גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #7664 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7664   
ירוניקו 24
חבר מתאריך 2.6.07
1638 הודעות
אור ליום שני כ''ד בשבט תשס''ז    20:47   11.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

להיות שמאלני זה...  

אולי ישן , אבל בכל זאת כמה שזה נכון!!!!

להיות שמאלני זה...

להיות שמאלני זה להדביק סטיקר "שלום" על האוטו ולחתוך את שאר הנהגים מהנת"צ.
להיות שמאלני זה להחרד כששומעים על פיגוע ירי ולהרגע כשהנפגעים הם מתנחלים.
להיות שמאלני זה ללעוג למתנחלת עם 5 ילדים ואז לצאת לסיבוב בכיכר המדינה עם 5 פקינזים.
להיות שמאלני זה לרתוח על החרדים שלא מתגייסים ולהשתחרר על קב"ן.
להיות שמאלני זה לצעוק על גזעני הימין ולחטא את היד באקונומיקה בריח סחלבים אחרי לחיצת יד לערבי.
להיות שמאלני זה להגיד שאף אחד לא ילמד אותך מה זה אהבת הארץ ולהוציא דרכון גרמני ליתר ביטחון.
להיות שמאלני זה להיות צמחוני ולרחם על תרנגולות אך להעריץ רבי מרצחים דוגמת יאסין וערפאת.
להיות שמאלני זה לקרוא למתנחלים "גוזלי אדמות" מהווילה בעין הוד שלפני 48 היתה בית המוכתר.
להיות שמאלני זה להיות אחוז אחד במדינה ו 99 בתקשורת.
להיות שמאלני זה להאמין בצה"ל אבל לקרוא לילד "שון" למקרה שהערבים ינצחו ונצטרך לגור בחו"ל.
להיות שמאלני זה לקלל את ביבי שמפקיר את החלשים ולסגור את החלון של הפג'ארו לקבצן ברמזור.
להיות שמאלני זה לתלות עיניים מעריצות בתרבות ערב ולזלזל בצ'חצ'חים של מרכז הליכוד.
להיות שמאלני זה להעדיף את החומוס בדמשק על פני רמת הגולן.
להיות שמאלני זה לרתוח כשהימין מחלל את זכר השואה ולהעדיף להדחיק מי כינה את חיילנו "יודונאצים".
להיות שמאלני זה לקרוא למתנחלים "פנאטים משיחיים" ולצאת למלחמה בשל סגירת מקדונלד'ס בשבת.
להיות שמאלני זה למלא את המוסף לשבת של "ידיעות" בשנאה למתנחלים ולהתגאות בפלורליזם.
להיות שמאלני זה להגיב בזעם לכתבות על מתנחלים הנצמדים לקרקע מאינטרנט קפה באירופה.
להיות שמאלני זה לחשוב שמי שכותב "סמולני" עושה זאת בשל שגיאות כתיב.
להיות שמאלני זה להגיד "טוב, הם בחרו לגור שם" כשמדווחים על רצח אם וארבעת ילדיה.
להיות שמאלני זה לחשוב ש"התקווה" זה שיר שמנגנים לפני משחקים של הפועל ת"א באירופה.
להיות שמאלני זה להיות מוכן לויתורים כואבים ולתבוע את השכן בגלל ענף עץ פיקוס שפלש מחצרו.
להיות שמאלני זה לשלם בשוק 12 ₪ כשמבקשים ממך 10 ולחשוב שאתה מסוגל לנהל מו"מ עם הערבים.
להיות שמאלני זה ללעוג לשמות כמו גבעת הדגן ומעלה לבונה אבל לקרוא לכל מטר מרובע ע"ש רבין.
להיות שמאלני זה לעשות טקס אלטרנטיבי ביום השואה בו איש הSS הוא מג"בניק במחסום.
להיות שמאלני זה לדאוג לערכי שוויון דמוקרטיים ולהעסיק עובדים זרים בפחות משכר מינימום.
להיות שמאלני זה ללעוג לדתיים משיחיים אך לצפות בכל יום לעליית מדד הדאו ג'ונס אף אם יתמהמה.
להיות שמאלני זה להתחתן 3 פעמים בקפריסין ולהתגרש 4 פעמים ברבנות.
להיות שמאלני זה שאבא שלך המציא את המושג "נפולת של נמושות" ואתה בכלל גר באמריקה.
להיות שמאלני זה למכור קרקעות ציבוריות כהרחבה בקיבוצים ולהטיף נגד "קדושת האדמה".
להיות שמאלני זה ללעוג לאנשים שמאמינים באלוהים, ולטוס להודו לסדנת הינדואיזם.
להיות שמאלני זה לצחוק על המים הקדושים של הבבא סאלי, ולמלא את הבית בקריסטלים וקמיעות.
להיות שמאלני זה להזדעק על הפערים בחינוך, ולשלוח את הילדים ל"בית ספר ייחודי לאמנויות ולמדעים".
להיות שמאלני זה לסלוד מגזענות, ולמנוע מאדם להיכנס לפאב בקיבוץ בגלל שעורו שחום מדי.
להיות שמאלני זה לירוק על המדרכה כשעוברים ליד בית-כנסת, אבל לא לפספס אף כנסיה בצרפת או מקדש בודהיסטי בתאילנד.
להיות שמאלני זה לצעוד בהפגנת אחד במאי, ולקנח את היום בבית-קפה בו המלצרים לא מקבלית משכורת אלא רק טיפים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ולהיות ימני? (אם כבר סטריאוטיפים...) אפס שתיים 11.02.07 22:41 1
  מזל שאנחנו קיימים... יחזקאל האדום 12.02.07 10:29 2
     התכוונת איזה מזל רע .. yansop 12.02.07 13:19 3
         איך היית יודע להבדיל בין אור? יחזקאל האדום 12.02.07 19:26 4
             השמאל מיותר . הטוב והרע ניתן ע''י בורא עולם והשמאל הוא yansop 12.02.07 21:09 5
                 שלום לך בורא עולם- אנחנו אוהבים אותך יחזקאל האדום 13.02.07 10:48 6
                     תתחיל לקחת פעמיים ביום .אתה לא ראוי לתגובה. yansop 17.02.07 19:19 7
                         מה לקחת נשמה, קשה לך עם הדיון אז אתה בורח? יחזקאל האדום 18.02.07 09:49 8

אפס שתיים
גולש אורח
אור ליום שני כ''ד בשבט תשס''ז    22:41   11.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ולהיות ימני? (אם כבר סטריאוטיפים...)  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יחזקאל האדום
גולש אורח
יום שני כ''ד בשבט תשס''ז    10:29   12.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מזל שאנחנו קיימים...  
בתגובה להודעה מספר 0

כי אחרת איך היית מלמד את הבן שלך מה זה דמוניזציה?
כי אחרת היה צריך להמציא עם אחר בשביל לדעת מה זה קסנופוביה.
כי אחרת היה טוב יותר בעולם בעל דעה אחת ואמת אחת.
כי אחרת פוסט מודרניזם היה משהו שאקדמים אנטישמים בחו"ל המציאו.
כי אחרת אפרטהייד היתה נשארת רק בדרום אפריקה.
כי אחרת בטוח מישהו אחר היה בונה כאן מדינה.
כי אחרת דת העבודה ( שבנתה והקימה את הכול- כולל הכול- ואני מתכוון לעליה השניה) היתה נשארת חלק רחוק מההיסטוריה של בריה"מ.
כי אחרת מי היה מוציא אותנו מהשטיטל?
כי אחרת מי היה נותן לציונות גוון נאה של קיבוץ גלויות עם אמירה ברורה לעולם המערבי שאנחנו כאןואנחנו מקלט לכל היהודים באשר הם.
כי אחרת לא היה לנו את מי לשנוא ( כמובן חוץ מהערבים אבל גם ככה הם לא נחשבים כי הם תתי אדם...)
כי אחרת בטוח היינו חוזרים לארץ ישראל ולא לאוגנדה או טוב יותר לברוקלין.
כי אחרת מי היה מביא לנו כבוד באירופה אם לא הפועל ת"א.
כי אחרת היינו באמת יודעים מה זה אירוניה לעומת ציניות לעומת סאטירה לעומת פארודיה ולעומת סארדוניזם.
כי אחרת לא היינו מבינים שכל הכתוב כאן זה סארדוניזם לשמו.
כי אחרת מדוע שהיינו מתגאים בקיבוץ גלויות הזה שהקמנו.
כי אחרת לא היה לנו את אלטלנה להפוך אותה למיתוס אדיר מימדים שכל דרדק יכול להצהיר כי הוא קפץ מהסיפון לפני שהתותח הקדוש ירה...
כי אחרת ממי המתנחלים היו למדים כיצד גואלים אדמות ( חנקין הגבר ירום הודו)
כי אחרת ממי היינו למדים מהי ענווה? צניעות? עדנה? רצון טוב? כאשר חלק גדול שכח כיצד זה להיות גר בארץ מצרים?
כי אחרת כל הארץ היתה בויבריק או מקסימום גאולה...
כי אחרת מי היה מלמד אותך מה זה דמוקרטיה ומדוע שלטון הלכתי הוא מסורת יפה אולי אבל מוסרית פוגעני בצורה מחרידה...
כי אחרת היית נשאר לבד ותאוותך בידך.

איזה מזל שאנחנו כאן... ושיש יהודים שחושבים אחרת... שמאלנים. מה נעשה?

לא הכול שפיט, ולא מצאנו פתרונות להכול, אנחנו בעיצונו של תהליך... ואני מודה לך ולשכמותך שמראה לי היכן הם השולים הקיצוניים וממה עלי להיזהר בבואי לבנות חברה מתוקנת. אז תודה לך!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
yansop
חבר מתאריך 13.5.08
11594 הודעות
יום שני כ''ד בשבט תשס''ז    13:19   12.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. התכוונת איזה מזל רע ..  
בתגובה להודעה מספר 2

יחזקאל האדום
גולש אורח
אור ליום שלישי כ''ה בשבט תשס''ז    19:26   12.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. איך היית יודע להבדיל בין אור?  
בתגובה להודעה מספר 3

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.02.07 בשעה 19:27 בברכה, יחזקאל האדום

ברגע שהיה הראשון שהבהיר לך מה זה חושך יכולת להבדיל...
גם השמאלנים בהיותם שמלאנים עוזרים לך להבין את מיקומך...
קרא את משל המערה של אפלטון... זה ייתן לך תיאור הולם... אם אתה מחפש קיצורי דרך אתה מוזמן לראות את הסרט איילנד או אפילו במטריקס הראשון תוכל למצוא את התיאוריה הזאת...

ועכשיו עולה השאלה מי נמצא באור ומי בחושך... אני יודע איפה אני נמצא ואתה?

yansop
חבר מתאריך 13.5.08
11594 הודעות
אור ליום שלישי כ''ה בשבט תשס''ז    21:09   12.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. השמאל מיותר . הטוב והרע ניתן ע''י בורא עולם והשמאל הוא  
בתגובה להודעה מספר 4

הרע.

יחזקאל האדום
גולש אורח
יום שלישי כ''ה בשבט תשס''ז    10:48   13.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. שלום לך בורא עולם- אנחנו אוהבים אותך  
בתגובה להודעה מספר 5

אז מה yansop איך זה להיות בורא עולם? תמיד ידעתי שבורא עולם יכול להתגלות בצורות שונות אבל לא ידעתי שזה אתה? תגיד לי אתה, yansop,אדוני רב החסד והאמת- למה יש מלחמות בעולם? איפה היית בשואה? למה יש עוני?
אני מבין אדוני רב החסד והאמת, מר yansop הצעיר, שאתה כבורא עולם כבר קבעת שהימין זה הטוב והשמאל זה הרע... אם כך הייתכן שהשמאל הוא בנו של לוציפר? ואם כן הייתכן שלוציפר הוא הצל של בורא עולם? ואם כן האם ייתכן שהשמאל הוא תוצר של בורא עולם?

ועכשיו ברצינות- מי קבע שהימין הוא הטוב? אתה? ואיפה כתוב שהשמאל הוא הרע? האם אתה מנצל את בורא עולם על מנת להאדיר את דרך הפעולה שלך? האם אתה לא עובר על הדיבר של "לא תישא את שם אלוהיך לשווא"? תראה מה עשית? אני מניח שכעת אחרי שעברת על הדיבר החשוב הזה אני ואתה ניפגש יחדיו בגיהנום... בעצם תחכה לי כי לא בטוח שאני אגיע לשם... עם שכמותך אני חווה גהנום עכשיו אז בטוח בעולם הבא אני אהיה בגן עדן...

yansop
חבר מתאריך 13.5.08
11594 הודעות
אור ליום ראשון ל' בשבט תשס''ז    19:19   17.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. תתחיל לקחת פעמיים ביום .אתה לא ראוי לתגובה.  
בתגובה להודעה מספר 6

יחזקאל האדום
גולש אורח
יום ראשון ל' בשבט תשס''ז    09:49   18.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מה לקחת נשמה, קשה לך עם הדיון אז אתה בורח?  
בתגובה להודעה מספר 7

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות