גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #8185 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 8185
שרוני4
גולש אורח
יום ראשון כ''ו בסיון תשס''ח    18:18   29.06.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עזרה לערב התרמה באיזור הדרום  

נכון אני יודע שהאתר עוסק בחדשות וסקופים
אבל תקדישו כמה דקות רגש לנושא עצמו.
אני למדתי אם החיים לקבל וכמובן גם לתת וכמו שנתנו ועזרו לי
אני רוצה לארתם ולעזור לאחרים.

היום קיבלתי טלפון מבת שירות נחמדה שמסייעת לעמות קו לחיים איזור אשקלון

הם שמעו על מלחמתי במחלת הסרטן ועל הערב שעשו עבורי לפני חודשים. מה שנתן לי "אוויר" לזמן מסויים.
בטלפון הבחורה נחמדה ביקשה שאני ארתם והעזור לה לערב התרמה שעושים לעמותה שלהם כדי לממן קייטנת קיץ וחוגים לילדים חולי {סרטן. שיתוק מוחין ונכים}
ואני מבקש מכל חבר שיכול לעזור או להפיץ את המכתב שלהם

לגיל:

פרטים חשובים על היום התרמה ועל העמותה:

אנחנו עמותה לילדים חולי שיתוק מוחין ניוון שרירים וסרטן,חשוב לנו להבהיר העמותה כעקרון התחילה בשביל ילדים חולי סרטן אך בעקבות התרבות העמותות העוזרות לילדים חולי סרטן הדגש כיום הוא לילדים נכים,ילדים בהשתקמות/אחרי המחלה.

מטרתנו כעמותה הוא לסייע מבחינה חברתית. לדוגמא : מועדוניות הפועלות בקרית גת אשקלון ואשדוד, הגשמת חלומות,ביקורי בית, ימי כיף, ימי הולדת שבתות אירועים בחגים ומחנה הקיץ.

אנחנו סניף דרום שנמצא באשקלון בסניפינו יש 200 ילדים מאזור הדרום כלומר מאשדוד עד אילת,במשך השנה ניסנו בעזרת דרכים שונות ומגוונות להשיג כסף,לפעמים יצא לפעמים לא יצא (בינינו לרוב לא יצא אנחנו חיים רק על תרומות)

וכעת המצב רע -אין לנו כסף.

מכיוון שזה סוף שנה אנחנו מעונינות לעשות כמה שיותר דברים כדי לסיים את השנה בצורה הכי יפה שיש

יש לנו מחנה קיץ ארצי שאליו הרבה ילדים לא יכולים לצאת בשל מצבם הכלכלי אנחנו רוצים לעזור להם לממן את הכסף למחנה,

יש לנו שבת אחרונה רוצים שתהיה מושקעת ובלתי נשכחת,יש לנו ימי הולדת, משתוקקים לעשות להם עוד ימי כיף מהנים

בקיצור צריכים כסף!

החלטנו ללכת על יום התרמה גדול באשקלון ובו נזמין מפורסמים שיופיעו העניין הוא שהמגע העקיף עם הסוכנים שלהם מפריע לנו לנהל שיחה אנושית ונזקקת מאוד! עד שפגשנו את לירז ומשם קיבלנו את הטלפון שלך...

עכשיו העניינים הטכניים

היום התרמה יהיה ב31 לשביעי יום חמישי יתקיים במתנ"ס תקוותינו באזור שיכונים, משש עד השעה 8 וחצי בערב, קהל היעד של הערב הם ילדים ונוער אשקלון, כל כרטיס עולה 30 שקלים והכל! לתרומה בשביל המשך פעילות קו לחיים סניף דרום.

אני מוסיפה לך מכתב רשמי על האירוע

מוסיפה גם קישור של סרטון קו לחיים סניף דרום

http://www.kavlachayim.co.il/?CategoryID=202&ArticleID=103&sng=1

וזהו לבנתיים

חשוב שהדברים האלה יעברו עוד השבוע לכמה שיותר אנשים כי ברצוננו לפרסם כמה שיותר מהר

כל המעוניין לעזור
טלפון לעזרה למרים 08-6845580
תמונה מתוך מסיבת חנוכה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות