גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #534852 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 534852      
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12140 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז באדר א' תשע''ט    13:36   22.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לינקים למשחקי היום - שישי 22/2/19  

 
  
*** לינקים ותקצירים בטלגרם: https://t.me/sportslinks ***

14:00 הגרלת שמינית גמר, ליגה אירופאית

d7c6a85f006b8c127961defeeb7b94f041d4af08
ACE

21b7baeb36d3ada9ade7a45804779a76fc1e28bb
ACE

b85986cc92149450f4b1785092a1a9b37d2dd3e8
ACE

cfc4fabc112281366cf4b9bc61a202daa26db93c
ACE

f9326b1fdc35f03810b4c2fe50799627415b9cde
ACE

49abab9934be18ffd87ceb4491c580113803d7f1
ACE

ed64a862592fc8aa066f2500f2b31cad8686a22f
ACE

2508393732627734a3005933cbcd0acaea606f18
ACE

006d84826270098bbe4a7890e8f46e3fe9503ec5
ACE

581e18b3a6a7f2218de31cdbde4e7ddc285fd04b
ACE

15:00 סו וויי סיי - פטרה קביטובה, חצי גמר טורניר דובאי

d32697a1eb5cf958fb7451ae46f05edce066611a
ACE

60bafd4ec68a843878e2680a744298f4ae6e5d99
ACE

64e2b29059a71125e01c676796f1d6cab3eca105
ACE

0e238f3f760a60b11b88b36642107c3c70e0bcd2
ACE

17:00 אלינה סביטולינה - בלינדה בנצ'יץ', חצי גמר טורניר דובאי

d32697a1eb5cf958fb7451ae46f05edce066611a
ACE

60bafd4ec68a843878e2680a744298f4ae6e5d99
ACE

64e2b29059a71125e01c676796f1d6cab3eca105
ACE

0e238f3f760a60b11b88b36642107c3c70e0bcd2
ACE

19:15 דרושאפקה - פנרבחצ'ה, יורוליג

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768826_darussafaka_fenerbahce/

19:30 גוזטפה - טרבזונספור, ליגה טורקית

1477bf72405a160736b245204d1bb47720b5daaa
ACE

19:30 גרוית'ר פירת' - היידנהיים, ליגה גרמנית שניה

http://livetv.sx/enx/eventinfo/764956_greuther_furth_heidenheim/

19:30 אוניון ברלין - בילפיילד, ליגה גרמנית שניה

http://livetv.sx/enx/eventinfo/764955_union_berlin_arminia/

19:30 שירים ושערים, ליגה גרמנית שניה

http://livetv.sx/enx/eventinfo/764943_simulcast/

20:00 ז'לגיריס קובנה - בודוצ'נוסט, יורוליג

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768827_zalgiris_buducnost/

20:00 דיז'ון - סנט אטיין, ליגה צרפתית

d0e26383bee973abb96d59fb5557d43af9173dd0
ACE

20:00 אליאז בדנה - הוגו דליין, רבע גמר טורניר ריו

60bafd4ec68a843878e2680a744298f4ae6e5d99
ACE

21:00 ונלו - הראקלס, ליגה הולנדית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/764780_venlo_heracles/

21:00 בראגה - בלננשש, ליגה פורטוגלית

066160086b306a9374cf86549ba55f51923fd9fa
ACE

857c7ab59305fdccd621b6525786fe925813568d
ACE

ec26fe2281fc44909c126b2ca9c670176d0a9b7d
ACE

21:00 פנאתאנייקוס - חימקי מוסקבה, יורוליג

bdfb0549192b60ae11d2ed13b6ba5b5f4264c3d1
ACE

64e2b29059a71125e01c676796f1d6cab3eca105
ACE

0e238f3f760a60b11b88b36642107c3c70e0bcd2
ACE

79758387c8a4508b85f9e6ac0be06e4e8248063b
ACE

21:30 ברמן - שטוטגרט, ליגה גרמנית

7fa19943f5681fd66b084121d01fbe0880672bb8
ACE

4bfb887c674d49ae50ffee23a2dff7d825af87bf
ACE

2841404d3a0abba2765d0cc0db7a1fb24a3327c8
ACE

21:30 גנט - סטאנדרד ליאז', ליגה בלגית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/764851_gent_standard/

21:30 מילאן - אמפולי, ליגה איטלקית

9ee63534669e7be54ccf59cae31d9a2b57e99aae
ACE

4f8d748b28aab88a182163556981f1be2c7f7df1
ACE

6848576b25fb22f93aefcf25a018f541346182d1
ACE

9909e575a6abe5215a535c3efdce8afac9f13cdc
ACE

21:30 לסלו דיירה - קאספר רוד, רבע גמר טורניר ריו

60bafd4ec68a843878e2680a744298f4ae6e5d99
ACE

21:45 ווסטהאם - פולהאם, ליגה אנגלית

725ae2bab937292731246f620f1e84d353f64d19
ACE

d1f2b2499d92af422067c7cb2b065c021c4389da
ACE

b85986cc92149450f4b1785092a1a9b37d2dd3e8
ACE

cfc4fabc112281366cf4b9bc61a202daa26db93c
ACE

f9326b1fdc35f03810b4c2fe50799627415b9cde
ACE

49abab9934be18ffd87ceb4491c580113803d7f1
ACE

ed64a862592fc8aa066f2500f2b31cad8686a22f
ACE

2508393732627734a3005933cbcd0acaea606f18
ACE

006d84826270098bbe4a7890e8f46e3fe9503ec5
ACE

581e18b3a6a7f2218de31cdbde4e7ddc285fd04b
ACE

21:45 קארדיף - ווטפורד, ליגה אנגלית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/765384_cardiff_watford/

21:45 שטרסבורג - ליל, ליגה צרפתית

d0e26383bee973abb96d59fb5557d43af9173dd0
ACE

21:45 דנדי - היברניאן (מרציאנו), ליגה סקוטית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/765166_dundee_fc_hibernian/

22:00 אספניול - הווסקה, ליגה ספרדית

74f33ba004fd3af6e4bbe5b92beb4d9eba12a480
ACE

f5455a6bab5f6542d0880bc596d20dd13eba13d3
ACE

22:00 טנריפה - מאיורקה, ליגה ספרדית שניה

db6f78e09d020e80c6df36132950215f338bb2d4
ACE

22:00 ריאל מדריד - באיירן מינכן, יורוליג

e17daf17d71b941f82230cdc358c4ba02eed520a
ACE

22:00 ורונה - סלרניטנה, ליגה איטלקית שניה

0b7b0d5da11fbd5e82e1ffbb58a8f8b0e50bc5eb
ACE

23:00 חאומה מונאר - פליקס אאוגר אליאסים, רבע גמר טורניר ריו

60bafd4ec68a843878e2680a744298f4ae6e5d99
ACE

23:15 טונדלה - פורטו, ליגה פורטוגלית

1477bf72405a160736b245204d1bb47720b5daaa
ACE

b6544c15d5adc581e99202585849da0636198606
ACE

4f31257f680ff6dfef95616a27be1c5ee527f9a4
ACE

5047b066445e31e29f8fc2be2529cb5437d212a8
ACE

00:00 טיגרה - פטרונאטו, ליגה ארגנטינאית

4ed86d2f77011f367322e45fe8e214c2eb09e037
ACE

b8ad2974d86f6e741dbbfdca97670b79634b126a
ACE

00:30 אלברט ראמוס - פבלו קוובאס, רבע גמר טורניר ריו

60bafd4ec68a843878e2680a744298f4ae6e5d99
ACE

01:30 קולו קולו - קונספסיון, ליגה צ'יליאנית

34e6985d3a08ff53856590e1bea0d097ebfa7a3f
ACE

02:00 טורונטו - סן אנטוניו, NBA

1477bf72405a160736b245204d1bb47720b5daaa
ACE

5047b066445e31e29f8fc2be2529cb5437d212a8
ACE

02:00 אורלנדו - שיקגו, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768879_chicago_orlando/

02:00 אינדיאנה - ניו אורלינס, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768880_new_orleans_indiana/

02:00 שארלוט - וושינגטון, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768881_washington_charlotte/

02:05 אוטאווה - קולומבוס, NHL

43b513e2cdc2eaa73fc4dc0da15888da9e60a358
ACE

02:10 לאנוס - רוסאריו, ליגה ארגנטינאית

4ed86d2f77011f367322e45fe8e214c2eb09e037
ACE

b8ad2974d86f6e741dbbfdca97670b79634b126a
ACE

02:30 ניו יורק - מינסוטה, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768882_minnesota_new_york/

02:30 אטלנטה - דטרויט, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768883_detroit_atlanta/

02:45 הוילה - פסטו, ליגה קולומביאנית

f5455a6bab5f6542d0880bc596d20dd13eba13d3
ACE

03:00 ממפיס - ל.א. קליפרס, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768884_la_clippers_memphis/

03:30 דאלאס - דנבר, NBA

9ee63534669e7be54ccf59cae31d9a2b57e99aae
ACE

04:30 אוקלהומה סיטי - יוטה, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/768886_utah_oklahoma/

05:00 אטלאס - טיגרס אונאל, ליגה מכסיקנית

cc082e942f4a562a8915615bb3cfa106dd6e1770
ACE

06:30 וולינגטון פיניקס - סידני FC, ליגה אוסטרלית

d32697a1eb5cf958fb7451ae46f05edce066611a
ACE

09:00 בלאחוביץ' - סנטוס, MMA

5047b066445e31e29f8fc2be2529cb5437d212a8
ACE

צפייה מהנה !!!

*** לינקים ותקצירים בטלגרם: https://t.me/sportslinks ***



              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ספורט ישראלי - היום ikari 22.02.19 13:40 1
     הגרלת שמינית גמר ליגה אירופאית ikari 22.02.19 14:19 2
         ליגות א' - מחזור 21, תוצאות סיום ikari 22.02.19 16:11 3
             ליגה לאומית - מחזור 25, תוצאות סיום ikari 22.02.19 16:57 4
                 ליגת ווינר בכדוריד - מחזור 18, תוצאות סיום ikari 22.02.19 19:25 5
                     ליגות ב' - מחזור 23, תוצאות סיום ikari 22.02.19 23:10 6
                         ליגות ג' - תוצאות סיום ikari 22.02.19 23:44 7

   
   
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12140 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז באדר א' תשע''ט    13:40   22.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ספורט ישראלי - היום  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ליגה לאומית - מחזור 25

הפועל ראשל"צ - הפועל עכו
15:00 הברפלד (5STARS)

בית"ר ת"א רמלה - הפועל כפר סבא
15:00 רמלה (פריצות 5LIVE)

הפועל איכסל - מכבי אחי נצרת
15:00 עילוט (פריצות 5LIVE)

הפועל אשקלון - הפועל מרמורק
15:00 סלה (פריצות 5LIVE)

הפועל רמה"ש - הפועל בני לוד
15:00 גרונדמן (פריצות 5LIVE)


ליגה א' דרום - מחזור 21

הפועל בקעת הירדן - עירוני קרית גת
12:30

מכבי יבנה - מ.ס. כפר קאסם
13:30

מכבי הרצליה - בית"ר נורדיה ירושלים
13:30

מכבי קביליו יפו - הפועל אזור
14:00

מ.כ. ירמיהו חולון - בית"ר כפר סבא
14:00


ליגה א' צפון - מחזור 21

מכבי קרית אתא - מנכבי צור שלום
12:30

הפועל ירושלים - מ.ס. טירה
13:00

הפועל מגדל העמק - הפועל כאוכב
13:00

עירוני נשר - עירוני טבריה
13:30

הפועל כפר קנא - הפועל רובי שפירא
13:30

הפועל בקה אל גרביה - הפועל בני זלפה
14:00


ליגת ווינר בכדוריד - מחזור 18

מ.כ. באר שבע - א.ס. רמה"ש
14:00 אולם חדש רמות

א.כ. נס ציונה - הפועל ראשל"צ
15:00 צימרמן החדש

בני הרצליה - הפועל קרית אונו
15:45 הראשונים

מכבי קרית מוצקין - הפועל אשדוד
16:00 גושן (5SPORT)

עירוני רחובות - מ.כ. חולון
16:00 היכל הספורט רחובות

מכבי ראשל"צ - הפועל רמת גן
16:00 בית מכבי



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12140 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז באדר א' תשע''ט    14:19   22.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הגרלת שמינית גמר ליגה אירופאית  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
צ'לסי - דינמו קייב
איינטרכט פרנקפורט - אינטר
דינמו זאגרב - בנפיקה
נאפולי - זלצבורג
ולנסיה - פ.ק. קראסנודר
סביליה - סלביה פראג
ארסנל - ראן
זניט סט פטרסבורג - ויאריאל



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12140 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז באדר א' תשע''ט    16:11   22.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ליגות א' - מחזור 21, תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
דרום

הפועל בקעת הירדן - עירוני קרית גת 0:1 ירין הילל 43'

מכבי יבנה - מ.ס. כפר קאסם 2:0 סמאח מרעב 16', אוהד אדלשטיין 81'

מכבי הרצליה - בית"ר נורדיה ירושלים 2:2 יוסי שיבחון 41', נור ביסאן 87' : דיוויד גומז 28', אסף גובזה 54'

מכבי קביליו יפו - הפועל אזור 0:2 סהר שבתאי 82', 88'

מ.כ. ירמיהו חולון - בית"ר כפר סבא 2:2 חן לויאן 17', רועי דיין 56' : שרון לוי 6', 22'

הצמרת:

1 מ.ס. כפר קאסם 51 נק
2 הכח עמידר ר"ג 45 חסר
3 מכבי שעריים 39
4 אדומים אשדוד 35 חסר

התחתית:

13 עירוני קרית גת 20 נק
14 מחנ יהודה 16
15 בקעת הירדן 16
16 בית"ר כ"ס 9 חסר


צפון

מכבי קרית אתא - מכבי צור שלום 0:0

הפועל ירושלים - מ.ס. טירה 0:0

הפועל מגדל העמק - הפועל כאוכב 2:1 אופק מלול 86' : גל אלקנתי 13', עבד מורג'אן 73'

עירוני נשר - עירוני טבריה 1:0 אביאל גבאי 36'

הפועל כפר קנא - הפועל רובי שפירא חיפה 0:1 רוסלן קוזנצוב 82'

הפועל בקה אל גרביה - הפועל בני זלפה 2:2 אוהד קדוסי 37', 61' : מייזר זועבי 70', חסיב אבו רוקון 90'

הצמרת:

1 א.א.פאחם 40 נק חסר
2 ב.א.גרביה 33 חסר
3 הפ' הרצליה 31 חסר
4 הפ' כאוכב 30

התחתית:

12 עירוני נשר 23 נק חסר
13 צור שלום 20
14 אסי גלבוע 18 חסר
15 הפעל י-ם 17 חסר



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12140 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז באדר א' תשע''ט    16:57   22.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ליגה לאומית - מחזור 25, תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
הפועל ראשל"צ - הפועל עכו 1:3 איתמר שבירו 4', גיל יצחק 72', 75'-פנדל : איליי בכר 78'-עיצמי

בית"ר ת"א רמלה - הפועל כפר סבא 0:0

הפועל איכסל - הפועל עפולה 0:2 אמיר חלאילה 9', פיליפ אבו מאנה 70'

הפועל אשקלון - הפועל מרמורק 2:4 אסי גומה 27', עוז פרץ 29', 33', תומר לוי 43' : ליאל כהן 84', 90'+2

הפועל רמה"ש - הפועל בני לוד 1:0 בן בן יאיר 33'

הצמרת:

1 נצרת עילית 43 נק חסר
2 הפועל כ"ס 43
3 הפ' עפולה 40
4 הפ' אשקלון 40

התחתית:

13 הפ' איכסל 25 נק
14 הפועל פ"ת 24 חסר
15 בני לוד 24
16 הפ' מרמורק 21

ביום שני:

הפועל קטמון - הפועל רמת גן
19:00 טדי

הפועל נצרת עילית - סקציה נס ציונה
19:00 גרין

הפועל פתח תקוה - מכבי אחי נצרת
19:00 המושבה



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12140 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז באדר א' תשע''ט    19:25   22.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ליגת ווינר בכדוריד - מחזור 18, תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
מכבי קרית מוצקין - הפועל אשדוד 30:31

עירוני רחובות - מ.כ. חולון 32:30

מ.כ. באר שבע - א.ס. רמה"ש 35:28

מכבי ראשל"צ - הפועל רמת גן 29:45

א.כ. נס ציונה - הפועל ראשל"צ 26:25

בני הרצליה - הפועל קרית אונו 30:31

1 מכבי ראשל"צ 35 נק
2 הפועל אשדוד 29
3 הפ' ראשל"צ 25
4 א.ס. רמה"ש 21 חסר
5 נס ציונה 18
6 בני הרצליה 17
7 ק' מוצקין 17
8 מ.כ. ב"ש 14
9 ע' רחובות 13
10 מ.כ. חולון 12
11 קרית אונו 8 עודף
12 הפועל ר"ג 7


במחזור הבא (1.3):

בני הרצליה - מכבי קרית מוצקין

הפועל קרית אונו - א.כ. נס ציונה

הפול ראשל"צ - מכבי ראשל"צ

הפועל רמת גן - מ.כ. באר שבע

א.ס. רמה"ש - עירוני רחובות

מ.כ. חולון - הפועל אשדוד



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12140 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז באדר א' תשע''ט    23:10   22.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ליגות ב' - מחזור 23, תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
דרום א'

מ.ס. רו"ח תל אביב - שמשון תל אביב 4:0 בן בריגה 17', 52', עומרי פרל 25', איתי נייברג 83'

שמשון בני טייבה - הפועל כפר קאסם שועאע 1:1 סטוף שיך יוסף 35' :

בית"ר פתח תקוה - עירוני בית דגן 1:2

מ.ס. בני יפו - הפועל איחוד בני ג'ת 3:1 עאמר יתים 23' : שחר נעימי 67', אלון כהן 76'-פנדל, עירון כהן 90'+4

מ.כ. עירוני אור יהודה - בית"ר רמת גן 1:3 גמליאל פרץ 8', 51', מתן ארביב 55' : בר אהרוני 14'

הפועל כפר ברא - הפועל נחלת יהודה 0:0

הפועל קרית אונו - הפועל הוד השרון 0:1 עדן עזריה 68'

מ.ס. צעירי טייבה - מכבי עירוני עמישב פתח תקוה 1:1

הצמרת:

1 שמשון ת"א 56 נק
2 ע' אור יהודה 56
3 עמישב פ"ת 38
4 קרית אונו 36

התחתית:

13 כפר קאסם 26 נק
14 נחלת יהודה 23
15 צעירי טייבה 20
16 רו"ח ת"א 8


דרום ב'

מ.ס. באר שבע - בית"ר עירוני מעלה אדומים 1:0

מ.ס. דימונה - בית"ר גבעת זאב 0:7

בני יצ'לאל רחובות - בני אילת 1:0 דניאל אלמלח 3'

עירוני כסייפה - מכבי עירוני שדרות 2:0 מתן כהן 18', רפאל עמוס 39'

מכבי עירוני נתיבות - מ.ס. שיכון המזרח 6:2 ירין אבוקסיס 40', אסי כהן 65' : סמואל בן חמו 14', 72', גבי אלבז 30', גל אסולין 43', אביחי סולומון 45', ניר בר ששת 63'

הפועל לוד - בית"ר קרית גת 1:1

מ.ס. הפועל ירוחם - מכבי קרית מלאכי 1:3

הצמרת:

1 ק' מלאכי 53 נק
2 ע' שדרות 52
3 מכבי אשדוד 50 חסר
4 מ.ס. דימונה 49

התחתית:

13 מ.ס. ב"ש 23 נק
14 בני צ'לאל 20
15 הפועל לוד 20
16 גבעת זאב 6


צפון א'

מ.ס. צעירי כפר קנא - מכבי סקציה מעלות 1:0

צעירי טמרה - בית"ר נהריה 2:0

אחי עכו - אלנהדה נצרת 2:3 חאלד כליב 63', פאהד חסון 69', ראפת אבראהים 83' : מוחמד שחברי 5'-פנדל, סאלח חסן 79'

עירוני בני כאבול - מכבי צעירי שפרעם, לא נערך

הצמרת:

1 אחווה כפר מנדא 46 נק
2 הפ' בועיינה 45 חסר
3 עירוני טמרה 45 שני משחקים חסרים
4 בית"ר נהריה 38

התחתית:

12 אחי עכו 24 נק
13 אלנהדה נצרת 22
14 אחווה ירכא 20 חסר
15 צעירי שפרעם 0 שני משחקים חסרים


צפון ב'

איחוד בני כפר קרע - הפועל בית שאן 0:0

מכבי אחי איכסל - הפועל מ.כ. סנדלה גלבוע 2:0

הפועל דלית אל כרמל - הפועל בני מוסמוס 3:2

הפועל טירת הכרמל - הפועל בני ערערה 2:1

הצמרת:

1 מ.ס. דבוריה 50 נק חסר
2 בני ערערה 45 חסר
3 סנדלה גלבוע 37
4 בני פרדיס 36 חסר

התחתית:

11 בני כפר קרע 17 נק
12 רמות מנשה 9 חסר
13 בית שאן 8
14 ד.א. כרמל 6



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
12140 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז באדר א' תשע''ט    23:44   22.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ליגות ג' - תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
דרום - מחזור 20

מ.ס. צעירי אלהושלה - מכבי דימונה 2:5

הפועל מטה יהודה - מכבי ערד 8:1

הפועל שגב שלום - מ.כ. מכבי אשקלון, לא נערך

הפועל שדרות - מכבי עירוני חורה 1:3

מכבי ירוחם - צעירי רהט 8:0

מכבי באר שבע - הפועל מרחבים 3:0


גליל עליון - מחזור 23

הפועל נהריה - צעירי סכנין 2:1

מ.ס. חצור הגלילית - מכבי עראשמה דנון 1:4


מרכז - מחזור 23

בית"ר גדרה - מ.ס. רמלה 5:2

הפועל מבשרת ציון - הפועל מצליח 0:2

מ.ס. ראשל"צ - מ.כ. בית"ר יבנה 3:0

עירוני בית שמש - מכבי קרית עקרון 2:0

הפועל רמלה - הפועל עירוני גדרה 5:3

מ.כ. אשדוד סיטי - הפועל טירת שלום 1:5

מכבי עירוני בת ים - מ.כ. הפועל בני אשדוד 4:1

בית"ר אשדוד - מ.כ. צעירי לוד 1:15


יזרעאל - מחזור 20

בית"ר עין מאהל - מכבי גבעת אולגה 1:3

מ.ס. פרדס חנה - מכבי אום אל פאחם 0:2


שומרון - מחזור 20

מכבי ברקאי - הפועל עירוני אור עקיבא 2:1

הפועל בני ג'יסר א-זרקה - הפועל קרית ים 2:2

מ.ס. בני קלנסואה - בית"ר קרית אתא 0:6

הפועל קרית חיים - מכבי עוספיא 2:3

בית"ר חיפה - בית"ר פרדס חנה 0:6

מכבי אחווה פרדיס - מכבי נווה שאנן 2:0


שרון - מחזור 23

הפועל קלנסואה - מכבי כפר יונה, פוצץ בדקה ה-90 במצב של 0:1 לקלנסואה

מ.כ. עירוני אריאל - מ.ס. תל אביב 1:0

הפועל אורנית - מ.כ. כפר קאסם 2:5

בית"ר טוברוק - מ.כ. צעירי טירה 2:0

מ.כ. בני רעננה - מ.ס. נתניה 0:1


תל אביב - מחזור 23

הפועל רמת ישראל - מכבי השקמה חן 1:1

א.ס. חולון - אליצור יהוד 4:1

צפרירים חולון - שיכון ותיקים רמת גן 3:2

מכבי פרדס כץ - עוצמה חולון 15:3

הפועל נווה גולן - בית"ר יפו ציון 1:2



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד



תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות