גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #1393 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 1393   
בת יפתח
גולש אורח
   20:29   04.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

משהו מוכן  

להזכיר לי מתי הערבים ה... התנצלו על כך שהם הורגים לנו?
על כמה משפחות שהם הרסו?מזאת ההתנצלות המיותרת הזאת?סליחה שהרגנו...
נכון שהם בסה"כ ילדים ואישה אבל הם ילדים שגדלים בפוטנציה להיות מרצחים.
קודם שהם התנצלו על כל היתומים והאלמנות/ואלמנים שהם השאירו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני די בדילמה איך להגיב על מה שכתבת אנה 04.03.02 23:20 1
     את בת יפתח 04.03.02 23:25 2
         צריך לעשות מבלי להיתנצל ולהצתדק! אנה 04.03.02 23:39 3

אנה
גולש אורח
   23:20   04.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני די בדילמה איך להגיב על מה שכתבת  
בתגובה להודעה מספר 0

זה נורא מזעזע כל מה שכתוב כאן . ואני לא חושבת שאפשר להגיד על ילד שנהרג שלא נורא שהוא נהרג ולא צריך להתנצל כי הוא בפוטנציה להיות מרצח לכשיגדל... אומנם מדיניות מדינת ישראל מאוד וותרנית ומבליגה על כל מה שקורה אבל עדיין רמת המוסר שלנו בתור בני אדם לא צריכה לאפשר לנו לדבר כך על חיי אדם בכלל וחיי ילדים בפרט..
להתחיל בהתנצלויות או להיפך בהיתנצחויות יהיה מטופש כי קקה של עסק (תסלחי לי על הביטוי) זה לא יגמר צריך פשוט לעשות פעולות ובלי להתחרט עליהם, להתנצל או לוותר כי זה לא פותר את הבעיה הקשה שלנו!
בקיצור נקווה שיהיה טוב ושבמדינה שלנו יתחילו לפעול לפני שנאבד עוד מבחורינו/ ילדינו וכו'

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בת יפתח
גולש אורח
   23:25   04.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. את  
בתגובה להודעה מספר 1

קצת סותרת את עצמך.את אומרת מצד אחד שלא צריך להתנצל ומצד שני לעשות פעולת.
נכון שיש רמת מוסר של אדם,אבל אני לא רואה לנכון להבליג ולהצטער כשהם הורגים לי את העם שלי.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אנה
גולש אורח
   23:39   04.03.02   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. צריך לעשות מבלי להיתנצל ולהצתדק!  
בתגובה להודעה מספר 2

זה מה שבאתי להגיד , כל העוצמה והמסר שמועברים לערבים לא מועברים כמו שצריך אם מתנצלים על זה אח"כ, אם זה "אופס" כזה.. אז מה באת לעשות בזה ?איך זה יפתור את הבעיה שתהרוג ילדים ותתנצל? "הקם להרגך השקם להורגו"- להרוג, בלי להתנצל , את מי שצריך!( מחבלים, מבריחים, מממנים, וכל מי שקשור בזה, גם מי שמעודד ומחנך את הילדים שלהם להרוג אותנו, ועוד ועוד..)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות