אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #480337 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 480337      
החדשות החמות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
8941 הודעות, 69 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי א' בתמוז תשע''ח    13:01   14.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נתניהו בפורום השרים הבינלאומי - גרמניה עוזרת לישראל בביטחון, וישראל גם עוזרת לגרמניה  

*ראש הממשלה בנימין נתניהו בפורום השרים הבינלאומי לביטחון הפנים ולמאבק בטרור:*

“אני שמח מאוד על ההחלטה של הפרלמנט הגרמני אתמול לאשר את עסקת הענק לחכירת מל"טים ישראלים.

זו עסקה כבירה, יש לה השלכות, קודם כל לתעשייה הביטחונית שלנו ולכלכלת ישראל, אבל גם להמשך חיזוק היחסים הביטחוניים בין גרמניה לישראל. גרמניה עוזרת לישראל בביטחון, וישראל גם עוזרת לגרמניה.

יש כאן התפתחות חשובה מאוד ואני מבקש להודות באופן אישי לקנצלרית מרקל, שדיברתי איתה רק לפני עשרה ימים בנושא הזה. היא אמרה לי שהיא תעביר את זה לפרלמנט והיא עשתה את זה״.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יש מי שמחמיץ, ויש מי שעושה ועושה הרבה! הרואה_משם 14.06.18 13:03 1
  כל הכבוד רה''מ מקדם את מדינת ישראל בכל תחום. בזמן שהחמוצים מחמיצים לאור השמש. uz7 14.06.18 13:05 2
  זה אומר דנזל 14.06.18 16:25 3

הרואה_משם
חבר מתאריך 19.7.16
510 הודעות
יום חמישי א' בתמוז תשע''ח    13:03   14.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יש מי שמחמיץ, ויש מי שעושה ועושה הרבה!  
בתגובה להודעה מספר 0

אשתי רואה בפייסבוק לצערי את האידיוט ההוא המתולתל שנשוי או חבר של ההיא המטורללת שאני לא זוכר את שמו שטורח רק ללכלך. לא תשמעו אותו מדבר על דברים כאלו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
uz7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.09
52458 הודעות, 178 מדרגים, 347 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי א' בתמוז תשע''ח    13:05   14.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כל הכבוד רה''מ מקדם את מדינת ישראל בכל תחום. בזמן שהחמוצים מחמיצים לאור השמש.  
בתגובה להודעה מספר 0

כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דנזל
חבר מתאריך 6.11.17
983 הודעות
יום חמישי א' בתמוז תשע''ח    16:25   14.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זה אומר  
בתגובה להודעה מספר 0

שכספי התרומות מגרמניה לארגוני שמאל יזרמו כרגיל ?

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות