אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #459355 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 459355      
הנסיך הפרסי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2763 הודעות, 24 מדרגים, 47 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באדר תשע''ח    17:15   13.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

סילבן שלום דחה הצעה לשמש כיו''ר ההתאחדות  

גורמים בהתאחדות לכדורגל הציעו לשר לשעבר להחליף את עיני, אך הוא סירב לפנייה: "דחיתי את ההצעה, אין לי כרגע זמן לעסוק בכך. אשמח לעזור מבחוץ"

בכירים בהתאחדות לכדורגל פנו לשר לשעבר, סילבן שלום, והציעו לו לשמש בתפקיד יו”ר ההתאחדות במקום עופר עיני שהודיע על עזיבתו. שלום דחה את ההצעה ואמר להם “אשמח להמשיך ולעזור ולתרום לכדורגל הישראלי מבחוץ, אך אין לי את הזמן ואת רצון להתעסק בזה”.

שלום אישר ל-ONE כי קיבל פנייה ואמר: “דחיתי אותה, אמרתי שאין לי את הזמן להתעסק בזה, אך אשמח כמו שתרמתי בעבר לכדורגל הישראלי, להמשיך לעזור כמה שאפשר מבחוץ”.

בעבר, כשר אוצר, שלום היה מעורב בבניית אצטדיוני הכדורגל, חמשת המגרשים החדשים שהוקמו בין השאר בבאר שבע, בנתניה, בפתח תקווה וכדומה. כמו כן, בעבר כחלק מתפקידיו בממשלה, היה אחד מהגורמים שעזרו להחזרת המשחקים לישראל כשאופ”א הוציאה אותם מחוץ לארץ בשל המצב הביטחוני.

מקור :

http://www.one.co.il/Article/17-18/1,1,22,0/309172.html?ref=hp

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רק שטרן חלובה המלך. שטרן חלובה הוא ענק בארץ הגמדים. כדברי מישה אנרנס.. איזי מהחונטה 13.03.18 17:21 1

איזי מהחונטה
חבר מתאריך 4.3.18
448 הודעות
יום שלישי כ''ו באדר תשע''ח    17:21   13.03.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רק שטרן חלובה המלך. שטרן חלובה הוא ענק בארץ הגמדים. כדברי מישה אנרנס..  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות