אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרויד לפורום סקופים  |  אפליקציית מחשב לפורום סקופים  |  אפליקציית רוטר ל-וינדופון

גירסת הדפסה   שלח לחבר   אשכול נעול - לקריאה בלבד

קבוצות דיון סקופים נושא #72523 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי    צל"ש  
אשכול מספר 72523   
ram לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.3.08
1429 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בשבט תשע''ד    11:35   12.01.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  תגובת לוחמי מגלן לכתבה של וואלה על ה''התעללות בשלג'' - לא היה ולא נברא  

ננעל בתאריך 12.01.14 בשעה 13:25 על-ידי 007. סיבה: פורסם כבר פעמיים.

נתבקשתי לפרסם את הפוסט הבא אשר נכתב על ידי לוחמי מגלן

מר בוחבוט, כתב "וואלה", היקר. אם רצית להמציא סיפורים ומעשיות היית צריך להיות סופר ולא כתב חדשות.
ביום שלישי התפרסמה כתבה של אמיר בוחבוט על המפקצ שלי. בכתבה צויין שהמפקצ מתעלל בנו. הוא מושמץ בצורה נוראית ופוגעת ללא כל סיבה.
הסרטון היה יוזמה של הצוות. לא כחלק מאימון-אלא נטו בשביל הכיף והזיכרון. ברור לנו שאף אחד מהצוות לא התראיין עקב ריבוי הפרטים השקריים והלא מדוייקים. לדוגמא: בכתבה צויין שהוכרחנו להתאמן בשבת-המפקצ שלי דתי.
בכתבה פחדנו מהמפקצ כי רצינו לצאת למכים-המפקצ איתנו חודש ולא קבע כלל מי יצא בעבר למכים.
בכתבה אנו מפחדים ממנו ומתגלגלים בשלג כי הכריחו אותנו-אנחנו לוחמים ולא במסלול ואנחנו יזמנו את האקט.
אפילו בפרטים הקטנים: "לוחם" שצוטט בכתבה דיבר על קצין הבריאות. תפקיד שכלל לא קיים ומוכיח שהכתב בדה מליבו.
הכתבה הזכירה לי תעמולה פלסטינאית שמשנה את המציאות חותכת עורכת ומראה אך ורק מה שמתאים לה. הכתב צינזר את הצוות והמפקצ מתחבקים בסוף הסרטון הוריד את הסאונד והשאיר רק קטעים שהוצאו מהקשרם בצורה מכוונת שקרית וזדונית.
חבל לי שהאדון בוחבוט בחר להכפיש את המפקצ שלי שתורם למדינה ונמצא במארבים בזמן שמר בוחבוט ישב בביתו ונהנה מהשלג. ואני שואל כמה אתה מוכן לרדת בשביל רייטינג?
להכפיש קצין טוב ואהוד ע"י חייליו רק בשביל לקבל במה?
אם אתר וואלה והכתב השקרן מוכנים להשפיל ולשקר בשביל רייטינג ועוד את צהל אני לא קורא אף מילה שלהם יותר.

שמו הטוב של המפקצ נפגע מאוד ונשמח אם תפיצו תגובה זו של הצוות כדי להחזיר במעט את שמו הטוב של המפקצ שלי, וכדי להזהיר מפני כתבותיו השקריות של אמיר בוחבוט ואתר וואלה.
תודה שעזרתם לתקן את העוול צוות ע. יחידת מגלן.

*בסוף הסרטון חיילי הצוות רוקדים עם המפק"ץ, ניתן לראות זאת בתמונה המצורפת שהיא חלק מהסרטון המלא והלא מצונזר

לינק לתמונה \ מקור הידיעה - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152175446975420
לינק לכתבה המקורית של ואללה - http://news.walla.co.il/?w=/550/2710093

מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
תגובת לוחמי מגלן לכתבה של וואלה על ה''התעללות בשלג'' - לא היה ולא נברא ram 12.01.14 11:35 כותרת
  תודה רבה, חשוב מאוד לקרוא ולהבין מה מניע את התקשורת הבזויה Atlas 12.01.14 11:40 1

Atlas לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.09
16750 הודעות, 116 מדרגים, 212 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בשבט תשע''ד    11:40   12.01.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תודה רבה, חשוב מאוד לקרוא ולהבין מה מניע את התקשורת הבזויה  
בתגובה להודעה מספר 0

עוֹנֶה לוֹ עֲקִיבָא, אוֹמֵר לוֹ הָרַבִּי: "כָּל יִשְׂרָאֵל קְדוֹשִׁים, אַתָּה הַמַּכַּבִּי"

(ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
archive