אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון בית המדרש נושא #20222 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20222
חגי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.4.08
6507 הודעות, 120 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ג' בסיון תשע''ז    09:21   28.05.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

החיזוק היומי של נועם ג סיוון ✍  

החיזוק היומי שלי ✍

בספר העצות כותב רבי נחמן "צריך להיות עקשן גדול בעבודת השם" עקשן גדול הכוונה : אני רוצה בכל מאודי לזכות לדבר שבקדושה אני כל כך משתוקק אליו שאני לא מוכן להפסיק לרצות עד שאזכה בסופו של דבר להגיע לדבר הטוב הזה.
‏אם האדם היה עושה את אשר ביכולתו אין לשער את ההצלחה שהייתה באה אחריו!
רק שבדרך כלל היאוש מכרסם בנו ואנו מוותרנים.
הקב"ה מצפה לעקשנות מה ביכולתך ומה שלא באפשרותך זה לא עניינך בשביל כך יש הקב"ה!...
מה שעליך מוטל זה ללמוד ולדעת מה הם יסודות הקדושה להתאמץ לקיים אותם וכל השאר בעזרת השם יגיע משמים.
במה זכתה רות לכתר של מלכות? רק בזכות העקשנות שלה.
"ותרא כי מתאמצת היא ללכת".
רות עזבה בית עשיר של מלך מואב עגלון והפקירה את עצמה בתכלית.
נעמי מנסה ליאוש אותה להסביר שלא כדאי לה להצטרף עמה לעם היהודי.
אומרת לה נעמי יום אחד בשבוע בשבת אנו רק בתוך העיר אסור לצאת יש לנו תחום שבת.
השיבה רות- אם בשבת את נשארת בבית גם אני "באשר תלכי אלך".
‏אמרה לה נעמי "אסור לנו ייחוד איש עם אשה" את באה לבד בעניות ואולי לא תוכלי להשיג דירה לא יהיה לך מקום לישון "לא נורא" השיבה רות "באשר תליני אלין".
אנו מצווים על שש מאות שלוש עשרה מצוות ניסתה נעמי לשכנע "עמך עמי" השיבה רות.
"אסור לנו עבודת כוכבים"
אמרה לה ‏"ואלהיך אלהי".
יש עברות שאם חוטאים בהן במזיד אפשר לקבל מיתה "ארבע מיתות נמסרו לב"ד!"
"באשר תמותי אמות".
‏כאשר נעמי : "ותרא כי מתאמצת היא ללכת" למרות כל הקשיים היא רוצה ומעוניינת באותה שעה נעמי קיבלה אותה. בשמחה.
‏והיא זכתה! היא זכתה!
חז"ל אומרים במסכת סנהדרין כי רות האריכה ימים ישבה על יד שלמה המלך ע"ה בכסא מיוחד שהניח לידו לאם המלוכה.
מי זאת? רות זו שהלכה לקבץ נדבות ולאסוף גרעינים בשדות זרים היא עכשיו אם המלכות - מלכות בית דוד - הוא מלך המשיח.

יהי רצון שנחזה בעינינו בבנין בית המקדש ובמלכות בית דוד במהרה בימינו אמן זיגדון נועם

🌷�🍃�🌷�🍃�🌷�

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות