גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #6505 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6505   
כוכבת הצפון
גולש אורח
יום שלישי ו' בניסן תשס''ו    09:10   04.04.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שמעו/קראו סיפור{מקווה שהוא לא היה כבר בפורום}  

זוג נשוי כבר 15 שנה ,אבל מה, בקושי עובד, פרנסה על הפנים. כל החברים שלו מהצבא התעשרו, פתחו עסקים, קנו ג'יפים, מטיילים ולו אין מכונית אפילו. המשכורת שלו דלה. הוא ואשתו ככה חיים.

כל יום ששי הוא פותח את העתון ומחפש מכונית. הוא רואה את המחירים של המכוניות והג'יפים והלב שלו נופל.יום ששי אחד הוא פותח את העיתון ורואה מודעה:

"למכירה ג'יפ מרצדס חדש ב-1000$. בלבד ". זה נשמע הזוי. הוא אמר, אני לא מאמין אבל אני אצלצל. הוא מתקשר, עונה לו גברת מסביון והוא שואל אותה: "גברת, זה אמיתי "?

היא אומרת לו: "כן. הראשון זוכה ". הוא לא מאמין אבל אומר לעצמו, בוא נראה. הוציא מהמגירה 1000$ אחרונים שהיו לו, הכניס למעטפה שם בכיס ונסע לשם.

הוא מגיע לסביון ,פותחת לו את הדלת איזו ליידי .....אישה בת שמונים וכמה, הוא ישר שואל אותה: "זה אמיתי "? היא אומרת לו: "כן ". הוא אומר: "אני רוצה לראות".

היא פותחת לו את המוסך והוא רואה אוטו חדש לחלוטין. הוא אומר לה, "גברת אני בחור ישר והגון , או שבגיל שלך את לא מבינה במכוניות,או שמישהו עובד עליך או שאת עובדת עלי. יש פה משהו. האוטו הזה שווה לפחות 400, 500 אלף שקל. למה את מוכרת את זה ב-1000$ " ?

היא אומרת לו: "בחורצ'יק, בגלל זה שאתה הגון אני אגיד לך את האמת. אני אספר לך את הסיפור שלי.הייתי נשואה 60 שנה,לפני חודש וחצי בעלי נפטר, השבוע פתחנו את הצוואה, בסעיף ראשון רשום שהבית בשבילי, בלי עין הרע תראה איזה בית יפה. בסעיף שני רשום שהכסף בשבילי ובלי עין הרע יש מלא. בסעיף שלישי רשום שהיתה לו מאהבת.

הוא מצווה עלי למכור את האוטו ולשלוח את הכסף למאהבת.

אני שונאת אותה...ואני רוצה לנקום בה. כתוב בצוואה למכור את האוטו לא לתת את האוטו.

שאלתי את עוה"ד והוא אמר לי שגם בדולר אחד מותר לי למכור את האוטו אבל, היא היתה איתו 5 שנים, כפרה 5 שנים.

אמר לה הבחור: "חמודה שלי, שתהיה לך נקמה נהדרת. הוציא מהכיס ונתן לה את ה-1000$. היא אומרת לו: "בחורצ'יק, אתה הגון, תהנה מהאוטו ".

לקח הבחור את האוטו למוסך בדקו אותו שעתיים שלש, האוטו נפלא אין איתו שום בעיה. נסע הביתה להשוויץ, עולה במדרגות לבשר לאשתו ורואה שליח מהדאר יוצא מהדלת.

"מה אתה עושה פה "? הוא שואל.....

הבאתי לאשתך מעטפה עם 1000$.......

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  חבל על הזמן-מאוד נהניתי...מברוק....... jw 04.04.06 09:18 1
  אהבתי פנאי פלוס 04.04.06 11:51 2

jw לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.8.06
15575 הודעות, 92 מדרגים, 162 נקודות.  ראה משוב
אור ליום שלישי, ו' בניסן תשס''ו   09:18   04.04.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. חבל על הזמן-מאוד נהניתי...מברוק.......  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פנאי פלוס
גולש אורח
אור ליום שלישי, ו' בניסן תשס''ו   11:51   04.04.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אהבתי  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות