אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #520447 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 520447      
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
20262 הודעות, 138 מדרגים, 214 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    12:48   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ראש סגל הבית הלבן החדש תועד ב-2016: ''טראמפ אדם נורא''  

ראש סגל הבית הלבן החדש תועד ב-2016: "טראמפ אדם נורא"

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

ראש סגל הבית הלבן החדש תועד ב-2016: "טראמפ אדם נורא"
ה"דיילי ביסט" פרסם סרטון של מייק מולבני, שמונה בסוף השבוע כמחליפו של ג'ון קלי, בו מתח ביקורת על טראמפ לפני הבחירות: "אמר דברים דוחים על נשים, אי אפשר להגן עליהם"

16.12.2018 12:05 עודכן ב: 12:13
ניו יורק טיימס

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ הכריז בסוף השבוע שראש סגל הבית הלבן החדש יהיה מנהל משרד הניהול והתקציב, מיק מולבני. אחת המשימות הראשונות של מולבני בתפקיד תהיה כנראה להסביר מדוע תיאר בעבר בפומבי את הבוס שלו כ"אדם נורא" שאמר על נשים "דברים מגעילים שאי אפשר להגן עליהם", בהקלטה לתוכנית Access Hollywood.

אתר החדשות "דיילי ביסט" פרסם סרטון וידאו של מולבני, חבר קונגרס לשעבר מטעם המפלגה הרפובליקאית, אומר את הדברים נגד טראמפ בעימות שקיים עם יריב דמוקרטי בדרום קרוליינה ב-2016. מולבני גם פרסם דברי ביקורת דומים בעמוד הקמפיין שלו בפייסבוק. הפוסט נמחק מהרשת החברתית זמן קצר לפני שמונה לתפקיד ראש הסגל במקומו של ג'ון קלי.

"האם אני אוהב את טראמפ? לא", אמר מולבני בתיעוד שפורסם ב"דיילי ביסט". הוא הוסיף שטראמפ אינו משמש מודל לחיקוי עבור ילדיו, אבל שהוא טוב יותר מיריבתו הדמוקרטית הילרי קלינטון. "יש לנו כנראה שניים מהאנשים הפגומים ביותר בתולדות המדינה שרצים לנשיאות", אמר מולבני. לדבריו, הוא תומך בטראמפ "בהתלהבות הרבה ביותר שאני יכול, בהתחשב בעובדה שהוא אדם נורא. אבל הבחירה בצד השני גרועה לא פחות".

דוברת מטעם ראש סגל הבית הלבן המיועד אמרה שדבריו של מולבני הם "חדשות ישנות" ונאמרו לפני שהוא פגש את טראמפ באופן אישי. "מולבני תמך במועמד דאז טראמפ לאורך הבחירות, והתמיכה שלו בנשיא טראמפ מעולם לא התערערה בעת ששירת בממשלו", אמרה הדוברת מייגן באריס. "הוא אוהב ומכבד את הנשיא והוא אוהב לעבוד איתו. הכי חשוב, המנהל מולבני מאמין בנשיא משום שהוא עובד מדי יום כדי לרומם מיליוני אמריקאים".

מולבני איננו המינוי היחיד של טראמפ שמתח עליו ביקורת. ניקי היילי, שגרירת ארה"ב באו"ם, נחשבה למבקרת בולטת של טראמפ במהלך הפריימריז הרפובליקאיים ב-2016. אישים אחרים דיברו נגד הנשיא במהלך כהונתם. שר החוץ לשעבר רקס טילרסון, למשל, אמר שטראמפ "אידיוט". הנשיא השיב לו החודש במתקפה משלו כשאמר שטילרסון "טיפש כמו סלע" ו"עצלן מהגיהנום".

בפוסט שהעלה בפייסבוק שלו ב-11 באוקטובר 2016, התייחס מולבני להקלטה שפורסמה על ידי הוושינגטון פוסט שבה התרברב טראמפ בגסות על הטרדה מינית. "אני חושב שדבר אחד שלמדנו על דונלד טראמפ במהלך הקמפיין זה שהוא לא אדם מאוד טוב", כתב מולבני. "מה שהוא אמר בהקלטה דוחה ולא ניתן להגן עליו... החלטתי שאני לא ממש אוהב את דונלד טראמפ כאדם. אבל אני עדיין אצביע לו. ואני עדיין מבקש מאנשים אחרים לעשות את אותו הדבר. ויש רק סיבה אחת פשוטה לכך: הילרי קלינטון".

טראמפ הודיע ביום שישי על מינויו של מולבני לראש סגל הבית הלבן, כמה שעות לאחר שכריס כריסטי, מושל ניו ג'רזי לשעבר, סירב לתפקיד. גורם בממשל אמר לכתבים שטראמפ ומולבני, שנוהגים לשחק גולף ביחד, מסתדרים היטב ביניהם.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מפי הגבורה looky 16.12.18 12:48 1
  מבחינתי זו הכותרת: intelligent 16.12.18 13:07 2
  שטויות. רבים ממתנגדיו בעבר הפכו לתומכים נלהבים בזכות המעשים הנפלאים שלו. רביב 16.12.18 13:09 3
  יש המונים שהוטעו על ידי התיקשורת וחשבו שטראמפ Reflektor 16.12.18 13:11 4
  יש איזה דבר הבל שעליו אתה לא מעדכן אותנו? בפעם ה1000, מה אכפת לי מי אמר מה? אלימלך זורקין 16.12.18 13:35 5
     יש איזה דבר הבל שעליו אתה לא מגיב? בפעם הראשונה, מה אכפת לי מהתגובה שלך gold1980 16.12.18 14:54 6
  מה זה אומר עליו אם כך? יאיר צרפתי 16.12.18 14:57 7

looky
חבר מתאריך 8.5.02
1597 הודעות
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    12:48   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מפי הגבורה  
בתגובה להודעה מספר 0

תיראו מופתעים

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
intelligent לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.17
3482 הודעות, 48 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:07   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מבחינתי זו הכותרת:  
בתגובה להודעה מספר 0

לדבריו, הוא תומך בטראמפ "בהתלהבות הרבה ביותר שאני יכול"...
ציטוט מאת: gold1980

כמובן שאת זה מפספסים בתוך ים ההטרלות והמלל.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
רביב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.7.14
8488 הודעות, 81 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:09   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. שטויות. רבים ממתנגדיו בעבר הפכו לתומכים נלהבים בזכות המעשים הנפלאים שלו.  
בתגובה להודעה מספר 0

התקשורת שייכת לקסטת מנקי המחראות בהודו. מחפשים בביוב את כל הליכלוך, גם אם הוא כבר לא רלוונטי, ומורחים בו את דבריהם.

החלום שלי: בית ימני (ליכוד), בית יהודי ובית חילוני (יש עתיד) וגם גנץ ואורלי לוי מוזמנים לחגיגה.

Reflektor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.6.15
10487 הודעות, 64 מדרגים, 128 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:11   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יש המונים שהוטעו על ידי התיקשורת וחשבו שטראמפ  
בתגובה להודעה מספר 0

סוכן רוסי שמטריד מינית.
רק מראה איך הציבור התבגר מאז ומבין מה פייק ומה אמת

אלימלך זורקין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.11.13
21002 הודעות, 129 מדרגים, 201 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:35   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. יש איזה דבר הבל שעליו אתה לא מעדכן אותנו? בפעם ה1000, מה אכפת לי מי אמר מה?  
בתגובה להודעה מספר 0

gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
20262 הודעות, 138 מדרגים, 214 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    14:54   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. יש איזה דבר הבל שעליו אתה לא מגיב? בפעם הראשונה, מה אכפת לי מהתגובה שלך  
בתגובה להודעה מספר 5

יאיר צרפתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
43848 הודעות, 163 מדרגים, 324 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    14:57   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מה זה אומר עליו אם כך?  
בתגובה להודעה מספר 0

In Order to be Able to Think You Have to Risk Being Offensive

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות