אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #486518 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 486518      
tushi
חבר מתאריך 4.5.18
434 הודעות
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    16:27   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אלמנתו של אלי כהן: מנסים לתעתע בנו  

אלמנתו של לוחם המוסד אלי כהן הי"ד, המרגל הישראלי שהוצא להורג בדמשק, מגיבה בערוץ 7 לדיווח בעיתון בכווית על מגעים עם ישראל להשבת שרידי גופתו.

"אני שמעתי לפני שעה את הידיעה מידידים שקראו בעיתון הכוויתי והראו לנו את הנוסח וכמובן שאני התייעצתי עם גורמים בתוך המוסד ואני עוד לא קיבלתי תשובה סופית. דיברתי עם הפקידה והיא אמרה לי שזה שטויות, זה לא היה ולא נברא, אבל בכל אופן אני מחכה לידיעה מיוסי כהן ראש המוסד ואנחנו עוד לא קיבלנו את התשובה הסופית.

"נראה לי שזה מצוץ מהאצבע, לא נראה לי אמיתי שהם יבקשו את ה-DNA של אלי ושהמוסד ישלח להם. לא נראה לי שזה אמיתי ולא נראה לי שבאמת היתה בקשה כזאת", אמרה כהן.

לדבריה, מישהו מנסה לתעתע במשפחה אולי על רקע המתיחות בין ישראל לסוריה. "אם היה משהו אז המוסד היו יוצרים איתנו קשר ואומרים לנו ומכינים אותנו, אבל אני זו שסיפרתי להם שיש כתבה כזאת, אני מחכה שימסרו לנו מאיפה זה צץ".

''אני חושבת שזה לא הוגן, לא יפה, הסורים לא צריכים להשלות אותנו. אנחנו מייחלים גם לעצמנו וגם לו שהרגע הזה עוד יגיע", אומרת כהן.

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/377802

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  השעון לא שיך לגופה? pingi 12.07.18 16:33 1

pingi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
3684 הודעות, 21 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתמוז תשע''ח    16:33   12.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. השעון לא שיך לגופה?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות