אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #520399 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 520399      
פיניקית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.13
12850 הודעות, 84 מדרגים, 159 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    11:04   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ישומונים זדוניים חדשים מרוויחים כסף בהונאת מפרסמים  

 
  
הובא לראשונה ע"י החבר שליטא, בפורום "עיתונות זרה"

מכון האבטחה סופוס (sophos) פרסם רשימת ישומונים זדוניים שהם קוראים "clickfraud" (הונאת קליקים). הישומונים מרוויחים כסף בכך שהם מציגים פרסומות נסתרות ומקליקים עליהם, מבלי שהמשתמש ידע. כתוצאה מכך, הם גם זוללים את הסוללה, וגם עלולים לגרור חיובי חיבור, כי הם כל הזמן בקשר עם השרתים. מבחינת המשתמש, הכל תקין, והישומונים מקבלים דירוגים חיוביים.

הישומונים הזדוניים מציגים את עצמם למפרסמים כמכשירים שונים, גם אפל וגם אנדרויד. הם גם מאפשרים הורדת קוד זדוני למכשיר, ובמקרה שהמשתמש הפסיק את הריצה, הם יתחילו את עצמם מחדש.

כמעט כל הישומונים נכתבו אחרי יוני 2018. שלושה מהישומונים נכתבו ב 2016-2017, אך קיבלו את היכולות הזדוניות רק השנה.

Sparkle FlashLight – com.sparkle.flashlight
Snake Attack – com.mobilebt.snakefight
Math Solver – com.mobilebt.mathsolver
ShapeSorter – com.mobilebt.shapesorter
Tak A Trip – com.takatrip.android
Magnifeye – com.magnifeye.android
Join Up – com.pesrepi.joinup
Zombie Killer – com.pesrepi.zombiekiller
Space Rocket – com.pesrepi.spacerocket
Neon Pong – com.pesrepi.neonpong
Just Flashlight – app.mobile.justflashlight
Table Soccer – com.mobile.tablesoccer
Cliff Diver – com.mobile.cliffdiver
Box Stack – com.mobile.boxstack
Jelly Slice – net.kanmobi.jellyslice
AK Blackjack – com.maragona.akblackjack
Color Tiles – com.maragona.colortiles
Animal Match – com.beacon.animalmatch
Roulette Mania – com.beacon.roulettemania
HexaFall – com.atry.hexafall
HexaBlocks – com.atry.hexablocks
PairZap – com.atry.pairzap


https://news.sophos.com/en-us/2018/12/06/android-clickfraud-fake-iphone/



              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תודה רבה פיניקית על התרגום! Mr W 16.12.18 14:41 1

   
   
Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
21998 הודעות, 236 מדרגים, 472 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    14:41   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תודה רבה פיניקית על התרגום!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד



תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות