גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #5552 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5552   
Sרון Sקד
חבר מתאריך 11.12.03
36823 הודעות
כ''ט בחשון תשס''ו    11:24   01.12.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

קיבלתי בדוא''ל : מדוע אני אוהב את אמא  

אמא ואבא צפו בטלוויזיה כשלפתע אמרה אמא: "אני עייפה, וכבר מאוחר. אני חושבת שאלך לישון".

היא הלכה למטבח להכין כריכים לארוחת הבוקר של מחרת היום. היא שטפה את קערת הפופקורן, הוציאה מהמקפיא בשר לארוחת הערב של יום המחרת, בדקה אם יש מספיק דגנים וקורנפלקס, מלאה את מיכל הסוכר, ערכה את שולחן האוכל והכינה את סיר הקפה לקראת הבוקר. אז היא שמה כמה מגבות לחות במייבש, טענה את מכונת הכביסה בכבסים, גיהצה חולצה ותקנה כמה כפתורים רופפים. היא אספה חלקי משחק שנשארו על השולחן בסלון, הפעילה את מטען הטלפון הסלולרי, והניחה את מדריך הטלפון למגירה שבארון.

היא השקתה את הצמחים, רוקנה את פח האשפה ותלתה מגבת לייבוש. היא פיהקה, התמתחה והלכה לחדר האמבטיה. היא עצרה ליד שולחן הכתיבה, וכתבה פתק למורה, הכינה כסף עבור הטיול של הילדים בשבוע שלאחר מכן, והשמה במקומו ספר דקדוק ש"התחבא" מתחת לשולחן. היא מלאה כרטיס ברכה ליום-הולדת של חברה, הניחה אותו במעטפה, כתבה את הכתובת וביילה אותה, והכינה פתק תזכורת למכולת. את שניהם הניחה ליד התיק שלה. אז אמא רחצה את פניה, התמרחה בקרם לילה ובנוזל להחלקת קמטים, צחצחה את שניה ושייפה את צפורניה.

אבא קרא מהסלון: "חשבתי שהלכת כבר לישון".

אמא השיבה לו: "אני כבר הולכת".

היא מלאה את קערית המים של הכלב והוציאה את החתול החוצה, ווידאה שהדלתות נעולות ושהפרוזדור מואר.

היא הביטה בכל אחד מילדיה וכבתה את המנורות והטלוויזיה בחדרם, תלתה חולצה, "זרקה" כמה גרבים לסל הכבסים, ושוחחה מעט עם אחד מהם שעדיין הכין שעורים.

בחדר שלה היא חברה את האזעקה; הוציאה מהארון בגדים ליום המחרת, יישרה את מתלה הנעליים. היא "הוסיפה" עוד שלושה דברים לרשימת "מה עלי לעשות היום", התפללה ועברה על רשימת המטלות שלה.

בדיוק עתה, כבה אבא את הטלוויזיה בסלון ו"הודיע" לא למישהו מסוים: "אני הולך לישון".

והוא עשה כך... בלא כל מחשבה נוספת.

האם זה משהו יוצא דופן? ואתם עדיין מתפלאים מדוע נשים חיות יותר...?

משום שאנו – הנשים - נועדנו לעשות דברים (ולא נוכל למות מוקדם יותר, עדיין נותרו לנו עיסוקים רבים בחיים!!!)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יפההההה!!! יונית 01.12.05 17:56 1
  וכל כך נכון!!! שא_ברכות 01.12.05 18:07 2

יונית
גולש אורח
כ''ט בחשון תשס''ו    17:56   01.12.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יפההההה!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
שא_ברכות
חבר מתאריך 9.5.05
5780 הודעות
כ''ט בחשון תשס''ו    18:07   01.12.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. וכל כך נכון!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות