גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #1181 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 1181   
אלברט שבות
גולש אורח
   23:33   13.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אחד אחד .. האם אני חסום? ניסוי א'  

באתר הזה רוטר , תחת כתובת הפורום ''חופש הביטוי'' כתוב : ''פורום ללא הגבלות וללא מעצורים מלבד סקס או דברים נגד החוק''

היום , לפני כשעה , כתבתי הודעה בדת ומדינה , שעסקה בהודעותי ובאשכולות שנעלמו שמה , לא אגלה לכם כמה זמן לקח לי בכתיבת הודעתי היום , שנחסמה , אולם כן אגלה לכם : מעבר לשעה תמימה אנושית אחת .

הודעתי נעלמה מיד , ובמקומה קיבלתי את זה בתיבה הפרטית :

''קורא הודעה בתיבה הפרטית שלך.
Message Id 1013630246

המכתבים הועברו לחופש הביטוי
שולח: ניצן אור
תאריך: 2002 Feb 13
שעה: 19:57:26
הם כבר ממזמן לא עסקו בדת ומדינה.
המכתבים שלך נמחקו ואתה גם בדרך לחסימה.
אתה לא כותב לא דת ולא מדינה לא פוליטיקה ולא אקטואליה.
אתה כותב ''ניצן אור'' ומאחר שאין לנו כזה פורום, הודעותיך נמחקות.''
--------------סוף הודעה פרטית---------------

אני מנסה עכשיו לשלוח גם את ההודעה הזו כאן ב''חופש הביטוי'' , בנוסף אני מעתיק אותה ושולח במייל לכל באי הפורום - ככל שיידי תשיג , זה במקרה שההודעה הזאת גם תימחק , או שההנהלה תחסום אותי , ובכל מקרה אציין את הנקודות הבאות :

1- אין סוף וטעם לניסויים מעין אלו : או שההודעה תתפרסם או לא , או שייחסמו אותי או לא .. אתם יודעים איזו הרגשה זאת כאשר אתה כותב משהו ואין לך את הביטחון אם יפורסם או לא ?

2- אני מודיע בזאת , שאין ברצוני שייחסמו אותי , במקרה הגרוע , אני אחסום את עצמי , אי-לכך , הינה הם תנאי לבל אחסום את עצמי :

א'- להחזיר את כל הודעותי וכל האשכולות שנמחקו .

ב'- להחזיר את כל האשכולות שנעלמו , שמן הסתם נגעו בעניין ''אחד החברה''..

ג'- להחזיר , לא לשכוח , את הודעתי מהיום שנחסמה , שהלכה למעשה היא האימא של כל הבעיות..

ד'- חסימת המנהל המכונה ''ניצן אור'' , וגם אם חסימה זו הינה למראית העין , כי תמיד יוכל לחזור ''לנהל'' בכינוי אחר , אים-כי די ב''צעד'' כחינוכי..

רבותי , שוב אני מזכיר , אני שולח את ההודעה הזו לאימל שלכם , מכיוון שישנו סיכוי שהחסימה תהייה נחלתה . יש לי הצעה דמוקראטית , כייאה לעם דמוקראטי נאור , ואני מדבר עלינו , על נוטה וביג ג'ו ואחד מהחברה .. ואני נוקב בשמם ומתכוון להרבה כמוהם , מתכוון לכל מי שהכנות , ההגינות וגם הדמוקרטיה , הם נר ללגליו , כאדם עצמאי וחופשי , וכיהודי יפה ואדוק . הינה הצעתי :

אם לא יתקבלו ארבעת תנאי לעיל , כולנו נחסום את עצמינו מהפורומים של רוטר , ניתן לצעד הזה הד , בכל מקום אליו נגלוש , וכבר נסכם כולנו לאן נעבור . .

זהו חבר'ה , אולי אצטרך להגיד לכם במקרה מסויים סלאמאת .. ואוסיף על זה כבר מעכשיו : היה לי הכבוד והעונג לפגוש ביהודים חכמים ויפים כמוכם . / אלברט שבות

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אלברט היקר, אפס שתיים 13.02.02 23:41 1
     אם כן , אנא עזרתך נאורה יקרה שלי אלברט שבות 13.02.02 23:51 2
  תנאיך לא התקבלו, איש יקר. . . ניצן אור 14.02.02 00:59 3
  מעניין כיצד איש שכ''כ חס על כבודו ועבודתו דרומית להר 14.02.02 01:02 4
  לא לקחת יותר מידי ללב... (ל''ת) vip_mix 15.02.02 00:40 5

אפס שתיים
גולש אורח
   23:41   13.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אלברט היקר,  
בתגובה להודעה מספר 0

קודם כל, קח כוס מים, שתה לאט ותרגע...

נרגעת? יופי!

אחד התפקידים המעצבנים של מנהל פורום, הוא להעביר אשכול לפורום אחר. כלומר, במקום שאתה תשב ותחשוב לאיזה פורום מתאים האשכול היחודי שאתה רוצה לשלחוח, אתה משאיר את החשיבה למנהל הפורום. זה נראה לך הוגן?

אבל, אנו לא מקטרים! אנו עושים את תפקידינו. אז, למה אתה מקטר? העבירו לך אשכול? אז מה?

ואם מנהל האתר או אחד ממנהליו החליט שאתה מציף, אז, כנראה שזה נכון ועליך להרגע קצת.

לאף אחד אין אינטרס לבוא ולחסום אותך. אבל, פורום חופש הביטוי הוא כאן, בדף הזה ולא בשום פורום אחר.

תעשה את החישובים שלך ותראה, שלא תמיד רוצים ברעתך...

נשמח לראות אותך איתנו, במידה...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אלברט שבות
גולש אורח
   23:51   13.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אם כן , אנא עזרתך נאורה יקרה שלי  
בתגובה להודעה מספר 1

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 13.02.02 בשעה 23:52
ועדין אגב , אני בדיעה שאת נאורה , ולא אשנה את דעתי עליך אלא אם תפעילי עלי כוח של ממש ..

אם כן , האם תואילי לקשר אותי עם האשכולות שהועברו לכאן ?
אולי נתחיל באשכול שפתחתי היום למשל , יש ?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ניצן אור
חבר מתאריך 8.10.01
33691 הודעות
   00:59   14.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תנאיך לא התקבלו, איש יקר. . .  
בתגובה להודעה מספר 0

אתה רשאי בזאת לחסום את עצמך.

דרומית להר
גולש אורח
   01:02   14.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מעניין כיצד איש שכ''כ חס על כבודו ועבודתו  
בתגובה להודעה מספר 0

מעניין כיצד איש שכ''כ חס על כבודו ועבודתו אין לו שום בעיה לכתוב מאמרים ארוכים נגד האחרים. כאילו הם כלום ורק הוא קיים

vip_mix
גולש אורח
   00:40   15.02.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא לקחת יותר מידי ללב... (ל''ת)  
בתגובה להודעה מספר 0

עיגוללכחול Trust In Trance עיגוללאדום
עיגוללאדום MDMA Records עיגוללכחול

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות