איך בוחרים מתחם אירועים לחתונה?

איך בוחרים מתחם אירועים לחתונה?

החלק החשוב והקריטי ביותר בהליך הפקת החתונה שלכם הוא בחירת מתחם האירועים. עוד לפני שתצאי למדידות השמלה, אתה תתכנן את מסיבת הרווקים ועוד לפני שתחלקו הזמנות – יהיה עליכם לבחור את הבית המארח שלכם לאירוע המרגש בחייכם. מדובר על הליך שאינו בהכרח קצר, אך זיכרו שאין לאן למהר. בחיפושכם אחר מתחם האירועים המושלם עבורכם, חשוב שתלכו על פי מתווה מסודר שיקל את מלאכת חיפוש המתחם, אך מעל לכל – יבטיח שתהיו מרוצים!

 

לפני הכל: היכן רוצים להתחתן?

הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם, הוא היכן אתם רוצים להתחתן. ישראל עשירה במתחמי וגני אירועים, כך שיש לפניכם מניפה רחבה של אפשרויות. הבחירה היכן להתחתן מורכבת מאיזור מגוריכם, איזור המגורים של כל אחד מהצדדים והיכולת של האורחים להתנייד בקלות אל המתחם הנבחר. יחד עם זאת, ישנן נקודות מרכזיות בארץ אשר יאפשרו גישה נוחה מכל איזור. אם אולם אירועים בתל אביב היה תמיד חלומכם, הרי שמדובר על מרכז הארץ, כך שמדובר על לוקיישן עם יתרון יחסי ויכולות התניידות קלות מכל נקודה בארץ.

 

חוות דעת מחברים וקרובים אליכם:

אחד הדברים החשובים ביותר בחיפושכם אחר מתחם האירועים, הוא ללקט המלצות, ואפילו השמצות. זיכרו כי לפניכם התחתנו זוגות רבים שאתם מכירים, כך שהם יכולים להקל עליכם בהליך בחירת אולם האירועים. תוכלו להתייעץ עם בני משפחה, קולגות לעבודה, שכנים וחברים קרובים שכבר בחנו מספר אולמות אירועים ויודעים את טיבם. אם אתם מתעניינים לדוגמא לגבי אולם אירועים בתל אביב, נסו לברר האם מישהו ממכריכם מכיר את האולם, התחתן בו, או היה בפגישה עם בעליו. כך תוכלו לצמצם אפשרויות ולהתקרב אל הבחירה המושלמת עבורכם.

 

שיחות טלפון עם מספר מתחמי אירועים:

לאחר שבחרתם את לוקיישן המתחם הנבחר, ביררתם על מספר מתחמים עם חברים, הגיע הזמן לבצע שיחות טלפון ראשוניות לאולמות אשר העלתם לשלב הבא. מטרת שיחת הטלפון היא לנסות ולהבין דברים בסיסיים. ראשית, האם התאריך שאתם רוצים פנוי, האם נותן השירות בטלפון נשמע לכם סלבני, קשוב ומבין, האם העלות הראשונית שמוצעת לכם עומדת בתקציב וכדומה. שיחת הטלפון הזו הינה גורם מסנן ויכולה לסייע לכם בהליך בחירת המתחם המושלם לאירוע המרגש בחייכם.

 

לבסוף  נפגשים לקפה:

הנקודה הסופית היא פגישה עם בעלי מתחמי האירועים. ביחרו לכם שלושה מתחמים לערך, וצאו לפגישה איתם. לרוב תוזמנו אל המתחם עצמו ושם יקבלו אתכם אנשי המכירות ומפיקי החתונות שיעשו לכם סיור במתחם, יתנו לכם הצעת מחיר, ינסו לאתר את הצורך שלכם וביחד לבנות את חתונת החלומות שלכם. הפגישה הזו הינה חיונית והכרחית ותוכל לסייע לכם בבחירת המתחם ולצאת אל הדרך. חשוב שתשימו לב לחומר האנושי, לרמת הכימיה ביניכם וההבנה ושיתוף הפעולה ביניכם לבינם. נסו להתרשם ככל הניתן מכל מתחם שביקרתם בו, ערכו לעצמכם טבלה של בעד ונגד ולבסוף גבשו החלטה: מי יזכה לארח את החתונה שלכם!