אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #520451 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 520451      
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
142565 הודעות, 510 מדרגים, 927 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:01   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מנכ''לית בנק לאומי התייצבה במשפט ''באים לבנקאים'': ''הרגשתי שנכנסים לי לנשמה ולגוף''  

מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק- עמינח, מעידה נגד הפעילים שמואשמים בהטרדתה. "זה מאוד קשה לנהל בנק ולהתעסק איתם, ניסיתי להמשיך בחיי בלי שהם יפריעו לי", הודתה
עמליה דואק, כתבת כלכלה | החדשות | פורסם 16/12/18 12:32

מנכ"לית בנק לאומי התייצבה במשפט "באים לבנקאים": רקפת רוסק-עמינח מעידה היום (ראשון) במשפטם של הפעילים החברתיים, שמואשמים בהטרדה ובפגיעה בפרטיות של בכירי המערכת הבנקאית. רוסק-עמינח נכנסה לדיון דרך כניסה צדדית, בעוד חלק מהפעילים החברתיים נשארו בחוץ.

רוסק-עמינח החלה לתאר בחקירה הראשית את פעולות המחאה של "באים לבנקאים" משנת 2014 ואילך. בקול רועד אמרה: "זה מאוד קשה לנהל בנק ולהתעסק איתם. ניסיתי להמשיך בחיי בלי שהם יפריעו לי. הרגשתי שנכנסים לי לתוך הנשמה ולתוך הגוף".

"הבת שלי התקשרה לספר שכל בית הספר שלה מוצף בפליירים נגדי", נזכרה. "זה חולק בכל הכיתות והיה על כל הספסלים. יש לך ילדה בת 17 שצריכה להתמודד עם משהו לא נורמטיבי בשום צורה שהיא, היא הייתה צריכה להסביר שאמא שלה לא פושעת".

עוד הסבירה מנכ"לית בנק לאומי: "כשהבת שלי התקשרה אלי ממררת בבכי הבנתי שאני חייבת להוציא נגדם צו הרחקה - במדינה מתוקנת אדם שעושה את תפקידו לא יכול לחשוף את הילדים שלו להטרדה, איומים והתנהגות מפחידה. זה עבר כל גבול שאני כאמא יכולה לשאת. ההתנהלות של קבוצת האנשים שיושבת כאן היא מסוג מטריד, מאיים ופוגעני. כדי שאוכל להמשיך את חיי, ההתמודדות שלי איתם היא להתעלם מהם".

ברק כהן, מוביל קבוצת המחאה, מתכנן לרוסק-עמינח חקירה נגדית שצפויה להימשך שעות ארוכות. פעילי "באים לבנקאים", ובראשם עורך דין ברק כהן, החלו בשנת 2014 להציק לבנקאים גם בסמוך לביתם ואף באזור בתי הספר של ילדיהם, ולקיים מספר אירועי מחאה. ב-2015 ביקשה רוסק-עמינח צו הרחקה נגדם".

לפני אחד הדיונים על בקשת צו ההרחקה ב-2015, התעמת אחד מחברי הקבוצה עם רוסק-עמינח: "לתבוע דין מילדים שהם חייבים זה בסדר, אבל לספר לילדים שלך שאת גנבת זה לא בסדר, נכון? לתבוע ילדים ולגרש אותם מהבית זה בסדר, אבל כשמספרים לילדות שלך מה שאת עושה זה לא בסדר? באמת?".

רוסק עמינח לא התייחסה אז לקריאותיו ונתנה לעיתונאים הצהרה קצרה, בזמן שהפעיל ממשיך לתקוף ברקע. "אני נמצאת כאן היום כאמא של דנה וגל, ואני נמצאת כאן כי אני מרגישה שהבנות שלי במצוקה ואני צריכה להגן עליהן, ואני מבקשת שתכבדו את זה", אמרה.

ב-2015 נחשף לראשונה בחדשות כי רוסק עמינח שכרה מאבטח שניצב מחוץ לביתה. "לאור ההטרדות הישירות של הבנות, משפחתי נאלצת לעשות שימוש בגורם מקצועי שמתריע על הגעתם של הפעילים לאזור ביתנו, על מנת שבנותיי ימנעו מיציאה מהבית או מכניסה אליו", הבהירה אז בפנייתה לבית המשפט.

מקור: https://www.mako.co.il/news-law/legal-q4_2018/Article-331cc2ae986b761004.htm

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  טרוריסט חברתי בוריס מחיפה 16.12.18 13:03 1
     ממש ככה, טרוריסט בשם החברה כביכול דוידזון 16.12.18 13:47 16
  מותר להטריד את ילדיה בגלל תפקידה? עברו את הגבול ''באים לבנקאיות'' Swiss 16.12.18 13:04 2
     וכשילדים נזרקים מהבית sumsum 16.12.18 14:33 21
     מותר לשלוח הוצאה לפועל לבית עם ילדים על חוב של 3000 ש''ח ? Yan-ki 16.12.18 14:34 22
  עדות מנכ'לית בנק לאומי רוסק-עמינח במשפט עם ברק כהן בפרשת 'באים לבנקאים': פרה אדומה 16.12.18 13:03 3
     פני הרוע החברתי-שמאלני-קומוניסטי. יוסף כץ 16.12.18 13:06 4
         אין הבדל בין פני רוע הקומוניסטי לבין פני הרוע של אנשים שגרים במגדל השן. הדיסלקט 16.12.18 13:20 7
  לא יאומן. איך מכנים בתקשורת טרוריסטים שמאלניים? ''פעילים חברתיים''. יוסף כץ 16.12.18 13:09 5
  / edi 16.12.18 13:10 6
     + '1000 Spook 16.12.18 13:46 15
  למגדל השן מותר על פי חוק להרוס את חיי האזרח לומי 16.12.18 13:22 8
     אפשר למחות על כך, גם בצורה גסה וגם עם מגפון והכל. אבל לגדף אדם בקולי קולות rocsteady 16.12.18 13:32 10
  לא מאמין לה. זעקת הקוזק הנגזל כפשוטו gandalf 16.12.18 13:28 9
     אתה לא מאמין שכך עשו לילדיה? או למשהו אחר בידיעה? פרה אדומה 16.12.18 13:34 11
  אנשים רשעים חצו את הגבול!!! פרש טורקי 16.12.18 13:36 12
  קרב בביובית. מקווה שהקרימינלים הקטנים ינצחו את הגברת ממשפחת הפשע 27סוט 16.12.18 13:39 13
  שלא תיתמם, הבנק דואג שאלו שקשה להם לא יוכלו להחזיר הלוואה ע''י עוד הלוואות. Spook 16.12.18 13:44 14
  אני לא מרחם עליה, מכיוון שהיא עושה שימוש ציני בזהות מקופחת מזוייפת rocsteady 16.12.18 13:49 17
  הבנקאים הרוויחו ביושר את מה שהציבור חש כלפיהם 4X6GX 16.12.18 13:54 18
     ידידי אני מסכים איתך שיש איפה ואיפה עם מוסר מידת הרחמים, rocsteady 16.12.18 14:22 19
  מאחל לברק כהן הזה שישב בכלא שנים ארוכות, הוא לא מתאים להיות בחברה חופשית Prodigy 16.12.18 14:27 20
     למה שיישב בכלא? שלומצי 16.12.18 14:34 23

בוריס מחיפה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.12.10
3461 הודעות, 36 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:03   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. טרוריסט חברתי  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
142565 הודעות, 510 מדרגים, 927 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:47   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. ממש ככה, טרוריסט בשם החברה כביכול  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Swiss
חבר מתאריך 28.12.14
2626 הודעות, 56 מדרגים, מינוס 53 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:04   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מותר להטריד את ילדיה בגלל תפקידה? עברו את הגבול ''באים לבנקאיות''  
בתגובה להודעה מספר 0

מותר להפגין במדינה (או לא תמיד), אבל להטריד ילדים של נושאי תפקיד ?

sumsum לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1698 הודעות, 15 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    14:33   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. וכשילדים נזרקים מהבית  
בתגובה להודעה מספר 2

ונאלצים לחיות ברחוב בגלל מעשי נושא התפקיד זה תקין?

יבורכו פעילי באים לבנקאים שלימדו את אנשי מגדל השן שיעור קצר במציאות

Yan-ki
חבר מתאריך 18.3.17
272 הודעות
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    14:34   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. מותר לשלוח הוצאה לפועל לבית עם ילדים על חוב של 3000 ש''ח ?  
בתגובה להודעה מספר 2

פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
32954 הודעות, 244 מדרגים, 488 נקודות.  ראה משוב
   13:03   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. עדות מנכ'לית בנק לאומי רוסק-עמינח במשפט עם ברק כהן בפרשת 'באים לבנקאים':  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

‏לבקשת התובעת רוסק מתחילה לתאר את ההיתקלויות שלה עם עו״ד ברק כהן-
רקפת: היו לא מעט אירועים שנוגעים לשתי הבנות שלי, כל מיני נסיונות התחקות אחריהן. להגיע לביה״ס שלהן, לחלק בכל הכיתות כרוזים שעליהם הייתה תמונה שלי וכתבו עליהם ״דנה לא אשמה שאמא גנבת״ עמדו וצעקו ״הבת של רקפת הגנבת״

‏רקפת: באירוע אחד בתי הקטנה הייתה לבד בבית, היא הייתה בת 14 נקראו קריאות במגפון בצורה מאוד חזקה ממש מחוץ לבית, התחושה הייתה איומה.
באירוע אחר היא חזרה הביתה עם חברה וברק הלך אחריהן.
כשברק והאנשים שלו היו מגיעים התחלנו לבדוק איפה הבנות נמצאות כדי לומר להן לא לבוא הביתה.

‏התובעת נותנת לרוסק עמינח להקריא סמס שקיבלה אחרי שפעילי המחאה פירסמו את מספר הטלפון שלה:
״את חתיכת חלאה בת זונה והלוואי שתישרפי בגיהינום״
רוסק עמינח על סף דמעות: ״זה מאוד קשה לנהל בנק ולהתעסק איתם. ניסיתי למחוק את ההודעות מחיי ולהמשיך בחיי״

‏מנכלית לאומי מתארת שורה ארוכה של אירועים - יום שבו התקשרו פעילי המחאה לאימה בת ה82; למשרד של בן זוגה; לשורה של בני משפחה; חלוקת כרוזים בבתי הספר של בנותיה; האירוע שגרם לה לדבריה לפנות ולבקש צו הרחקה נגד פעילי במחאה הוא זה שבו הם פרסמו פוסט שקרה לציבור להגיע למסיבת הסיום של בתה.
‏״כשהבת שלי, שלא ממררת בבכי, התקשרה אליי ממררת בבכי הבנתי שאין לי זכות כאמא לעשות את זה לבנות שלי. אני מזכירה שאני לא מכירה את האנשים האלה ואין לי שום מושג מה החובות שלהם ולמה הם לא משלמים אותם. זה עבר כל גבול שאני כאמא יכולה לשאת אותו ואז באתי״

תיכף החקירה הנגדית.

כשזה מגיע לענייני תזונה, סכרת והשמנה אני מאבד את חוש ההומור. ראו הוזהרתם

יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
6175 הודעות, 35 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
   13:06   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. פני הרוע החברתי-שמאלני-קומוניסטי.  
בתגובה להודעה מספר 3

הכותב הוא פלשתיני-יהודי. (מי שאבותיו שכנו בארץ משכן קבע לפני 1917 נחשב פלשתיני)

הדיסלקט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.11.18
621 הודעות, 4 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:20   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אין הבדל בין פני רוע הקומוניסטי לבין פני הרוע של אנשים שגרים במגדל השן.  
בתגובה להודעה מספר 4

ביבי הוא החלילן מהמלין של היהודים.

יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
6175 הודעות, 35 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:09   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא יאומן. איך מכנים בתקשורת טרוריסטים שמאלניים? ''פעילים חברתיים''.  
בתגובה להודעה מספר 0

הכותב הוא פלשתיני-יהודי. (מי שאבותיו שכנו בארץ משכן קבע לפני 1917 נחשב פלשתיני)

edi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.3.16
2916 הודעות, 30 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:10   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. /  
בתגובה להודעה מספר 0

"כמו כן, רוסק-עמינח ציינה כי "לא הבנתי על מה המחאה נגדי. מי שלוקח הלוואה ולא מחזיר. על מה הוא מוחה? במדינה מתוקנת אדם שעושה את תפקידו לא יכול לחשוף את הילדים שלו להטרדה, לאיומים, להתנהלות מטרידה, זה עבר כל גבול שאני כאמא יכולה לשאת אותו"."
כן כמו התספורות שהם עושים לטייקונים על חשבון העם

Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
12177 הודעות, 101 מדרגים, 198 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:46   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. + '1000  
בתגובה להודעה מספר 6

לומי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.10.18
541 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:22   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. למגדל השן מותר על פי חוק להרוס את חיי האזרח  
בתגובה להודעה מספר 0

ולאזרח על פי החוק אסור למחות ..בישראל ברוב המקרים החוק נועד לעזור לחזק לדפוק את החלש

rocsteady לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.18
795 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:32   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אפשר למחות על כך, גם בצורה גסה וגם עם מגפון והכל. אבל לגדף אדם בקולי קולות  
בתגובה להודעה מספר 8

כמו שעשו לה, לאימה ולילדתה לטענתה, זה לא אמור להיות אפילו לגיטימי. אמור להיות גבול, והוא עובר בדיוק שם.
בית המשפט כבר קבע שמותר להפגין איך וכמה שרוצים מול בתים של אנשים. לכן עצם ההפגנה המרעישה הגסה והטורדנית מדי היא לא בעיה חוקית.

gandalf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.08
32045 הודעות, 153 מדרגים, 296 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:28   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. לא מאמין לה. זעקת הקוזק הנגזל כפשוטו  
בתגובה להודעה מספר 0

רצינו עליונות מוסרית - קיבלנו תעסוקה מבצעית.

פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
32954 הודעות, 244 מדרגים, 488 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:34   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אתה לא מאמין שכך עשו לילדיה? או למשהו אחר בידיעה?  
בתגובה להודעה מספר 9

כשזה מגיע לענייני תזונה, סכרת והשמנה אני מאבד את חוש ההומור. ראו הוזהרתם

פרש טורקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.8.14
11957 הודעות, 102 מדרגים, 196 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:36   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אנשים רשעים חצו את הגבול!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
10340 הודעות, 74 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:39   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. קרב בביובית. מקווה שהקרימינלים הקטנים ינצחו את הגברת ממשפחת הפשע  
בתגובה להודעה מספר 0

Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
12177 הודעות, 101 מדרגים, 198 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:44   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. שלא תיתמם, הבנק דואג שאלו שקשה להם לא יוכלו להחזיר הלוואה ע''י עוד הלוואות.  
בתגובה להודעה מספר 0

מי שמרוויח בדיוק את הסכום שהוא מוציא ייכנס מהר מאד למינוס, וזה בגלל הבנקים.

חבר מתאריך 21.10.18
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:49   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אני לא מרחם עליה, מכיוון שהיא עושה שימוש ציני בזהות מקופחת מזוייפת  
בתגובה להודעה מספר 0

ילדתה בת ה17 אינה ילדה. היא נערה בוגרת עם תעודת זהות ואולי גם רשיון נהיגה ועם חשבון בנק שיכול להכנס למינוס. היא יודעת את זה טוב מאוד לפני שפנתה להשתמש בעניין הגיל.
היא יודעת טוב מאוד שבת 17 עם חוב בנק לאומי תקבל את כל הסנקציות האפשריות כבעלת דין לכל דבר ועניין אם לא תשלם את החוב. והסנקציות הללו הרבה יותר חריפות מלהיחשף לפליירים שמאשימים את אמא.

אני לא בהכרח נגד סנקציות שנגד בעלי חוב. חייבים סנקציות כלשהן נגד בעלי חוב וזה ברור למה.
אני נגד ה*שקר* של רוסק עמינח שהיא נגד קיפוח של "בנות 17" ובעד יחס אליהן כילדות עדינות נפש, כל עוד הבנק מתייחס אליהן כאזרחיות שוות זכויות וחובות. שקרים כאלה יש לרסק, עמינח.

4X6GX
חבר מתאריך 14.9.16
567 הודעות
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    13:54   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. הבנקאים הרוויחו ביושר את מה שהציבור חש כלפיהם  
בתגובה להודעה מספר 0

יושבת על קפה בתל אביב עם נוחי דנקנר שבזז מיליארדים מכספי החוסכים עם הלוואות שלא מחזיר. מתי נפגשת על כוס קפה עם עוד לקוחות שלקחו כסף ולא עמדו בתשלומים? למה מוחקים לו את החוב בלי לפשוט לו את הרגל ולכל הציבור הנורמטיבי יקסחו את הצורה עם עורכי דין על 10 אלף חוב. הטייקונים הממונפים הרסו את המשק. תודה לאל שכמעט כולם נעלמו מהמפה ולא יחזור לחיינו. עכשיו עסקים קטנים ובינונים יקבלו אשראי בתנאים טובים וביחס הוגן ולא כמו לפני עשור.

When you're alive they won't care what you said

חבר מתאריך 21.10.18
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    14:22   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ידידי אני מסכים איתך שיש איפה ואיפה עם מוסר מידת הרחמים,  
בתגובה להודעה מספר 18

ויותר מכך אוסיף, הוצאה לפועל דואג למעשה להתעשרות עורכי דין על חשבון חייבים, עם ריביות כסנקציות חסרות פרופורציה לחייבים. מכיר את זה מקרוב.
אבל מהצד השני יש את הנושים שהדרך היחידה להחזיר לעצמם כסף שחייבים להם זה הוצאה לפועל.

Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
22392 הודעות, 133 מדרגים, 243 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    14:27   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. מאחל לברק כהן הזה שישב בכלא שנים ארוכות, הוא לא מתאים להיות בחברה חופשית  
בתגובה להודעה מספר 0

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
58097 הודעות
יום ראשון ח' בטבת תשע''ט    14:34   16.12.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. למה שיישב בכלא?  
בתגובה להודעה מספר 20

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות