גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #7017 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7017
Sרון Sקד
חבר מתאריך 11.12.03
36823 הודעות
יום שלישי י' בסיון תשס''ו    00:21   06.06.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

על זוגיות ועל בכלל...  

- זוג משמיים הוא זוג שאיננו מסתדר על הארץ.

- זוגות מתאימים יש רק בחנות נעליים.

- האהבה עיוורת. הנישואין מחזירים את הראייה.

- אהבה: טירוף זמני הניתן לריפוי ע'י נישואים.

- להתחתן זה כמו להיכנס לאמבטיה חמה. ברגע שהתרגלת זה כבר לא כל כך חם.

- כשגבר פותח את דלת המכונית בפני אישתו יש לכך שני הסברים: או שהמכונית חדשה, או שהזוגיות חדשה.

- על זוגיות:
שנינו מלאכים בעלי כנף אחת, ונוכל לעוף רק אם נחבק זה את זו.

- סגולה לשלום בית:
פיקחו את העיניים לרווחה לפני הנישואין, ועצמו אותן למחצה אחריהם.

- על פשרות:
בתפילת שמונה עשרה, כאשר אומרים "עושה שלום במרומיו" , נוהגים לפסוע 3 פסיעות לאחור, כי כאשר רוצים שלום, צריך לסגת מעט.

- לאדם וחוה לא הייתה בעיה לחיות בשלום בית: היא לא הייתה צריכה לשמוע איך אמא שלו מבשלת, והוא לא היה צריך לשמוע על כל החברים שלה בעבר.

- על מריבות:
בשנה הראשונה הבעל דיבר והאישה הקשיבה, בשנה השניה האישה דיברה והבעל הקשיב, בשנה השלישית שניהם דיברו והשכנים הקשיבו.

- על יופי:
כלל זהב לאישה המתבגרת: הביטי בראי ואימרי לעצמך: היום אני ניראית יותר יפה מאשר מחר.

- מה ההבדל בין ארוס לבין בעל? שלושים קילו.

- יש חיים אחרי המוות, אמרה אישה אחת: עובדה, אחרי מות בעלי התחלתי לחיות.

- רגש ונישואים : המנצח טוסקניני אמר פעם לאחד המנגנים בזמורתו: "יש לנגן קטע זה ברגש, ואתה מנגן אותו כמו אדם נשוי".

- על החותנת: "אמא שלך תבוא מביה"ח לגור אצלנו. " מי אמר לך ?" "הרופא. כשביקרתי אותה בבית החולים, הוא לקח אותי הצידה, הביט לי ישר בעיניים ואמר: צפה לגרוע מכל."

- הבעל נסע לשדה התעופה להביא את החותנת שלו. "כמה זמן תישארי אצלנו"? שאל אותה. " כמה שתרצו", ענתה החותנת . "מה לא תישארי אפילו לכוס קפה? !

- מישהו מימן לחותנת שלו נסיעה לשוויץ. התפלאו עליו חבריו, אז הוא אמר להם: שמעתי שיש שם נוף עוצר נשימה.

- האישה מתרעמת: למה סיפרת לכולם שאני מנהלת חיים כפולים?
"כי זה נכון" , משיב הבעל – " את שלך ואת שלי."

- היועץ לבני הזוג, לאחר הטיפול : אני שמח שהצלחתי לגרום לפיוס ביניכם.
עכשיו תאמרו כמה מלים טובות זה לו.
הבעל: אני מאחל לך כל מה שאת מאחלת לי.
האישה: אתה שוב מתחיל?!

- כאשר היה ר' אריה לווין, הצדיק הירושלמי, הולך עם רעייתו לרופא, הוא היה אומר לרופא: הרגל של אשתי כואבת לנו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות