אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #62201 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 62201   
אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
7630 הודעות
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    14:35   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

המשטרה מבקשת לעצור עד תום ההליכים 
מהגרים שנהגו ללא רישיון  

בכמה מקרים קיבל ביהמ"ש את הבקשה, אף שמדובר בעונש חריג מאוד בעבירה מסוג זה. בתיק אחד דרשה המשטרה מאסר בפועל

גל של מעצרים וכתבי אישום נגד מהגרים מאפריקה בגין נהיגה ללא רישיון או עם רישיון מזויף: בשבועות האחרונים עלה באופן חד מספר התיקים מסוג זה המובאים לבית המשפט לתעבורה בתל אביב, כאשר במקרים רבים ביקשה המשטרה מעצר עד תום ההליכים. בכמה תיקים נענה בית המשפט לבקשה, ובאחד מהם אף ציין כי מדובר ב"מכת מדינה". על אחד המהגרים ביקשה המשטרה להטיל מאסר בפועל. עורכי דין המתמחים בתעבורה מציינים כי מעצר עד תום ההליכים והטלת מאסר בפועל בגין עבירה של נהיגה בלי רישיון חריגים מאוד, בייחוד כאשר אין לאדם עבר פלילי.

בתחילת החודש נעצר מהגר מאפריקה כשבידיו רישיון נהיגה מזויף, אותו סיפר שרכש מאזרח סודאן. נציג המדינה, עו"ד ליאור קליין, טען כי "מדובר במכת מדינה מסוכנת", וכי בנוסף לחומרת העבירות ולסיכון שמהווה הנאשם, קיים חשש ממשי שיימלט מהדין אם ישוחרר ממעצר. אף שהדבר חריג בנסיבות אלה, קיבלה השופטת שרית קריספין־אברהם את בקשת המשטרה והאריכה את מעצרו עד תום ההליכים.

בית המשפט "נתקל בחודשים האחרונים שוב ושוב במקרים בהם שוהים בלתי חוקיים בארץ ממוצא אריתראי או סודאני נוהגים בכלי רכב מבלי שהם אוחזים רשיונות נהיגה כדין ומבלי שהורשו לנהוג בישראל, כשבשלושה מקרים אף גרמו אותם נהגים לתאונות דרכים עם חבלות של ממש", כתבה השופטת. "בנסיבות אלה, מקובלים עליי לחלוטין דברי בא כח כי הנושא הפך 'מכת מדינה' ועל רשויות החוק כולן להילחם בתופעה בכל אמצעי העומד לרשותן". היא הדגישה כי החלטתה נועדה גם להרתיע אחרים: "יש מקום לטעמי להבהיר את חומרת המעשה ואת חומרת הסיכון שהוא מגלה כבר בהליך המקדמי של המעצר. יש לקוות כי כפי שפשטה בקרב קהילת השוהים בלתי חוקיים מאריתריאה וסודן תופעת רכישת רשיונות נהיגה מזוייפים ונהיגה בכלי רכב, תפשוט בקרבם גם הידיעה כי מי שינהג ברכב בישראל כשהינו בלתי מורשה לנהיגה צפוי למעצר עד תום ההליכים ולענישה מחמירה".

במקרה אחר, נעצר בשבוע שעבר אזרח אריתריאה כשהוא נוהג ברכב בתל אביב. הוא הציג לשוטרים רישיון נהיגה בינלאומי מזויף, שקנה באזור התחנה המרכזית הישנה. סגן נשיאת בית המשפט לתעבורה, השופט ישראל ויטלסון, נענה לבקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים בטענה כי הוא עלול להימלט, וקבע כי "הדרך היחידה, האפקטיבית, להילחם בתופעה זו היא מעצר של ממש וענישה מחמירה בסוג זה של נהיגה מופקרת מסכנת חיים".

במקרה נוסף ביקשה המדינה להטיל עונש מאסר בפועל על אזרח אריתריאה שהורשע על פי הודאתו בנהיגה בלי רישיון ובפגיעה ברכב אחר בתל אביב. לכלי הרכב נגרם נזק. "שלטון החוק לא מעניין אותו", אמר בבית המשפט נציג המדינה, עו"ד סמי מאיר, וביקש להטיל על הנאשם מאסר בפועל. עו"ד אנה ברונשבאק, שייצגה את האיש מטעם הסנגוריה הציבורית, מחתה כנגד הדרישה. "יש לי תחושה מאוד קשה בקשר לזה שדווקא בתיק הזה המדינה עומדת על הרגליים האחוריות להכניס לכלא", אמרה. "במקרים של אזרחים ישראלים לא עותרת המדינה לעונש מסוג זה במעידה חד־פעמית, ונראה שיש ניסיון להביא על גבו של הנאשם פסיקה חדשה למען יראו וייראו". היא ציינה כי המעסיק הישראלי שלו הורה לו לנהוג ברכב, אף שידע שהדבר מנוגד לחוק.

השופטת דורית בונדה הדגישה גם היא את חומרת התופעה, אך לא קיבלה את בקשת המדינה והסתפקה בשבעה חודשי מאסר על תנאי, קנס בסך 1,500 שקלים ופסילת האפשרות לקבלת או החזקת רישיון ל–18 חודשים. "העבירות הנוספות בהן הורשע הנאשם לצד העבירה העיקרית של נהיגה ללא רישיון, אינן מצדיקות במקרה דנן, לטעמי, עונש מאסר בפועל", הבהירה השופטת.

עו"ד תומר ורשה, המתמחה בהגירה ובזכויות אדם, טוען כי הבקשות משקפות מדיניות חדשה ופסולה. "אין חולק שכשם שמצופה מאזרח ישראלי לנהוג ברכבו כשהוא מבוטח ואוחז ברישיון תקף, כך נדרש גם מנתינים זרים. יחד עם זאת, הדעת אינה סובלת שהענישה לישראלי בגין אותה עבירה תהיה לכל היותר שלילת רישיון, ואילו נתין אריתראי יישלח למאסר בפועל ועוד קודם לכן ייעצר עד תום ההליכים בעבירת תעבורה".

על פי חוק, זרים יכולים לנהוג בישראל עד שנה מיום כניסתם למדינה אם ברשותם רישיון תקף מארץ מוצאם. לבעלי היתרי שהייה מסוימים יש אפשרות להמיר את הרישיון הזר ברישיון ישראלי זמני לאחר מבחן שליטה ברכב.

http://www.haaretz.co.il/news/law/.premium-1.2172187

מסתננים לאזרחי ישראל:"תחזרו לרוסיה,לתימן,למרוקו.זאת לא המדינה שלכם ואנחנו נשאר פה ונתחזק"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא עונש חריג ולא נעליים אורוול 1984 22.11.13 14:58 1
     משל מסתובבים עם רובים טעונים ברחובות תל אביב !!! מהיר ועצבני 22.11.13 15:01 2
     כתבה של ׳הארץ׳... Atlas 22.11.13 15:02 3
  מתוך הדיון על ''כוונת משטרת ישראל לקדם תקנה שתמנע מעובדים זרים לנהוג בישראל'': אנונימית 22.11.13 15:45 4
  מתי כבר נוכל להיפטר מהחברה האלה. פלדל 22.11.13 16:04 5
  שוב ''עיתון המסתננים'' מנסה לעשות שטיפת מוח... מסתנן החדשות 22.11.13 16:21 6
     אבל הארץ פרסם את זה. זה נחשב? אנונימית 22.11.13 17:34 7
  זהירות מרוב קריאת זאב זאב זאב בסופו הדבר כולם אדישים לקריאת זאב..המבין יבין! aharon33 22.11.13 18:21 8
  ''חריג כאשר אין לאדם עבר פלילי'' ח. אחת הבדיחות המוצלחות ששמעתי מעו''ד. אחד באפריל 22.11.13 18:52 9
  קיים חשש ממשי שיימלט מהדין אם ישוחרר ממעצר. בר עם 22.11.13 21:37 10
     הוונה שיעלם בתוך קהילות המסתננים ולא תמצא אותו-לא שיעזוב את מדינת ישראל 495 23.11.13 07:29 11

אורוול 1984 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.5.12
3165 הודעות, 33 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    14:58   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא עונש חריג ולא נעליים  
בתגובה להודעה מספר 0

יהודי שהיה נוהג ללא רשיון היה מבלה באבו כביר,המסתננים והערבים נעשו בעזרת שלטון החוק ששבוי אצל השמאל כחסינים מהחוק,למצב הזה קוראים אכיפה סלקטיבית גזענית,השלב הבא הוא אנרכיה,

השמאל מכין את הדרכון

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מהיר ועצבני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1858 הודעות, 13 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    15:01   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. משל מסתובבים עם רובים טעונים ברחובות תל אביב !!!  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Atlas לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.09
29967 הודעות, 210 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    15:02   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כתבה של ׳הארץ׳...  
בתגובה להודעה מספר 1

אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
7630 הודעות
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    15:45   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מתוך הדיון על ''כוונת משטרת ישראל לקדם תקנה שתמנע מעובדים זרים לנהוג בישראל'':  
בתגובה להודעה מספר 0

11 בנובמבר 2013, פרוטוקול ישיבת הוועדה לבחינת בעיית העובדים הזרים

חלקים נבחרים:
היו"ר מיכל רוזין: האם אנחנו חושבים שראוי ונכון לשלול את האפשרות לנהיגה, שאנחנו יודעים שזה מוביליות וזו אפשרות תנועה וזו אפשרות תעסוקה ועבודה מאותם אנשים שיש לגביהם מדיניות של אי הרחקה זמנית. זו סוגיה אחת של מדיניות. עכשיו אנחנו מנסים לברר את הסוגיה מה המצב החוקי היום ומה מתאפשר היום, ומה בכוונתם לשנות לפי התקנות החדשות...

דוד גז: אני מפקד מרחב יפתח במשטרה. מרבית האוכלוסייה הזרה הלא חוקית נמצאת בתחומי המרחב שבו אני פועל. המרחב הזה כולל את כל השכונות הדרומיות של תל-אביב, העיר יפו. מעבר לעובדה שנכנסו שלא כדין, צריך להבין שלא ניתן לבדוק אם באמת לאדם יש רישיון נהיגה בארץ המוצא שלו, כי פרקטית לא ניתן לבדוק לא מול סודן ולא מול אריתריאה האם באמת לאדם הזה יש רישיון נהיגה. בעניין העובדות המעשיות – כל אלה שאנחנו תופסים אותם נוהגים, נתפסים רישיונות מזויפים עם תיעוד מזויף, וגם בחקירה עולה שהם עשו סיבוב עם מישהו, "מאכער", והוא הכשיר אותם לנהוג. הם מוצאים דרכים אלטרנטיביות ליד המדינה, ליד התקנות והנהלים שיש במדינת ישראל, כדי לנכס לעצמם את אפשרויות הנהיגה, ההעסקה. זה נוגע לכל תחומי החיים, זה לא רק עניין הנהיגה, מכיוון שליד אותם עניינים יש עוד הרבה מאוד דברים שהם נוגעים לתחומי הקמת העסקים, הטיפול בהם. המעורבות שלהם בתאונות דרכים עם נפגעים בגזרה שלי, שהיא מכפילה ומשלשת את עצמה בשנים האחרונות. זה היה מאוד זניח ב-2011 וזה הפך להיות יותר משמעותי. אני מדבר על השנים 2012 ו-2013, כמעט 100 תאונות עם נפגעים שבהם מעורבים זרים לא חוקיים בשטח שהוא לא גדול. אין להם רישיון נהיגה. הם נוהגים ללא רישיון, ואם כבר יש רישיון אז הוא מזויף והושג בדרך לא חוקית. אני רואה בדאגה את הנושא של המעורבות שלהם בתאונות דרכים. יש שתי מגמות מדאיגות: האחת זו העלייה בתאונות הדרכים שבהן הם מעורבים. בתאונות הדרכים יש נפגעים שבהם מעורבים אותם זרים כנוהגים ברכב. הם נוהגים עם רישיונות נהיגה מזויפים, או שאין ברשותם בכלל רישיון נהיגה, או שהם מחזיקים בתיעוד מזויף.

לצד זה, אנחנו מבחינים, בהקמה לכאורה של בתי-ספר לנהיגה לצד המדינה שלנו...עד שלא נפתור את הבעיות המשפטיות הסבוכות האלה, אנחנו צריכים לצאת מפה עם החלטה שהם לא ינהגו. כמו שיש עם תושבי השטחים הלא חוקיים, שלא מאפשרים להם לנהוג. הרי לא מאפשרים לתושבי שטחים לנהוג כאן. למעט חריגים קיצוניים שמקבלים אישורים לצרכים מאוד מיוחדים, כל היתר לא נוהגים באופן גורף. אי-אפשר להתעלם ואי-אפשר לטמון את הראש בחול מהתופעות המדאיגות האלה, שאנחנו גם מבחינים, גם מתריעים. לא פעם ראשונה שאני נמצא בוועדות האלה מתוקף התפקיד שלי, ואני מודאג מאוד. בעצם נוצרת סכנה לשלום הציבור. יש סכנה לשלום הציבור וצריך לטפל בה. אני יכול להמליץ איך, אבל אני לא בטוח שזה המנדט שלי כרגע...אי-אפשר להתעלם מהעובדה שאנחנו אפילו לא יכולים לבדוק אם מישהו הוכשר לנהיגה, ולכן זה הכיוון שצריך ללכת אליו. מאחר שלא ניתן לבדוק, צריך לשמור על שלום הציבור ולא שום דבר אחר. לא להמר ולא לנחש בעניין הזה.

אני רוצה להוסיף עוד בעיה, שעולה לאחרונה. לכאורה נתת לאדם, מתוך הגנה 2(א)5, ואנחנו מגלים שעוצרים בחור אריתריאי, לצורך העניין, שנוהג ברכב. הוא נוהג ברכב עם רישיון מזויף. כששואלים אותו מאיפה הרכב – הוא קנה אותו מבחור סודני שיש לו (א)5, שנמצא פה לכאורה במעמד ארעי. על אותו (א)5 יש 30 כלי רכב רשומים. הוא קונה אותם ואז הוא ממיר אותם לאריתריאים ולסודנים שלא מסוגלים לקבל את ההחזקה על בעלות על הרכב. זו עוד תופעה שאני רוצה להתייחס אליה, לגבי הסכנות. סודני של ה-(א)5 לכאורה יש לו זכויות רכושיות, ובזכויות הרכושיות הוא קנה 30 כלי רכב לכאורה. הוא מעביר אותם. אין העברת בעלות, משרד התחבורה לא יודע על זה. כשמטפלים בבעיה, אני מבקש להתייחס גם לסוגיה הזאת. לא יכול להיות מצב שיאפשרו מדינה ליד מדינה, שנמצאים גם שלא כדין וגם מסכנים את הציבור...
אמרתי שכבר השנה יש כ-100 תאונות עם נפגעים, שבהם זרים נוהגים.

יוסי אדלשטיין, מנהל אגף זרים, רשות האוכלוסין ההגירה: 2(א)5 זו לא אשרה, זה רישיון שהייה למי ששוחרר בתנאים. בחוק הכניסה לישראל מוגדר שמי שישוחרר בתנאים, יינתן לו רישיון שהייה. זה לא אשרה, זה רישיון. כל מי שיש לו אשרה בתוקף יכול לפנות לקבל רישיון, ומדובר בכל אשרה, ב1, ב2, א5. מהות ההפרדה, שמי שהסתנן למדינת ישראל, אין לו אשרה לשהות במדינת ישראל. הוא כרגע שוהה ברישיון שהייה זמני שמתחדש מעת לעת, מתוקף זה שהוא שוחרר בתנאים מהמשמורת. זו המהות של 2(א)5 בחוק הכניסה לישראל, וזו לא אשרה. לכן הגדרנו עם משרד התחבורה בעבודת מטה, שמי שיש לו אשרה בתוקף, הוא יכול לבוא ולהוציא רישיון. מי שאין לו אשרה והוא שוהה פה שלא כחוק, הוא שוהה בתוקף שחרור בתנאים מהמשמורת, אנחנו לא מאשרים לו לנהוג.
אני רוצה להעיר הערה לגבי ההיקש שעשית פה, מיכל רוזין, שאם לא ניתן להם רישיון אז יהיו יותר עבירות. אני חושב שזה לא היקש שאפשר לחיות אתו, כי על המשקל הזה אפשר להגיד הרבה דברים. תגידי שמחר ייתנו להם עבודה אז הם לא יגנבו, ומחר תתנו להם דירה אז הם לא יגורו בתנאים לא הולמים. אני חושב שזה היקש לא רציני. יש חוק, וצריך לאכוף את החוק הזה. כרגע אנחנו דנים בחוק ובאכיפה שלו. אם מישהו יחליט לתת להם רישיונות נהיגה, אז ייתנו להם. אבל אי-אפשר להגיד שבגלל שלא ייתנו להם רישיונות נהיגה, הפועל היוצא הוא שיהיו יותר עבירות.

ידידיה סבג: דרך אגב, קשה לנו מאוד להתעסק עם נתונים סטטיסטיים מול אוכלוסייה שלא ניתן להכיל אותה ולהכניס אותה לכל מערכות המידע. גם אם יש להם אשרה ויש להם מספר אשרה. הם רשומים במחשבים של משרד הפנים אבל עדיין אין חיבור בין מערכת בתי המשפט למערכת המשטרתית.

יוסי אדלשטיין, ראש מערך חקירות - את"ן, המשרד לבטחון פנים: יש אנשים שהסתננו לפני, ויש גם אנשים שהסתננו ולא חיכו לכוחות צה"ל שיאספו אותם מהגדר אלא התפזרו. עם חלק מהם במהלך התקופה נפגשנו במבצעי אכיפה כאלה ואחרים. קרה שפגשנו מישהו שלא היה רשום ורשמנו. אני מניח שיש עדיין כאלה שלא נתקלנו בהם. יש לנו 53,000 רשומים.

מיכל רוזין: הדרך שאני מציעה, וזה חוזר לנושא של הוועדה הזאת, זה הנושא של תעסוקה. דיברתי בישיבה הקודמת על נושא של פיזור האוכלוסייה. אני מאמינה שאם נשלב ידיים עם החקלאות ועם הבניין ועם המלונאות ודברים אחרים, נוכל לפזר את האוכלוסייה דווקא מהמקומות שבהם הם שוהים ויוצרים את הקושי הכי גדול. האם לא נכון להסדיר את אותו הסדר כמו שיש עם עובדים זרים, שהוא יכול להוציא רישיון, הוא יכול לנסוע עם רישיון אחרי שהוא עובר איזשהו מבחן. זה ברור לי שאנחנו צריכים להגן על האוכלוסייה, על כולנו. להוציא רישיון, לעשות מבחן, למנוע את המצבים שבהם הם ינהגו בלי רישיון בצורה לא אחראית, עבריינית, ויפגעו בסופו של דבר...

חפשו וקיראו ושימו לב מי מגן בחירוף נפש של ממש על המסתננים העבריינים.

מסתננים לאזרחי ישראל:"תחזרו לרוסיה,לתימן,למרוקו.זאת לא המדינה שלכם ואנחנו נשאר פה ונתחזק"

פלדל
חבר מתאריך 10.7.13
3630 הודעות
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    16:04   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מתי כבר נוכל להיפטר מהחברה האלה.  
בתגובה להודעה מספר 0

מסתנן החדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.12
1604 הודעות, 15 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    16:21   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. שוב ''עיתון המסתננים'' מנסה לעשות שטיפת מוח...  
בתגובה להודעה מספר 0

אולי בעיתון הארץ יצהירו כבר חד משמעית שהם בעד איזרוח עשרות אלפי הפולשים וזהו ? מספיק כל פעם לעשות לנו כתבות שטיפת מוח וחמלה.

כתושב דרום ת"א אני רואה בדיוק מה הולך אצלנו בשכונות והמצב קשה ומסוכן. נראה מישהו מבני משפחתם של עורכי ובעלי העיתון הזה חי כאן בפחד מתמיד.

את התאונה הזו העיתון פרסם ?

http://www.south-tlv.co.il/article11414

בנס היא הסתיימה ללא הרג של 3 ילדות.

אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
7630 הודעות
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    17:34   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אבל הארץ פרסם את זה. זה נחשב?  
בתגובה להודעה מספר 6

לפני שאיילת שקד לוחצת על post
http://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.2156784
הבעיה היא חה"כ איילת שקד, לא המסתננים העבריינים הפושעים, פורעי החוק שעושים בישראל ככל העולה על רוחם. 100 תאונות של מסתננים שנוהגים רק בעיר ת"א, אומר דוד גז, מפקד מרחב יפתח במשטרה (תגובה 4) והשמאל מסית נגד חה"כ שקד. הם נוהגים ללא רישיון ואם כבר יש להם רישיון אז הוא מזויף והשמאל מסית נגד חה"כ שקד:
http://rotter.net/forum/scoops1/58138.shtml#16
http://rotter.net/forum/scoops1/58282.shtml#15
אסור לציין את העובדות, זאת גזענות, זה פשיזם, זה נאציזם. ומאלה מקבלי ההחלטות רועדים מפחד כעלה נידף. פוחדים אפילו להתבטא בנושא, כזאת אימה הטיל עליהם מיעוט של שמאל קיצוני פסיכי, מטורלל, סהרורי, הזוי ובזוי.

מסכנים התושבים שחיים את הגיהינום הזה

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

aharon33 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.05
32916 הודעות, 170 מדרגים, 323 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    18:21   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. זהירות מרוב קריאת זאב זאב זאב בסופו הדבר כולם אדישים לקריאת זאב..המבין יבין!  
בתגובה להודעה מספר 0

אחד באפריל
חבר מתאריך 2.4.12
7460 הודעות
יום ששי י''ט בכסלו תשע''ד    18:52   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ''חריג כאשר אין לאדם עבר פלילי'' ח. אחת הבדיחות המוצלחות ששמעתי מעו''ד.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 22.11.13 בשעה 18:58 בברכה, אחד באפריל

בר עם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.09
1197 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שבת כ' בכסלו תשע''ד    21:37   22.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. קיים חשש ממשי שיימלט מהדין אם ישוחרר ממעצר.  
בתגובה להודעה מספר 0

איזה חשש ואיזה נעלים - שייברח מכאן מי צריך אותו
כל מסתנן שניתפס בפלילים מן הראוי לגרשו מיידית
זאת לא ארצם ואין להם מה לחפש כאן

495 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
55176 הודעות, 169 מדרגים, 322 נקודות.  ראה משוב
יום שבת כ' בכסלו תשע''ד    07:29   23.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הוונה שיעלם בתוך קהילות המסתננים ולא תמצא אותו-לא שיעזוב את מדינת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 10

דאמר רבי יוחנן - לא חרבה ירושלים אלא על שדנו בה דין תורה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות