אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #493866 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 493866      
TwinPeaks לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.12.17
1138 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ל' באב תשע''ח    00:33   11.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דיווח ברוסיה: ספרים אנטישמיים במשרד נציג ''הליכוד'' העולמית  

משטרת רוסיה פשטה היום (יום ו') על מרכז הקהילה היהודית במוסקבה, במסגרת בדיקה בעניינו של נציג תנועת "הליכוד" העולמית ברוסיה, אלכסנדר קארגין. סוכנות הידיעות הרוסית "אינטרפקס" דיווחה כי בחיפוש שערכה המשטרה במשרדו נמצאו ספרים שמכילים חומרים אנטישמיים.
על פי הדיווח, ברשויות ברוסיה ציינו כי הם פועלים נגד הפצת חומרי הסתה ושנאה נגד עמים ודתות. עורך הדין של קארגין, איגור זובר, אמר כי הוא זומן בשבוע הבא לבירור נסיבות הימצאות הספרים.
לדברי עו"ד זובר, "נציגי רשויות האכיפה ומשרד הפנים, שנאבקים נגד הקיצוניים, הגיעו למשרדו של קארגין והחרימו ספרות לאומנית שנשתלה במשרדו". קארגין הוסיף כי "מרבית הספרים ששתלו במשרד שלי הכילו חומרים אנטישמיים".

בפוסט שפרסם קארגין בפייסבוק לאחר האירוע הוא כתב כי "זאת לא השבת שציפיתי שתגיע. התקשרו אליי מבית הכנסת ואמרו שהמשטרה במקום ומבקשת שאגיע. אחרי שהגעתי הבנתי שהם מבקשים לערוך חיפוש במשרד שלי כי הגיע אליהם מידע על כך שאני עוסק בפעילות קיצונית".
קארגין הוסיף: "למען האמת - איך שנכנסנו למשרד היה ניתן לראות ערימת ספרים ודפים שכמעט כולם הכילו חומרים לאומניים, במובן רע מאוד של המילה. חלקם היו פשוט בעלי אופי אנטישמי. ספרים כמו 'הפתרון הסופי לבעיה היהודית' מצאו את עצמם אצלי! פעיל יהודי! בקיצור, הבנתם. תפרו לי את כל הסיפור הזה".

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5326406,00.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  סיפור לא ברור! intelligent 12.08.18 01:46 1

intelligent לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.17
1980 הודעות, 20 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון א' באלול תשע''ח    01:46   12.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. סיפור לא ברור!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות