אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #465983 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 465983      
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
139147 הודעות, 482 מדרגים, 877 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ב' באייר תשע''ח    08:01   17.04.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יממה לפני יום הזיכרון גילו בני המשפחה כי אלמונים השחיתו שלט לזכר הלוחם שנפל  

יממה לפני יום הזיכרון גילו בני משפחתו של מתן גוטליב ז"ל, כי שלט שמנציח את סיפור נפילתו הושחת • במקביל פורסם מיזם מרהיב לזכרו, מכל רחבי הגלובוס
חנן גרינווד
עודכן ב: 17.04.2018

מתן גוטליב ז"ל

ההשחתה, והנצחה: יממה בלבד לפני יום הזיכרון, גילו הבוקר (שני) בני משפחתו של לוחם מגלן מתן גוטליב, שנהרג במבצע צוק איתן, כי שלט שהוצב לזכרו בנס ציונה הושחת, ועליו נכתבו כתובות של אתרי פורנו שונים.

"מדובר במשהו שהוא מעבר לוונדליזם. אנחנו מאמינים שעד סוף היום ייתלה שם שלט חדש. לצערנו זאת לא הפעם הראשונה שהשלט הושחת. אני לא מבינה מי יכול לעשות דבר כזה", אמרה אמו, רוחמה, בריאיון למקומון "השקמה ראשון לציון".

מדובר בפינת הנצחה שהוצבה לזכרו של גוטליב באזור גבעות הכורכר בנס ציונה. במקום זה אהב גוטליב לטייל ולצפות על הנוף, ולכן החליטו משפחתו להנציחו שם. גוטליב נהרג במהלך מבצע לאיתור מנהרות בחאן יונס. לאחר שנכנס למבנה הופעלו לעברו ולעבר הצוות שלו מטענים. יחד איתו נהרגו גם עמור חי וגיא אלגרנטי.

אך יחד עם הבשורות הקשות על ההשחתה המזעזעת, מגיעה גם הנצחה מרגשת לזכרו. חברו של גוטליב, נועם ברק, הוציא לפני מספר חודשים גרסה לשיר "one day" של מתתיהו, ובקליפ נראים 60 בני אדם מ-45 מדינות שונות כשהם מחזיקים את תמונתו של גוטליב. ביממה האחרונה החל הקליפ להתפרסם ברשת והוא שותף פעמים רבות, כולל בדף הפייסבוק "סטטוסים מצייצים".
"בזמן הטיול שלי אחרי צבא הבנתי שאני פוגש בטיול שלי אנשים כל כך הרבה מדינות, וחשבתי לעצמי איזה פרויקט מעניין אוכל לעשות איתם. הסטיקרים לזכרו של מתן גוטליב, שלקחתי מהמשפחה שלו יום לפני הטיסה, הביאו לי את ההשראה לקליפ", כתב ברק.

"מתן היה בחור של שלום, ולכן הפרויקט הזה נעשה לזכרו ובהשראתו", הוסיף ברק. "כן, אני יודע, שלום זה קונספט קצת שאפתני בחיים האמיתיים. אבל בעולם שיצרתי סביבי בצילומים בסטודיו הוא היה שם לכמה דקות וזה לא מעט. אז לא משנה מה הדעה הפוליטית שלכם, אני בטוח שאתם מסכימים שהעולם היה קצת יותר סבבה אם הוא היה נראה כמו בקליפ, ובמקום מלחמות הילדים שלנו היו רק משחקים. ואז אולי מתן ועוד אינספור חללים מכל העולם היו זוכים לראות את זה קורה".

מקור: http://www.israelhayom.co.il/article/549519

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  חוסר רגישות משווע... דוידזון 17.04.18 09:16 1

דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
139147 הודעות, 482 מדרגים, 877 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ב' באייר תשע''ח    09:16   17.04.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. חוסר רגישות משווע...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות