גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #7531 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7531
yoel26
גולש אורח
אור ליום שני ט''ו בחשון תשס''ז    22:34   05.11.06   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יופי שלטון החוק ניצח בי-ם. כעת לרהט נטפל בשודדי הנגב.  

"ליצים מושלי העם הזה אשר בי-ם" (ישעיהו) תמיד היו גיבורים על חלשים
להיכנס לנגב להחזיר לעם ישראל את השטחים שהבדואים גנבו - משקשקים שם.
להזכירכם - חלוץ, חודש לפני ההתנתקות: "מבחינת צה"ל ההתנתקות כבר מאחורינו" אמר ורץ לרכוש מניות. מליציה של פחות מ1000 חיילי חיזבאללה
השפילה אלף השפלות את העוקרים יותר מאשר הושפלו העקורים.
יידע עם ישראל, כי אילו ניצחנו במלחמה האחרונה היה זה מאשר, חלילה, את עדות הכופרים המצויים בנו - רש"י זה הבל, הגמרא מקשקשת ופרימיטיבית, קיצור שו"ע זה הבל הבלים ומחזיר אותנו לימי הביניים. אלא מאי, פותחים ספר יהושע ואני מביא את הדברים בחידוד - ישראל מנצחת מלכים ויוצרת הרתעה
מדהימה - והנה עכן מועל בחרם, יהושוע לא יודע ושולח לרגל על העי. מה משיבים לו המרגלים? מדובר בקומץ אויב, שלח מעט מחילינו ונכה בהם - עמנו הובס שם.
רק כואב לי, ממש כואב לי שהלכו לנו בנים יקרים שם. לא שווה למות בעד ארצנו היום. נקודה.
עד שלא יקום מנהיג אמיתי שיילחם באוייב במקום להילחם בנו העם, עד אז שיילחמו לבד!
הומואים ולסביות.... רק מדפדוף באתר שלכם ב"שאל את הרופא" איזה מחלות נוראיות פוקדות אותכם ואתם אומרים מקרה הוא.
ואל תגידו לנו שגם דתיים שומרי מצוות חולים בתועבה הזאת! שומר מצוות הומו הפך עצמו לשומר עבירות. ולא חשוב איזה כיפה יש לו!
אני בהחלט מקווה שתתנו את הדין על ההרס והפילוג שאתם מביאים על עמנו שגם כך הוא בימיו המפולגים והשסועים ביותר שידע אי פעם עם ישראל.
חבל שמתו טובי בנינו במלחמה, ואתם במקום לנחם את השכול הכבד, מנענעים בישבנים שלכם אל מול פני האומה. ראבק עדיין לא יבש דמם.
אולי ניצחתם, ואנו מחינו - אבל אני מאמין שהפעם בורא עולם יעניש את האשמים ולא את כל עמו שמחה . אני מחיתי!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות