אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #500787 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 500787      
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:03   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יאיר לפיד: אתם מוציאים יותר – הגיע הזמן שתרוויחו יותר  

 
  
הקיץ נגמר. החגים כבר כאן. הוצאנו המון כסף בחופש הגדול, אבל אמרנו לעצמנו 'ככה זה בחופש, אחרי החגים כבר נסתדר'. עכשיו הגיעו החגים. אתם עדיין בטוחים שתסתדרו? מה אתם חושבים יהיה במעטפה של חשבונות האשראי שלכם?

זה הזמן לדבר על איך תרוויחו יותר. למה? כי אתם מוציאים יותר. בשנה האחרונה אתם מוציאים הרבה יותר על אותם מוצרים, על אותה עגלה בסופר. זה רק התחיל. גל התייקרויות גדול נמצא בדרכו אלינו ונראה כאילו אין איך לעצור אותו. זה לא נכון. אפשר לשנות את זה. אפשר בעיקר לשפר את מה שכתוב בתלוש המשכורת שלכם. אבל בשביל זה אתם צריכים ממשלה שעושה את העבודה שלה. זה לא המצב כרגע.

זו לא תחושה, אלה העובדות. ישראל היא אכן מדינה עם כלכלה חזקה, אבל פירות הכלכלה הזו לא מגיעים לאזרחים. "פירות הכלכלה" זה לא רק ביטוי. בשנה האחרונה מחירי הפירות עלו ב-8.3%. גם הירקות. גבינות עלו. דברי מאפה עלו. כל מוצרי המזון עלו. תחבורה ותקשורת עלו ב-2.5%. חינוך, תרבות, תקשורת, עלו. הדיור, עם כל הכבוד למאמצים של כחלון, עלה. גם שכירות עלתה ב2.8%. כל זה, כאמור, לפני גל ההתייקרויות שמתחיל עכשיו.
הממשלה, עושה רושם, החליטה שאם היא תכחיש את המציאות מספיק פעמים, בסוף היא תיעלם. פעם אחר פעם נתניהו עומד על דוכן הנואמים ומבשר לנו שהמצב הכלכלי מצוין.

אני שואל אותו שאלה אחת: מר נתניהו, המצב הכלכלי של מי בדיוק מצוין? מי האנשים האלה שהמצב הכלכלי שלהם כל כך מצויין? מי במדינה הזו גומר את החודש? מי מילא עגלה בסופר בשנה האחרונה ולא קלט שהוא משלם הרבה יותר ממה שהוא זוכר?

בתגובה נתניהו אומר לנו, "יש צמיחה". אני מסכים שיש צמיחה. רק לכו תבדקו ממה הוא מורכבת. היא לא מורכבת מזה שנפתחים מפעלים חדשים, כי יש הרבה פחות מפעלים חדשים. היא לא מורכבת מאקזיטים בהיי-טק כי בשנה האחרונה יש ירידה של עשרות אחוזים באקזיטים. היא מורכבת מהדבר שנקרא "עליה בצריכה הפרטית". עוד ביטוי כלכלי מכובס. אתם יודעים מה זה עליה בצריכה הפרטית? זה אנשים שקונים באשראי. הם לא מרוויחים יותר, הם מגרדים את הויזה יותר. הם מחלקים ליותר תשלומים. הם רואים שהכל מתייקר והם לא מרוויחים יותר, אז הם אומרים לעצמם, "אני במילא לא אקנה דירה לעולם, אז לפחות אני אחיה טוב." אז הם חיים מאוברדראפט לאוברדראפט. שוכבים ערים בלילה ומנסים להבין איך הם יסגרו את המינוס? מנסים להבין איך זה שהם גם לא קנו דירה וגם לא נשאר להם כסף?

זה מה שקורה כשהכל יותר יקר, אבל אנחנו לא מרוויחים יותר. קחו את התלוש שלכם, תשוו אותו לתלוש משנה שעברה. כתוב בו אותו דבר. יש ביטויים כלכליים כאלה, שעוברים ליד האוזן, אחד מהם הוא "שחיקת השכר הריאלי". אתם יודעים מה זה שחיקת השכר הריאלי? זה שאתה מרוויח בדיוק אותו דבר, אבל ההוצאות שלך גדלות כי הכל עולה יותר. סטטיסטית, זה המצב של רוב אזרחי מדינת ישראל. מרוויחים אותו דבר, מוציאים הרבה יותר. נכון שמגזר ההיי-טק מאזן קצת את הסטטיסטיקה, אבל רק 9% מהעובדים במשק הם בהיי-טק. 91% האחרים בינתיים מפחדים להכנס לסופר.

הממשלה מדברת הרבה אבל לא באמת עושה משהו בעניין. אנחנו רגילים. היא גם כל הזמן מדברת על הפקקים ולא עושה שום דבר בעניין. מדברת על עזה ולא עושה שום דבר בעניין. כשבמקום מדיניות ארוכת טווח רק מכבים שריפות (ויסלחו לי תושבי העוטף על הדימוי), בסוף בשנה אחת משמידים עגבניות, בשנה אחר כך העגבניות עולות 9 שקל לקילו ואז, בזמן שהחקלאים נאבקים על חייהם, מייבאים עגבניות מטורקיה.

אבל זה רק צד אחד של הבעיה. הממשלה הזו הזניחה לגמרי את הצד השני – שחיקת השכר. הרי אם השכר שלנו יעלה בעשרה אחוז, הרבה פחות יפריע לנו שהמחירים עלו בחמישה אחוז. הבעיה היא שאנחנו מרוויחים אותו דבר, אבל כל שקל קונה הרבה פחות. בזה צריך לטפל. בזה היה צריך להתחיל לטפל כבר לפני ארבע שנים. התנאים אז היו מצויינים. בדיוק סיימתי להוציא את המשק מהמשבר הכלכלי, היה כסף בקופה, שמנו על השולחן תוכניות עבודה. אלא שאז נתניהו הפיל את הממשלה בגלל פוליטיקה קטנונית והכל נתקע. מאז ועד היום ראש הממשלה מעדיף לנאום ולטעון שהכל נהדר במקום להתמודד עם שחיקת השכר.

כשאתה מסרב להודות שיש בעיה, סימן אתה לא מטפל בבעיה: הישראלים לא מרוויחים מספיק. לא בגלל שהם לא עובדים קשה. הישראלים עובדים קשה מאוד. הם אחד העמים הכי חרוצים בעולם. מספר שעות העבודה בישראל הוא מהגבוהים בעולם: עובד ישראלי עובד בממוצע 1,885 שעות בשנה. יותר מהצרפתים, יותר מהבריטים, יותר מהאמריקאים. אפילו הגרמנים עובדים 500 שעות פחות מאתנו.

אז הישראלים עובדים קשה, אבל השכר שלהם לא עולה. איך זה קורה? הישראלים הרי מוכשרים, לא מפחדים מעבודה ותחרותיים. למה הם לא מרוויחים יותר? כי אף אחד לא משלם לעובדים יותר ממה שהם מכניסים, והעובד הישראלי מכניס פחות כסף מהעובד הגרמני או הצרפתי.

איך זה יכול להיות? מה חסר לעובד הישראלי? התשובה היא שמה שחסר הוא ממשלה שתיצור את התשתית שתהפוך אותנו לריווחיים יותר. אין לנו ממשלה שעובדת בזה. אין לנו ממשלה שמגדירה מטרה – שאנשים ירוויחו יותר, ויוקר המחיה יירד. היו ממשלות כאלה. כמו ממשלת הליכוד שהעבירה את חוק המדען הראשי בשנות ה-80', כמו ממשלת העבודה שהקימה את ההיי-טק הישראלי בשנות ה-90'.

כדי שתבינו איך אתם יכולים להרוויח יותר אתם צריכים עכשיו להקריב קורבן קטן: אתם צריכים להשתעמם. אני הולך לתת לכם את התשובה. היא יעילה, היא יכולה לשנות את המצב הכלכלי שלכם, היא יכולה לסגור לכם את האוברדראפ ויום אחד תהיה לכם דירה, אבל זו תשובה משעממת. כי כלכלה בסוף – ויסלחו לי חברי הכלכלנים – היא עסק משעמם.

אז ככה: כדי שאנשים ירוויחו יותר צריך לייצר תנאי עבודה שהופכים כל שעה שלהם לריווחית יותר. תחשבו על פועל שעובד במפעל מזגנים. אם הוא מרכיב בשעה שני מזגנים. העבודה שלו שווה שני מזגנים מינוס ההוצאות. אם אותו פועל מפעיל רובוט שמייצר 100 מזגנים, אז ברור ששעת העבודה שלו שווה יותר והוא ירוויח יותר. איך המפעל ירשה לעצמו לקנות את הרובוט הזה? בעזרת אשראי זול מהמדינה, שיודעת שבטווח הארוך זה ישתלם לה.

זה לא נעצר שם. אם אותו פועל צריך להחזיק אוטו פרטי כדי להגיע לעבודה, אז בעצם כל שעת עבודה שלו עולה לו כסף. אם יש רכבת מהירה או אוטובוס יעיל וממוזג שמביא אותו בבוקר לעבודה, הוא חוסך לא מעט כסף. אם הוא עובר קורס הכשרה מקצועית, על חשבון המדינה, שמאפשר לו להפעיל שלושה רובוטים מתקדמים במקום אחד, הוא ירוויח אפילו יותר. גם למדינה זה ישתלם כמובן, כי מי שמרוויח יותר משלם יותר מיסים. כל זה נכון לא רק לגבי פועלים, אלא גם למורים, אחיות, עובדי היי טק, עורכי דין ובעלי עסקים קטנים. מה שקובע את הריווחיות שלהם – מלבד כשרונם ועבודתם הקשה – היא המעטפת שהמדינה יוצרת למענם.

מה צריך להיות במעטפת הזו?
תחבורה ציבורית יעילה וזולה שתנקה את הכבישים מפקקים – מפני שהזמן שאנחנו עומדים בפקקים הוא זמן מת, מבוזבז. רק דוגמא קטנה: ביחס בין מספר האוטובוסים למספר התושבים בישראל הלכנו לאחור. ב-1970 מצבנו היה משמעותית טוב יותר.

מה עוד מאפשר לייעל את העבודה ולהעלות את השכר? תשתיות טכנולוגיות כמו סיבים אופטיים ודור 4.5 בטלפוניה. הלוואות זולות למפעלים לקניית ציוד חדש. סיוע אמיתי באשראי לעסקים קטנים. הכשרות עבודה לאוכלוסיות שהיום לא עובדות, כמו החרדים והערבים (מספר החרדים העובדים עלה בממשלה הקודמת שבה ישבנו, אבל שוב ירד בתקופת הממשלה הנוכחית. למה שיעבדו אם מציעים להם קצבאות גבוהות יותר כדי שיפסיקו לעבוד?). ככל שמספר המשתתפים בשוק העבודה גדול יותר, נשלם פחות מיסים ותלוש השכר שלנו יגדל.

מה עוד? מלחמה אמיתית, ממוקדת, בבירוקרטיה שחונקת פה את העובדים ואת המגזר העיסקי. בגלל זה בתוכנית 7 הנקודות ששמנו על שולחן המדינה יש "נציב למלחמה בבירוקרטיה" שייכנס עם מקל גדול ויחבוט בבירוקרטיה בכל המקומות שהורגים את האזרחים, מביטוח לאומי, דרך הרשויות המקומיות ועד משרד הפנים.
מה שתיארתי פה הוא סדרה שלמה של צעדים (יש עוד הרבה, אבל לא רציתי לעייף), אבל הם מתכנסים לתוכנית פעולה אחת. כל אחד מהם בנפרד וכולם ביחד יובילו לדבר אחד: אתם תרוויחו יותר. בסוף החודש יהיה לכם יותר כסף בבנק.

אתם יודעים למה זה לא קורה? כי זה לא מתגמל פוליטית. כי זה מחייב להשקיע היום מאמץ במה שיקרה בעתיד. איזה שר בממשלה הנוכחית מוכן להשקיע מאמץ בידיעה שמישהו אחר יקבל את הקרדיט בעוד שלוש שנים? איזה שר בממשלה הזו לא הסתכל עלי, על התקופה שלי באוצר, ונשבע לעצמו שזה בחיים לא יקרה לו. שהוא בחיים לא יחלץ את המשק ממשבר, יוריד את האבטלה, יוריד את הגירעון, יטפל בבור תקציבי של 40 מיליארד שקל, ישים את המשק על מסלול של צמיחה, אבל בדרך יאבד מנדטים ויקבל עתונות קטלנית. באקלים הפוליטי של היום אף אחד לא אוהב את מי שדורש מאמץ. כולם מעדיפים להבטיח הבטחות שהם לא יקיימו, ולהגיד לאזרחים שלא גומרים את החודש שמצבם הכלכלי נהדר ונפלא.
אנחנו לא במשבר כלכלי. אבל אם לא נחליף את הממשלה הזו, אנחנו נהיה. הם עושים היום את מה שהם עשו אז - בין 2009 ל-2012. יוקר המחיה עולה ועולה, השכר הריאלי נשחק ונשחק, והם מחלקים לאזרחים כסף שאין להם ומקווים שיהיה בסדר. לא יהיה בסדר. אם לא נעבוד בזה. אנחנו נסבול, הילדים שלנו יסבלו אפילו יותר. לממשלה, לכל ממשלה, יש תפקיד מרכזי אחד. לשבת מהבוקר עד הערב ולשאול את עצמה שאלה אחת: מה יהיה פה עוד חמש שנים? מה אנחנו צריכים לעשות כדי שעוד חמש שנים יהיה פה טוב יותר. לנו, לילדים שלנו.

נתניהו מוכר לכולנו ששינוי זה דבר רע. שאנחנו צריכים לפחד משינוי. אבל העולם לא עוצר ומחכה. הוא משתנה אם נרצה או לא נרצה. עידן המכונות כבר כאן, הכלכלה העולמית משתנה, התחרותיות הישראלית נשחקת. אם אתה לא מטפל בבעיות, הן מחמירות. בסוף בכל שנה שעוברת אנחנו מרוויחים פחות, ומוציאים יותר. את זה צריך לשנות. הממשלה צריכה לייצר את התשתית שתאפשר למחירים לרדת, ובעיקר תאפשר לאזרחים להרוויח יותר. אנחנו יודעים איך לעשות את זה. אם ניבחר להוביל את הממשלה הבאה, זה מה שנעשה.

https://www.facebook.com/YairLapid/posts/2025836300808044?__tn__=K-R              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הוא צודק בהכל.. אבל מה הוא עשה כשר אוצר חוץ מלחסום גולשים בפייס? ביברס11 14.09.18 10:04 1
     יאיר לפיד איזן את היאכטה הכלכלית של ישראל בתקופה קשה ותחת לחץ של תקציבים עבור משהבט mek2 14.09.18 10:06 5
         איום על הליכוד? בחייך ראש דשא 14.09.18 10:26 23
         לדעתי גאונותו הכלכלית תביא לו הצעה לשמש כנגיד בנק ישראל אלמר 14.09.18 10:34 27
             גדול!!! דודידו 14.09.18 11:04 46
                 אני סה״כ קטן שיושב על כתפי ענקים כמו mek2 שעליו הגבתי; אלמר 14.09.18 11:12 49
         חחחח הצחקתני ידידי Ofer H 14.09.18 11:15 52
             תגובתו נכתבה בציניות. One 14.09.18 11:28 54
         אתה יותר הזוי מלפיד שזה לא דבר של מה בכך UnderTaker 14.09.18 15:31 109
         יאיר לפיד לא איזן דבר. קצת קיצץ לחרדים מחפש בנרות 14.09.18 17:00 123
     עד ששיטת הבחירות לא תשתנה לא יהיה פה שינוי Metal-MaN 14.09.18 14:22 75
     העלה את מחיר האלכוהול שדפק למעמד הביניים עוד כמה מאות שקלים בחודש GaggeR 14.09.18 15:40 114
     ממש טועה אטיאס 14.09.18 19:59 138
  אורי, מותר תעמולת בחירות זולה ברוטר? אחד מהשורה 14.09.18 10:04 2
     אפשר להתייחס לזה בתור מצע של האדם שטוען שהוא היחיד שיכול להחליף את נתניהו אורי 14.09.18 10:06 4
         המצע של הליכוד חסר ערך ובגלל זה אינו מפורסם עמוס 14.09.18 10:11 8
         אני חושב שאתה טועה. אחד מהשורה 14.09.18 10:12 10
             מה הקשר? ביבי לא יכול להוביל מצע/אג'נדה אם הוא רוצה? הוא פשוט לא רוצה אורי 14.09.18 10:49 35
                 ביבי מוביל אג'נדה אחד מהשורה 14.09.18 11:12 50
         רוצה שיעור בדמגוגיה? בבקשה. לקח בדיוק דקה לעלות על הסירחון. אחד מהשורה 14.09.18 10:18 14
             אני לא מסכים עם הפירוש המילולי שלך. דווקא פה הטענה שלו נכונה. אורי 14.09.18 10:50 36
                 הגרמנים עובדים הכי פחות ב OECD דודידו 14.09.18 11:08 47
                 לא טענתי שהוא שיקר, אלא הטעיה מכוונת. אחד מהשורה 14.09.18 11:14 51
                     נו ברור שהוא הלך על הקיצון. אבל המצב פה מבחינת שעות עבודה לא טוב לדעתי אורי 14.09.18 11:30 55
                         אני מסכים עם הרעיון של עבודה קבלנית אחד מהשורה 14.09.18 12:09 60
                         אחי יש לך טעות העובד הישראלי לא מייצר פחות מאחרים דודידו 14.09.18 19:12 136
         וסיסמאות ריקות מתוכן זה כן מצע? הבנאדם משחרר נפיחות, שום דבר רציני eli_s 14.09.18 15:20 106
  פוסט מעניין מאדם שמהווה לטענתו את האלטרנטיבה לנתניהו אורי 14.09.18 10:05 3
     הוא בנתיים בעיקר מדבר הרבה יותר מידי ולא נותן מקום לתגובות רלוונטיות אחד מהשורה 14.09.18 10:08 6
         כחלון לוקח כסף מכיס אחד (כלל העובדים במשק) ומעביר לכיס אחר (זוגות צעירים) אורי 14.09.18 10:52 39
             כחלון הבין שאי אפשר להגמיש את המערכת כל כך מהר אחד מהשורה 14.09.18 11:16 53
     שמע . הוא צודק. אבל לא הבנתי איך התלוש שלי יגדל.... AliGezer 14.09.18 10:10 7
     וואלה? מה מענין כלכך, קראתי פעמים ולא הבנתי איך השכר יעלה? Yemeni 14.09.18 10:31 25
  ברגע שבכל המאמר לא כתב את המילה הסתדרות אפשר לזרוק לפח. זה אני 14.09.18 10:11 9
     מדוייק מיקס 14.09.18 15:05 101
  כל מה שהוא אמר נכון השאלה מה הוא מתכוון לעשות בנידון, חסר הפירוט PHP434 14.09.18 10:15 11
  הרבה מלל ידוע ומוכר בלי שום פתרונות מעשיים יאיר צרפתי 14.09.18 10:16 12
  אם כל המחירים עולים כל הזמן, איך זה שהמדד שואף ל 0? אוריג 14.09.18 10:18 13
     המדד בשנה האחרונה +1.4%- נחשב די אפסי אוריג 14.09.18 10:21 16
  אולי תוציאו פחות? ורד הרים 14.09.18 10:20 15
  מדבר בלי סוף פרש כתום 14.09.18 10:22 17
  זה אותו אחד שלקח מעשרות אלפי עובדי מדינה וחברות ממשלתיות Gustav 14.09.18 10:23 18
  מדברים פקה פקה... מבטיחים גולו גולו.. מאחיה 14.09.18 10:24 19
  איפה הכסף? אסטריקס ושות' 14.09.18 10:25 20
  לא להאמין שהבחור היה שר אוצר ראש דשא 14.09.18 10:25 21
     אחי הכל יקר פה כי הממשלה/הרשויות המקומיות והחברות הגדולות דודידו 14.09.18 18:41 134
  לפיד גאון 8 זה בדם 14.09.18 10:25 22
  רק שיראה לי איזה קצבאות קיבלו החרדים על מנת לעודד אותם לא לעבוד. porshe 14.09.18 10:28 24
  תבין. ברגע שהמחירים עולים ושכר עולה, האינפלציה עולה Spike 14.09.18 10:31 26
  אורי, האם זו גם האג'נדה האישית שלך? יאיר לפיד לא הוכיח את עצמו בהזדמנות שניתנה לו. מעיד_נאמן 14.09.18 10:35 28
  הוא צודק והוא שכנע אותי... ביי ביי עוצמה לישראל... היי יאירוש... אניאנונימיאני 14.09.18 10:36 29
  זה לא ההוא שהעלה מיסים? ישראל_ק 14.09.18 10:37 30
  ואו כמה שקרים וקשקושים מסטול777 14.09.18 10:41 31
  אין מישהו בסביבתו הקרובה של לפיד שיכול להגיד לו שהוא עושה צחוק מעצמו? mshi01 14.09.18 10:46 32
  יופי , רק התוכנית שלו יוצרת גירעון ענק שהוא לא מסביר מאיפה הוא יכסה אותו דוקטור ספין 14.09.18 10:47 33
  צודק ב 100% Spook 14.09.18 10:48 34
     לא ברור למה הארנונה כבר מדגדגת את האלף שקל לחודשיים. רק בשביל העייריה צריך למצוא עבודה mek2 14.09.18 10:51 38
     כל פוליטיקאי שפשוט מתאר בעיות ואומר שהפיתרון הוא שהן תיעלמנה, צודק ב-100% Prodigy 14.09.18 10:56 44
  היזהרו היזהרו, האינפלציה הולכת להתפרץ פה !!!! המקור 14.09.18 10:51 37
  אכן מסכים עם רוב דברי היהיר וו ווי 14.09.18 10:52 40
  בסדר... kitzz 14.09.18 10:53 41
  מיותר להתייחס לכמעט כל ההזיות של קטלוג איקאה, רק צריך להפריך שקר אחר שלו - השכר הריאלי Prodigy 14.09.18 10:56 42
  אם ללפיד ובנט יש שכל הם צריכים לשלב כוחות, רק ככה יעיפו את נתניהו והחרדים. שולץ 14.09.18 10:56 43
     אם ללפיד היה שכל-אם לסבתא היו גלגלים ולסבא היה מנוע אז היה להם אופנוע.. אליצור 14.09.18 14:11 71
  רדידות אופיינית וניסיון תרמית קל לזיהוי. galt 14.09.18 11:02 45
     הממ, בא לך להשקיע בתגובה קצת יותר מפורטת? אורי 14.09.18 11:32 56
         ללפיד בא לרשום משהו יותר מפורט חוץ מסיסמאות? יאיר צרפתי 14.09.18 11:33 57
         באיזה עניין? galt 14.09.18 11:41 59
             אני חושב שיש עלייה זוחלת ביוקר המחיה אורי 14.09.18 12:41 63
                 השכר לא מדביק את הפער מאחר והוא צמוד למדד :)) galt 14.09.18 14:16 73
                     השכר של מי צמוד למדד? אולי של עובדי המדינה אורי 14.09.18 14:42 78
                         עובדי מדינה, קצבאות, גימלאות ובוודאי שיש עוד. galt 14.09.18 14:44 82
                             אני מתייחס לציבור העובד שאלא אם הוא עובד בהייטק ומקבל העלאה כל שנה - השכר שלו צמוד לאוויר אורי 14.09.18 14:46 86
                                 אני חושב שרוב מוחץ של חוזי עבודה אישיים כוללים הצמדה כזו או אחרת. galt 14.09.18 15:06 104
                 זה לא נכון. השכר הריאלי (כלומר בהתחשב ביוקר המחיה) נמצא בעלייה Prodigy 14.09.18 14:38 77
                     יש לך נתונים שתומכים בטענה הזאת? אורי 14.09.18 14:42 80
                         זו לא טענה. זו עובדה. הנה מקור ראשון שמצאתי בגוגל: eli19 14.09.18 14:54 89
                     לא נכון. חישוב יוקר המחיה הינו שגוי(ולדעתי שקרי במתכוון). galt 14.09.18 14:45 84
                         אגב, אם יש לך זמן מתישהו לעשות על זה כתבה מסודרת, אני אשמח אורי 14.09.18 14:47 87
                             אוקי. galt 14.09.18 14:48 88
                             אני חושב שמשנה לשנה נכנסים פרמטרים נוספים ל'יוקר המחיה' ולכן הוא עולה. אחד מהשורה 14.09.18 14:55 90
                 השכר מדביק את הפער, לא את הפער המנטלי שמוביל להוצאות מופרזות אחד מהשורה 14.09.18 14:42 79
  קודם להוציא פחות זה מה שנדרש. אח''כ לבקש עדכון שכר eytank 14.09.18 11:10 48
  לא מאמין למילה שלו. פוליטיקה זולה ותו לא. טלקו 14.09.18 11:37 58
  כתב צר האוצר לשעבר, מר איפה כסף שלא מצא uz7 14.09.18 12:20 61
  האמת בארץ באמת עובדים קשה . חבדnick 14.09.18 12:33 62
     אחי, אתה צודק ב 100% דודידו 14.09.18 18:35 131
  אמר זה שהמע''מ (0) רשום על שמו . מזל דלי 14.09.18 12:41 64
  הוא היחיד שמדבר לעניין הרציונאלי 14.09.18 12:45 65
     הוא לא יהיה ראש ממשלה עלי גפן 14.09.18 14:56 92
     חס ושלום שהוא יהיה ראש ממשלה haier_82 14.09.18 14:57 94
  ארוך כמו שרוך וטיפש כמו נעל מגע אש 14.09.18 13:25 66
     יש לך גם תגובה עניינית? אורי 14.09.18 14:43 81
         באשכול הזה - אני עושה מה שלפיד עשה. מגע אש 14.09.18 15:03 97
             אז תחסוך מאיתנו להבא. לך תגיב בפייסבוק שלו או בקפה. אורי 14.09.18 15:04 99
                 אם ללפיד מותר להיות דמגוג, אז למה לי אסור? מגע אש 14.09.18 15:05 102
                     כי הפואנטה היא לנהל דיונים ענייניים פה, אחרת במה הועלנו? איפה הערך המוסף של רוטר? אורי 14.09.18 15:37 112
                         בהחלט. שאלתי למעלה אם אתה חושב שלפיד התשובה. והצגתי שהוא הנבחר העצלן ביותר בכנסת מעיד_נאמן 14.09.18 15:40 113
                             להיפך. אני חושב שאין לו כישורים להנהיג את המדינה. אורי 14.09.18 16:21 116
                         בגדול אתה צודק מגע אש 14.09.18 15:48 115
                             אז צריך לזבל את כל הפוסטים? אפשר להגיב לגופו של עניין או לדלג הלאה אורי 14.09.18 16:22 117
                                 שוב צודק בכללי, אבל - מגע אש 14.09.18 16:41 119
                                     סתם כי היום יש לי זמן ואני מעורב בפוסט הזה. אורי 14.09.18 16:57 122
                                         יקירי, אני איתך לגמרי מגע אש 14.09.18 17:05 124
                                             זה? אורי 14.09.18 18:23 130
                                                 כן. זה. מגע אש 14.09.18 18:37 132
  למי שלא הבין את ההשוואה לגרמניה. Big Joe 14.09.18 13:27 67
     יש נתונים על פיריון בעבודה ?! אליצור 14.09.18 14:14 72
     למה לפיד חושב שאם נעבוד פחות השכר או הפריון יעלו? אורי 14.09.18 14:59 95
         הוא לא אמר זה. Big Joe 14.09.18 15:04 98
             שלום, galt 14.09.18 16:43 120
                 😄 Big Joe 14.09.18 17:39 128
     לגרמנים יש אותו אחוז של תקציב ביטחון כשלנו? מגע אש 14.09.18 15:04 100
  חבל שמדד המחירים לצרכן של הלמ''ס חושב אחרת בן בוזי 14.09.18 13:36 68
  פוסטים כאלה בפייסבוק נחשבים סקופים/חדשות? VERITAS 14.09.18 13:37 69
     עניתי על זה בתגובה 4. אני מניח שלא טרחת לקרוא? אורי 14.09.18 14:44 83
         אה, תודה. באמת לא ראיתי. בכל זאת, זו לא סקופ חדשותי, יותר משהו VERITAS 14.09.18 15:31 110
             יש הבדל בין ראש מפלגה לח''כ. אורי 14.09.18 16:23 118
  יאירוש, אפשר לחלוק לגבי חסרונותיך ומעלותיך. אבל על חוש ההומור שלך אין חולק! wowst 14.09.18 14:10 70
  תכלס צודק פרש טורקי 14.09.18 14:17 74
  אורי, מסקרן אותי מאוד לדעת מה החשיבות שראית בברברת הזאת של לפיד. eli19 14.09.18 14:29 76
     עניתי על זה בתגובה 4. אורי 14.09.18 14:45 85
         מכתב יאיר צרפתי 14.09.18 14:56 93
  מעניין מי כתב לו את זה haier_82 14.09.18 14:56 91
     דווקא בהוצאה לפועל ובבתי המשפט שקד מטפלת אורי 14.09.18 15:05 103
         דווקא כץ הוא אחד שעשה המון לטובת התחבורה דודידו 14.09.18 20:34 139
             לצערי בעיקר גזירת סרטים אורי 15.09.18 20:13 141
  ברור, ברור יאיר. אתה תחלק כסף לאזרחים במקום לגבות מיסים. גאון! איך לא חשבו על זה לפניך?? barry white 14.09.18 14:59 96
  הלפידומטור פרק י''כ SpinozaB 14.09.18 15:06 105
  רק שיזכיר לי מתי המעמ עלה באחוז! ר ציני 14.09.18 15:23 107
  לפיד, כהרגלו, אלוף הסיסמאות והפאתוס. מנצל בעיה אמיתית ויוצר עליה מצג שווא eli_s 14.09.18 15:28 108
  העם רוצה צדק חברתי אהרון5 14.09.18 15:34 111
     אתה בטח לא מתגעגע לממשלת מפא''י/אבודה שם צדק היה כוכב בשמים וחברתי היה UnderTaker 14.09.18 18:43 135
  שידבר בשם עצמו מאיפה הוא יודע כמה אני מוציא וכמה אני מכניס? Rota 14.09.18 16:47 121
  תכלס משקף את המציאות של אזרחי ישראל היטב - סוף סוף אני שומע ממנו דברי טעם מלכישוע 14.09.18 17:06 125
  מה הוא נהיה? ג. יפית? אבי_85 14.09.18 17:31 126
  הוא טועה: תודה רבה 14.09.18 17:38 127
  אז למה הוא יצא מהממשלה gkhzv 14.09.18 17:55 129
  אמר שר האוצר הנכשל שלא עשה שום דבר משמעותי לוץ מכלום. פשטות 14.09.18 18:39 133
  אז תהיה שר אוצר ותשנה את המדינות - - - אההה... בעתם כבר היית... VIP 14.09.18 19:44 137
  ליצן פג תוקף i_lan 14.09.18 21:29 140

   
   
ביברס11
חבר מתאריך 8.6.18
541 הודעות, 2 מדרגים, 0 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:04   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הוא צודק בהכל.. אבל מה הוא עשה כשר אוצר חוץ מלחסום גולשים בפייס?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mek2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.07
66686 הודעות, 164 מדרגים, 308 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:06   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. יאיר לפיד איזן את היאכטה הכלכלית של ישראל בתקופה קשה ותחת לחץ של תקציבים עבור משהבט  
בתגובה להודעה מספר 1
 

בסופו של דבר בשנים האחרונות אנחנו נהנים מהפירות של הפעולות של יאיר לפיד.

זו עובדה שההתחזקות האלקטרליות שלו נצפת בסקרים והוא מהווה איום על הליכוד במלאכת הרכבת הממשלה הבאה.


|אם לא תגזים איך תדע איפה הגבול עובר(א.מ


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראש דשא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.2.15
5993 הודעות, 52 מדרגים, 63 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:26   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. איום על הליכוד? בחייך  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
הוא לא מהווה שום איום, הוא כותב ערימה של שטויות.
לא שהליכוד צדיקים כן? לי לפעמים יש הרגשה שכולם מפגרים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלמר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.6.16
1413 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:34   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. לדעתי גאונותו הכלכלית תביא לו הצעה לשמש כנגיד בנק ישראל  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
הנגידה הנוכחית, גב׳ קרנית פלוג, עומדת לפרוש, וראש הממשלה ושר האוצר מנהלים דיונים קדחתניים בדבר המועמד שיחליף אותה.
אין חולק שהשכלתו הכלכלית והישגיו של יאיר לפיד מגמדים את כל המועמדים האחרים, והוא המתאים ביותר כיום לשמש כנגיד בנק ישראל.
בנוסף לכך, השכר והתנאים של נגיד בנק ישראל עולים לאין ערוך על השכר והתנאים של יו״ר האופוזיציה, תפקיד שהוא עתיד לקבל לאחר הבחירות הקרובות, במידה ויעשה את טעות חייו ויסרב להצעה.
כזכור, אוניברסיטת בר אילן הותקפה בעבר על כך שהעניקה לו דוקטורט למרות שאפילו בגרות אין לו;
הגיע הזמן שכל התוקפים אותה יתנצלו על כך, כי כיום מתברר שאם יש אדם שראוי לתואר דוקטור אפילו בלי לעשות בגרות, הרי הוא ד״ר יאיר לפיד!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4874 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:04   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. גדול!!!  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  


אייזנקוט: "זה נוגד את עמדתי המבצעית והערכית לירות במשגרי עפיפונים ובלונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלמר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.6.16
1413 הודעות, 27 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:12   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אני סה״כ קטן שיושב על כתפי ענקים כמו mek2 שעליו הגבתי;  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
אלמלא mek2, לא היו יוצאות לי תגובות כאלה.
התשואות מגיעות ל-mek2.
ובכל מקרה, תודה רבה!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
1609 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:15   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. חחחח הצחקתני ידידי  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
המעט הזה שהוא היה באוצר הוא זה שהצעיד את הכלכלה. נו באמת.
הוא צודק בהמון דברים אבל לא הוא הפתרון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
One לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.14
1310 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:28   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. תגובתו נכתבה בציניות.  
בתגובה להודעה מספר 52
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2881 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    15:31   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. אתה יותר הזוי מלפיד שזה לא דבר של מה בכך  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מחפש בנרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.04
6713 הודעות, 66 מדרגים, 117 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    17:00   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  123. יאיר לפיד לא איזן דבר. קצת קיצץ לחרדים  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
וזה לא שינה הרבה. לעומת זאת בגללו אינטל הלכו לאירלנד, שזה פי כמה מכל הקצבאות. ואני נגד קצבאות באופן כללי, למעט לנכים אמיתיים, קשישים מעל 70 ועוד כמה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Metal-MaN
חבר מתאריך 2.12.17
316 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:22   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. עד ששיטת הבחירות לא תשתנה לא יהיה פה שינוי  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
לא הגיוני שכל מפלגה עם 6 מנדטים קובעת מדיניות.
וזה לא משנה מי יהיה שר אוצר או ראש ממשלה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
GaggeR לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
26285 הודעות, 266 מדרגים, 524 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:40   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. העלה את מחיר האלכוהול שדפק למעמד הביניים עוד כמה מאות שקלים בחודש  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אטיאס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.14
1768 הודעות, 14 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    19:59   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  138. ממש טועה  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
הוא לא שיכלל לתוך המשוואה את עליית השכר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:04   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אורי, מותר תעמולת בחירות זולה ברוטר?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:06   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אפשר להתייחס לזה בתור מצע של האדם שטוען שהוא היחיד שיכול להחליף את נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
זה דווקא מעניין בהינתן העובדה שהליכוד לא טרח לפרסם מצע נורמלי כבר שנים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
19374 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:11   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. המצע של הליכוד חסר ערך ובגלל זה אינו מפורסם  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
אף אחד כבר לא מאמין לליכוד ולכן אינו מפרסם מצע הזוי שאחר כך מפרים אותו כיון שמה שרואים מפה לא רואים משם. מאיפה זה שם? הם כבר בשלטון עשרות שנים.

הליכוד כבר שנים במסע השרדות ותו לא.

אין ימין בשלטון - עובדה


נשיא מדינת ישראל: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:12   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אני חושב שאתה טועה.  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
יש הבדל מהותי בין הדמוקרטיה של הליכוד לדיקטטורה של לפיד.

לפיד מציג מצע, היות והוא שולט בדיקטטורה במפלגה שלו ולכן כל מצע שהוא מציג זה המצע של המפלגה שלו.

בליכוד, כל חבר כנסת מציג מצע בבחירות המקדימות בתוך הליכוד.
היות והליכוד מורכב מרשימה של אנשים עצמאיים בדעותיהם, ראה ערך בני בגין, אי אפשר להציג מצע אחיד לגמרי אלא רק ג"ג.

אני חושב שביבי כן מציג מצע והוא חוזר עליו בכל סרטון דוברות.


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:49   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. מה הקשר? ביבי לא יכול להוביל מצע/אג'נדה אם הוא רוצה? הוא פשוט לא רוצה  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:12   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. ביבי מוביל אג'נדה  
בתגובה להודעה מספר 35
 
  
אבל מצד שני הוא משאיר את הליכוד מפלגה דמוקרטית למחצה.
הוא לא כמו שרון שהוביל אג'נדה וגירש אלפי יהודים ועד היום אנחנו משלמים מחיר כבד בדמות 3 סבבים ועשרות הרוגים.


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:18   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. רוצה שיעור בדמגוגיה? בבקשה. לקח בדיוק דקה לעלות על הסירחון.  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
ציטוט מהפוסט:
אפילו הגרמנים עובדים 500 שעות פחות מאתנו.

פרוש מילולי שלי: 'אפילו' הגרמנים, כלומר הם עובדים יותר מכולם ועדיין עובדים 500 שעות פחות מהישראלי הממוצע.

אז הנה הטבלה עם כל הנתונים.


זו לא 'טעות' קטנה, הוא רוצה שנחשוב בצורה מסויימת.


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:50   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אני לא מסכים עם הפירוש המילולי שלך. דווקא פה הטענה שלו נכונה.  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  
הגרמנים באמת עובדים 500 שעות פחות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4874 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:08   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. הגרמנים עובדים הכי פחות ב OECD  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  


אייזנקוט: "זה נוגד את עמדתי המבצעית והערכית לירות במשגרי עפיפונים ובלונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:14   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. לא טענתי שהוא שיקר, אלא הטעיה מכוונת.  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  
הוא מיצר מצג כאילו הגרמנים עובדים כמעט הכי הרבה ואנחנו עדיין 500 שעות יותר.

אנחנו לא רחוקים מהממוצע.


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    11:30   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. נו ברור שהוא הלך על הקיצון. אבל המצב פה מבחינת שעות עבודה לא טוב לדעתי  
בתגובה להודעה מספר 51
 
  
ואני חושב שהתפוקה השולית של העובדים בישראל גרועה. לדעתי אם תציע לעובדים לעבוד יום פחות בשבוע ולהישאר על אותה התפוקה - תגלה שזה גם באמת קורה בפועל.

הרבה זמן מתבזבז על הפסקות קפה ושאר שטויות בגלל שצריך להעביר את הזמן במשרד גם אם אין עבודה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    12:09   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. אני מסכים עם הרעיון של עבודה קבלנית  
בתגובה להודעה מספר 55
 
  
היא טובה לכולם.
אני כבר 4 שנים מעסיק עובדים וקבלני משנה, אין תחליף לעובד שמקבל קבלנות.

זה לא מתאפר בכל מקום, הרבה פעמים הקבלן משנה גוזר את הרווח המדובר ו'אונס' את העובדים להספיק.

כמדיניות זה לא מחזיק מים. זה רעיון לא מקורי שלו ובטח לא ישים.

לפיד הבין שאין לו דרך להתחרות ביחסי החוץ של ביבי ולכן הוא הפסיק להגיד שאנחנו מבודדים בעולם.

הוא הבין שבטחונית הוא לא יכול להתמודד עם ביבי.

אז הוא מנסה לייצר אלטרנטיבה כלכלית.

לצערי הצרכן הישראלי נהיה מפונק, ראה ערך מכירות האייפונים החדשים.
אין כלכלת בית נכונה בישאל ושם צריך להשקיע, אבל זה לא מביא מצביעים לקלפי.

עובד בישראל שמוכן לעבוד קשה בשעות העבודה יכול להשתכר שכר יפה מאד, לא צריך מהלך כלכלי לא אפשרי בשביל זה.


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4874 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    19:12   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  136. אחי יש לך טעות העובד הישראלי לא מייצר פחות מאחרים  
בתגובה להודעה מספר 55
 
  
השאלה היא כמובן איך מחשבים את ההספק של העובד.

נדמיין לנו חברה בשם "עבודה לרעב" המחזיקה מפעל בירוחם המייצר שימורי תירס.

חומרי הגלם:

- תירס הנרכש בזול מחקלאים ונמכר ביוקר לחברת "עבודה לרעב".

- יריעות פח שמהן מכינים את הקופסאות שנקנה בחו"ל בזול
ונמכר ביוקר לחברת "עבודה לרעב".

החברה המתווכת רשומה בחו"ל נניח באירלנד והיא או חברה אחרת בשרשרת
משכירה את המבנה למפעל "עבודה לרעב"

כך אנו מקבלים מבנה חשבונאי של חברה המרוויחה גרושים וכל הכסף נגזר מסביב
והרווחים הגדולים נשארים בחו"ל.

בנוסף

המפעל משלם ארנונה גבוהה לירוחם.
המים יקרים כי החברה המקומית לאספקת מים גוזרת קופון.
התעבורה יקרה יותר בגלל המיסים על הדלק והמשאיות.

היופי בזה הוא שלא יסגרו את המפעל שבקושי מרוויח כי הוא מספק עבודה
במקום שאין בו מקומות עבודה, בשכר מינימום.
וזה יפגע קשה בפוליטיקאים.
מאותה סיבה לא יפגעו בשרשרת שגוזרת קופונים מכל הכיוונים.


אייזנקוט: "זה נוגד את עמדתי המבצעית והערכית לירות במשגרי עפיפונים ובלונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
7804 הודעות, 64 מדרגים, 110 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:20   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. וסיסמאות ריקות מתוכן זה כן מצע? הבנאדם משחרר נפיחות, שום דבר רציני  
בתגובה להודעה מספר 4
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:05   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. פוסט מעניין מאדם שמהווה לטענתו את האלטרנטיבה לנתניהו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:08   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הוא בנתיים בעיקר מדבר הרבה יותר מידי ולא נותן מקום לתגובות רלוונטיות  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
לעומתו, כחלון נכנס למהלך ארוך טווח להורדת מחירי הדיור, הוא עשה טעות ופיתח ציפיות לשינוי מהיר מאד והציבור לא סולח לו על זה, אבל השינוי כן קורה.

לצערי, עוד כמה שנים אם המהלך שלו ימשיך, כן נראה שינוי משמעותי אבל אף אחד לא יזכור לו את זה.


לפיד מציע שינוי ארוך טווח אבל הוא יודע שזו תעמולת בחירות ולא דבר שנראה אותו קורה.
דבר פשוט, כמו מע"מ 0 על מוצרי יסוד הוא לא הצליח להעביר במשך קדנציה שלימה, כז מהלך כזה שעולה הרבה מאד כסף ומצריך גמישות מחשבתית של כל כך הרבה גורמים לא גמישים בעליל, לא יכול לקרות.

ולכן כמו שטענתי בהודעה הקודמת, זו תעמולת בחירות זולה.


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:52   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. כחלון לוקח כסף מכיס אחד (כלל העובדים במשק) ומעביר לכיס אחר (זוגות צעירים)  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
הוא עושה מהלך מטומטם שגורם לנזק אדיר.
את מחירי הדירות כבר אי אפשר להוריד בלי למוטט את הכלכלה הישראלית.
מה תגיד לכל הישראלים שגירדו שקל לשקל וקנו דירה בשנים האחרונות? אופס, גילחנו לכם חצי מיליון משווי הבית ועכשיו אתם לא עומדים בתנאי המשכנתא?

אפשר ליצור ירידה איטית ומתונה ע"י הגדלה של הבנייה, אבל הדברים האלה לוקחים נצח. הקבלנים לא פראיירים ולא יבנו כדי להוריד מחירים.
בסופו של דבר הרכיב הכי יקר בבית זו הקרקע ובזה המדינה שולטת ברוב איזורי המדינה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:16   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. כחלון הבין שאי אפשר להגמיש את המערכת כל כך מהר  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
ולכן הוא מחפש דרכים אחרות להוריד מחירים ולייצר נקודות זכות שייתנו לו קדנציה נוספת.


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
AliGezer
חבר מתאריך 15.12.13
7932 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:10   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. שמע . הוא צודק. אבל לא הבנתי איך התלוש שלי יגדל....  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
גם אני טוען את אותו דבר שנים
השאלה איך לא 'שוחקים את השכר הריאלי' כדבריו ואיך מגדילים אותו.

לא מצאתי תשובה. צטער.


מסירת שטחים יביא שלום? תתעוררו.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yemeni
חבר מתאריך 28.10.15
193 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:31   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. וואלה? מה מענין כלכך, קראתי פעמים ולא הבנתי איך השכר יעלה?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
חוץ מגיבוב של דברים לא מדוייקים שלומדים בקורס ראשון בכלכלה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
1476 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:11   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ברגע שבכל המאמר לא כתב את המילה הסתדרות אפשר לזרוק לפח.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מה יעזור לקנות רובוטים כשאי אפשר לפטר עובדים?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מיקס
חבר מתאריך 20.12.13
174 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    15:05   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. מדוייק  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
PHP434
חבר מתאריך 17.5.12
980 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:15   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כל מה שהוא אמר נכון השאלה מה הוא מתכוון לעשות בנידון, חסר הפירוט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאיר צרפתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
41025 הודעות, 155 מדרגים, 308 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:16   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. הרבה מלל ידוע ומוכר בלי שום פתרונות מעשיים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
גם הוא כמו כל פוליטיקאי פחדן אחר לא יפרק את ההסתדרות או חברות כוח אדם, הוא לא מציע צמצום התערבות של הממשלה בכסף של האזרחים


https://pcinfo.co.il חדשות טכנולוגיה, ביקורות חומרה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוריג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.10
728 הודעות, 7 מדרגים, 13 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:18   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אם כל המחירים עולים כל הזמן, איך זה שהמדד שואף ל 0?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוריג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.10
728 הודעות, 7 מדרגים, 13 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:21   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. המדד בשנה האחרונה +1.4%- נחשב די אפסי  
בתגובה להודעה מספר 13
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ורד הרים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.17
1947 הודעות, 20 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:20   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אולי תוציאו פחות?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חיי הראוותנות הנהוגים כיום לא הגיוניים בשום קנה מידה.

יש לך כסף ובא לך לבזבז אותו בלי תכלית? תהנה.
אין לך כסף? תפסיק להוציא על שטויות!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרש כתום
חבר מתאריך 30.7.17
93 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:22   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מדבר בלי סוף  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Gustav לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14878 הודעות, 115 מדרגים, 226 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:23   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. זה אותו אחד שלקח מעשרות אלפי עובדי מדינה וחברות ממשלתיות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
״מילווה לפיד״ של מאות שקלים מהתלוש החודשי במשך כמעט שנה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאחיה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.5.11
7001 הודעות, 104 מדרגים, 208 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:24   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מדברים פקה פקה... מבטיחים גולו גולו..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אסטריקס ושות' לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
7633 הודעות, 84 מדרגים, 163 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:25   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. איפה הכסף?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראש דשא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.2.15
5993 הודעות, 52 מדרגים, 63 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:25   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. לא להאמין שהבחור היה שר אוצר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
זה הפתרון שלו? שנרוויח יותר?
הוא לא הבין שהבעיה לא טמונה בהכנסה, הבעיה טמונה בהוצאה.
ההוצאות פה גבוהות מדי! הכל יקר! החל מחלב ועד לרכישת רכב.
אם לפיד הגאון היה מבין שהסוד הוא בפתיחת החסמים, תחרות והורדת מחירים הכל היה נפתר אולי הוא היה נבחר שוב.
אבל החכמולוג שהיה שר אוצר נשאר חכמולוג ובעיקר ידען קטן מאוד בנושאים כלכליים.
אבל לפחות הוא כותב יפה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4874 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    18:41   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  134. אחי הכל יקר פה כי הממשלה/הרשויות המקומיות והחברות הגדולות  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  
גוזלות את הציבור ומעיקות על המשק.


אייזנקוט: "זה נוגד את עמדתי המבצעית והערכית לירות במשגרי עפיפונים ובלונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8 זה בדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
6701 הודעות, 51 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:25   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. לפיד גאון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
איך לא חשבתי על זה? נרוויח יותר, נוציא פחות והסתדרנו בחיים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
porshe
חבר מתאריך 10.12.13
931 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:28   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. רק שיראה לי איזה קצבאות קיבלו החרדים על מנת לעודד אותם לא לעבוד.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
8053 הודעות, 28 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:31   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. תבין. ברגע שהמחירים עולים ושכר עולה, האינפלציה עולה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ועוד היה שר האוצר. אנשים לא צריכים להרוויח יותר.
תבטלו מס בלו, מס שקיות, מס בקבוקים.
תורידו מע"מ, מכס...

אנשים יסתדרו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מעיד_נאמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
11576 הודעות, 146 מדרגים, 272 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:35   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אורי, האם זו גם האג'נדה האישית שלך? יאיר לפיד לא הוכיח את עצמו בהזדמנות שניתנה לו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הוא לא באמת שינה את הכלכלה, ולא עשה שום דבר גדול מהתפקיד הסופר בכיר שניתן לו.

הוא לא התשובה לנתניהו, כמו שכחלון לא.
נתניהו הוא התשובה לנתניהו. אפילו שהוא פרוגרמיסט מושבע.
והוא בכמה רמות מעל כולם.

הכי מתקרב לנעליו זו איילת שקד. והיא יושבת על צומת עכורה ונלחמת עם הסכין בין השניים בנושא בית הרשע הגבוהה.

קצת מפתיע שאתה מחזיר לכאן, למרכז השיח ברוטר,
את לפיד שהוא השיאן הבלתי מעורער של ההעדרות מכנסת ישראל
- האיש לא היה בכנסת כמעט בכלל. לא עושה דבר, לא בוועדות ולא באופוזיציה.

קצת מפתיע, האמת.

האם אתה מאמין שיאיר לפיד הוא התשובה, ששווה להביא לו במה פה?

ונעזוב את זה שהפוסט הוא ברמה של כלכלה לבית ספר יסודי. ואפילו מביך מאדם שהיה שר האוצר.

ועדת האתיקה קנסה את יאיר לפיד לאחר שנעדר מעשרות ישיבות בכנסת:
https://www.haaretz.co.il/news/politi/1.2981753

הכנסת קנסה את לפיד ב-6,000 שקל עקב היעדרויות בלתי מוצדקות
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4818304,00.html


נתוני נוכחות הח"כים במליאה: לפיד וזועבי שיאני ההיעדרויות
https://www.20il.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%AA-%D7%95%D7%99%D7%93%D7%90%D7%95-%D7%A0%D7%AA%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%A0%D7%95%D7%9B%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%90%D7%94-%D7%9C/


הטמטום שמאחורי : בלי הבדלי דת גזע ומין. הוא ההרסני מכולם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
32060 הודעות, 222 מדרגים, 364 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:36   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. הוא צודק והוא שכנע אותי... ביי ביי עוצמה לישראל... היי יאירוש...  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
17731 הודעות, 85 מדרגים, 169 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:37   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. זה לא ההוא שהעלה מיסים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מסטול777 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.2.09
5591 הודעות, 67 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:41   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. ואו כמה שקרים וקשקושים  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mshi01 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.02
2655 הודעות, 20 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:46   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אין מישהו בסביבתו הקרובה של לפיד שיכול להגיד לו שהוא עושה צחוק מעצמו?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דוקטור ספין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.11
8723 הודעות, 64 מדרגים, 128 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:47   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. יופי , רק התוכנית שלו יוצרת גירעון ענק שהוא לא מסביר מאיפה הוא יכסה אותו  
בתגובה להודעה מספר 0
 

כל רכב פחות על הכביש זה הרבה פחות מס למדינה. והרבה פחות.
לא שאני לא בעד עידוד תחבורה ציבורית רק שצריך להבין לפני איך מכסים את הבור שזה ייצור מאובדן מיסים על הרכב , דלק, אגרת רישוי וכו'.
אגב, אם ייצא מחוץ לבית יראה שכל גוש דן נמצא בחפירות על מנת לעודד תחבורה ציבורית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
11727 הודעות, 99 מדרגים, 194 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:48   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. צודק ב 100%  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mek2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.07
66686 הודעות, 164 מדרגים, 308 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:51   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. לא ברור למה הארנונה כבר מדגדגת את האלף שקל לחודשיים. רק בשביל העייריה צריך למצוא עבודה  
בתגובה להודעה מספר 34
 


|אם לא תגזים איך תדע איפה הגבול עובר(א.מ


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
20912 הודעות, 128 מדרגים, 237 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:56   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. כל פוליטיקאי שפשוט מתאר בעיות ואומר שהפיתרון הוא שהן תיעלמנה, צודק ב-100%  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
העניין הוא שלפיד בעצמם לא אומר פה כלום.
גם אני יכול להגיד שהמצב פה לא טוב, ושצריך תח"צ טובה יותר.
אבל זו אמירה ריקה וחסרת משמעות אם אני לא מסביר כיצד אעשה זאת.


ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את ההסתדרות


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
28764 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    10:51   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. היזהרו היזהרו, האינפלציה הולכת להתפרץ פה !!!!  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
וו ווי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.14
2030 הודעות, 25 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:52   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אכן מסכים עם רוב דברי היהיר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אבל אתה לא זה שתיישם, אתה צריך לחזור להנחות טוק שואו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
95037 הודעות, 422 מדרגים, 826 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:53   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. בסדר...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


https://www.hameshet.com/


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
20912 הודעות, 128 מדרגים, 237 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:56   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. מיותר להתייחס לכמעט כל ההזיות של קטלוג איקאה, רק צריך להפריך שקר אחר שלו - השכר הריאלי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בישראל עולה.


ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את ההסתדרות


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
6798 הודעות, 33 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    10:56   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. אם ללפיד ובנט יש שכל הם צריכים לשלב כוחות, רק ככה יעיפו את נתניהו והחרדים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
15015 הודעות, 60 מדרגים, 87 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:11   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. אם ללפיד היה שכל-אם לסבתא היו גלגלים ולסבא היה מנוע אז היה להם אופנוע..  
בתגובה להודעה מספר 43
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
45153 הודעות, 211 מדרגים, 343 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:02   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. רדידות אופיינית וניסיון תרמית קל לזיהוי.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

יוקר המחיה "הסמוי", או העובדה שמדד המחירים לצרכן *אינו* משק את האינפלציה האמיתית הינה עובדה ידועה המשותפת כמעט לכל מדינות המערב.
היא התרחשה במלואה בזמן שהבור הזה היה שר אוצר.

מדובר בתהליכים שגדולים ממנו ועליו בכמה מספרים. ספק אם הוא מבין אותם בכלל ואין ספק שתחת שלטונו(חלילה) לא יכול שום שינוי מהותי.

--            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    11:32   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. הממ, בא לך להשקיע בתגובה קצת יותר מפורטת?  
בתגובה להודעה מספר 45
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאיר צרפתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
41025 הודעות, 155 מדרגים, 308 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:33   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. ללפיד בא לרשום משהו יותר מפורט חוץ מסיסמאות?  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  
לא ברור לי למה הפוסט הזה מופיע כידיעה, אין בו כלום ושום דבר (בלי לפגוע כמובן).


https://pcinfo.co.il חדשות טכנולוגיה, ביקורות חומרה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
45153 הודעות, 211 מדרגים, 343 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:41   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. באיזה עניין?  
בתגובה להודעה מספר 56
 

שמדד יוקר המחיה *אינו* משקף את יוקר המחיה? כלומר תרמית?
הבה נתבונן בגרף הבא המשווה בין עליית המדד בארה"ב לבין מחירי הביג-מק:

לא חושב שיש מישהו שיכול לטעון ברצינות שמקדונלד יכולה לעשות מה בא לה ולהעלות מחירים כמה שהיא רוצה ו/או שיש קרטל של רשתות מזון-מהיר בארה"ב. יש שם תחרות שחבל על הזמן, אוכלים אחד את השני, משקיעים מיליארדים בפרסום ובמבצעים - ועדיין, עינך הרואות.

לפני מספר שנים(לא זוכר בדיוק כמה) שינה הבנק המרכזי בארה"ב את שיטת חישוב האינפלציה.. כל הבנקים המרכזיים במערב העתיקו ממנו..

לגבי יוקר המחיה בישראל, לא חל שום שינוי *במגמה* מאז שיאיר היה שר-אוצר.
אשמח להרחיב אם תהיה יותר ספציפי ובמידה ואני ואני יודע את התשובה כמובן..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    12:41   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. אני חושב שיש עלייה זוחלת ביוקר המחיה  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
בעיקר בגלל מחירי הדיור אבל לא רק. השכר לא מדביק את הפער ובסופו של דבר לאנשים יותר קשה לגמור את החודש.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
45153 הודעות, 211 מדרגים, 343 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:16   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. השכר לא מדביק את הפער מאחר והוא צמוד למדד :))  
בתגובה להודעה מספר 63
 

כי זה האחרון אמור לשקף ולמדוד את יוקר המחיה... מאחר והוא לא עושה זאת נוצרת הבעיה ואז אתה שומע דרישות להצמיד לשכר מינימום, לשכר בכירים ועוד כהנה וכהנה...

זאת מבלי לטפל בבעיה עצמה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:42   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. השכר של מי צמוד למדד? אולי של עובדי המדינה  
בתגובה להודעה מספר 73
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
45153 הודעות, 211 מדרגים, 343 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:44   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. עובדי מדינה, קצבאות, גימלאות ובוודאי שיש עוד.  
בתגובה להודעה מספר 78
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:46   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. אני מתייחס לציבור העובד שאלא אם הוא עובד בהייטק ומקבל העלאה כל שנה - השכר שלו צמוד לאוויר  
בתגובה להודעה מספר 82
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
45153 הודעות, 211 מדרגים, 343 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:06   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. אני חושב שרוב מוחץ של חוזי עבודה אישיים כוללים הצמדה כזו או אחרת.  
בתגובה להודעה מספר 86
 

ושוב, אל תשכח שהצמדה למדד זה לא באמת שווה...
למה צועקים היום שרוצים הצמדה לשכר הממוצע במשק וכאלה?
למה הנכים זעקו שהקצבה נשחקה? לא רק שהקצבה היתה צמודה אלא שב-2015, שהמדד ירד בשיעור שנתי *לא* הורידו את שיעור הקצבה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
20912 הודעות, 128 מדרגים, 237 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:38   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. זה לא נכון. השכר הריאלי (כלומר בהתחשב ביוקר המחיה) נמצא בעלייה  
בתגובה להודעה מספר 63
 
  


ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את ההסתדרות


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:42   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. יש לך נתונים שתומכים בטענה הזאת?  
בתגובה להודעה מספר 77
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli19 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.13
10547 הודעות, 63 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:54   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. זו לא טענה. זו עובדה. הנה מקור ראשון שמצאתי בגוגל:  
בתגובה להודעה מספר 80
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 14.09.18 בשעה 14:59 בברכה, eli19
 
https://www.davar1.co.il/58100/

מקור סוציאליסטי דווקא...

ואגב, מומלץ בחום לכל מי שרוצה לדעת האמת לקרוא את המאמר הבא:

https://orikatz.wordpress.com/tag/שכר-ריאלי/            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
45153 הודעות, 211 מדרגים, 343 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:45   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. לא נכון. חישוב יוקר המחיה הינו שגוי(ולדעתי שקרי במתכוון).  
בתגובה להודעה מספר 77
 

זו בדיוק הנקודה שאני מעלה בשרשור אליו הגעת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:47   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. אגב, אם יש לך זמן מתישהו לעשות על זה כתבה מסודרת, אני אשמח  
בתגובה להודעה מספר 84
 
  
יכול להיות כר פורה לדיונים וזה נושא אקטואלי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
45153 הודעות, 211 מדרגים, 343 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:48   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. אוקי.  
בתגובה להודעה מספר 87
 

אבל אצטרך לבדוק את עצמי טוב טוב כי איני מומחה לכלכלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:55   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. אני חושב שמשנה לשנה נכנסים פרמטרים נוספים ל'יוקר המחיה' ולכן הוא עולה.  
בתגובה להודעה מספר 87
 
  


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
5415 הודעות, 103 מדרגים, 189 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:42   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. השכר מדביק את הפער, לא את הפער המנטלי שמוביל להוצאות מופרזות  
בתגובה להודעה מספר 63
 
  


אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
8200 הודעות, 48 מדרגים, 93 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:10   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. קודם להוציא פחות זה מה שנדרש. אח''כ לבקש עדכון שכר  
בתגובה להודעה מספר 0
 

אין קשר בין הדברים. לקנות מה שצריך ולא יותר מידי


תחשוב טוב יהיה טוב!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלקו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.8.18
1134 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    11:37   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. לא מאמין למילה שלו. פוליטיקה זולה ותו לא.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מה יותר פופוליסטי לדבר עליו מאשר "לתת לאזרחים כסף"? בהיותו שר בממשלה הדירות נתקעו ועלו, האלכוהול התייקר, וכמדומני גם הטבק. לא זכור לי שהבן אדם עשה משהו חיובי עבור העם. פעילותו העיקרית (ככה היה נראה) הייתה להילחם בחרדים ולגרום לפילוג בעם. אין לי אמונה בו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
uz7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.09
53258 הודעות, 181 מדרגים, 353 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    12:20   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. כתב צר האוצר לשעבר, מר איפה כסף שלא מצא  
בתגובה להודעה מספר 0
 


כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבדnick לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.15
1110 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    12:33   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. האמת בארץ באמת עובדים קשה .  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אני גר בספרד
מתחילים את החנויות ב10 בבוקר . מ1 או 2 עד חמש החנויות עוד פעם סגורות .להפסקת צהריים . ובשמונה נסגרות סופית ומקבלים כפול מאיתנו והכול יותר זול פה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4874 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    18:35   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  131. אחי, אתה צודק ב 100%  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  
העניין הוא שחברות גדולות בארץ כמו אוסם תנובה ושטראוס שופרסל ורמי לוי

מנצלות את העובדות הבאות:

- שאנחנו ארץ שלא סוחרת עם שכנותיה אלא צריך ליבא בעלות יותר גבוהה מחול.

- שהון סוג של מונופול/ דואופול בתחומן.

- את כללי הגבלת היבוא והרגולציה

כדי לבצע שוד של תושבי ישראל והרשויות בישראל באופן חוקי.


השוד מתבצע בדרך פשוטה (בשיטה שבה עבדה טבע בזמנה ).
- פותחים חברה/ות בחול שבה/בהן מייצרים או מבצעים קנייה של חומרי גלם
- החברה/ות מוכרת/מוכרות ביוקר לחברה בישראל.
- כך בעצם מייצאים את הרווחים לחו"ל למדינה עם מס נמוך
ומייקרים מאד את המוצר בישראל.
בגלל זה גם חיסלו את פיקנטי וחברות דומות בזמנו.


השאלה היא אם אדון לפיד הוא התרופה
התשובה היא לא כי מפלגתו מייצגת טייקונים שמנסים למנף את כוחן כדי להשיג שליטה
על מוסדות המדינה ולמנוע שינוי של המצב הקיים.


אייזנקוט: "זה נוגד את עמדתי המבצעית והערכית לירות במשגרי עפיפונים ובלונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מזל דלי
חבר מתאריך 6.3.18
124 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    12:41   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. אמר זה שהמע''מ (0) רשום על שמו .  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הרציונאלי
חבר מתאריך 9.8.18
33 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    12:45   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. הוא היחיד שמדבר לעניין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הפוסט שלו על עידן הרובוטים נכון ועוסק בבעיה אמיתית.

שאר האופוזיציה דוגמת המחנה הציוני ושאר הבדיחות לא מתקרבים אליו.

אחרי נתניהו הוא יהיה ראש ממשלה. והוא יהיה מצויין אם בקואליציה שלו תשב מפלגת בית יהודי חזקה וגדולה שתמנע ממנו לצאת להרפתקאות מדיניות שיעלו לנו בדם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עלי גפן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.17
5486 הודעות, 60 מדרגים, 120 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:56   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. הוא לא יהיה ראש ממשלה  
בתגובה להודעה מספר 65
 
  
אפשר לקוות שלעולם לא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
haier_82 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.12.08
10794 הודעות, 46 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:57   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. חס ושלום שהוא יהיה ראש ממשלה  
בתגובה להודעה מספר 65
 
  
לא חסרים אנשים טובים ומוצלחים כביבי
הם פשוט נחבאים אל הכלים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגע אש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
1738 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    13:25   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. ארוך כמו שרוך וטיפש כמו נעל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בטח אם הוא יהיה ראש ממשלה הסלעים יזובו דבש והפרות תמלטנה עגלי זהב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:43   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. יש לך גם תגובה עניינית?  
בתגובה להודעה מספר 66
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגע אש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
1738 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:03   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. באשכול הזה - אני עושה מה שלפיד עשה.  
בתגובה להודעה מספר 81
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    15:04   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. אז תחסוך מאיתנו להבא. לך תגיב בפייסבוק שלו או בקפה.  
בתגובה להודעה מספר 97
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגע אש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
1738 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:05   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. אם ללפיד מותר להיות דמגוג, אז למה לי אסור?  
בתגובה להודעה מספר 99
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    15:37   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. כי הפואנטה היא לנהל דיונים ענייניים פה, אחרת במה הועלנו? איפה הערך המוסף של רוטר?  
בתגובה להודעה מספר 102
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מעיד_נאמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
11576 הודעות, 146 מדרגים, 272 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:40   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. בהחלט. שאלתי למעלה אם אתה חושב שלפיד התשובה. והצגתי שהוא הנבחר העצלן ביותר בכנסת  
בתגובה להודעה מספר 112
 
  
ושבר שיאים של העדרות.

לא השיג את המטרות.

הוא הנבחר שלך?
שהבאת לפריים טיים של רוטר דיון בפוסט שהביא.
מה גם שהוא לא הביא בשןרה בפוסט הזה ספציפי.
סתם פוסט עקר שמציג צד אחד קטן במערכת כלכלית מורכבת בכמה קומות מעליו.


הטמטום שמאחורי : בלי הבדלי דת גזע ומין. הוא ההרסני מכולם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    16:21   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  116. להיפך. אני חושב שאין לו כישורים להנהיג את המדינה.  
בתגובה להודעה מספר 113
 
  
מה שכן - הוא לפחות טורח להעלות לדיון נושאים בעייתיים ועל זה מגיע לו קרדיט.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגע אש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
1738 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:48   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. בגדול אתה צודק  
בתגובה להודעה מספר 112
 
  
אבל בא נראה אותך מציף פה מאמרי דעה שמאלניים ועקרים ומצפה מרוב הגולשים כאן להתייחס אל הפוסטים ברצינות. לא רלוונטי. ואני תמהה שבתור ותיק שכמוך אתה לא רואה את זה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    16:22   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  117. אז צריך לזבל את כל הפוסטים? אפשר להגיב לגופו של עניין או לדלג הלאה  
בתגובה להודעה מספר 115
 
  
חסרים פה פוסטים איכותיים וימניים? יאללה, תרים את הכפפה ותעלה כאלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגע אש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
1738 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    16:41   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  119. שוב צודק בכללי, אבל -  
בתגובה להודעה מספר 117
 
  
בא תסביר לי למה נהיית דון קישוט דווקא בפוסט שאתה העלית ולא בפוסטים מקבילים בהם יש ספאמרים רציניים בהרבה מעבדך הנאמן; נושאים ימניים או שמאלניים, דתיים או חילוניים, ועוד כהנה וכהנה בעלי קווים מקבילים.
ועוד משהו: תחשוב קצת לעומק על התגובה הראשונה שלי ואולי תצליח להבין עד כמה היא עניינית למרות הגישה המתנשאת שלי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    16:57   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  122. סתם כי היום יש לי זמן ואני מעורב בפוסט הזה.  
בתגובה להודעה מספר 119
 
  
כן, אין ספק שצריך לעשות ריוויזיה בקטע הזה, ואם הצלחתי לשכנע גולש אחד להפסיק עם תגובות ספאם אז עשיתי את שלי היום            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגע אש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
1738 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    17:05   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  124. יקירי, אני איתך לגמרי  
בתגובה להודעה מספר 122
 
  
אבל you are barking on the wrong tree.
אני מה זה לא ספאמר.
אם תצליח לשכנע ספאמר אמיתי (a.k.a troll) להפסיק, אז אתה דון קישוט יוצא דופן, ואני בשמחה אהיה החנית שלך.
עכשיו בא תעזוב שטויות ותמצא לי דיל טוב ל-bosch optimum 9 עם כל האביזרים. בארץ זה בסטנדרט עולה כפול מגרמניה (מצחיק שזה קשור לפוסט
ובינתיים - שבת שלום ומבורך לך ולכל החברים היקרים פה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    18:23   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  130. זה?  
בתגובה להודעה מספר 124
 
  
https://amzn.to/2xftpg9

כמה זה עולה בארץ?


ומוזמן לעזור לי לאתר טרולים, אני אשמח לכל עזרה בנושא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגע אש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
1738 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    18:37   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  132. כן. זה.  
בתגובה להודעה מספר 130
 
  
הבעיה היא שמוכרים אותו בבאנדלים שונים של אקססוריז.
פה באנדל עם דיסקיות חיתוך, בלנדר, קוביות, ומטחנת בשר - עולה 5.5 לאחר משא ומתן, כאן:
https://www.lastprice.co.il/%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A1%D7%A8-%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%91-Bosch/BOSCH-MUM9BX5S61

יש גם אקססורי של פסטה ושל מעבד מזון עם סכין, שזה קריטי עבורי.
רכשתי בלאסטפרייס וביטלתי בגלל העדר מעבד המזון (500₪ אצל היבואן) וגם בגלל שקלטתי את ההפרש המטורף בין פה לחול (אני נוסע הרבה לאירופה)

תודה ושב״ש... כבר מאוחר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
158447 הודעות, 352 מדרגים, 424 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    13:27   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. למי שלא הבין את ההשוואה לגרמניה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

הכנסה לנפש בגרמניה 50,000 $
הכנסה לנפש בישראל 36,000 $

שעות עבודה בגרמניה 1300.
שעות עבודה בישראל 1800.

תמורה לשעת עבודה בגרמניה 38.5 $
תמורה לשעת עבודה בישראל 20.0 $

מש"ל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
15015 הודעות, 60 מדרגים, 87 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:14   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. יש נתונים על פיריון בעבודה ?!  
בתגובה להודעה מספר 67
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:59   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. למה לפיד חושב שאם נעבוד פחות השכר או הפריון יעלו?  
בתגובה להודעה מספר 67
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
158447 הודעות, 352 מדרגים, 424 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:04   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. הוא לא אמר זה.  
בתגובה להודעה מספר 95
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
45153 הודעות, 211 מדרגים, 343 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    16:43   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  120. שלום,  
בתגובה להודעה מספר 98
 

שמח מאד לראותך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
158447 הודעות, 352 מדרגים, 424 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    17:39   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  128. 😄  
בתגובה להודעה מספר 120
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגע אש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.2.15
1738 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:04   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. לגרמנים יש אותו אחוז של תקציב ביטחון כשלנו?  
בתגובה להודעה מספר 67
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן בוזי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.08
8117 הודעות, 83 מדרגים, 153 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    13:36   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. חבל שמדד המחירים לצרכן של הלמ''ס חושב אחרת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בשנים האחרונות אינפלציה כמעט אפסית אם לא שלילית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
VERITAS לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.15
4359 הודעות, 39 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    13:37   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. פוסטים כאלה בפייסבוק נחשבים סקופים/חדשות?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כל נפיחה בפייס אפשר להעלות פה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:44   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. עניתי על זה בתגובה 4. אני מניח שלא טרחת לקרוא?  
בתגובה להודעה מספר 69
 
  
http://rotter.net/forum/scoops1/500787.shtml#4            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
VERITAS לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.10.15
4359 הודעות, 39 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:31   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. אה, תודה. באמת לא ראיתי. בכל זאת, זו לא סקופ חדשותי, יותר משהו  
בתגובה להודעה מספר 83
 
  
כמו מאמר דיעה. אגב, הייתי שואל את אותו הדבר אילו נתניהו היה מפרסם פוסט דיעה, לאומת למשל איזושהו פוסט על מהלך אופרטיבי למשל...
אפשר לפוצץ את הפורום כאן אם נפרסם מאמרי דיעה של כל הפוליטיקאים בפייסבוק...
אבל זו רק דעתי הצנועה. קטונתי...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    16:23   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  118. יש הבדל בין ראש מפלגה לח''כ.  
בתגובה להודעה מספר 110
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
wowst לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.18
668 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:10   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. יאירוש, אפשר לחלוק לגבי חסרונותיך ומעלותיך. אבל על חוש ההומור שלך אין חולק!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרש טורקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.8.14
10507 הודעות, 98 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:17   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. תכלס צודק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli19 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.13
10547 הודעות, 63 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:29   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. אורי, מסקרן אותי מאוד לדעת מה החשיבות שראית בברברת הזאת של לפיד.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מפתיע מאוד שאתה זה שפתחת את האשכול הזה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    14:45   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. עניתי על זה בתגובה 4.  
בתגובה להודעה מספר 76
 
  
בסופו של דבר הבנאדם שעוד כמה חודשים +- הולך לבקש את אמון הבוחר בקלפי בעצם פרס את המצע שלו ואת תפיסת העולם שלו בנושא הכלכלי שהיא טיקט משמעותי (בהנחה שלא תהיה מלחמה והטיקט הביטחוני יקבל נפח קטן יותר)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאיר צרפתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
41025 הודעות, 155 מדרגים, 308 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:56   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 85
 
  
אבל הוא לא אמר שום דבר.. לא הציע שום פתרונות.. מלל ארוך ומייגע שלא אומר כלום. זה אולי עובד על מי שלא מתעמק בדברים.


https://pcinfo.co.il חדשות טכנולוגיה, ביקורות חומרה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
haier_82 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.12.08
10794 הודעות, 46 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:56   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. מעניין מי כתב לו את זה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
יש שם מושגים שספק שהוא מבין בהם בכלל

רוב הזמן מה שמעכב חדשנות ישראלית היא הממשלה והרשויות בישראל עצמן.
רגולציה מטורפת תקנות וחוקים שעולים הון תועפות עוד לפני שהתחלת להרויח כסף מהעסק שלך - הקמת עסק דורשת המון כסף. תנאי התשלום במשק שהם חסרי היגיון שוטף + שנה הבאה, הבנקים עצמם.

האיש מדבר על רובוטים ויעילות, כנראה הוא חי על הירח.

השקעה בתחבורה ציבורית היא חובה אבל המדינה רואה בזה הפסד מיסים על דלק ורכבים וחלקי רכבים ולכן אין לה עניין להוציא את זה לפועל כי זה דורש גם כסף להרים פרוייקט תחבורתי ולכן זה הפסד כפול, אז במי צריך להילחם לפיד? במשרד התחבורה ?


הוצאה לפועל מחזיקה תיקים על מאות אלפי אנשים
זורמים שם מילארדי שקלים לא בצורה שקופה
דרושה רפורמה ושקיפות
מי מטפל בזה?

דרושה שקיפות בבתי המשפט
מי מטפל בזה ?

ביטוח לאומי פושט רגל
מי יטפל בזה?
נגד מי צריך להילחם פה ? באזרח או בשיטה?

השקיעו 600 מיליון שקל באוטומציה לביטוח לאומי ואז החליטו שהפרויקט לא יצליח וזרקו את זה לפח , מי ישלם את זה?


כדי לנצח את השיטה צריך מישהו שמבין איך היא עובדת, סוכן כפול.
לפיד לא משכנע אותי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום ששי ה' תשע''ח    15:05   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. דווקא בהוצאה לפועל ובבתי המשפט שקד מטפלת  
בתגובה להודעה מספר 91
 
  
ביטוח לאומי כץ התעורר והחליט להפסיק להעביר את העודפים (לא בטוח שיצליח)

תחבורה זה נושא כאוב וצריך להזיז את כץ משם, הוא שם כבר יותר מדי זמן            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4874 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    20:34   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  139. דווקא כץ הוא אחד שעשה המון לטובת התחבורה  
בתגובה להודעה מספר 103
 
  


אייזנקוט: "זה נוגד את עמדתי המבצעית והערכית לירות במשגרי עפיפונים ובלונים"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
30007 הודעות
יום שבת ו' בתשרי תשע''ט    20:13   15.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  141. לצערי בעיקר גזירת סרטים  
בתגובה להודעה מספר 139
 
  
אמנם של פרוייקטים חשובים, אבל אין מספיק תכנון לטווח ארוך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
barry white לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.5.12
15503 הודעות, 134 מדרגים, 262 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    14:59   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. ברור, ברור יאיר. אתה תחלק כסף לאזרחים במקום לגבות מיסים. גאון! איך לא חשבו על זה לפניך??  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


|----| "הוי ארצי מולדתי, את הולכת פייפן..."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SpinozaB לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.14
22772 הודעות, 113 מדרגים, 203 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:06   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. הלפידומטור פרק י''כ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


במדבר י"ג, ל"ג: "..ונהי בעינינו כחגבים וכן היינו בעיניהם.."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ר ציני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.16
2154 הודעות, 21 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:23   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. רק שיזכיר לי מתי המעמ עלה באחוז!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
7804 הודעות, 64 מדרגים, 110 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:28   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. לפיד, כהרגלו, אלוף הסיסמאות והפאתוס. מנצל בעיה אמיתית ויוצר עליה מצג שווא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
סתם כדוגמא: אשראי לעסקים קטנים ות"צ?

יש את הקרן בערבות מדינה שדואגת לאשראי לעסקים. אשראי זול, ובד"כ אלו שצורכים אותו לא היו מקבלים אותו מהבנק בצורה אחרת. לא אתפלא אם הוא בכלל לא מכיר את האופציה הזו מרוב שהראש שלו תקוע בתחת.

ת"צ ותחבורה בכלל, נראה לי שהממשלה מקדמת לא מעט; רכבות כבישים ומהפכת המחירים בת"צ.

הבעיות קיימות, אבל לא יהיה מצב בחיים שיהיה פה ת"צ זמניה כל היום מכל מקום לכל מקום. כדי להגיע ממקום א' ל-ב' כשאחד מהם לא תל אביב, או שהם לא על הקו של הרכבת - זה בעייתי. פיתרון? לא בטוח שישנו.

אבל לפיד אלוף בלקחת בעיה אמיתית (זה נוראאא כמה אנשים בשנה מתים מסרטן) ולזייף עליה פתרונות (אנחחנוו נמגר את הסרטןןן) כדי לגרוף אהדה אצל הציבור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
39620 הודעות, 188 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    15:34   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. העם רוצה צדק חברתי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

המחאה הייתה נכונה.
המדינה היא מדינת אליטות שהפכה לחזיריה.
ממדי השחיתות מאות מיליארדים בשנה, תוך כמה עשרות שנים נדע.
יוקר המחיה זה רק סעיף אחד תחת הכותרת שחיתות במובן הרחב.
והשאר יסופר באשכול החזירים:

http://rotter.net/forum/ihaveasay/18565.shtml


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2881 הודעות
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    18:43   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  135. אתה בטח לא מתגעגע לממשלת מפא''י/אבודה שם צדק היה כוכב בשמים וחברתי היה  
בתגובה להודעה מספר 111
 
  
זה שהיה לו את הפנקס האדום הארור.


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Rota לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.18
1204 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    16:47   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  121. שידבר בשם עצמו מאיפה הוא יודע כמה אני מוציא וכמה אני מכניס?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מה הוא עוקב אחרי? אה כן.
עוד כוכב של הדיקטטורה שלנו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מלכישוע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.8.05
12094 הודעות, 101 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' תשע''ח    17:06   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  125. תכלס משקף את המציאות של אזרחי ישראל היטב - סוף סוף אני שומע ממנו דברי טעם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
26017 הודעות, 106 מדרגים, 187 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    17:31   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  126. מה הוא נהיה? ג. יפית?  
בתגובה להודעה מספר 0
 


"אין לנו ארץ אחרת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
40908 הודעות, 269 מדרגים, 523 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    17:38   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  127. הוא טועה:  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מעטפה של חשבון אשראי?? באיזו שנה הוא חי


שנאת הליכוד לשמאל היא שבטית, את עמדותיו הם קיבלו מזמן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gkhzv
חבר מתאריך 30.3.17
404 הודעות
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    17:55   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  129. אז למה הוא יצא מהממשלה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אז למה הוא יצא מהממשלה ...

תהיה הזדמנות להיכנס לממשלה העתידית של הימין
בוא נראה אם הוא יתעקש להיכנס

היא צריך לדאוג שלא יהיו מפלגות חרדיות בממשלה
ואז לבצע את המדיניות שלו

פעם אחת ולתמיד להוריד לגמרי לאפס את תשלומי הקצבאות לחרדים
רוצים ללמוד תורה תשלמו כמו כל סטודנט
זה האסון של המדינה

ובמילארדי השקלים להשקיע בחינוך וכל מה שהוא הציע            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פשטות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.10.15
845 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    18:39   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  133. אמר שר האוצר הנכשל שלא עשה שום דבר משמעותי לוץ מכלום.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
איש יהיר ומנותק. מדמיין על חשבונינו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
VIP
חבר מתאריך 9.9.14
607 הודעות
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    19:44   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  137. אז תהיה שר אוצר ותשנה את המדינות - - - אההה... בעתם כבר היית...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
i_lan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.03
38526 הודעות, 175 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בתשרי תשע''ט    21:29   14.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  140. ליצן פג תוקף  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות