גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #551747 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 551747      
BoomBoX לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.2.15
16897 הודעות, 94 מדרגים, 182 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    08:49   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מכבי ת''א מביסה את אשדוד 70:93 | ה. ב''ש מוחצת 77:104 את ה. גלבוע | נס ציונה 77:75 נהריה | עולה חדשה ללאומית: הפועל חבל מודיעין  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 15.05.19 בשעה 22:59 על-ידי Mr W (מפקח)

האלופה רוצה להבטיח את אירוח הפיינל פור:

מכבי "FOX" ת"א (6:25) – מכבי אשדוד/באר טוביה (19:12)

מתי: רביעי, 21:00
איפה: היכל מנורה מבטחים, ת"א
שידור: ישיר בערוץ PLUS5
שופטים: עופר מנהיים, ניר מאירסון, יואב לובושיץ

חדשות:
מכבי ת"א לא רשמה את דיאנדרה קיין ודני אבדיה.

מאזן היסטורי בעונה הרגילה:
עד היום במסגרת הליגה: 5:18 למכבי ת"א.
במשחקי הבית של מכבי ת"א: 2:8 לזכותה.
בסיבוב הראשון: 59:103 למכבי ת"א בבית.
בסיבוב השני: 100:104 למכבי ת"א בחוץ, לאחר שתי הארכות.

* * * *

קרב ישיר על מקום בפלייאוף:

הפועל באר שבע/בני שמעון (18:13) – הפועל גלבוע/גליל (19:12)

מתי: רביעי, 18:45
איפה: הקונכיה, באר שבע
שידור: משולב בערוץ PLUS5
שופטים: ארז גוריון, צחי הבדלי, ערן שמואל

חדשות:
באר שבע לא רשמה את טיילור ברון וקרון ג'ונסון.

מפגש שלישי בין הקבוצות בליגה הבכירה.
בסיבוב הראשון: 76:83 לבאר שבע בבית.
בסיבוב השני: 68:82 לבאר שבע בחוץ.

* * * *

הסגולים מעין שרה נלחמים על החיים בליגת העל:

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה (16:15) – עירוני נהריה (23:8)

מתי: רביעי, 19:00
איפה: לב המושבה, נס ציונה
שידור: משולב בערוץ PLUS5
שופטים: גילי כהן, ליאור ביניש, דוד קולנגי

עד היום במסגרת הליגה: 4:7 לנס ציונה.
במשחקי הבית של נס ציונה: 1:4 לזכותה
בסיבוב הראשון: 76:85 לנהריה בבית.
בסיבוב השני: 93:103 לנס ציונה בבית.

* * * *

טבלת הליגה ערב המחזור:

* * * *

הפועל ירושלים החלה במכירת מנויים לעונת 19/20.
מחירי המנויים נעים בין 800-5,000 ש"ח למנוי מחדש, אך בהחלטה שנויה במחלוקת ירושלים מבהירה כי המנוי אינו כולל את משחקי חצי וגמר הפלייאוף בארץ גם במידה וישוחקו בשיטת סדרות, לצד משחקי הגביע שאינם כלולים ומשחקי חצי גמר וגמר במפעל אירופאי ככל שישוחקו.

למחירים המלאים ופרטים נוספים:
http://www.hapoel.co.il/he/article/1898

* * * *
צוות הספורט של רוטר

| לעבודה מאתגרת דרוש מנהיג ציוני בעל חזון ואמונה בצדקת הדרך.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  קבוצת הנוער של מכבי תל אביב יצאה לטורניר גמר היורוליג לנוער בויטוריה BoomBoX 15.05.19 13:17 1
  בילדותי היתה קבןצה בשם הפועל רמת גן עם סטיב קפלן. הם לא משתתפים בליגה? פרחים לחג 15.05.19 13:20 2
  דיאנדרה קיין הורחק משני משחקים ונקנס ב-40,000 ש''ח avi-ran 15.05.19 14:16 3
     עונש קשה, אך ראוי בעיניי. מקווה שאותו משקל יושת על הפועל. LO-DAALI 15.05.19 14:19 4
     עונש ראוי. דרנר 15.05.19 14:19 5
     קיין טען כי מעשיו נעשו בעידנא דריתחא ? אני רוצה לשמוע את זה בקולו, זה יהיה מגניב ,-) em28 15.05.19 14:26 6
         באמאש׳ך? LO-DAALI 15.05.19 14:46 8
             באניש׳ך ! em28 15.05.19 14:51 9
     המשמעות היא שהוא יחזור ישר לפלייאוף למשחקים מול המקום השמיני שאולי תהיה... הפועל ת''א. יהיה מעניין. חובב 15.05.19 14:42 7
     עם הקנס קצת קשה לי, עם ההרחקה אין לי בעיה BoomBoX 15.05.19 14:59 10
         כדי שהוא יוכל לשחק בפלייאוף ולממש את העל-תנאי, החוליגנים אולי בכלל לא יגיעו לפלייאוף em28 15.05.19 15:00 11
             ''הדיון הוקדם כדי למנוע מצב בו שחקן שהורחק בתחילת השבוע יוכל לשחק הערב'' BoomBoX 15.05.19 15:03 12
                 מחר זה לא הם משחקים בחולון - זה כבר ירגיע אותם ,-) em28 15.05.19 16:04 13
  שמוליק נויפלד (אוהד מכבי) פנה במכתב לפרנקל ורמי כהן על קריאות השואה בדרבים - שווה קריאה BoomBoX 15.05.19 18:20 14
  ליגה משעממת ברזאני 15.05.19 18:24 15
     רק NBA יש אש כונן 15.05.19 23:00 23
  הפועל מזמינה את תושבי הדרום (עד 40 קמ' מהרצועה) בחינם (בהרשמה מראש) למשחק מחר מול ראשל''צ em28 15.05.19 18:30 16
  עירוני נהריה עם ניצחון שלישי ברציפות NoWayOut 15.05.19 21:18 17
     באר שבע יכולה להפסיד ב 40 הפרש לנהריה ולמחורת לנצח את מכבי תא בנג'ו 15.05.19 21:20 18
  מכבי ת''א מתקשה מול אשדוד שמשחקת משחק חלש מאוד moshe_775 15.05.19 21:26 19
     כנראה אתה רואה משחק שונה מהאחד שאני רואה הזכר הנודד 15.05.19 21:51 21
  אז נהריה מנצחת את נס ציונה והרצליה עם רגל וחצי בלאומית. חובב 15.05.19 21:46 20
  הפועל חבל מודיעין השלימה סוויפ בשני משחקי הגמר על מכבי שדרות ועולה ללאומית Mr W 15.05.19 22:55 22

BoomBoX לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.2.15
16897 הודעות, 94 מדרגים, 182 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    13:17   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. קבוצת הנוער של מכבי תל אביב יצאה לטורניר גמר היורוליג לנוער בויטוריה  
בתגובה להודעה מספר 0

מכבי טדי תל אביב יצאה לטורניר הגמר של היורוליג, שנערך במסגרת אירועי הפיינל פור בוויטוריה. שחקניו של אורן אהרוני שובצו לבית A יחד עם באיירן מינכן, ז'לגיריס קובנה ומגה בימקס בלגרד, בעוד שבבית המקביל ישחקו ריטאס וילנה, ולנסיה, הכוכב האדום וריאל מדריד.

אל קבוצת הנוער הצטרפו מחדש דני אבדיה ודורי סהר, ששייכים גם לסגל הקבוצה הבוגרת. אבדיה, שמשחק במדי הקבוצה הצעירה עם המספר 44 על הגופיה, כיכב השבוע בניצחון הדרמטי על הפועל ת"א במשחק הראשון בסדרת גמר הפלייאוף בליגת העל לנוער. הפורוורד סיים עם טריפל דאבל של 25 נקודות, 18 ריבאונדים ו-13 אסיסטים.

משחקי טורניר הגמר לנוער ייערכו בוויטוריה החל מיום חמישי ועד לגמר ביום ראשון. מכבי תפתח את משחקיה מול מגה בימקס הסרבית בחמישי בבוקר, תמשיך בשישי אחרי הצהריים מול ז'לגיריס קובנה ותסיים את מפגשי הבית המוקדם בשישי בבוקר מול באיירן מינכן. מנצחות כל בית יתמודדו זאת מול זו בגמר ביום ראשון בשעה 10:00 (שעון מקומי).

האלופה המכהנת היא ריטאס וילנה, שניצחה בשנה שעברה 61:76 את רומא. קבוצת הנוער של מכבי הגיעה לגמר האירופאי בברצלונה ב-2003, אז ניצחה ז'לגיריס קובנה 80:87 בדרך לזכיה בתואר. בסך הכל הופיעו הצהובים-כחולים בטורניר הגמר 5 פעמים, האחרונה שבהן ב-2008.

הסגל של אורן אהרוני כולל את 11 השחקנים הבאים: נדב ינקוביץ', יובל לוין, דורי סהר, יונתן אטיאס, עמית אהרוני, נדב סהר, הראל רינסקי, נדב קושמיראק, יניר גדות, דני אבדיה ורזיאל חיון.
לוח המשחקים

חמישי, 09:00 (שעון ספרד): מכבי טדי תל אביב - מגה בימקס בלגרד

שישי, 11:00 (שעון ספרד): ז'לגיריס קובנה - מכבי טדי תל אביב

שבת, 09:00 (שעון ספרד): באיירן מינכן - מכבי טדי תל אביב
http://www.maccabi.co.il/news.asp?id=7110

* * * *

צוות הספורט של רוטר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פרחים לחג
חבר מתאריך 28.4.19
143 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    13:20   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בילדותי היתה קבןצה בשם הפועל רמת גן עם סטיב קפלן. הם לא משתתפים בליגה?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
avi-ran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.15
6699 הודעות, 144 מדרגים, 277 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    14:16   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. דיאנדרה קיין הורחק משני משחקים ונקנס ב-40,000 ש''ח  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 15.05.19 בשעה 14:57 בברכה, avi-ran

איגוד הכדורסל:
דיאנדרה קיין שחקנה של מכבי ת"א, הורחק ע"י ועדת המשמעת משני משחקים בפועל ונקנס ב-40,000 (כולל 12,000 קנס אוטומטי) ₪ ע"י ועדת המשמעת. בנוסף עונש הרחקה ע"ת מארבעה משחקים למשך שנתיים וקנס כספי של 28,000 ₪.

הדיון הוקדם להיום ונערך ללא הצדדים, לבקשת תובע האיגוד כדי למנוע מצב בו שחקן שהורחק בתחילת השבוע יוכל לשחק הערב.

קיין הודה בהאשמות נגדו והביע חרטה על התנהגותו וטען כי מעשיו נעשו בעידנא דריתחא וכתגובה טבעית לאחר שהרגיש מושפל ופגוע מאוד לאור מעשי אלימות מילולית ופיזית חמורים וקשים ביותר שביצעו אוהדי הפועל ת"א נגדו ולרבות הטחת קללות גזעניות.

* * * *

צוות הספורט של רוטר

LO-DAALI לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.14
28173 הודעות, 133 מדרגים, 252 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    14:19   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. עונש קשה, אך ראוי בעיניי. מקווה שאותו משקל יושת על הפועל.  
בתגובה להודעה מספר 3

דרנר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.1.19
5502 הודעות, 39 מדרגים, 49 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    14:19   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. עונש ראוי.  
בתגובה להודעה מספר 3

em28 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.08
22129 הודעות, 93 מדרגים, 185 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    14:26   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. קיין טען כי מעשיו נעשו בעידנא דריתחא ? אני רוצה לשמוע את זה בקולו, זה יהיה מגניב ,-)  
בתגובה להודעה מספר 3

ערכתי לאחרונה בתאריך 15.05.19 בשעה 14:51 בברכה, em28

תתמודדו, הפועל יש רק אחת

LO-DAALI לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.14
28173 הודעות, 133 מדרגים, 252 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    14:46   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. באמאש׳ך?  
בתגובה להודעה מספר 6

חבר מתאריך 6.1.08
יום רביעי י' באייר תשע''ט    14:51   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. באניש׳ך !  
בתגובה להודעה מספר 8

תתמודדו, הפועל יש רק אחת

חובב
חבר מתאריך 12.3.19
143 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    14:42   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. המשמעות היא שהוא יחזור ישר לפלייאוף למשחקים מול המקום השמיני שאולי תהיה... הפועל ת''א. יהיה מעניין.  
בתגובה להודעה מספר 3

BoomBoX
חבר מתאריך 20.2.15
16897 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    14:59   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. עם הקנס קצת קשה לי, עם ההרחקה אין לי בעיה  
בתגובה להודעה מספר 3

רק לא הבנתי למה בקיין דחוף לטפל ובהפועל ת"א לא?

em28
חבר מתאריך 6.1.08
22129 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    15:00   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כדי שהוא יוכל לשחק בפלייאוף ולממש את העל-תנאי, החוליגנים אולי בכלל לא יגיעו לפלייאוף  
בתגובה להודעה מספר 10

תתמודדו, הפועל יש רק אחת

BoomBoX
חבר מתאריך 20.2.15
16897 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    15:03   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. ''הדיון הוקדם כדי למנוע מצב בו שחקן שהורחק בתחילת השבוע יוכל לשחק הערב''  
בתגובה להודעה מספר 11

לא הבנתי למה זה לא תקף לאולטראס שירקו בתחילת השבוע ויוכלו לעודד מחר שוב?

em28
חבר מתאריך 6.1.08
22129 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    16:04   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. מחר זה לא הם משחקים בחולון - זה כבר ירגיע אותם ,-)  
בתגובה להודעה מספר 12

תתמודדו, הפועל יש רק אחת

BoomBoX
חבר מתאריך 20.2.15
16897 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    18:20   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. שמוליק נויפלד (אוהד מכבי) פנה במכתב לפרנקל ורמי כהן על קריאות השואה בדרבים - שווה קריאה  
בתגובה להודעה מספר 0

לכב' מר פרנקל – יו"ר מנהלת הליגה בכדורסל
לכב' מר רמי כהן – יו"ר הפועל תל אביב

את מה שאני עומד לכתוב פה יכולתי לכתוב במשך שבוע. להתנסח, לחשוב על כל מילה ואז לשלוח. במקום זה החלטתי לכתוב את מה שיש לי על הלב. כן, יש לי על הלב במשך שנים ופעם ראשונה, ברשותכם, כך אני מקווה, אכתוב ואשלח לכם.
שמי שמוליק נויפלד, אני מוזיקאי, גר בתל אביב ואוהד קבוצת מכבי תל אביב בכדורסל. שנים אני מגיע לכל המשחקים בקרבת מקום מגורי ולעתים נוסע עם הקבוצה לחו"ל. אני אוהב ספורט וכדורסל בפרט וברשותכם, כך אני מקווה, אכתוב את דבריי.

אני מזועזע ממה שראיתי בדרבי אתמול. אני מזועזע שנים ממה שהעיניים שלי רואות וממה שהאוזניים שלי שומעות. לפני פחות משבועיים, ביום הזכרון לשואה, הגשתי תכנית בגלי צה"ל על מוזיקה שנשארה מהשואה. אני דור שני, אמי עברה את הגיהנום באופן הכי קשה שאדם יכול לעבור. לא צריך לפרט, היא לא היחידה לצערי. ביום השואה האחרון שאלתי את עצמי אם בדרבי הקרוב שמגיע בעוד מספר ימים אנשים יזכרו את היום הזה או ששוב נשמע את הקריאות שהאוזן לא יכולה יותר לשמוע והדעת לא להבין.

והנה אתמול, אשר יגורתי קרה. הגעתי לדרבי ושוב אותן קריאות של "נאצים", "גרמנים", "חבל שלא עשו מכם סבונים", סימונים בידיים של צלבי קרס וכמובן הפזמון הידוע "שתהיה שואה למכבי". לקריאות אלה הצטרפו הקריאות הרגילות של "שמעון מאפיונר", "שמעון רצח את מוני" והשיר הידוע "איפה אבא", אותו שרים האוהדים באופן קבוע לרגב פנאן. על ההתנהגות הבוטה של האוהד המפורסם שהיכה את הפיזיותרפיסט כבר כולם דיברו, כתבו וכו'.

וכך אני, קצת אחרי יום השואה, שוב עומד ומסתכל על יציע שלם של אוהדים ועוד אוהדים לא מעטים ביציעים אחרים שמגדפים מקללים וחוצים את הקו האדום ששמו "השואה". כן, אתם בווודאי תגידו לי שאוהדי מכבי גם שרים ומקללים ואני אענה שזה לצערי נכון, אבל לעולם לא שמעתי מישהו מהם מכנה אוהד אחר בתואר "נאצי". ולא ראיתי יציע שלם שר משפטים שכוללים את המילה הנוראה "שואה".

דבריי אלה לא נובעים מראייה לא נכונה של דברים, חוסר הבנה או ראייה לא אקטואלית. אני נוסע למשחקי ספורט בעולם, אני עובד עם נוער וחווה קהל שגילאיו אינם שונים מהגילאים של האוהדים שראיתי הפעם. אני מלמד בבית ספר רימון חבר'ה צעירים ואני לא מישהו שאפשר לקרוא לו "כבד". ואם להגיד את האמת, כבר נתקלתי ברופא עור אוהד הפועל תל אביב שכשפניתי אליו לשאול אותו למה הבן שלו שר שירי שואה, הוא ענה לי: "הוא צודק היו צריכים להכניס אתכם לתאי הגזים", וצחק. ראיתי ושמעתי כמעט הכל, אבל לצערי לא בגלל זה אני כותב לכם.

אני כותב לכם כי העין שמסתכלת ישר לא תמיד רואה הכל, אבל האוזן... האוזן שלכם שומעת. היא שומעת את הכל ואת המילים הזוועתיות האלה ואת הקללות לשמעון, לרגב ואת המילה האיומה "שואה". ושניכם - ש נ י כ ם!!! יושבים ולא עושים דבר.
בושה. אין "תרגום" ראוי יותר למילה בושה.

מעולם לא קמתם למיקרופון ולמערכת הכריזה, עצרתם את האירוע ופניתם לאנשים להפסיק את הקריאות, דבר שעושה שמעון מזרחי במשחקים במשך שנים על מילים וקריאות שאינן שייכות אף הן ללקסיקון הספורט. אתם יושבים, ממשיכים לשוחח עם היושבים לידכם, לעתים מחייכים, כאילו שזה לא מעניין אתכם. זה "חולף" לידכם. ועם כל הכבוד, שניכם נמצאים בתפקידי מפתח ובעמדות משפיעות. כל אחד מכם כנראה מפעיל שיקולים אחרים שגוברים על המחשבה לקום ולעשות מעשה. לגשת ליציע, לגשת למערכת הכריזה ולהגיב במילה אחת. המילה שואה היא גם מילה אחת. נוראית. ואילו אתם, מילה לא תגידו? מילה אחת?!

מה עשיתם היום, יום אחרי המשחק, כדי שדבר כזה לא יקרה שוב. האם אתם מסוגלים להסתכל לאמא שלי בעיינים ולענות לה למה באירוע שמתרחש תחת גופים שהנכם מנהלים אתם לא נוקפים אצבע ולא אומרים מילה ברגע שזה קורה? אתם בטח תגנו את זה ותגידו שזה לא ראוי, אבל זה ממשיך כבר שנים והכתובת רשומה על הקיר .יום יבוא ומישהו מהצדדים חס וחלילה יחצה את הגבול. אני מתפלל שזה לא יקרה חס ושלום, אבל מפחד.

אני מתפלל שהשכל הישר, היוזמה והתכונות שהביאו אתכם לתפקידים שלכם יגרמו לכם לעשות משהו שעוד לא עשיתם עד היום. כי מה שעשיתם לא עזר, אלה הן העובדות. בבקשה, קבלו את דבריי הנובעים מהלב. אל תחפשו תשובות איפה טעיתי, איפה התנסחתי לא נכון, איפה לא הייתי אובייקטיבי ואל תספרו לי סיפורים על מה שעושה הצד "שלי". חפשו לפעול לקרב קהלים, למגר את אלה שמשתמשים במילים האלה, להרחיקם מהמגרש ולא להפוך אותם לאוהדים "מקורבים". בבקשה אל תקראו להם "קומץ", יציע הוא לא קומץ. חפשו לפעול מחוץ לקופסא. חפשו לפעול בקרב האנשים כדי שבדרבי הבא אמא שלי, שנמצאת שם למעלה, לא תשמע יהודים שרים "שירי שואה".

תודה,
שמוליק נויפלד

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155989750856831&id=9987461830

ברזאני
חבר מתאריך 11.12.13
29163 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    18:24   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. ליגה משעממת  
בתגובה להודעה מספר 0

סיבוב שלישי מיותר לגמרי
חוץ מדרנר שהוא אופטימיסט בלתי נלאה כולם יודעים שמכבי תהיה שוב אלופה
נלך לאווזי יותר טוב

כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
10471 הודעות, 80 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    23:00   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. רק NBA יש אש  
בתגובה להודעה מספר 15

"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"

חבר מתאריך 6.1.08
יום רביעי י' באייר תשע''ט    18:30   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הפועל מזמינה את תושבי הדרום (עד 40 קמ' מהרצועה) בחינם (בהרשמה מראש) למשחק מחר מול ראשל''צ  
בתגובה להודעה מספר 0

https://hapoelbit.vp4.me/Darom2019

תתמודדו, הפועל יש רק אחת

NoWayOut לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.16
5478 הודעות, 143 מדרגים, 284 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    21:18   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. עירוני נהריה עם ניצחון שלישי ברציפות  
בתגובה להודעה מספר 0

ואחד חשוב. אחרי שחזרה מפיגור דו ספרתי וניצחה 77:75 את נס ציונה.

הפועל ב"ש ניצחה 77:104 את גלבוע גליל (32 נקודות ב 9/12 לשלוש לעמית גרשון מב"ש).

סיום הרבע הראשון בהיכל מנורה - 20:20 בין מכבי ת''א לאשדוד ב"ט.

בנג'ו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.8.13
14928 הודעות, 75 מדרגים, 148 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    21:20   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. באר שבע יכולה להפסיד ב 40 הפרש לנהריה ולמחורת לנצח את מכבי תא  
בתגובה להודעה מספר 17

ממש יציבות יתר

moshe_775 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
7681 הודעות, 69 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    21:26   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מכבי ת''א מתקשה מול אשדוד שמשחקת משחק חלש מאוד  
בתגובה להודעה מספר 0

דעא"ש - 375 אדולף היטלר - 375 , מלאך המוות - 548 צפון קוריאה - 548

הזכר הנודד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.6.17
3399 הודעות, 38 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    21:51   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. כנראה אתה רואה משחק שונה מהאחד שאני רואה  
בתגובה להודעה מספר 19

חובב
חבר מתאריך 12.3.19
143 הודעות
יום רביעי י' באייר תשע''ט    21:46   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אז נהריה מנצחת את נס ציונה והרצליה עם רגל וחצי בלאומית.  
בתגובה להודעה מספר 0

הסיכוי היחיד שלה להינצל זה לנצח פעמיים ולקוות שנהריה תפסיד במחזור האחרון (זה כנראה יקרה - נהריה מול מכבי במחזור האחרון. אבל הרצליה מחר בחוץ מול אילת וקשה לראות אותם מנצחים). בהנחה שמחר 3 הביתיות מנצחות (ירושלים, חולון ואילת את ראשון, הפועל תל אביב והרצליה) הפלייאוף מתחיל לתפוס צורה - מכבי ראשונה, ירושלים וחולון 2-3 (ייקבע במחזור האחרון), אילת 4 - סיכוי סביר שנסצי תהיה 5 למרות ההפסד היום כי יש לה משחק קל מול גליל שאיבדה עניין במחזור האחרון ולעומתה לראשון יש 2 משחקים קשים. מקום 6-8 הכל פתוח, אבל נראה שאללו יהיו הפועל תל אביב ב"ש וראשון. סיכוי טוב שהפועל תל אביב יהיו במקום השמיני כי נשארו להם 2 משחקים קשים - חולון וירושלים. במקרה כזה נקבל דרבי בסדרת רבע הגמר.

Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
25606 הודעות, 262 מדרגים, 524 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י' באייר תשע''ט    22:55   15.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הפועל חבל מודיעין השלימה סוויפ בשני משחקי הגמר על מכבי שדרות ועולה ללאומית  
בתגובה להודעה מספר 0

מנהלת הליגה הלאומית מברכת את הפועל חבל מודיעין על עלייתה לליגה. לפני מספר דקות ניצחה הקבוצה את מכבי שדרות והשלימה 0:2 בסדרת הגמר אחרי משחק מותח שנגמר ב-87:78 לאחר הארכה.

* * *
צוות הספורט של רוטר

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות