גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #525881 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 525881      
הסטוריון חובב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.18
1725 הודעות, 9 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:37   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הימין העוד יותר חדש: הכירו את האנשים שנחושים להשתלט על הליכוד, ורק אל תקראו להם שמאלנים  

 
  
עם שישה מועמדים לרשימה הארצית ועשרת אלפים מתפקדים, "הליכודניקים החדשים" בטוחים שבפריימריז אי-אפשר יהיה להתעלם מהם ● גם אם לא תשתכנעו מהלהט שבו הם הודפים את כל הטענות, אולי תתחברו לרציונל שהם מציגים: "איך ננסח את זה בשביל קוראי "גלובס"? להתפקד לליכוד זה כמו להחזיק בגרעין השליטה של מדינת ישראל"
חן שליטא 10/01/2019, 17:23 156

יום ראשון בערב, חוג בית בצהלה, גבינות ויין על השולחן המעוצב. 16 איש באים לשמוע את דן קלארמן, ניר הירשמן ואסף רותם שמתמודדים מטעם הליכודניקים החדשים על מקום ברשימת הליכוד לכנסת. האורחים, למעט אחד שיחליט להתפקד בהמשך הערב, הם ליכודניקים. חלקם מתפקדי הליכודניקים החדשים שבאו להכיר את מועמדיהם לכנסת וחלקם ליכודניקים ותיקים שבאו להתרשם.

180 איש מתמודדים בפריימריז של הליכוד והשישייה של הליכודניקים החדשים (שיכונו מעתה הל"ח) עושה רעש ומתחילה לסקרן. כמה שעות קודם הם תקפו את הסרטון שהעלה ראש הממשלה נתניהו במוצ"ש, שבו הזהיר את היועץ מקבלת החלטה על שימוע לפני הבחירות באמצעות "משל היד הכרותה". אם היו מתארחים בסניף ליכודי מהשורה, אפשר היה לצפות שהם יישאלו איך הם מעזים לתקוף ראש ממשלה מכהן, אבל כאן השאלה היחידה שעוסקת בנושא, מאגפת אותם דווקא משמאל. אחד המשתתפים מבקש לדעת איך הם ינהגו, כחברי כנסת או כמתמודדים ברשימה, אם יוחלט להגיש נגד נתניהו כתב אישום. ולא, הוא לא ציפה שהם יגבו אותו.

"אנחנו בדברים האלה כמו ש"ס", משיב לו קלארמן שמנהל את הקמפיין, "לא נתקפל. אם יוגש נגד ביבי כתב אישום, הוא יצטרך ללכת". והירשמן, המשמש גם כדובר, מוסיף: "סיעת ליכוד שלמה, ואף אחד לא קם ואומר שראש הממשלה לא יכול לתקוף ככה את היועץ, זה זוועה". השואל נראה מרוצה.

נכון שההנחה המיידית היא שהאווירה הנינוחה נובעת מכך שהשלושה הופיעו בפני קהל אוהד יחסית שלא מאפיין את מצביע הליכוד הממוצע, אבל אפשר גם לתהות אם אין כאן סנונית שמבשרת כי העידן שאחרי נתניהו קרוב משנדמה.

הל"ח, בכל מקרה, מאמינים שבקרב שלושים המנדטים של הליכוד יש לתפיסת העולם שלהם הרבה קליינטים. כאלה שמבקשים לדאוג למעמד הביניים, לקדם חופש דת וחופש מדת, ולשמור על שומרי הסף ואנשי שלטון החוק מהתקפות פרועות, גם אם זה אומר לסלוד פומבית ממנהיג שחשוד בפלילים.

רק אל תגידו להם שזה מזכיר לכם מפלגות אחרות, נניח, יש עתיד. אף שגם הם מתחמקים באלגנטיות מהנושא המדיני כי "אנחנו מבינים שזה מסך עשן שנועד להתעלם מבעיות היסוד, כשברור לכולם שהפתרון בסוף יהיה פרגמטי", כפי שהסביר הירשמן בחוג הבית.

"איך את בכלל משווה?", הם גוערים בי כמה ימים קודם לכן כשאני נפגשת עם השישייה כולה. וליאור מאירי, ממייסדי הליכודניקים החדשים שנמנה עם מובילי המחאה החברתית בקיץ 2011, מוסיף: "אני מעדיף דמוקרטיה עם הצל, מאשר דיקטטורה עם הג'ל. לפיד מתנהל כמו דיקטטור בבית ודמוקרט בחוץ. ביבי אולי לא מקדם דברים דמוקרטיים, אבל יש לו גבולות, הוא עצר בסוף את חוק הפייסבוק ואת חוק הצנזורה על האינטרנט. זה נכון שהליכוד הידרדר לממדים של פולחן אישיות, זו לא דרכו ולא דרכנו, אבל מה עדיף? כחלון? שאני לא יודע אפילו איך קוראים למפלגה שלו. גם כחלון, לא?"

קוראים לה כולנו, אבל אני מבינה שאתם מנסים להתנער מהקטע הפרסונלי של כוכבי המפלגות כי אתם לא מוכרים והליכודניקים גם יאהבו את הירידות הקטנות האלה על אחרים.
"אנחנו בוחרים לפי ערכים ומעשים. הליכוד כמפלגה עם היסטוריה, חוקה ומתפקדים גדול ממנהיגיו בשמונה מידות. לעומת זאת, קחי מהמפלגות האלה של לפיד, כחלון וגנץ את המנהיג, ומה נשאר? יש משהו ילדותי וטיפשי בזה שישראלים מצביעים למישהו כי יש לו פרצוף יפה. מצביע המרכז הישראלי בטוח שהוא גאון, אבל הוא סתום ברמה שאי-אפשר להבין".

החמישה מנסים להסות אותו ולהסביר לו על הדרך שגנץ לא מבטאים כמו בנץ. "אבל הוא לא אומר מילה, גם לא איך קוראים לו", משיב מאירי בחיוך. וכל השישה מתגלגלים מצחוק.

"לא כל הזמן רק לילל"
הפגישה עם ששת הליכודניקים החדשים (שכוללת מלבד הארבעה שהוזכרו כבר גם את יניב טוירמן והדר ויסמן שמחוני), מתקיימת במטה שלהם, מרתף של בניין משרדים ברחוב שאול המלך בתל-אביב. אחד המתנדבים, בעל מכון פסיכומטרי, ניצל את תקופת ההפוגה שבין הבחינות והשאיל להם את המקום עד לפריימריז בליכוד שיתקיימו ב-5 בפברואר.

הפריימריז הללו אמורים להיות המבחן המשמעותי של הקבוצה שהוקמה בהמשך לאירועי המחאה החברתית של קיץ 2011, ומתנגדיה מאשימים אותה בניסיון להשתלטות עוינת על הליכוד. בשני הסבבים הקודמים, לקראת בחירות 2013 ו-2015, ההצלחה, איך לומר בעדינות, לא הייתה מרשימה. הנציגים שבהם התהדרו בכנסת הנוכחית - יואב קיש, אמיר אוחנה ושרן השכל - היו רחוקים מלספק את הסחורה, ואם התוצאות יהיו דומות גם הפעם, לא בטוח שתהיה להם עוד הזדמנות לזכות ליחס רציני. כעת, עם עשרת אלפים איש שפקדו לדבריהם ויהיו בעלי זכות הצבעה בפריימריז הקרובים, וכשהם מתמודדים בעצמם ברשימה, הם בטוחים שהדברים ייראו אחרת.

על הנציגים שהכניסו אל הכנסת הנוכחית הם לא ששים בתחילה לדבר. אחר כך הם מתרצים ומודים כמו שאומר קלארמן ש"הפעם הקודמת אפילו לא הייתה ניסוי כלים. זה בא לנו מוקדם מדי".

קיש יזם את חוק השתולים, אוחנה את חוק היועמ"שים והשכל נמנעה בחוק המרכולים, שעבר על חודו של קול. איך תוודאו שמועמדים שלכם לא יתהפכו עליכם גם הפעם ברגע האמת?
ויסמן שמחוני: "לא יהיה כאן שום קיש שתיים".

רותם: "לקיש נתנו גט כריתות כשהוא פנה למחוזות אחרים. גם כלפי שרן יש לנו ביקורת על דברים שהיינו רוצים שתעשה עוד קצת, מצד שני היא הייתה לבד שם, וחלק מהפקת הלקחים שלנו היא שקשה לעשות דברים בלי מעגל תומך. עכשיו אנחנו באים בכוח גדול יותר של שישה. ויש גם הרבה יותר מתפקדים מאחורינו. אם אז היינו אלפיים ברוטו, היום אנחנו קרוב לעשרת אלפים מתפקדים בעלי זכות הצבעה, ויש עוד חמשת אלפים שלא עומדים בתקופת האכשרה להצבעה בפריימריז, אבל יהיו כשירים לבחירות שיהיו ליו"ר ולסניפים".

אני לא מדברת רק על המועמדים שתביעו בהם תמיכה, אפילו אתם יכולים להתאהב בתפקיד ולתמוך בחקיקה שנראית לכם כרגע הזויה.
מאירי: "לקיש אין עשירית מהאופי שיש לאנשים שיושבים פה ליד השולחן, ולשרן, שהיא באמת מתוקה וליברלית, אין עשירית מהאומץ שיש לכל אחד משישתנו. ולמרות הנזק שקיש עשה, ולמרות ששרן היא לא מושלמת, אנחנו עדיין צמחנו מאלפיים ל-15 אלף איש. כי לאף אחד אין רעיון יותר טוב מזה לנצח את השיטה".

הירשמן: "אנחנו לא בונים על קריירה של הרבה קדנציות, ואנחנו לא נחשוש להצביע נגד, אם צריך. אתם רוצים לאיים עלינו שתעיפו אותנו? סבבה. אנחנו עדיין נצביע נגד. אם נחשוב שבשביל ההתנגדות הזו בחרו אותנו".

זה מה שאתם אומרים עכשיו, אבל בדיוק בשביל זה המציאו את המשפט "דברים שרואים מכאן לא רואים משם".
"אני מת לספר לך איך הוחלט שנרוץ. הייתה ישיבה לפני שנה וחצי ברוטשילד. ואמרו טוב, מי רוצה לרוץ? ושישתנו הרמנו יד, למרות שהבנו שזה לא יהיה קל, אבל הבנו שוואלה, פקדנו אנשים, יש לנו כוח פוליטי, וצריך לעשות איתו משהו. לא כל הזמן רק ליילל".

ואז חזרת הביתה ואשתך אמרה לך, מה אתה דפוק? מה יש לך לחפש בג'ונגל הזה?
הירשמן: "בת זוגי. לא אשתי. כמה מאיתנו לא נשואים רשמית".

בסוף אגלה שיאיר לפיד חיתן אתכם, הוא חייב לצוץ כאן איפשהו.
הם צוחקים. קלארמן: "אני התפטרתי מהעבודה כדי לנהל את הקמפיין שבא לתקן את הכשל הכי בסיסי שקיים פה, והוא - שהישראלים לא מיוצגים במפלגות. רק קבוצות הלחץ מתפקדות, רק המניאקים הבינו איך השיטה עובדת. כל האחרים מחכים שיבחרו בשבילם".

אתה התפטרת, אבל השאר עדיין עובדים. קבעתם איתי בערב אחרי העבודה והמקלחות לילדים. זה המאני טיים שלכם. זה לא חובבני להמשיך בשגרה חודש לפני הפריימריז?
"אבל אנחנו חובבנים", הם צועקים יחד, "אנחנו לא פוליטיקאים מקצועיים, אבל אנחנו החובבנים הכי טובים שיש". ורותם מפרט: "המאני טיים קיים תמיד, אחרי הבחירות לכנסת יהיו בחירות לראשות המפלגה, אנחנו הקבוצה היחידה במפלגה שאין לה תקרה מבחינת מספר המצביעים, כי אנחנו לא שייכים לאף ועד".

ומה יקרה אם רק חלקכם תיבחרו למקומות ריאליים בפריימריז? זה לא ייצור מתחים ביניכם?
הירשמן: "הפוליטיקאים הוותיקים שיושבים איתנו שואלים הרבה את השאלה הזו, אם אין תחרותיות בינינו. והתשובה היא שלא. זה קטן עלינו, אין לך מה להיכנס איתנו למשחקים האלה, כי אנחנו פועלים בסינרגיה. לכולנו יש קריירות, שנוותר עליהן בצער אם ניבחר לכנסת, ולא תהיה לנו בעיה לפרגן לאחרים, גם אם לא ניבחר".

בואו נחכה לתוצאות האמת. עם האוכל בא התיאבון.
מאירי: "אני מנהל קריאייטיב בבאומן בר ריבנאי. אני אוהב את העבודה שלי, ואני בטוח שאיהנה פחות בכנסת משאני איהנה לעשות פרסומות לביטוח ישיר עם יוני ויונה היונים החמודות. אבל אנחנו מרגישים שאנחנו בשליחות פה".

טוירמן: "הכנסת היא לא מפלט מהחיים שלנו. אם קלארמן ייבחר לכנסת, ואני באותו יום אסע באוטובוס למשרד שלי בבני ברק ואטפל בהררי הארנונה שמחכים לי, אני אהיה מבסוט ואצפה בו נשבע עם דמעות של התרגשות ושמחה בעיניים".

"לא הווירוס, אלא התרופה"
הם מתלבטים אם להוריד את הז'קט שלבשו עבור הצילומים, כי מי יודע, אולי הצלם עוד יפתיע במהלך הראיון ויתפוס אותם לא מספיק ייצוגיים. בהמשך, הם גם ידחו את מגש הפיצה שמגישה להם אחת המתנדבות, אף שהם מתים מרעב, כי לא נעים לאכול במהלך ראיון.

המכובדות הרשמית אצל מי שמתמודדים לכנסת, אבל מהווים בינתיים פנים אנונימיות עבור מרבית הציבור, עדיין משחקת פה תפקיד משמעותי. זו גם הסיבה שהם מבקשים ממני לא לפספס את התמונות של מנחם בגין וזאב ז'בוטינסקי שתלויות על אחד הקירות - לצד חוקת הליכוד ומגילת העצמאות - ומשדרות את המסר הכללי שהם דוחפים שוב ושוב: "ליכודניקים חדשים, ערכים ישנים". אותו מסר שהפך אצל נתניהו, בשינוי קטן, לסוג של כינוי גנאי כשטען שהם "ליכודניקים חדשים, שמאלנים ישנים".

בינתיים, הדרישה שלהם מנתניהו להפסיק את ההסתה נגד שומרי הסף ולהתנצל על השתלחותו ביועמ"ש, כבר עלתה להם בימים האחרונים בזימון של מאירי לשימוע לפני הדחה מהליכוד, בנימוק שהתפקדותו לליכוד נעשתה ממניעים פסולים, כיוון שאינו מזדהה באמת עם מטרות המפלגה. השימוע אמור להתקיים ביום שני, ומאירי מגיב על כך באמירה ש"במקום להיאבק נגדי פוליטית, הם מנסים להדיח אותי מהמפלגה בטענות בולשביקיות. אני הולך להילחם על זכותי הדמוקרטית להיות חבר ליכוד, בכל ערכאה רלוונטית. הם חושבים שאם יצליחו לייאש אותי אז כולם יתייאשו, אבל כמובן שזה בולשיט. אם אני אלך, יבואו במקומי עוד מאתיים אחרים, לא פחות טובים ממני".

השאלה מי הם באמת, היא זו שרודפת אותם מאז הוקמו ועד היום. לא רק כי ראש הממשלה עשה להם דה-לגיטימציה, אלא כי בין המתפקדים שלהם ניתן למצוא לא מעט אנשים שמודים כי הצביעו בעבר למפלגות השמאל והמרכז, וההתפקדות שלהם למפלגה נובעת מתוך ההבנה שזו כנראה תהיה מפלגת השלטון בשנים הקרובות, ומי שרוצה להשפיע על ההרכב האנושי שיוביל את תפקידי המפתח בכנסת ובממשלה, צריך להפשיל שרוולים ולהתפקד.

השישייה שלפניי מסכימה עם החלק השני של התזה, אבל דוחה בתוקף את השיוך השמאלני או כל רמז למה שנתפס ככזה. כך, למשל, הם מזדעקים כשאני שואלת, למען האזכור הביוגרפי, אם כולם מלבד הירשמן - שאמר לי שהוא "מגיע לראיון ממודיעין, אבל בשביל כל השאר זה קל"ב" - הם תל-אביבים.

"זה ממש לא נכון", אומר טוירמן, שמכהן גם כיועץ המשפטי של הקבוצה, "ליאור מאירי הוא מרמות השבים ואני מפתח תקווה, אבל לא מאם המושבות שזו השכונה של האדומים, אלא מפתח תקווה הוותיקה, איפה שכל הסרוגים. מאוכזבת, הא?". וקלארמן, שהוא גם מנהל הקמפיין, מוסיף בסרקזם: "את הזווית של הסוס הטרויאני - כיסו; של התל-אביבים - כיסו. קחי זווית רעננה".

בלי קשר לכתובת המגורים שלכם, אני שומעת אתכם ותוהה אם אין מפלגות שמתאימות לכם יותר מהליכוד של היום.
"כולנו הצבענו ונצביע ליכוד", מתפרץ מאירי.

עזוב, שאלה טיפשית. הבחירות חשאיות, וכל אחד יכול להגיד עכשיו מה שהוא רוצה.
"את קוראת לי עכשיו שקרן?".

לא. אבל אתם…
"כן, תשלימי את המשפט. אנחנו לא נראים ליכודניקים... איך נראה ליכודניק? אני רוצה שאנשים יפסיקו לחשוב שליכוד זה אנשים שלא נראים כמונו. הליכוד הוקם על-ידי אנשים שנראים כמונו, מדברים כמונו וחושבים כמונו. כל הסיפור הזה שאנחנו כאילו נטע זר, הוא לא נכון. מי שנטע זר הוא מי שהיום מוביל את תנועת הליכוד. אנחנו לא הווירוס, אנחנו התרופה, ובאנו להחזיר את המצב לקדמותו". וטוירמן מחייך, "זה כמו שובו של הג'דיי".

אוקיי, אתם ליכודניקים שורשיים. אבל הליכוד שינה פניו. לבני בגין, מיקי איתן, דן מרידור ורובי ריבלין שאתם כל־כך אוהבים, אין סיכוי להיבחר בליכוד של היום. תם עידן. למה שלא תחפשו מפלגה אחרת?
השישה מתנפלים עליי בצעקות. "למה שנלך? שהם ילכו". ויסמן שמחוני, האישה היחידה בשישייה, שמשמשת גם כמנהלת הקהילה, אומרת: "זה הבית שלנו. אנחנו מאמינים במה שהמפלגה הזו ייצגה פעם, ואנחנו מאמינים שאפשר לחזור לשם. ממילא 80% מהישראלים מסכימים על 80% מהדברים". מאירי: "את אומרת לי, פלשו לך לדירה, לך תמצא לך דירה אחרת".

עכשיו תתנפל עליי שוב, אבל אני מתקשה להאמין שהדירה הזו הייתה אי פעם שלך.
"אז יש לך בעיה".

אתה זה שכתב בפייסבוק אחרי שהתפקדת "הקאתי קצת בפה, אבל דוגמה אישית זה חשוב. מהיום ליאור מאירי - חבר ליכוד".
ויסמן שמחוני מנסה לחלץ אותו ולהסביר שמדובר בסגנון שונה ותו לא, אבל מאירי לוקח מידיה את המושכות. "אני רוצה להגיב לדבר הזה", הוא אומר. "הליכוד אינו משפחה, למרות שאנחנו מדברים פה על בית והכול. הליכוד הוא פלטפורמה פוליטית לעשות שינוי. יכולתי לשבת ולא לעשות כלום, ולקוות שאיזה משיח לבן שיער שיפרוש מצה"ל או מאיזה תאגיד יבוא ויציל אותי. אבל למדתי שזה לא קורה. כמו שלא קרה כלום אחרי שחצי מיליון איש יצאו להפגין בקיץ 2011. אני מצאתי את הליכוד ואת חוקת הליכוד כפלטפורמה שמתאימה לי לעשות את השינוי, שדרוש במדינה, בשביל הילדות שאני מגדל פה".

אתה אומר שזו התנועה הכי טובה, רק נחליף את האנשים ויהיה בסדר.
"הליכוד אינו האנשים שכרגע בכנסת, ואינו בנימין נתניהו. הליכוד הוא החוקה, מוסדותיו, מתפקדיו".

אתם כל הזמן מנפנפים בחוקה. מהי משרתת חוץ מעניינים פרוצדורליים? הליכוד גם לא מפרסם שנים מצע כי הבינו שם שאפשר להיבחר בלי טקסטים.
הירשמן: "מבחינתנו, מדובר במסמכים מכוננים. זה שכיום יש בליכוד אנשים שחושבים שלצעוק על הורים שכולים או להסית נגד היועמ"ש זה לגיטימי, זו טעות שלהם. במפלגה נורמלית היו מעיפים אותם באותו היום. אני הייתי היועץ של מיקי איתן, פוליטיקאי מצוין שרצה לעשות דברים טובים, ואני זוכר אותו הולך למתפקדים ומגלה שאין את הכוח שיכניס אותו מחדש לכנסת, כי הכול הפך לקבוצות לחץ שעובדות לפי אינטרסים. בגלל זה לתעשייה האווירית בונים לוויין ולעובדי חברת החשמל משלמים את החשבון, אבל לאנשי ההייטק יעשו מיסוי על אופציות, כי הם לא מאוגדים".

אז אתם קבוצת הלחץ של ההייטק?
"אנחנו קבוצת הלחץ של הציבור הרחב. התאחדנו סביב העובדה שאם אתה אחד מ-60 אלף חברי הליכוד שבאמת מצביעים בפריימריז, ההשפעה הפוליטית שלך הרבה יותר גדולה מאשר אם אתה אחד מ-4.2 מיליון אזרחים שמצביעים בבחירות הארציות. איך ננסח את זה בשביל קוראי גלובס? להתפקד לליכוד זה כמו להחזיק בגרעין השליטה של מדינת ישראל".

"דילים של אמיצים"
אז מה הסיכוי שלהם להיבחר הפעם? קלארמן עושה את החשבון: "300 אלף איש רשומים ברשימת מתפקדי הליכוד. 150 אלף אפילו לא טורחים לשלם דמי חבר. להגיע לקלפי טרחו בפעם האחרונה רק 54 אלף. כל מתפקד מסמן 11 שמות. אנשים נכנסו לכנסת - ואני לא מדבר על השריונים - עם 20 אלף קולות. אנחנו באים עם העשרת אלפים שלנו ועושים עכשיו קמפיין בשביל להביא עוד 15-10 אלף איש מבחוץ. בלי החיבורים נגיע למקומות ה-35-30, אבל איתם אנחנו נהיה בעשירייה השנייה. יש בליכוד עשרות אלפי אנשים שמרגישים וחושבים כמונו".

וכמה פוליטיקאים יתמכו בכם? בסוף זה גם משחק של דילים.
קלארמן: "הם פוליטיקאים מקצועיים והם שבשבות. הם מחפשים את הקולות איפה שאפשר. גם אצלנו".

עם מי כבר נפגשתם?
טוירמן: "נתניהו הוא היחיד שלא ביקש לפגוש אותנו. כולם כבר מודעים לכוח שלנו. ישראל כ"ץ, גדעון סער, מירי רגב וניר ברקת נפגשו איתנו. יולי אדלשטיין, צחי הנגבי, אבי דיכטר ושרן השכל היו אצלנו בחוגי בית".

רותם: "לפוליטיקאים שעמדו לצידנו במאבק המשפטי שהתנהל נגדנו במוסדות הליכוד, יש הרבה נקודות זכות".

ח"כ יהודה גליק אמנם נלחם לצידכם, אבל האיש כמעט הבעיר את הר הבית.
הירשמן: "אין לנו שום בעיה לתמוך בפוליטיקאים תומכי התיישבות, נצים וביטחוניסטים, אם הם נוהגים בממלכתיות, מכבדים את שלטון החוק ותומכים בכלכלה חופשית, כל עוד הם לא נוסעים לגבול להתגושש עם חבר פרלמנט ירדני כמו אורן חזן, או פועלים לסגור את תל-אביב בשבת, כמו מיקי זוהר".

אבל גליק היה עלול להבעיר את המזרח התיכון.
מאירי: "גליק הוא דמוקרט ליברל אמיתי. הוא נלחם בבעיות האמיתיות כשירק דם במאבק נגד הסיגריות. בחוקת הליכוד כתוב שמדינת ישראל תחיל את ריבונותה בכל חלקי ארץ ישראל, לא רק בהתנחלות איתמר. ההנחה שלו, שבמקום שבשליטת המדינה יכולים יהודים להתהלך חופשי, היא לגיטימית".

קלארמן, לעומת זאת, אומר בהמשך: "הליכוד צריך להפסיק לחפש את השותפים הטבעיים שלו אי שם בימין הסהרורי. הוא צריך לחפש את בני הברית שלו בצד השני, ללכת למרכז, למפלגות הציוניות, ולייצר משהו שהישראלים יכולים להצביע לו ולהתגאות בו".

מי באמת ייכנסו לרשימת המומלצים של הליכודניקים החדשים? את זה עוד מוקדם לדעת. 11 שמות נדרשים מתפקדי הליכוד לסמן בפריימריז, כך שמלבד השישה שלהם, הם צריכים להמליץ על חמישה נוספים. כלומר, זהו פתח לדילים כמו בפוליטיקה הישנה והטובה.

ויסמן שמחוני: "נפרסם את הרשימה שלנו ב-2 בפברואר והיא תהיה מנומקת היטב. כל נבחר ציבור ומועמד שמציג עצמו עכשיו בפריימריז נבחן לפי העקרונות שלנו, ולא כי הוא הבטיח שיביא לנו אלפיים קולות".

ובכל זאת, כשדוחקים בהם בחוג הבית לתת כיוונים, הם מזכירים למשל את השרה שטענה כי התבטאותה של מירי רגב - "מה שווה התאגיד אם אנחנו לא שולטים בו" - היא אמירה פשיסטית, כשהכוונה היא כמובן לגילה גמליאל. הם גם מציינים לטובה את תמיכתו של צחי הנגבי בשלטון החוק ואת התנהלותו התקיפה של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ביחס לח"כ חזן. ויחד עם זאת, מבהירים שהכול עוד נתון לשינוים.

אז מה, אתם פתוחים לדילים?
הירשמן: "אין לנו בעיה לעשות דילים של אמיצים, זה לא יהיה במחשכים. השיטה היחידה של דיל מבחינתנו היא המלצה הדדית שקופה. למרות שאם ח"כ התנהל בצורה ממלכתית ונלחם בגל העכור של החקיקה שהייתה פה, לא נמנע ממנו את התמיכה שלנו, גם אם יגיד שאין לו מה לתת לנו בתמורה".

אם לא תיבחרו למקומות ריאליים, והרשימה לכנסת תהיה דומה לזו הנוכחית, עדיין תבחרו ליכוד?
ויסמן שמחוני: "למה לא? הכוח הפוליטי שלנו רק הולך וגדל, וזה יגרום לאנשים שכן ייבחרו, אבל התנהגו עד עכשיו בצורה מחפירה, להתיישר לפי הסטנדרטים שלנו. הם מבינים את זה כבר עכשיו, ורואים את זה בפגישות איתנו. אנחנו יכולים להרים אדם שהיה במקום ה-26 לעשירייה הראשונה, ולהפך. מי שיתמוך בנו יקבל בוסט אדיר ויידע שזה בזכותנו. בסוף השבוע שבו תתפרסם הכתבה, אנחנו ב'ליכודיאדה', סליחה, ב'לאומיאדה' באילת. נדבר עם כולם, נפגוש את כולם. אנחנו מכירים כבר המון אנשים. גם אם לא נכניס אף אחד למקום ריאלי, נהיה כוח מספיק גדול שאי-אפשר יהיה לזלזל בו. מאיפה הליכוד יגיע לארבעים מנדטים, אם לא דרך אנשים שלא תמיד הצביעו לו? אנחנו נביא אותם".

ההנחה הרווחת היא שנתניהו הוא זה שיביא אותם, כקורבן או כמנצח.
מאירי: "איזה סקפטית את. בואי נסגור שאם אנחנו מכניסים שניים מאיתנו לכנסת, את מתפקדת לליכוד?".

אתם מדברים בקמפיין על מיקי זוהר שנבחר ב־1,906 קולות ודוד אמסלם שנבחר ב־2,423 קולות, אבל הם נבחרו במחוזות. אתם מתמודדים ברשימה הארצית, שדורשת הרבה יותר קולות. ואני כבר לא מדברת על כל רשימות החיסול שתופיעו בהן.
מאירי: "לליכוד יש היום שלושים מנדטים. זה אומר שבניכוי - כמו שאוהבים להגיד אצלנו - חרדים וערבים, אחד מכל שלושה יהודים ישראלים הצביע ליכוד. זו מפלגה סופר-הטרוגנית ואני בטוח שלרבים מתוכה כואב על מה שקורה פה".

קלארמן: "ולגבי רשימות החיסול, תפיסת העולם שאומרת לא רוצים אותי אז אני אלך, לא מתאימה לנו. זה לא סתם מועדון סגור שלא רוצה אותי, זה מועדון סגור שהשתלט על המגרש של כולנו, וזה לא מקובל עלינו. גם אנחנו רוצים לשחק".

אתם אומרים שנתניהו צריך ללכת אם יוגש נגדו כתב אישום. ואם הוא לא ירצה? אתם מפנים את הכיסא לאות מחאה? מה תעשו?
ויסמן שמחוני: "זו שאלה היפותטית. ביום שזה יקרה, דברי איתנו".

היום הזה לא כל־כך רחוק, והאגנ'דה שלכם מחייבת אתכם להתייחס לזה.

מאירי: "הדר ניסתה לא לענות, אני עונה. יהיה מאבק פוליטי פנים ליכודי. יש מאבקים בחיים, לא הכול קונצנזוס. אני לא אוהב את המשפט ‘אל תהיה צודק, תהיה חכם'. אני אהיה צודק, גם אם זה ישאיר אותנו רק לקדנציה אחת בכנסת, או אפילו לאף קדנציה".

מנהלי כספים? הנה ארבעה דברים שיש לזכור לפני בחירת קרן פנסיה לעובדים
אמרתם שנתניהו לא מדבר איתכם, אבל מה עם לשלוח שליחים?
"לא שלח. לפחות לא כאלה שאנחנו יודעים עליהם. הוא לא טרח לדבר איתנו, אבל שפך את דמנו בערוץ 20, שזו בעיניי התנהגות לא מנהיגותית ולא ממלכתית. אבל זה בסדר, זה חלק מהמשחק, וזה רק הביא לנו יותר קולות".

ויסמן שמחוני: "היום אנחנו אומרים לו: ‘ניפגש ביום שני בישיבות סיעה'".

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001268260


דבר בנועם ושא בידיך מקל גדול, כך תגיע רחוק (תיאודור רוזוולט)


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תקציר? itai 11.01.19 13:40 1
     השמאלנים מבינים שבדרך דמוקרטית הם לא יצליחו להחליף את השלטון אז הם מנסים בדרכים אלבטרוס 11.01.19 13:41 3
         תודה itai 11.01.19 13:43 5
             תמצות מתומצת : ״הליכוד הוא פלטפורמה פוליטית לעשות שינוי״ פוסטמודרני 11.01.19 14:41 22
                 מעניין. תודה רבה itai 11.01.19 14:43 23
         תודה אחי Braveheart 11.01.19 13:48 9
         איזה ימין? עמוס 11.01.19 13:50 10
             הליכוד . Braveheart 11.01.19 13:51 13
                 אין ימין בשילטון חלוץ שפוי 11.01.19 14:24 20
                 הליכוד? rocsteady 11.01.19 15:05 32
             לא חולק עליך שסמוטריץ ומרזל יותר טובים מהליכוד, אבל קדנציה אחת של השמאל תגרום לך אלבטרוס 11.01.19 13:58 14
                 אנחנו מדממים כבר 70 שנות מלחמת קיום Law 11.01.19 15:25 50
         לדעתי את השיטה הזאת המציא דווקא פייגלין חלוץ שפוי 11.01.19 14:19 18
             פייגלין הוא שמאלני? Mr W 11.01.19 14:51 27
                 הל''ח הם ימין ליברלי ולא אתה זה שתקבע שהם שמאל, אני מבין את החשש שיש Oasis 11.01.19 15:03 30
                     הקבוצה הזו שהסתננה לליכוד רוצה מדינה ערבית באיו''ש וביטול חוק הלאום, הם עוינים לערכים אלבטרוס 11.01.19 15:07 34
                     חחח ''ימין ליברלי'' Mr W 11.01.19 15:12 38
                         פה קצת התבלבלת... הל׳ במח״ל היא ליברלים, והחיבור הזה לא חדש בארץ ובעולם. לגוף העניין 11.01.19 15:21 48
                             ברור. ליברלי הישן והטוב זה החופש. שזה דווקא הימין השמרני. Mr W 11.01.19 16:58 60
                 ה הקשר לשמאלני? חלוץ שפוי 11.01.19 15:12 37
                     ברור לך שהליכוד הוא מפלגת ימין כך שלקחת אותו יותר ימינה זה בסדר, ואילו להפוך אותו לשמאל Mr W 11.01.19 15:14 40
                         ממש לא בסדר, הליכוד הוא ימין מתון חלוץ שפוי 11.01.19 15:15 42
                             הליכוד הוא ימין (לא מתון ולא קיצוני) שהפך לימין-מרכז. פייגלין ניסה להחזיר אותו ימינה. Mr W 11.01.19 15:17 46
                                 לפקוד אנשים שלא מצביעים למפלגה מסויימת חלוץ שפוי 11.01.19 15:26 51
                         פייגלין בכלל לא אמר לתומכים שלו לא להצביע לליכוד, הוא תמך בליכוד מהלך הבחירות אלבטרוס 11.01.19 15:16 43
                             ראה מאמר מצורף ב42 חלוץ שפוי 11.01.19 15:17 45
                         למה לקחת אותו יותר ימינה זה בסדר? יש לליכוד חוקה עם ערכים. הליכוד היא תנועה incanus 11.01.19 15:59 57
             טרוצקי. זיוויץ 11.01.19 15:18 47
         נניח שהם אכן שמאלנים, מה לא דמוקרטי בזה? ThelizardKing 11.01.19 15:12 39
             נתחיל מזה שהם לא הולכים להצביע לליכוד. ישראלצ'יק 13.01.19 02:00 65
  שתולי השמאל, they are everywhere Sawyer 11.01.19 13:40 2
     סע לסוריה יש שם אחלה דיקטטורה אתה תוכל להשתלב שם יפה Oasis 11.01.19 15:04 31
  בדיוק קיבלתי פרסומת בפייסבוק להצטרף אליהם אור_ודרור 11.01.19 13:43 4
     בולשיט, צריך להיות חבר מרכז הליכוד כשנה + כדי להיות בעל זכות בחירה Oasis 11.01.19 15:06 33
  בקיצור, נחכה לרשימות שלהם בפברואר כדי לדעת למי לא להצביע איש חברון 11.01.19 13:45 6
  במידה ויבחרו במקום ראילי. העם לא יצביע לליכוד. העם לא טיפש yansop 11.01.19 13:46 7
     איתם או בלעדיהם העם יצביע ליכוד כדי לתת לנתניהו את המנדט להמשיך. רביב 11.01.19 15:32 53
         שלילי. הקואליציה האחרונה היתה על חודו של קול. גם ככה יש מעין תיקו בין הגושים. זה קריטי. ישראלצ'יק 13.01.19 02:06 67
     בנט הולך לחגוג ...חחח ישראלצ'יק 13.01.19 02:02 66
  הם מנצלים בצורה צינית את העובדה שהליכוד של היום הוא ביבי ותו לא. טוק דוגרי 11.01.19 13:47 8
     הליכוד הינה מפלגת כסאות ותו לא עמוס 11.01.19 13:51 11
     הפוך ידידי, הם היחידים שלא מפחדים לאמר מה שהרבה ליכדניקים חושבים Oasis 11.01.19 15:09 36
         אני חושב שהם שמאלה מדי ממה שהליכוד אמור לייצג. הבעיה היא שהליכוד משועבד טוטאלית טוק דוגרי 11.01.19 15:47 56
  לא נקרא להם שמאלנים, נקרא להם רמאים נוכלים וסוסים טרויאנים Liran401 11.01.19 13:51 12
  טוב מאוד, יחלישו את הליכוד עמלץ פלד 11.01.19 14:06 15
  נראה לי שאחרי זה ואחרי שבגלל מועלם לא אצביע לבנט נשאר לי להצביע רק לליברמן. דני מכפר סבא 11.01.19 14:16 16
     הם כבר נבחרו? micmic 11.01.19 14:46 25
     למי? פשוטניק 11.01.19 15:08 35
     בתור מי שלא סובל את בנט ולא סובל את הליכוד, אני יכול להבין את מי שמצביע להם Prodigy 11.01.19 15:14 41
  ראיון עם המסתננים החדשים donnie 11.01.19 14:19 17
     יצא המרצע מן השק !!! זראטוסטרא 11.01.19 18:00 63
  ככה זה שנוכל-על מרוקן מפלגה מכל תוכן אידיאולגי... galt 11.01.19 14:22 19
     מזמן לא נכתב כאן משהו כה חד ומדוייק. תיזהר לא להחתך. לגוף העניין 11.01.19 15:23 49
  אוי לו לליכוד שמהדרך של ההדר הז'בוטינסקאי נשארה הדרך למשרות בלי הדר ובלי כלום-רק משרות 495 11.01.19 14:34 21
     בדיוק! קרלוס 11.01.19 14:45 24
  הליכודניקים החדשים הם לא ימנים, לא משנה כמה ינסו לצייר עצמם כאלה. מצד שני, גם הישנים Prodigy 11.01.19 14:48 26
     קל מאוד למצא יומרה שמאלנית, ברגע שמבינים מהי האידיאולוגיה השמאלנית. rocsteady 11.01.19 17:58 62
  סוסים טרויאנים רדיקאלים. טלקו 11.01.19 14:52 28
  גיס חמישי של השמאל עלי גפן 11.01.19 15:00 29
  מה הם כולם תל אביבים? האינג'יניר 11.01.19 15:16 44
     מעל 18% מתושבי תל אביב הם מצביעי ליכוד. מה זה בדיוק אומר עליהם? שהם ליכונדיקים שמאלנים? incanus 11.01.19 16:07 59
  ליכודניקים חדשים שמאלנים ישנים donnie 11.01.19 15:27 52
  סוסים טרויאנים. נבלות שמנסים לעשות השתלטות עויינת. eli_s 11.01.19 15:43 54
  כתבת יח''ץ רן הפיכח 11.01.19 15:46 55
  השמאל הוא כמו וירוס, מתחזה לחלק מהמערכת על מנת לפגוע בה מבפנים... Jay 11.01.19 16:02 58
  מפלגת הליכוד מזמן הפכה לאוסף של פוליטיקאים רדודים גסי רוח אור_יקרות 11.01.19 17:08 61
  סוף סוף שפויים עמקה 11.01.19 20:18 64

   
   
itai
חבר מתאריך 16.5.13
12701 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:40   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תקציר?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלבטרוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.18
4067 הודעות, 69 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:41   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. השמאלנים מבינים שבדרך דמוקרטית הם לא יצליחו להחליף את השלטון אז הם מנסים בדרכים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
לא דמוקרטיות, בדיוק כמו עם תפירת התיקים.

והימין ימשיך לפחד להחזיר מלחמה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
itai
חבר מתאריך 16.5.13
12701 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:43   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. תודה  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
1823 הודעות, 26 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:41   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. תמצות מתומצת : ״הליכוד הוא פלטפורמה פוליטית לעשות שינוי״  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
"הליכוד אינו משפחה, למרות שאנחנו מדברים פה על בית והכול. הליכוד הוא פלטפורמה פוליטית לעשות שינוי. יכולתי לשבת ולא לעשות כלום, ולקוות שאיזה משיח לבן שיער שיפרוש מצה"ל או מאיזה תאגיד יבוא ויציל אותי. אבל למדתי שזה לא קורה. כמו שלא קרה כלום אחרי שחצי מיליון איש יצאו להפגין בקיץ 2011. אני מצאתי את הליכוד ואת חוקת הליכוד כפלטפורמה שמתאימה לי לעשות את השינוי, שדרוש במדינה, בשביל הילדות שאני מגדל פה".

(כך המאירי , פרסומאי ומייסד התנועה ״הליכודניקים החדשים״ , כשהזכירו לו שהוא פרסם בפייס אחרי שהתפקד בליכוד ש״הוא הקיא קצת בפה״)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
itai
חבר מתאריך 16.5.13
12701 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:43   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מעניין. תודה רבה  
בתגובה להודעה מספר 22
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
6352 הודעות, 63 מדרגים, 111 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:48   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. תודה אחי  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
20837 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:50   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. איזה ימין?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
אין ימין בשלטון - עובדה


נשיא מדינת ישראל: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
6352 הודעות, 63 מדרגים, 111 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:51   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הליכוד .  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
והחפירה על זה שאין ימין בשלטון כבר מיצתה עצמה .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
21557 הודעות, 114 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:24   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אין ימין בשילטון  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
עובדה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
rocsteady לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.18
1143 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:05   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. הליכוד?  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
הליכוד הוא ממש לא ימין אלא אופורטוניזם שכרגע מגיע בניחוח ימני יותר משמאלני, אבל כנראה שהעתיד בעניין לא ממש מזהיר..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלבטרוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.18
4067 הודעות, 69 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:58   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. לא חולק עליך שסמוטריץ ומרזל יותר טובים מהליכוד, אבל קדנציה אחת של השמאל תגרום לך  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
לחזור להבין את ההבדל בין הליכוד לשמאלנים בצורה מדממת במיוחד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Law
חבר מתאריך 4.10.18
702 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:25   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. אנחנו מדממים כבר 70 שנות מלחמת קיום  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  
והסוף לדימום לא נראה באופק בכלל.

ה״ימין״ של הליכוד ימשיך להרכיב ממשלה וליישם מדיניות שמאל מובהקת במעטפת של ימין.

התקשורת גונבת הדעת תמשיך בעבודתה המופלאה לצייר מפלגות ימין אמיתיות כ״ימין קיצוני״ שיביאו להשמדתנו.

מתפלל שהציבור כבר יתעורר ובבחירות הקרובות מפלגות זהות ועוצמה יהודית יהיו בכנסת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
21557 הודעות, 114 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:19   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. לדעתי את השיטה הזאת המציא דווקא פייגלין  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
22659 הודעות, 240 מדרגים, 480 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:51   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. פייגלין הוא שמאלני?  
בתגובה להודעה מספר 18
 
  
פייגלין הוא ימין הארדקור. ימין בכל רמ"ח איבריו. איך אפשר להשוות בכלל? הל"ח מנסים להשתלט על הליכוד כדי להוביל מדיניות שמאל דרכו. בניגוד גמור לפייגלין. לא הייתי אומר שזה לא דמוקרטי. אבל זה כן נבל ברשות הדמוקרטיה. כמו הנבלות מבצלם למשל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Oasis לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
849 הודעות, 6 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:03   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. הל''ח הם ימין ליברלי ולא אתה זה שתקבע שהם שמאל, אני מבין את החשש שיש  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
לאגף השמרני בליכוד כי בעבר הליברלים היו חלק אינטגרלי של הליכוד (האות ל במח"ל) והיום יותר ויותר שמרניים מעצבים את דרכו של הליכוד ולכן קמה מבפנים תנועה שאומרת עד כאן יש ימנים שלא רוצים לגוגמה שתהיה תחבורה בשבת,

אני מגיע מבית של חרות (האות ח במח"ל) ואני מאד לא מרוצה איך שהליכוד נראה ומתנהל היום ומברך אותם שיצליחו ויחזירו ערכים שהיו בעבר חלק מהליכוד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלבטרוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.18
4067 הודעות, 69 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:07   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. הקבוצה הזו שהסתננה לליכוד רוצה מדינה ערבית באיו''ש וביטול חוק הלאום, הם עוינים לערכים  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  
שבגין ושמיר קידמו כל חייהם.

אפילו הם לא מכחישים שהם לא הולכים להצביע לליכוד אלה למפלגות שמאלניות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
22659 הודעות, 240 מדרגים, 480 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:12   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. חחח ''ימין ליברלי''  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  
כמו להגיד "העולם הוא כדור שטוח".            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8346 הודעות, 85 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:21   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. פה קצת התבלבלת... הל׳ במח״ל היא ליברלים, והחיבור הזה לא חדש בארץ ובעולם.  
בתגובה להודעה מספר 38
 


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
22659 הודעות, 240 מדרגים, 480 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    16:58   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. ברור. ליברלי הישן והטוב זה החופש. שזה דווקא הימין השמרני.  
בתגובה להודעה מספר 48
 
  
אך הוא הקביל את המושג ליברלי לשמרני, ואז ברור שכוונתו לליברלים הפוסט-מודרניסטים המטיפים להרס החירות והחופש. הליברליזם החדש חובב המוסלמים והשיטהולז.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
21557 הודעות, 114 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:12   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ה הקשר לשמאלני?  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
פייגלין פקד מתנחלים לליכוד בשביל לקחת אותו יותר ימינה, והם פוקדים שמאלנים לליכוד בשביל לקחת שמאלה.
בשני המקרים מדובר על לשנות את רשימת הליכוד עלידי ההתפקדות של אנשים שלא מצביעים למפלגה.
בדיוק אותו הליכלוך רק שהפעם הוא משמאל שאימצו את השיטה שהומצאה בימין            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
22659 הודעות, 240 מדרגים, 480 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:14   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. ברור לך שהליכוד הוא מפלגת ימין כך שלקחת אותו יותר ימינה זה בסדר, ואילו להפוך אותו לשמאל  
בתגובה להודעה מספר 37
 
  
זה מכוער. זה כמו שאני אתפקד למרצ כדי "להזיז אותו ימינה".            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
21557 הודעות, 114 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:15   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. ממש לא בסדר, הליכוד הוא ימין מתון  
בתגובה להודעה מספר 40
 
  
לקחת אותו לכיוון "עוצמה יהודית" זה יותר רחוק היום מאשר לקחת אותו לכיוון "יאיר לפיד".
מה גם שברור שמדובר המתפקדים שלא מצביעים לליכוד
https://www.haaretz.co.il/news/politi/1.1705033            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
22659 הודעות, 240 מדרגים, 480 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:17   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. הליכוד הוא ימין (לא מתון ולא קיצוני) שהפך לימין-מרכז. פייגלין ניסה להחזיר אותו ימינה.  
בתגובה להודעה מספר 42
 
  
ולהשוות את פייגלין לעוצמה יהודית זה כמו להשוות בין מטוס לספינה כי שניהם כלי תחבורה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
21557 הודעות, 114 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:26   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. לפקוד אנשים שלא מצביעים למפלגה מסויימת  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
רק בשביל להשפיע על הרשימה שלה הוא דבר מזרחי בין אם זה מימין ובין אם משמאל.
חבל שעיינך כהו מראות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלבטרוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.18
4067 הודעות, 69 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:16   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. פייגלין בכלל לא אמר לתומכים שלו לא להצביע לליכוד, הוא תמך בליכוד מהלך הבחירות  
בתגובה להודעה מספר 40
 
  
המסתננים האלו לא מתכוונים בכלל להצביע לליכוד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
21557 הודעות, 114 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:17   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. ראה מאמר מצורף ב42  
בתגובה להודעה מספר 43
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
incanus לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.3.09
2809 הודעות, 36 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:59   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. למה לקחת אותו יותר ימינה זה בסדר? יש לליכוד חוקה עם ערכים. הליכוד היא תנועה  
בתגובה להודעה מספר 40
 
  
ליברלית. תקרא פעם את החוקה שלהם. שיוויון זכויות ללא הבדל דת, גזע ומין.
אז למה לקחת אותו לימין הדתי זה בסדר?
אגב, מיקי זוהר הוא ש"ס לגמרי שמצא את מקומו בליכוד. זה בסדר?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זיוויץ
חבר מתאריך 29.8.18
183 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:18   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. טרוצקי.  
בתגובה להודעה מספר 18
 
  
אולי אפילו לפניו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ThelizardKing לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.15
3497 הודעות, 21 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:12   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. נניח שהם אכן שמאלנים, מה לא דמוקרטי בזה?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  


.I am the Lizard King I can do anything


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8682 הודעות, 71 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ז' בשבט תשע''ט    02:00   13.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. נתחיל מזה שהם לא הולכים להצביע לליכוד.  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
מחריבים מפלגה. לא מייצגים את מדיניות המפלגה.אפשר להיות ימין מתון אבל שמאל??


זהו. דרעי החליט לחסל את ש"ס!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Sawyer
חבר מתאריך 4.12.18
456 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:40   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. שתולי השמאל, they are everywhere  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חייבים לדאוג בליכוד שהם לא יכנסו, שיחוקקו חוק יתקינו תקנה שתסדר שהם לא יהיו שם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Oasis
חבר מתאריך 3.8.18
849 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:04   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. סע לסוריה יש שם אחלה דיקטטורה אתה תוכל להשתלב שם יפה  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור_ודרור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.7.14
834 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:43   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בדיוק קיבלתי פרסומת בפייסבוק להצטרף אליהם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מישהו שופך הרבה כסף...


"ואהבת לרעך כמוך" - כאיש אחד בלב אחד למען הגאולה השלמה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Oasis לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
849 הודעות, 6 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:06   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. בולשיט, צריך להיות חבר מרכז הליכוד כשנה + כדי להיות בעל זכות בחירה  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
במרכז הליכוד, תמשיכו להפיץ פייק ניוז            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש חברון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
6069 הודעות, 83 מדרגים, 148 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:45   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. בקיצור, נחכה לרשימות שלהם בפברואר כדי לדעת למי לא להצביע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yansop
חבר מתאריך 13.5.08
9741 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:46   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. במידה ויבחרו במקום ראילי. העם לא יצביע לליכוד. העם לא טיפש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ימח שמם של שונאי ישראל


לא להסס! לגרש את כל המסתננים ואת כל מי שפוגע בעם היהודי !


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רביב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.7.14
8497 הודעות, 81 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:32   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. איתם או בלעדיהם העם יצביע ליכוד כדי לתת לנתניהו את המנדט להמשיך.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
גם אם ייבחרו הם לא יקבלו שום מעמד שיכול להרוס את הדרך של הליכוד.
הם רק יכולים לעזור אם מצביעי מרכז-שמאל יצביעו לליכוד בזכותם. אם כי אני סקפטי.


החלום שלי: בית ימני (ליכוד), בית יהודי ובית חילוני (יש עתיד) וגם גנץ ואורלי לוי מוזמנים לחגיגה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8682 הודעות, 71 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ז' בשבט תשע''ט    02:06   13.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. שלילי. הקואליציה האחרונה היתה על חודו של קול. גם ככה יש מעין תיקו בין הגושים. זה קריטי.  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  
2-3 מתוכם נכנסים ו-פותחים במרד (כמו שמאירי אשכרה מאיים במרומז בראיון זה) וכל הקדנציה נהיה משותקים.


זהו. דרעי החליט לחסל את ש"ס!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8682 הודעות, 71 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ז' בשבט תשע''ט    02:02   13.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. בנט הולך לחגוג ...חחח  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  


זהו. דרעי החליט לחסל את ש"ס!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טוק דוגרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.4.12
12273 הודעות, 83 מדרגים, 161 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:47   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. הם מנצלים בצורה צינית את העובדה שהליכוד של היום הוא ביבי ותו לא.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"כל סוף הוא התחלה חדשה ,העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
20837 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:51   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הליכוד הינה מפלגת כסאות ותו לא  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 11.01.19 בשעה 13:59 בברכה, עמוס
 
אין ימין בשלטון - עובדה


נשיא מדינת ישראל: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Oasis לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
849 הודעות, 6 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:09   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. הפוך ידידי, הם היחידים שלא מפחדים לאמר מה שהרבה ליכדניקים חושבים  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
כולל חלק מההנהגה של הליכוד שהפכה לאוסף של סמרטוטים, הציניות היא במנהיגות של הליכוד לא של אלה שרוצים לשנות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טוק דוגרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.4.12
12273 הודעות, 83 מדרגים, 161 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:47   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. אני חושב שהם שמאלה מדי ממה שהליכוד אמור לייצג. הבעיה היא שהליכוד משועבד טוטאלית  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  
ומהמקפצה להגנה על נתניהו- כך שקשה לנהל איתם דיבייט אידואלוגי כאשר כל ה"אידאולוגיה" היא "היידה ביבי כל הסמולנים פח, התקשורת חמוצים".


"כל סוף הוא התחלה חדשה ,העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Liran401 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.16
3460 הודעות, 36 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    13:51   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא נקרא להם שמאלנים, נקרא להם רמאים נוכלים וסוסים טרויאנים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אני מתחיל לשקול ברצינות אם להמשיך להצביע למפלגה הזאת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
12161 הודעות, 42 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:06   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. טוב מאוד, יחלישו את הליכוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דני מכפר סבא
חבר מתאריך 22.8.11
17760 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:16   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. נראה לי שאחרי זה ואחרי שבגלל מועלם לא אצביע לבנט נשאר לי להצביע רק לליברמן.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


הערבים ותרבותם. http://bloogerisrael.blogspot.com/2018/08/blog-post_17.html


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
31249 הודעות, 152 מדרגים, 282 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:46   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. הם כבר נבחרו?  
בתגובה להודעה מספר 16
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פשוטניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.18
1332 הודעות, 10 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:08   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. למי?  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
22822 הודעות, 135 מדרגים, 247 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:14   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. בתור מי שלא סובל את בנט ולא סובל את הליכוד, אני יכול להבין את מי שמצביע להם  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
את מי שמצביע לליברמן, עסקן מושחת שיושב בממשלה 20 שנה ללא אף הישג (מלבד העלאת אחוז החסימה, שהתבררה כחרב פיפיות), אני לא יכול להבין לעולם.

הנייה ישמח אם תצביע לו.


משה כחלון: "אם לא אפתור את משבר הדיור והזוגות הצעירים, אני לא אתמודד שוב פעם"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
donnie לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.04
8842 הודעות, 45 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:19   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ראיון עם המסתננים החדשים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זראטוסטרא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
2782 הודעות, 15 מדרגים, 19 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    18:00   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. יצא המרצע מן השק !!!  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
2 שקרנים , לפי תנועות הגוף והתגובות , אלו שמאלנים (אולי שייכים ל V15 ? ) , מדוע אינם מצטרפים לאחת ממפלגות השמאל ? לא ברור.
צריך להחרים אותם ....
לחילופין שיקימו עוד מפלגת שמאל לכנסת , ויראו את כוחם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
49355 הודעות, 219 מדרגים, 348 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:22   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ככה זה שנוכל-על מרוקן מפלגה מכל תוכן אידיאולגי...  
בתגובה להודעה מספר 0
 

וכמובן שמרבית בוחריו לא ישקלו בכלל לבוא אליו בטענות בעניין זה... ברור "שהשמאל" אשם...
ובדיוק בגלל זה, בדיוק בגלל השיק הפתוח על סכום בלתי מוגבל הוא ממשיך לעשות זאת ואף יותר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8346 הודעות, 85 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:23   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. מזמן לא נכתב כאן משהו כה חד ומדוייק. תיזהר לא להחתך.  
בתגובה להודעה מספר 19
 


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
63772 הודעות, 194 מדרגים, 372 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:34   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אוי לו לליכוד שמהדרך של ההדר הז'בוטינסקאי נשארה הדרך למשרות בלי הדר ובלי כלום-רק משרות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
וכל מי שמזכיר להם שקימת דרך וקיים מוסר וקיימים ערכים מועף

יחי המלך המנהיג            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
2244 הודעות, 17 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:45   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. בדיוק!  
בתגובה להודעה מספר 21
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
22822 הודעות, 135 מדרגים, 247 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:48   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. הליכודניקים החדשים הם לא ימנים, לא משנה כמה ינסו לצייר עצמם כאלה. מצד שני, גם הישנים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא ממש ימנים.
המועמדים שהכניסו לכנסת בינתיים הרבה יותר מוצלחים מהפח הליכודניקי של רגב, חזן, אמסלם, זוהר, בוקר, מזוז, גמליאל וארדן.
בהתחלה חשבתי שזו סוג של השתלטות עוינת. אבל כשמסתכלים על תת הרמה הקיימת, יכול להיות שזה דבר טוב.


משה כחלון: "אם לא אפתור את משבר הדיור והזוגות הצעירים, אני לא אתמודד שוב פעם"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
rocsteady לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.18
1143 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    17:58   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. קל מאוד למצא יומרה שמאלנית, ברגע שמבינים מהי האידיאולוגיה השמאלנית.  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
אם ישנן קבוצות קיפוח שהוא מנסה לקדם, לבדוק אם הן כאלו שבבסיסן יש זהויות שנמצאות בלב האידיאולוגיה השמאלנית. הן כדילקמן: זר, ערבי, מוסלמי, פלסטיני, אישה, להטב, קוסמופוליט ואולי יש עוד שאיני זוכר כרגע. הרצון לקיים פולחן מרקסיסטי עבור אי אילו מהזהויות הללו, בא לביטוי ברטוריקה מרקסיסטית מתאימה, שמדגישה את הקיפוח וטוב שבצד האחד והרוע הנצלני של הצד השני, או אז אפשר לזהות יומרה שמאלנית, שיש שיאמרו שמאלנים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טלקו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.8.18
4338 הודעות, 63 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    14:52   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. סוסים טרויאנים רדיקאלים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא ימנים ולא נעלים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עלי גפן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.17
7132 הודעות, 68 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:00   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. גיס חמישי של השמאל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
צריכים למנוע מהם בכל דרך להצביע.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
27226 הודעות, 124 מדרגים, 244 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:16   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. מה הם כולם תל אביבים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בדיחה מהלכת זה מה שהם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
incanus לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.3.09
2809 הודעות, 36 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    16:07   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. מעל 18% מתושבי תל אביב הם מצביעי ליכוד. מה זה בדיוק אומר עליהם? שהם ליכונדיקים שמאלנים?  
בתגובה להודעה מספר 44
 
  
הטיעון שלך הוא אחד הטיעונים הכי מפגרים שאי פעם ראיתי פה.
איך אתה מסיק משהו עליהם על בסיס מקום המגורים שלהם בדיוק?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
donnie לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.04
8842 הודעות, 45 מדרגים, 90 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:27   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. ליכודניקים חדשים שמאלנים ישנים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
https://mida.org.il/2019/01/11/%d7%9c%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%93%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%9d-%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9e%d7%90%d7%9c%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%99%d7%a9%d7%a0%d7%99%d7%9d/            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8438 הודעות, 68 מדרגים, 118 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:43   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. סוסים טרויאנים. נבלות שמנסים לעשות השתלטות עויינת.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נשגב מבינתי איך לא מעיפים אותם לכל הרוחות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רן הפיכח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.18
689 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    15:46   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. כתבת יח''ץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 

הליכודניקים לא מטומטמים.
הכוח הרע הזה שמנסה לכבוש חלקה בליכוד יפול עוד לפני שקם.


אהבה היא כוח החיים היא החיים עצמם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.16
2307 הודעות, 26 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    16:02   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. השמאל הוא כמו וירוס, מתחזה לחלק מהמערכת על מנת לפגוע בה מבפנים...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור_יקרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.07
52118 הודעות, 288 מדרגים, 488 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    17:08   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. מפלגת הליכוד מזמן הפכה לאוסף של פוליטיקאים רדודים גסי רוח  
בתגובה להודעה מספר 0
 


אורן חזן
מיקי זוהר
נאווה בוקר
דוד אמסלם
דוד ביטן
גילה גמליאל

ובטוח ששכחתי עוד כמה..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמקה
חבר מתאריך 19.12.17
193 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    20:18   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. סוף סוף שפויים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אף שאיני ימני אני זוכר שתמיד היו ליברלים בליכוד. ובכלל הליכוד הישן היה מכובד, הדרי ליברלי מכבד את המשפט המשטרה והפרקליטות. הרי בגין צעק יש שופטים בירושלים. חברי הכנסת של הליכוד בעבר היו שונים מהצעקנים החנפנים והבורים שהליכוד שלח לכנסת. הליכודניקים החדשים רק מוסיפים מצביעים מהמרכז.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות