון 08.03.18 21:00 8
     רק הפרסום של כמה ראשי פרקים מכתבה זו יביאו לעוד 2-3 מנדטים ישירות לנתניהו, lurker 08.03.18 21:07 14
         אני מקווה שמצביעי ''יש עתיד '' מספיק נבונים כדי להבין שלפיד הוא שרלטן fort 09.03.18 00:05 41
             אני בעד שתהיה אופוזיציה רצינית לשלטון דודידו 09.03.18 01:05 49
     בהחלט. פלומה 09.03.18 11:54 83
  ענק שיקליק דינמו 08.03.18 20:53 2
  הצדק והאמת לא מעניינים אלא הראש של נתניהו. רועיקו 08.03.18 20:55 3
  תרגילים משטרתיים.. אפילו השקט בהדלפות הערב הוא תרגיל הרדמה של נתניהו. yanshoof 08.03.18 20:57 4
  אלי ציפורי: ''בריונות בחסות ליברליזם''. זה בדיוק השמאל. הגדרה קולעת שלו בשלוש מילים. lurker 08.03.18 20:58 5
  תודה על הכתבה המעניינת avi-ran 08.03.18 20:58 6
  קול אובד במדבר אברהם 08.03.18 20:59 7
  עכשיו הבנתי מדוע הודח אלי ציפורי מתפקידו כעורך גלובס איפכא 08.03.18 21:02 9
  קיצקץ ביבי מושחת אבל... galt 08.03.18 21:02 10
     קיצקץ ביבי בכלל לא מושחת. אבל את מי מעניינת האמת?! פשוטניק 08.03.18 21:17 19
     קיצקצ לא באמת קראת זנזיבר 08.03.18 21:29 22
         הוא לא קורא, הוא ״אחד שיודע״. קריאה זה בזבוז זמן. רביב 08.03.18 21:54 29
         קיצקץ רק הגעת וכבר שיקרת. galt 08.03.18 22:04 31
  ה''רווח'' לאלוביץ רק 170 מיליון שקל וגם זה לא קשור בכלל ל''מעורבותו'' של נתניהו באישור lurker 08.03.18 21:04 11
     זה לא קשור לעסקת בעלי עניין The_Wiz 08.03.18 22:01 30
         לפי הבנתי זה מה שהוא אמר tec 08.03.18 22:58 33
  מדהים יש עיתונאי אחד בסדום ..... זבוב מים 08.03.18 21:06 12
  אבי גבאי אחראי להקלות וליד הרכה של הרגולטורים כלפי בזק. בזמן נתניהו ובעקבות הרפורמה יש lurker 08.03.18 21:06 13
  גנור זה אחד עיסקאות הכי רעות שהיו אי פעם..... זבוב מים 08.03.18 21:11 15
     זה שהילדים וצאצאיהם לא יצטרכו לעבוד זה חסרון לא יתרון. תשאל את ביל גיטס ואת צוקרברג אלוני 09.03.18 00:33 45
         יש גם הרבה עובדים שמתחרפנים מהעבודה והבוס, נקלעים לעוני, או לחיים רעים tec 09.03.18 09:56 79
  מפרק את כל חקירת נתניהו עם עובדות BEBO 08.03.18 21:11 16
  גנור עקץ את המשטרה וחמק מתשלומי מיסים על מאות מילוונים בשל התלהבות אנשי יש עתיד lurker 08.03.18 21:12 17
  לדעתי, צריך לפרק את הכתבה הזאת ולפתוח מספר אשכולות, כל אחת מהן עם כותרת פצצה. lurker 08.03.18 21:16 18
     ++ Braveheart 08.03.18 21:29 21
     כל מילה eli19 09.03.18 02:08 63
     אמת שמיים 09.03.18 08:52 70
  חזק וברוך! Moshe71 08.03.18 21:27 20
  יפה יפה יפה ברזאני 08.03.18 21:31 23
  חובה לקרא... אור קטן של אמת יאיר הרבה מהחושך התקשורתי בישראל מעיד_נאמן 08.03.18 21:32 24
     אור גדול דגול 08.03.18 21:37 25
  מרתק. חולק עליו בפסקה האחרונה. ישראל_ק 08.03.18 21:39 26
     מדויק בבב 08.03.18 22:04 32
     התיק הכי חשוב שלא נוגעם בו זה רות דוד אמא אדמה 09.03.18 16:52 102
  יפה יפה. מחזק את כל מה שאמרתי בהתחלה: תיקי נתניהו אם יגיעו למשפט, יעופו מכל המדרגות eli_s 08.03.18 21:50 27
     משטרת יש,,,עתיד Moshe71 08.03.18 21:54 28
  זה צריך להיות אשכול עוגן לכמה ימים. יש כאן טענות נכונות להגנת נתניהו שלא tec 08.03.18 23:08 34
     ++ יש פה מהלך היסטורי שייקרא: מעז יצא מתוק dudi_du2 09.03.18 06:23 64
  עיתונאי רציני ואמין , איפה העיתונאים שינברו במידע , ויסיקו מסקנות ? זראטוסטרא 08.03.18 23:08 35
     אחי שלא תשלה את עצמך דודידו 09.03.18 12:11 84
  מילים כדורבנות. השמאל כתמיד לא מתעניין בטובת המדינה והנזק הנגרם לה, ובלבד יצחק היקר 08.03.18 23:28 36
  עיתונאי רציני ומעניין.הוא כותב כבר כמה שבועות בראל 08.03.18 23:39 37
  שידעו במשטרה ובמושכי חוטיה שהמצוד אחרי נתניהו לא תפגע אך ורק אור דוד 08.03.18 23:43 38
  חזק ומחזק חבל שהחמוצים לא יקראו Eli1972 08.03.18 23:44 39
  מלך גיאאוני 08.03.18 23:57 40
  איפה תגובה לפחות אחד ''רק לא ביבי''? ariel999 09.03.18 00:17 42
  מעניין שבאותו עיתון גלובס, יש כתב אחר,גד פרץ, שלטענתו חשף שניתנו הטבות לבזק. tec 09.03.18 00:21 43
  האליל החדש. michel 09.03.18 00:28 44
     וככה רבותיי, נראה אד הומינם גיאאוני 09.03.18 00:42 46
  הייתי מעלה את הדברים האלה ישר צופה 09.03.18 00:43 47
  קראו לי, אז באתי בשם החמוצים, שטופי המוח וה''משכילים'' :) יגאל פת-אל 09.03.18 00:53 48
     אחי אם גנור יותר משמעותי ממי שהוא הפיל אז מה הרוויח הצדק? דודידו 09.03.18 01:09 50
         ידידי. יגאל פת-אל 09.03.18 01:23 55
     כל שווי הסיגרים ושמפניות (ה''שוחד'' עאלק) בתיק 1000, הוא 1-4 הרצאות של נתניהו tec 09.03.18 01:13 51
         מבחינה משפטית, אין משמעות לטענות שלך יגאל פת-אל 09.03.18 01:19 53
             לא טענתי שיש פה שוחד ''קטן'' יחסית. אלא שזה לא שוחד כי אין פה מניע tec 09.03.18 01:34 57
                 שוב, אענה לך וקרא היטב את הפסקה האחרונה (ברמה העקרונית והכללית, כמובן...) יגאל פת-אל 09.03.18 08:40 66
     ''אם עדי המדינה הם עדים שסרחו''-מעבר לבעיה כי מדובר בד''כ שעדים שסרחו ואין לסמוך על אליצור 09.03.18 01:16 52
         אתה היית צודק אם עדותם לא היתה נתמכת בראיות נוספות, חפציות או הצלבה של עדויות יגאל פת-אל 09.03.18 01:21 54
     ריבוי עדי המדינה אומר לי שתי דברים, joe 09.03.18 01:29 56
         לטענה כזו אפשר לענות שכנראה יש סיבה לכך שמחפשים את הראש. נראה מה תהיינה העדויות יגאל פת-אל 09.03.18 02:03 61
             מה הסיבה? רדיפה פוליטית? נקמה אישי של ריטמן? ariel999 09.03.18 09:22 76
                 אריאל. נחזור לעיקרון התער של אוקהם יגאל פת-אל 09.03.18 13:12 90
                     לא קנוניה, יוהרה ויוקרה joe 09.03.18 14:31 96
                         זה כבר קרה לא פעם שהביאו עדי מדינה דודידו 09.03.18 14:40 97
                         בינתיים, בשני תיקים, הם הישירו מבט וטענו שכן יש תשתית ראייתית. על מה אתה מדבר? יגאל פת-אל 09.03.18 18:55 110
     לא התייחסת ל-2 טענות משמעותיות בכתבה ש''מזכות'' את נתניהו בתיק 4000 tec 09.03.18 01:56 59
         לא יודע ואין לי את כל הנתונים יגאל פת-אל 09.03.18 02:01 60
             זה תגובה אלטימטיבית שלך שצריכה להיות במקום ariel999 09.03.18 09:41 78
     אתה רואה מהרהורי לבך, מניח הנחות. מהעובדות לעומת זאת אתה בוחר להתעלם. נו שוין. eli_s 09.03.18 08:42 68
         אלי. אענה לך יגאל פת-אל 09.03.18 08:50 69
             התגובה שלך לא רלבנטית בעליל, כי לא מדובר באשמה או לא של נתניהו למרות שעל פניו נראה גשם 09.03.18 09:20 75
     הוא לא מחליט שתיק 1000 רציני. הוא כותב BEBO 09.03.18 09:00 71
         עם כל הכבוד לכתב הנכבד, משפטנים בכירים מאיתנו החליטו שלא מדובר במתנות יגאל פת-אל 09.03.18 12:11 85
             הכתב הנכבד בא עם פוזיציה ידועה ולכן דעתו היא פובליציסטית מזאנר כתבי החצר רק אני 09.03.18 12:13 86
                 ולהתייחס לעניין דודידו 09.03.18 12:14 87
                     לא קשה אבל חסר חשיבות...ציפורי ודעותיו ידועות ושחוקות רק אני 09.03.18 12:16 88
                         אחי דעתי לא כדעתך דודידו 09.03.18 18:19 108
     קודם תודה רבה על התגובה ariel999 09.03.18 09:05 72
         אריאל יגאל פת-אל 09.03.18 11:03 80
  כל הכבוד על הדברים האמיצים! הדוד תום 09.03.18 01:48 58
     זה לא צדיק בסדום, יש את אראל סגל וריקלין, ועוד כמה מצוינים ואמיצים בתוך דיקטטורת התקשורת גשם 09.03.18 09:15 73
         על צדיקי סדום אפשר להוסיף גם את ליבסקינד, ינון מגל, עירית לינור, יואב יצחק, אחימאיר... UnderTaker 09.03.18 11:14 81
             בהחלט ישעוד.האנשים הישרים גשם 09.03.18 11:49 82
  מעניין. בהחלט חומר למחשבה כינרת 09.03.18 02:05 62
     חשבנו וביטלנו. ראי מה רשמתי למעלה יגאל פת-אל 09.03.18 08:41 67
         חחחח בטוח חשבת? נסה שוב! גשם 09.03.18 09:16 74
         חשבת ולא ביטלת. בעצמך כתבת בתגובה 60 שאין לך כל הפרכה לטענות שמזכות בתיק 4000 tec 09.03.18 12:19 89
         חשבתי שחשבת והחלטת לא למהר למסקנות לשום כיוון כינרת 09.03.18 15:45 98
             כנרת יגאל פת-אל 09.03.18 16:10 99
                 אחי היקר בוא נתבונן ביחידה שעוסקת בין השאר בחקירת ראש הממשלה דודידו 09.03.18 17:28 106
                     מאקו: כך נכשל ה FBI הישראלי דודידו 09.03.18 17:40 107
                         ידידי. עדיין זה לא אומר כלום וגם לא כל כך קשור יגאל פת-אל 09.03.18 18:53 109
                             אחי דיברנו על גוף שהראתי לך שכל המפקדים שלו עפו בדרך לא דרך דודידו 09.03.18 20:25 111
                                 אני חושב שאתה הולך רחוק מדי. יגאל פת-אל 09.03.18 20:54 112
                                     מדובר בגוף שסרח, ברקבון עמוק שהתפשט, בסיכסוכים בין ראשי מחלקות דודידו 10.03.18 00:14 113
                 יגאל, שוב ענית לי במונחים של פוליטיקה (ימין - שמאל), ואין קשר כינרת 10.03.18 00:15 114
                     תענוג לקרוא את התגובה שלך דודידו 10.03.18 13:01 116
                     כנרת. מצטער. ההסבר הפשוט וההגיוני - אלשייך רוצה לבער שחיתות יגאל פת-אל 10.03.18 13:11 117
                         אחי לא הבנת מה שכנרת כתבה דודידו 10.03.18 14:43 120
                             תודה :) כינרת 10.03.18 15:43 121
                                 כנרת. התייחסתי למה שכתבת בשורה התחתונה יגאל פת-אל 10.03.18 16:49 123
                                     אין ספק שאתה איש כבוד אחי דודידו 10.03.18 21:19 124
                                         ואתה גם טענת לעומתה דודידו 11.03.18 06:58 125
  קראתי בנשימה עצורה. פרקליט השטן 09.03.18 06:47 65
  אני מודה לך באופן אישי, על עשיית הצדק והאובייקיביות שלך שלחלוטין לא מובנות מאליה היום גשם 09.03.18 09:23 77
  ניצול האשכול לשאלה: מישהו יודע איך נחשפה פתאום פרשה 1270 התמוהה (השוחד לגרסטל) ? tec 09.03.18 13:35 91
     לדעתי זה היה עוד טריק של ריטמן ושאר אנשי יש עתיד במשטרה, על מנת להראות שלמנדלבליט lurker 09.03.18 16:27 100
     עם כל פרשה שקשורה בנתניהו התפוצצה פרשה נוספת שאינה קשורה בנתניהו בכדי ללחוץ על הנחקרים. ישראל_ק 09.03.18 16:53 103
         האסטרטגיה של המשטרה פשוטה כחול 09.03.18 17:05 104
  עוד דבר שנשכח לגבי משבר האמון עם התביעה:יש קלטות מפלילות על מנדלבליט בפרשת הרפז tec 09.03.18 13:44 92
     יש כאן שתי פרשיות לכאורה א.שיבוש הליכים ע''י מנדנבליט. ב. סחיטה ע''י שי ניצן liozc 09.03.18 13:50 93
         האנשים הבכירים ביותר כחול 09.03.18 17:10 105
     יואב יצחק פרסם אז מן הראוי שיבקש תגובה. galt 09.03.18 13:58 94
         אראל סג''ל מבקש תגובה על כל פרסום מהסוג הזה דודידו 09.03.18 14:10 95
  כל מילה פנינה צדוק ויינר 09.03.18 16:29 101
  זה שאחרים גנבים לא אומר שנתניהו לו אשם עמקה 10.03.18 03:57 115
     ראה 117 יגאל פת-אל 10.03.18 13:12 118
     אוליי אתה רואה מהדורות חדשות של תימן או בחריין לוג'יק 10.03.18 13:59 119
     מי זו התקשורת ? איפה ynet ? איפה ערוצי הטלביזיה הפופולארים ? 11, 12, 13 ? מעריב ? כינרת 10.03.18 15:49 122

   
   
The_Wiz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.5.04
2497 הודעות, 37 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    20:44   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. צדיק אחד בסדום  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


שנאת עשירים בארץ היא ספורט לאומי!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבנר וולפסון
חבר מתאריך 11.12.08
35812 הודעות
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:00   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. כן. ויחד עם זה מדבר מאד לעניין.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
16392 הודעות, 276 מדרגים, 545 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:07   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. רק הפרסום של כמה ראשי פרקים מכתבה זו יביאו לעוד 2-3 מנדטים ישירות לנתניהו,  
בתגובה להודעה מספר 1
 
   למגינת לבם של כל שונאיו.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
fort לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.02
6775 הודעות, 31 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    00:05   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. אני מקווה שמצביעי ''יש עתיד '' מספיק נבונים כדי להבין שלפיד הוא שרלטן  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:05   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אני בעד שתהיה אופוזיציה רצינית לשלטון  
בתגובה להודעה מספר 41
 
   כדי שזה יקרה לפיד השקרן השטחי והשרלטן צריך לפנות את מקומו
בראשות מפלגת "יש עתיד"

יש עתיד צריכה להפוך למפלגה דמוקרטית ולפתוח את השורות.

יעשה רק טוב לדמוקרטיה.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
33604 הודעות, 119 מדרגים, 223 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    11:54   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. בהחלט.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שיקליק דינמו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.12.15
12936 הודעות, 115 מדרגים, 228 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    20:53   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ענק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רועיקו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
2760 הודעות, 28 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    20:55   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הצדק והאמת לא מעניינים אלא הראש של נתניהו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yanshoof לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.10.07
25227 הודעות, 146 מדרגים, 265 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    20:57   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תרגילים משטרתיים.. אפילו השקט בהדלפות הערב הוא תרגיל הרדמה של נתניהו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
16392 הודעות, 276 מדרגים, 545 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    20:58   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אלי ציפורי: ''בריונות בחסות ליברליזם''. זה בדיוק השמאל. הגדרה קולעת שלו בשלוש מילים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
avi-ran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.15
4658 הודעות, 111 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    20:58   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תודה על הכתבה המעניינת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.6.16
5268 הודעות, 35 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    20:59   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. קול אובד במדבר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איפכא
חבר מתאריך 18.5.16
2085 הודעות
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:02   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. עכשיו הבנתי מדוע הודח אלי ציפורי מתפקידו כעורך גלובס  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הדחה שלוותה בתיאורים מזעזעים על "אופיו ותפקודו"



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
40037 הודעות, 193 מדרגים, 326 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:02   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. קיצקץ ביבי מושחת אבל...  
בתגובה להודעה מספר 0
 



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פשוטניק
חבר מתאריך 14.1.18
287 הודעות
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:17   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. קיצקץ ביבי בכלל לא מושחת. אבל את מי מעניינת האמת?!  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זנזיבר
חבר מתאריך 5.3.18
22 הודעות
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:29   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. קיצקצ לא באמת קראת  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רביב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.7.14
5841 הודעות, 52 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:54   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. הוא לא קורא, הוא ״אחד שיודע״. קריאה זה בזבוז זמן.  
בתגובה להודעה מספר 22
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
40037 הודעות, 193 מדרגים, 326 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    22:04   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. קיצקץ רק הגעת וכבר שיקרת.  
בתגובה להודעה מספר 22
 



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
16392 הודעות, 276 מדרגים, 545 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:04   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ה''רווח'' לאלוביץ רק 170 מיליון שקל וגם זה לא קשור בכלל ל''מעורבותו'' של נתניהו באישור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   העסקה.

מדובר בבישול עסקה בין בעלי עניין שעשה אלוביץ שהביאה לו את הרווח הזה.

ולנתניהו ולאישור עסקת המיזוג אין שום קשר לכך.

תקשורת שקרנית ואנשי יש עתיד במשטרה - חלאות!



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
The_Wiz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.5.04
2497 הודעות, 37 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    22:01   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. זה לא קשור לעסקת בעלי עניין  
בתגובה להודעה מספר 11
 
   אין לך הבנה בתחום העסקי של חברות ציבוריות אם זאת דעתך.

כל מה שעשה ביבי זה לאשר מיזוג בין החברות.

בכמה מכר בעל עניין לחברה לא קשור אליו. קשור לדירקטורים בחברה


שנאת עשירים בארץ היא ספורט לאומי!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    22:58   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. לפי הבנתי זה מה שהוא אמר  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב מים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
3070 הודעות, 18 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:06   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מדהים יש עיתונאי אחד בסדום .....  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
16392 הודעות, 276 מדרגים, 545 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:06   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אבי גבאי אחראי להקלות וליד הרכה של הרגולטורים כלפי בזק. בזמן נתניהו ובעקבות הרפורמה יש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הקלות לצרכנים.

כתוצארה מהרפורמה עזבו רבים את בזק ולמעשה נתניהו אף פגע בה.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב מים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
3070 הודעות, 18 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:11   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. גנור זה אחד עיסקאות הכי רעות שהיו אי פעם.....  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הבן אדם גנב מאות מליונים עשיר בצורה מטורפת לא שילם מיסים! קנס 10 מיליון פשוט בדיחה......הילדים של הילדים שלו לא הצטרכו לעבוד עשה את עסקת חייו הכול בזכות פרקליטות .....כבוד למשטרה.....



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.9.17
1209 הודעות, 18 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    00:33   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. זה שהילדים וצאצאיהם לא יצטרכו לעבוד זה חסרון לא יתרון. תשאל את ביל גיטס ואת צוקרברג  
בתגובה להודעה מספר 15
 
   הם הגבילו את הירושה לכמה מליונים בודדים וכל השאר לתרומה כדי שהילדים יעבדו ולא יתחרפנו. בקיצור לטובת הילדים...



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:56   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. יש גם הרבה עובדים שמתחרפנים מהעבודה והבוס, נקלעים לעוני, או לחיים רעים  
בתגובה להודעה מספר 45
 
   עבודה היא לא בהכרח טובה לנפש



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
14585 הודעות, 143 מדרגים, 286 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:11   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. מפרק את כל חקירת נתניהו עם עובדות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


we are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
16392 הודעות, 276 מדרגים, 545 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:12   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. גנור עקץ את המשטרה וחמק מתשלומי מיסים על מאות מילוונים בשל התלהבות אנשי יש עתיד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   במשטרה ולהיטותם לפגוע בראש הממשלה.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
16392 הודעות, 276 מדרגים, 545 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:16   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. לדעתי, צריך לפרק את הכתבה הזאת ולפתוח מספר אשכולות, כל אחת מהן עם כותרת פצצה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כל מה שחשבנו על המשטרה העוינת וקציני יש עתיד שיושבים
בה, התברר כאין וכאפס לעומת מה שבאמת קורה כנראה.

רק מושחתים אינם יכולים לראות את מה שאלי ציפורי מסביר
לכל אדם בר דעת שיודע קצת לקרוא.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
3865 הודעות, 42 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:29   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ++  
בתגובה להודעה מספר 18
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli19 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.13
8171 הודעות, 48 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    02:08   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. כל מילה  
בתגובה להודעה מספר 18
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמיים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
5113 הודעות, 56 מדרגים, 110 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    08:52   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. אמת  
בתגובה להודעה מספר 18
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Moshe71 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
21131 הודעות, 132 מדרגים, 259 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:27   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. חזק וברוך!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ברזאני
חבר מתאריך 11.12.13
25698 הודעות
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:31   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. יפה יפה יפה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כל מילה פנינה



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מעיד_נאמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10029 הודעות, 137 מדרגים, 254 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:32   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. חובה לקרא... אור קטן של אמת יאיר הרבה מהחושך התקשורתי בישראל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מעניין מי מהניקים של רק לא ביבי ברוטר יבוא להגיד שחייבים להאמין לתקשורת...


הטמטום שמאחורי : בלי הבדלי דת גזע ומין. הוא ההרסני מכולם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דגול
חבר מתאריך 28.2.18
45 הודעות
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:37   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אור גדול  
בתגובה להודעה מספר 24
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
15166 הודעות, 74 מדרגים, 148 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:39   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מרתק. חולק עליו בפסקה האחרונה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   תיק גרסטל&חפץ&קמיר&חיות הוא התיק החמור ביותר מבין אלה שנכתב עליהם כאן.

הוא נסגר מהסיבה היחידה שמעורבת שם הגב' חיות שידעה בזמן אמת מכל הסיפור המסריח הזה.


זה התיק היחיד מבין כולם שהוא הכי רציני בעיניי.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
7266 הודעות, 30 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    22:04   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מדויק  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אמא אדמה
חבר מתאריך 20.1.18
7 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    16:52   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. התיק הכי חשוב שלא נוגעם בו זה רות דוד  
בתגובה להודעה מספר 26
 
   הכל רקוב.
תקשורת סופר מושחתת,
משטרה מדליפה
והפוליטיקאים....
לא מצפה מהם כלום
עד שלא תיתן את הדין רות דוד כלום לא ישתנה כאן



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
7022 הודעות, 58 מדרגים, 99 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:50   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. יפה יפה. מחזק את כל מה שאמרתי בהתחלה: תיקי נתניהו אם יגיעו למשפט, יעופו מכל המדרגות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   המטרה היא לפרק לו את הקואליציה לפני, בהגשת כתב אישום.

ואת זה עושים על ידי כל הניפוחים ההזויים והמטורפים האלו והלחץ הלא הגיוני על היועץ שיגיש כתבי אישום. זו המטרה; כתב אישום ושכחלון יפרוש. האמת והדמוקרטיה ובחירת העם יכולים מבחינת משטרת הק.ג.ב ללכת לאלף עזאזל.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Moshe71 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
21131 הודעות, 132 מדרגים, 259 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    21:54   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. משטרת יש,,,עתיד  
בתגובה להודעה מספר 27
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 08.03.18 בשעה 22:09 בברכה, Moshe71
 




            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    23:08   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. זה צריך להיות אשכול עוגן לכמה ימים. יש כאן טענות נכונות להגנת נתניהו שלא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   נתקלתי בהן קודם לכן



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dudi_du2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.09
14329 הודעות, 132 מדרגים, 238 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    06:23   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. ++ יש פה מהלך היסטורי שייקרא: מעז יצא מתוק  
בתגובה להודעה מספר 34
 
   ההתקפה המטורפת של כלל זרועות החונטה הפקידותית תביא לכך
שהם ייתן לגיטימציה לניקוי אורוות אשר בגן כשל לעשות ב77.

הטעות המטורפת של בגין שהשאיר את פקידי מפא"י בתפקידם.
ומאז עובדי ציבור במשמעות משרתי ציבור במינוח האנגלי,
הפכוט לדיקטטורים המכנים עצמם 'שומרי סף'.

דיקטטורה ביורוקרטית בעלת חיים משלה שרק מחבלת בהנחיות נבחרי העם.

בדמוקרטיה אמיתית רק העם הוא שומר הסף.
הוא יקבע האם בתום הקדנציה הוא מרוצה או לא מנבחריו.
עובדי המדינה תפקידם לשרת ככפוםים ולבצע את מדיניות נבחרי העם למען העם.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זראטוסטרא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
1358 הודעות, 9 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    23:08   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. עיתונאי רציני ואמין , איפה העיתונאים שינברו במידע , ויסיקו מסקנות ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   במיוחד העיתונאים בטלביזיה , רדודים ושיטחיים , ומעתיקים אחד מהשני.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    12:11   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. אחי שלא תשלה את עצמך  
בתגובה להודעה מספר 35
 
   עיתונאי שמאלני שיהיה נאמן למקצועו ויעשה מה שהצעת
ישלם מחיר כבד.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יצחק היקר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.6.15
4093 הודעות, 36 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    23:28   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. מילים כדורבנות. השמאל כתמיד לא מתעניין בטובת המדינה והנזק הנגרם לה, ובלבד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שהא'גנדה שלהם תתקבל.

ואני כבר יודע לנבא את העתיד, אם נניח שהשמאל יצליח להפיל את ביבי ולהמליך עלינו אחד מהנאורים הישרים כסרגל ומדינאים מדופלמים, מיד נראה בתחילתו של תהליך שלום בר קיימא כשלצידו אוטובוסים מתפוצצים, כלכלה בזבל וכמובן שאם יקרה משהו גם בעזה העולם יאשים את ישראל.

וכעת, מי לדעתכם יהיה אחראי למצב? ניחשתם נכון - ביבי !

השמאלנים אף פעם לא אשמים כיוון שרק הם יודעים מה ישראל צריכה.

אבל כבר היינו בסרט הזה, והציבור לא מטומטם, הוא מבין איך השמאל ההולך ומצטמק מאבד את זה וכל מה שנשאר זה לגייס אנשי תקשורת ומשטרה אוהדים כדי לממש את חזונם.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
10684 הודעות, 82 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    23:39   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. עיתונאי רציני ומעניין.הוא כותב כבר כמה שבועות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   על עיסקת בזק יס. מי שקורא גלובס מכיר את הביקורת שלו על המשטרה שמנפחת נושאים כלכליים ללא שום פורפוציה



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור דוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.13
8057 הודעות, 102 מדרגים, 191 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    23:43   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. שידעו במשטרה ובמושכי חוטיה שהמצוד אחרי נתניהו לא תפגע אך ורק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בנתניהו אלא בכל עם ישראל ולמה-
1. אין תחליף ראוי היום לנתניהו מבחינת היכולות/הכישרון/ החכמה שהוא מביא איתו ברמה המדינית בעיקר וגם הביטחונית.
2. הישגיו ברמה המדינית הינם לטובת כל עם ישראל.
3. הרדיפה אחריו נותנת תחושה שיהיה בלתי אפשרי לתקן אותה שבה המדינה נשלטת על ידי גורמים שחותרים תחת יסודות הדמוקרטיה ושלטון של פחד וכח כמו שיש במדינות עולם השלישי.
זה פוגע ביציבות הבטחונית/המדינית/הכלכלית ובעיקר במצב רוחו של העם ובתחושת השייכות.
אתם שם במשטרה ואלשמשתמשים בכם (בתשקורת ובמערכת המשפט) פוגעים בעיקר בעם ישראל כולל במשפחותיכם ומעמידים את כולנו בסכנה. ממש כמו שאמר נתניהו- טירוף מערכות.
לשמאל שמפעיל אותכם לא מענין הבטחון והשיגשוג של עם ישראל אלא דבר אחד בלבד וזו עלית השמאל לשלטון ושנאה עיוורת לנתניהו.
אני מקווה שיש אצלכם במערכת אנשים שטובת העם הינה בראש ובראשונה שיתחילו לפעול ולעצור את הטירוף.
כאן יש לציין שאינני מתומכי נתניהו- הוא חטא לתפקידו בכך שלא נלחם להביא לידי בטוי את בחירת רוב העם ודה פקטו שולט כאן השמאל בערמומיות.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Eli1972 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.14
734 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    23:44   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. חזק ומחזק חבל שהחמוצים לא יקראו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כתבה שעשוייה להחזיר חמוץ בתשובה



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גיאאוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.11
19612 הודעות, 210 מדרגים, 382 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באדר תשע''ח    23:57   08.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. מלך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
איפה שטופי המח?


........................................ GuyOni6969@Gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel999 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.17
3033 הודעות, 19 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    00:17   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. איפה תגובה לפחות אחד ''רק לא ביבי''?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   איפה הכי "משכיל"?



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    00:21   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. מעניין שבאותו עיתון גלובס, יש כתב אחר,גד פרץ, שלטענתו חשף שניתנו הטבות לבזק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 09.03.18 בשעה 00:27 בברכה, tec
 
וכתב סדרת כתבות ביקורתיות בזמן אמת, על ההטבות שניתנו לכאורה לבזק מאז שנתניהו עלה לשלטון.

כלומר, שני הכתבים כנראה סותרים אחד את השני.
כעת נותר לעמת אותם אחד עם השני ולראות מי צודק



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
michel
חבר מתאריך 19.3.11
437 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    00:28   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. האליל החדש.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לא יכל לעמוד בפיתוי לזכות באהדת האספסוף.
תמיד יהיה עיתונאי חצר אחד שיעמוד לצידו עד הסוף. גם אצל אולמרט אנחנו זוכרים את זה.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גיאאוני
חבר מתאריך 8.9.11
19612 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    00:42   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. וככה רבותיי, נראה אד הומינם  
בתגובה להודעה מספר 44
 


........................................ GuyOni6969@Gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צופה
חבר מתאריך 18.9.17
155 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    00:43   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. הייתי מעלה את הדברים האלה ישר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לעמוד של ביבי נתניהו. פיס. אינצטגרם וכו.. דברים לעניין דובר כלבבי... ישר כוח



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    00:53   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. קראו לי, אז באתי בשם החמוצים, שטופי המוח וה''משכילים'' :)  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אז מה היה לנו כאן

נתחיל ברישא - גם אדון ציפורי מחליט שתיק 1000 רציני

ואז הוא ממשיך על לפיד. ובכן. לפיד הוא לא עד הזהב ולא העד הראשי. לפיד הוא עוד עד בתיק. אני מניח שגם המשטרה וגם הפרקליטות מבינות שעדות של לפיד אפשר לראותה כקלת משקל בשל היותו בעל עניין והיא חייבת להיות נתמכת בעוד עדויות, למשל - פרוטוקולים וכן עדויות של בכירים נוספים. אנו לא יודעים מה כל מסכת הראיות בתיק ולכן כל הניסיון לקעקע את תיק 1000 בגלל עדותו של לפיד הוא ניסיון שקשה לו לצלוח

לגבי וואלה - הרשות לניירות ערך אמרה את דברה. אני מניח שהיועץ המשפטי לממשלה לא היה מאשר לחקור את נתניהו באזהרה לולא היו מונחות לפני ראיות התומכות בהחלטתו זו. צריך לזכור, שחקירות אלה וההחלטה לפתוח בחקירה כנגד נתניהו ומראש כחקירה באזהרה אינה גחמה של המשטרה. ובזה טועה הכתב הנכבד. ההחלטה היא גם של הפרקליטות בגיבוי היועמ"ש

ונמשיך לעדי המדינה

נכון. עדי המדינה הם אנשים שסרחו. אם נדבר על פילבר והארו, יש יסוד להניח שהם לא ברחו עבור עצמם אלא כדי למלא אחר רצונו של אדונם. ולכן אין לראות בהם עבריינים במלוא מובן המילה. נכון שהם "ילדים גדולים" אבל אפשר לחשוב שרעיון המעשה שהם עשו לא היה פרי יוזמתם ולכן ההקלות שהם קיבלו.

דווקא חפץ, שיש האומרים שהוא היה מעין נפש פועלת, דווקא הוא היה צריך מבין כולם לשלם את המחיר הגבוה ביותר. עצם העובדה שחפץ קיבל, באישור היועמ"ש (!) את עסקת חלומותיו, וכיוון שהיועמ"ש החליט על סמך ראיות תומכות (הכל על פי הפרסומים. אנו לא יודעים), אזי ההחלטה היא בראש ובראשונה של היועמ"ש וכנראה שהעסקה היתה כדאית

ואם נשתמש בפראפרזה - כנראה שכעומק השחיתות כך הצורך ביותר עדי מדינה. ריבוי הפרשיות, ששתיים מהם זכו כבר להכרזה שיש בהן תשתית ראייתית לשוחד (בליווי הפרקליטות), כנראה מביא את הצורך בהנחת תשתית ראייתית מוצקה, מאוד, כולל מספר רב של עדי מדינה מהבכירים ביותר בכוורת של החשוד הראשי והבכיר. זו המסקנה כנראה מריבוי העדים

כנ"ל לגבי הצוללות. אין להכחיש שאם נעשה בפרשה זו מעשה לא כשר, זו אחת הפרשיות החמורות ביותר בנושא של בטחון המדינה ולכן היה חשוב לסגור עסקה עם גנור

אני מסכים עם ציפורי לגבי הסייפא - סיפור גרסטל. אבל צריך לזכור, שאם יש ממש באותה עסקה, אזי זה כמבן לא משרת את נשוא ההצעה.

ולסיום

אני מקווה שמי שיגיב יגיב לגופם של הדברים שכתבתי, ויקרא אותם לעומק, בדיוק כמו דעתו של אותו כתב



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:09   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. אחי אם גנור יותר משמעותי ממי שהוא הפיל אז מה הרוויח הצדק?  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   מכל מה שפורסם לא נראה שיש משהו בתיק הצוללות
נגד פרקליטיו של ביבי.

ועוד משהו. הצדק צריך להיראות. אסור שמעשים חמורים כמו של גנור
יצאו כמעט ללא עונש.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:23   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. ידידי.  
בתגובה להודעה מספר 50
 
   אתה צודק בעיקרון שאין הגיון להיא עד מדינה כדי להפליל מישהו זוטר ממנו

לכן, אני מניח שאם חותמים על עד מדינה (אני מדבר על המקרה הכללי), אזי זה כדי להפליל מישהו בכיר ממנו או כדי להפיל ארגון שלם

מיגור המאפיה בארה"ב התאפשר רק הודות לעדים שבאו מתוך הארגון ושברו את קוד השתיקה של המאפיה



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:13   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. כל שווי הסיגרים ושמפניות (ה''שוחד'' עאלק) בתיק 1000, הוא 1-4 הרצאות של נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   בעבר (בשנות ה-2000) הוערכה הרצאה של נתניהו ב-60 אלף דולר.
הרצאה של פרס - 200 אלף דולר.
היום כנראה שנתניהו יכול לגבות גם סכומים כאלה. אז הרצאה אחת של נתניהו שווה את כל ה"שוחד" עאלק. אדם כזה צריך להתעסק בדברים האלה, כשהוא נתן נותן ויכול לתת הרצאה אחת או 4 (אם נלך על 60 אלף דולר), ולקבל מליון שקל?

http://www.mako.co.il/news-israel/local-q4_2014/Article-f6656ec9e3b9941004.htm

לפי כתבות, חפש בגוגל, ב-1999 עד 2002 , הוא נתן הרצאות ב-60 אלף דולר להרצאה בממוצע , והרוויח כ-11 מליון דולר או שקל, לא זוכר.

שווי דירותיו בקיסריה ובירושלים הוערך ב-25 מליון שקל בעבר, היום זה שווה יותר. (דירתו בקיסריה 16 מליון שקל, בירושלים 9 מליון). חפש בגוגל.
שווי הונו הכולל הוערך ב-40 מליון שקל באתרים כלכליים.

רק הריבית הסולידית 3% על הון של 40 מליון שקל היא מליון שקל לשנה.

יש כאן לכאורה פשע, אבל אין כאן מניע.

מעבר לכך שהשווי של מליון שקל שהוערך לסיגרים ולשמפניות הוא השווי לקונה, זה לא הערך הכספי או השווי למקבל המתנה, שלא מוכר אותה או מחליף אותה בכסף או חפצי ערך, אלא מעשן ושותה אותה.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:19   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. מבחינה משפטית, אין משמעות לטענות שלך  
בתגובה להודעה מספר 51
 
   ואפשר בקלות לסתור אותה ברגע שאתה מראה שאדם מוכן להשקיע הון כדי להיבחר לתפקיד בעל משמעות. כמו ח"כ, שר או ראש ממשלה

יש אנשים שעצם התפקיד שווה להם הרבה יותר מאשר הכסף החילופי שיכלו לעשות לביתם (ראה לדוגמה טראמפ, ורוב נשיאי ארה"ב שבאים מבתים אמידים). לכן הטענה הזו אינה מחזיקה מים

לדבר נוסף, רק לצורך הדוגמה

לפי ההגיון הזה, יגיע ברון סמים או ראש ארגון פשע שנכסיו נאמדים במיליונים ויציג את התיזה שלך לשופט ויאמר - אני יושב על עשרות מיליונים ולכן האישום שלי בפשע שהכניס לי רק סכום קטן מהעושר שלי אינו רלוונטי

ולבסוף

החמור ביותר בטיעון שלך, שהבסיס שלו שככל שאדם אמיד יותר, מותר לשחד אותו בסכומים גבוהים יותר, בשל אמידותו

איך אמר ג'ורג' ברנארד שאו? גבירתי, מה את כבר הבנו. נשאלה רק שאלת המחיר



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:34   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. לא טענתי שיש פה שוחד ''קטן'' יחסית. אלא שזה לא שוחד כי אין פה מניע  
בתגובה להודעה מספר 53
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 09.03.18 בשעה 01:41 בברכה, tec
 
כי זה סכום קטן יחסית להונו של נתניהו, ויחסית לסכומים שהוא יכול להרוויח בקלות.

וגם אין תמורות משמעותיות מוכחות של נתניהו למילצ'ן עד כמה שידוע, חוץ מעניין הויזה, שהוא מוצדק והיה צריך לתת סיוע למילצ'ן בעניין על ידי כל ראש ממשלה, כי הוא איבד את הויזה בגלל סיוע למדינת ישראל, בגלל שהוא סייע למדינת ישראל בעניינים בטחוניים ובהברחות של רכיבים לנשק גרעיני.

זה שהוא ביקש מלפיד לקבל את מילצ'ן ולבדוק את החוק להטבות מס, אז מה?
ייתכן שהוא רק הפנה את מילצ'ן ללפיד. לא הוכחו שום לחצים. ראש ממשלה שהיה רוצה להעביר את החוק או ללחוץ לקבלתו היה יכול לעשות הרבה יותר.

ושוב, סיגרים ושמפניות בשווי מליון שקל, זה לא מליון שקל. יש הבדל עצום.
זה מדרג שונה לגמרי במהות.
וגם אם החוק שעוסק בענייני מתנות ושוחד לא מבדיל בין זה לזה, הבעיה היא בחוק (שנקבע על ידי בני אדם ואינו מושלם, וניתן לשנותו אם יש בו מקרה קצה או באג שלא נלקח בחשבון), לא במהות, שאינה שוחד.
מי שרוצה לשחד נותן יהלומים או דירה, או משהו בעל ערך אחר, שניתן להמירו לכסף, או למשהו אחר על ידי המקבל, לא סיגרים ושמפניות שאינם מומרים לכסף או שוה כסף.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    08:40   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. שוב, אענה לך וקרא היטב את הפסקה האחרונה (ברמה העקרונית והכללית, כמובן...)  
בתגובה להודעה מספר 57
 
   אפשר להראות, לאורך אינספור מקרים, שדוקא קבלת המתנות לאדם אמיד ועשיר היא הגורמת את הסיפוק ואת עמדת הכוח

לכן, המחוקק כתב בפירוש - טובת הנאה, שאינה משהו חומרי בהכרח, אלא משהו שגורם למקבל השוחד הנאה

יש שליטים, שעצם החנופה והרגשת הכוח היא זו הנותנת להם הנאה, הנאה שאינה יכולה להרכש בכסף אלא על ידי פעולות

ודוגמה נוספת

שופטי בית המשפט מקבלים משכורת גבוהה מאוד. מדוע - בדיוק כדי שלא יזקקו לשוחד.


ונקודה אחרונה

יש אנשים, שהם, בעדינות - קמצנים. כמה שיהיה להם כסף, הם תמיד ישמחו לא להוציא אגורה... ולכן, גם כאן אפשר להראות שאדם מיליארדר שהוא קמצן, כך פרוטה שמגיעה אליו, תשמח אותו



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13350 הודעות, 55 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:16   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. ''אם עדי המדינה הם עדים שסרחו''-מעבר לבעיה כי מדובר בד''כ שעדים שסרחו ואין לסמוך על  
בתגובה להודעה מספר 48
 
  

אמינותם.

הבעיה היא שהעדים אויימו כי הם ישלחו לתקופות מאסר ארוכות

ורכושם יוחרם, אם לא יעידו בכיוון הרצוי...

לפי ההלכה, וגם לפי ההיגיון האנושי עדותו של עד כזה מעוררת

חוסר אמינות ודאית.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:21   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. אתה היית צודק אם עדותם לא היתה נתמכת בראיות נוספות, חפציות או הצלבה של עדויות  
בתגובה להודעה מספר 52
 
   ברור לכולם שעדות בלבד של עד מדינה אין לה הרבה משקל. יש משקל, אבל בשל היותו עד מדינה אפשר ויתנו לעדותו משקל נמוך

אולם

אם עד המדינה מספק חיזוקים לראיות אחרות, או שהוא מספק ראיות חפציות, או שהוא מכוון את שחוקרים לחקר סיפור העלילה, אזי סותמים את האף

בהרבה מקרים של ארגוני פשיעה וכן שחיתות שלטונית (ראה מקרה אולמרט) היה הכרח להתבסס על עדי מדינה. זה הרע במיעוטו



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
3506 הודעות, 17 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:29   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. ריבוי עדי המדינה אומר לי שתי דברים,  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   אני לא חובב נתניהו...

1. למשטרה לא אכפת משחיתות אלא מהראש של נתניהו ותמשיך לגייס עוד עבריינים מושחתים בכירים ותלבין אותם תמורת נזיד עדשים.
2. שאין ראיות מספיק טובות להגיש כתב אישום או שיחזיקו מים בבית משפט.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    02:03   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. לטענה כזו אפשר לענות שכנראה יש סיבה לכך שמחפשים את הראש. נראה מה תהיינה העדויות  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel999 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.17
3033 הודעות, 19 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:22   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. מה הסיבה? רדיפה פוליטית? נקמה אישי של ריטמן?  
בתגובה להודעה מספר 61
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 09.03.18 בשעה 09:28 בברכה, ariel999
 
יוקרת מערכת? (לא יתכן שמעשרות פרשיות ומאות מיליונים מבוזבזים אין כלום -
אם גם לא יהיה כלום - ראשים שם יעיפו)
משהו אחר?
בניגוד עליך שכבר החליט במקום בית משפט - אני רק שואל



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    13:12   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. אריאל. נחזור לעיקרון התער של אוקהם  
בתגובה להודעה מספר 76
 
   אתה יוצא מנקודת הנחה שזו רדיפה, יוקרה, נקמה

הבעייה שאתה לא מסוגל לקבל את הפתרון הפשוט שיש חקירות בגלל שיש חשדות למעשים פליליים.

לכן כל פתרון שנוגד את התיזה שלך, אינו מקובל.

לא ייתכן שמערכת שלמה

חוקרים
משטרה
פרקליטות
עדים
עדי מדינה
הקלטות
יועץ משפטי (הוא אישר את עדי המדינה והחקירות)

כולם, אבל כולם שותפים לקנוניה

מצטער. לא הגיוני



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
3506 הודעות, 17 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    14:31   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. לא קנוניה, יוהרה ויוקרה  
בתגובה להודעה מספר 90
 
   אתה רואה את כל אלה שציינת מיישרים מבט מול הציבור ואומרים אין לנו ראיות לפלילים?

ואז כמובן הולכים הבייתה?



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    14:40   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. זה כבר קרה לא פעם שהביאו עדי מדינה  
בתגובה להודעה מספר 96
 
   וטענו שיש להם תיק ברזל ונזרקו מכל המדרגות


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    18:55   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. בינתיים, בשני תיקים, הם הישירו מבט וטענו שכן יש תשתית ראייתית. על מה אתה מדבר?  
בתגובה להודעה מספר 96
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:56   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. לא התייחסת ל-2 טענות משמעותיות בכתבה ש''מזכות'' את נתניהו בתיק 4000  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 09.03.18 בשעה 02:06 בברכה, tec
 
1. מיזוג בזק ו-yes אושר קודם לכן על ידי שני גופים, הרשות להגבלים עסקיים, ומועצת הכבלים והלווין, לאחר בדיקות.
נתניהו רק חתם חתימה טכנית בסוף על מסמך אישור המיזוג לאחר אישור 2 גופים אלו, עד כמה שידוע לי.
מישהו טוען שיש הוכחות אחרות שנתניהו גם השפיע והיטה את עמדות גופים אלו ?

2. גם אם אישר את מיזוג בזק-יס שנתן בעקיפין הטבה כספית משמעותית לאלוביץ עקב מכירת yes בערך גבוה משוויה בעסקת בעלי עניין, והזרמת כספים לאלוביץ שהיה גם בעלי yes, הוא לא אחראי להטבה הכספית לאלוביץ, אלא אלה שאישרו את עסקת בעלי העניין שהיטיבה עם אלוביץ. הוא לא קבע את שוויה הכספי של עסקת בעלי העניין, וייתכן שלא ידע את שוויה הכספי המדוייק של העסקה (יש הוכחות שידע בעת אישור המיזוג?). אם yes היתה נמכרת בשוויה האמיתי, לא מעל לשוויה, לא היתה בכך כל הטבה כספית לאלוביץ. לכן נתניהו לא אחראי להטבה הכספית (ה"מיליארד" שקל)
כעת כל שנותר לשאול זה אם אישור מיזוק בזק ו-yes היטיב עם שוק התקשורת והצרכנים (בלי קשר לשווי הכספי), וברור שיש דברים שבהם זה מיטיב עם הצרכנים, כמו הוזלת חבילות משולבות. אם זכור לי נכון, זה הומלץ בוועדת חייק.

הדבר היחיד שכתבת לגבי פרשת וואללה / 4000, שאם היועץ המשפטי והמשטרה פתחו בחקירה באזהרה, אז כנראה שיש ראיות והוכחות ויש דברים בגו.

עובדה שגם פרשה 1270 נפתחה על ידם, ואנשים נחקרו, ואמרת בטח אותם דברים על הפרשה ההיא, אבל עובדה שהתיק נסגר, למרות שתואר כפרשה חמורה.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    02:01   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. לא יודע ואין לי את כל הנתונים  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel999 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.17
3033 הודעות, 19 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:41   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. זה תגובה אלטימטיבית שלך שצריכה להיות במקום  
בתגובה להודעה מספר 60
 
   מכבסת מילים קבוע שלך בנושא בעשרות רבות של פוסטים



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
7022 הודעות, 58 מדרגים, 99 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    08:42   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. אתה רואה מהרהורי לבך, מניח הנחות. מהעובדות לעומת זאת אתה בוחר להתעלם. נו שוין.  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   איפה ראית שהוא מודה שזה רציני? הוא מדבר על גבולות ועל מוסר. קדחת.

תיק 4000 פלופ חסר ערך שהמשטרה מנפחת בלי פרופורציה כדי להכריח את מנדלבליט להגיש כתב אישום בתקווה שהממשלה תתפרק. בבית משפט אם זה יגיע לשם, הם יעופו מכל המדרגות.

עדי המדינה, מיקי גנור, אין הרבה מה להוסיף. נתנו חסינות לראש המאפיה על סמך תקוות לב (כמו שלך באשכולות האלו) שהוא יהיה זה שיעיף את ביבי. נשארו עם המכנסיים למטה וערוותם חשופה.

ועוד שאלה: אתה אומר ששחיתות אחת לא מכשירה אחרת ואני מסכים. בא אשאל אותך שאלה ותענה בכנות: מה יותר גרוע; ראש ממשלה מושחת (אם נלך רגע לדעתך) או משטרה ופרקליטות שמשתמשים בחוק כדי לרדוף מי שלא בא להם טוב חלף מלחמה אמיתית בשחיתות.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    08:50   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. אלי. אענה לך  
בתגובה להודעה מספר 68
 
   ראשית, אתה לא יכול לתקוף אחרים שמדברים מהרהורי ליבם כאשר אתה קובע נחרצות (לפי איזה בסיס?) שהמשטרה מנפחת בתיק 4000 ובכלל רודפת

כאשר נשמע את הראיות ואת העדויות האמיתיות - נדבר. בדיוק כמו בתיק המעונות שהחמגשיות הפכו לארוחות שף

שנית - אתם, ובכוונה אתם - סותרים את עצמכם. אם להאמין ליועמ"ש, הרי נתניהו אינו חשוד בפרשת הצוללות. מדוע אתם משרבבים אותו ומה הקשר לגנור? אם להאמין שנתניהו אינו חשוד, כפי שאתם טוענים, אז גנור אמור לחשוף מושחתים אחרים והלוואי שזה מה שיצא

או, שאתם יודעים משהו שאנו לא יודעים

שלישית

מה שגרוע הוא ראש ממשלה מושחת שלא נוגעים בו. נקודה סוף פסוק

זה שאתה טוען שרודפים רק בגלל שמי שלא בא להם טוב היא שוב ספקולציה, הנובעת ממשאלת לב וראה שוב את הסעיף הראשון

כפי שרשמתי גם בפרשיות הקודמות - בואו נמתין למסכת הראיות, לשמיעת העדויות הלא מודלפות (רוב ההדלפות אגב אינן מהמשטרה אלא בעלי עניין) ואז נחליט



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.17
625 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:20   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. התגובה שלך לא רלבנטית בעליל, כי לא מדובר באשמה או לא של נתניהו למרות שעל פניו נראה  
בתגובה להודעה מספר 69
 
   שאין כלום, אלא מדובר בהליך עצמו, באיפה ואיפה ובשבירת כלי הדמוקרטיה בהליך כזה, בצורה הכי בוטה שיש!
זה בקצרה, כי אם העלמת עין מכל המתרחש עד עתה, אני מאמינה שמנגנון ההכחשה שלך כל כך חזק שאין מצב שעכשיו תשנה אותו.
חבל, מדובר במציאות שאתה חי בה

חחחחח הצחקת באמת כשהכחשת גם את הדלפות המשטרה, שהיו בשידור חי.
תתעורר



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
14585 הודעות, 143 מדרגים, 286 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:00   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. הוא לא מחליט שתיק 1000 רציני. הוא כותב  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   "עבר את הגבולות המוסריים והערכיים בתיק 1000". הוא כיוון לכך שלקבל מתנות זה לא ערכי ומוסרי. בכל מקרה זו לא עבירה פלילית


we are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    12:11   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. עם כל הכבוד לכתב הנכבד, משפטנים בכירים מאיתנו החליטו שלא מדובר במתנות  
בתגובה להודעה מספר 71
 
   חבל על הויכוח. בעניין זה יש עובדות ונמתין להחלטת היועמ"ש

לא הכתב הנכבד יחליט מהו ערכי ומוסרי ומהו שוחד



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רק אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.9.15
7395 הודעות, 49 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    12:13   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. הכתב הנכבד בא עם פוזיציה ידועה ולכן דעתו היא פובליציסטית מזאנר כתבי החצר  
בתגובה להודעה מספר 85
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    12:14   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. ולהתייחס לעניין  
בתגובה להודעה מספר 86
 
   זה קשה?


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רק אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.9.15
7395 הודעות, 49 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    12:16   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. לא קשה אבל חסר חשיבות...ציפורי ודעותיו ידועות ושחוקות  
בתגובה להודעה מספר 87
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    18:19   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. אחי דעתי לא כדעתך  
בתגובה להודעה מספר 88
 
   אך לא הייתי מעליב וכותב שדעותיך ידועות ושחוקות


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ariel999 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.17
3033 הודעות, 19 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:05   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. קודם תודה רבה על התגובה  
בתגובה להודעה מספר 48
 
   כל תגובה שלך - wishfull thinking
אני ורבים אחרים כותבים דברים על סמך מה שאנחנו יודיעם ברגע זה -
אם יהיו הוכחות חותכות נגד ביבי - שיהיה בכלא שנים רבות
אתה כותב - לא יתכן, לא יכול להיות, לא סביר...
נו באמת!
יש ליווי של פרקליטות? אף פעם לא קרה שסגרו תיקים אחרי "ליווי של פרקליטות"?
היה אישור לחקור מהיועץ המשפטי לממשלה? בדיוק אותו דבר
עד מדינה עשה דברים בפקודה של ביבי? מי אמר לך? כי ככה אתה רוצה?
"כעומק השחיתות כך הצורך ביותר עדי מדינה"? יש הוכחות להשחיתות?
אם תהיה - אתה תהיה צודק. נכון לעכשיו אתה נשמע מגוחך
אני אמר ברור - אם ביבי באמת סרח ובית משפט תחתום על זה - שיהיה בכלא
אתה מוכן להגיד שאתה, אם בית משפט (אם יהיה בכלל) תנקה אותו - אתה תתנצל
על להט עיוור שלך "רק לא ביבי"?



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    11:03   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. אריאל  
בתגובה להודעה מספר 72
 
   ראשית - אין לי שום דבר אישי נגד ביבי. כפי שכתבתי הרבה פעמים, מדובר באיש חכם, עם המון פוטנציאל ולומר את האמת - מסוג הפוליטיקאים הבודדים שהייתי שמח לדבר עמו, לשוחח ואפילו לעזור בנושאים מסוימים שאנו יכול לעזור, אם היה מבקש. בשמחה. שום דבר אישי. סך הכל כולנו פועלים למען המדינה ואוהבים אותה.

היו כמה פעמים (למשל במגנטומטרים) שאני הייתי זה שהגן עליו בניגוד לכל היתר כאן. והבעייה הגדולה שלי היא ההחמצה.

לגבי החקירות - אתה לא יודע ואני לא יודע. הכל מסך עשן ואנו נמתין. כאשר אני רושם משהו שים לב שאני מדבר ברמה העקרונית (ויכוח בנושא מתנות וכדומה), אני לא יכול לדעת מה ילד יום כי כולנו במסך עשן. בינתיים, התחזית שלי לאור מה שהיה ידוע בתיקי 1000 ו-2000, התממשה (ההמלצות הן הדבר הרשמי והידוע היחיד שיש עד כה)

לגבי עומק השחיתות - דוקא בגלל מה שאמרת, הריבוי בפרשיות מעלה חשד לרובד רחב של שחיתות. זה ברור מעצם ריבוי הפרשיות ולכן כאשר מדובר בחשד לשחיתות ברמה הגבוהה ביותר, יהיה צורך בכמה שיותר חיזוקים לחקירה גם עדי מדינה. זה לא קשור לנחקר זה או אחר, אל עובדתית והעובדה הברורה כיום - שיש הרבה חקירות, בפרשיות רבות (שאתה קורא להם פייק, אבל אני, בניגוד אליך, עדיין סומך על רשויות החוק)

ולמשפט האחרון - אם יתגלה ויוכח שאין כלום לפי החלטת הפרקליטות והיועץ ובבית המשפט, אני ממש לא אתעצב. תאמין או לא. אתה לא מבין כמה נזק תדמיתי גורמות לנו הפרשיות האלה. הבעייה שלי כאמור היא הדברים האחרים שכלל לא קשורים לפרשיות שמהם אני לא מרוצה.

אבל, כפי שאמרתי - בואו נמתין והויכוח ביננו נובע לצערי מכך שאתם (סלח לי, אבל אני כאן כמעט לבד) לא מאמינים ברשויות החוק ואני כן. אם תנטרל את האמונה ברשויות החוק - התמונה אינה נעימה.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הדוד תום
חבר מתאריך 1.4.12
4188 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    01:48   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. כל הכבוד על הדברים האמיצים!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   וכפי שכבר נאמר, צדיק אחד בסדום



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.17
625 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:15   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. זה לא צדיק בסדום, יש את אראל סגל וריקלין, ועוד כמה מצוינים ואמיצים בתוך דיקטטורת התקשורת  
בתגובה להודעה מספר 58
 
   הצבועה והפייקית.
יש המון המון אנשים שיודעים את זה מדברים ןכותבים על זה, בענק!
אני חושבת שהוא החסיר כמה דברים משמעותיים, כמו למשל העובדה שלפיד למרות שידע שהאוצר מתנגד, שלח שליחה שתנסה לשכנע אותם. הוא אומר שהוא זרק את מילצן
ויש עוד כמה דברים שחבל שהוא לא הזכיר.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
1366 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    11:14   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. על צדיקי סדום אפשר להוסיף גם את ליבסקינד, ינון מגל, עירית לינור, יואב יצחק, אחימאיר...  
בתגובה להודעה מספר 73
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.17
625 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    11:49   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. בהחלט ישעוד.האנשים הישרים  
בתגובה להודעה מספר 81
 
   האובייקטיבים והאכפתיים, מודים באמת על שמתרחש פה.
הפיכה של גופים שיכורי כח ושקרנים.
אפילו אכזרים



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
8981 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    02:05   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. מעניין. בהחלט חומר למחשבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   למי שרוצה לחשוב .


לא, לסלוח זו לא חולשה נצור אהבה בדרכך ודע, את כל הסובב אותך.(שיר בעפרון, אמיר אטיאס)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    08:41   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. חשבנו וביטלנו. ראי מה רשמתי למעלה  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.17
625 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:16   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. חחחח בטוח חשבת? נסה שוב!  
בתגובה להודעה מספר 67
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    12:19   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. חשבת ולא ביטלת. בעצמך כתבת בתגובה 60 שאין לך כל הפרכה לטענות שמזכות בתיק 4000  
בתגובה להודעה מספר 67
 
   לפחות לבינתיים, עד שלא תפריך את 2 טענות אלה, הוא צריך להיות אצלך חף מפשע עד שלא תוכח אשמתו בתיק 4000.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
8981 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    15:45   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. חשבתי שחשבת והחלטת לא למהר למסקנות לשום כיוון  
בתגובה להודעה מספר 67
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 09.03.18 בשעה 15:53 בברכה, כינרת
 
יגאל,
א. רובנו, ואתה לא יוצא דופן (אני דווקא כן, וכעובדה אני לא מגדירה עצמי שמאל או ימין באופן קבוע , מרשה לעצמי להיות עם דעות גמישות), דבקים בדעה שלנו בלי לזוז ממנה.
נראה לי שבמקרה של ביבי אתה דבוק לדעה שלך - ביבי אשם, ולו רק כי כך אומרים בתקשורת, לכאורה מפי המשטרה.

ב. אני לא מזלזלת במשטרה , גם לא מעריצה אותה הערצה עיוורת. אני עדיין מחפשת צדק בנושא אום אל חיראן (כדוגמא), ולא נראה שהמפכ"ל מתכוון לחקור בחריצות מה היה שם. גם לא בנושא ריטמן.
קשה לי לבטוח במשטרה (חס וחלילה לא בשוטרים יחידים במשטרה , אלא בנציגיה הבכירים במפכ"ל ודובריו).

באותה מידה אני לא מזלזלת בפוליטיקאים , אבל יש ביניהם שסורחים (שרון, אולמרט, קצב , ראשי לא מעט ערים ועוד).

באותה מידה אני לא מזלזלת במדענים, אבל גם ביניהם יש כאלו שמזייפים מדע .
חס וחלילה זו לא הערה אישית ! פשוט מדגימה לך בשדה שמוכר לך - בכל תחום יש אנשים ישרים , ויש שלא , המשטרה של היום עושה רושם רע , אפילו רע מאד. אי אפשר לרצות להיות ישר ובאותו משפט להגיד שיש אמונה מלאה ברשווית החוק כשהדוגמאות הבעיתיות לפנינו.

שבת שלום


לא, לסלוח זו לא חולשה נצור אהבה בדרכך ודע, את כל הסובב אותך.(שיר בעפרון, אמיר אטיאס)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    16:10   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. כנרת  
בתגובה להודעה מספר 98
 
   א. רובנו, ואתה לא יוצא דופן (אני דווקא כן, וכעובדה אני לא מגדירה עצמי שמאל או ימין באופן קבוע , מרשה לעצמי להיות עם דעות גמישות), דבקים בדעה שלנו בלי לזוז ממנה.
נראה לי שבמקרה של ביבי אתה דבוק לדעה שלך - ביבי אשם, ולו רק כי כך אומרים בתקשורת, לכאורה מפי המשטרה.

תשובה - אני הייתי בין היחידים שהסביר כאן מדוע תיקי 1000 ו-2000 הולכים לכיוון שוחד. נכון לעתה, העובדה הרשמית היחידה שיש לנו מעבר לספקולציות או הדלפות, היא הודעה רשמית של גוף רשמי במדינה (שאני עדיין מאין בו, למרות מסע הצלב נגדו) - ולפיהם אני צודק. זה לא לכאורה המלצות, אלא המלצות רשמיות. נקודה. בנקודת הזמן הזו, אני צודק. בואי נמתין ונראה מה יחליט היועץ.

ב. אני לא מזלזלת במשטרה , גם לא מעריצה אותה הערצה עיוורת. אני עדיין מחפשת צדק בנושא אום אל חיראן (כדוגמא), ולא נראה שהמפכ"ל מתכוון לחקור בחריצות מה היה שם. גם לא בנושא ריטמן.

צודקת, אבל אין קשר. אי אפשר להסיק מהפרט אל הכלל בטח לא בכאלה גופים גדולים

קשה לי לבטוח במשטרה (חס וחלילה לא בשוטרים יחידים במשטרה , אלא בנציגיה הבכירים במפכ"ל ודובריו).

תשובה - אני בוטח. אין לי סיבה שלא. זה אדם שהוא ההיפך מהרכיטיפ של שמאל - מינוי של ביבי, שירת את המדינה בשב"כ, מתנחל. אין שום סיבה להאמין שהוא קונספירטור, רק בגלל שהוא חוקר את ראש הממשלה ללא חת וללא מורא. אני קיבלתי דוח לא מוצדק (באמת) אז אשליך את זה על כל המשטרה?

באותה מידה אני לא מזלזלת בפוליטיקאים , אבל יש ביניהם שסורחים (שרון, אולמרט, קצב , ראשי לא מעט ערים ועוד).

מצוין. אז אם יש כאלה שסרחו והם לא מהמחנה, אז זו כבר לא קונספירציה. שימי לב שהכללת את שרון כאחד שסרח ונגדו לא מצאו כלום. אבל שיהיה

באותה מידה אני לא מזלזלת במדענים, אבל גם ביניהם יש כאלו שמזייפים מדע .
חס וחלילה זו לא הערה אישית ! פשוט מדגימה לך בשדה שמוכר לך - בכל תחום יש אנשים ישרים , ויש שלא , המשטרה של היום עושה רושם רע , אפילו רע מאד. אי אפשר לרצות להיות ישר ובאותו משפט להגיד שיש אמונה מלאה ברשווית החוק כשהדוגמאות הבעיתיות לפנינו.

תושבה - זייפנים יש בכל מקום, אבל מכאן ולהשליך על הכלל


ולסיכום

אין לך שום הוכחה, שום בדל של ראיה, שיש כאן איזה מסע לא לגיטימי של המשטרה. שום בדל ראיה למעט רכילויות והשתלחויות שטיפת מוח. כרגע, המשטרה אמונה עליה, הרקליטות אמונה עלי ומי שלא אמון עלי, בינתיים, הם אלה שכמו כל עבריין וחשוד, תוקפים את זרועות החוק ומסיתים כנגדם (ולפי השרשור - די בהצלחה)


שבת שלום



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    17:28   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. אחי היקר בוא נתבונן ביחידה שעוסקת בין השאר בחקירת ראש הממשלה  
בתגובה להודעה מספר 99
 
   יחידת העידית של המשטרה להב 443

מקים היחידה ניצב יואב סגלוביץ, מעליו עננה של חשד שהדליף לרמטכל אשכנזי
מידע מחקירה לפני שאשכנזי העיד בפרשת הרפז
עם פרישתו הצטרף למפלגת "יש עתיד"


ניצב יורם הלוי המפקד השני הועבר מתפקידו לתפקיד אחר בשל סיכסוך עם מפקד
ראש אגף החקירות והמודיעין, ניצב יואב סגלוביץ.
https://www.haaretz.co.il/1.1283460

ניצב דודו מנצור המפקד השלישי עבר להיות מנהל החברה הכלכלית רמת השרון
תחת ראש העיר יצחק רוכברגר שנחקר על ידי
להב 433.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4345211,00.html

ניצב מני יצחקי המפקד הרביעי פעל לסיכול מינויו של גל הירש למפכ"ל
"מני יצחקי פעל באופן 'גובל בפלילי' לסיכול מינוי הירש למפכ"ל"
https://www.10.tv/news/155102

לבקשת ראש אגף החקירות של המשטרה מני יצחקי הוכן מסמך המרכז את
העבירות הפליליות שביצעו כל 120 הח"כים:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4817820,00.html

קצינה במשטרה בהקלטה נדירה: מני יצחקי איים שיטפל בי כמו בדומרני
מני יצחקי בנה דירת מגורים בלא היתר ולא שילם מיסים

ניצב מנשה ארביב המפקד החמישי - קיבל כספים מהרב פינטו, הסתבך בפרשה
שסבבה עולם והורשע בבית המשפט
ראש להב 433 לשעבר מנשה ארביב הורשע באי-דיווח על
הצעות שוחד שקיבל מהרב פינטו - אחרי עסקת טיעון.
https://www.haaretz.co.il/news/law/1.5844324
בחקירה היה מעורב תת ניצב ברכה שהתאבד


ניצב רוני ריטמן המפקד החמישי - נחשד בהטרדה מינית בקצינה שכפופה לו
ונאלץ לפרוש בשל כך.
אשתו רב פקד בדימוס מיכל ריטמן פרסמה
פוסט נגד ביבי ובעד "יש עתיד"
http://www.israelhayom.co.il/article/521793




יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    17:40   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. מאקו: כך נכשל ה FBI הישראלי  
בתגובה להודעה מספר 106
 
  

6353,884
להב קהה
להב 433 הייתה אמורה להיות היחידה היוקרתית ביותר במשטרת ישראל, אבל שורה ארוכה של כישלונות הפכה אותה לקריקטורה של שחיתות ובזבוז: מפקד שהודח בחשד לקבלת טובות הנאה, עשרות תיקי פשיעה חמורה שלא פוענחו, קרבות אגו וחיבה מוגזמת ליחסי ציבור. מפכ"ל המשטרה דנינו, שהיה ממקימיה, מתעקש לגונן עליה בכל מחיר. "אף אחד לא רוצה להודות בכישלון", אומר קצין בכיר
שמעון איפרגן | מגזין mako | פורסם 14/10/14 17:40


להב 433 (צילום: עודד קרני)

ב"להב 433", היחידה הארצית למלחמה בפשע המאורגן, מאוד אוהבים מסיבות עיתונאים. למעשה, נראה שהיחידה מפגינה חיבה מיוחדת לכלי התקשורת. סקירה של המעצרים שביצעה בשנים האחרונות מגלה שרבים מהם התרחשו בצמוד לצוותי צילום שהוזמנו מראש מהטלוויזיה, מאתרי אינטרנט גדולים ומעיתונים. כך בדיוק קרה גם במהלך מעצרו של יו"ר ועד העובדים בנמל אשדוד, אלון חסן, בחודש מאי השנה. המעצר תועד על ידי ynet, וחסן צולם כאשר הוא נעצר בביתו ויורד כבול באזיקים ממשאית העצורים.


נעצר מול המצלמות: אלון חסן | צילום ערוץ 2

חסן עוד יצא בזול. במקרה של ראש עיריית בת ים שלומי לחיאני, שנעצר לפני כשנה בגין שורת עבירות מרמה והפרת אמונים, התלווה אל השוטרים צוות צילום של חדשות ערוץ 2, אשר תיעד את מעצרו דקה אחר דקה, בצורה משפילה במיוחד. ההתנהלות הזו צרמה גם לבית המשפט, עד שאפילו בגזר דינו של לחיאני תקף בחריפות השופט בני שגיא את המשטרה: "מעצרו של אדם, כל אדם, הינו מורכב ובעל אלמנטים משפילים. מתקשה אני להבין מדוע התנהלה המשטרה כך. הכשל הוא כשל משמעותי. זכויותיו של לחיאני נפגעו ללא הצדקה".
כידוע, ההמולה הגדולה סביב מעצרו של לחיאני הסתיימה לבסוף בקול ענות חלושה. על לחיאני נגזר עונש קל יחסית - שישה חודשי עבודות שירות, לצד קנס כספי והרחקה מהשירות הציבורי לשבע שנים - ומרבית העבירות החמורות שבהן הואשם נמחקו.

צוות צילום הוזמן למעצר: שלומי לחיאני | צילום: חדשות 2

כל זה לא עצר לרגע את מסע יחסי הציבור של להב 433, שכיום היא היחידה הכי מיוחצנת במשטרת ישראל. דוברות המשטרה טורחת לשלוח לכלי התקשורת מאות הודעות מדי שנה הנוגעות לפעילות היחידה. לא רק אישי ציבור מקבלים סיקור וי-איי-פי, גם עבריינים בכירים כמו אבי רוחן, ראש ארגון פשע בשרון, זוכים למעצר ראווה מסוקר היטב. בנובמבר 2013 נעצר רוחן בחשד שתכנן סדרת חיסולים של עבריינים יריבים. במשטרה הזדרזו לפרסם הודעות בנוגע למעצרו, אבל רוחן שוחרר ממעצר, מבלי שהוצגה אף ראיה נגדו.


כך בדיוק קרה גם עם העבריין דרור אלפרון, בנו של יעקב אלפרון שנעצר שבועות ספורים אחרי רוחן בחשד למעורבות ברצח כפול של עבריינים בפתח תקווה. להב 433 פרסמו הודעות, והזמינו את כלי התקשורת לבית המשפט, אבל כעבור ימים ספורים התברר שגם המעצר הזה לא מחזיק מים ואלפרון שוחרר.

מעצר מתוקשר ללא תוצאות. דרור אלפרון | צילום: חדש2

חסן במהלך דיון בבית המשפט



"בלהב 433 קודם עוצרים ואחר כך חוקרים", אומר שוטר לשעבר מהיחידה, וקצין אחר ששירת בה מחזק: "זו יחידה שאוהבת יחסי ציבור. דואגים לתעד מעצרים של סלבריטאים או אנשים מוכרים כדי לזכות בתהילה ולהשפיל אותם, כך שיפלילו את עצמם בחקירה. במקום להגיע לבית המשפט עם חומר ראיות מבוסס, הם עוצרים חשודים על בסיס רסיסי מידע ושמועות".

אפשר היה עוד להתמודד עם חיבתה של להב 433 לחשיפה תקשורתית, לו הייתה מציגה גם מספיק תוצאות ופענוחים שאפשר להתגאות בהם. אבל היחידה מציגה נתונים לא מרשימים במיוחד בכל הנוגע לפענוח תיקי פשיעה חמורה. מאז הקמתה הצטברו עשרות תיקי רצח שהיחידה נכשלה בפיצוחם: כ-30 בני אדם, בהם חברים בארגוני פשיעה ואזרחים, חוסלו בשנים האחרונות ברחבי הארץ בעזרת מטענים שהוטמנו בכלי רכבם. חוקרי להב 433 לא הצליחו לפענח עד היום אפילו תיק אחד. כמה בעלי מעבדות חומרי נפץ נעצרו, אבל לא נמצא קשר בינם לבין החיסולים או לעבריינים.

יותר מ-25 בני אדם נרצחו בשנים האחרונות - בשרון, בתל אביב, בחולון ובמקומות נוספים - כשהמכנה המשותף ביניהם הוא הפעלת צ'יינג'ים (חלפנות כספים). זאת אחת הדרכים בהן העולם התחתון מלבין מיליארדי שקלים בשנה, ולפיכך מתלקחים סביבו לא פעם קרבות פנימיים בין ארגוני הפשיעה. גם במלחמה על הצ'יינג'ים נעצרו חשודים - אבל כולם שוחררו. "זו יחידה כושלת", קובע קצין בכיר במשטרה, "יש ביחידה הזו הרבה שומן, היא נהנית מתקציבים רבים, אבל ביחס לתוצאות - זה פשוט בזבוז כספי ציבור".
"הפכנו לבדיחה. לא כבוד גדול לשרת ביחידה הזו"
יחידת להב 433 הייתה אמורה להיות האף.בי.איי הישראלי, היהלום שבכתר. אבל היום, שש שנים לאחר שנוסדה, היא רחוקה מאוד מהחזון שהביא להקמתה. היחידה הוקמה ב-2008, כמחלקה בתוך אגף המודיעין של משטרת ישראל, ונוסדה ביוזמת השר לביטחון פנים דאז אבי דיכטר, מפכ"ל המשטרה דאז דודי כהן וראש אגף חקירות דאז יוחנן דנינו.

"לא מאמין בפקידים שמחליפים הדמוקרטיה"



צוות צילום הוזמן למעצר: שלומי לחיאני | צילום: חדשות 2
להב 433 מכנסת תחת כנפיה חמש יחידות מרכזיות: היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה); היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות (יאחב"ל); היחידה הארצית לחקירות כלכליות (יאל"כ), והיחידה ארצית לאיתור גניבות כלי רכב (אתג"ר). היחידה החמישית היא "הגדעונים" – יחידת שוטרים סמויים המבצעת מעצרים מורכבים ובעלי סיכון גבוה (זהות חברי היחידה נשארת סודית). המספר 433 מסמל את ארבע היחידות הארציות שסונפו אליה ו-33 מסמל את מספרה של יחידת הגדעונים.

ההחלטה להקים את להב 433 יצרה ציפיות גדולות. לא פחות מ-1500 שוטרים גוייסו ליחידה. על פי הערכות המשטרה מקציבה למעלה ממאה מיליון שקל בשנה ללהב 433, בלי לספור את האמצעים הטכנולוגיים שהם נעזרים בהם, כולל הוצאת תדפיסים של טלפונים סלולריים ואיכונים לעבריניים, שעולים לקופת המשטרה עוד עשרות מיליונים בשנה.

זה חזון היחידה, כפי שהוא מופיע באתר האינטרנט של המשטרה: "היחידה תוביל מאבק כלל מערכתי לצמצום תופעות הפשיעה החמורה הארצית, הבין-לאומית והשחיתות הציבורית, ומאבק נחוש בארגוני הפשיעה במטרה להגן על שלום הציבור ועל ביטחונו".
"הציפיות היו בשמיים, הייתה התרגשות, תחושה שסוף סוף נוכל לטפל בארגוני הפשיעה בצורה יותר יעילה", נזכר ניצב בדימוס ששירת ביחידה רגישה במשטרה. "המטרה הייתה לחסל את ארגוני הפשיעה, להחזיר את השקט לרחובות ואת האמון של האזרחים במשטרה. אבל בדיעבד מה שנוצר זה תמנון מפלצתי עם זרועות ארוכות, שהסתבכו אחת בשנייה ואיבדו את הדרך".

לאחר תקופה ארוכה של כשלונות בפענוח תיקים, שציירו את תדמיתה של היחידה ככושלת, הגיעה פרשת הרב יאשיהו פינטו ויחסיו ההדוקים עם מפקד להב 433 דאז, מנשה ארביב וריסקה את תדמיתה של היחידה סופית. ניצב ארביב נאלץ לפרוש מהמשטרה לאחר שהרב פינטו הפך לעד מדינה והפליל אותו לכאורה בקבלת טובות הנאה. הפרשה חשפה קשרים עבותים ומורכבים בין קצינים בכירים ביחידה לבין הרב פינטו, הציגה אותם כמי שהדליפו מידע על חקירות לבקשתו, ופגעה אנושות באמינותה של היחידה. במשך כחצי שנה היא התנהלה ללא מפקד. רק לאחרונה מונה ניצב רוני ריטמן למחליפו של ארביב.

"פרשת פינטו הייתה מכה קשה מאוד, ועד היום לא התאוששנו מזה", טוען שוטר ביחידה. "זה הפך אותנו לבדיחה וללעג וזו תחושה ממש לא נעימה. לא כבוד גדול לשרת ביחידה כזו".

דרור אלפרון (ארכיון)



מעצר מתוקשר ללא תוצאות. דרור אלפרון | צילום: חדש2
עוד לא הספיקו להתאושש מפרשת פינטו, ומיד נחתה על להב 433 פרשת רונאל פישר. לפני כשלושה חודשים נעצר פישר בחשד לסחר במידע מתוך המשטרה לטובת לקוחותיו. עו"הד פישר היה מקורב לקצינים בכירים בלהב 433 ואף ייצג כמה מהם בעניינים שונים. על פי החשד, גם פישר קיבל מידע רגיש ביותר בנוגע לחקירות שהתנהלו על לקוחותיו. "אנחנו כמו מתאגרף שחוטף נוקאאוט, מנסה להתרומם, ואז חוטף עוד ועוד אגרופים", מוסיף השוטר, "זה שלקח להם חצי שנה למנות ליחידה מפקד חדש רק מראה לך עד כמה היא ממש לא מעניינת אף אחד במשטרה".

וזה לא נעצר כאן: במגירה של מפכ"ל המשטרה דנינו שוכבים עשרות דוחות ביקורת על המשטרה, שנערכו על ידי המשרד לביטחון פנים. לפני כחצי שנה אסרה המשטרה על פרסום 21 דוחות מתוך אלו שהוגשו. אחד החריפים שבהם, שהוגש לפני כשנתיים ונערך על ידי המבקר יצחק שגב, עסק ביחידת 433. הדוח עב הכרס, שנכתב לאחר שורה של שיחות עם קצינים ביחידה, חשף ליקויים קשים בהתנהלות בתחום המודיעיני והמבצעי. אלא שהמפכ"ל דנינו, המרבה לנאום על חשיבות השקיפות במשטרה, וגם השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', מסרבים לאפשר את פרסום ממצאי הדו"ח.

להב 433



חוקרים בשלט רחוק. בניין להב 433 | צילום: עודד קרני
עם מפקד לשעבר שנחשד בעצמו בקבלת טובות הנאה, לא מפתיע למצוא בלהב 433 גם שוטרים נוספים שסרחו. רכז המודיעין של היחידה, גלעד גרנביץ', נעצר באחרונה בחשד שהדליף באמצעות חוקר פרטי מסמכים סודיים ומסווגים הנוגעים לחקירה של העבריין אלי מוסלי בתמורה לשוחד של 100 אלף שקל. מוסלי סירב לשלם את הכסף בנימוק שהמידע שהעביר גרנביץ' לא רלוונטי. בעקבות הפרשה הוחלט לבצע בדיקות פוליגרף תכופות לשוטרים ביחידה.

"ברור לכולם שגרנביץ' הוא לא הסוס הטרויאני היחיד בלהב 433", אומר גורם ביחידה, "השוטרים לא מרוויחים משכורות גבוהות והפיתוי לשמש סוכן של עבריינים ולהעביר להם מידע מסווג תמורת שוחד של מאות אלפי שקלים הוא גדול מאוד. הפרשה של גלעד היא תקלה חמורה, והנזק יכול להיות בלתי הפיך".

"חוששים לפרק את היחידה כי זו תהיה הודאה בכישלון"
ניצב מנשה ארביב מדבר



קשריו עם הרב פינטו ריסקו את התדמית. ניצב מנשה ארביב | תמונת AVI: mako
אחת הבעיות העיקריות שמקשות על להב 433 היא העובדה שבינה לבין מרבית היחידות המרכזיות של המשטרה שורר נתק מוחלט. זה כולל גם הימנעות מהעברת מידע מודיעיני על ארגוני פשיעה. "נוצרו בעיות של אגו בין שאר היחידות המרכזיות (ימ"רים) ל-433", מסביר קצין מודיעין. "אני יכול להבין את זה: שוטרים בימ"רים, שקורעים את התחת 24 שעות ביממה, לא מוכנים להיות פראיירים ולספק מידע לשוטרים, שרוב הזמן יושבים בבניין ממוזג בלוד ולא מסתובבים בשטח. ככה קורה שהיחידות שומרות לעצמן את המידע כדי שלהב 433 לא יגרפו את הקרדיט".

רונאל פישר במעצר



קיבל מידע? רונאל פישר | צילום: חדשות 2

אז האם הבעיה של היחידה טמונה בפיקוד כושל ובאתיקה לקויה או שהבעיה מתחילה בכלל מעצם קיומה? "ליחידות המרכזיות יש יותר יכולת מודיעינית ומקורות מידע טובים יותר בשטח כדי לפענח תיקי רצח ולטפל בארגוני הפשיעה", טוען קצין משטרה בכיר, "אבל האגו של בכירי המשטרה לא מאפשר להם להודות בטעות, והם ממשיכים לזרוק את הכסף על יחידה כושלת".

"בכסף שהשקיעו ביחידה הזו אפשר היה לתגבר את התחנות והיחידות המרכזיות ברחבי הארץ ולהביא תוצאות הרבה יותר טובות", מוסיף קצין בכיר מאוד, "לא יתכן שרכז מודיעין בלהב 433 יעבוד בשלט רחוק, יישב במבנה היחידה בלוד וינסה לטפל בפשיעה חמורה בדרום או בצפון. הוא לא חי את השטח כמו רכז מודיעין ביחידה מרכזית, שמכיר כל עבריין ועבריין ושמקורות המודיעין שלו אמינים וטובים. הבעיה היא שאם המפכ"ל יודה שהיחידה נכשלה תהיה רעידת אדמה, אז כולם שותקים".

הוכחה ניצחת ליריבות בין להב 433 לשאר היחידות המרכזיות במשטרה התגלתה כשלפני כשנה וחצי ביקש ניצב יורם הלוי, בעברו מפקד היחידה בעצמו (וכיום מועמד לתפקיד המפכ"ל) מהמפכ"ל הנוכחי דנינו, להעביר את הטיפול בארגון הפשיעה של שלום דומראני מלהב 433 ליחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש. דנינו דחה את הבקשה על הסף.
"אם המפכ"ל היה מאשר את הבקשה של הלוי, זה היה יוצר תקדים שלמעשה מביע חוסר אמון ביחידה ובכך גורם לעוד ניצבים לבקש להעביר חקירות ארגוני פשיעה ליחידות המרכזיות שלהם", טוען בכיר במשטרה, "כל היחידה הזו היא בלוף. חוקר, בלש או רכז מודיעין ביחידה מרכזית יכול להביא תוצאות הרבה יותר טובות מאשר שוטרי להב 433'".

המפכ"ל לשעבר, יוחנן דנינו



דו"ח פנימי נקבר. המפכ"ל יוחנן דנינו | צילום: פלאש 90

למרבה האירוניה, היחידות המרכזיות אכן מציגות תוצאות מוצלחות הרבה יותר בכל הנוגע למלחמה בפשע המאורגן. כך, למשל, היחידות המרכזיות במרחב הנגב ובלכיש החלישו מאוד בשנים האחרונות את ארגוני הפשיעה של האחים חגי וניבי זגורי (השניים נשלחו לשבע ול-15 שנים בכלא); הפעילו חמישה עדי מדינה ופגעו אנושות בארגון הפשיעה של האחים מגידיש, יריביו של דומראני. ימ"ר חוף וימ"ר צפון, לעומת זאת, תפסו על חם מהנדסי חבלה בכירים, שהניחו מטענים כדי לחסל חשבונות עם יריבים. בעקבות המעצר הם נכלאו והמשטרה חילטה את רכושם, בערך של למעלה מחצי מליארד דולר. אין ספק שנדרשת עוד עבודה רבה, אבל ההצלחות האלה מוכיחות שאפשר להגיע לפענוחים ולהרשעות.

עו"ד אבי עמירם, מבכירי עורכי הדין הפליליים בישראל, המכיר מקרוב את פעילות היחידה מסביר שעיקר הבעיה היא היעדר תחרותיות. "בעבר יאחב"ל ויאח"ה פעלו באופן עצמאי והגיעו להישגים גדולים הרבה יותר", הוא אומר, "זה קרה כיוון שהן היו יחידות עצמאיות, והעצמאות יצירה תחרות בריאה ויצירתיות בעבודה המשטרתית. היום, היחידות המרכזיות נראות מיותרות כי להב 433 לכאורה עושה את העבודה שהם עשו - אבל לצערי, לא באותה איכות. ימ"ר תל אביב היתה פעם יחידת עילית במשטרה, היה שם רעב גדול להצליח ולהגיע להישגים. אבל היום אף ימ"ר במשטרה לא יכול לטפל בארגון פשיעה בלי אישור של להב 433, והמצב הזה בעייתי מאוד".
"כשהם עוצרים אותך, אתה יודע ב-90 אחוז שתלך הביתה"

אבנר הררי



העבריינים מזלזלים ביחידה. אבנר הררי
אפשר לדעת שמצבה של יחידה משטרתית גרוע כשאפילו עבריינים בכירים לועגים לה. מבחינתם, כמובן, חוסר התפקוד של היחידה הוא ברכה. "פעם, כשהייתי נעצר ומגיע לימ"ר תל אביב או לימ"ר נגב לחקירה, היה לי ברור שזה אחרי שהם תפרו אותי מכל הכיוונים", משחזר א', עבריין מדרום הארץ, "רכזי המודיעין היו מושרשים בשטח, היו האזנות סתר, אפילו הביאו נגדי עד מדינה. להב 433 זו בדיחה עצובה. כשהם עוצרים אותך אתה יודע ב-90 אחוז שתשתחרר ותלך הביתה. אתה מגיע לחקירה, משאירים אותך חמש, שש שעות בחדר, בינתיים החוקר מתעסק בעניינים אישיים ובסוף, במקרה הטוב, הוא חוקר אותך אולי 20 דקות".

אבנר הררי, עבריין בכיר שהוגדר בזמנו על ידי המשטרה כמחסל מספר אחת של העולם התחתון, למרות שמעולם לא הורשע, אפילו הגדיל לעשות ושיגר מכתב חריף ליו"ר ועדת הפנים של הכנסת ח"כ מירי רגב, לשר האוצר יאיר לפיד ולמבקר המדינה יוסף שפירא, בדרישה לחקור את הנעשה ביחידה.
הררי, שמרצה עונש של 16 חודשים בכלא "רימונים", כתב במכתבו, בין השאר: "להב 433' הוא גוף חולה וכושל שלא הוכיח את עצמו. ההוכחה לכך היא שהוא כושל פעם אחר פעם בפענוח של פשעים ועובדה זו אינה מצדיקה את קיומו. במקום לעבוד הם ממהרים לפנות לכלי התקשורת ולבסוף ההר מוליד עכבר. הפשע גואה ומתגבר מיום ליום ואין שום הצדקה לכסף הרב שנשפך. זו יחידה כושלת שלא מגיעה להישגים שמצדיקים את קיומה".

מה טומן עתידה של להב 433? פירוק או רפורמה, הודאה בכשלון או החייאה מחדש? בשלב הזה, האיש היחיד שיודע את התשובות הוא המפקד החדש שלה, ניצב רוני ריטמן. "צריך לקוות שריטמן ינקה את האורוות ויבנה את היחידה מחדש", מסכם קצין בכיר, "אחרת כל ההשקעה האדירה הזו פשוט תרד לטמיון".

תגובת משטרת ישראל: מדובר באסופת טענות הזויות וממוחזרות של הכתב, אשר אינו מסקר או חשוף לעבודת היחידה, אולם פונה לעתים קרובות עם שאילתות המזוהות מגרונם של גורמים שלהם אינטרסים מובהקים לפגוע במשטרה בכלל ובלהב 433 בפרט.

להדגיש, כי הטיפול האפקטיבי והנחוש בפשיעה החמורה והמאורגנת הן ע"י להב 433 המאופיינת בראייה ארצית חוצת מחוזות והן ע"י הימ"רים הפועלים עמה בשתוף פעולה פורה, מוכיחה הצלחה רבה.

הצלחת המשטרה בטיפול בארגוני הפשיעה בכלל ושל להב 433 בפרט, הביאה לכליאתם של מרבית ראשי הארגונים, לצד אלה שירדו מהארץ וכן פגיעה קשה בצינור החמצן הכלכלי של אותם ארגונים, הודות למודל אפקטיבי של תקיפה כלכלית, שאפשר חילוט של למעלה מ-300 מיליון ש"ח מאותם ארגונים ע"י להב 433.

להב 433 הינה יחידת עילית חשאית וככזאת פעילותה המקצועית מתבצעת הרחק מאור הזרקורים, אולם תוצריה באים לידי ביטוי בסופו של יום במתן ביטחון לציבור, וכל טענה אחרת ראוי שתדחה על הסף.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    18:53   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. ידידי. עדיין זה לא אומר כלום וגם לא כל כך קשור  
בתגובה להודעה מספר 107
 
   ראה. ראשית, אין גוף מושלם, אין אדם מושלם

שנית. שים לב שמדובר שם דווקא על הרי ביתי פשיעה שלא פוענחו ובאחת הדוגמאות (דוקא אחרונות) דווקא הביאו דוגמה של מקרה שפוענח בזכות עדי מדינה. לא כתוב על תוצאות חקירות וראיות שפוברקו, למשל.

אבל כאן המקרה שונה. זה לא דומה לחקירה פשע דוגמת רצח. כאן מדובר על חקירה שמלווה בלווי צמוד פרקליטות המדינה וכן מעקב צמוד של אישורים על ידי היועמ"ש. מדובר בחקירות שנעשות בזהירות מפליגה (ויש שיאמרו, מפליגה מדי)

ודבר אחרון

בניגוד למה שמנסים לצייר, דווקא בעבירות צווארון לבן, 80% מהמלצות המשטרה כן מגיעות לכדי כתב אישום והרשעה

לכן, אי אפשר להיתלות במה שתיארת כהוכחה לזה שחקירה מסוימת כנגד פלוני אלמוני אינה נקיה. בסופו של דבר יוכיחו זאת התוצרים של החקירה (הראיות שהושגו וטיבן)



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    20:25   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. אחי דיברנו על גוף שהראתי לך שכל המפקדים שלו עפו בדרך לא דרך  
בתגובה להודעה מספר 109
 
   אחד המפקדיפ של להב 433 הורשע
אחד המפקדים הואשם במעשה מגונה באישור בגץ
אחד המפקדים סיכל מינוי של מפכל על ידי פתיחת תיק
אחד המפקדים הלך לעבוד אצל אחד הנחקרים של היחידה שלו

בנוסף היו מספר אנשים בכירים ביחידה ששיתפו פעולה עם עבריינים
ביניהם ערן מלכה שנכנס לכלא ותנצ מלכה שהתאבד.

זה הגוף שאתה רוצה שאני אתן בו אמון?

כמו כן הבאתי כתבה על הכשלון הקולוסאלי של הגוף הזה
ועל הנטייה של הגוף הזה לשתף פעולה עם המשטרה

ואחרון אחרון חביב הראיתי את הקשר של היחידה ליש עתיד
ושיש להם הטייה בעד לפיד ונגד ביבי.

זה מספיק כדי לפסול את היחידה הזו לחקור את נתניהו.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    20:54   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. אני חושב שאתה הולך רחוק מדי.  
בתגובה להודעה מספר 111
 
   אתן לך דוגמה

אם ראש עיר הואשם בשוחד, אז כל המנגנון העירוני מושחת? אי אפשר לתת אמון?

אז לשיטתך, ממשלה בישראל שיש בה עבריין מורשע, ועד אחד שהוחלט להגיש נגדו כתב אישום ועוד אחד שכבר נחקר - אז אי אפשר לתת אמון בגוף הזה?

אתה לא יכול לפסול גוף שלם של עשרות ומאות אנשים בגלל שכמה ראשים סרחו. אחרת יהיה אפשר לסגור את כל המדינה

בסופו של יום, כאשר יוגש כתב אישום על סמך חקירה שבוצעה ב433, מה שיקבע זה איכות הראיות, וטענות ההגנה. טיעון כמו שאמרת לא יחזיק מים כי אין לו קשר לאיכות הראיות.

אתה יכול לטעון, שהמשטרה אובססיבית כדי להשיג הרשעה. חשיבה כזו היא לגיטימית. אבל היא לא בהכרח מעידה על שחיתות. להיפך. יכול להיות שהיא מעידה דוקא על רצון לבער מהשורש שחיתויות. ושוב - אובססיבי או לא, שורה תחתונה - מהן הראיות שהשגת ואיכותן.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    00:14   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. מדובר בגוף שסרח, ברקבון עמוק שהתפשט, בסיכסוכים בין ראשי מחלקות  
בתגובה להודעה מספר 112
 
   שנמשכים גם היום תחת אלשייך. אפילו שוטר שנתפס משקר על דוכן העדים
לא שולחים לכלא.

בהתנהגות של אני ואפסי עוד כמו של מני יצחקי שמבקש מהכפופים
לו לאסוף חומר על חברי הרשות המחוקקת, ומסכל מועמד למפכ"לות כי הוא
לא בא לצמרת המשטרה טוב בעין.

דרך אגב התיק עדיין לא נסגר למרות שהתברר שכל החשדות שגרמו לו
להיפתח שגויים. לא נורא המשטרה מחפשת חשדות חדשים.
מזכיר לך משהו?


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
8981 הודעות
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    00:15   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. יגאל, שוב ענית לי במונחים של פוליטיקה (ימין - שמאל), ואין קשר  
בתגובה להודעה מספר 99
 
   המפכ"ל איש ימין , מתנחל , בכיר מאד בשב"כ ,
אז זה אומר (לך) שאין פה קונספירציה.

מה הקשר ? אני לא מדברת על קונספירציה, אני לא חושבת שאלשייך מונע מרצון להפיל ממשלת ימין.

אלשייך עובד במשטרה כאילו הוא עדיין בשב"כ - מסמן מטרה שהיא האוייב , ופועל נגדה בכל הכח.
אולי הוא בכלל רוצה להיות היורש של בנט בממשלת ימין עם גיבוי של השמאל (שמאוהב במי שיפיל את ביבי) ?
ואולי הוא פשוט רגיל , מהשב"כ, שנחקר הוא אויב שחייב בסוף ליפול, ולא משנה אילו כלים מפעילים בדרך.

יש המון שאלות ומעט מידי תשובות לגבי פעולת רשויות החוק למיניהן , אחת מהן ראינו לא מזמן כששופטת וחוקר משתפים פעולה.
למה החקירה שאיימה על גדעון סער נעלמה ברגע שהוא עזב את הפוליטיקה ?
למה החקירה שאיימה על סילבן שלום נעלמה ברגע שעזב את הפוליטיקה ?
מה קרה לחקירה נגד גל הירש שאיבד את המפכ"לות ?

ואחרי כל זה (ואלו דוגמאות בשלוף מאוחר בלילה) , אתה סומך על רשויות החוק ?
אני לא . אני סומכת על רוב הפרטים כיחידים, אבל לא סומכת על הרשויות כרשויות.


לא, לסלוח זו לא חולשה נצור אהבה בדרכך ודע, את כל הסובב אותך.(שיר בעפרון, אמיר אטיאס)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    13:01   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  116. תענוג לקרוא את התגובה שלך  
בתגובה להודעה מספר 114
 
   הסברת את הבעייה עם אלשייך בפשטות ובצורה ממצה.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    13:11   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  117. כנרת. מצטער. ההסבר הפשוט וההגיוני - אלשייך רוצה לבער שחיתות  
בתגובה להודעה מספר 114
 
   כל מה שרשמת הוא ספקולציה פרועה.

את שוכחת שאלשייך לא בואקום. הכלל הבסיסי בקונספירציה הוא שככל שיש יותר מעורבים, קשה יותר להסתיר

עשרות חוקרי משטרה
שני מפכלים (החקירות החלו לפני כהונת אלשייך)
פרקליטות
יועץ משפטי שמאשר את החקירות ואת עדי המדינה
הר של עדויות לכאורה בתיק 1000 ו-2000
רשות ניירות ערך
שופטים שנחשפים לחומר ראיות ומאריכים מעצרים לפי ראיות (כולל בערכאות ערעור)

כל אלה חברו כדי להפיל את ראש הממשלה? קונספירציה?

ואומר עוד דבר

אם כל אלה, עם כל המידע שיש להם, חוקרים באיטיסביות לחקר האמת, אז כנראה שיש משהו מאוד מאוד מדאיג במה שהם יודעים...



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    14:43   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  120. אחי לא הבנת מה שכנרת כתבה  
בתגובה להודעה מספר 117
 
   היא טענה שאין פה קונספירציה.

ממליץ לך לקרוא שוב


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
8981 הודעות
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    15:43   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  121. תודה :)  
בתגובה להודעה מספר 120
 
   אתה צודק,
אבל לא נראה לי שיגאל מתעניין באמת בדעות של אחרים , כמו שהוא בעצם רוצה לכתוב את דעתו
(פעם הוא גם הסביר את זה שהוא כותב בנושא ביבי בשביל שקוראים מבחוץ יוכלו לקרוא כאן גם תגובות של מי שאינם אוהדי ביבי / אנשי ימין או גם וגם).


לא, לסלוח זו לא חולשה נצור אהבה בדרכך ודע, את כל הסובב אותך.(שיר בעפרון, אמיר אטיאס)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות, 121 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    16:49   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  123. כנרת. התייחסתי למה שכתבת בשורה התחתונה  
בתגובה להודעה מספר 121
 
   ובקשר לדעות של אחרים

אני עניתי באריכות גם לך וגם היה לי דיון מאוד ארוך ומכובד עם דודידו שגם שם השתדלתי לענות לכל מה שהוא רשם



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    21:19   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  124. אין ספק שאתה איש כבוד אחי  
בתגובה להודעה מספר 123
 
   תקרא בבקשה מה שכתבה כנרת ואני מצטט

כינרת

המפכ"ל איש ימין , מתנחל , בכיר מאד בשב"כ ,
אז זה אומר (לך) שאין פה קונספירציה.
מה הקשר ? אני לא מדברת על קונספירציה, אני לא חושבת שאלשייך מונע מרצון להפיל ממשלת ימין.

אלשייך עובד במשטרה כאילו הוא עדיין בשב"כ - מסמן מטרה שהיא האוייב , ופועל נגדה בכל הכח.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ד באדר תשע''ח    06:58   11.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  125. ואתה גם טענת לעומתה  
בתגובה להודעה מספר 124
 
   שלדעתך אין כאן קונספירציה. אז שניכם מסכימים בנקודה הזו.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרקליט השטן
חבר מתאריך 3.2.18
252 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    06:47   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. קראתי בנשימה עצורה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מאמר אמיץ של עתונאי אמיץ ורציני.
זאת עיתונות.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם
חבר מתאריך 11.9.17
625 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    09:23   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. אני מודה לך באופן אישי, על עשיית הצדק והאובייקיביות שלך שלחלוטין לא מובנות מאליה היום  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    13:35   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. ניצול האשכול לשאלה: מישהו יודע איך נחשפה פתאום פרשה 1270 התמוהה (השוחד לגרסטל) ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מדוע הפרשה נחשפה פתאום רק עם כל המעצרים בפרשה 4000?

הרי חפץ וקמיר לא סיפרו למשטרה על הצעה מושחתת לגרסטל, גרסטל וחיות עצמן לא פנו למשטרה.
אז איך הפרשה הגיעה לחקירת וידיעת המשטרה, ולמה נחשפה רק עם המעצרים בפרשה 4000 ?

האם המשטרה ידעה מראש שאין בפרשה הזאת כלום (ואיך ידעה?), ורק השתמשה בזה כדי ללחוץ את חפץ להיות עד מדינה ?




            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker
חבר מתאריך 18.9.05
16392 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    16:27   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. לדעתי זה היה עוד טריק של ריטמן ושאר אנשי יש עתיד במשטרה, על מנת להראות שלמנדלבליט  
בתגובה להודעה מספר 91
 
   הוצע שוחד על ידי נתניהו ואנשיו במהלך הבחירה לתפקיד היועה"מ.

ומדוע? - אם נתניהו עשה זאת מול גרסטל, קל וחומר שפנה גם למנדלבליט.
המטרה - להראות דפוס התנהגות עברייני של נתניהו.

איך העניין הגיע לידיעתו? אולי מתוך המאגר הבלתי נדלה
שבנו משה מזרחי, מני יצחקי יואב סגלוביץ.. כנגד כל נציגי
הצד הימני ציוני בארץ.

מה שריטמן לא ידע זה שבפרשה מעורבת גם חיות. וזה נודע ככל
הנראה רק לאחר שגרסטל זומנה לעדות.

ריטמן שעסוק ברדיפת שמלות ובהזיות שנתניהו רודף אותו, לא ידע
גם שלפיד שיקר להם במצח נחושה. הוא שלח יחד עם אלשיך את מירב לפידות
להציג לכל העיתונאים את "ראיית הזהב" שלהם - עדותו של לפיד, שתיזרק
כעת לפח.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק
חבר מתאריך 29.12.15
15166 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    16:53   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. עם כל פרשה שקשורה בנתניהו התפוצצה פרשה נוספת שאינה קשורה בנתניהו בכדי ללחוץ על הנחקרים.  
בתגובה להודעה מספר 91
 
   ארי הרו - נפתחה נגדו חקירה על חברה בחו"ל, חשדות של הלבנת הון וכו'

גנור - חשדות על הלבנת הון ושוחד בסכומים אדירים

פילבר - חשדות על קשרים פסולים עם בזק בלי קשר לנתניהו.

גיל שפר - ניסיון שלא צלח לגייס אותו ולוותר לו בתיק אחר של הטרדה מינית שלבסוף נסגר מחוסר אשמה

וכמובן ניר חפץ - 1270.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כחול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.03
11567 הודעות, 60 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    17:05   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. האסטרטגיה של המשטרה פשוטה  
בתגובה להודעה מספר 103
 
   מחפשים רפש על כל מי שקרוב לביבי, ועל כל טייקון שביבי נפגש איתו בעשור האחרון.
אחר כך שוברים אותם (פשפשים, איומים.. ).
אבל יש להם בעיה. לא מצליחים. אז עוד עד מדינה, ועוד אחד... אלשייך טיפס על עץ גבוה, והוא יתרסק משם ובגדול.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tec לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.07
28184 הודעות, 109 מדרגים, 215 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    13:44   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. עוד דבר שנשכח לגבי משבר האמון עם התביעה:יש קלטות מפלילות על מנדלבליט בפרשת הרפז  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שלא מתפרסמות ומעוכבות אצל שי ניצן פרקליט המדינה, לפי פרסום של יואב יצחק.
לפי הפרסום, ייתכן והדבר מהווה איום על מנדלבליט מצד שי ניצן להתיישר לפי עמדת התביעה.
לא ראיתי שום מעקב אחרי הפרשה הזו מצד התקשורת, לא בקשה לתגובת הפרקליטות והמשטרה, ולא תגובה.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
3366 הודעות, 76 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    13:50   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. יש כאן שתי פרשיות לכאורה א.שיבוש הליכים ע''י מנדנבליט. ב. סחיטה ע''י שי ניצן  
בתגובה להודעה מספר 92
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 09.03.18 בשעה 13:55 בברכה, liozc
 


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כחול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.03
11567 הודעות, 60 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    17:10   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. האנשים הבכירים ביותר  
בתגובה להודעה מספר 93
 
   האמורים לשמור על שלטון החוק, מתגלים כפושעים מסוכנים לכאורה, במידה והדיווח נכון.
מערכת המשפט בישראל יצאה מאיזון, והיא שולטת בדרג המבצעי בכול הרמות. לדוגמא, בצוק איתן , היועץ המשפטי היה בקבינט, וההחלטות המשפטיות שלו השפיעו מאוד על המהלכים המבצעיים בשטח.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
40037 הודעות, 193 מדרגים, 326 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    13:58   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. יואב יצחק פרסם אז מן הראוי שיבקש תגובה.  
בתגובה להודעה מספר 92
 
וכך גם לגבי אראל סג"ל שראיין אותו בגל"צ בנושא.



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
3347 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    14:10   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. אראל סג''ל מבקש תגובה על כל פרסום מהסוג הזה  
בתגובה להודעה מספר 94
 
   מהגורמים המעורבים.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צדוק ויינר
חבר מתאריך 29.3.15
13976 הודעות
יום ששי כ''ב באדר תשע''ח    16:29   09.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. כל מילה פנינה  
בתגובה להודעה מספר 0
 



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמקה
חבר מתאריך 19.12.17
44 הודעות
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    03:57   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. זה שאחרים גנבים לא אומר שנתניהו לו אשם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   התקשורת היום הינה ימנית מחבקת את ביבי ומגינה על כול מעלליו, ליבסקינד אראל סגל ערוץ עשרים ישראל היום שפטל ועוד ועוד. הקומבינות וההתנהגות המושחתת של יועצי נתניהו, התמיהות לגבי התנהגותו בכול הנושאים כול אלה אינם מעניינים את ציבור נאמניו. תחת שלטון נתניהו וחבריו השחיתות השנאה הפלגנות וההתבהמות רק התעצמו אנחנו ניראים כמו רפובליקת בננות, ועוד צעקנית שונאת וחסרת מוסר. על זה אתה מגן



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל
חבר מתאריך 10.12.11
9899 הודעות
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    13:12   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  118. ראה 117  
בתגובה להודעה מספר 115
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לוג'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.11.14
1001 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    13:59   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  119. אוליי אתה רואה מהדורות חדשות של תימן או בחריין  
בתגובה להודעה מספר 115
 
   תקשורת ימנית.......סרטים



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כינרת
חבר מתאריך 13.10.15
8981 הודעות
יום שבת כ''ג באדר תשע''ח    15:49   10.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  122. מי זו התקשורת ? איפה ynet ? איפה ערוצי הטלביזיה הפופולארים ? 11, 12, 13 ? מעריב ?  
בתגובה להודעה מספר 115
 
   איפה גל"צ ? שחוץ משעה אחת ביום מורכבת מאנשי שמאל - מרכז.

שחיתות היתה תמיד , לצערי , בן גוריון כבר התחיל אותה , רבין נאלץ להתפטר בגלל עבירה על החוק ,שרון ואולמרט ושלל שרים מכל הזמנים.


בהמתיות זו הצרה הכי גדולה , אבל היא נובעת מההתנהגות ברשת , והיא קיימת יותר ויותר בכל העולם ואין קשר לביבי (הח"כים מהשמאל אגב משדרים בהמתיות לא פחות מאלו של הימין).

בקיצור, יש הרבה בעיות והעולם היה יכול להיות יפה ונעים יותר , אבל ככה הוא נראה בזמננו ,
ולהאשים בזה את ביבי ?
קצת שיטחי , הרבה שיטחי.


לא, לסלוח זו לא חולשה נצור אהבה בדרכך ודע, את כל הסובב אותך.(שיר בעפרון, אמיר אטיאס)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות