אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #486493 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 486493      
מרדכי1977 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.11.13
2730 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    15:08   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

גם אזרחים חילוניים נלכדים (משום מה) במלכודת של ''קומת המספרים הכשרים''  

 
  
פרק שני בסדרת החשיפות אודות "ועדת הרבנים לענייני תקשורת", שנמצאת מעל לשר התקשורת ולמנכ"ל משרד התקשורת, שמתעלמים מהתלונות המופנות אליהם ונותנים לכאוס להשתולל. הפעם "נרים את המסך" מהסיפור הקפקאי של בעל עסק חילוני לגמרי, שנלכד ב"מלכודת העכברים" של "קומת המספרים הכשרים", ללא כל יכולת לפתור לו את הבעיה.

בפרק הראשון בסדרה תחת הכותרת: מי נמצא מעל שר התקשורת? ועדת הרבנים לענייני תקשורת... חשפנו את החלל, שנולד ברגולציה הישראלית, שלפיה משרד התקשורת בראשותם של השר איוב קרא (בתמונה משמאל) והמנכ"ל נתי כהן וצוות הפיקוח והאכיפה הגדול העומד לרשותו בראשות איתן כסיף, לא מפקח על קיום החוק ותנאי הרישיון של חברות הסלולר והקוויות בתחום המכונה בשם "קומת המספרים הכשרים", כשבפועל זו "קומת המספרים, החנויות והטלפונים הסלולריים הכשרים".

זו תעשייה המגלגלת המון כסף (לכיסה) על חשבון הציבור (החילוני והדתי שאינו חרדי, אם לא הבנתם עד רגע זה, את שורש העניין החמור הזה). הבאנו גם בפרק הראשון לינק לדו"ח חמור ביותר, איך כל התעשייה הזו מתנהלת, מרשם העמותות במשרד המשפטים, שחקר את העניין הזה לעומק וחשף את כל "נתיבי הכסף".

בעקבות הפרק הראשון בסדרת החשיפות שלנו, קיבלנו מאות פניות (בעיקר מהמגזר החרדי), רובן ככולן של אנשים, שביקשו שנשמור על עילום שמם (מסיבות ברורות). גם קיבלנו תלונות מאנשים חלוניים, כאשר מייד נחשוף סיפור מדהים בולט, שנגע דווקא לחילוני מובהק, שמעולם לא הכיר מוסד רבני מכל סוג.

דוגמה אחת מני רבות, לפניות שקיבלנו (וגם העברנו לצמרת משרד התקשורת שלא הגיבה על שום פניה), מצויה בשאלה, ששלחנו למשרד התקשורת ביום 26.6.18, בעקבות אחת הפניות שקיבלנו אחרי החשיפה הראשונה, פניה, שלא נענתה ע"י צמרת משרד התקשורת:

"אודה להתייחסות המשרד לפסקה הבאה:
"נא לא לפרסם את שמי ו/או רמז כלשהו בהקשר לזהותי, הואיל ואין ברצוני שימצאו את גופתי זרוקה במקום נידח כלשהו ...
מה עם סכומי העתק (250,000 ש"ח, כן, רבע מיליון ש"ח!) כפי שנאמר לי ע"י עובד בכיר באחת מחברות הסלולר, שכל מפעיל סלולרי המפעיל "קומה כשרה", נאלץ להזרים לוועדת הגנסטרים לענייני תקשורת כ"פרוטקשן", בכל שנה, בכדי למנוע השמצות וחרם כנגדו?
ומה עם העובדה, שחברות הסלולר מחויבות במסגרת "הפרוטקשן" להעביר בקביעות ובאופן שוטף עדכון על המצטרפים לקומה הכשרה ו/או המתנתקים ממנה לוועדה, כאשר הגנגסטרים מוכרים את הנתונים הללו למפיצי ספאם ומטרידים למיניהם, תמורת סכומים לא מבוטלים?
יש לי "בטן מלאה" גם בנושא הפרוטקשן של "האינטרנט הכשר", אבל זה לפעם הבאה".

אחד מקוראינו הוותיקים והמוכר לי אישית, פנה אלי בזו הלשון: "אתה מבין שזו פוליטיקה פנים חרדית. אם המשרד יתערב, הם לא ימצאו את הידיים והרגליים. גם אני לא הייתי נכנס לזה"
השבתי לו כך: "הם (משרד התקשורת) לא צריכים להתערב. הם רק צריכים לאכוף את החוק תנאי הרישיון על חברות הסלולר והקוויות.
זה לא קרה וכנראה גם לא יקרה, לצערי...
כל חברת סלולר \ תקשורת \ יבואן מכשירים משלמ\ת כרבע מיליון ₪ לשנה (הספקים הקטנים כ-20 אלף ₪ עד מאה אלף ₪), כדי שיוכלו להשתמש כרצונם בחותמת הכשרות של "ועדת הרבנים".

את הכסף הם לא משלמים לוועדת הרבנים, אלא לגוף פרטי לחלוטין, שחי מהכסף הזה ומספק את החותמות של הכשרות (חותמות וירטואליות) למשלמים לעסק הזה (אביאב פתרונות עסקיים בע"מ ש"מטפלת" בחברות הסלולר או "קו ונקי" ש"מטפלת" בבזק, אולם זה תחת אותם בעלים של 2 הישויות העסקיות הללו ושמו:XX, כשמאחוריו יש (כמובן) את עסקני ועדת הרבנים... יש כאן מספיק כסף לכולם...).
למה צריך לשתוק, כשהעובדות החמורות הללו ועוד עובדות נוספות מופיעות שחור על גבי לבן בכתובים, למשל במסמך הביקורת של רשם העמותות?".

איך חילוני נלכד בסאגה הזו של "הקומה הכשרה"?
מדובר בסיפור קפקאי לחלוטין, אבל נכון עובדתית עד הפרט האחרון. לאחר טיפול ארוך, שבו נעשו כמה פניות למשרד התקשורת, האזרח (השם שמור במערכת וידוע לנוגעים בדבר בחברות התקשורת ובמשרד התקשורת, וכל המסמכים והצילומים הנוגעים לעניינו הועברו למשרד התקשורת), קיבל תשובה סופית ממשרד התקשורת, שהמשרד מסרב לטפל בבעיה שלו.

ביום 1.7.18 פניתי בדחיפות לצמרת משרד התקשורת בשאלה הבאה (שלא קיבלתי עליה שום תשובה):
"מצ"ב תלונה של חילוני, שנלכד בטעות בחסימה של "מספר כשר", (ללא ידיעתו), שהיה משום מה ברשותו.
כל פניותיו (כולל למשרד התקשורת) לא נענו עד כה.
יש סיבה להפקרות הזו?"

התלונה: של האזרח החילוני (ובעל עסק עצמאי קטן) בשם XX:
"אבי שלום, הגעתי אליך מחיפוש באינטרנט אחרי המושג "הקומה הכשרה".
אני קראתי אצלך, שהתלונה המצ"ב למשרד התקשורת לא תועיל, כי ישנו איזה מנגנון אפל הנקרא 'ועדת הרבנים לתקשורת', מדהים!!!!
איך אני יכול לדעת, שהמספר שלי נכלל ברשימת המספרים הכשרים?
למה מספר קווי הינו מספר כשר? איזו פעולה מכשירה אותו?
הסיפור שלי הוא כזה: הייתי לקוח פרטנר בקווי טלפון הקווי במשרדי:
0722-Xx
0722-Xx
ביקשתי לעבור לבזק בינלאומי ונמסר לי, שהניוד יקח חצי שעה.
אחרי ימים של טרטורים כשאני ללא טלפון ופקס במשרדי, נמסר לי על ידי בזק בינלאומי כי הקווים חסומים לניוד כי הם ״בקומה הכשרה״...
התקשרתי פעמים רבות לפרטנר ושם נמסר לי כי לא הוגשה כל בקשה לניוד וכי הקווים פנויים לניוד.
מצ"ב הוכחה לכך, שחברת פרטנר מוסרים לי מידע שיקרי בצ'ט עם שירות הלקוחות שלהם, על כך, שבכלל לא קיבלו בקשה לניוד.
מנגד אני מצרף את תשובתו של מר ערן קוברסקי מפרטנר לבקשת הניוד של בזק בינלאומי, על כך, שהקווים שלי לא ניתנים לניוד כיוון שהם בקומה הכשרה.
יש לציין, שמעולם לא שמעתי על המינוח 'קומה כשרה'.
ברשותי משרד עם שני הקווים האלה ואני כלוא בין שתי החברות בגלל פרטנר ולא יכול לתת שירות ללקוחות שלי. אני מבקש עזרה דחופה".

למרות הבקשה הדחופה, נכון להיום, העניין לא סודר ולא נפתר, למרות שמדובר בהפרת חוק ברורה והפרת תנאי הרישיונות של שתי חברות התקשורת המעורבות בעניין. מספר קווי חייבים לניידו ללא כל תנאי, תוך שעה מהבקשה.

להלן דוגמה לחלק מההתכתבות ההזויה של האזרח החילוני XX עם אמיר בירן, מרכז פניות בכיר במשרד התקשורת (האזרח XX פנה אליו גם במייל וגם בטלפון, כדי לבקש סיוע משרד התקשורת לשחרור 2 מספרי הטלפון שברשותו מ"חסימת הקומה הכשרה"):

אמיר בירן, מרכז בכיר פניות הציבור, משרד התקשורת, 2.7.18 משיב לאזרח XX: "בהמשך לשיחתנו היום ברצוני להשיב כי משרדנו מקצה טווח מספור כללי ובעל הרישיון מקצה מתוכו קומה/ות כשרה/ות לפי צרכיו.
באפשרות המשרד לבקש את טווח הקומות הכשרות שהקצה בעל הרישיון.
החברות לא צריכות לדווח באופן קבוע על הקצאת קומה כשרה.
יש לציין כי בכל מקרה לא ניתן לנייד מספר מנותק. במידה והמספרים מנותקים יש להקימם מחדש לצורך ניוד.
לשירותך".

האזרח XX לאמיר בירן, 2.7.18: "המספרים אינם מנותקים, הם מחוברים ועובדים.
האם אפשר לבדוק, שהמספרים שלי, שציינתי באזני משרד התקשורת פעמים רבות, נמצאים בטווח 'הקומה הכשרה' בפרטנר, יש לציין כי המספרים האלה ניתנו לי בכלל ע״י 012 בזמנו.
אם לא תוכל לבדוק ספציפית לגבי המספרים שלי, יהווה הדבר הוכחה לכך, שאין למשרד התקשורת יכולת לעקוב על טווח המספרים, שהוקצו בזמנו.
מתשובתך אני למד, כי למשרד התקשורת אין שליטה כלל על טווח המספרים של הקומות הכשרות וכל חברה יכולה לטעון כי המספר המבוקש לניוד - נמצא בקומה הכשרה".

תגובת אמיר בירן, משרד התקשורת, 2.7.18, לאזרח החילוני XX: "כפי שכתבתי, מדובר בקידומות קבועות כך שלא נטען לטעון על כל מספר כי הוא בקומה הכשרה".

וכך כתב לי האזרח XX אחרי כל הבירורים החוזרים ונשנים, שעשה מול משרד התקשורת: "אין להם צל של מושג בכלל האם המספרים שלי צריכים להיות בקומה הכשרה או לאו".

זאת, בזמן שאין שום סעיף בחוק, בתקנות, ברישיונות, או באיזה נייר רשמי אחר במדינת ישראל, שמתיר למישהו לא לנייד איזה מספר טלפוני, על פי "חוק הניוד".

בצמרת משרד התקשורת הישראלי חושבים, שאם לא מגיבים (בניגוד לחוק (יש כמה חוקים, למשל כאן), להנחיות היועמ"ש (למשל כאן), התקשי"ר, לכללי והנחיות התנהגות למנכ"לים בשירות המדינה, ולמסמך האתיקה של הדוברים במשרדי הממשלה), אזי זה בסדר והבעיה תיעלם ותישכח.

זו חשיבה עקומה ביותר של "בת יענה". הקוראים הרבים שלנו, מבינים היטב את המשמעות של הכאוס המביש והירוד הזה. מלבד זאת, בגוגל הכל נשמר...

בנוסף: למה משרד התקשורת מתחמק ולא עונה לעניין בתגובות שלו לפניות אזרחים? למי עוזרת ומועילה הגישה האנטי-ציבורית המבישה והירודה הזו? עבור מי ראשי משרד התקשורת עובדים? בשביל הציבור? כנראה שלא.

כך, משרד התקשורת החליט (כהרגלו) לא לפקח על אפליה במתן שירות לצרכני "התקשורת הכשרה" ומפנה את המתלוננים ל"ועדת הרבנים לענייני תקשורת", גם אם הם חילוניים גמורים, במקום לטפל בבעיה עצמה, כנדרש בחוק.

שורה תחתונה:
לא רק שמשרד התקשורת לא מטפל בתלונות, הוא בכלל לא יודע איזה מספרים הוקצו ב"קומה הכשרה" בכל חברות התקשורת. על פי חוקי מדינת ישראל, הקצאת מספרים לחברות התקשורת וקביעת יעדי ההקצאה, היא בסמכות הבלעדית והמוחלטת של המשרד ולא של שום גוף אחר במדינת ישראל.

כלומר: מדובר בהפקרות בקנה מידה אדיר, שנמצאת מחוץ לכל חוק ורגולציה קיימת במדינת ישראל.


http://www.telecomnews.co.il/%D7%92%D7%9D-%D7%90%D7%96%D7%A8%D7%97%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%9C%D7%9B%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%9C%D7%9B%D7%95%D7%93%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%9B%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%9D.html              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  המאפיה של אל קפונה המנוח קטנה על העסקנים המסואבים האלה. ביריון 12.07.18 15:15 1
  בכתבה אין הסבר מה משמעותה של ''קומה כשרה'' חכם ציון 12.07.18 16:36 2
     קראתי ויש הסבר בחלק הראשון. כאן זה המשך הנושא. מרדכי1977 12.07.18 16:56 5
  נכון אבל גדול 12.07.18 16:44 3
  מה זה הבדיחה הזו? -ירושלמי- 12.07.18 16:56 4
     סוג של חדר בר(ד)יחה יוסריאן 12.07.18 17:00 6
  עסקנות חרדית. לא צריך להוסיף כלום. כסף כסף כסף. שחןר . לבן. אפור. גמח. וועדות רבניות מעיד_נאמן 12.07.18 17:07 7
  כפול - למחוק טלפוניה 12.07.18 18:06 8
     ניסיתי לקרוא אולם התייאשתי דיי מהר יוןויוןויוןוי 12.07.18 18:10 9
  הועדה (שמעלימה מאות אלפי ש''ח לכיסים פרטיים) זוכה להגנת משרד התקשורת טלפוניה 12.07.18 18:13 10
     שקר וכזב. בכל הדוח של רשם העמותות אין הוכחה אחת! לכסף שנכנס לוועדת הרבנים. פשוטניק 12.07.18 18:51 11
         בסעיף 3 לדוח רשם העמותות יש את ההוכחה להברחת מאות אלפי שח לכיסים פרטיים טלפוניה 12.07.18 19:58 12
             שום דבר. הדוח מנסה בכח להפוך את פעילותם מהתנדבותית לכספית. פשוטניק 12.07.18 21:07 14
                 ''מתנדבים'' עם יותר מחצי מליון ש''ח בשנה שמוברחים לכיס שלהם בניגוד לחוק טלפוניה 12.07.18 21:25 15
  פעם הטלפונים הכשרים היו יותר זולים טלפוניה 12.07.18 20:30 13
  מישהו יכול לתת תקציר, אין לי כוח לקרוא את זה בן-של-מלך 12.07.18 21:35 16
     מסתבר שאם המספר שלך נמצא בכוונה או לא בטווח מספרים כשר, מסרבים לנייד אותו בניגוד לחוק EyeKey 12.07.18 21:39 17
     יש חוק ניידות מספרים, כשזה מגיע למספר כשר מתעלמים מהחוק. טלפוניה 12.07.18 21:43 18
         תודה, נוראי ביותר בן-של-מלך 12.07.18 22:17 19
  הכי גרוע זה שועדת הרבנים היא מונופול, ולמרות זאת משרד התקשורת מתעלם. טלפוניה 12.07.18 22:20 20
  כחלק מכתבות האנטי דת שצצים כמו פטריות בתקופה האחרונה השכל הישר 12.07.18 22:22 21
     איך זה נגד הציבור החרדי? זה בעד שמירת הזכויות של הציבור החרדי טלפוניה 12.07.18 23:07 22

   
   
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
31360 הודעות, 228 מדרגים, 373 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    15:15   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. המאפיה של אל קפונה המנוח קטנה על העסקנים המסואבים האלה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חכם ציון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.3.08
2400 הודעות, 22 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    16:36   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בכתבה אין הסבר מה משמעותה של ''קומה כשרה''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הפתרון של אותו מתלונן חילוני המוזכר בכתבה הוא לתבוע את ספק התקשורת שלו ואת משרד התקשורת לפיצויים.
זה יזרז את הטיפול.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מרדכי1977 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.11.13
2730 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    16:56   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. קראתי ויש הסבר בחלק הראשון. כאן זה המשך הנושא.  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גדול
חבר מתאריך 10.7.18
7 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    16:44   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. נכון אבל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כמו כל סיפור שהתקשורת מספרת, חלק קטן מזה אמת והשאר ניפוח שלה בשביל רייטינג.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
-ירושלמי- לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.10
8384 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    16:56   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מה זה הבדיחה הזו?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


לִבְכּוֹת עֱנוּתֵךְ אֲנִי תַנִּים, וְעֵת אֶחֱלֹם שִׁיבַת שְׁבוּתֵך – אֲנִי כִנּוֹר לְשִׁירָיִךְ.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסריאן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
32152 הודעות, 230 מדרגים, 458 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    17:00   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. סוג של חדר בר(ד)יחה  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  


Washington Irving


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מעיד_נאמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10936 הודעות, 145 מדרגים, 266 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    17:07   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. עסקנות חרדית. לא צריך להוסיף כלום. כסף כסף כסף. שחןר . לבן. אפור. גמח. וועדות רבניות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


הטמטום שמאחורי : בלי הבדלי דת גזע ומין. הוא ההרסני מכולם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלפוניה
חבר מתאריך 18.4.18
21 הודעות
   18:06   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. כפול - למחוק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוןויוןויוןוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.11.17
1045 הודעות, 32 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
   18:10   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ניסיתי לקרוא אולם התייאשתי דיי מהר  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
ייתכן ובהחלט הכתבה נכונה, אולם היא לא קריאה ומסורבלת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלפוניה
חבר מתאריך 18.4.18
21 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    18:13   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. הועדה (שמעלימה מאות אלפי ש''ח לכיסים פרטיים) זוכה להגנת משרד התקשורת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא מאמינים לי?
תקראו בדו"ח של רשם העמותות:
https://drive.google.com/file/d/1KKdF4720rwh0PaMBEhCGyNYrCi8ywAcg/view            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פשוטניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.18
860 הודעות, 5 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    18:51   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שקר וכזב. בכל הדוח של רשם העמותות אין הוכחה אחת! לכסף שנכנס לוועדת הרבנים.  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלפוניה
חבר מתאריך 18.4.18
21 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    19:58   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בסעיף 3 לדוח רשם העמותות יש את ההוכחה להברחת מאות אלפי שח לכיסים פרטיים  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
בסעיף 3 לדו"ח רשם העמותות מצטט הרשם מתוך הדו"ח הכספי שהוגש על ידי העסקנים של ועדת הרבנים בעצמם.
שם העסקנים של הועדה מדווחים בעצמם על מאות אלפי שקלים שהם הכניסו, ובהמשך הדו"ח הם כותבים על "העברה" של הפעילות עם ההכנסה של מאות אלפי שקלים לגופים פרטיים.
בדיוק מה שרשם העמותות מתייחס אליו כאל "הברחה של נכסי העמותה לגופים פרטיים בניגוד לחוק"
זו בדיוק ההגדרה של "מעילה" על ידי העסקנים של הועדה הזו.
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פשוטניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.18
860 הודעות, 5 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    21:07   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. שום דבר. הדוח מנסה בכח להפוך את פעילותם מהתנדבותית לכספית.  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
וגם אתה יודע את זה, אבל זה מקלקל לך את האג'נדה, אז אתה מגייס את כל התמימות שאתה יכול כדי לקבל את דבריו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלפוניה
חבר מתאריך 18.4.18
21 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    21:25   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. ''מתנדבים'' עם יותר מחצי מליון ש''ח בשנה שמוברחים לכיס שלהם בניגוד לחוק  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  
על מי אתה עובד כשאתה קורא להם "מתנדבים"?
אתה יכול לסדר גם לי "התנדבות" כזו?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלפוניה
חבר מתאריך 18.4.18
21 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    20:30   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. פעם הטלפונים הכשרים היו יותר זולים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ולכן המון אנשים רכשו אותם, פשוט כי זה היה יותר זול.
רק אחר כך הם הבינו לאיזו צרה הם נפלו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן-של-מלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.7.16
1338 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    21:35   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. מישהו יכול לתת תקציר, אין לי כוח לקרוא את זה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
EyeKey
חבר מתאריך 23.1.17
5122 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    21:39   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מסתבר שאם המספר שלך נמצא בכוונה או לא בטווח מספרים כשר, מסרבים לנייד אותו בניגוד לחוק  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלפוניה
חבר מתאריך 18.4.18
21 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    21:43   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. יש חוק ניידות מספרים, כשזה מגיע למספר כשר מתעלמים מהחוק.  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
ציבור שרכש טלפון עם מספר כשר הוא נותר שבוי בפנים, ולא יכול לעזוב.
למרות שחוקק חוק שכל אדם יכול לעזוב עם המספר שלו לחברות אחרות, והלקוח הוא הבעלים של המספר. במידה ומדובר על "מספר כשר" (דבר שנתון להחלטה שרירותית של חברת התקשורת לפי הכתבה) אומרים ללקוח (גם אם הוא בכלל לא דתי) אכלת אותה, אתה נשאר לקוח שבוי שלא יכול לעזוב.

הטלפון הכשר הוא דבר שלכאורה מופעל על ידי עמותה בשם ועדת הרבנים לעניני תקשורת, עמותה שרשם העמותות הוציא דוח חמור מאד על כך שהם העלימו והבריחו בצורה לא חוקית מאות אלפי ש"ח בשנה: הדו"ח בלינק זה: https://drive.google.com/file/d/1KKdF4720rwh0PaMBEhCGyNYrCi8ywAcg/view

משרד התקשורת שצריך לוודא שחברות התקשורת שומרות על החוק, מתעלם מפניות בנושא ושולח לאותה עמותה שהעלימה בניגוד לחוק מאות אלפי ש"ח לכיסים פרטיים שלהם.
עמותה שמנהליה מועלים במאות אלפי ש"ח בשנה על פי דו"ח רשם העמותות, הם האחראים על התקשורת של מאות אלפי אזרחים במדינה לפי משרד התקשורת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן-של-מלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.7.16
1338 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    22:17   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. תודה, נוראי ביותר  
בתגובה להודעה מספר 18
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלפוניה
חבר מתאריך 18.4.18
21 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    22:20   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. הכי גרוע זה שועדת הרבנים היא מונופול, ולמרות זאת משרד התקשורת מתעלם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
רשם העמותות כתב בדוח שלו מפורשות שועדת הרבנים היא מונופול:

במקום לוודא איך המונופול לא מנצל את כוחו לרעה בניגוד לחוק, ומונע מלקוחות לעשות שימות בזכותם החוקית לנייד את מספרם לחברות אחרות ואל מחוץ למונופול, משרד התקשורת בוחר להתעלם ולאפשר למונופול של המועלים בכספים לעשות ככל העולה על רוחם.

הציבור החרדי אינם אזרחים סוג ב', ומשרד התקשורת צריך להגן גם על הציבור החרדי ולוודא שהחוק יאכף גם כלפיו, והוא לא ישאר שבוי בידיים של מונופול.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השכל הישר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
1508 הודעות, 27 מדרגים, 45 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    22:22   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. כחלק מכתבות האנטי דת שצצים כמו פטריות בתקופה האחרונה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


לא הבישן למד,ולא הקפדן מלמד. רצונו של אדם ~ כבודו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלפוניה
חבר מתאריך 18.4.18
21 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    23:07   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. איך זה נגד הציבור החרדי? זה בעד שמירת הזכויות של הציבור החרדי  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  
2 עסקנים השתלטו על התקשורת של הציבור החרדי, ומשליטים עליו טרור.
איך כתבות שדנות בנושא הופכות להיות נגד הציבור החרדי?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות