גירסת הדפסה          
קבוצות דיון חופש הביטוי נושא #8538 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 8538   
עמית לוי
גולש אורח
   22:44   08.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

צריך את עזרתכם דחוף!!!!  

שמעו,אני עובד בחופש בחנות במרכז...הבעלים שלה יעני הבוס ואישתו חברים של ההורים שלי ושל המשפחה וכו'..קומבינה וזה..
העבודה בכלליות היא לפרק סחורה פעמים שלוש בשבוע+למכור בקופה
עכשיו הכסף פסדר..לא דיברתי איתו ממש על כסף עד תחילת החודש...ואז התברר שהוא דיבר אית או ברצינות או בצחוק לא יודע עדיין ממש אמר לי מגיע לך 14 ומגיע לי 14 וחצי רבתי איתו על העיקקרון שהוא משחק איתי ומביא לי פחות וכו' הוא אמר טוב אז 14.5 כמו שצריך להיות וזהו ואח"כ הוא אמר שהוא רוצה לתת לי הרבה יותר וכאלה בלה בלה...
ומאז היחס שלי איתו ואיתה(אישתו שגם בחנות) כאלה רופפים כי זה כאילו לא נעים כזה..
היום היה מקרה ששמתי למישהי דברים בשקית(לפי מה שאישתו אמרה לי) והיא היתה בקופה וספרה לא מוצרים ושילמה והיא אומרת שהיא אמרה לי לסור את הסלסלאות שהיו לה בצד בשקית והיא לא אמרה לי ולכן היא הפסדיה את הכסף(אישתו) של אותם מוצרים והלכה לבעל הביתה-בעלה והאשימה אותי..
אח"כ היתה צריכה להגיע סחורה בזמן שאני לבד בחנות עם לקוחות אז אמרתי לה בצחוק או לעובד השני שאם תגיע הסחורה אני אודיע לאחד מהם שיבוא ויפרק את זה...גם קצת בצחוק וגם די ברצינות כי לא היה לי כוח לפרק סחורה...עכשיו היא לקחה רציני לגמרי הלכה להגיד לבעלה וזה הוא כעס שאני מתחצף ומסרב לפרק סחורה...
קיצר סתם כזה יצר אי נעימות...
עכשיו הוא נוסע לסוף שבוע ומשאיר אותי עם העובד השני+עדו אחד מבוגר שיבואמ מידי פעם לראות מה קורה...חבר שלו יעני
והוא סומך עלי מאוד ואמר לי היום למרות הכל את הקוד של האזעקה של החנות...
עכשיו נמאס לי כבר מהעבודה כמה שזה כסף טוב והכל בא לי חופש אמיתי!!! ולנוח וכו'...והוא גם נראה לי רצה שאני אמשיך כל השנה לעבוד והוא לא יודע שאני לא רוצה...ולא חתמתי על חוזה או משהו..
בכל מקרה..אני לא יודע מה לעשות רציתי אחרי שהוא חוזר(ביום שני) מאילת-סופ"ש אז יום יומים אחרי להגיד לו שאני מתפטר....מה אתם אומרים?

*מצטער אם זה לא כ"כ מובן וארוך...
תודה בכל מקרה למגיבים.
אגב אני בן 16...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אמממ.. Sרון Sקד 08.08.05 23:48 1
     מכתב עמית לוי 09.08.05 00:17 2
         ידידי היקר... Sרון Sקד 09.08.05 09:54 3
             מכתב. עמית לוי 09.08.05 11:44 4
                 תראה... Sרון Sקד 09.08.05 12:06 5
  אווההההה! גיל 16...... סתמית 11.08.05 11:39 6

Sרון Sקד
חבר מתאריך 11.12.03
36823 הודעות
   23:48   08.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אמממ..  
בתגובה להודעה מספר 0

אני אומר שאם אתה רוצה לעשות חיים בעוד פחות מחודש חופש שנשאר לך, אז באמת תחכה שהוא יחזור ותגיד לו שאתה מתפטר כי אתה רוצה לעשות עוד משהו בחופש חוץ מלעבוד.

והכי חשוב שתגמור הכל ברגוע ובכיף ובלי כעסים ובלי מריבות ועצבים.

בהצלחה והמשך חופשה נעימה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עמית לוי
גולש אורח
   00:17   09.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 1

אני מצליח לשלב הנאה יעני לצאת עם חברים וללכת למקומות וכו' עם העבודה
אבל לפעמים זה די תקוע אני מתחיל מ1-6 לעבוד
לפעמים אני חוזר ב5-6 בבוקר מיציאה...ואני לא ישן הרבה וכבר לעבודה...וחופש אני צריך להודיע מראש ועל היציאות אני לא יודע מראש ככה שאני לא יכול להודיע לו שאני רוצה חופש או משהו...
ואני די צריך את הכסף קצת לפולין(משלחת)...וגם כל הקטע של הטסטסים וכו' שיתחיל עוד מעט..
קיצר אני בבעייההההה
ואין עוד הרבה חופש=\

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Sרון Sקד
חבר מתאריך 11.12.03
36823 הודעות
   09:54   09.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ידידי היקר...  
בתגובה להודעה מספר 2

אתה כבר 'ילד' גדול, ואתה צריך לעשות את מה שנראה לך לעשות....
במידה ואתה צריך כסף בשביל לנסוע לפולין או בשביל לעשות טסט אתה צריך לדעת שאתה תלך לעבודה גם אחרי בילוי שחזרת ממנו ב 6 בבוקר - כי אתה צריך את הכסף. נקודה.

אמרתי לך כבר בהתחלה, אתה גדול, ואתה יכול לחשוב מה יותר חשוב לך ומה פחות...

בהצלחה

עמית לוי
גולש אורח
   11:44   09.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מכתב.  
בתגובה להודעה מספר 3

ערכתי לאחרונה בתאריך 09.08.05 בשעה 11:46 בברכה, עמית לוי

שמע זה לא שאין כסף וזה...
אבל יותר נוח לקחת משלך מאשר לבקש מההורים..
אני בכל מקרה אחכה לראות פחות או יותר כמה אני סגרתי בחודש ושבוע האחרונים שעבדתי נראה כמה יש לי ואז אני אחליט
הבעיה שלי גם שקשה לי לבוא להגיד אני רוצה לעזוב וזה אני אחד שדי קשה לו להתבטא עד הסוף בע"פ ויותר נוח לי בכתב..
לא יודע כבר אני מבובלול
אני אפילו מצטער שנכנסתי לעבודה הזאת רק כאב ראש...ואני אחד שחיייבבב שקט נפשי ושקט ובלי לחץ
ועוד 40דקות ככה אני הולך לעבודה:\

Sרון Sקד
חבר מתאריך 11.12.03
36823 הודעות
   12:06   09.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. תראה...  
בתגובה להודעה מספר 4

במידה ואתה מליט להתפטר וקשה לך להגיד לבוס שלך את הדברים בע"פ תכתוב לו מכתב ותתן לו את זה ביד.

אין לך מה לפחד, הוא לא יכול להכריח אותך לעבוד.

סתמית
גולש אורח
   11:39   11.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אווההההה! גיל 16......  
בתגובה להודעה מספר 0

גם אני לא ידעתי מה אני רוצה בגיל 16

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות