גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #7718 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7718
ציקו
גולש אורח
   08:59   19.09.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שלווה באדריאנוס  

הלילה שירד על אדריאונוס לא בישר לי טובות. הייתי צריך לפענח רצח של בכיר בממשלה ואם לא בכוכב תפרוץ מלחמה בין שני מינים. המין האנושי והמין הבנדיט. אני בלש שנכשל בכל דבר ולכן הם שלחו אותי. אם אצליח הקרדיט יהיה שלהם אבל אם אכשל כל האשמה תהיה עלי. נשארו לי רק שתים עשרה שעות עד שתזרח השמש השלישית ואלוהים עדי שרעדתי מפחד. פתחתי את הדלת של ביתו של הבכיר והריח היכה בי. אחר כך ראיתי את גופתו של הבכיר, שלוש ראשיו היו כרותים וגופתו הייתה נחה על השטיח. דם רב היה בכל מקום. נמלאתי בחילה אבל התגברתי עליה וניגשתי למלאכה. סיירתי בחדרי הבית ואספתי טביעות אצבעות בעזרת המכשירים שהיו לי. אחר כך שלחתי אותם לחברה. הם ידעו למי זה שייך ויאמרו לי. עתה הייתי צריך ללכת לראש ממשלת האיחוד. מונית חשמלית שנסעה על מחשב ובלי נהג היסיעה אותי לשם. האחוזה הייתה ענקית כאחוזה מימי הבניים. הוכנסתי על ידי משרת לתוך חדר האורחים. ראש הממשלה קידם אותי בכוס משקה הנקרא בפיהם משקה השמש הראשונה. הוא טען שזה מזין ומחזק את העצמות. אחר כך דיברנו על הא ועל דא עד שאמרתי: אני חושב שאנחנו צריכים להגיע לעניין שלשמו באנו. הוא אמר לי להיכנס לחדר העבודה. הוא נעל את הדלת ואמר: כאן לא יצותתו לנו. דבר! אמרתי לו: אסור לכלי התקשורת לגלות על הרצח הזה, לפחות עד שתזרח השמש השלישית. אני חושב שזה גם האנטרנס שלך. הוא אמר לי: ברור שזה האנטרס שלי, מיד אחרי שתצא אוציא הוראה לכל כלי התקשורת לא לפרסם כלום עד הודעה חדשה. הם יהיו חייבים לציית לי. אבל אוכל לקיים את האיסור הזה רק עד שתזרח השמש השלישית. אמרתי לו שזה כל מה שאני מבקש ממנו. נסעתי מישם לחדר בבית המלון בו התאכסנתי. הוצאתי את המחשב ובדקתי את הדואר האלקטרוני שלי. תוצאות טביעת האצבע היו שם. הם היו של רוצח שכיר שמבוקש כבר הרבה זמן בכדור הארץ. קראו לו לי. כשיצאתי מהמלון כדי לקרא למונית. הגיח לפתע רכב גדול. הנהג שלו היה חמוש ברובה. הוא אמר לי להיכנס לרכב. כשנכנסתי לרכב הוכתי בראשי על ידי חפץ כלשהו ואיבדתי את ההכרה. התעוררתי בתוך מחסן אפל כשאני כבול לכיסא. ליבי נמלא פחד איום. ידעתי שנשארו לי עוד אחד עשרה שעות עד לזריחת השמש השלישית וזמני הולך ואוזל. אם לא אחשוף את הרוצח ומי ששלח אותו תפרוץ המלחמה. דלת המחסן נפתחה וראיתי אדם פוסע לעברי. פניו היו חבושות במסכה ולכן קולו היה עמום. הוא אמר לי: אני מתנצל על הבאתך כך אבל אסור לך לחקור את המקרה הזה. עליך לחזור לכדור הארץ ולומר לחברה שלך: אסור לכם להתערב בעינינו. אמרתי לו: אני לא אחזור לכדור הארץ, עלי לפתור את המקרה הזה. הוא ענה לי: אם כך אתה תמות. לפתע הרגשתי דקירה ונרדמתי. התעוררתי בלב יער אפל. מול בקתה. נקשתי על דלת הבקתה והדלת נפתחה מעצמה. הבקתה לא הייתה ריקה. היה שם מישהו. לא יכולתי לראות את פניו אבל את קולו שמעתי בברור: אני לי, הבאתי אותך לכאן כדי למסור לך על הסיבה שבגללה רצחתי את הבכיר בממשלת האיחוד. מי ששלח אותי היה ראש הממשלה שמכהן על הכוכב הזה. הסיבה היא שכבר כמה חודשים שלטונו רופף בגלל בעיות כלכלה קשות. יש נגדו תסיסה, בחרנו אותו באקראי. שאלתי אותו אם הוא מוכן להסגיר עצמו לכדור הארץ. הוא ענה לי: לעולם לא, בכדור הארץ יהרגו אותי.

סוף

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות