גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #5310 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5310   
rozgil לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.1.03
30440 הודעות, 237 מדרגים, 471 נקודות.  ראה משוב
   14:14   06.11.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

כך רואים אותו (את רבין)משיחי השקר חבל...  

אני קורא בעיתונים, מקשיב לרדיו, צופה בטלוויזיה, שומע את דברי נברני המסמכים, והדיונים עם מומחים חסרי מנוח, והכל מתהפך. רק 10 שנים עברו, והתמונה נראית כאילו נלקחה מטריפ של אל-אס-די.

ובטריפ הזה, שמורכב מדעות, פרשנויות, ניתוחי מומחים ועדויות ראייה ושמיעה, יצחק רבין הפלמ"חניק, האלוף, הרמטכ"ל, שר הביטחון וראש הממשלה, היה בסך הכל "פושע, פחדן, שיכור, כלומניק, קונספירטור". אנשי יחידת האבטחה הם חבורת כלומניקים, שלא היו עוברים מבחן שליפה לצורך משחק במערבון סוג ג'. במחלקה היהודית של השב"כ ובאגף המודיעין עובדים צאצאיו של קוני למל מהעיירה חלם שבפולין.

מי שירו ברבין היו שומרו האישי יורם ונהגו דמתי, בהוראה ישירה של ראש השב"כ, כרמי גילון, שקיבל הוראה משמעון פרס, שקיבל הוראה מהנרי קיסנג'ר. יגאל עמיר עבד ביחידת החיסול המיוחדת של הגוף הסודי "לקמ-מלמב", ואולץ להשתתף ב"הצגת ההתנקשות" לאחר שצולם מקיים יחסי מין עם אשתו של הרב שאחראי על "דין רודף-מוסר" ואוים-נסחט שיועמד לדין תורה.

הפוליטקאים שהיו על הבמה בכיכר ציון לא הדיחו ולא הסיתו, אלא עסקו בכנס התרמה ליד-שרה ולעזר מציון. הגופה שנותחה היתה גופה של הומלס שיכור בגילו של רבין ודומה לו פיזית. פרופ' יהודה היס מהמכון לרפואה משפטית בכלל לא ניתח את הגופה, והוא בכלל לא פתולוג אלא קצב מתוסכל וקניבל חצי עיוור, שגויס לעבודתו על ידי ש', אחיו של ד', בן דודו של ק', שהוא חברו הטוב של רונן ברגמן שהוא פתולוג מומחה, מוסדניק, שב"כניק, סי-איי-אייניק, שהוא גם מומחה ברפואה, במשפט בינלאומי, בכוסיות, בכלכלה גלובלית - בעצם במה לא.

על פי גדול המומחים הצבאיים בעולם, ד"ר א' מילשטיין שליט"א, אם זה היה תלוי בו רבין כנראה לא היה מתקדם מדרגת טוראי לטר"ש. מן המפורסמות היא שרבין היה נרדם מול הטלוויזיה עם סיגריה בוערת שהיתה צונחת על בגדיו, כל חולצותיו וגופיותיו היו מחוררות - חורים בקוטר סיגריה המקבילים לחורים בקוטר כדור אקדח.

מתגלגל מצחוק

בקונספירציה ניצלו את זה. בארי חמיש גויס לכתוב את עניין הקונספירציה, כי הוא כל כך לא אמין ונראה טרלללה, אבל זה היה בהפוך על הפוך. רבין ידע שעומדים להתנקש בו, וארגן קומבינה הפוכה. לאחר ההצגה בכיכר הוא הוברח לשדה התעופה, והוטס במטוס של מליונר צרפתי לניו-זילנד.

אגב, מעצר שני אנשי המוסד בניו-זילנד היה לאחר שנתפסו כשהכינו לרבין את דרכון הכיסוי החדש. כל פסטיבלי רבין אורגנו על ידי איתן הבר, שמעון שבס והמאפיה השמאלנית בתקשורת, בראשות הסוכנים מוטי "קוניאק" קירשנבאום ואמנון "השניצל" אברמוביץ'.

גם אני גויסתי למשימה. יום לפני "כאילו מותה" של לאה ביקרתי אותה, והיא נראתה נהדר. אני סיפרתי ברדיו שהיא נראתה נורא ואיום ונוטה למות. לאה הצטרפה ליצחק, והם חיים בעושר ואושר באי קטן ליד ניו-זילנד.

הטריפ נגמר, חוזרים למציאות. אהבתי אותך, יצחק רבין. אני מקווה שבגן עדן אתה מנוי על מעריב, קורא את הקטע הזה ומתגלגל מצחוק.

עיתון מעריב (מתישהו ......-בימים האחרונים) - קיבלתי במייל !!!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  רבין משיח שקר? שרף 06.11.05 14:16 1
     היי חבל שאין לי את הלינק שבו רבין אומר כי הליכוד שקרנים uziliron 06.11.05 14:26 2
         רבין הספיק לומר ולעשות הרבה מאוד דברים לא חכמים סתמית 06.11.05 20:03 3

שרף
גולש אורח
   14:16   06.11.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. רבין משיח שקר?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
uziliron
גולש אורח
   14:26   06.11.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. היי חבל שאין לי את הלינק שבו רבין אומר כי הליכוד שקרנים  
בתגובה להודעה מספר 1

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.11.05 בשעה 14:27 בברכה, uziliron

ומאיימים לשווא שיהיו קטיושות מעזה
חברים אם מישהו יעשה להוזה הזה טובה שיעלה לו את הלינק לסירטון של רבין שמבטיח שלום בניגוד למה שהימין אומר
בבקשה מכם כי הבחור עוד מעט לא יוכל לצאת מההזיות שלו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
סתמית
גולש אורח
   20:03   06.11.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. רבין הספיק לומר ולעשות הרבה מאוד דברים לא חכמים  
בתגובה להודעה מספר 2

אבל בתוך תוכו הוא היה איש די תמים.
בהחלט לא כמו שמציגים אותו ב'דברים לזכרו'.
בכלל ההנצחת יתר הזאת קצת מפחיתה מכבודו, לטעמי.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות